Fifi - Ma more (prod. by FatjonMiftari)

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi - Ma more (prod. by FatjonMiftari)
Written by : Fifi - FilloretaRaci
Prod.by : Fatjon Miftari
Video by : Cinematic

Komente 

 1. Zeka Antigona

  Zeka Antigona

  17 minuta më parë

  Fifi bretresh e muzikes je ishalla don zoti tiplocon gjithat deshirat se ike ❤🕊🔥💥💫

 2. aldi muka

  aldi muka

  3 orë më parë

  Mir shum mir

 3. Alone king

  Alone king

  19 orë më parë

  Bravooooo

 4. abbsnn cose

  abbsnn cose

  20 orë më parë

  Artiste e pakrahasushme just love every song of her 😍

 5. kristina kristi

  kristina kristi

  Ditë më parë

  On

 6. Sala Mehmeti

  Sala Mehmeti

  Ditë më parë

  Bravo kongtarja ma e mir e shqiptaris❤

 7. *___**-*

  *___**-*

  Ditë më parë

  Sa ka me tu dasht nje pik dashni nga un Kur ta bojn ty njejt qysh ma ke mu Ma more shpirtin Ma degjenerove Qysh e kam dasht kaq shum nje njeri t vyshkun Me duket sikur kte poezi e ke ber per mua Ai ma mori jeten

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   20 orë më parë

   💚👍

 8. *___**-*

  *___**-*

  Ditë më parë

  Ma ke qaa tekstin uou

 9. Anna

  Anna

  Ditë më parë

  Loqk je edhe ne big brother je ma e mira e meriton fitoren je vetvetja ❤️‍🔥❤️‍🔥🌹🌹

 10. bilishu aliss

  bilishu aliss

  Ditë më parë

  Proud of you ✨

 11. Rajmonda Suli

  Rajmonda Suli

  2 ditë më parë

  Presim kur të dal nga Bigu si do e titulloj këngën e radhës, "Ma dhe" do ja kushtoj Granitit .

 12. Brayan Nurce

  Brayan Nurce

  2 ditë më parë

  Je nje super artiste . Nuk ja vlen futja jot ne bb nejse

 13. Majlinda Shkreli

  Majlinda Shkreli

  2 ditë më parë

  Shume e bukur 👏👏👏👏

 14. wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  2 ditë më parë

  Artiste e pakrahasushme just love every song of her 😍

 15. Lira Gernecaj

  Lira Gernecaj

  2 ditë më parë

  Ma more zemren

  • bilishu aliss

   bilishu aliss

   Ditë më parë

   s'e rrujte tr*pin

 16. Bunny Dora

  Bunny Dora

  3 ditë më parë

  🥺

 17. Ari London

  Ari London

  3 ditë më parë

  U dashurova me kengen qe ne heren e pare qe e degjova.... Por kur arriti tek .....Ti se se rrujte trapin aty u dhje kenga me gjith text

 18. Tërnoci Madh

  Tërnoci Madh

  3 ditë më parë

  👐🏻🇦🇱 Fifi

  • wnnalis cioov

   wnnalis cioov

   2 ditë më parë

   E bukur esht du bist hübsch mashallah🥰🥰

 19. Arbiensa Shahini

  Arbiensa Shahini

  3 ditë më parë

  Ishalla t'a plotëson vellai i madh me bo naji nje vidjoklip ne big brother vip

 20. bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  4 ditë më parë

  Je e madhe loqk🥰brravo👌👏

 21. Moni Pinko

  Moni Pinko

  4 ditë më parë

  Këng palidhje!

 22. The KOSOVO

  The KOSOVO

  4 ditë më parë

  💚👍

 23. Ledion Jusufi

  Ledion Jusufi

  4 ditë më parë

  Quuuueeeeeeeennnnnnnn🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 24. Fixxie Hartmann

  Fixxie Hartmann

  4 ditë më parë

  Hey fif te deshiroj momente te lumtra ne jet. Mbaje kryt nalt . Tfala nga zvicra keep ya head up 🥰😊😇

  • bodoti qwiu

   bodoti qwiu

   4 ditë më parë

   Se gabon nji kongë mor njerëz 🥰

 25. mllop aeet

  mllop aeet

  5 ditë më parë

  Thjesht adhurimmmm

 26. barberendri

  barberendri

  5 ditë më parë

  Super

 27. Luiza Totojani

  Luiza Totojani

  5 ditë më parë

  Super kenge

 28. Françesk Armadhi

  Françesk Armadhi

  5 ditë më parë

  s'e rrujte tr*pin

 29. Din Sulejmanasi

  Din Sulejmanasi

  5 ditë më parë

  Kengetare e talentuar por njeri negativ

 30. hen ko

  hen ko

  5 ditë më parë

  Kënge e kënduar me gjith shpirt eemicion

 31. Eloñ Gj

  Eloñ Gj

  6 ditë më parë

  kanget e fifit jan gjithmon qetsi shpirti ,, po tash se kena ke Bigu na knaqi shpirtin me kanget e vjetra kur i kendon 🤗🤗🤗

 32. Florushe

  Florushe

  6 ditë më parë

  E bukur esht du bist hübsch mashallah🥰🥰

 33. Filloni Një Koleksion

  Filloni Një Koleksion

  6 ditë më parë

  Bravo Fifi 💝 super kenge dhe me plot kuptim 🤩

 34. Loumtouri Tsela

  Loumtouri Tsela

  6 ditë më parë

  1 million Views for 1 week / Keng me shum dhimbje dhe kuptim how many women's fell broken........

 35. Denisa Sala

  Denisa Sala

  7 ditë më parë

  👏👏🥰🥰 je nje artiste unike

 36. Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  7 ditë më parë

  Kjo pjesa ne fund e mrekullushme bŕavo fif

 37. donaldo offiziell

  donaldo offiziell

  7 ditë më parë

  Gjith kjo muzik e bukur vete e prish me ate s’e rrujte trapin , komplet pa lidhje

 38. Eros Cara

  Eros Cara

  7 ditë më parë

  Se gabon nji kongë mor njerëz 🥰

 39. abby hook

  abby hook

  7 ditë më parë

  Fifi eshte ADELJA shqiptare 👍

 40. JEFFE 1999BR

  JEFFE 1999BR

  8 ditë më parë

  😇🎧

  • Ask to seduce Miss

   Ask to seduce Miss

   7 ditë më parë

   😉😉💥💥😍😍💣💣 the best music

 41. Meral Ramadani

  Meral Ramadani

  8 ditë më parë

  Fifi 👏♥️🤩💙🤍

 42. Kris Kris

  Kris Kris

  8 ditë më parë

  Kete kenge ja ka DEDIKUAR ARGJIRES. Kujdes Dafina se mos po ben dhe me ty te njejten gje sic beri me Argjiren, i dashtuni jot.🙂

 43. Servis Tosku

  Servis Tosku

  8 ditë më parë

  Eeeke qaree oo dritee oo ikone e gjalle oo bukuriji...

 44. Mandi Kukesi

  Mandi Kukesi

  8 ditë më parë

  Ke veshur brek o fifi te qite mandi nishtulles

 45. zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  8 ditë më parë

  E Vetmja Artiste Qe Nk Tregon Pjeset E Trupit Se Na I kan Mrz Muziken. Respekte Fifi E vetmja Artiste Qe Di Te Beje Hite Super 🥰🥰

 46. zuygj bnsv

  zuygj bnsv

  9 ditë më parë

  Super kenge, tekst gjithperfshires

 47. Marcio Lucio

  Marcio Lucio

  9 ditë më parë

  E blejn me lek pasp alb 💵

 48. Marcio Lucio

  Marcio Lucio

  9 ditë më parë

  Une nje gjo spo kuptoj ne shqiperet e shqipenis duam Te behemi kosovan citizen qytetar nuk na pranon kosova Kurse keta kosovaret edhe maqedonas shqp behen shum kollaj quetar te shqiperise

  • zijuiy wttuy

   zijuiy wttuy

   8 ditë më parë

 49. Marcio Lucio

  Marcio Lucio

  9 ditë më parë

  Ore

 50. Dajana Metaj

  Dajana Metaj

  9 ditë më parë

  Bravo fifi me ke prekur thellë ne shpirt je nje artiste e vertet bravo bravo ❤️👏👏

  • zuygj bnsv

   zuygj bnsv

   9 ditë më parë

   Sa ka me tu dasht nje pik dashni nga un.. kur ta bojn ty njejt qysh ma ke bo mu... Sa budall me ty jam tregu un.. Qysh e kam dasht kaq shum nje njeri te vyshkur

 51. S. ⚓

  S. ⚓

  9 ditë më parë

  🖤

 52. misuyy fong

  misuyy fong

  9 ditë më parë

  💓😭☝🙏 Ka zot kush lenden do lendohet nje dit Amin rrespekte nga bledi nga tirona jetoj ne Siena Italy 💓 suksese vazhdo kshu

 53. Dea Dea

  Dea Dea

  10 ditë më parë

  Fiks 5 dit para se te hyje ne bb vip ka menduar per njerzit ti knaqe me muziken e saj BRAVO DASHURI

 54. liouy cnny

  liouy cnny

  10 ditë më parë

  😉😉💥💥😍😍💣💣 the best music

 55. Ersi Gugu

  Ersi Gugu

  10 ditë më parë

  Tekst shum i bukur, me plot dhimbje, ama cdo njeri e ndjen sadopak veten brenda ksaj kenge. FIFI je perfekt dhe mbetesh nji nder femrat ma tmira te muzikes shqip bravo 👏👏👏👏👏👏👏

  • misuyy fong

   misuyy fong

   9 ditë më parë

   Sukseseee

 56. eXtreme Official

  eXtreme Official

  10 ditë më parë

  Ajde fifi big sister alpast.info/one/video/pJaRtcuHfKbUnNg

 57. Kejvin Çika

  Kejvin Çika

  10 ditë më parë

  Kush esht ketu mbasi fifi hyre ne big brother

  • liouy cnny

   liouy cnny

   10 ditë më parë

   Me ke bere te lotoj Fifush! Mos caj koke, ti je si shpirt..un qe te njoh nga afer e di se cfare ka humb ai person! Je e mrekullueshme! Dhe ti ben Art! 😊🥰🥰🥰🥰🥰🔥🔥🔥🔥

 58. Mondi Mimoza

  Mondi Mimoza

  10 ditë më parë

  Super keng i adhuroj te gjitha kenget e tua ❤💎👑🔥🌹

 59. DYO ALPHA - δυο αλφα - Cretan olive oil

  DYO ALPHA - δυο αλφα - Cretan olive oil

  10 ditë më parë

  se ti se rrujte trapin ..............

 60. Valdet Curri

  Valdet Curri

  10 ditë më parë

  Kenge e bukur fifi bravo suksese

 61. laskin riubn

  laskin riubn

  10 ditë më parë

  Bravo Fifi.. Impresionante si gjithmon 👏 .. Qysh e kam dasht kaq shum, nje njeri te vyshkun.. 😔😔

 62. Ressa Hajrizi

  Ressa Hajrizi

  11 ditë më parë

  Gjith tu vujt kjo fifi qite naj kong bre ma happy 😜😜

 63. Anjeza Prendi

  Anjeza Prendi

  11 ditë më parë

 64. Stella Kamberaj

  Stella Kamberaj

  11 ditë më parë

  Sa ka me tu dasht nje pik dashni nga un.. kur ta bojn ty njejt qysh ma ke bo mu... Sa budall me ty jam tregu un.. Qysh e kam dasht kaq shum nje njeri te vyshkur 😭

  • Stella Kamberaj

   Stella Kamberaj

   10 ditë më parë

   @laskin riubn ekzaktesisht ku e lexove ??

  • laskin riubn

   laskin riubn

   10 ditë më parë

   Me ate “se rrujte trrapin” e dhive fare 🤣

 65. Tania Xhilaga

  Tania Xhilaga

  11 ditë më parë

  Je shume love fifi 😍😍

 66. erjona onjea

  erjona onjea

  11 ditë më parë

  💥💥🤲🤦‍♀️💖💖

 67. annag cocl

  annag cocl

  11 ditë më parë

  ❤❤❤🥺💋 super hit suksese fifi❤❤❤❤🙈🥺💋💋🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

 68. arsim topalli

  arsim topalli

  11 ditë më parë

  E pa zavendesushme Fifi je Nummer 1

 69. Gerti Lika

  Gerti Lika

  11 ditë më parë

  Super Muzikë

 70. Xh Be

  Xh Be

  11 ditë më parë

  Sukseseee

 71. Evelina Kapedani

  Evelina Kapedani

  11 ditë më parë

  Tamam qysh kam dasht nje njeri te vyshkur, keta lloj meshkujsh nuk meritojne qofte edhe nje pik loti te tonin 😔😔😔😔😔

  • annag cocl

   annag cocl

   11 ditë më parë

   Sdi ose kjo vajze eshte maq e mire, din t bej kenge ,eshte aktore e perkryer n cdo klip t vetin definitivishte m vjen keq ps ekjo kenge nuk klikohet meshume kjo o perle

 72. Kastriot Kalemaj

  Kastriot Kalemaj

  11 ditë më parë

  😘😘😘😘😘😘😘♥️

 73. Anxhela Mehmeti

  Anxhela Mehmeti

  11 ditë më parë

  Me ke bere te lotoj Fifush! Mos caj koke, ti je si shpirt..un qe te njoh nga afer e di se cfare ka humb ai person! Je e mrekullueshme! Dhe ti ben Art! 😊🥰🥰🥰🥰🥰🔥🔥🔥🔥

 74. Erilanda Sofi

  Erilanda Sofi

  11 ditë më parë

  Ma more shpirtin ma more frymen dhe ma shterove Nuk e ndjej as dhimbjen Me la pa ndjenja

 75. Erilanda Sofi

  Erilanda Sofi

  11 ditë më parë

  😍😍

 76. Erilanda Sofi

  Erilanda Sofi

  11 ditë më parë

  ♥️♥️

 77. Luljeta Berisha

  Luljeta Berisha

  11 ditë më parë

  Të lumtë Fifi! 👏🏼👏🏼👏🏼

 78. Erisakristina Erisakristina

  Erisakristina Erisakristina

  11 ditë më parë

  Sa turp nuk kendon keshtu me keto fjale nje femer e mashkull te ishte turp, çe ash kjo ma rru...tr...

 79. Ildi Mali

  Ildi Mali

  12 ditë më parë

  Me ate “se rrujte trrapin” e dhive fare 🤣

 80. Marcela Shllaku

  Marcela Shllaku

  12 ditë më parë

  Super kenge,super interpretim!

 81. Arif Lamaj

  Arif Lamaj

  12 ditë më parë

  Shume e ndjere kjo kenge. Duket qe eshte personale

 82. Endri SELFO

  Endri SELFO

  12 ditë më parë

  Cfar kenaqesie te degjosh te tilla kenge me ndjenj dhe me interpretim. Te lumte goja moj goc dhe suksese te metejshme 👌🏿👌🏿👌🏿

 83. misolou fout

  misolou fout

  12 ditë më parë

  Super kenge ,Fifi me e mira🥰😍🥰😍🤩🤩

 84. Djego Aliu

  Djego Aliu

  12 ditë më parë

  ihdoria e motrse time🥺🥺

 85. Tdi Chanel

  Tdi Chanel

  12 ditë më parë

  Sdi ose kjo vajze eshte maq e mire, din t bej kenge ,eshte aktore e perkryer n cdo klip t vetin definitivishte m vjen keq ps ekjo kenge nuk klikohet meshume kjo o perle

 86. Tukja De

  Tukja De

  12 ditë më parë

  Sa prekse,,, 😢

 87. Liridona

  Liridona

  12 ditë më parë

  Bravoooo Fifi 👍🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

  • misolou fout

   misolou fout

   12 ditë më parë

   Teper e talentum ne ket zhaner muzike👏👏

 88. Lule Lola

  Lule Lola

  12 ditë më parë

  E bukur e zgjuar e thjesht me nje talent te veqant the gjitha kenget te mrekullushme brravo Fifi🌟👍

 89. Αλεξανδρος Μ.

  Αλεξανδρος Μ.

  12 ditë më parë

  The best bravo

 90. Lake USA

  Lake USA

  12 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 91. Ani Ani

  Ani Ani

  12 ditë më parë

  Pse i jep kaq shume rendesi nje njeriu pa vlera ☹️.

 92. Rezarta Mucaj

  Rezarta Mucaj

  12 ditë më parë

  Je yll🌟

 93. Love peace

  Love peace

  13 ditë më parë

  bravo te madhe eke fifi kong super vidioklip super jo disa ce bojn kong vidhoklip gjith trupin te tregu shveshje scandal por nje vjaz si ti duhet shembull 💕

 94. b h

  b h

  13 ditë më parë

  Si gjdoher FIFI Respekt sjell gjdoher diqka të mir

 95. Loli Caci

  Loli Caci

  13 ditë më parë

  fifi yll me nje shpirt qelibar je ma e mira e ekranit shqiptar vazhdo keshtu pa ndryshuar stilin tend je mbreteresh.

 96. Egzona Gurguri Official

  Egzona Gurguri Official

  13 ditë më parë

  Best Artist ever 😍❤️

 97. MmmELiin

  MmmELiin

  13 ditë më parë

  pafjal

 98. Djana Xhaxhaj

  Djana Xhaxhaj

  13 ditë më parë

  BRAVOOOO Fifi ,je unike !Po pse u dashka te perjetosh keto ndjenja per te na sjell keto perla ne muziken shqiptare!Zoti te risjellte djellin 💗e te ne sjellesh kenge plot shprese,gezim dhe dashuris.

 99. Miranda Shurbi

  Miranda Shurbi

  13 ditë më parë

  Sehr schön

 100. Blero

  Blero

  13 ditë më parë

  Oh bre sa dhemb kjo kenge😥

Faqja Tjeter