Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi Ft Bruno - Fiksim ( Kenga magjike 2021 )

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiBrunoFiksim

Follow Fifi on IG :
fifi.offici...
Follow Bruno on IG:
iambrunooooo
Follow Flori Mumajesi on IG :
iamflorimumajesiMusic by ; Flori Mumajesi
Lyrics by ; Flori Mumajesi \u0026 Fifi
Produced by ; Threedots Production

Choreography by : Graciano Tagani
Image Director : Miranda Dupi
Image Visuals : Ina Basholli \u0026 Eros Qerimi
Wigs by : Ajkune Proffesional


Special thanks to : COHL’s \u0026 ProSound

Komente 

 1. Arben Kanina

  Arben Kanina

  Orë më parë

  Keng e bukur po fifi esht veshur si herkuli

 2. ardita zeqiri

  ardita zeqiri

  4 orë më parë

  Fifi shum je e bukur

 3. ardita zeqiri

  ardita zeqiri

  11 orë më parë

  Driton ❤

 4. Anna Douka

  Anna Douka

  Ditë më parë

  Ju duhej ta kishit mar cmimin ..kengen magjike

 5. Eglantina Toku

  Eglantina Toku

  Ditë më parë

  Bravo nje bravo te madhe zerea brilande shuem e bukure

 6. Suela Krasniqi

  Suela Krasniqi

  2 ditë më parë

  Ju lumtë Fifi je e preferuarA ime shendet e suksese loqk

 7. Mohamed El-Tawab

  Mohamed El-Tawab

  2 ditë më parë

  I’m Egyptian and my girlfriend from Albania and she played this awesome song 👏🏻 🇪🇬 🇦🇱 ❤️

 8. Xheku Dashi

  Xheku Dashi

  3 ditë më parë

  Bravo super hit

 9. Orgito Dalipaj

  Orgito Dalipaj

  3 ditë më parë

  ma te miret jeni

 10. brisi brahimi

  brisi brahimi

  4 ditë më parë

  Kenge sJam krenare qe jwm shqiptare.Je siua fiere d'etre albanaise. hume e bukur dhe e kenduar me shpir.

 11. Besmira Zama

  Besmira Zama

  4 ditë më parë

  Me te miret ❤❤❤🤩🤩🤩🤩🤩

 12. tolga saysman

  tolga saysman

  6 ditë më parë

  Nje bravo te madhe fifi bruno bravo

 13. Marsel Erat

  Marsel Erat

  6 ditë më parë

  Duhet te ishte kenga fituse.

 14. Anita Klopp

  Anita Klopp

  6 ditë më parë

  Nuk e di pse kjo Fifi din me dhi kaq shum („koka fort e koka but nuk e di ama nto une jom ngul“) 🤢🤢🤢

 15. Jona Sali

  Jona Sali

  7 ditë më parë

  Intro ngjan me "ash- give a little" :)

 16. Chevening Uk

  Chevening Uk

  7 ditë më parë

  Dy palaco ne nje dere dale dale... 🤦🏻‍♂️ Tmerr artistik 🤯

 17. Majlinda Daki

  Majlinda Daki

  9 ditë më parë

  Bravo fifi bruno 👌

 18. Borsh 🇦🇱

  Borsh 🇦🇱

  9 ditë më parë

  Sikur jane shtuar kohet e fundit artistet qe dallojm nga vipkezat qe u kendonte pellumbesha 😄😄👍 Siper e degjojm non stop

 19. Adelina kuqi

  Adelina kuqi

  10 ditë më parë

  Bravo këngë🎼🎤👏

 20. ledi bregu

  ledi bregu

  10 ditë më parë

  You mean filloreta ft qazim ...

 21. Elida Kaiku

  Elida Kaiku

  10 ditë më parë

  Ta degjoj 30 here ne dite e nuk ngopem kurre 👏👏👏👏❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 22. Geta Ganellari

  Geta Ganellari

  10 ditë më parë

  Super kenge e meriton fitoten

 23. blerti

  blerti

  11 ditë më parë

  Bravo Fifi me pelqen kshu si je ska nevoj per ndrishime

 24. Erando Sina

  Erando Sina

  11 ditë më parë

  Kjo duhet per eurovizion se ktu sdin te vlersojn

 25. Arita Sokoli

  Arita Sokoli

  11 ditë më parë

  Kjo kenge kish dashte me fitu!

 26. Alban Kllogjeri

  Alban Kllogjeri

  11 ditë më parë

  🥰🥰👏👏👏👏👏👏👏

 27. klevis biba

  klevis biba

  11 ditë më parë

  Iw

 28. Vali Vali

  Vali Vali

  11 ditë më parë

  Fifi kendon bukur po e prishi me ate kercim skandal dhe Fifi mundohet ti ngjaj Adelina Ismailit po jo moj Fifi nuk e kap ate ti dhe sa u bashkove me Fatjonin te iku mendja fare u bere cik torollake

 29. Dea Dea

  Dea Dea

  11 ditë më parë

  Teksti Fifi - Nuk po du njo jo me t'bo keq Kjo shkretetira Nje pik uj s'po ma jep Veten jam tu e rrejt Shkretetiren n'det Une e bej vet Bruno Jemi ,S'jemi Ne rreth ton dashnia Dhe energjia jon Themi Kur mundet themi Ti ne syt e mia Kur te mbaroj shija Fifi_ Bruno Akoma ty te dua je Sa shumë ti per mua je Deri frymën e fundit ne s'kemi me ndryshu 2x Freak show M'dole ti, ti djale E ke lon mas ore Kejt kejt ket femen E ke gjet, gjet njerin qe pret Jo, kurgjo kurr n'jet ti nuk ma bone mu t'leht Koka fort, koka but Nuk e di, ama n'to un jam ngul ej Koka fort, koka but Nuk e di, ama n'to un jam ngul Bruno Si mos me ty, si mos me ty Edhe nese ma do pija Nuk jam thy, nuk jam thy Ti, dashni, ti, fiksimi im Je fiksimi im Edhe pse ti nuk ma di Edhe pse ti nuk ma di Fifi_Bruno Akoma ty te dua je Sa shum ti per mua je Dej frymën e fundit ne s'kemi me ndryshu 2x

 30. Brunilda Dapi

  Brunilda Dapi

  11 ditë më parë

  Nuk kuptoj sinqerisht si nuk fiton Fifi...Fantastike esht

 31. Tana Filaj

  Tana Filaj

  12 ditë më parë

  Kemga me bukur me pelqeu shum

 32. hedllo hellow

  hedllo hellow

  12 ditë më parë

  Fiksimi im

 33. Noel 17

  Noel 17

  12 ditë më parë

  Fiksim fiksim 🔥🔥🔥🔥🔥

 34. Arben Alcani

  Arben Alcani

  12 ditë më parë

  😙😍❤Fiksim❤😍😘

 35. andi lici

  andi lici

  12 ditë më parë

  ca esht vesh si berber ky bolja

 36. Infotech Infotech

  Infotech Infotech

  12 ditë më parë

  alpast.info/one/video/f2inrN1nZXm0gMg

 37. Mariela Skendo

  Mariela Skendo

  12 ditë më parë

  Super kenge

 38. Qendresaa

  Qendresaa

  12 ditë më parë

  Fort trup palidhje fifi

 39. irena kola

  irena kola

  13 ditë më parë

  👌👌

 40. Ajlina Cani

  Ajlina Cani

  13 ditë më parë

  Fifi and Fatjon Kuqari

 41. Agjenci Udhetimi

  Agjenci Udhetimi

  14 ditë më parë

  Ka lezet shpirti kur i ngjon kenget e Brunos pale Fifi super kendon, njishat

 42. Rijela Kushtrim

  Rijela Kushtrim

  14 ditë më parë

  Super

 43. Pranvera Binjaku

  Pranvera Binjaku

  14 ditë më parë

  Bravo fifi por këtë këngë kaq tëbukur bashkunim shum ibukur midis teje dhe brunos ju përgëzoj tëdyve dongelet fiksim kjo kënga juaj ësht shum e bukur dhe njëher bravo por këtë balad kaq tëbukur keni goditur bukur këtë këngë inat tjuken jeni 1 tëdy siti dhe bruno zoti ju ruajt

 44. Arjana Madani

  Arjana Madani

  14 ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 45. Arjana Madani

  Arjana Madani

  14 ditë më parë

  Te lumt Fifi and Bruno, cdo or e nigjoj kengen tuaj👸👸👸👸👸👸👸👸👏👏👏💖💫💥👑

 46. Arjana Madani

  Arjana Madani

  14 ditë më parë

  Sa shum ti per mua je(Leo),,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, fifi e mrekullueshme je❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 47. Arjana Madani

  Arjana Madani

  14 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 48. lac ser

  lac ser

  14 ditë më parë

  Auuuuu fifi prap shum e shendosh je nos dil me te shkurtra shum se e kie guzicen e madhe

 49. Anila Derrasa

  Anila Derrasa

  14 ditë më parë

  Fifi bravo je shume e mira

 50. Leda Amz

  Leda Amz

  14 ditë më parë

  Bravo shum me pelqejn kenget kuptim te jetes ❤❤

 51. Tania Papadopoulou

  Tania Papadopoulou

  14 ditë më parë

  ❤️❤️❤️👍👍👍👏👏👏👏👏👏

 52. Vita Kastrati

  Vita Kastrati

  14 ditë më parë

  I don’t like your song

 53. Elona Lona

  Elona Lona

  15 ditë më parë

  Fifi me e mira zeri brilant dhe super njeri i dhjesht gjithashtu edhe bruna jeni njėsh

 54. Leonard Fejzi

  Leonard Fejzi

  15 ditë më parë

  Super

 55. Jona Izetaj

  Jona Izetaj

  15 ditë më parë

  Bravo fifi bruno kenga ishte super

 56. Sife Sife

  Sife Sife

  16 ditë më parë

  O zot naltë se ti je çfar kamë o jetë dhe të dua shumëmmmmmm ojetë kjo është 😭🙏🙏😭🙏😭🙏😭🙏 është e vërtetë kjo 😭🌷😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 57. Toni Zhupa

  Toni Zhupa

  16 ditë më parë

  Kjo këngë duhet t'a kish fituar këngën magjike .. super këng !

 58. klodjan halili

  klodjan halili

  16 ditë më parë

  Kenga me bukur deri me sot 😍🌟🌟

 59. Shpetim Cani

  Shpetim Cani

  16 ditë më parë

  Bruno e fifi te dy te talentuar jeni te mbrekullueshem jam fansja juaj keshtu vazhdoni gjithmon suksese nga zemra

 60. KOKOBE -Për fëmijët

  KOKOBE -Për fëmijët

  17 ditë më parë

  Fifi të adhuroj. Të gjitha këngët kryevepra

 61. albguy111

  albguy111

  17 ditë më parë

  Kjo kenge, ne nje mase te konsiderueshme, eshte thuajse copy paste ne tekst dhe muzike e kenges qe Bruno solli me Artiola Tosken ne 2019. Mendoj qe Ardit Gjebrea duhet te zgjeroje me shume rrjetin e poeteve dhe kompozitoreve - besoj se Flori dhe Fifi kishin kontribut paksa te tepruar. Dhe kjo shkakton perseritje.

 62. Vjola Stafa

  Vjola Stafa

  17 ditë më parë

  Dashuri ❤️🤗😘.Super e bkr 🥰🤗🤗❤️❤️😘😘

 63. deni helga

  deni helga

  17 ditë më parë

  Cool very

 64. Tina Violin

  Tina Violin

  17 ditë më parë

  Per mua e keni fituar ju❤

 65. EDISON DRAMOLLI

  EDISON DRAMOLLI

  17 ditë më parë

  Shum keng e bukur bravo Respekte 👌👍👍👍

 66. cimi cimi

  cimi cimi

  17 ditë më parë

  Akoma ty te dua jet sa shume ti per mua je drejt frymen e fundit je skemi me ndryshu uuuuuu

 67. Klei klei

  Klei klei

  17 ditë më parë

  akoma ty te dua jete 😭😩😢❤❤👏

 68. duma kiki222

  duma kiki222

  17 ditë më parë

  Fifi e meritonte 100 per qind heres tjeter . Kete here e meritonte pa hile ramosaj.

  • Nehat Alili

   Nehat Alili

   15 ditë më parë

   Fix

 69. desara maklekaj

  desara maklekaj

  17 ditë më parë

  SuperStar😳🥺❤️

 70. Artida Sala

  Artida Sala

  17 ditë më parë

  👏👏👏👏

 71. Megan Murphy

  Megan Murphy

  18 ditë më parë

  You don't have to understand what they are singing to feel what they are sharing with us.

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   14 ditë më parë

   Edhe mua me eshte ber fiksim kjo kenge 😅❤️

 72. Eralda Isaku

  Eralda Isaku

  18 ditë më parë

  Me pelqen shume 🙂

 73. Shpresa Shalsi

  Shpresa Shalsi

  18 ditë më parë

  UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU🍋🍊📖🏙

 74. Vanessa Martini

  Vanessa Martini

  18 ditë më parë

  Kenge dhe performance shumee e dobet 👎

 75. Burbuqe Gjini

  Burbuqe Gjini

  18 ditë më parë

  Fifi yll.je shume e mire

 76. Free Domain

  Free Domain

  18 ditë më parë

  Down vote per perdorimin a pa vend te pelenave ne fytyre

 77. Elida Kaiku

  Elida Kaiku

  18 ditë më parë

  Fifi you are the best 👏👏👏👌👌🧿🧿💙💙❤❤🌹🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤

 78. John Cred

  John Cred

  19 ditë më parë

  O FIFI, PO NUK TE SHKON TY KERCIMI SEKSI MOJ. SE JO PER GJE PO TI NUK DI AS TA DREDHESH SIC DUHET.

 79. Mandi Kardhiqi

  Mandi Kardhiqi

  19 ditë më parë

  FIFI je .SUPER

 80. Luljeta hana Osmani

  Luljeta hana Osmani

  19 ditë më parë

  👋👏👏👏👏👏👏👏super kenge

 81. Marti Lilo

  Marti Lilo

  19 ditë më parë

  shume bukur por jo sa ai qe e fitoi...

  • Marti Lilo

   Marti Lilo

   15 ditë më parë

   @opzz xsin ?

  • opzz xsin

   opzz xsin

   15 ditë më parë

   keto kenge, ti je tjeter nivel.

 82. Afrim Kulla

  Afrim Kulla

  19 ditë më parë

  Super keng Bravo Bruno & Fifi jeni me te miret

 83. shijakse 222👩

  shijakse 222👩

  19 ditë më parë

  Sa keq qe nuk fituat ju

 84. eriseld Lusqa

  eriseld Lusqa

  19 ditë më parë

  Super❤💏bravo

 85. LucidDreaming X

  LucidDreaming X

  19 ditë më parë

  Kush e ka fituar Kengen Magjike 2021 te tregojn Klikimet ne ALpast.....Fifi ka 5 here me shum klikime se.. Ramosaj ...por kemi problemin se Fifi vjen nga Kosova....!

  • LucidDreaming X

   LucidDreaming X

   10 ditë më parë

   @Florian Kola Po te tregojn Klikimet ne ALpast se qka mendon publiku..e Albani ka 4 miljon..!

  • Florian Kola

   Florian Kola

   19 ditë më parë

   Dhe Albani nga kosova esht😂

 86. Nora Ajeti

  Nora Ajeti

  19 ditë më parë

  Fifi sa zërin e mirë 🥰

 87. Dona Mitro

  Dona Mitro

  19 ditë më parë

  Muzika e refrenit e Dino Merlin

  • Florian Kola

   Florian Kola

   19 ditë më parë

   Cila kenge e dinos

 88. Artush Djartush

  Artush Djartush

  19 ditë më parë

  Cool very well sung well done

 89. majkell 123

  majkell 123

  20 ditë më parë

  Hallall ju qofte kenge e goditur !

 90. Rexhep Godanci

  Rexhep Godanci

  20 ditë më parë

  😍😍😍😍

 91. Don Fernando

  Don Fernando

  20 ditë më parë

  te dy zera brilant. por kenga eshte paksa komerciale. edhe duhet te dini qe gjerat e thjeshta mbahen mend kollaj. gjithsesi suksese e vitin tjeter me mire ishalla

 92. Simoskristo Kristo

  Simoskristo Kristo

  20 ditë më parë

  Albania love you🇦🇱❤️🇽🇰

 93. Xheni Sofi

  Xheni Sofi

  20 ditë më parë

  Cfar njerez vrk i japin dislike ksaj kenge

 94. francesko muhametaj

  francesko muhametaj

  20 ditë më parë

  Kjo muzika sa nis kenga shume super 😬

 95. Besjana Ismaili

  Besjana Ismaili

  20 ditë më parë

  mos u merzisni qe nuk fituat kenga juaj ka rembyer zemrat e publikut🥰😍😍😍

  • Kledjona Hasani

   Kledjona Hasani

   Ditë më parë

   @bofooit gojo da

  • Sami Matranxhi

   Sami Matranxhi

   5 ditë më parë

   sa e pashe kete cm ne tv tek lajmet thane qe nje film rrembeu zemrat e publikut😂😂

  • Opps Yas

   Opps Yas

   5 ditë më parë

   Po shum e vertet nuk fitoj kenge magjike po fitoj si gjithemon zemrat e publikut te dua shum fifi 🥰🥰😍😍

  • Amelia Romina

   Amelia Romina

   11 ditë më parë

   Shum te drejte ke..suuuper kenge super dyshe🥰😍

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   17 ditë më parë

   Sikur ka titullin eshte kenga 🔥, Ishalla me fitore

 96. Black Winx

  Black Winx

  20 ditë më parë

  Kjo nuk fiton sepse ben levizje vari kart qe nuk i shkojn

 97. Vefi Gropa

  Vefi Gropa

  20 ditë më parë

  Shum bukur Akoma ty te du je super .Fifi je ber si foto modele brava ,,,suksese.....

 98. My Love

  My Love

  20 ditë më parë

  Suuuper E Adhuroj 🤩🤩🤩😍

 99. L h

  L h

  20 ditë më parë

  o bo bo eshte mire te mos kercej kjo kengetarja...

 100. Maks Rapaj

  Maks Rapaj

  20 ditë më parë

  Fifi nje profesioniste e vertet! Ne cdo kenge qe nxier godet ne zemer ti kput telat! Big up for you 😉

  • Joanna

   Joanna

   19 ditë më parë

   through some kind times and that we will be responsible with your team in a

Faqja Tjeter