Fevziu ‘habitet’ nga kandidatja 22-vjecare e PD, ve duart ne koke

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALpast for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente 

 1. Leonard Brasha

  Leonard Brasha

  Ditë më parë

  Un dua ta marr per grua kte andian, e dua ❤😘

 2. peew-peew peew

  peew-peew peew

  3 ditë më parë

  What a fucking shame, I'm sure there are professionals out there, people with a lot of experience and expertise, much better qualified that this young lady. Somehow she managed to convince people that she can actually represent them? I feel sorry for the region she is responsible and soon they will realise it too.

 3. Erdi Inihash

  Erdi Inihash

  7 ditë më parë

  Te gjith e kan qef kariken se ka lek

 4. Isen Tershalla

  Isen Tershalla

  7 ditë më parë

  Epo..."Faik Konica" paska pasur të drejtë...

 5. Besnik Lusha

  Besnik Lusha

  8 ditë më parë

  Fevzi. Shum. Urime. Për.studionkhfdweryyuopadfghkllzxcvbnmpouytrewsdfhjllmnbvcxsaaerggyhubinomppkiuyreasfgjklnbcxsawetyiokbjjbivfxdhkob

 6. Drilon Pozhari

  Drilon Pozhari

  8 ditë më parë

  22 vjece pa mbaruar akoma shkollen presim qe te na perfaqesoj ne parlament.

 7. Albana1973

  Albana1973

  11 ditë më parë

  Kur ta kerkoj une do flasesh.... Sa po lodhet ky Moderator ti nxjerr si te paafta keto zonjat. Pse ketu???

 8. xristos keramitzis

  xristos keramitzis

  11 ditë më parë

  Mjer shqiperia me keto mendie genjeshtare.partia demokratike fruti me helm te rezikshem.mos u afroni.helmon.

 9. Ida Adi

  Ida Adi

  11 ditë më parë

  po sot ku jane keta?🙄

 10. Flamur Xeka

  Flamur Xeka

  11 ditë më parë

  I do politika se jan tnjoma kta

 11. Galaxy Earth

  Galaxy Earth

  12 ditë më parë

  Q**** ropt Vetem me i dhene pergjigjet banale ne pikëpamje te imazhit :::::kto vetem dashnore te partive dhe pornostare Se per deputete e per te drejtua vendin nuk vlejnë asnje cent

 12. Demetrio Note

  Demetrio Note

  12 ditë më parë

  Turp,marrin kalamaj per ti ber deputet.Deputeti duhet te ket i teligjenx maksimale.Mjer poupulli me kta

  • Space lover

   Space lover

   9 ditë më parë

   @Adiadi2020 Andrit Mori 6000 mij vota ne durres me shume se te gjithe

 13. donald boduri

  donald boduri

  12 ditë më parë

  Shko moj, 22 vjec kandidate, shko meso te jetosh njeher

 14. Edi edi

  Edi edi

  14 ditë më parë

  22 vjec, gjithmon me pokikit Tha haha qe 20 vjet ndoshta ndjek Politiken 🍌🍆

 15. Edi edi

  Edi edi

  14 ditë më parë

  Ncncnc e kta e bejn dhe e han ama

 16. trýki_yt

  trýki_yt

  14 ditë më parë

  Keto sikur po shkojne per miss mer daje te pispillosme si escorte girls

 17. Dany Kosta

  Dany Kosta

  14 ditë më parë

  Ahahahaha te gjithe kerkojn figura te reja politike 🤦🏻‍♂️😂😂ja e ardhmja

 18. ren I

  ren I

  14 ditë më parë

  Grup baxhellash

 19. Pavli Kosta

  Pavli Kosta

  14 ditë më parë

  Kjo eshte pjese e shoqerise civile ( athere na bie te kemi edhe shoqeri ushtarake , policore ) perfaqesues Soros ne parlament !!

  • Space lover

   Space lover

   9 ditë më parë

   Mori 6000 mij vota ne durres me shume se te gjithe

 20. Pavli Kosta

  Pavli Kosta

  14 ditë më parë

  Na pruri pampori edhe kandidaten nga Singapori!🤪

 21. Lin Sin

  Lin Sin

  15 ditë më parë

  Hej Zot na ruaj, thuaje moj troc se deputetlleku te jep me shume lek pa te tjerat jane 0

 22. Borana

  Borana

  16 ditë më parë

  Bro wtf ca janë komentet sexuale se janë femra... Striptiste porno gojore bla bla bla...small dick energy.. get a life people latë nam kush shkruan komente të tilla.

 23. Selman Dervishi

  Selman Dervishi

  16 ditë më parë

  Stop23

 24. flamurtari1990

  flamurtari1990

  16 ditë më parë

  Ka marrë ferra uratën...

 25. agim jahja

  agim jahja

  16 ditë më parë

  #O Blendi mos e pyet nga mbrapa po pyete nga para# U shprehe gabim@

 26. Mario Lila

  Mario Lila

  17 ditë më parë

  Te gjithe aty ne studio ,,me kujtojn Serialin Kafeneja Jone,,,ne nje episod kandidojn te gjithe,,ska ngel njeri pa kandidu,,22 vjeçe thot do behem deputete sa i paskan filluar puçrat e pjekurise,,,o njerrez ma mire mos votoni fare,sja vlen te votosh botokset e silikonin

 27. Marjol Doksani

  Marjol Doksani

  17 ditë më parë

  Bravo.

 28. Fatmir Neli

  Fatmir Neli

  18 ditë më parë

  Ti je injorant

 29. Bashkim Rahmani

  Bashkim Rahmani

  18 ditë më parë

  O fejzi o jashqitje po ti sa vjec ishe mer pler

 30. elton toci

  elton toci

  18 ditë më parë

  Çapaçulet e lagjes do behen politikesha qe ti shohim me çanta gucci duke çliruar gazra te llajka e parliamentit.

 31. Tony Lika

  Tony Lika

  20 ditë më parë

  Kto dun me vjeth o miko sei Kan xhepat bosh me Mir edi se i mbushi xhepat te pakten te rregullojn nanji gje

 32. Al Nika

  Al Nika

  20 ditë më parë

  Unë bos ti bos po dhitë kush do i kullos....

 33. Adia Adia

  Adia Adia

  20 ditë më parë

  Ca mund te presesh nga nje 22 vjecare

 34. E&D- Videos

  E&D- Videos

  21 ditë më parë

  Ca jane keto e paske kthyer be bordello emisjonin o Blendi.

 35. Justina Cojo

  Justina Cojo

  21 ditë më parë

  Aman more Blendi .a ka mundesi te mos ""xhirosh ""ne skene .sa lart - poshte e sa majtas - djathtas .Perqendrohu ore burre .se ben ato levizje te pakontrolluara qe figure jo te bukur .qe s.kane asnje kuptim.

 36. Shpetim Muci

  Shpetim Muci

  21 ditë më parë

  Çfarë kantidate janë kur një vajzë 22 vjeçare çfarë shkolle ka bere kjo kantidate këtu shikoni çfarë kantidate ka PD ESHTE PËR TU TMERRUAR KU ARRITI KJO PARTI SI RA KAQ POSHTË. DHE TI FERZI JE NJE PERSON I FËLLIQUR TË BËRI BERISHA MILJADER TY SI PERSON JE FUKS I KËSAJ PARTIE.

 37. Lumimul Altqpv

  Lumimul Altqpv

  21 ditë më parë

  Ababababa

 38. Enea Doci

  Enea Doci

  21 ditë më parë

  alpast.info/one/video/onqRlryLhoK2aZE

 39. Where are you from

  Where are you from

  22 ditë më parë

  Ajo flok zeza qenka ta qish eger po jo vetem orgi athere kenaqet

 40. Matteo Devitto

  Matteo Devitto

  22 ditë më parë

  Politikanet e rinj Jane me te babzitur e me te korruptuar e me te etur per pushtet e per euro 💶 se kta te vjeterit ,,, shembulli me i mire eshte erion veliaj ,,,, zgjidhja me e mir mos votoni fare ikni nga ky vend Ka marr fund gjithcka

 41. Love Trance Music

  Love Trance Music

  22 ditë më parë

  nuk i kuptoj kto kuotat! jan kuota per gra apo per prostituta

 42. Some Time

  Some Time

  22 ditë më parë

  Andia ulliti ❤️❤️❤️❤️❤️

 43. nadine lemaire

  nadine lemaire

  22 ditë më parë

  22 vjece ne politik po cfare pret nga keto qe se kan iden se cfare eshte poliyika

 44. Arber Krasniqi

  Arber Krasniqi

  22 ditë më parë

  Kush jane keto mostra oreee?!!!!

 45. Ingrid5 Ingrid

  Ingrid5 Ingrid

  23 ditë më parë

  Nisma thurje e krijuar nga Sorros eshte pjese e forcave te erreta qe mban Shqiperine ne skllaveri dhe koloni , si te jete Afrike

 46. Albania Albania

  Albania Albania

  23 ditë më parë

  Bobo kto te instagramit shumica

 47. ada dibra

  ada dibra

  23 ditë më parë

  Ky Blendi, o si quhet nuk e di, te bej prezantuesin jo komentatorin...e mbylla videon me pyetjen "ku i ke len dhit?" Cfar pyetje esht? Ishte per te qeshur? Nuk me pelqeu aspak edhe respekti qe nuk jep te ftuarit duke i folur perciper dhe nuk i le menyr te flasin.

 48. Sajmo Mister

  Sajmo Mister

  23 ditë më parë

  Po kjo ngatroj dhite telet lopet me njerezit Po kush I fut kto kandidate off ka diplom mer kafshet sote deputete

 49. Ida ida

  Ida ida

  23 ditë më parë

  Karakurvat

 50. A.

  A.

  23 ditë më parë

  Arbi Agalliu ✌🏻✌🏻💙 Fitore

 51. Michele Vicardi

  Michele Vicardi

  24 ditë më parë

  Lloj lloj shpifsire lloj kalamani lloj lloj hajdutesh te rinj.bo Bo

 52. Gjergj Kastrioti

  Gjergj Kastrioti

  24 ditë më parë

  A po muti që është ky

 53. gjergj gjini

  gjergj gjini

  24 ditë më parë

  bledi sei un bastardo veramente sei un peco di merda nuk e meriton te jesh gazetar

 54. teo teoo

  teo teoo

  25 ditë më parë

  Kokrrat e kurvave

 55. Adi Hasa

  Adi Hasa

  25 ditë më parë

  Popopo ku ka shku e shkreta shqiperi nga dhit del ne parlament

 56. Luiza Hasa

  Luiza Hasa

  25 ditë më parë

  Per te ardhur keq, me vjen keq, por pervec 2 a 3 zonjave aty te tjerat jane per te shkuar andej nga kane ardhur

 57. Bobi Bobi

  Bobi Bobi

  25 ditë më parë

  Kjo per chanell x eshte me e pranueshme

  • Where are you from

   Where are you from

   22 ditë më parë

   Ahahahahaha

 58. samsung samsam

  samsung samsam

  26 ditë më parë

  Prej neser edhe un po hy npolitik

 59. Fghu Ttyy

  Fghu Ttyy

  26 ditë më parë

  Kjo bjindja me buzet e bera do bej namin sapo te vij ne pushtet 🤔

 60. Fatian Mucay

  Fatian Mucay

  26 ditë më parë

  Nje e hapme shalve direkt kandiate partie eh ku kemi arrit shqipri moj e shkreta shqipri si te futen e te lan me kok ne hi tashi mu mbush menja qe edi rama do rri kryeminister

 61. Valbona Shtembari

  Valbona Shtembari

  26 ditë më parë

  O ju rafte plasja te gjitheve

 62. Enrik Rushan

  Enrik Rushan

  26 ditë më parë

  Po ja degjoj studentat e dhjeretorit se ju na velet gajden ju qete me lapangjozet sollet anarshine e kini 30 vjet dhe akoma demokraci ska

 63. D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK

  D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK

  27 ditë më parë

  Kom cunin 10 vjec, po mendoj ta fusja te kandidonte per kryetar bashkie...Po ça i keni kta politikane???

 64. Albert Berti

  Albert Berti

  27 ditë më parë

  🙈😂🤣🤣i tuf shurrash barbone

 65. Eli Al

  Eli Al

  27 ditë më parë

  Jane femijet e politikaneve keta..

 66. Fjorentina Muca

  Fjorentina Muca

  27 ditë më parë

  Ska ngel njeri pa u ber deputete 🤣🤣🤣🤣😅😅😅😅 jam un gati me mer njeri 😅🤦‍♀️🤦‍♀️

 67. N.D N.D

  N.D N.D

  27 ditë më parë

  Me nje fjal I bie që un jam minister I jashtem, se nuk ka emision e politikan si nuk e jam ndjekur vaj medet hallit

 68. Infinityヅ

  Infinityヅ

  27 ditë më parë

  Dashnorja kujt esht kjo

 69. Elidon Shehaj

  Elidon Shehaj

  27 ditë më parë

  Ahahhahah 22 vjece e prekur nga politika e shketa, tjera 2 vjet ne Singapor 😂 vjen kantidon ne lac se ka qen jash te zonjen te zonjen

 70. POWER OF HOPE INSPIRATION - BRIKELD AGARA

  POWER OF HOPE INSPIRATION - BRIKELD AGARA

  27 ditë më parë

  O Blendi jane ca parti qe sjane te degjuara i thuaj emrin e kryetarit te partis qe te kuptojme te kujte partije jane se ne Shqiperi jane 10 veta nje partiqe paguhen nga parat e popullit

 71. azeroseven 107

  azeroseven 107

  27 ditë më parë

  SINGAPURI HAHAHAHAHHAH😂😂😂😂😂😂😂😂

 72. Lorenc Kodra

  Lorenc Kodra

  27 ditë më parë

  Perfundimisht ky vend sbehet me ..🤮🤮🤮🤮

 73. Dhimitra Ano

  Dhimitra Ano

  27 ditë më parë

  Te kandidoj dhe une?🤣🤣🤣🤣

 74. Bardhyl Merko

  Bardhyl Merko

  27 ditë më parë

  Hahaaaa keto te tillat na duhen tashi cfar mer vesh ti nga politika o lumadhe

 75. Alket Kellici

  Alket Kellici

  28 ditë më parë

  c jane keto bimbo, dhe zderre

 76. Cristi Goia

  Cristi Goia

  28 ditë më parë

  Lumi qe muar. Mori. Vunon pse sqiu dhe. Qeparon

 77. Albanian Dictionary

  Albanian Dictionary

  28 ditë më parë

  Nuk e di perse kjo kandidatja i ka vetullat te bashkuara si 22.

 78. Dhionis Tartari

  Dhionis Tartari

  28 ditë më parë

  Kjo eshte shume mire qe te rinjt po futen ne parlament, te ikin ata te vjeter te koruptuar

 79. Mim Tirona

  Mim Tirona

  28 ditë më parë

  Ja dhe Themie Thomate e Lenka Çukot e shekullit 21.

 80. Lorenzo Lenci

  Lorenzo Lenci

  28 ditë më parë

  Epo dikush do bëhet deputet ta hajë dreqi. Të majtë jo, të djathtë jo, të vjetër jo e as të rinjtë jo. Çfarë duan ne shqiptaret. Këtë nuk e dimë a vetë!!!

 81. Mercella Roberts

  Mercella Roberts

  28 ditë më parë

  Dhe Sali Berishes i marrin te keqen,jo me njeriu tjeter...

 82. Gianmarco 07

  Gianmarco 07

  28 ditë më parë

  Keta e quajne te drejtosh nje popull Profesion. Kuptohet ne nje shtet si shqiperia ne qofse shqiperia mund te jete shtet mund te bash çfare e çfare te duash e kur te kesh qejf.

 83. banga gem

  banga gem

  28 ditë më parë

  O FEMZI KETO JANE JASHT LOJE DHE FAMILJA E VET NUK VOTON PSJA MAJET HUNDES E KA SJELL POPULLIT

 84. Xheku Cekaj

  Xheku Cekaj

  28 ditë më parë

  Shum fallco emision blendi shum kurv as ironi sdi me than shum sipërfaqësor

 85. Ervin Zotaj

  Ervin Zotaj

  28 ditë më parë

  Kandidate leshi kto jan per te ber shetitje te blloku neper kafene

 86. Ervin Zotaj

  Ervin Zotaj

  28 ditë më parë

  Kjo ndimon njerzit

 87. Ervin Zotaj

  Ervin Zotaj

  28 ditë më parë

  Eka fut saliu ti fusi mire virusin e saliovic 😂

  • Where are you from

   Where are you from

   22 ditë më parë

   Ahahahahaha

 88. Alma Ferro

  Alma Ferro

  28 ditë më parë

  Kush jemi ne? Ne jemi thjesht LRE -Lëvizja e Re. Ne jemi Nr 8 në Fletën e Votimit. LRE është partia e vetme që hyn në këto zgjedhje me mbështetjen e firmave të qytetarëve. LRE hyn në zgjedhje me mbështetjen e 6432 firmave të qytetarëve. Nuk jemi as parti e sajuar, as e porositur, as e financuar as e sponsorizuar. Jemi vetëm partia e qytetarëve të thjeshtë dhe halleplotë. Nuk pranojmë në LRE, ish - anëtarë të PPSH. Nuk pranojmë në LRE, ish - bashkëpunëtorë të Sigurimit të Shtetit. Nuk pranojmë në LRE as ishër të korruptuar të partive të mëdha a të vogla të këtyre 30 viteve. Nuk pranojmë në LRE, asnjë bandit, horr, të fortë, cub apo keqbërës. LRE është kundër Rregjimit Skuthokratik PS - PD - LSI. LRE është kundër Klubit të Plaçkaxhinjve PS - PD - LSI. LRE hyn vetëm në zgjedhje. LRE do të bëjë zero koalicion parazgjedhor me PS - PD - LSI. Zero koalicion paszgjedhor me PS - PD - LSI. Zero Koalicion. 6432 qytetarë na kanë besuar e mbështetur që të hyjmë në zgjedhje për zero koalicion parazgjedhor dhe zero koalicion paszgjedhor. Zero Koalicion. LRE është NR 8. Voto Nr 8. Voto LRE - Lëvizja e Re

 89. Sham Hala 72

  Sham Hala 72

  28 ditë më parë

  Nqs ky eshte brezi i ri me mire le te rrim me ata rracqirat e vjeter she mos te na shtohen dhe keta rracqirat e rinj njoni me pidhe rropsh se tjetri duken te gjithe aty me i var kok poshte

 90. ROMAN 3

  ROMAN 3

  29 ditë më parë

  edhe fmijeee??? jo vetem femije po kemi nje kombinim moshash brezash..mesa duket keni harruar dhe kopshtet,,eshte e talentuar po ju paralajmroj...mua? hmm , po kjo ceshte?? midhja, mbreteresha e liqenit tone...

 91. Tony Montana

  Tony Montana

  29 ditë më parë

  Si Kercet Tulla Fevzos 🤦🏻‍♂️🤣🤣

  • Where are you from

   Where are you from

   22 ditë më parë

   Si portollamb

 92. Dritan Hysa

  Dritan Hysa

  29 ditë më parë

  Emisjon vari bolet ..

 93. Adriatik Ishmaku

  Adriatik Ishmaku

  29 ditë më parë

  Marshalla per ne si votus dhe si popull, kush do na e kthej buzqeshjen! Tani e me pas do bohemi rehat!

 94. Elio Klio

  Elio Klio

  29 ditë më parë

  Eshte bere politika si estrada e muzikes eshte futur qen e mace ne politike vk perfundimisht ky vend po iken ne pith te maces

 95. Maldin Garxenaj

  Maldin Garxenaj

  29 ditë më parë

  Ore po me shqipatr qe kan dal me dhi e me putanat e instagramit do e beni shqiprin ju? Po a Nuk ju vjen turp apo jan familjaret e ktyre pisava qe jan ne parlament ajo 22 vjece do me u be deputete ? Po ca di ajo nga politika nga experienca? Hajde Shqiperi e mjera Shqiperi

 96. shky-pe tar

  shky-pe tar

  Muaj më parë

  O lul o Flliqtin po si e fut nji foshnje me na perfaqsue, apo asht' gjaku i dikujt per rreth, edhe ato t'jerat kisha ndejt me marak me u pas lan dhite me i ruejt

 97. Cin Tonej

  Cin Tonej

  Muaj më parë

  Oi shipni e mjera shipni

 98. eri albania

  eri albania

  Muaj më parë

  "Pasi bera bythe gjoks e buze u kujtova papritur te kandidoj per partine time ne menyre qe keto investimet e mija te vlejne per shoqerine"

  • Matteo Devitto

   Matteo Devitto

   22 ditë më parë

   Hahaha

  • D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK

   D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK

   27 ditë më parë

   🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Xhoni Shollaj

   Xhoni Shollaj

   29 ditë më parë

   🤣🤣🤣

 99. orjado era

  orjado era

  Muaj më parë

  Si ka mundesi kjo qe ishte me dhi si fremere me dhi dhe kjo arriti te hyj ne parlament gjeti 1 menyr 1lidhje dhe hyri ne parlament para 4 vitesh dhe zuri te qaj aty hallet..? Pyetje kush ja mundesoi dhe per cfar motivi. Cili ishte plani? Perse pikrisht kjo? Dhe cudia me e madhe Tani kjo vendoset si kandidate mbas 5 vitesh si deutete dhe behet Person publik... A mos call mbas gjith kesaj mrapa Skene esht e gjitha 1 regji e cila katapulton me mjeshteri persona ne Politiken e dhjer te Shqipris per ti perdorur dhe manovruar ne vazhdim per interesat e Tyre monopoliste. Duke qen se fytyrat e vjetra po vyshken. Dhe keshtu keta te rinjt e promovuar me regji te tilla Jan gati ti sherbejn padronit Monopolist.. sic beri kasa mafioze e vjeter Duke rrenuar ekonomin dhe Duke len ne koncesione te turpeshme asetet kryesore te vendt si energjin naften ujin pyjet minierat dein Token e tjer. Ky esht konkluzioni dhe dilemma. Qe ne fakt duket shum e qart.

 100. Romeo Myzyraj

  Romeo Myzyraj

  Muaj më parë

  Medet o zot kush po kandidon medet shqiperia nuk bahet me kurva o popull

Faqja Tjeter