Fatmir Mediu, të hetohet për 8 vite pagë dhënë Eli Farës si “Drejtore”; dhe për 65 udhëtime sëbashku

Komente 

 1. giulio

  giulio

  3 ditë më parë

  Ne burg ky legeni

 2. Hidir Dogan

  Hidir Dogan

  Muaj më parë

  ja pra ska si rriten pensionet se ngelin pa rrog dashnoret

 3. agim jahja

  agim jahja

  Muaj më parë

  #"Na bashkoj "Gupi Eli Fara", qe me shkon [ecen, kalon] me t'ngrehur ato dy dardha!!#---

 4. Nadire Agaraj

  Nadire Agaraj

  Muaj më parë

  Paguan populli dhe pasurohen horrat. Nga hundët ju dalshin o zotttttt 🤲🤲🤲🤲.

 5. Rudina Bani

  Rudina Bani

  Muaj më parë

  Deri kur do e vidhni kete popull!?

 6. Astrit L

  Astrit L

  Muaj më parë

  Per kto kurva endemi neper kurbet ,duhet ti kthejn mbrapsht te gjitha cfar Kane marre dhe burgu esht Pak

 7. Mimoza sherifi

  Mimoza sherifi

  Muaj më parë

  Ikk o kanal rrenash ku pjerdh eli per pag ajo mer lek me thas se kendon oo kannal koti pjerdh ajo per rrog oo medet oo ed kokaina ca zhurme koti ben

 8. Avni Tocila

  Avni Tocila

  Muaj më parë

  Ate qe kane bere keta qener nuk do i pranoj istoria se eshte turpe i madhe kur do hiqen keto qelbesira nga shpine a vendit

 9. T R

  T R

  Muaj më parë

  Nana ja jep shkollen se bijes Prostetutka numer 1 ..

 10. Roza Ruci

  Roza Ruci

  Muaj më parë

  Te gjithe jane si Fatmiri ja bene gropen Shqiperise dhe shqipetareve vjedhin dhe behne qejf me xhepat tone bravo u qofte qysh kur nuk ka shtet

 11. Dalip Beqiraj

  Dalip Beqiraj

  Muaj më parë

  kur fle gjum i ashtuquajtur spak cfare kerkoni o zotrinj te pamfletit per mua po beni shume zhurme per asgje .

 12. Japan Space

  Japan Space

  Muaj më parë

  Shkerdhata bura nuk menduat per familjet e varfera, vodhet lekun publikut. Turp late kete popull ne hersire, pa puk, pa dije, pa te ardhme. Kur do vi ajo dite qe femijet tane te kene nje ardhme nga ky vend qe eshte Mbushur plot me Hajduta dhe korupsioni.

 13. Theo X

  Theo X

  Muaj më parë

  po prandaj nuk di te plaket kjo putana, se merr miliona nga taksat e shqiptareve vetem duke ngritur kembet perpjete dhe me ke ,me kete medi turkun e peshtire

 14. Nikoll Perdeda

  Nikoll Perdeda

  Muaj më parë

  Ne burg dhe sekuestrim te cdo lloji pasurie te perfituar padrejtesisht.

 15. Spartanlife1989 Spartan

  Spartanlife1989 Spartan

  Muaj më parë

  Nuk po kuptoj përse nuk po sekuestrohen pasuri apo përse nuk po jen para drejtësis te gjith këta me kaq infornacione që keni.

 16. Hope Wolf

  Hope Wolf

  Muaj më parë

  We all knew she’s a kuder

 17. Njazi Zebi

  Njazi Zebi

  Muaj më parë

  nuk mjaftojne rrjepja e atyre qe banojne ne shqiperi me lloj lloj taksash por qenka sajuar dhe rrjepja e lypsareve te punes emigranteve qe sju qahen halletjashte shtetit ,shumica ,pa siguracione , me "sakrificat e medha te {farerave madein fatmir &eli }{Organizuar ne venddt e EU ShBA e tje .

 18. Njazi Zebi

  Njazi Zebi

  Muaj më parë

  Bravo mediu !Rrush e kumbulla nuk i paske bere leket e shkatertim-shitjes te ushtrise shqipetare, S'PAKU mendo te pagush hidromasazh ne Burg me udhetaret e parajses si minister tani ne ferrin e zbulimeve te medha

 19. Eglantina Aga

  Eglantina Aga

  Muaj më parë

  Se medium e kishte dashnore

 20. RR 31

  RR 31

  Muaj më parë

  Ne burg qeni

 21. Μαιλιντα Μολλαι

  Μαιλιντα Μολλαι

  Muaj më parë

  Po po keta duhen te diskridicois te gjalle turp turp turp .....

 22. Φαμπιέν Τζαφέρρι

  Φαμπιέν Τζαφέρρι

  Muaj më parë

  Prandaj e ka ber surratin si top futbolli

 23. Bilbil Veshaj

  Bilbil Veshaj

  Muaj më parë

  Te vertetohet she ti kthejjne shpenzimet we ministries e mbritjes te bleje elikopter zjarr shares per pyjet e shqiperise.

 24. ('') layla

  ('') layla

  Muaj më parë

  Ka sponzorizu fryrjen e buzëve mollëzave etj..me leket tona kanë bredhe e janë pagu..të gjitha tia sekuestroj shteti..legene femer dhe mashkull zagar

 25. Melda ❤️

  Melda ❤️

  Muaj më parë

  Eli ka qene dashnorja e Fatmirit, kjo gje eshte ditur sot e 5 6 vite me pare.

 26. Ariona Dhimo

  Ariona Dhimo

  Muaj më parë

  Hajt se ketu lahen te gjitha 😂 te shkojne prape ne amerike

 27. Dritan Bajraktari

  Dritan Bajraktari

  Muaj më parë

  Turp nuk i vjen që merr lekët e popllit kjo

 28. Bledi Kokomani

  Bledi Kokomani

  Muaj më parë

  Megjithate , ka pasur nje motiv serioz fatmiri a e din cdo te thote Eli fara drejtoresh te jesh vetem ne zyre tek per tek korcare o hic fare,

 29. aleksander rabushja

  aleksander rabushja

  Muaj më parë

  Po gjith ato operacione plastike ???

 30. Juljan Rama

  Juljan Rama

  Muaj më parë

  Eli far supr kuvre hap komte qij fatmir meri lekt ja qr ku kapn

 31. Paske Daci

  Paske Daci

  Muaj më parë

  Prostitute bashke me vajzen i ka perdor Fatmir Mediu nuk e di perse nuk e ndan gruaja Fatmir mediun, sepse Eli fara super prostitut e fatmir Mediut, aj i ka bere operacionin plastika e shum e shum te tjera, cjan keto deputetet qe ustrojn prostitucin me paret e popullit, qe u me rren taksat per te paguar kurvat e tyre, turp te Ken turp turp mizerjet, moralistet me te mdhenj.

 32. Genci Vlore

  Genci Vlore

  Muaj më parë

  Mediu del dhe si gangster ben dhe si djal rruge e ne fund shperdoron parat e popullit Pozicioni qe mer nuk te shkon duhet ta kesh qe ne mengjes "piratllekun "ti po e shfaq ne moshe te madhe nuk te shkon je nje demode Te mori dallga e te beri politikan "HAJDUT "se kauz nuk mendoj se ke

 33. Bashkim Karamuca

  Bashkim Karamuca

  Muaj më parë

  E akuzoni kot keta nuk vjedhin por keta te vrasin per te vjedhur

 34. Ardit Papa

  Ardit Papa

  Muaj më parë

  Haleja e halese. Burg,burg,burg.

 35. Minna Fati

  Minna Fati

  Muaj më parë

  Po normal k...v han lekt e popullit te shkret qe vuajn per buk dhe k..v plerat baxhellat udhgojn bejn pushime kta plera maskarenj burre te brgosen per pastrim parash .po te ishte per njeri normal do burgosnin jan plerra k..v plerat

 36. citroen uno

  citroen uno

  Muaj më parë

  Mediu qiraxhiu Elin me para e .iu Çfarë bën më shum një prostitut Q.et me një hajdut Hallall ta ket q.r me parat e tij Populli shkret i lodhur I raskapitur Ka paguar dhe për këmbët e Elit për të ngritur

 37. Erlind Kamberaj

  Erlind Kamberaj

  Muaj më parë

  O po mir goja qe e ka nga natyra ksaj i punon edhe bytha hallall moj eli

 38. andi reibon

  andi reibon

  Muaj më parë

  Shqipëria është si ai deti me kos dhe lugët i japin politikanët.

 39. frida matraxhiu

  frida matraxhiu

  Muaj më parë

  Aaauuuuaa ua cfare bahet ah mileti shkrete smerr vesh gja hic se cfare bahet pupupuup

 40. Andonila Latifllari

  Andonila Latifllari

  Muaj më parë

  Vetem.spakuja gjen ruget ketyre te pa ftyrsave

 41. Pazari Korc

  Pazari Korc

  Muaj më parë

  Ore cbehet keshtu, po mer populli aratine neper rruget e botes, keta hane me luge floriri. Mjerr mjerr ky popull.

 42. Shaban Lajci

  Shaban Lajci

  Muaj më parë

  Kriminel ne burg

 43. Komenti Komenti

  Komenti Komenti

  Muaj më parë

  mehmet. sheu I ipte kazmen. pun k .......

 44. Arian Zenuni

  Arian Zenuni

  Muaj më parë

  POPULLI SHQIPTARE DUHET TI JETE MIRENJOHES USA 🇺🇸PER JETE, qe po i shkul nga trupi i SHQIPTAREVE kto ushojza te pa ngopura.

 45. Arian Zenuni

  Arian Zenuni

  Muaj më parë

  Cfar m..n pret SPAK,ky plere duhet arrestuar sa me shpejte te jete e mundur.

 46. Arian Zenuni

  Arian Zenuni

  Muaj më parë

  Fatmir mehdiu i bleu shtepi ne USA Eli Fares me paret e gerdecit.

 47. italia albania

  italia albania

  Muaj më parë

  Po kto ku....va po i han lek e politikaneve e fryjn faqe e fryjn buz mjer populli shkret thuaj ne dor te kujt kemi ren politikan pushta e kto laviret pffff

 48. Mana Landa

  Mana Landa

  Muaj më parë

  Cfar pret spaku .A duhen me informata te tjera per ti futur ne burg keta njerez qe kur u zihet emri me goje te vjen per te vjelle .Tu meret cdo gje qe kane .Kane vjedhur djersen e popullit.Mashtrusa .Zoti ju mallkofte .Ilace ju befshin ato leke

 49. Juve Juve

  Juve Juve

  Muaj më parë

  Po ktij kush ja shtyp grun 🙄

 50. HIRAETH SERENITY

  HIRAETH SERENITY

  Muaj më parë

  Kesaj i thone ta shkatrrosh karrieren qe ke ndertuar neder vite per Mediun🤦‍♀️

 51. Pazari Korc

  Pazari Korc

  Muaj më parë

  Mjerr ky popull.

 52. Andrea Papa

  Andrea Papa

  Muaj më parë

  MASKARAI

 53. Alice Nike

  Alice Nike

  Muaj më parë

  Te vdes un , sa paska vuajtur kjo 🙈🙈

 54. Fatbardha Avdej

  Fatbardha Avdej

  Muaj më parë

  Dashnorja eshte e embel Dhe ahkrimtaret per dashnoret shkruajne me pasion

 55. Ger Beno

  Ger Beno

  Muaj më parë

  Vdekshi.

 56. Red Red

  Red Red

  Muaj më parë

  E paska tun fati ket

 57. Engli Disha

  Engli Disha

  Muaj më parë

  Po pati shtet tja morin leket mrapsh

 58. Alfred Gjokrosa

  Alfred Gjokrosa

  Muaj më parë

  O zote ndimoje drejtesin shqiptare ti pastroje hajdutet dhe pleherat e shqiprise , taxat e popullit te shkrete .

 59. Jimmy McNulty

  Jimmy McNulty

  Muaj më parë

  150 here ka udhtu kurva me leket e shtetit Shqiptar. 150 Here me leket e taxpaguesve. 150 kur nje bilet vajtje ardhje kushton 2.000 euro. 150 X 2.000 euro = 300.000 euro!!!!!!

 60. Meli Mason

  Meli Mason

  Muaj më parë

  Hahahah sa mir e paska ironizu gazetarja..... O hienat e dreqit qe spo e lini Shqiperin me ngrejt koken. O vdekshi nji nga nji. Ka njerez qe po vuajn per copen e bukes, njeres qe vdesin se skan lek per te shpetu jeten e vet....e kta tallin lesht me taksat e popullit... U djegshi ne ferr

 61. Mereme Martini

  Mereme Martini

  Muaj më parë

  Ka bere sevabe🙏🙏

 62. Durim Vrenozi

  Durim Vrenozi

  Muaj më parë

  Ju denoft Zoti o plera njers.

 63. Ymer Musteqja

  Ymer Musteqja

  Muaj më parë

  Po ca ti beshe e ka rrushin shume te embel.biles shume e shume se te tjerate.

 64. Violeta Alimehmeti

  Violeta Alimehmeti

  Muaj më parë

  Ja jepte asaj turi petlles

 65. Luciano Ferri

  Luciano Ferri

  Muaj më parë

  Po ca prisi ti hetoi spaku

 66. Ymer Musteqja

  Ymer Musteqja

  Muaj më parë

  TE MOSE QAJME HALLIN E KALORSIT SE I RRINE KEMBET VARURE NE KALE.CDO GJE ESHTE BERE ME MARREVESHJE ME QEJFE.KURE NUKE ANKOHEN DY PALET PO NE CFARE KEMI.SE MOSE ESHTE I PARI KY.PO ATO TJERET JANE PA DASHNORE.KAME UNE DASHNORE QE SJAME I KOKERR LEKU NE XHEPE.JO ATO QE KANE MILONA E MOLONA.BILES KANE NGA DYYYY NGA TRIIIIII.

 67. Ymer Musteqja

  Ymer Musteqja

  Muaj më parë

  PO MIRE MOJE ZONJE SE CFARE I PASKA DHENE FATMIR MEDIU ELI FARES NAI THE TE GJITHA .PO ELI FARA CFARE I KA DHENE MEDIUT SNA THE GJE.????????!!!!!!!!!!!!!.

  • Pranvera Cerriku

   Pranvera Cerriku

   Muaj më parë

   Ika pas qef zërin i ka pëlqy këngën

 68. Elvin Haxhiu

  Elvin Haxhiu

  Muaj më parë

  Kishte dobesi per zerin apo per fytin? Kush e gjen pergjigjen?👹

 69. Elsa Pambuku

  Elsa Pambuku

  Muaj më parë

  Me ca fytyre del kjo putane e fshehte kendon dhe tundet para publikut dhe vidioklipe te pa fund me parate e taksapaguesve. Turp te teVij moj moster. Ish burrin e meritoje se e tille qenke. Bashke me vajzen tende ATO PARA te marra nga arka e shtetit i blefshi ilace fytyre zeza Eli &Marina. UROJ te dali ndonje tu qendisi nje kenge per keto pislleqe qe keni bere ne kurrriz te popullit qe po vuan ne varferi ekstreme nga Drejtues Te pa afte.Nje shtet qe qeveriset si ekip sportiv. Mjere NE qe na ra per pjese te jetojme ne kete epoke.

 70. Gianmarco 07

  Gianmarco 07

  Muaj më parë

  Nuk po dini ku me ja nise hetimeve ma perpara, megjithse keta se kan problem !

 71. Adriatik Joni

  Adriatik Joni

  Muaj më parë

  Fatmir Mediu eshte i njejti me Berishen e Meten....te hetohet dhe ate sa me pare....

 72. Luljeta Hallvaxhiu

  Luljeta Hallvaxhiu

  Muaj më parë

  Le ti pagujn

 73. Tonipatos Ferataj

  Tonipatos Ferataj

  Muaj më parë

  O korcare o hic fare

 74. Natassa Tsifliko

  Natassa Tsifliko

  Muaj më parë

  Cfar jane keto qe degjojme ? Po poòo!!! Nese eshte e vertete kjo , keta njerez a e kan menduar ndonjehere se ku do ti shkoi shpirti ? Apo kan harru se ka nje Zot lart !!!!!

 75. Cen Hyseni

  Cen Hyseni

  Muaj më parë

  Ne burg pa asnje hezitim Konfiskohen pasurite e vena nga ky lloj korrupsioni I ndyre ,dhe ska Turp e surrat Medi kurvari qe I kerkon popullit vota prap per tu bere prap minister qe te ushqejne veglat e Elit te se bijes dhe mjer populli ke ja votuar dhe voton ,plehra hajdute vagabonde qe e Kane vjedhur kete popull ,ekonomine ja shkatrruan ja dogjen e shiten dhe rinia e populli shqiptar ka marre rruget e botes prej ketyre fundrrinave dhe jashtqitjet e kombit .Nuk ishte budalla ENVERI qe sojin e tyre e conte ne Space dhe I Varte ne litar .Duhet edhe nje here ai qe Keta legenat te paguajne cfar I Kane bere ketije kombi .Turp dhe faqe e zeze ,mos dil me neper ekrane o legenat vagabond e hajdut .Po si ty dhe te tjereve do ju vije fundi do jepni llogari nje dite edhe ato pasurite si Brenda dhe jasht do tu sekuestrohen dhe ti kalojme shtetit .O legenat e felliqur .

 76. Nikoleta Buzi

  Nikoleta Buzi

  Muaj më parë

  O zot ç, far po dëgjojmë ,nuk kanë të mbaruar bëmat dhe prapë asnjë gjëmb në këmbë ,Spak mos ketë frikë N Q S nuk e bën dot le të ikin të vinë të tjerë më të guximshëm ,se kështu nuk mund të vazhdohet

 77. A little of all

  A little of all

  Muaj më parë

  Yp xhixhi yp xhixhi ..Se mban mbi kuriz ky popullin akoma 😡😡😡

 78. Dal fer

  Dal fer

  Muaj më parë

  Nuk i kan mjafuar parat qe kendon. Por ka dasht kete ftyr duke ulur veten per para

 79. Agustin Gjoni

  Agustin Gjoni

  Muaj më parë

  A te qifsha ropt paret e popullit

 80. Sofika Ngjela

  Sofika Ngjela

  Muaj më parë

  E ca do me thene te jesh Drenovare qe te maresh pare

 81. Mira Fier

  Mira Fier

  Muaj më parë

  Te denohet dhe Eli qe ka pranuar kete korupsion be kuriz te populit I dalshin nga hundet me ilace i hharxhofshin ketej e tutje

 82. Kraja Kraja

  Kraja Kraja

  Muaj më parë

  Po jemin gjana me drejtoren valbona paluka sa shetiten bashke

 83. Majlinda Tola

  Majlinda Tola

  Muaj më parë

  ne burg te gjitha k......t , Eli para , Bieta Sulo ,Mira Kazhani ,te gjitha i zente mallkimi i popullit ,Zotin ju lenshim 🙏

 84. Pelikani blu

  Pelikani blu

  Muaj më parë

  SPAKU A KA VESH APO ESHTE SHURDHUAR

 85. Edmond Gushali

  Edmond Gushali

  Muaj më parë

  Mallikimet e Shqiptarëve tju kapin juve dhe çfar kini në fiset tuaja...........

 86. shpellari king

  shpellari king

  Muaj më parë

  Ka qene kontrate e rregullt punesimi si eskorte. Me sigurime dhe fjetje te siguruar.

 87. shpellari king

  shpellari king

  Muaj më parë

  Pas ardhjes se Elit ne dikaster,pati nje booooooom artistik me Ministri..

 88. Nazmije Sulce

  Nazmije Sulce

  Muaj më parë

  TE RRoJ AMERIKa qe do e fusi ne burk kremineli vrau dogji njeres vodhi beri qef me dy gra dhe kreminelet e hajdutet me ne krye spiunin sali berishensi ben as nje gjepo i dhan dhe nje dashnore qe ta funizonte me pika pika posht sali berisha

 89. Cristina

  Cristina

  Muaj më parë

  Si i mban dheu këtë! Nuk e kanë fijen e turpi këtë paçavure që dalin nëpër intervista !Nuk e kuptoj! !!!

 90. Nazmije Sulce

  Nazmije Sulce

  Muaj më parë

  Po per ca i mbani o delet e shqiperis qe uk folet 30 vet deri sa nderyri Amerika o delet e shqiperis rrin pa buk e pa shtepi se ben qef mediu na dogji femijet ne gerdec se benin pun fukarenjnt e shkreti la femijet pa baba i la pa shtepi i mbuloj 27 i futi ne varr 300 te plabosurr

 91. ervin mufali

  ervin mufali

  Muaj më parë

  O te dalte shpirti nga bytha o Medihoxha bashke me Elin.

 92. Krenar Metani

  Krenar Metani

  Muaj më parë

  E cke ber kshu o Fate...o tu mbyllte...🤔

 93. Sokol Lilaj

  Sokol Lilaj

  2 muaj më parë

  Doli dhe u ankua Eli para ca diteve qe sja del dot te jetoj me koncertet,ngaqe qenka mesuar duke mar rrogen kot prandaj,po ca pret nga 1nëne qe shet femijen e saj?i shkerdhen Hajduti te dyja ne USA,dihet,me leket e popullit😡😡😡😡

 94. Landi Kapetani

  Landi Kapetani

  2 muaj më parë

  Hemo cuna boll mos e shani fatmirin Se sthon kot Qe pidhi terheq vaporin Dhe jo me fatmirin

 95. Nevro Vera

  Nevro Vera

  2 muaj më parë

  ytttt qorri qelbur

 96. Dona Fusha

  Dona Fusha

  2 muaj më parë

  Po kjo qe flet i kan ven thonjte ne fyt qe flet me tercellim

 97. Bledi Kokomani

  Bledi Kokomani

  2 muaj më parë

  Ma hoqen trunin goce e re buzet si pi,,,,,,, ck

 98. Bledi Kokomani

  Bledi Kokomani

  2 muaj më parë

  Po' kjo Baxh,,,,,,,, l,,l a lo nam

 99. Bledi Kokomani

  Bledi Kokomani

  2 muaj më parë

  Mediu hajde hajde, eh moshkull nuk u dukte kaq i arrapatur ska faj qeraxhiu i krebenese,

 100. Oni xhuvani Onixhuvani

  Oni xhuvani Onixhuvani

  2 muaj më parë

  Futeni brenda

Faqja Tjeter