Çfarë ndodhi në audicion që shkaktoi kaq të qeshura - ‘Për’Puthen on Tour’ 25 Korrik 2021

Për’Puthen on Tour show veror me audicione të hapura në qytetet më të mëdha në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe Malin e Zi. Cilët janë personazhet që synojnë të jenë pjesë e sezonit ri dhe si do të jetë përballja e tyre me personazhet e njohur të Për'Puthen?

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALpast Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente 

 1. C,do gje

  C,do gje

  5 ditë më parë

  Kjo e para esht nga cerma 🤣🤣🤣🤣

 2. Frida Ferataj

  Frida Ferataj

  20 ditë më parë

  Ca u tha tek 15:00 ?

 3. Amazon WorldWide

  Amazon WorldWide

  27 ditë më parë

  Mbase probleme me lolin jo me alkolin 😂🤣😂🤣😂🤣

 4. Adi Adi

  Adi Adi

  27 ditë më parë

  Erion te rujt I madh zot. Djal flori

 5. Arbulen Agolli

  Arbulen Agolli

  Muaj më parë

  o mevlan bark der...mjaf hengre 😂😂

 6. Juljana Pino

  Juljana Pino

  Muaj më parë

  Me keto audicionin e pg u meka se qeshuri dmth tipa fare

 7. marina boci

  marina boci

  Muaj më parë

  Aaaaa mortjaaaa grateeeeee

 8. Pm3 Grimleader

  Pm3 Grimleader

  Muaj më parë

  Qr vazja botes 30 vjece rrotkari fare nga trut sdi me lidh 2 fjal

 9. asinedra nisa

  asinedra nisa

  Muaj më parë

  Ky cuni si ishte 20 vjec nga pogradeci si quhej

 10. Orges hoxha

  Orges hoxha

  Muaj më parë

  Thjesht degjenerim

 11. Flogert G

  Flogert G

  Muaj më parë

  15:00

  • Hanka Fe

   Hanka Fe

   15 ditë më parë

   @Frida Ferataj te lutem me thuaj cka thote per at teori ?sepse se kuptova aq shume kishte te qeshura?

  • Frida Ferataj

   Frida Ferataj

   20 ditë më parë

   Ca i tha atje te lutem?

 12. montrelux

  montrelux

  Muaj më parë

  Erionii ne perputhen

 13. Diana Zelia

  Diana Zelia

  Muaj më parë

  Rekord mban ky emisjon emisjon mbeturinash rugacesh late nam u bë shqiperia berdello

 14. elena elena

  elena elena

  Muaj më parë

  Nese konkurentet jane teper te rinj, pse i therrisni ne audicione, kur mosha shkruhet qe ne aplikim? Apo i merrni sa per numer, per te treguar qe keni marre shume kerkesa

 15. the world

  the world

  Muaj më parë

  Sa populli koroptuar qe jemi sa ipokrit .dhe kjo qe them ska te bej fare me personazhet e perputhen .po pse mo per te drejtat e njeriut per te drejtat tona nuk mblidhemi keshtu te varapojm e te shqyemi e po rrim e themi eeee shqiperia zbehet ipokrita normale qe zbehet kur nuk ngriemi te kerkojm te drejtat tona 😤 prisni nga EVROPA kur te futemi se do fitoni te drejtat tuaja 🤮🤮🤮

 16. Fisnik Hamzkkjpojjuuklkjajkko

  Fisnik Hamzkkjpojjuuklkjajkko

  Muaj më parë

  Kjo Ola femer katastrof si i qet posht njerzit i tha Ana Kaurit nuke sht Emisioni yt e kendej e shfrytezon neper Turne Anen e ne anen tjeter i thot nuk esht emisioni yt ju po shkoni me perputhen te gjith si ekip mori Ola mori femer e katagoris ZH

 17. serena osmenaj

  serena osmenaj

  Muaj më parë

  #duamerjoninneperputhen

 18. Arjon uk

  Arjon uk

  Muaj më parë

  Oo zot ca mban kjo tok🤮🤮🤮🤮🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦

 19. Roza Lati

  Roza Lati

  Muaj më parë

  O zot sa femer e shpifur kjo shoqa dajanes,si trrans

 20. Klaudio

  Klaudio

  Muaj më parë

  Foooorza fatjon🇮🇹🇮🇹🇮🇹

 21. al sec

  al sec

  Muaj më parë

  Ky sakati me mire te kishte vdek sepse super injorant është nga e folura

  • Desa Ismaili

   Desa Ismaili

   Muaj më parë

   Ky sakati ka emen o ti sakat n kry qenke

 22. Burim hasani

  Burim hasani

  Muaj më parë

  Alahahahahaha

 23. anxhela ago

  anxhela ago

  Muaj më parë

  5:45 po pse kaq pasiv more ? Kaq te ligj e pa emocjon jeni ? MEVLAN SHUME TE ESHTE RRITUR MENDJA . PO TE DREJT KE SE TE GJITHA PLAKAT DUAN TE TE PREKIN 😆

 24. Ergy Shimi

  Ergy Shimi

  Muaj më parë

  Hiqi duart nga xhepat cit (arian konomi)

 25. adriano de simone

  adriano de simone

  Muaj më parë

  E popull injirant si bejn mas kurave e byth cimeve funderrinat e shoqeris shqiptare me qen naj kampion bote me naj lloj sporti nuk I mbeshtet kush

 26. marsi

  marsi

  Muaj më parë

  Popull parazit.Aspirojne te behen te famshem pa pune.🤮

 27. Fatosi Redxha

  Fatosi Redxha

  Muaj më parë

  Erjonin me pateter e du ne per puthen per ndryshe nuk ju shikoj me.

 28. slightly. 00

  slightly. 00

  Muaj më parë

  Kur behen edhe keta 20vjecaret si pidhara t medhenj mos ngelt .😆

 29. Mc Teilor

  Mc Teilor

  Muaj më parë

  A ka njerez me pillerepsha se ju?

 30. Jesica Jesica

  Jesica Jesica

  Muaj më parë

  Erioni ishalla shum njeri positiv bravo pz uroj te ket gjtha te mirat se deshiron ishalla

 31. Jesica Jesica

  Jesica Jesica

  Muaj më parë

  Gjynah ky djali se ka ngel invalid ishalla hy ne program...

 32. Kreshnik Sherifi

  Kreshnik Sherifi

  Muaj më parë

  Olsa you are so fucking rude female

 33. anxhela ago

  anxhela ago

  Muaj më parë

  30 vjec pa dy fara memd ne koke .Une jam 17 dhe jam 100 herre me i forrte e i zgjuar .Keta sdin te lidhin dy fjale dhe behen loder e Olses

 34. anxhela ago

  anxhela ago

  Muaj më parë

  CI PELQENI KETIJ EMISJON PLAKASH ?? NJE EMISJON I MERZITSHEM O MEVLAN O MENDJEMAAAADH

  • anxhela ago

   anxhela ago

   Muaj më parë

   @Faby Sel ta ndjekin pse mos ta ndjekin por si mumd te cmendesh pas ketij emisjoni kaq te merrzitshem ?

  • Faby Sel

   Faby Sel

   Muaj më parë

   Ja do t ndjekin ty 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 35. 1klotilda

  1klotilda

  Muaj më parë

  Erjonin Duhet ta marrin, gjithe ai djal i zgjuar I bukur e plot kurajo! Zoti ben mbrekullira dhe ashtu befte dhe per Erjonin 1 dite! I qeshur qofsh gjithmon mo djale!

 36. Taku Torra

  Taku Torra

  Muaj më parë

  Emisjone porrno

 37. nicola nik

  nicola nik

  Muaj më parë

  Please help him with new wheel chair Arjoni duket shum djal i mir good luck 🤞 🍀Arjon te uroj suksese

 38. Joy joy

  Joy joy

  Muaj më parë

  Erion te uroj Suksesin me te madh ne jeten tende . Jam pa fjale ..... Je mesazhi per i bukur ne kete edicion...

 39. Agji Bajrami

  Agji Bajrami

  Muaj më parë

  a mortja u laft juve ncncn njerz pa shkoll te ishit normal ju nuk martoheshit me maqedont

 40. alfred cani

  alfred cani

  Muaj më parë

  O Deleeee Beee beeee

 41. Suzana Kola

  Suzana Kola

  Muaj më parë

  KY RINIAN ZHIGOLOJA PLAKAVE SA I NEVERITSHEM FJALI STANDART PERDOR. HIQU SI S'E.. KURSE KJO 30 VJECARJA QE THOTE "KURRE S'KAM DASHURUAR..DUA TE PROVOJ. KUR SHOH NJE ME TE MIRE, PERSE MOS TA PROVOJ" KJO ASHT TU THANE VETE MA JAM KARAKURV DHE MEQE ESHTE EMISION KARAKURVASH ME SIDE UNE JAM AJO E RRADHES. TIPI SARA MALES KREJT EDHE FLOKET E SAJUME BJONDE SI SKITA E VERES ME BACTERIUM COLI...

 42. Sali Rerza

  Sali Rerza

  Muaj më parë

  E vogel je 30 vjece te kalojne edhe 1p vite pastaj fillon mosh e rinise se perjetshme

 43. Sali Rerza

  Sali Rerza

  Muaj më parë

  Nje emisjon qe te vene rinine ne gjume si dhe popullin qe ta cvendosin vemendjennga hallet dhe problemetqe ka ky populli vuajtur qe rinia tevazhdoj sa me shume. Degjenerimin

  • anxhela ago

   anxhela ago

   Muaj më parë

   Po ku ka me mirre sesa te harrosh hallet ? 40 minuta ne pasdita e pastaj mbaron emisjoni . Pse me perpara cbente shqiperia ? RINTE KOT

 44. INDIAN KITCHEN BY EUROPEAN GIRL

  INDIAN KITCHEN BY EUROPEAN GIRL

  Muaj më parë

  Do te deshiroja shum qe erjoni te ishte pjes e programit

 45. INDIAN KITCHEN BY EUROPEAN GIRL

  INDIAN KITCHEN BY EUROPEAN GIRL

  Muaj më parë

  Nga te gjith kandidatet .me pelqeu erjoni.bravo.👍

 46. Mela❣Mela

  Mela❣Mela

  Muaj më parë

  Qysh ju doket vetja si starsa te amerikes 🤮🤮🤮🤮🤮

 47. Mirjeta Maklekaj

  Mirjeta Maklekaj

  Muaj më parë

  Rrutanat e shqipris🤦‍♀️

 48. Ethnic Albanian

  Ethnic Albanian

  Muaj më parë

  Please ✋🏻what the hell is this?? You are not celebrities stop acting like ones 👎🏻

 49. Linda P

  Linda P

  Muaj më parë

  Dialekti pogradecareve 😅😅😅😅😅

 50. User3214

  User3214

  Muaj më parë

  Paola do futet qe ti fryje buzet definitely.Erjoni flori djale me preku shume,akoma po qaj ,nje djale me virtute shpresoj tja japin chance te experince.erjoni do te leshoje perla si Mevlani do jete sherbeti I perputhen 3 ,une vetem per te do e shoh .

 51. Gentiana Beqo

  Gentiana Beqo

  Muaj më parë

  Ne rash te par pamia e kesaj Femre nuk esh terheqese!!! E mira nuk ka fund po ne fund perfundon vetem nga shum Zgjedhiet perfundon si Shisha Bosh,.....Harin te 40 the Vetm...

 52. Drift Simulator

  Drift Simulator

  Muaj më parë

  weee cfar idiotash njerezit :( sa gjynah,, si bejn ashtu te gjith duke i ber foto :( boo sa gjynah dhe te lodhur jan njerezit.. kujt po i ben foto?? ca idiotave qe i keni ne tv dhe internet gjith kohes??? ca idiotave te pa ftyr qe genjejn per lek, shesin fytyr kultur dhe cdo dinjitet per ca letra me emer lek?? wtf njerez te mbaruar jeni ju qe i mbani gjall, sapo i bera pause ne sekondin 0.32 kjo video vazhdoj pas nje dokumentari qe po shikoja. oh imagjino te shikosh me shum nga ketu idiotet.. kjo esht fatkeqesi rinore

 53. Algert plakalliu

  Algert plakalliu

  Muaj më parë

  hahahaha pse nk beni nje 15+ perputhen

  • anxhela ago

   anxhela ago

   Muaj më parë

   As per lidhje svene por per ca lek , vemendje , e vend pune .

  • anxhela ago

   anxhela ago

   Muaj më parë

   Pse te vegjel te duken ata ? Ata nuk martohen thjesht supozohet te lidhen . Lidhjet fillojne qe 12 .

 54. arb3r

  arb3r

  Muaj më parë

  Erioni super çun. Bravo për pozitivitetin.

 55. Ana Lika

  Ana Lika

  Muaj më parë

  Lofsh nam moj goc

 56. Samurai Al

  Samurai Al

  Muaj më parë

  Olsa duket troc se e ka inat Anen se i tha nuk esht emisioni jot si Mimoza llastica me lepive gjalpin 🤣🤣🤣 kur i tha ati qunit do e marrim je e lidhur apo jo ... Fiks e beri ftyren si ato inatqaret kur sheh shoqen se ka gjet alamet quni e ka inatin pse kjo jo un

 57. Dona Dona

  Dona Dona

  Muaj më parë

  Ooooo Tea kukuku per ty Ti qka nuk bone dhe jep kshilla aty 😂

 58. Jon Kosova

  Jon Kosova

  Muaj më parë

  O popull pse bëheni të pa mençur po kush janë këta permuten të beni foto me ta Permuten💩💩💩💩

 59. Aa Bb

  Aa Bb

  Muaj më parë

  Ky djal Erioni e meriton

 60. Trendelina Isufaj

  Trendelina Isufaj

  Muaj më parë

  Sa budallenje nuke dalin per te drejtat e tyre qe po ishkelin me kemb po dalin per horrat turp

 61. Fjorinda Lamja

  Fjorinda Lamja

  Muaj më parë

  O kjo paula kancer

 62. Genty Spahiu

  Genty Spahiu

  Muaj më parë

  Tfala atij invalidit qe nuk ishte si invalidat e tjer nji koker legeni djal ca ka m shum se tjeret ai klysh nji makin 500€kushton sot er bythq.. R

 63. Sheme Sheme

  Sheme Sheme

  Muaj më parë

  Gjynahe te thuash po ky Erjoni si me penallti e ka len e aksidenti 😔

  • A C

   A C

   Muaj më parë

   Me penallti qenke ti or shok gjynaf qe i per njerzimin qe jetojne njerz si ti.

 64. MsTironce

  MsTironce

  Muaj më parë

  Kur shikon sa kalamaj shkojn per ti pare, sikur jan celebrity, shokohesh dhe turbullohesh. Te vjen gjynaf qe femijet vuajn per shembuj pozitive dhe ngelen te kta… 🤦🏻‍♀️

 65. Sandri Margo

  Sandri Margo

  Muaj më parë

  I premtoj vetes qe nese Erioni nuk do jete ne Perputhen une skam per ta ndjekur me kete program! Personalisht nuk e njoh por njerez me karakter kaq te forte dhe me nje shpirt te tille i mungojne ketij vendi! 👏👏👏 Erion je njesh tu befte vellai! Mortja ti haje gjith ata qe i kane gjitha mundesite dhe bien ne pesimizem! Mua personalisht me dhe nje force te papare per te ecur perpara Erion! Te falenderoj! Çfare djali pz.

  • Martina Meta

   Martina Meta

   Muaj më parë

   @Sandri Margo po...?!!

  • Ame Ame

   Ame Ame

   Muaj më parë

   Besoj qe patjetër që do Jet sepse dhe për ata është një sfidë e re

  • Sandri Margo

   Sandri Margo

   Muaj më parë

   @Martina Meta Mos puno kaq shume dhe ti, pusho ndonjehere se nje jete ke! A te ka thene njeri puna mbar deri me sot?

  • Martina Meta

   Martina Meta

   Muaj më parë

   Aman na bere pun po nuk e shikove ti,,,

 66. Laerti krrd

  Laerti krrd

  Muaj më parë

  Forca Çollaaaku na ndero❤

 67. Sokol Mucka

  Sokol Mucka

  Muaj më parë

  Pse o popull pse nuk ngriheni keshtu per te drejtat tuaja por ngriheni per nje emision qe per mendimin tim nuk sjell asnje gje pozitive per shoqerine,gjynah ku po shkon SHQIPERIA.

 68. Sanie Sulollari

  Sanie Sulollari

  Muaj më parë

  Arjani uprek shum per djalin invelit arjan je shum imir

  • Daily Things

   Daily Things

   Muaj më parë

   @Faby Sel hahah ne fakt shkruhet invilit.

  • Faby Sel

   Faby Sel

   Muaj më parë

   Invelit 🤢 ah injorance injorance

  • Sanie Sulollari

   Sanie Sulollari

   Muaj më parë

   ❤❤❤❤❤

 69. Eraldi_eri20

  Eraldi_eri20

  Muaj më parë

  PO AJO GOCA E SHENDECME QE THA INTERVIST PERJASHTA ME BLUZ ME VIA DHE FLOK KACURELE SI E KA EMRIN NE ISTAGRAM qe tha me erdhi keq qe fatjoni dhe ana u ndan

 70. Mevlude Idrizi

  Mevlude Idrizi

  Muaj më parë

  Ajo vajza qe ka te dashur dhe thot qe pelqen atdheun 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️ turp te kesh!

  • anxhela ago

   anxhela ago

   Muaj më parë

   @Meri fiks 👍

  • anxhela ago

   anxhela ago

   Muaj më parë

   Pse ti vij turp ?? Pse e shihni cdo gje jaq seksuale ? Pse jeni kaq te frustruar seksualisht ??Ajo tha qe e pelqen atdheun , nuk tha qe dua te bej seks .E cuditshmja ndodhet tek njerrezit qe kane te dashur dhe aplikojne ne perputhen dhe e pranojne qe duan te hyjne per show 😆 Ndersa me perpara i kryqezonin .

  • Meri

   Meri

   Muaj më parë

   Edhe un kam burr Por fatjoni me pelqen me shum ne at program cte ke qe ka?

 71. megisolo's channel

  megisolo's channel

  Muaj më parë

  Genjeshtra perputhen Aleksi eshhte 19 vjec jo 24 Perputhen degjenerim As moshen e tyre nuk tregojn se olsa i perdor

  • A.D

   A.D

   Muaj më parë

   prandaj ai me zor e tha moshen , “njezet eeeee eeee kater” 😜

  • A.D

   A.D

   Muaj më parë

   😳😳😳😳

 72. megisolo's channel

  megisolo's channel

  Muaj më parë

  Nje sekret po ju zbuloj disa konkurent i moren vetem sa per numer se skishte dhr aleksin e njoh dhe. Nuk eshte 24 vjec perputhen eshte fjal oer fjal skenar

  • Daily Things

   Daily Things

   15 ditë më parë

   @megisolo's channel bravo budallacke.

  • megisolo's channel

   megisolo's channel

   15 ditë më parë

   @Daily Things haaa se te ben mir tjetri ta kthen me te njejten monedh Ste fal njeri sot t thuash fjal😃

  • Daily Things

   Daily Things

   15 ditë më parë

   @megisolo's channel spiune e pa edukate.

  • megisolo's channel

   megisolo's channel

   15 ditë më parë

   @Daily Things dhe ti perseri nuk e. Ndryshon faktin se ha mut kot

  • Daily Things

   Daily Things

   16 ditë më parë

   @megisolo's channel perseri se ndryshon faktin e te qenit spiune.

 73. megisolo's channel

  megisolo's channel

  Muaj më parë

  Vut atdheun se skishte konkurent i moret vetem sa per numer 😂😂

 74. Violeta Sheshi

  Violeta Sheshi

  Muaj më parë

  Na turpuroi pogradci

 75. Klajdi Hoxhallari

  Klajdi Hoxhallari

  Muaj më parë

  Chris_collaku💪

  • Kristi Collaku

   Kristi Collaku

   Muaj më parë

   💪🏼

 76. Eli

  Eli

  Muaj më parë

  Sa I mire Riniani

 77. Eli

  Eli

  Muaj më parë

  Paula 30 vjece sqenqe pjek fare mi goc Paske dhe gjith at shkoll

  • MsTironce

   MsTironce

   Muaj më parë

   Pikes i ke ren! 💯

 78. J H

  J H

  Muaj më parë

  A ju qr te gjitheve se e shkaterruat shoqerine tju fusesh thiken ne trru

 79. Redi Topi

  Redi Topi

  Muaj më parë

  Hajde njerz qe jemi ne hajde ca halli kemi edhe me ca merremi, njerzit nuk kan buk me honger ne merremi me perputhjen

  • Redi Topi

   Redi Topi

   Muaj më parë

   @anxhela ago po ky esht problem qe Ata I bej emisjonet qe populli te rri urt si dele po kur ta morin vesh shiptaret se ca po ju bojn do Jen bo si ne afrik. Po Jon agjenda kto qe ju boj popujve qe ti mbaj si skllev.

  • anxhela ago

   anxhela ago

   Muaj më parë

   @Joanna mir thua .ndryshe kur e ndjek ne pasdite e ndryshe kur e ka mendjen aty 24 ne 24 ne rrjete socjale. Dhe ceshte ajo sjellje sikur u eshte bere lavazh truri 😆

  • Joanna

   Joanna

   Muaj më parë

   @anxhela ago skam gje me emisjonin perkundrazi por me keto rinin qe ne vend qe te bejn naj gje te hajrit e kan mendjen te perputhje si te behemi te famshem osé me sakt si te lem nam 😅😅😅😅😅🤪

  • anxhela ago

   anxhela ago

   Muaj më parë

   @Joanna mua perputhen ma shpif se eshte emisjon i merzitshem per PLAKAT .por nuk e ka fajin prpth per hallet tona se edhe me pare shqiptaret keshtu ishin . Ska lidhje emisjoni me hallet . Skemi ctu bejme halleve .

  • Joanna

   Joanna

   Muaj më parë

   @anxhela ago hahahaahah nuk eshte problemi me mbajt mendjen te hallet hallet duhete mi zgjidhur...pastaj kemi mjaft qa me pa ne mendojm wow shiko qa qifti sa bukur dolen bashke pastaj u ndan sepse ju mungonte kimia dhe fizika ku di un😂😂 jan tu msu rinin nga e mbrapshta....te pakten un kam mesuar ca gjera nga perputhen....nuk kam kimi.....serjozisht?....kam fakte....ahhahahaahha po qa emisjoni ama

 80. Dashurije Gashi

  Dashurije Gashi

  Muaj më parë

  Po këta kan faj që vin aty të ju me ja u ba juve emisionin dhe ju qeshni me ta

 81. Endi Nexus

  Endi Nexus

  Muaj më parë

  Zot drejtoje miletin se jan kthy njerzit ne kavje eksperimentale. lloj lloj rrace dhe budallejsh bohen figura publike pa pas lidhje me edukaten, normat e sjelljes, dalin ntv dhe marrin pushtet. turp i madh e ka mbyt njerzimin.

  • Joanna

   Joanna

   Muaj më parë

   @Endi Nexus 👍 ashtu eshte vertet asnje koment te hajrit se lexon veq te shara😑

  • Endi Nexus

   Endi Nexus

   Muaj më parë

   @Joanna dihet shkaku dihet. Televizjonet kombetare jan shkaktaret e ketyre degjenerimeve. sepse televizionet jan ata qe u japin rendesi njerzve qe nuk kan lidhje jo vetem me talentin por as me komunikimin. top channel dhe emisjoni e diell, kan kthyer ne personaxhe vip te gjith perputhesit qe vijne nga rruga. ka humbur sensi dhe vlera e se bukures. dalin tani perputhasit dhe u duket vetja VIP si Berlusconi. pale kur japin mend perputhasve te rinj se si duhet te sillen. emisjonet i kan kthyer ne personazhe te rencishem persona qe skan vlera. dhe kjo vetem sepse po fitohet para nga audienca. Audienca i sheh thjesht se ska cben tjeter . Jan kthyer ne oponjonista, ne show girls etj etj qe turp i madh e ka mbulu boten. televizionet duhet te ken rregulla te forta qe aty te futen vetem personazhet me 3 universitete dhe aftesi te jashtzakonshme. dhe jo njerez puntor llaçi. ky esht shkaku .

  • Joanna

   Joanna

   Muaj më parë

   Se ke kuptuar se ka agravuar keq situata shkaku ende nuk dihet🤷‍♀️

 82. A C

  A C

  Muaj më parë

  Respekte per Erjonin! Nje duartrokitje per kurajon dhe motivimin qe ka! #duamerjoninneperputhen

 83. Redon PG

  Redon PG

  Muaj më parë

  Erjoni djale I Vecante besoj se duhet te mare pjese me patjeter ne program

 84. five stars

  five stars

  Muaj më parë

  5:50 Paola ka ditëlindjen, Kopshti bashkë me edukatoret dhe grupi le të këndojmë: Shum urime për ty. Solist- Mevlani 👏👏

  • azemi xheni

   azemi xheni

   Muaj më parë

   0

 85. Sara 85

  Sara 85

  Muaj më parë

  Per ketë jurin jo profesioniste kur dikush po eshte 20vjeqar po eshte i ri e kur po ju konvenon me te njejten mosh nuk po thojn eshte i ri, jeni fakee shume🤢

  • Endi Nexus

   Endi Nexus

   Muaj më parë

   pikerisht. e kam ven re dhe thash ktu ka vetem show per pare dhe pushtet. turp per tv shqiptare qe promovojne injorancen dhe degjenerimin ne publik

 86. gamer ita

  gamer ita

  Muaj më parë

  Kush e pa' ate çerrin ✌️

 87. Infinity Infinit

  Infinity Infinit

  Muaj më parë

  Mevlani me xhup 🤣...nje qeleshe duhet

 88. Katie

  Katie

  Muaj më parë

  Mereni kete djalin e fundit se ishte i papam 😂😂😂

 89. Elvi Qendro

  Elvi Qendro

  Muaj më parë

  Duam Erjonin ne program

  • Daily Things

   Daily Things

   15 ditë më parë

   Fol per vete Jo per te tjeret

 90. Bebw vogel

  Bebw vogel

  Muaj më parë

  Erjonin e duam ne perputheeen

 91. Nela Rubi

  Nela Rubi

  Muaj më parë

  Edhe ketu me skenare

 92. five stars

  five stars

  Muaj më parë

  Kjo e sotshmja, si: "Ethet e së premtes mbrëma", e së djelës mbrëma,, doja të thoja😉😄

 93. Librazhdi

  Librazhdi

  Muaj më parë

  Erionin futeni

 94. five stars

  five stars

  Muaj më parë

  1:20, a jeni normal o Njerëz,, Desha në fund me dal mevlani me antonelën, thot bij e botês sikur po flet pêr ndeshjen Partizani- Vllaznia, të fitojë skuadra e zemrës 🤔🤔☹

  • Ayna Erida

   Ayna Erida

   Muaj më parë

   Hahahahah lot

  • five stars

   five stars

   Muaj më parë

   @Anna çmenduri🤔

  • Anna

   Anna

   Muaj më parë

   Hahahah jo sikur po flet per ndeshjen boterore shqiperi-zvicer pershembull sa shum ju besojn aman

 95. Showreel

  Showreel

  Muaj më parë

  Ne pogradec te pakten jane te sinqerte ,thone ate qe mendojne pa problem para kamerave. Po Olsen e besdisi shume komenti i Anes kur tha per djalin qe kete duhet t'a marrim , i tha pa pik turpi ti Ana vazhdon te jesh e lidhur mos na jep shume mendime se nuk na intereson më se nuk ben lajm ti tani e lidhur.

  • Inn

   Inn

   Muaj më parë

   Foli tere inat Olsa, ci dogji asaj? Apo i ka ardhur inat qe si ka luajtur ndonje skenar Ana?

 96. Showreel

  Showreel

  Muaj më parë

  Ne pogradec te pakten jane te sinqerte ,thone ate qe mendojne pa problem para kamerave. Po Olsen e besdisi shume komenti i Anes kur tha per djalin qe kete duhet t'a marrim , i tha pa pik turpi ti Ana vazhdon te jesh e lidhur mos na jep shume mendime se nuk na intereson më se nuk ben lajm ti tani e lidhur.

  • Showreel

   Showreel

   Muaj më parë

   @marsi po mire ja beri asaj po menyra sesi e tha ishte shume ofenduese

  • marsi

   marsi

   Muaj më parë

   Mire ia beri.Cfare i duket vetja asaj silikonaxheshes.Nuk eshte ajo regjisorja.

  • Beatrix

   Beatrix

   Muaj më parë

   Edhe une e vura reee , Olsa shume e papare ,kesaj Anes ca i duket vetja aman

  • Kristi Collaku

   Kristi Collaku

   Muaj më parë

   Sdun tna marrin cmb

 97. eva 30

  eva 30

  Muaj më parë

  Hahahaha vtm audicion per perputhje sesht duket si talent show

 98. Kur Legjenda

  Kur Legjenda

  Muaj më parë

  ESTRADA VAZHDON BORDELLO DEGJENERIM TURP FAQEN E ZEZ CA BOHET KSHU!!!!! PORNO TV NUK BAHET MA SHQIPERIA KURR TOP MOTELI-----LGBT

 99. Ani Ani

  Ani Ani

  Muaj më parë

  Erjon hyr vlla se do i duhesh kti programi

 100. Arjan D

  Arjan D

  Muaj më parë

  Sa te pa kulturuar dhe te pa sjellshem qe jan Femijet e sotit, ne cdo qytet len shum per te deshiruar🤦‍♂️.

  • Arjan D

   Arjan D

   Muaj më parë

   @five stars 👌👌

  • five stars

   five stars

   Muaj më parë

   E justifikojnë 100% titullin "Fansat e përputhen"

Faqja Tjeter