Muzikë

Ermelinda Bixhaku - Cajup o vend i bukur ( Official Video 4K )

Video - Angjel Pro
Kamera - Albert Vaja
Ork - Genci Malaj
Teksti - Populli
Klarinet - Renato Lici
Violin - Luan Huse
Zerat shoqerues
Rei Likaj Haxhi Arapi
Remo Torra
AngjelPro Albania 1 Official Channel .....Marketing 100% per klientin ! Ne Promovojmë vlerën e artistit ...Marketingu jon ? ...Fitim i klientit ... kontakt : Email - angjelpro1@gmail.com
angjelpro1
Platformë shqiptare për publikimin e videove në ALpast !
Kontakt : 068 67 05 767
Greqi
Kontakt : +306978510972

Komente 

 1. Thomas Soulas

  Thomas Soulas

  4 orë më parë

  Shume ebukur dhe ethjeshte me nje ze te embel ,hallall familia qe e riti Ghirokastra qe egezon dhe ghithe jiugu eshte e sotmia dhe e ardhmia e kenges popullore ; te lumte goja .!!!!

 2. selajdin bela

  selajdin bela

  19 orë më parë

  TE LUMTE GOJA SHQIPETARE E SUKSESE NE MUZIKEN ETE GJITHA TROJEVE SHQIPETARE 🇦🇱🦅❤️🅰️💞💜

 3. selajdin bela

  selajdin bela

  20 orë më parë

  KJO KENGETAE PO KENDON PER TE GJITHE BASHKIMIN ETROJEVE SHQIPERE DHE PER BASHKIM🇦🇱🦅❤️💞🅰️

 4. selajdin bela

  selajdin bela

  20 orë më parë

  KESHTU I KA HIJE KENGETARES SHQIPETARE E SHIKON ME VULLNET ME NGJYRA TE KUQE TE BUKURA VETEM KESI LLOJI TE KE. KENGETAREVE DUHET TI NDEGJOJ E KOSOVE E SHQIPERI 🇦🇱🦅🌹🇮🇹

 5. Lavdosh Lulaj

  Lavdosh Lulaj

  Ditë më parë

  Shume bukur..ju shkoje shume keto kenge...zeri i embel...paraqitja juaj fantastike...ju urojm vetem suksese.

 6. Xhevaire Menkshi

  Xhevaire Menkshi

  2 ditë më parë

  Super star ⭐️🙏🙏👼⭐️⭐️❤️❤️❤️❤️🌷🌷🌷🌷💕

 7. Beqir Elezi

  Beqir Elezi

  2 ditë më parë

  Te lumte goja Suksese

 8. Pavllo Konomi

  Pavllo Konomi

  2 ditë më parë

  Tani ka lezet ,kenga jote shkelqen si margaritar ne mes te natyres.Ju Ermelinda ,me bukurin tuaj e zbukuroni me shume naten dhe ja risni vleren e kenges tuaj.Kjo eshte rruga me mire per afirmimin me te larte te vlerave te Zerit dhe bukuroshe tuaj.💋❤

 9. Mihal Sevo

  Mihal Sevo

  4 ditë më parë

  Shume bukur. Harmoni e plotë midis kengetares dhe grupit qe mban ison. Kenge qe i kendohet origjinës sime.

 10. Vilson Torraj

  Vilson Torraj

  4 ditë më parë

  Yll Gjirokastre. Suksese..

 11. VANGJEL FETA

  VANGJEL FETA

  4 ditë më parë

  Kenge te pe vdekshme bravo vajza gjirokastrite

 12. Aferdita Lamaj

  Aferdita Lamaj

  4 ditë më parë

  Shumë këngë e bukur

 13. Mixalis Kurra

  Mixalis Kurra

  4 ditë më parë

  Shume bukur suksese

 14. Hamit Briskaj

  Hamit Briskaj

  5 ditë më parë

  Bravo

 15. lil kristo

  lil kristo

  5 ditë më parë

  Nje Ze iparriteshem Bravo sukekese te metejshme

 16. Ilir Likai

  Ilir Likai

  5 ditë më parë

  Kengetare lind e nuk behesh. Ti ke lindur per te kenduar. Bravo. Je e mrekullushme.

 17. Hena Xhulaj

  Hena Xhulaj

  5 ditë më parë

  👏👏👏

 18. Enver Sulejmani

  Enver Sulejmani

  5 ditë më parë

  🌟🌟🌟🌟🌟

 19. Ramadan Ferraj

  Ramadan Ferraj

  5 ditë më parë

  Një yll me zë brilant, kënga labe do rrojë në shekuj. Respekte

 20. Anastas Kadena

  Anastas Kadena

  6 ditë më parë

  Sh bukur

 21. Aldi Fier

  Aldi Fier

  6 ditë më parë

  Shum mir te lumt goja

 22. Shaban Koqi

  Shaban Koqi

  7 ditë më parë

  Sa vendi i bukur dhe mizika super 💯👋💯👋💯👋💯👋

 23. Vasilika Metkaj

  Vasilika Metkaj

  7 ditë më parë

  Suksese Ermelinda , Bravo dhe mjeshteri Bledi per punen e Bukur !

 24. Ina Mpomba

  Ina Mpomba

  7 ditë më parë

  👏👏👏👏❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 25. Adnad Ormeni

  Adnad Ormeni

  7 ditë më parë

  Bravo

 26. Bujar Pirko

  Bujar Pirko

  7 ditë më parë

  Bukur bravo

 27. Erjolda Blushi

  Erjolda Blushi

  8 ditë më parë

  O yllll ti😍😍👏👏👏👏👏

  • Gladiatori Maksimos

   Gladiatori Maksimos

   7 ditë më parë

   Thash se mthe mua u hodha perpiet hahaga

 28. Xhemil saraci

  Xhemil saraci

  8 ditë më parë

  Na kenaq me zerin tende brilant

 29. Clea Kasapi

  Clea Kasapi

  8 ditë më parë

  😂ALpast di casa e la moglie e la sua vita di un figlio che ha una vita e il figlio ha un fg di ALpast df che

 30. Sadik Rucaj

  Sadik Rucaj

  8 ditë më parë

  Bravo moj vajze te kendofte zemra

 31. Nevrus Korreshi

  Nevrus Korreshi

  8 ditë më parë

  Te kendofte shpiti mrekullja vet cajupi

 32. Juli Koka

  Juli Koka

  8 ditë më parë

  Ooo paaa shum bukur bravo te lumt goja

 33. Marjanthi Caushaj

  Marjanthi Caushaj

  8 ditë më parë

  Artiste e kompletuar je sa me larte te pafsha 👏👏👏👏👏👏

 34. ARTUR SULKA

  ARTUR SULKA

  8 ditë më parë

  SUKSESE ze BRILANT KENAQESH KUR E DEGJON

 35. Eri Mana

  Eri Mana

  8 ditë më parë

  shume bukure suksese

 36. Nora L

  Nora L

  8 ditë më parë

  Bravo zeri brilliant me kujton kohen time kur e kendoja ne cdo dasem qe benin ne mehalle ma nxore mallin te pershendes nga USA 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 37. Baftjar Hatija

  Baftjar Hatija

  8 ditë më parë

  Të këndoft zemra na kënaqe me këngën e bukur.

 38. Shefki Bogdani

  Shefki Bogdani

  9 ditë më parë

  Shum bukur.bravo

 39. Leta Baci

  Leta Baci

  9 ditë më parë

  Bravo ze qe ka te ben qe ta degjosh

  • Valentina Nastu

   Valentina Nastu

   5 ditë më parë

   M

 40. Petriti Erdet

  Petriti Erdet

  9 ditë më parë

  E zbukuron Çajupin kjo lule pranvere me zërin e saj !

 41. Irena Rabi

  Irena Rabi

  9 ditë më parë

  Na kënaqe shume suksese yll

 42. Josif Lulja

  Josif Lulja

  9 ditë më parë

  Bravo Super

 43. Tatjana Shpella

  Tatjana Shpella

  9 ditë më parë

  Opa opa o te keqen të atij zërit moj vajzë. Shum këngë e bukur kisha kohë pa e dëgjuar.. Na behet zemra mal kur i dëgjojmë të kënduar nga brezi I ri.. Suksese te këndofte zemra për jet. 😊😊

 44. Riti hederaj hederaj

  Riti hederaj hederaj

  9 ditë më parë

  Suksese

 45. Klea Kokaj

  Klea Kokaj

  9 ditë më parë

  Bravo Ermelinda ze brilant i mbrekullushem te uroj suksese ne rrugen e gjat te kenges

 46. Romario Hamita

  Romario Hamita

  9 ditë më parë

  Shume bukur 😍🥰🥰

 47. Shaban Sinademi

  Shaban Sinademi

  9 ditë më parë

  Te kendoft zemra super keng super kompozim Suksese

 48. lavdije ballaj

  lavdije ballaj

  9 ditë më parë

  Te lumtu goja ke nje ze te embel. Bravissimi nga Italia

 49. Dhimitraq Dema

  Dhimitraq Dema

  9 ditë më parë

  Bravo ze brilant suksese e lart e sa me lart

 50. Vera Alikaj

  Vera Alikaj

  9 ditë më parë

  Kenga shume e bukur Kengetarja akoma me e bukur🌟🌟😍😍 Zeri fantastik. Brravo brravo je yll

 51. Renato Hodaj

  Renato Hodaj

  9 ditë më parë

  Na kenaqe o Linda suksese lart e me lart

 52. Myrvete Beqaj

  Myrvete Beqaj

  9 ditë më parë

  Bravo na kenaqet urime muzikant dhe kengetar👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌⭐⭐⭐⭐

 53. Tomi Kallashi

  Tomi Kallashi

  9 ditë më parë

  Bukur..suksese❤

 54. Ilias Priftis

  Ilias Priftis

  9 ditë më parë

  Thjesht e mbrekullueshme. Zë brilliant bukuri hyjnore , kënaqsi ta dëgjosh e shikosh

  • redon veizi

   redon veizi

   9 ditë më parë

   Na kenaqe mol vajze

 55. Kristo Marku

  Kristo Marku

  9 ditë më parë

  Te kendoft zemra Ermelinda

 56. Ornela Serani

  Ornela Serani

  9 ditë më parë

  Suksese bukuroshe 🤩

 57. Nertila Brakaj

  Nertila Brakaj

  10 ditë më parë

  👏👏👏👏

 58. Adhurim Kapaj

  Adhurim Kapaj

  10 ditë më parë

  Bravoo brabo Ermelinda,,ke nje ze te mrekullushem..Te uroj sukse ne karieren tende..Respekte nga nje fans i kenges labe dhe asaj popullore..

 59. Bob Dinger

  Bob Dinger

  10 ditë më parë

  O zot sa me pelqen kjo kengetare ,zeri brilant dhe shume e thjeshte ,Jo si disa pacavure te vjene per te vjelle ti shofesh dhe Jo ti degjoshe,suksese o ylle.

  • Shahin Hoxha

   Shahin Hoxha

   7 ditë më parë

   Super kenge te lumt goja Shahini

  • Festim Fejzulla

   Festim Fejzulla

   9 ditë më parë

   Bravo zemer suksese

 60. Saimir Cole

  Saimir Cole

  10 ditë më parë

  Shum bukur suksese

 61. koli rapaj

  koli rapaj

  10 ditë më parë

  te lumte goja pace bekime larte e me larte ne vazhdim ❤

 62. Gramoz

  Gramoz

  10 ditë më parë

  Halla e pac ke nj ze brilant na kenaqe me keto kenge

 63. Xheka Jahaj

  Xheka Jahaj

  10 ditë më parë

  Brava Ermelinda e tunde fare Cajupin me kenget e tua, brava, Bravo edhe maester Bledit 🙏

 64. Behije Dunga

  Behije Dunga

  10 ditë më parë

  Shum bukr

 65. Selime Bylyku

  Selime Bylyku

  10 ditë më parë

  SUPER SHUME E BUKUR E MREKULLUSHME FANTASTIKE E PAPARE JU BEFTE DITA 1000 ME KENAQET SHPIRTIN

 66. Perparim Tafa

  Perparim Tafa

  10 ditë më parë

  Te lumt goja o yll i bukur

 67. Ferrik Dautaj

  Ferrik Dautaj

  10 ditë më parë

  Te lumt goja moj ermelinda bravo ca zeri qe ke shum bukur kenga dhe vidioklipi sepse ti e ndricon 👏👏👏👏❤❤❤

  • Stresi Stresi

   Stresi Stresi

   8 ditë më parë

   Bravo princesh je me nota memelodin jote dhe zerin briland jam nga gjirokastra jetoj ne tiran suksese lart e me larte bravo te uroj te Kesh jete te gjateeeee

 68. Kasjela Kusho

  Kasjela Kusho

  10 ditë më parë

  Te lumt goja mojj yll bote zotii te bekoft kudoo mojj jett ti te shton jeten 🥰🥰

 69. Roland Çenko

  Roland Çenko

  10 ditë më parë

  Je nr 1 ska te dyt si ty!

 70. Fatime Metkaj

  Fatime Metkaj

  10 ditë më parë

  Te Lumt Goja Ermerlinda Suksese 🔥 Te lumshin duart Mjeshteri Klipit lart e lart Inshalla 🤍! Me Respekt Fatime Metkaj !

 71. Haxhi Ramaj

  Haxhi Ramaj

  10 ditë më parë

  Te lumte goja o bilbil sa bukur kendon

 72. Remo Official

  Remo Official

  10 ditë më parë

  Këngë e gaz paç!😍🤩

 73. Kristi Official

  Kristi Official

  10 ditë më parë

  Te lumte ajo goje🔥🔥🔥🔥🔥

 74. Firdus Gjyli

  Firdus Gjyli

  10 ditë më parë

  Suksese!

 75. Rei Likaj

  Rei Likaj

  10 ditë më parë

  Zjarrr motra suksese 🤗🔥🔥