Muzikë

Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)

#thirr #elvanagjata
Stream / Download
smarturl.it/thirr/spotify
smarturl.it/thirr/applemusic
smarturl.it/thirr/az
All other platforms : smarturl.it/thirr
Arranged By Darko Dimitrov

Licensing : getin@loudcommedia.com
elvanagjataaaa
elvanagjatazyrtare
GjataElvana

(C) 2021 Loudcom Media under exclusive license from EMM

Komente 

 1. Suada Barci

  Suada Barci

  Orë më parë

  Shume e bukur

 2. ardjan Hasanpapaj

  ardjan Hasanpapaj

  3 orë më parë

  Love you so much ❤❤🙏🙏

 3. Romina Gjata

  Romina Gjata

  11 orë më parë

  ♥️♥️♥️♥️♥️

 4. Herbal Life

  Herbal Life

  17 orë më parë

  Dashuri 🥰🥰🥰

 5. Herbal Life

  Herbal Life

  17 orë më parë

  Muzika ime 🎶

 6. Herbal Life

  Herbal Life

  17 orë më parë

  Elvana 🌹

 7. gataki ¿

  gataki ¿

  21 orë më parë

  *Baby🖤*

 8. Stela Lekaj

  Stela Lekaj

  Ditë më parë

  Elvana hits again 😍👏

 9. Odeta Odeta

  Odeta Odeta

  Ditë më parë

  Keng dhe ze qe te fut te dridhurat bravo Elvana thjesht perle kjo keng bashk me zerin tend magjik sa e ndjer kjo keng ♥️♥️♥️😍😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹

 10. Cassie

  Cassie

  Ditë më parë

  Elvana është pasuri kombëtare!

 11. Xhovana Preknicaj

  Xhovana Preknicaj

  2 ditë më parë

  💜

 12. MWO Real Estate

  MWO Real Estate

  2 ditë më parë

  THE ONE AND ONLY 🎵 ELVANA GJATA 🌹

 13. MWO Real Estate

  MWO Real Estate

  2 ditë më parë

  DIVA 🎶🖤🎵

  • Cassie

   Cassie

   Ditë më parë

   Dashuri je 🥰🥰🥰

 14. MWO Real Estate

  MWO Real Estate

  2 ditë më parë

  Masterpiece 🎵 Të Dua 🥰 ELVANA GJATA 🌹

 15. Music Al

  Music Al

  2 ditë më parë

  Muzika ime 🌹🎵❤️

 16. Music Al

  Music Al

  2 ditë më parë

  ❤️

  • minij hooi

   minij hooi

   2 ditë më parë

   Bravo Elvana ...pak feministe ...

 17. Music Al

  Music Al

  2 ditë më parë

  ❤️

  • minij hooi

   minij hooi

   2 ditë më parë

   Amazing voice 🙏

 18. Music Al

  Music Al

  2 ditë më parë

  ❤️

 19. Music Al

  Music Al

  2 ditë më parë

  The Queen 💎

 20. Music Al

  Music Al

  2 ditë më parë

  Diva 🌹

 21. Music Al

  Music Al

  2 ditë më parë

  Elvana 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 22. Adelisa Mustajbegovic

  Adelisa Mustajbegovic

  3 ditë më parë

  I don't understand a word but I love this song. I love her music 😍 ps can someone tell what does her tatoo means?

 23. Bessy Bessy

  Bessy Bessy

  3 ditë më parë

  😍😍😍❤️❤️❤️

 24. Tiarna T

  Tiarna T

  4 ditë më parë

  Superstar ✨

 25. Arton A

  Arton A

  4 ditë më parë

  THE QUEEN OF MUSIC 🎶 🌹🖤

 26. Herbal Life

  Herbal Life

  4 ditë më parë

  LEGEND ❤️

 27. Music Al

  Music Al

  4 ditë më parë

  Dashuri je 🥰🥰🥰

 28. Joy Meka

  Joy Meka

  4 ditë më parë

  Diva 🥺🎶❤️

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   3 ditë më parë

   G.O.A.T.

 29. MWO Real Estate

  MWO Real Estate

  4 ditë më parë

  Elvana 💎

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   3 ditë më parë

   Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜

 30. Dashamir Cellina

  Dashamir Cellina

  4 ditë më parë

  Amazing voice 🙏

 31. Jani Gjoni

  Jani Gjoni

  4 ditë më parë

  Bravo Elvana ...pak feministe ...

 32. mikin lirou

  mikin lirou

  4 ditë më parë

  For everyone: Here's some queen material 💁‍♀️💘

 33. Valdete Uraj

  Valdete Uraj

  4 ditë më parë

  ALBIN

 34. BESA

  BESA

  4 ditë më parë

  Elvana: Tkom thirr sa zoni mu ngjir. 🤦‍♂️: Nuk tkam nigju pz se po shikoja Perputhen.

 35. Erdi Asani

  Erdi Asani

  4 ditë më parë

  😘🥰

 36. soinu foig

  soinu foig

  5 ditë më parë

  Красавица!!!

 37. Arbrona Gashi

  Arbrona Gashi

  5 ditë më parë

  ♥️🌹🌟

 38. Lefterie Shinplaku

  Lefterie Shinplaku

  5 ditë më parë

  Shum keng e bukur 🌺🌻🌺Suksese 🌹

 39. Music Al

  Music Al

  5 ditë më parë

  Dashuri ti 🥰 Ylli i Muzikës ✨

 40. Music Al

  Music Al

  5 ditë më parë

  I love this beautiful human being so so much 🥺💛❤️

 41. lflf wdhfxj Rotter

  lflf wdhfxj Rotter

  5 ditë më parë

  Elvana gjata😱e paske qitur kengen te lumt😱😱😱😱😍😘❤❤❤

 42. soinhu foitu

  soinhu foitu

  5 ditë më parë

  Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜

  • mikin lirou

   mikin lirou

   4 ditë më parë

   LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

  • soinu foig

   soinu foig

   5 ditë më parë

   LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

 43. TimCamili

  TimCamili

  6 ditë më parë

  G.O.A.T.

 44. Music Al

  Music Al

  6 ditë më parë

  Diva e Muzikës 🌹 Zë unik 🎵 Quality music 🎶 Një dhe e vetme je ELVANA GJATA ❤️

 45. MWO Real Estate

  MWO Real Estate

  6 ditë më parë

  O DASHURI TI 🥰🌹❤️

 46. Eda Koci

  Eda Koci

  6 ditë më parë

  Dashuri me degjim te pare

 47. Amela K

  Amela K

  6 ditë më parë

  A at

 48. Carina

  Carina

  6 ditë më parë

  The english lyrics for Thirr: I called you till I lost my voice I waited for you until my spirit hurt Because my world won't work for you My world is big for you My life is too much for you Because I only loved you And from you I never saw Not one sign (3x) Of life I didn't see Because I only loved you And from you I never saw Not one sign (3x) And then I left you Because you never loved me I wasn't born with you (we come from different cultures) Why don't you understand Oh lucky person Why can't you see That my world doesn't work for you My world is big for you My life is too much for you

 49. Emirjeta Koleci

  Emirjeta Koleci

  6 ditë më parë

  Super kenger

 50. sacrifice Sh. N. O 007

  sacrifice Sh. N. O 007

  6 ditë më parë

  Se bota ime sben per ty! E pershendes dikon me Ket syper kang

 51. lflf wdhfxj Rotter

  lflf wdhfxj Rotter

  6 ditë më parë

  Shum keng e dukur elvana te lumt😀😍

 52. Henri Pelushi

  Henri Pelushi

  7 ditë më parë

  Nuk shifen njert shpejt

 53. zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  7 ditë më parë

  Ato qe bejne dislike , thjesht se din cfar eshte muzika!🙃💁🏻‍♀️

 54. Sidorela BAD_____GIRL

  Sidorela BAD_____GIRL

  8 ditë më parë

  🥺🥺🥺 is beautiful

 55. Linda Avdija

  Linda Avdija

  8 ditë më parë

  kang e bukur dhe zëri i mrekullushum si gjithmon the best elvana gjata ♡

 56. bowen voowy

  bowen voowy

  8 ditë më parë

  LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

 57. Floriana Hoxha

  Floriana Hoxha

  8 ditë më parë

  Asnje shenj asnje shenj jete se pash je talent Elvana like ai qe mendon si une

 58. Fredi Lupi

  Fredi Lupi

  8 ditë më parë

  E degjoj dhe lotoj...cdo germ me emocjonon. 😪😪👋❤️

  • opzz xsin

   opzz xsin

   6 ditë më parë

   ❤❤👏👏👏

 59. MWO Real Estate

  MWO Real Estate

  8 ditë më parë

  Kryevepër ti dhe muzika jote o e rrallë 💎

  • opzz xsin

   opzz xsin

   6 ditë më parë

   Me bëre Te pres Damarët Moj ELVANA

 60. Lossy Abazi

  Lossy Abazi

  8 ditë më parë

  😍😍

 61. Joanna

  Joanna

  9 ditë më parë

  Nuk e di pse por per mua eshte e vetmja kengetare orgjinale dhe e vertet!!!

 62. Donnie Wien

  Donnie Wien

  9 ditë më parë

  Elvana je unike..wirklich sehr schön..Love you🇦🇱🇦🇱😘 ❤🥰❤😘🇦🇱🇦🇱

 63. Agnesa anna

  Agnesa anna

  9 ditë më parë

  Diva e muzikes ton 😍te dua❤️

  • bowen voowy

   bowen voowy

   8 ditë më parë

   DIVA E MUZIKËS 💎

 64. ximi pengu

  ximi pengu

  10 ditë më parë

  Elvana eshte Nona e muzikes😇😇😇😇

 65. ximi pengu

  ximi pengu

  10 ditë më parë

  Kenge super 💖💖💖💖

 66. Vlora Ajvazi

  Vlora Ajvazi

  10 ditë më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐

  • Joanna

   Joanna

   9 ditë më parë

   Elvana është pasuri kombëtare!

 67. Deva Beganaj

  Deva Beganaj

  10 ditë më parë

  Gegend gut Wollny

 68. ela kurti

  ela kurti

  10 ditë më parë

  👍🏼👍🏼

 69. Thomas De Sousa

  Thomas De Sousa

  10 ditë më parë

  Incroyable voice 👌🏻

 70. Anita Nita

  Anita Nita

  10 ditë më parë

  Tkom thirr, Sa zoni mu ngjir T'kom prit Sa shpirti m'u mpi Se bota ime s'bën për ty Bota ime e madhe për ty Jeta ime, është shumë për ty Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...dhe vetëm t'lashë Se kurrë s'më ke dasht Unë skam lind me ty Pse s'e kupton Ti, o njeri me fat Pse s'e shikon Se bota ime s'bën për ty Bota ime e madhe për ty Jeta ime është shumë për ty Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se kurrë s'më ke dasht Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se kurrë s'më ke dasht 👍👍

 71. Aurell Ferrugo

  Aurell Ferrugo

  10 ditë më parë

  Please follow my friend Arel on Instagram she works so hard to become a stop motion artist: instagram.com/arelcrest/?hl=de . Have a wonderful dayyy!

 72. Mirjado Zeneli

  Mirjado Zeneli

  11 ditë më parë

  *Me bëre Te pres Damarët Moj ELVANA*

 73. Eda Cekrezi

  Eda Cekrezi

  11 ditë më parë

  ❤❤👏👏👏

 74. Ergen Shini

  Ergen Shini

  11 ditë më parë

  Zxcc

 75. Eni Eni

  Eni Eni

  11 ditë më parë

  Ato qe bejne dislike , thjesht se din cfar eshte muzika!🙃💁🏻‍♀️

  • BRUNO GJONAJ

   BRUNO GJONAJ

   3 ditë më parë

   true

 76. hen ko

  hen ko

  11 ditë më parë

  Melankolia në zërin tënd shkon në çdo qelizë të trupit tim, you're the only queen ❤️❤️❤️❤️

 77. Herbal Life

  Herbal Life

  11 ditë më parë

  DIVA E MUZIKËS 💎

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   11 ditë më parë

   Bravo Elvana e ke qare

 78. nalaa ____

  nalaa ____

  11 ditë më parë

  Aaahhhhh ta ha zemreeeennn elvanaaa 🥺❤️!! With all of your songs and your angel voice you give me peace upon my heart, you give me the feeling that I'm not alone with all the pain, you give me hope and let me see the light at the end of the tunnel!! May God all bless you and your beloved loves, I hope that all of you will receive the same love that you give to one another ❤️🌹

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   11 ditë më parë

   🎶

 79. Shpresa Berisha

  Shpresa Berisha

  12 ditë më parë

  👍

 80. DURO S

  DURO S

  12 ditë më parë

  Elvana është pasuri kombëtare!

 81. kesulkuqja 98

  kesulkuqja 98

  12 ditë më parë

  kjo kang mi preku telat e zemres, me preku shpirtnisht

 82. Girls Queens

  Girls Queens

  12 ditë më parë

  U ktheve ku jan elvanatoret😍😍😍😍

  • hen ko

   hen ko

   11 ditë më parë

   Bravo Elvana na kenaqe veshin te lumte 🙏🙏👏👏👏

 83. blerta mehmeti

  blerta mehmeti

  12 ditë më parë

  🥰

 84. Love Calming Relax

  Love Calming Relax

  13 ditë më parë

  *Good evening*

 85. kristina durdaj

  kristina durdaj

  13 ditë më parë

  super

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   12 ditë më parë

   O Elvan 🎵... O dashuri 🥰 TË ADHUROJ DIVA ♥️ Mos mungo më kurrë kaq gjatë 🌹 TALENT 🎵✨

 86. bofooit gojo

  bofooit gojo

  13 ditë më parë

  Love from Serbia! Beautiful song❤❤❤

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   12 ditë më parë

   🤩🤩

 87. Sandra Lame

  Sandra Lame

  13 ditë më parë

  😭😭😭😭😭

 88. Sabrina Hoxha

  Sabrina Hoxha

  13 ditë më parë

  10-10

 89. Eneo Toçila

  Eneo Toçila

  13 ditë më parë

  8⁴

 90. Fashion Styl16

  Fashion Styl16

  13 ditë më parë

  Ço

 91. Marek Baszyński

  Marek Baszyński

  14 ditë më parë

  🎶

 92. Rajdi Bajraktari

  Rajdi Bajraktari

  14 ditë më parë

  Bravo Elvana e ke qare

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   13 ditë më parë

   Hfghff6idf6uvc bffhnbfghxhuygddddŕrngsrtgv zvnxgbb cvcvcbxvfggf

 93. Ismail Kukes

  Ismail Kukes

  14 ditë më parë

  Elvana je e papare

 94. opzz xsin

  opzz xsin

  14 ditë më parë

  Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜

 95. Bulletproof XD

  Bulletproof XD

  14 ditë më parë

  Elvana I love you so much you are perfect I love your voice from turkey loves to albania ❤

 96. Viola Manoli

  Viola Manoli

  14 ditë më parë

  Bravo Elvana na kenaqe veshin te lumte 🙏🙏👏👏👏

 97. Evgeni

  Evgeni

  14 ditë më parë

  Love your voice! Greetings from Bulgaria, such a lovely artist... im absolutely in love.. can’t stop listening.. keep doing well. WORLD STAR.. angel voice 👼

 98. Erjon Zhobro

  Erjon Zhobro

  14 ditë më parë

  Super!!!!!!😇💙💙💙

 99. Dorjan Alija

  Dorjan Alija

  14 ditë më parë

  🤩🤩

 100. MWO Real Estate

  MWO Real Estate

  14 ditë më parë

  O Elvan 🎵... O dashuri 🥰 TË ADHUROJ DIVA ♥️ Mos mungo më kurrë kaq gjatë 🌹 TALENT 🎵✨

Faqja Tjeter