Elgit Doda - TL (Toxic Love) [Official Video]

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗘𝗹𝗴𝗶𝘁 𝗗𝗼𝗱𝗮 - 𝗧𝗟 (𝗧𝗼𝘅𝗶𝗰 𝗟𝗼𝘃𝗲) [𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼]

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeELGITDODA
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/ElgitDodaTL

____________________________

🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗗𝗢𝗡𝗔𝗟𝗗 𝗩𝗘𝗦𝗛𝗔𝗝
🎵 Mix/Master by: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡
🎥 Directed by: 𝗧𝗛𝗘 𝗖𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda

🎵 Connect with 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗡𝗗𝗜 :
Instagram ► kondialban

🎵 Connect with 𝗗𝗢𝗡𝗔𝗟𝗗 𝗩𝗘𝗦𝗛𝗔𝗝 :
Instagram ► donaldveshaj

🎵 Connect with 𝗥𝗢𝗠𝗘𝗢 𝗩𝗘𝗦𝗛𝗔𝗝:
Instagram ► romeoveshaj

🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_b...

🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► fullmoon_pr...

🎥 Connect with 𝗧𝗛𝗘 𝗖𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 :
Instagram ► the_claudiaaaa

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


℗ & © ELGIT DODA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente 

 1. Elgit Doda

  Elgit Doda

  5 ditë më parë

  ✔ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeELGITDODA 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/ElgitDodaTL

  • NISI

   NISI

   14 orë më parë

   Instrumental here: alpast.info/one/video/e32AvpyiX3zIo6o

  • Valbona Bashkurti

   Valbona Bashkurti

   15 orë më parë

   Super kenge sukse!!!

  • Crista

   Crista

   15 orë më parë

   I love all your songs, u are the best 😍

  • Neglantin toska

   Neglantin toska

   23 orë më parë

   Super Muzik.bravo Donaldi dhe elgiti was 👌

  • Rovena Braja

   Rovena Braja

   Ditë më parë

   Super keng bravooo ❤️❤️❤️

 2. just video 🥷🥷

  just video 🥷🥷

  21 minutë më parë

  pjesa me e bukur eshte zeri i trete qe se dime kush e kendon ????

 3. Geniada Skenderi

  Geniada Skenderi

  22 minuta më parë

  Sa e bukur👌👏🥰

 4. Amc Shop

  Amc Shop

  24 minuta më parë

  Po pjesën e refreni kush e këndon

 5. kleaaffx

  kleaaffx

  Orë më parë

  nje kenge qe te ben ta degjosh 1 mijë herë.nje talent je elgit❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🥺🥺🥺❤💗💓💓💗🥺❤🥺🥺

 6. Meg .M

  Meg .M

  Orë më parë

  TEKSTI Xhelozine qe ti e ke Dhe fjalen e fundit per mua ti e the Me thua ste dua ,t'urrej dhe prap ktu je Pse, po luan me nervat e mia ti pse Ma thuaj ti pse Pse me mu tka zon inati Pse po m thua sdo ti sdo ti Pse me thua sjom i joti Ma thuaj pse E kur zgjohesh fillon loti Thua smundem dhe pse mdo ti E un thyhem sa here shkon ti Por nuk ta shpreh REFRENI Ah si qenka dashnia Po me mbyt mua vetmia Per ty eshte kjo melodia Qe te jesh ne krahet e mia (X2) (Giti) Ah si qenka dashnia Po me mbyt mua vetmia Per ty shkon kjo 'lodia Qe te jesh ne krahet e mia (X2) Ti vec po qan e me shan edhe shtyn as vete sdi pse Ja ku jemi ne Ti para mejeee Sa po luftojme xhelozojme e jetojme prap jemi ne Ja ti ku me ke Une para teje Pse me mu tka zon inati Pse po m thua sdo ti sdo ti Pse me thua sjom i joti Ma thuaj pse E kur zgjohesh fillon loti Thua smundem dhe pse mdo ti E un thyhem sa here shko ti Por nuk ta shpreh REFRENI Ah si qenka dashnia Po me mbyt mua vetmia Per ty eshte kjo melodia Qe te jesh ne krahet e mia (X2) (Giti) Ah si qenka dashnia Po me mbyt mua vetmia Per ty shkon kjo 'lodia Qe te jesh ne krahet e mia (X2)

 7. Anto Jona

  Anto Jona

  Orë më parë

  Nuk lodhem duke e degjuar dhe ridegjuar…

 8. Marsela Kovaci

  Marsela Kovaci

  2 orë më parë

  Zeri i dyt shum i bukure i TL

 9. Jona Xhafa

  Jona Xhafa

  2 orë më parë

  💔❤️💓😍

 10. Matilda Toska

  Matilda Toska

  2 orë më parë

  👏

 11. Eli Eli

  Eli Eli

  3 orë më parë

  Sagapo te Dua love you Habibi tiamo S+E

 12. Rovena R

  Rovena R

  3 orë më parë

  ❤️

 13. Frenki Latifi

  Frenki Latifi

  4 orë më parë

  kenga me e bukur e elgit doda❤️❤️🥰👑👑

 14. Miri Jubi

  Miri Jubi

  4 orë më parë

  Bravo super

 15. Abazi Ornela

  Abazi Ornela

  5 orë më parë

  👏👏

 16. Bora

  Bora

  5 orë më parë

  Super kenge urime çuna😍😍😍😍😍🥰🥰

 17. Hairije Bazaj

  Hairije Bazaj

  8 orë më parë

  Dhe une thyhem Sa her shkon ti ..... ..... Por nuk ta shprhe ....love love... 🤩😍❤🤗🤗

 18. Naser Kryeziu

  Naser Kryeziu

  8 orë më parë

  Bravo super keng 🇦🇱👑🇽🇰

 19. Alb Albania1

  Alb Albania1

  12 orë më parë

  Refreni super vec per ket e plq 😄

 20. Elida Beta

  Elida Beta

  12 orë më parë

  Per 1 or rresht e kam degjuar dhe vazhdoj akoma. Perfect 😍

 21. bani shkodrani

  bani shkodrani

  12 orë më parë

  Me kete kenge e ke shkri ❄......👌👏

 22. armela smoqi

  armela smoqi

  13 orë më parë

  Bravo per kreativitetin kaq unik 😍

 23. Idaa Jonn

  Idaa Jonn

  13 orë më parë

  Superrrr🤗

 24. Ira Nasufi

  Ira Nasufi

  13 orë më parë

  My heart will always cry ❤️

 25. Tani dj

  Tani dj

  14 orë më parë

  Eh more djema e keni qare.. . Eshte e veshtire te gjesh ne kohen e sotme kenge te tille... Aktrim shume te bukur Donaldi.. Suksese te keni..

 26. NISI

  NISI

  14 orë më parë

  Instrumental here: alpast.info/one/video/e32AvpyiX3zIo6o

 27. Geno Geno

  Geno Geno

  14 orë më parë

  Xhelozin qe ti e ke Dhe fjalen e fundit per mua ti e the Me thua "S'te dua, te urrej" E prap ketu je Pse *** po luan me nervat e mia Ti pse? Ma thuaj ti pse? Pse me mu tka zon inati Pse po mthua " sdo ti sdo ti" Pse me thua "sjam i joti" Ma thuaj pse? E kur zgjohesh fillon loti Thua "smundem" dhe pse mdo ti E une thyhem sa here shkon ti Por nuk ta shpreh [Ref:] Ah si qenka dashniaa Po me mbyt mua vetmiaa Per ty eshte kjo lutjaaaaa Qe te jesh ne krahet e mia (2x) Ah si qenka dashnia Po me mbyt mua vetmiaaa Per ty shkon kjo lutjaa Qe te jesh ne krahet e mia (2x) Ti vec po qan e me shan edhe shtyn As vet sdi pse Ja ku jemi ne Ti para meje Sa po luftojme, xhelozojm e jetojm Prap jemi ne Ja ti ku me ke Une para teje Pse me mu tka zon inati Pse po mthua " sdo ti sdo ti" Pse me thua "sjam i joti" Ma thuaj pse? E kur zgjohesh fillon loti Thua "smundem" dhe pse mdo ti E une thyhem sa here shkon ti Por nuk ta shpreh [Ref:] Ah si qenka dashniaa Po me mbyt mua vetmiaa Per ty eshte kjo lutjaaa Qe te jesh ne krahet e mia (2x) Ah si qenka dashnia Po me mbyt mua vetmiaaa Per ty shkon kjo lutjaaa Qe te jesh ne krahet e mia (2x)

 28. Crista

  Crista

  15 orë më parë

  I'm in love with this song

 29. Mark Innocent

  Mark Innocent

  15 orë më parë

  I'm so happy ☺️ my life is totally changed. I've been earning $10,250 returns from my $4,000 Investment every 13 days

  • Maria Garcia

   Maria Garcia

   15 orë më parë

   I heard a lot of investing with Mr William dunkley and how good he is, please how safe are the profit?

 30. vlore vlore

  vlore vlore

  16 orë më parë

  super

 31. Meniglana Shima

  Meniglana Shima

  16 orë më parë

  Super super kenge na ka fiksuar 😍😍😍😍😍😍😍😍

 32. Alban Mancka

  Alban Mancka

  16 orë më parë

  Hera e pare qe komentet jane pozitive.... dashuria eshte e bukur. Bravo djema!

 33. Ada Xh

  Ada Xh

  16 orë më parë

  Toxic Love Xhelozinë që ti e ke Dhe fjalën e fundit për mua ti e the Po më thua stë dua t’urrej dhe prap ktu je Pse ... po luan me nervat e mia ti pse Ma thuaj ti pse Pse me mu tka zen inati Pse po mthua sdo ti sdo ti Pse me thua sjam i joti Ma thuaj pse E kur zgjohesh fillon loti Thua smundem dhe pse m’do ti E un thyhem sa here shkon ti Por nuk ta shpreh Refreni(2 here) Ah si qenka dashnia Po me mbyt mua vetmia Per ty esht kjo lutja Qe te jesh n’krahet e mia Refreni(Elgit 2 here) Ah si qenka dashnia Po me mbyt mua vetmia Per ty shkon kjo lutja Qe te jesh n’krahet e mia Ti vec po qan E me shan edhe shtyn as vete sdi pse Ja ku jemi ne Ti para meje Sa po luftojme xhelozojm e jetojm prap jemi ne Ja ti ku me ke Une para teje Pse me mu tka zen inati Pse po mthua sdo ti sdo ti Pse me thua sjam i joti Ma thuaj pse E kur zgjohesh fillon loti Thua smundem dhe pse m’do ti E un thyhem sa here shkon ti Por nuk ta shpreh Refreni(2 here) Ah si qenka dashnia Po me mbyt mua vetmia Per ty esht kjo lutja Qe te jesh n’krahet e mia Refreni(Elgit 2 here) Ah si qenka dashnia Po me mbyt mua vetmia Per ty shkon kjo lutja Qe te jesh n’krahet e mia

 34. Lonessa Perfumes

  Lonessa Perfumes

  17 orë më parë

  Refreni from *ALTIN SHIRA* ?

 35. Anhi M

  Anhi M

  17 orë më parë

  Kur të dhëmb shpirti fjalet dalin për te gjithë shpirtrat e tjerë❣️ Faleminderit për magjinë

 36. Marisa Shuli

  Marisa Shuli

  17 orë më parë

  Kjo kengaa eshteee❤️❤️

  • Endri_prifti4 ✪

   Endri_prifti4 ✪

   17 orë më parë

   Hey a me ben nje subscribe ?💘

 37. D D

  D D

  18 orë më parë

  Vlonjatet nuk thone dashnia por dashuria, mos e ka blere tekstin?

 38. Alketa Hazizaj

  Alketa Hazizaj

  18 orë më parë

  Super 👏👏

 39. Sueda Mullaliu

  Sueda Mullaliu

  18 orë më parë

  Super kenge😍

 40. Çuni Çuni

  Çuni Çuni

  18 orë më parë

  Pa lidhje fillim e mbarim turp me e ngju kush 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ klipi skandaloz nuk perputhet askund me tekstin

 41. Fagiona Diko

  Fagiona Diko

  19 orë më parë

  Sa shum e gjej veten ne kete kenge ,por prap e dua 🥺

 42. Muzik Audio VDj

  Muzik Audio VDj

  19 orë më parë

  Nuk eshte noizy ky as don xhon as taka tuka! Ky eshte Doda Te rujt zoti o vlla 🙏🏻

 43. Silvana Canaku

  Silvana Canaku

  19 orë më parë

  Eshte me te vertet prekse e fantastike si dhe kenget e tjera 😘🤗

  • Endri_prifti4 ✪

   Endri_prifti4 ✪

   18 orë më parë

   Hey a me ben nje sbc ?. 💘

 44. Andi Ymeri

  Andi Ymeri

  19 orë më parë

  Ky qe kendon pjesen e refrenit kush esht ? Qenka high class

 45. Katina Vangjeli

  Katina Vangjeli

  19 orë më parë

  Waaaaw super 👏👏👏👏👏🤘🤘🤘🤘

 46. Rexhina Tafa

  Rexhina Tafa

  20 orë më parë

  😍TEKSTI😍 Xhelozin qe ti e ke Dhe fjalen e fundit per mua ti e the Me thua "S'te dua, te urrej" E prap ketu je Pse *** po luan me nervat e mia Ti pse? Ma thuaj ti pse? Pse me mu tka zon inati Pse po mthua " sdo ti sdo ti" Pse me thua "sjam i joti" Ma thuaj pse? E kur zgjohesh fillon loti Thua "smundem" dhe pse mdo ti E une thyhem sa here shkon ti Por nuk ta shpreh [Ref:] Ah si qenka dashniaa Po me mbyt mua vetmiaa Per ty eshte kjo lutjaaaaa Qe te jesh ne krahet e mia (2x) Ah si qenka dashnia Po me mbyt mua vetmiaaa Per ty shkon kjo lutjaa Qe te jesh ne krahet e mia (2x) Ti vec po qan e me shan edhe shtyn As vet sdi pse Ja ku jemi ne Ti para meje Sa po luftojme, xhelozojm e jetojm Prap jemi ne Ja ti ku me ke Une para teje Pse me mu tka zon inati Pse po mthua " sdo ti sdo ti" Pse me thua "sjam i joti" Ma thuaj pse? E kur zgjohesh fillon loti Thua "smundem" dhe pse mdo ti E une thyhem sa here shkon ti Por nuk ta shpreh [Ref:] Ah si qenka dashniaa Po me mbyt mua vetmiaa Per ty eshte kjo lutjaaa Qe te jesh ne krahet e mia (2x) Ah si qenka dashnia Po me mbyt mua vetmiaaa Per ty shkon kjo lutjaaa Qe te jesh ne krahet e mia (2x)

 47. seeni gzty

  seeni gzty

  20 orë më parë

  Gjithmon I bej like pa e degjuar sepse e Di qe elgiti Ben vec kenge shpirti👏💥💥🥰

  • Endri_prifti4 ✪

   Endri_prifti4 ✪

   18 orë më parë

   Hey a me ben nje sbc ?. 💘

 48. Old Hip Hop

  Old Hip Hop

  20 orë më parë

  True LOVe + Pure LOVE= Toxic LOVE 😂😂

 49. lmsk zbr

  lmsk zbr

  21 orë më parë

  Bravoooo superrrr

 50. Albano Baci

  Albano Baci

  21 orë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  • seeni gzty

   seeni gzty

   20 orë më parë

   Bravoo Bravoo Elgit Bravoo Donald super kenge sndalem se degjuari

 51. ajogoca mistrece

  ajogoca mistrece

  21 orë më parë

  super 🙄na fiksoj kjo keng ❤️‍🔥❤️‍🔥

 52. DJ Maggikal

  DJ Maggikal

  21 orë më parë

  U pershendes te gjithve. Me kongen , Gandi - Ajo Po Don

 53. Eranda Guce

  Eranda Guce

  21 orë më parë

  Ahh dashnia ..e vetmija 😥

 54. mustaf alia

  mustaf alia

  21 orë më parë

  sa vet e gjejne veten te kjo muzike 😟

 55. Xhejsika Tabaku

  Xhejsika Tabaku

  22 orë më parë

  Xhelozin qe ti e ke Dhe fjalen e fundit per mua ti e the Me thua "S'te dua, te urrej" E prap ketu je Pse *** po luan me nervat e mia Ti pse? Ma thuaj ti pse? Pse me mu tka zon inati Pse po mthua " sdo ti sdo ti" Pse me thua "sjam i joti" Ma thuaj pse? E kur zgjohesh fillon loti Thua "smundem" dhe pse mdo ti E une thyhem sa here shkon ti Por nuk ta shpreh [Ref:] Ah si qenka dashniaa Po me mbyt mua vetmiaa Per ty eshte kjo lutjaaaaa Qe te jesh ne krahet e mia (2x) Ah si qenka dashnia Po me mbyt mua vetmiaaa Per ty shkon kjo lutjaa Qe te jesh ne krahet e mia (2x) Ti vec po qan e me shan edhe shtyn As vet sdi pse Ja ku jemi ne Ti para meje Sa po luftojme, xhelozojm e jetojm Prap jemi ne Ja ti ku me ke Une para teje Pse me mu tka zon inati Pse po mthua " sdo ti sdo ti" Pse me thua "sjam i joti" Ma thuaj pse? E kur zgjohesh fillon loti Thua "smundem" dhe pse mdo ti E une thyhem sa here shkon ti Por nuk ta shpreh [Ref:] Ah si qenka dashniaa Po me mbyt mua vetmiaa Per ty eshte kjo lutjaaa Qe te jesh ne krahet e mia (2x) Ah si qenka dashnia Po me mbyt mua vetmiaaa Per ty shkon kjo lutjaaa Qe te jesh ne krahet e mia (2x)

 56. jetoj per ty Jeni

  jetoj per ty Jeni

  22 orë më parë

  Bravo super 👌👌👌👌👌

 57. Valentina Tzertzi

  Valentina Tzertzi

  22 orë më parë

  E ku je me e sigurt se ne krahet e dikujt qe ndjen dashuri siguri ngrohje .dhe vetem buzeqeshje

 58. Luna Lovegood

  Luna Lovegood

  22 orë më parë

  A kendon me ze diku Donaldi apo sa per figur

  • Dejv 123

   Dejv 123

   Orë më parë

   Kendon kendon degjohet zeri i tij

 59. alien landed on earth alien landed on earth

  alien landed on earth alien landed on earth

  23 orë më parë

  Edhe ketu Donaldi?!🤨V…leshte!

 60. Olti Korumi

  Olti Korumi

  23 orë më parë

  Xhelozin qe ti e ke Dhe fjalen e fundit per mua ti e the Me thua "S'te dua, te urrej" E prap ketu je Pse *** po luan me nervat e mia Ti pse? Ma thuaj ti pse? Pse me mu tka zon inati Pse po mthua " sdo ti sdo ti" Pse me thua "sjam i joti" Ma thuaj pse? E kur zgjohesh fillon loti Thua "smundem" dhe pse mdo ti E une thyhem sa here shkon ti Por nuk ta shpreh Ah si qenka dashniaa Po me mbyt mua vetmiaa Per ty eshte kjo lutjaaaaa Qe te jesh ne krahet e mia Ah si qenka dashnia Po me mbyt mua vetmiaaa Per ty shkon kjo lutjaa Qe te jesh ne krahet e mia Ti vec po qan e me shan edhe shtyn As vet sdi pse Ja ku jemi ne Ti para meje Sa po luftojme, xhelozojm e jetojm Prap jemi ne Ja ti ku me ke Une para teje Pse me mu tka zon inati Pse po mthua " sdo ti sdo ti" Pse me thua "sjam i joti" Ma thuaj pse? E kur zgjohesh fillon loti Thua "smundem" dhe pse mdo ti E une thyhem sa here shkon ti Por nuk ta shpreh Ah si qenka dashniaa Po me mbyt mua vetmiaa Per ty eshte kjo lutjaaa Qe te jesh ne krahet e mia Ah si qenka dashnia Po me mbyt mua vetmiaaa Per ty shkon kjo lutjaaa Qe te jesh ne krahet e mia Teksti 🤪❤️lyrics

 61. Anto Jona

  Anto Jona

  23 orë më parë

  Sa super keng super text bravo elgit 😍🥰

 62. Frederik Husi

  Frederik Husi

  23 orë më parë

  Super kong ..💙💙💙

 63. Cherry King

  Cherry King

  23 orë më parë

  A mund te me thoje dikush kush e kendon pjesen refrenit

 64. Erjon Musaraj

  Erjon Musaraj

  Ditë më parë

  Bravoo Bravoo Elgit Bravoo Donald super kenge sndalem se degjuari

 65. Tea Qose

  Tea Qose

  Ditë më parë

  Nuk ngopem duke e degjuar 🥺🥺🥺🥺🥺

 66. Xhesika Avdia

  Xhesika Avdia

  Ditë më parë

  😥😢

 67. Vasilika Jazxhi

  Vasilika Jazxhi

  Ditë më parë

  🥺superr

 68. Esmeralda Gaqe

  Esmeralda Gaqe

  Ditë më parë

  Kenge qe te paralizon 😢

  • Endri_prifti4 ✪

   Endri_prifti4 ✪

   18 orë më parë

   Hey a me ben nje sbc ?. 💘

 69. Sejdefa Kalac

  Sejdefa Kalac

  Ditë më parë

  ♥️

 70. Elfons elfons

  Elfons elfons

  Ditë më parë

  E mir e mir esht dashnia

 71. Rozalinda Mataj

  Rozalinda Mataj

  Ditë më parë

  Perlë! 😍

  • Endri_prifti4 ✪

   Endri_prifti4 ✪

   18 orë më parë

   Hey a me ben nje sbc ?? 💘

 72. Black&White Music

  Black&White Music

  Ditë më parë

  I can't find any praise worthy of this song. It's above all awesome! 👍👍💪💪

 73. Mari Olimbie

  Mari Olimbie

  Ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰

 74. Emanuela zerani

  Emanuela zerani

  Ditë më parë

  Thjesht magjepse 😍😍

 75. Tea Qose

  Tea Qose

  Ditë më parë

  Sa e bukur 🥺❤️

 76. Elona Mezini

  Elona Mezini

  Ditë më parë

  E bukur, te fut ne nje bote magjike ....te intigron

 77. Nertila Spaho

  Nertila Spaho

  Ditë më parë

  Super tekste super elgid

 78. Valmira Daci

  Valmira Daci

  Ditë më parë

  Cdo kenge e patriotiti tim esht fantastic Zoti te bekoft Elgit .Mira London

 79. Eron Fishta

  Eron Fishta

  Ditë më parë

  Fjalet jan te teperta..crenci ka kujt ja detikon kengen hallall Respekt...

 80. ela sadiku

  ela sadiku

  Ditë më parë

  Bora mos shif BB Vip degjo kengen!! Kte ka dash te shpreh pjesmarja e Donaldit.

 81. Ferati Lule

  Ferati Lule

  Ditë më parë

  Perfekte

 82. Bobi Bobe

  Bobi Bobe

  Ditë më parë

  Zerat fiks, teksti fiks, muzika fiks. Good job. 😃😃😃

 83. Arta Bushi

  Arta Bushi

  Ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏

 84. Dalina Cela

  Dalina Cela

  Ditë më parë

  Super ❤️❤️

 85. Adelinaa Sulajj

  Adelinaa Sulajj

  Ditë më parë

  Te dy cunat te mrekullushem Donald dhe Elgidi bashkpunim shume i bukur shpresojm qe Donaldi te bashkohet me Boren dhe suksese te Big Brother shpresojm fitoren per Donaldin.

 86. Kali Kalio

  Kali Kalio

  Ditë më parë

  Ilaç zemre kjo kenga o elgit

 87. Kristi Doni

  Kristi Doni

  Ditë më parë

  Bravooooo super......

 88. Ermira Ermira

  Ermira Ermira

  Ditë më parë

  Super kenge. E gjeta veten ne cdo germe, shkronje e fjale.

  • Endri_prifti4 ✪

   Endri_prifti4 ✪

   18 orë më parë

   Hey a me ben nje sbc ?. 💘

 89. Refit Mule

  Refit Mule

  Ditë më parë

  Super tekst super kenge brravo cdo i dashuruar e gjen veten tek fjalet.Pershndetje nga Miami Fl📍!

 90. Popcorn & Chill

  Popcorn & Chill

  Ditë më parë

  Si Aisha e Khaled

 91. Sony Sony

  Sony Sony

  Ditë më parë

  A re Elgid nuk kam fjal te them por muziken tende gjejjm veten

 92. Orestis Edison

  Orestis Edison

  Ditë më parë

  Kjo eshte kenge magjike💯%

 93. Marior NYC

  Marior NYC

  Ditë më parë

  Bora zemani bon emision per dashurine(perputhen). Donaldi kunderpergjigjet me super konge. 👏👏👏

 94. A & R

  A & R

  Ditë më parë

  Such a good song! Love ittttttt!!!!

 95. Di Na

  Di Na

  Ditë më parë

  My fav song 😍 o zot sa këng super e bukur

  • Endri_prifti4 ✪

   Endri_prifti4 ✪

   18 orë më parë

   Hey a me ben nje sbc ?. 💘

 96. Molina Molina

  Molina Molina

  Ditë më parë

  De Latinoamerica con mucho 😍💞

  • Molina Molina

   Molina Molina

   Ditë më parë

   Lationamerica ju dëgjon 💞💞

 97. Ana Kalaveshi

  Ana Kalaveshi

  Ditë më parë

  Bravo shum bukur nk merzitem se e degjuari

 98. Faizan Khan

  Faizan Khan

  Ditë më parë

  The name of the singer at 1:10?

  • Ersenada Mataj

   Ersenada Mataj

   21 orë më parë

   Donald Veshaj

 99. just a dream

  just a dream

  Ditë më parë

  Do mbetet e preferuara ime per nje koh te gjat. Faleminderit Donald dhe Elgit💗💗

 100. Jessica Caco

  Jessica Caco

  Ditë më parë

  Duket qart qe eshte dedikuar Bora Zemani😁

Faqja Tjeter