Muzikë

Elgit Doda - Vetem (Lyric Video)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗘𝗹𝗴𝗶𝘁 𝗗𝗼𝗱𝗮 - 𝗩𝗲𝘁𝗲𝗺 (𝗟𝘆𝗿𝗶𝗰 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeELGITDODA
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/ElgitDodaVetem
____________________________
🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔, 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗡𝗗𝗜
🎵 Mix/Master by: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗔𝗡𝗗𝗜 𝗔𝗟𝗟𝗞𝗢
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda
🎵 Connect with 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗡𝗗𝗜 :
Instagram ► kondialban
🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_boja
🎥 Connect with 𝗔𝗡𝗗𝗜 𝗔𝗟𝗟𝗞𝗢 :
Instagram ► andiallko_
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

℗ & © ELGIT DODA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#ElgitDoda #Vetem #Folé

Komente 

 1. Elgit Doda

  Elgit Doda

  Muaj më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeELGITDODA 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/ElgitDodaVetem

  • Rina Valdes

   Rina Valdes

   9 ditë më parë

   Greetings from Guatemala 🇬🇹🇬🇹🇬🇹🇬🇹💙💙💙💙💙💙💙Exitos🤩🤩🤩

  • People Are Awesome

   People Are Awesome

   15 ditë më parë

   E Forte 💪

  • Ferhati Juljan

   Ferhati Juljan

   16 ditë më parë

   Te rujt zoti elgit soda je i papar 👌👌🇦🇱

  • JAYAKUMAR JAYAKUMAR

   JAYAKUMAR JAYAKUMAR

   19 ditë më parë

   Iam garam 🇮🇳india👍👍👍👍

  • Ladi Lulo

   Ladi Lulo

   20 ditë më parë

   6

 2. Naiara Gomes

  Naiara Gomes

  2 orë më parë

  Que música linda, gente tô apaixonada, por essa,e larg

 3. Perry BurDina

  Perry BurDina

  12 orë më parë

  i dn't what mean 😁but i like it from GREECE

 4. naiara gomes

  naiara gomes

  Ditë më parë

  Pena que não tem essas músicas w legenda em português

 5. naiara gomes

  naiara gomes

  Ditë më parë

  Já tinha me encantado com larg Agora essa me apaixonei tbm Nossa que vontade de dançar Aprender dança do ventre

 6. Sorina Ardelean

  Sorina Ardelean

  Ditë më parë

  Ti ho scoperto per caso e ascolto ogni giorno le tue canzoni toccano il profondo della mia anima Elgit ha una bellissima voce e le parole sono bellissime 💕💕💕❤️💞💖😘

 7. dorina vruzhja

  dorina vruzhja

  2 ditë më parë

  je flori no comment nuk ke kenge qe nuk ka kuptim

 8. Amina Isaeva

  Amina Isaeva

  3 ditë më parë

  Wow amazing voice 🥰

 9. Carmen Stefania

  Carmen Stefania

  4 ditë më parë

  Bravo!!!

 10. Glenad Adëri

  Glenad Adëri

  4 ditë më parë

  Text 100%, music 100% =🔥🔥🔥

 11. Edwina Alungulesei

  Edwina Alungulesei

  4 ditë më parë

  Sooo nice ! Congrats! Your fan from România 👌👏🎶

 12. Ti Ti

  Ti Ti

  6 ditë më parë

  👌👌👌👌

 13. Estrella Touta._.13

  Estrella Touta._.13

  6 ditë më parë

  La maravilla se volverá adictiva 😍🤍🥀

 14. Raluka Chirescu

  Raluka Chirescu

  7 ditë më parë

  Love it! 💖

 15. Lindita Se

  Lindita Se

  7 ditë më parë

  So beautifull musik wow .💯% ❤️ LOVE

 16. aljem official

  aljem official

  8 ditë më parë

  Love you boss your Legend. Love From Bangladesh 🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩

 17. Analia Manganaro

  Analia Manganaro

  8 ditë më parë

  Love you sweetheart USA 🇺🇸 tung vetjem

 18. Katerina F.

  Katerina F.

  9 ditë më parë

 19. Mihaela Dumitru

  Mihaela Dumitru

  9 ditë më parë

  Shume bukur ❤️

 20. ola Hasani

  ola Hasani

  10 ditë më parë

  omg s 'ndaloj dot se e rikthyeri kete keng nga e para 💙

 21. AK 47

  AK 47

  10 ditë më parë

  Fanatics

 22. Femi Kariçi

  Femi Kariçi

  10 ditë më parë

  Y b

 23. 12345 12345

  12345 12345

  11 ditë më parë

  nje super keng shum relaksuse bravo👏

 24. IDRIZAJ BASHKIM

  IDRIZAJ BASHKIM

  11 ditë më parë

  alpast.info/one/video/joCD2pN9dmiXjtQ

 25. Mariam Ksh06

  Mariam Ksh06

  11 ditë më parë

  🇲🇦🇲🇦❤️❤️I love the language 🇦🇱😍

 26. Roberto Buzi

  Roberto Buzi

  11 ditë më parë

  ❤️

 27. Matilde Mara

  Matilde Mara

  11 ditë më parë

  Ta dua zerin❤️🙏

 28. Gyulya Rubia

  Gyulya Rubia

  11 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 29. Rozana Imeraj

  Rozana Imeraj

  12 ditë më parë

  Sa e bukur cdo kenge e jotja me pelqen 😊😍

  • Ubaid nawab

   Ubaid nawab

   Ditë më parë

   Whats is the meaning of this😎😍

 30. Adriana Adrianafeta

  Adriana Adrianafeta

  12 ditë më parë

  Super kenge 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 31. Erjola Llangozi

  Erjola Llangozi

  13 ditë më parë

  Kenga me super ne bote bravo po kujt i eshte dedikuar kjo kenge😍😍😘😘

  • Pelivan Hoxha

   Pelivan Hoxha

   8 ditë më parë

   Ty ty

 32. Χρυσα Λιονταρι βολος

  Χρυσα Λιονταρι βολος

  13 ditë më parë

  Super hit Ka kuptim dhe ritëm Big Like

 33. Arber Zeneli

  Arber Zeneli

  14 ditë më parë

  👌👌

 34. lissbeth Aviles

  lissbeth Aviles

  14 ditë më parë

  I love your music, although i do not understand your language. From virginia.

 35. Sara Cekrezi

  Sara Cekrezi

  14 ditë më parë

  Keng perl

 36. Anna P.

  Anna P.

  14 ditë më parë

  🔥😵

 37. Cosmina Mitu

  Cosmina Mitu

  14 ditë më parë

  Shume bukur !👏👏👏

 38. Özgür Aytaç

  Özgür Aytaç

  14 ditë më parë

  Aman tanrım sen harikasın dostum 😎

 39. Uvejsa Rejan

  Uvejsa Rejan

  15 ditë më parë

  Wooou shum e mir 👌

 40. Erdi Neda

  Erdi Neda

  15 ditë më parë

  ftijkhgjnn

 41. Dena Deni

  Dena Deni

  15 ditë më parë

  Ca melodie t jep nostalgji

 42. Georgia Gogo

  Georgia Gogo

  15 ditë më parë

  💣♥️♥️💣

 43. Dafina M

  Dafina M

  17 ditë më parë

  Pershendes nga 🇩🇪 nuk kom dëgjuar kënge ma te bukur Respekt!!😍😍🥰

 44. Amla Amla

  Amla Amla

  17 ditë më parë

  Ehhhh dashuria😍😍😍😍🥂gezuar dashuri e humbur.

  • Pelivan Hoxha

   Pelivan Hoxha

   8 ditë më parë

   Do vin me tmira haha

 45. oliver B

  oliver B

  17 ditë më parë

  shume bukur

 46. Ravindu Nimash

  Ravindu Nimash

  17 ditë më parë

  Addicted to your voice...🖤 ❤️ from Sri Lanka 🇱🇰

 47. Juli Juli

  Juli Juli

  17 ditë më parë

  😢😢😢😢

 48. Hana Montana

  Hana Montana

  17 ditë më parë

  E bukur.....

 49. Teuta Ismajli

  Teuta Ismajli

  17 ditë më parë

  Super kenge!

 50. Viktor Cingari

  Viktor Cingari

  18 ditë më parë

  💪💪💪

 51. Maria Demourtsidou

  Maria Demourtsidou

  18 ditë më parë

  This song should have more views than has 🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱

 52. Aurora Zani

  Aurora Zani

  18 ditë më parë

  O zot sa e gjej veten tek kenget e ketij njeriu 🥰🥰🥰

 53. Alba Agim

  Alba Agim

  18 ditë më parë

  Amazing elgit❤️

 54. WinEn 330

  WinEn 330

  18 ditë më parë

  what language is it?

  • Eddie tringa

   Eddie tringa

   15 ditë më parë

   albanian

 55. Emira Aliji

  Emira Aliji

  19 ditë më parë

  👌🏼👌🏼👌🏼🥰🥰🥰

 56. Dorian Ramaj

  Dorian Ramaj

  19 ditë më parë

  I mire si producent dhe si artist gjithashtu .

 57. •Mrs. Mar•

  •Mrs. Mar•

  19 ditë më parë

  Akoma un per ty sot...💔 veten nk e mbaj dot😒

 58. Olympia Delivoria

  Olympia Delivoria

  19 ditë më parë

  Akoma ❤️

 59. Chloe Manchestor

  Chloe Manchestor

  19 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 60. Al Beshure

  Al Beshure

  19 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 61. xhersi xhija

  xhersi xhija

  21 ditë më parë

  Keng e bukur 🙃🖤🥀💔

 62. Dzenita Duka

  Dzenita Duka

  21 ditë më parë

  Driving on a highway in New York listing to this ♥️beautiful song ♥️

 63. Er Ida

  Er Ida

  21 ditë më parë

  👑

 64. AN BCreePer

  AN BCreePer

  21 ditë më parë

  Love from Bangladesh ❤️🇧🇩❤️🇧🇩❤️🇧🇩

 65. Maria Demourtsidou

  Maria Demourtsidou

  22 ditë më parë

  THE Best music I've ever heard 😊❤️ to much love and respect from Greece 🇬🇷 🇦🇱 ❤️

 66. op op

  op op

  22 ditë më parë

  Bravo super kenge

 67. Mariogesti production

  Mariogesti production

  22 ditë më parë

  1

 68. Sonilda Laupa Cárdenas

  Sonilda Laupa Cárdenas

  22 ditë më parë

  Músicas que llegan al corazón, me encanta!!!!!! La escuchó desde Perú!!!🤗

 69. Adriana Ramona Sandu

  Adriana Ramona Sandu

  22 ditë më parë

  tolles Lied❤

 70. isida kukli

  isida kukli

  22 ditë më parë

  Ke nje ze fantastik.👋👋

 71. lali gureshidze

  lali gureshidze

  23 ditë më parë

  💕💕💕💕💞💞💞💕💕💕💔

 72. Gjergjenrigentianarber Sinojmeri

  Gjergjenrigentianarber Sinojmeri

  23 ditë më parë

  Bravo.

 73. Eleni G

  Eleni G

  23 ditë më parë

  Ich Liebe Dich ❤️ From 🇩🇪 + 🇬🇷

 74. Agnesa anna

  Agnesa anna

  23 ditë më parë

  Pse cdo muzik e ketij njeriu te rrenqeth trupin 🥰e duaaa kete keng

 75. Anaeya Chipo

  Anaeya Chipo

  23 ditë më parë

  ♡︎

 76. Fatjon Bytyci

  Fatjon Bytyci

  23 ditë më parë

  Vec ti si nuk ben kng kot ✌️👍

 77. Mela Mel

  Mela Mel

  24 ditë më parë

  Fantastike

 78. Gjeovica Boshnjaku

  Gjeovica Boshnjaku

  24 ditë më parë

  Ñij

 79. Hs Hd

  Hs Hd

  25 ditë më parë

  Love from morocco❤🥂

 80. [MEGG REBELJA]

  [MEGG REBELJA]

  25 ditë më parë

  fall in love with this song🙈🙈🔫

 81. My tarara

  My tarara

  25 ditë më parë

  2021!!!!! Numer njo

 82. abibe abduramani

  abibe abduramani

  25 ditë më parë

  💔💔💔💔💔💔

 83. Mariglen Lleshi

  Mariglen Lleshi

  25 ditë më parë

  Super muzik ❤❤❤👌👌👌👌

 84. Marietta Tsela

  Marietta Tsela

  25 ditë më parë

  E ke kall Giti🔥❤

 85. Ermeralda Kurti

  Ermeralda Kurti

  26 ditë më parë

  Wauuuuu super kenge❤

 86. fra past

  fra past

  26 ditë më parë

  MERAVIGLIOSA😍🤩

 87. Elife Sherifi

  Elife Sherifi

  26 ditë më parë

  o Zot kjo kenge do marr 1 milion klikime nga uneee

 88. Inguska Ceitane

  Inguska Ceitane

  26 ditë më parë

  Ohhhhh that voice ,,,,, I love your songs

 89. Alua Iskakova

  Alua Iskakova

  27 ditë më parë

  Super 👌 love 💖💖💖 from Kazakhstan, love your songs!

 90. Bruna & Marinela

  Bruna & Marinela

  27 ditë më parë

  Super kenge ☺️☺️

 91. Albana Sakaj

  Albana Sakaj

  27 ditë më parë

  Shum kenge e bukure. Komplimente Elgit

 92. Lea Lea

  Lea Lea

  27 ditë më parë

  😍😍😍😍

 93. AV RIYADH

  AV RIYADH

  27 ditë më parë

  العربي اذا شاف تعليقي يطش ام الايك 😁

  • V. A

   V. A

   24 ditë më parë

   من البانيا لكن اتكلم عربي

 94. Anna Douka

  Anna Douka

  27 ditë më parë

  Bravo super keng 😘😘😘🥰🥰🥰

 95. Dalila Benaissa

  Dalila Benaissa

  27 ditë më parë

  💞💞💞

 96. *Stella*

  *Stella*

  27 ditë më parë

  Hala pa e nigjua likeee ✌🏼🎶

 97. inna innaki

  inna innaki

  27 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 98. Muzik Tekst

  Muzik Tekst

  27 ditë më parë

  Je Gigant :)

 99. Fuat Mecaj

  Fuat Mecaj

  27 ditë më parë

  Bravo 🤗😍

 100. MUSIC WITH MOVIES MOVIE

  MUSIC WITH MOVIES MOVIE

  27 ditë më parë

  Talent

Faqja Tjeter