Argëtim

Ekskluzive: A është 'përputhur' Melisa?

Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Komente 

 1. dolita windo

  dolita windo

  10 orë më parë

  SUKSESE MELISA ZEMER DERGOJ.PUTHJE

 2. Isra Beqiri

  Isra Beqiri

  11 orë më parë

  Shume e mire je ti melisa

 3. bilishu aliss

  bilishu aliss

  Ditë më parë

  Te lumt Melisa❤️

 4. Ardita Tasholli

  Ardita Tasholli

  Ditë më parë

  shum e bukur eshte shum🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙

  • Ardita Tasholli

   Ardita Tasholli

   Ditë më parë

   melisa

 5. Ardita Tasholli

  Ardita Tasholli

  Ditë më parë

  po

  • dolita windo

   dolita windo

   10 orë më parë

   Melisa je e para

 6. Emine Ledii

  Emine Ledii

  2 ditë më parë

  Sa thash iku kjo prap dul pff🙄🙄

 7. lyrics songs

  lyrics songs

  2 ditë më parë

  Subcribe kanalin tim nese mendoni se Andi dhe Melisa jan bashk po na rren qe nuk jan bashk

  • bilishu aliss

   bilishu aliss

   Ditë më parë

   Sa e bukur

 8. Lola Guri

  Lola Guri

  2 ditë më parë

  Melisa suksese ne rrugen e muzikes ❤️🌟😍zoti ta prift mbar gjith jeten tende e dashur je nji vajz me vlera te medha paq bekimin e zotit ❤️

 9. JULIAN LALA

  JULIAN LALA

  3 ditë më parë

  Hello my lovers and haters ! Si fillim ju dua te gjitheve qe me mbeshtesni dhe me shani ! Te gjithe fansat e mi qe duan te me ndjekin dhe jashte emisonit i ftojne te bashkohen ne kanalin tim ku do te postoj projektet e mia me te reja pervec kenges U KRY ! Ju falenderoj per 2 milion klikimet ! Une sdo ndalem ne rrugen time sado pengesa te kete ! Ju dua

 10. yuoop noke

  yuoop noke

  3 ditë më parë

  Brravo suksese Nuk ishte nevoja te beheshe ftyre publike ne perputhen sepse ne kosove behesh e njohure shpejt dhe te dhejn perkrahje per muzik keep going💞

 11. Shingjile Zulbeari

  Shingjile Zulbeari

  4 ditë më parë

  👍💖💖💖❤❤❤ Melisa ❤❤❤💖💖💖 👍👏👏👏👌👌👌

 12. Egzona Gurguri

  Egzona Gurguri

  4 ditë më parë

  Sa e mirë që eshtë 🌹suksese ❤️👌

  • yuoop noke

   yuoop noke

   3 ditë më parë

   sindi i beri nji vleresim total

 13. Arlind Selita

  Arlind Selita

  4 ditë më parë

  Ik se nuke zgjat shume fame spse nuke eshte kushe edi ca por ju maksimumi ca muje dhe sdo ngjohet me gje per ty kte po ta tham spese ke frike sepse do dukesh QE shifni sjam zhdukure dhe ti qe slen djale pa provu se dukesh kshu te ishin gjitha sdo martoheshin njerizt

  • yuoop noke

   yuoop noke

   3 ditë më parë

   Ik moj lamashe femer

 14. seiom jvony

  seiom jvony

  4 ditë më parë

  Bravo Melissa suksese zemer Zoti te ndimofte ne cdo hap te jetes tende

  • JULIAN LALA

   JULIAN LALA

   4 ditë më parë

 15. Lezh Shkoder

  Lezh Shkoder

  4 ditë më parë

  Melisa ❤❤❤❤❤❤❤

 16. Alban Zeka

  Alban Zeka

  4 ditë më parë

  Tu me ta ndrru venin senin😂😂

 17. Nazmi Odai

  Nazmi Odai

  4 ditë më parë

  Melisa shum mir ke bë që dole nga përputhja

  • JULIAN LALA

   JULIAN LALA

   4 ditë më parë

 18. xhani ibershimi

  xhani ibershimi

  5 ditë më parë

  Jo melisa nuk edhte perputhur

  • seiom jvony

   seiom jvony

   4 ditë më parë

   Fake fuck!!

 19. Valdete Osmani

  Valdete Osmani

  5 ditë më parë

  Melisa je e para

 20. Claudio Hysi

  Claudio Hysi

  5 ditë më parë

  Fake and ugly

 21. Erza Krasniqi

  Erza Krasniqi

  5 ditë më parë

  Sa e bukur

 22. Zyrafet Reshiti

  Zyrafet Reshiti

  6 ditë më parë

  te lumt melisa

 23. Kim. Ronii

  Kim. Ronii

  6 ditë më parë

  Bravo Melisa ke me arrit shum ne Kosovê.

  • JULIAN LALA

   JULIAN LALA

   4 ditë më parë

 24. Zamira Amel

  Zamira Amel

  6 ditë më parë

  Timoj plen

 25. Zamira Amel

  Zamira Amel

  6 ditë më parë

  Ti surat kal

 26. Suzi Isenaj

  Suzi Isenaj

  6 ditë më parë

  Tpakten e vetmja gje e mir qe vrejta ktu komentet te mira per Melisen po behen👋Melisa sukese💖

 27. Vini Heqimaj

  Vini Heqimaj

  6 ditë më parë

  Ik moj lamashe femer

 28. Altin Kumaraku

  Altin Kumaraku

  6 ditë më parë

  sindi i beri nji vleresim total

 29. Mira Dakaj

  Mira Dakaj

  6 ditë më parë

  Shum emir je amo ke tha jam ko e viktimizuar ne femiri tash skam qen qudi po tregou e drejt

 30. Vin Teresant

  Vin Teresant

  6 ditë më parë

  Shum eksperienca 😂😂 Shum ka pas!

 31. Xhani Xhani

  Xhani Xhani

  6 ditë më parë

  Bravo melisa zemer kshtu tregoju se bon me dal edhe pa u kallait me grime je shum shum e embel ❤💋👏🍇👍

  • JULIAN LALA

   JULIAN LALA

   4 ditë më parë

 32. Vin Teresant

  Vin Teresant

  6 ditë më parë

  Fake fuck!!

 33. Vin Teresant

  Vin Teresant

  6 ditë më parë

  I ka gjerat me vajb! 😂😂

 34. A Nila

  A Nila

  7 ditë më parë

  Tani Merre Sindin ti bjeri violines, ty kendo;)

 35. Renato Linharee

  Renato Linharee

  7 ditë më parë

  Shko hap dhe pak komet en itali barxhell

 36. Eduart memo

  Eduart memo

  7 ditë më parë

  Kjo duhet te bej bashkpunim me luana Vjollcen 😂😂

 37. klawdio Hoxhaj

  klawdio Hoxhaj

  7 ditë më parë

  Lavire

 38. Aurora Muqaj

  Aurora Muqaj

  7 ditë më parë

  Po pse vjen ne kosov per tber bashkpunim pse nuk rri te vendi jot edhe atje ka njerz boll qe te bashkpunosh po normale se atje te shajt tgjith ste ka ngel fytyr me dal nrrug hajde nkosov bej lek funderrim

 39. Muhamet Koboci

  Muhamet Koboci

  7 ditë më parë

  Shum bukur fancja jon

 40. Alkea Alsina

  Alkea Alsina

  7 ditë më parë

  O melisa bukur

 41. Tani Tr

  Tani Tr

  7 ditë më parë

  E perputhur nuk e di, po e qi* esht e sigurt

 42. Jonida Jonida

  Jonida Jonida

  7 ditë më parë

  Suksese Melissa vazhdo keshtu bravo zmr

  • Jonida Jonida

   Jonida Jonida

   4 ditë më parë

   @JULIAN LALA ❤️❤️❤️

  • JULIAN LALA

   JULIAN LALA

   4 ditë më parë

 43. Dz Ks

  Dz Ks

  7 ditë më parë

  Vec per para ishalla sa ma lart

 44. Maria Tsiokou

  Maria Tsiokou

  7 ditë më parë

  Kjo esht femra me pa vlere turp I zotit gjyna

 45. smile foryou

  smile foryou

  7 ditë më parë

  Welcome to our Prishtina Kosova spo muj met kritiku heheh perputhen boll tkom kritiku.

 46. smile foryou

  smile foryou

  7 ditë më parë

  Kangen ja paska Bo Fation Kuqarit hahahaha me bo xheloz Andin

 47. Merita haxhiu

  Merita haxhiu

  7 ditë më parë

  Te gjith ata qe kan shar Melisen kan shar veten e tyre.

 48. Kendra Duli

  Kendra Duli

  7 ditë më parë

  Mevlanin e nxorra qe e ka ze fallco me atotune meqe nuk kendon live. Tani pres te kendosh live qe te shof nese ke ze vertete apo e ke fallco

 49. vlora vlora

  vlora vlora

  7 ditë më parë

  Shqiptareve ju vjen keq per te verteten dhe te jesh guximtare melisa te uroj me te miren

 50. Vesa Vesa

  Vesa Vesa

  7 ditë më parë

  Mfal ju po e intervistoni ne cilesin e kengetares? Vetem ne shqiperi kam par qe me nje kenge quhesh kengetare.Nuk e di c'te them dmth , prisni nje keng edhe nga Arjani tani..... Dhe ta quajm kengetar!!

 51. Sonila Doqi

  Sonila Doqi

  7 ditë më parë

  Melisa 👏veq suksese👏❤️❤️

 52. rajan rajan

  rajan rajan

  7 ditë më parë

  Femer kotiiii🤮🤮🤮

 53. Bossy Bella

  Bossy Bella

  7 ditë më parë

  Le ta shajn kush te doj, e vetmja femer pa botox pa makeup pa taka dhe minifunde ne jeten e perditshme. Te uroj fat drejt muzikes melisa.

  • rajan rajan

   rajan rajan

   7 ditë më parë

   E vetmja femer fallso dhe krv...,

 54. Joni Ndreca

  Joni Ndreca

  7 ditë më parë

  Njeri Shum Fallco

 55. Miss You

  Miss You

  7 ditë më parë

  Urime 🥰

 56. Dash Piraj

  Dash Piraj

  7 ditë më parë

  Po esht e dua shum😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😗

 57. DAVID WHO!

  DAVID WHO!

  7 ditë më parë

  *Akoma nuk ka bere VETVRASJE KJO BUQA 🤢🤢🤢*

 58. Andrea Sulku

  Andrea Sulku

  7 ditë më parë

  Na plasi raku

 59. Bal Bani

  Bal Bani

  8 ditë më parë

  Asht perqir melisa ..

 60. LT Crosvy

  LT Crosvy

  8 ditë më parë

  You are so fake

 61. World Charts

  World Charts

  8 ditë më parë

  Po kari po 😂

 62. Elena Oikonomopoulou

  Elena Oikonomopoulou

  8 ditë më parë

  O genjeshtare ti u fute aty jo per te perputhur ti u fute per ate qe ben tani qe te behesh e njohur

 63. Dea Murati

  Dea Murati

  8 ditë më parë

  Shum e shum me bukur se do kengetar me pervoje shum vjecare qe e quajn vip veten Komplimente edhe qe ske komplekse del pa pik grimi pa filter 👍edhe me then te drejte prej kur e kendove kengen e mevlanit shuj shuj thash ah cfar zeri dhe ja ku je sot

  • JULIAN LALA

   JULIAN LALA

   3 ditë më parë

   Hello my lovers and haters ! Si fillim ju dua te gjitheve qe me mbeshtesni dhe me shani ! Te gjithe fansat e mi qe duan te me ndjekin dhe jashte emisonit i ftojne te bashkohen ne kanalin tim ku do te postoj projektet e mia me te reja pervec kenges U KRY ! Ju falenderoj per 2 milion klikimet ! Une sdo ndalem ne rrugen time sado pengesa te kete ! Ju dua

 64. Beqiri Albert

  Beqiri Albert

  8 ditë më parë

  Suksese Melisaaa🇽🇰🇦🇱🇧🇪

 65. Tessa B

  Tessa B

  8 ditë më parë

  Nje bashkepunim me Mevlanin do ishte Super

 66. Genta zh,itali

  Genta zh,itali

  8 ditë më parë

  Melisa bej duet me mevlanin

 67. Davida Gjoni

  Davida Gjoni

  8 ditë më parë

  Brravo Melisa je shum e mir

 68. labinot shaqiri

  labinot shaqiri

  8 ditë më parë

  Shum e mir pa make up

  • JULIAN LALA

   JULIAN LALA

   4 ditë më parë

 69. Valbona Uka

  Valbona Uka

  8 ditë më parë

  Melisa je ma e mir

 70. e.b e.b

  e.b e.b

  8 ditë më parë

  si na shaqe kto kruvat si kerpurdha ska faj kuchka po kajn faj kto bith qira qe i nxerin naper media

 71. Gabriela Dajlani

  Gabriela Dajlani

  8 ditë më parë

  bravo melasa

 72. angelina jolie

  angelina jolie

  8 ditë më parë

  drras koka si perpara si permrapa.

 73. Flori Pirjasi

  Flori Pirjasi

  8 ditë më parë

  Je Nje Femer E Mbrekullushme Dhe Meriton Shum Gjera.... Dhe Besoje Qe Ti Do Ja Arrish Cdo Gje...🤗🤗

  • JULIAN LALA

   JULIAN LALA

   4 ditë më parë

  • Xhevat Dreshaj

   Xhevat Dreshaj

   6 ditë më parë

   Sukssese

 74. Anna Mirela Paloka

  Anna Mirela Paloka

  8 ditë më parë

  Me pelqen Melisa sepse eshte shum pizitive dhe nuk gjykon. Asnjeher nuk ka then asnje fjale te papershtatshme per Tean. Kjo eshte shoqe e vertet jo si Ana qe shitet per nje vend ne TV duke i mbajtur anen Olses sikurse Olsa te jet shpetimtarja e saj

  • EL Elda

   EL Elda

   4 ditë më parë

   Po ashtu edhe Shqipja të gjitha bashke

  • diac6j

   diac6j

   4 ditë më parë

   @That Guy kurse ti i ke mbajtur pishen

  • Anna Mirela Paloka

   Anna Mirela Paloka

   6 ditë më parë

   @That Guy a tani e kuptova. Nese ti ke kete konceptim te gjerave nuk skam çfare te replikoj me. Uroj qe nje dite, para se te jete vone ti kuptosh ca gjera themelore per njeriun. Te uroj çdo te mire 🤗

  • That Guy

   That Guy

   6 ditë më parë

   @Anna Mirela Paloka feja esht perrall e krijuar nga njerzit

  • Anna Mirela Paloka

   Anna Mirela Paloka

   6 ditë më parë

   @That Guy atehere si e shpjegon thenjen e Jezusit qe ka thene: " Mos gjykoni dhe nuk do te gjykoheni " ?

 75. eva 30

  eva 30

  8 ditë më parë

  Ca emri ke bo ti melisa qe mos tu japesh fame te tjerve aman 🤮

 76. hdhfhfhf jejrjrjr

  hdhfhfhf jejrjrjr

  8 ditë më parë

  Kujt pi han shipka🤣

 77. Hasan Sinani

  Hasan Sinani

  8 ditë më parë

  Ti veq talente sje🤧🤧🤧

 78. Enkeleida Maenhout

  Enkeleida Maenhout

  8 ditë më parë

  Suksese zemer 😘

 79. Anxhelo Gang

  Anxhelo Gang

  8 ditë më parë

  Ma e bukur pa make up 😍😍😍😍

 80. Reçica Besnik

  Reçica Besnik

  8 ditë më parë

  Qr nuk mbet askush pa u bo kengtar🤦‍♂️ kjo na kish bo krenar vetem ne xxx nese Kish punu se per kengtare sa ka gjyshja ime aftesi aq ka edhe kjo

 81. Andi Rrustemi

  Andi Rrustemi

  8 ditë më parë

  Perputhen emision kurvash te degjeneruarit jan aty shkatrrun femit me kta pislliqe

  • Andi Rrustemi

   Andi Rrustemi

   7 ditë më parë

   @gjakova kosova qdo fmi sot ka telefon ndor sot kam pa se fmit r noshes mitur i shiqojn dhe marrin msim nga kjo kurveri

  • gjakova kosova

   gjakova kosova

   8 ditë më parë

   E pse me domosdo duhet fmit mi kqyr a?

 82. Egzon Hoti

  Egzon Hoti

  8 ditë më parë

  Qfar a Kjo kang Kshtu „““seni seni „veni veni“🤦‍♂️

  • Korina Ymeri

   Korina Ymeri

   8 ditë më parë

   😂😂😂😂po valla😂

 83. King De1 Pro

  King De1 Pro

  8 ditë më parë

  Sei bravissima: tanto auguri

 84. KMN_KMN

  KMN_KMN

  8 ditë më parë

  Sa palidhje

 85. Lola Leo

  Lola Leo

  8 ditë më parë

  Bravo melisa.me.pelqen kshtu vazhdo je.si zemer.

 86. melissa lleshi

  melissa lleshi

  8 ditë më parë

  Kendon shume bukur😘 E thjeshte e sinqerte dhe e mire👑👑👑👑👑👑👑👑je shume e lezetsheme MELISA❤❤❤💞👑

  • JULIAN LALA

   JULIAN LALA

   4 ditë më parë

 87. Ti Ti

  Ti Ti

  8 ditë më parë

  Melisa je yll ,,trupin dhe fytyren I ke yll😍😍😍😍

 88. Bossi Did

  Bossi Did

  8 ditë më parë

  Ti me kom ne toke a 😂😂😂😂😂😂

 89. Blendi /

  Blendi /

  8 ditë më parë

  Oj Melisa o tqifsha iher

 90. Flutura Haxhiu

  Flutura Haxhiu

  8 ditë më parë

  Bravo Melisa zani persmari shum bukur dukesh sikur ke bo nja 10 kang suksese 🔥🔥🔥

 91. anna

  anna

  8 ditë më parë

  BRAVO MELISA❤️❤️

 92. It's Me

  It's Me

  8 ditë më parë

  Kur del melisa ne emisionet qe behen ktu n shqipri t gjith ne t shqipris e shajm ... kur del melisa ne emisione t kosoves spara gjen komente negative 👏 . Pse jemi kaq goj keq ne ktej nga krahu tjt

  • dovi lana

   dovi lana

   6 ditë më parë

   Hahahaha si shqipri hesapi thuaj ku behen njrz ealbanis aman vec goj lig🤣😂 te paragjykojn pergojojn jeten etjerve din me pak fjal hajn bukn etyre bejn llogarin etjerve shum gabim ekan kurse njrz kosovar jan me ndryshe me mentalitet tjetr siellje kultur tjetr shq nuk behen kurr njerez normal epozitiv vec djall ete lig jane radh jan pozitiv ke neve gjith tmirat eksaj bote ju uroj onjrz Melisa je yll keshtu vazhdo je si shpirt suksese te metejshme🙏💜💜

  • Një Copëz Jetë

   Një Copëz Jetë

   7 ditë më parë

   @That Guy true pls subscribe 🙌🏻💕

  • That Guy

   That Guy

   7 ditë më parë

   Sepse melissa ka mashtruar publikun dhe duhet te shahet. Kosovaret bejn gabim ne kte rast sepse cdo mashtrus duhet te marr hakun qe i takon.

  • Një Copëz Jetë

   Një Copëz Jetë

   7 ditë më parë

   @Leandro Alehandro pls subscribe 🙏💕

  • Leandro Alehandro

   Leandro Alehandro

   7 ditë më parë

   Shqiptar hesapi ma

 93. Ikballe Cakolli

  Ikballe Cakolli

  8 ditë më parë

  OMG sa shume pe adhurojkan Kosovaret kete femer me zerin e bebit🤣🤣

  • rajan rajan

   rajan rajan

   7 ditë më parë

   Po pra ne knej ja njofim ftyrennn😉

 94. Flori Flori

  Flori Flori

  8 ditë më parë

  O zoti t vraft o moderator qfare zani te qin me ti hanger vesht🖕🖕🖕

 95. Era Alda

  Era Alda

  8 ditë më parë

  Suksese kukull

 96. anxhela mahmutaj

  anxhela mahmutaj

  8 ditë më parë

  me duket sikur ishe ti qe perdore Fationi per te ngrit emrin dhe perputhen jo qe nk te ka pertuar ty me goc por ai programme te ndimoj te arrish ketu

 97. Suada Bytyqi

  Suada Bytyqi

  8 ditë më parë

  We love you Melisa 💖👑

 98. Lindita Hoxha

  Lindita Hoxha

  8 ditë më parë

  Suksese Melisa

 99. suzana shega

  suzana shega

  8 ditë më parë

  bravo melisa je nje vajze e dashur

 100. Ana 1

  Ana 1

  8 ditë më parë

  Te lumt Melisa❤️

  • JULIAN LALA

   JULIAN LALA

   4 ditë më parë

Faqja Tjeter