Edi dhe Ada përplasen në studio, dalin mesazhet që kanë nisur në privat - Përputhen, 20 Shtator 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALpast Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente 

 1. Sefer Knap

  Sefer Knap

  2 orë më parë

  Zotri Arjani shum mir edin sa dame na kan ba maxhupt ne kosov mos e nervozoni Edin.

 2. Sefer Knap

  Sefer Knap

  8 orë më parë

  📞📞💎💎🎎ADA💟EDI 👑💎🎎👁👁KUR E HAP GOJN I DEL FRIMA E DASHURIS KENI NI DASHURI INATI PO PSE TY EDIN E KE NEZEMR ATY JENI MA TE BUKURIT YLL DO TA KALNI ZVICRN E BOTN ME RESPEKT NGA MONAKO💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟🎎🎎🎎🎎🎎🎎🎎🎎🎎🎎🎎🎎🎎🎎💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👁👁👁👁👁👁👁👁👁👁👁👁👁👁👁🕛🕛🕛🕛🕛🕛🕛🕛🕛🕛🕛🕛🕛🕛💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

 3. Tomi Ron

  Tomi Ron

  4 ditë më parë

  Edi nish po nuk edi ska emision

 4. Tomi Ron

  Tomi Ron

  4 ditë më parë

  Juli me arjanin shkojn bashk hahhahahajajaj

 5. Tomi Ron

  Tomi Ron

  4 ditë më parë

  Program i flliqur te gjith

 6. Shukrie Zeqaj

  Shukrie Zeqaj

  7 ditë më parë

  Bravo bora 🤭🤭😇😇🥰🥰🤗🤗

 7. Andra Loci

  Andra Loci

  12 ditë më parë

  ky edi pe qojka trunin veq per s'rondi🥵

 8. Hyrije Michler

  Hyrije Michler

  13 ditë më parë

  Po hekne prej progrsmit ate klysh te vogel lete shkon te pin cic te nana juli pleh🐕

 9. Nono Onono

  Nono Onono

  14 ditë më parë

  Po kjo bora pse i hedh benzin zjarrit e pyet edin 100 here pse esht fake ada kur ai e tha shum qart n ca kpt e kishte… prezantuese debile … kurse kto te tjerat jan t gjitha xheloze per aden. Jam me ate shprehjen qe njeriu i bukur eshte i mir dhe njeriu i keq eshte i shemtuar 😉

 10. Donika Gegaj

  Donika Gegaj

  15 ditë më parë

  O my god Edi is sooo toxic, what girl would even want him after watching him the way he talks to females? He is the biggest bitch

 11. qamoonfire

  qamoonfire

  15 ditë më parë

  Ada mos ke qen mashkull ma heret ti moj ...

 12. qamoonfire

  qamoonfire

  16 ditë më parë

  Tamam si burre eshte ba ky/kjo Ana

 13. qamoonfire

  qamoonfire

  16 ditë më parë

  Medet per ate familjo qe i kane keto vajza ne shpi ..e medet medet per ata qe do ti ken fat keto

 14. V Vivi

  V Vivi

  16 ditë më parë

  Hahahaha edi zonin sikur te fukes aktorin e stupcav

 15. Aleksi Nako

  Aleksi Nako

  17 ditë më parë

  Larg ktyre pordhave te medhaja sepse as motivojn as inspirojn njerez qe pin te bardh edhe qendrojn ne mentalitet te pasur me kontradita te larte se do arrin qiellin kur jan copa mishi me dy sy qe japin familjen edhe shesin histori familjare per te marr fame bravooo ju motivoni njerez edhe vrisni rini bravooo

 16. Albrini

  Albrini

  18 ditë më parë

  Edi spo di mu shpreh qata tkeqe

 17. f0rex

  f0rex

  18 ditë më parë

  o qit gejucin e nanes bre gojes e kisha rreh pasha ni zot

 18. Sefer Knap

  Sefer Knap

  19 ditë më parë

  Bashkimi manipulatorAlvisa luen rolin e ameliks Edi asht ma i miri ne perputhjen Ada andron ne zvicr me Edin e zbukurojn zvicrn Dhe krejt botn.

 19. Sahide Tafilaj

  Sahide Tafilaj

  19 ditë më parë

  Juli asht si dardi its my love 😅

 20. Jack Daniels

  Jack Daniels

  19 ditë më parë

  Kadale kadale kadale makinen 😂😂😂😂

 21. Valentina T

  Valentina T

  19 ditë më parë

  Sa djal i keq je mor si e ofendon fajzen

 22. Josel Gjika

  Josel Gjika

  19 ditë më parë

  Bravo Argjend. Juli😠😈🤧🤮🤢

 23. V H

  V H

  19 ditë më parë

  Bravo 👏 Arjan si kurdohere, pak me vonese por “better late than never”

 24. V H

  V H

  19 ditë më parë

  Never seen someone more arrogant, disgusting, egoistic than Juli… get out of there, 🤮 you aren’t there for any of the girls… just show off big head, shame on you and your parents the brought up a person monster like you, they allowed you to bring shame upon them in front of the world, you would deserve a slap 👋 from each and everyone there, have some manners, leave the place before it’s too late!!!!

 25. pranvera mustafaraj

  pranvera mustafaraj

  19 ditë më parë

  Ma mbyti kosova

 26. pranvera mustafaraj

  pranvera mustafaraj

  19 ditë më parë

  Sa bukur ja beri ada ik pi qumesht

 27. bocoy noiu

  bocoy noiu

  20 ditë më parë

  Bashkimi dhe Bruno jan më të mirët këtu!

 28. Ku Ashiku

  Ku Ashiku

  20 ditë më parë

  Team Juli + Team Ada!!!

 29. Artur Mcini

  Artur Mcini

  20 ditë më parë

  Edhe 15 vjevar paskan fut ktu qe i paska akoma buzet me qumesht

 30. Luan Gashi

  Luan Gashi

  20 ditë më parë

  Sa e mir koka qikjo me flok te zeza

 31. Gent Iliri

  Gent Iliri

  20 ditë më parë

  edi mlujti shum i trent

  • bocoy noiu

   bocoy noiu

   20 ditë më parë

   Ca spillci eshte ky Juli 🤮

 32. bouytt guyt

  bouytt guyt

  21 ditë më parë

  Bashkimi:syt per me pa Edi:vesht per me ni Publiku:dojn me na nda gabim e ki

 33. Anife Jeshili

  Anife Jeshili

  21 ditë më parë

  shqipetaret nuk din te kerkojne falje,Juli qenka i pa edukate dhe kjo tregon se ku eshte rritur , edukata familjare, turp per ty JULI

 34. Company Kurti

  Company Kurti

  21 ditë më parë

  O lepurush ik pi qumbesh me tfut ndor ti kpus ata pirsa ti ngjis mball

 35. Rina Berisha

  Rina Berisha

  22 ditë më parë

  Une vet jom nga Kosova, ama menyra qysh pe trajton Aden ky Edi osht e tmerrshme. Asni femer se meriton kit lloj trajtimi, duheni me marr masa ndaj tij asap. M’vjen keq qe o tu na perfaqsu ni injorant si ky Edi, kosovarët sjon kshtu. Ky thjesht osht idiot.

 36. Kushtrim Hasani

  Kushtrim Hasani

  22 ditë më parë

  Mani bre djem.mani se gjyna pej femnav.leni mendimet

 37. Kushtrim Hasani

  Kushtrim Hasani

  22 ditë më parë

  Te kisha qkoq

 38. dcoog anml

  dcoog anml

  22 ditë më parë

  Super qëndrrim sot Bashkimi ndaj Edit dhe Alvisës👏 Një ndërthurje perfekte e intelektit me kulturën dhe mirësjelljen!!

  • bouytt guyt

   bouytt guyt

   21 ditë më parë

   Ku Jan shqiptaret te maqedonis te perputhja??? 🤔😉🙁❤🖤Cuca/femra/cuna nga maqedonia shqiptare kur de futni nga programa ????Kemi qef shofim shqiptar pe nga

 39. Jeton Avdulli

  Jeton Avdulli

  22 ditë më parë

  Valla si shful koka qyky pasha zoti takisha dhez shuplak

 40. Acodplayernamedbruklin

  Acodplayernamedbruklin

  22 ditë më parë

  Eeee vk

 41. ilir e

  ilir e

  22 ditë më parë

  Turpi i shqiptaris

 42. bb4live inter

  bb4live inter

  22 ditë më parë

  Iky edi djal pilluc edhe legen..un se di kur e kan marr ket prepotenc kosovart djemt e mashkujt ma bythqima jan..jam shkodran jetoj jasht ne austri..qa kosovari kam njoft mai i miri asht per koqesh me vra..as skan fjal as bes as burrni..kam nji mesazh per kto femna nras se dun dike per lek asht tjeter por per jetgjatsi dhe trashigime lar kosovarve tkarit..ket kenka mei shputa ban aty si pill i bukur laper

 43. do na

  do na

  23 ditë më parë

  Dhe kjo Alvisa qe ben sikur e bukur 🤮🤮🤮🤮

  • dcoog anml

   dcoog anml

   22 ditë më parë

   Qitni jasht at klysh

 44. do na

  do na

  23 ditë më parë

  Edi pika budallait a e degjuat apo mu duk " si qelesh gojen veq m.... qet " i thot dhe prap Teksa flet arjani ehhh nanen thot ,pra e shan vajzen, qkado qe te ket ndodh sbohet kjo sjellje, sjellje prej psikopati

 45. Eljana Nehani

  Eljana Nehani

  23 ditë më parë

  Ca spillci eshte ky Juli 🤮

 46. Gjergji Angjelo

  Gjergji Angjelo

  23 ditë më parë

  Hiqeni ate julin se eshte kot prz na e shpifi njeri kot cop mishi me dy sy eshte

 47. thetruth

  thetruth

  23 ditë më parë

  41:34 "pse tpatem na ty djal hastreti me tmbrojt kjo ty a" HAHAHAHAH

 48. wuoi zuiu

  wuoi zuiu

  23 ditë më parë

  Bashkim nese Edi esht princ ti je Mbret👑

 49. Maggie Trupido

  Maggie Trupido

  23 ditë më parë

  🛹🛹🚲🚲 👁‍🗨🦋 🐅🦋🦋👾🕟👾🐅🗨🐅💎💎💸 *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 50. Mattia Mattia

  Mattia Mattia

  23 ditë më parë

  O Edi o peshk pa tru 'kjo Alvisa 100% fallso 👏

 51. marku

  marku

  23 ditë më parë

  Ku Jan shqiptaret te maqedonis te perputhja??? 🤔😉🙁❤🖤Cuca/femra/cuna nga maqedonia shqiptare kur de futni nga programa ????Kemi qef shofim shqiptar pe nga maqedonia/malizi ??? Ju dua te gjith shqiptar pe nga jeni maqedonia shqipri kosovo❤🖤 por silin ca beqar/e pe nga maqedonia te perputhja se Nuk ka as 1 njeri cune/vajze pe maqedoni te perputhja program show? Neve nga maqedonia e shikojm shum perputhen ❤🖤Falminderit❤🖤👍👍

 52. Diana Velo

  Diana Velo

  23 ditë më parë

  Ky kalamani esht piece of sh

 53. Anxhela Hasankolli

  Anxhela Hasankolli

  23 ditë më parë

  Kush e vuri re te mesazhet: "Ore do besh kenge ti?" hahaha

  • wuoi zuiu

   wuoi zuiu

   23 ditë më parë

   sa kalamo bythe je mer Edi

 54. Florien Poka

  Florien Poka

  23 ditë më parë

  Ky juli te hiqka mallin e sindit 😂😂😂

 55. 1422 NV

  1422 NV

  23 ditë më parë

  Ne fjale te Tetoves: Xhi bon ki pederi ne emision

 56. Xhevdet Temaj

  Xhevdet Temaj

  23 ditë më parë

  Qitni jasht at klysh

 57. Jehona Lama

  Jehona Lama

  23 ditë më parë

  Cfare budallaj ai juli a qa e ka ai emrin shume idiot je

 58. Vanesa Harizaj

  Vanesa Harizaj

  23 ditë më parë

  Bashkim einfach ehrenmann❤❤❤vazhdo keshtu

 59. rexhaj qamil

  rexhaj qamil

  23 ditë më parë

  Lene at spiruc mos ja varni fare se esht llapaqen ja si ka mbush veshet si klysh I vogel ai me cpo Ben e Po thot duhet me largue se sash I duhur per ne ate program

 60. Valmira Alili

  Valmira Alili

  23 ditë më parë

  Largohni edin nga emesioni

 61. vbddfy euuyt

  vbddfy euuyt

  23 ditë më parë

  Bravo bashkim per edukaten si e ke yll je

 62. Ahmet gashii

  Ahmet gashii

  23 ditë më parë

  Turp marre duhet me ardh si e durojn at mut djali ta ofendoj nje femer ashtu si edi qe e ofendon qdo emision aden turp

 63. Vlashi Dhamo

  Vlashi Dhamo

  23 ditë më parë

  Juli. Gabon shumë S'di të sillesh

 64. Sheride Stublla

  Sheride Stublla

  23 ditë më parë

  Edi edhe Alvisa ju dy duhet te jeni eliminuar qysh mrenda sekondi dyt jeni fallso

 65. marina koka

  marina koka

  23 ditë më parë

  sa kalamo bythe je mer Edi

  • marina koka

   marina koka

   22 ditë më parë

   @vbddfy euuyt ada osht si osht sesht as per mu as per ty esht per veten e vet alamet goce e ska bo nei gjo per turp

  • vbddfy euuyt

   vbddfy euuyt

   23 ditë më parë

   Kjo Ada me duket me shume si Travestit se sa Femer,,emison kot,,turpin kto e hajn me buke

 66. Byl Tobli

  Byl Tobli

  23 ditë më parë

  Njeri me te dobet sa ky klyshi edi skam par njeri un 😂😂😂😂

 67. Leonora Kastrioti

  Leonora Kastrioti

  23 ditë më parë

  car injorance cfar ben produksioni ne ket rast pse e mbajn kete adoleshent aty te njoollos emrin djemve me te mite tu ver etiketa qofte edhe gocave cfar .esim esht ky per rinine per te gjith ata qe ju shofin bravo Arjan Konomi si gjithmon njeriu me i mir me i zgjuar ne tele Shqiptar respekte

 68. Lima Hasani

  Lima Hasani

  23 ditë më parë

  Hjeknenoejnprogrami kit katunar be ky bash ksi selaku

 69. Sami Nebiu

  Sami Nebiu

  23 ditë më parë

  Çka nuk më pëlqeu te kjo puntatë. Sjellja e rrugaçi e Edit, mr shum ofendine, bullizim dhe flliqësira që i bëri Adës dhe anjëra nga vajzat nuk i doli në ndihmë Adës. As Tolja dhe Ritvana që bëjn si shum të zgjuara dhe të vëmendshme nuk thanë një fjalë. Kurse Ritvana dër dër me Julin sikur u tmerua uaaaa kurse për Adën asgjë sju duk...turp turp turp Edi, Ritvana, Tole

 70. Era Bako

  Era Bako

  24 ditë më parë

  Alvisa eshte sindi katunareske e moderuar.

 71. Arba Gashi

  Arba Gashi

  24 ditë më parë

  Edi osht katunar nuk e meriton me kon ne TV mo !!!

 72. Andi Hajdari

  Andi Hajdari

  24 ditë më parë

  Ky Edi sdi ne lidh dy fjal legeni

 73. Andi Hajdari

  Andi Hajdari

  24 ditë më parë

  Shm bukur i tha bshkimi

 74. Artsy

  Artsy

  24 ditë më parë

  Mos ja fut kot o Arijan

 75. Melindaslovee

  Melindaslovee

  24 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 76. Stela Limani

  Stela Limani

  24 ditë më parë

  Nje mashkulli qe ofendon nje femër se di ca kërkon aty

 77. Armisa ami

  Armisa ami

  24 ditë më parë

  Ky Juli te shkatrron nervat !!

 78. Mario Lala

  Mario Lala

  24 ditë më parë

  Kjo Ada me duket me shume si Travestit se sa Femer,,emison kot,,turpin kto e hajn me buke

 79. Silvia Konti

  Silvia Konti

  24 ditë më parë

  Ngelet duke fut pederastat ne perputhen

 80. iaruana ranuna

  iaruana ranuna

  24 ditë më parë

  Filtrusss

 81. erjon shehi

  erjon shehi

  24 ditë më parë

  Kshtu eshte kur ke 20 vjecar ne emision te con gjysmen e emisionit dem

 82. Jahir krasniqi

  Jahir krasniqi

  24 ditë më parë

  Juli nese nuk kerkon falje argjentit dhe tegjithve mud talargoni nga studioja

 83. Lindita Balinca

  Lindita Balinca

  24 ditë më parë

  Ky bulash 20vjrqar paska probleme mendore ky koka ni zhanet pfffff mjer kombi shqiptar ky duket si hommo momo

 84. ericson

  ericson

  24 ditë më parë

  life is not accidental, but neither is it conditional , by Orgest Meta

 85. ericson

  ericson

  24 ditë më parë

  Ambicia te vret ,just little think .... - fiks : jam nje vajze lozonjare ,ju te gjithe me doni mua , por une as nje nuk dua by O.M

 86. Valter Qevani

  Valter Qevani

  24 ditë më parë

  Ne njerz pa pun shikojm kto vks wtf

 87. hazizi

  hazizi

  24 ditë më parë

  avash avash do e kthejn nporno live

 88. linda ar.

  linda ar.

  24 ditë më parë

  Perpara se te beja kete koment lexova se duhet te kem nje koment edukativ ku respektohen normat e komunitetit Por c'norme mbahet ne kete emisjon ku vihen ne qender te vemendjes femra rrugace te mara sdihet se ku. e berne moral, skan nivel edukativ. Turpe i shoqeris. Turpe te thuash se shikon nje program te tille ku pjesen me te madhe te kohes zihen si kafshet.

 89. altin tola

  altin tola

  24 ditë më parë

  Kta dun benzin ti djegesh per zgjalli pun kurvash

 90. John Kush

  John Kush

  24 ditë më parë

  Kjo pjeshka me emrin Juli nuk paska kaluar akoma as pubertetin 🤣

 91. Rovena Muhameti

  Rovena Muhameti

  24 ditë më parë

  Me e shpifur emcione nuk eshte nuk shikohet me 🤮🤮🤮

 92. miri ber

  miri ber

  24 ditë më parë

  ju jeni vk komplet

 93. Dita Rexhaj

  Dita Rexhaj

  24 ditë më parë

  Bravo Edi qe i the Asaj selikones ne goj bravooo se me bo nderhyrje per tu dukur bukur asht let.hahhah.ma bukur asht me ndejt ashtu siq je si me mbush buzet e krejt ne ftyr ne bo ndrhyrje ..

 94. Kadri Berisha

  Kadri Berisha

  24 ditë më parë

  Qfar kan kta te dy more o injoranta qfarë po flisni dhe ky far Juli qe po sillet si injorant i pa pjekur !! Ky arrogant duhet me u largue sa ma par ! Dhe i lutem të gjitha vajzat që ta përjashtojn nga ky program ketë arrogant sa ma parë .! Se ky qenka edhe shumë rrenacak injorant ! Ky nuk e meriton ket program . Ju lutem hidhne jasht ketë injorant sa ma shpejt !!!

 95. Kadri Berisha

  Kadri Berisha

  24 ditë më parë

  Ky far Edi po me duket shumë i pa pjekur dhe i pa pervoj nuk din fare si me u sjell fare me femra , asht edhe shumë mendje madhë , po nuk din si me u sjell me femra .!!

 96. Perparim Pepshi

  Perparim Pepshi

  24 ditë më parë

  Pa ky edi osht nje rrugaq sdin as qka fol ofendon nje femer se di cila femer do ket ne krah ket tip rrugaqi

 97. AM

  AM

  24 ditë më parë

  Nuk edi pse kto vajzat e shohin qe po ofendon Aden, dhe nuk po reagojn aspak dhe me nje ane shiten shume feministe me djemet e tjere vetem per pak vemendje!!

 98. gazmir shehaj

  gazmir shehaj

  24 ditë më parë

  keto zijen dhe bora nuk flet shiko çfar injorance

 99. Ledi Led

  Ledi Led

  24 ditë më parë

  Nga ter ata meshkuj e goca t mire ne audicione qe mund te ishin te thjeshte e te cilter vajtet futet prape bundrat e keta q squhen as burra . Emision fallco promovim antivlerash

 100. Mirazim Gashi

  Mirazim Gashi

  24 ditë më parë

  Adi esht turp i kosoves nje arrogant dhe i pa mend fare

Faqja Tjeter