E bëjnë meme, Zef Beka: Janë fansa, kam biznese... -Ora Verore, një prodhim i Yldon Media Group, nën autorësinë e Ronaldo Sharka, sjell freskinë e verës në shtëpinë tuaj.

Ronaldo Sharka dhe Feride Kuqi, nga jugu në veri sjellin bukuritë e vendit si kurrë më parë, jetën e natës, pushimet e personazheve më në zë të momentit si dhe shumë situata qesharake.

Çdo ditë në RTV Ora, 19:00 dhe 23:00 në Ora News, si dhe në të gjitha platformat sociale.

Follow TV Ora dhe RTV Ora News

Subscribe To "Ora News" on ALpast Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on ALpast Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente 

 1. Valon Zenelaj

  Valon Zenelaj

  16 ditë më parë

  😁😁😁

 2. las vegas

  las vegas

  17 ditë më parë

  Zef Bega 😂😂😂😂 e ka Zef Beka

 3. Jorita Meta

  Jorita Meta

  21 ditë më parë

  Djali i pare eshte ne vit te pare te shkolles se mesme,kurse djali i dyte vazhdon vitin e dyte 😂😂😂

 4. Flamur Veseli

  Flamur Veseli

  24 ditë më parë

  Respekt per Kengetarin Zef Beka... nje person ce me artin e ti na beri te ndjehem shum afer me Shqiperine, kenget e ti magjike!!!

 5. Mani Mani

  Mani Mani

  24 ditë më parë

  Edhe vojtojs kishe me e ba mir ti .

 6. Paske Daci

  Paske Daci

  25 ditë më parë

  Ti je bilbil, o flori te kendoft zemra gjithmon dhe pac Jeten e gjate.

 7. Faik Canolli

  Faik Canolli

  Muaj më parë

  😄😄🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 8. Faik Canolli

  Faik Canolli

  Muaj më parë

  😄😄🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 9. Blerim Deliu

  Blerim Deliu

  Muaj më parë

  je njish

 10. Sabi Baliaj

  Sabi Baliaj

  Muaj më parë

  Zef Beka eshte Tropojan

 11. Esi Bici

  Esi Bici

  Muaj më parë

  Nuk e di pse nuk me pelqen menyra e te shprehurit

 12. Plug Wrld

  Plug Wrld

  Muaj më parë

  ⭐️⭐️

 13. Tesla Nukola

  Tesla Nukola

  Muaj më parë

  VETTULLAT E ZEFIN QENKEN TE NDARE, NUK I PASK ME BASHKIM FAMIGLIARE

 14. thekingwins

  thekingwins

  Muaj më parë

  i vetmi shqiptar qe vendon vule ne fletore pune …

 15. Arjeta Berisha

  Arjeta Berisha

  Muaj më parë

  Qita se folin me kan me punu e me perparu per veti ma mire ju kish dal. Sa merren me budallakina. Qohi more punoni najsen e kqyrne jeten e ju, kqyrni qka me ba e qysh me perparu. Se veq me pune muni me arrit siq ka arrit Zef Beka e shum e shum tjere. Se fjalet nuk te japin me hanger as me pi, veq mrapa mbetni qysh keni mbet😏😏

 16. FF. TAQO YT

  FF. TAQO YT

  Muaj më parë

  O njerz ju del llogaria mir :zefa djali madh n vit 1 djali vogel n klas par djali dyt n vit 2 🤔😂

  • FF. TAQO YT

   FF. TAQO YT

   24 ditë më parë

   @Marsilda Palini lot

  • Marsilda Palini

   Marsilda Palini

   24 ditë më parë

   🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 17. h Sulaj Sulaj

  h Sulaj Sulaj

  Muaj më parë

  Cfare lokali ka Zefi .ato qe bejne meme Zefin te kishin 1 %te Zefit jane ne rregull

 18. Name Username

  Name Username

  Muaj më parë

  Ky ne te folun duket si me qen shqiptar nga kosova.

 19. Sulioti

  Sulioti

  Muaj më parë

  Ere Zef ...bybeku ....nga katolik...lutjet i ben ne fen .islame.....inshalla .thua ...kështu ka lezet ....inshalla

 20. Antonio Betta

  Antonio Betta

  Muaj më parë

  Je artist ata qe tshajn jan thjesht morra qe sbajn asgja tjeter njeten e tyne vec mas tastjeres tu komentu njerz te suksesshem si ti

 21. Viola lola

  Viola lola

  Muaj më parë

  E bukur kjo kenga zef zef zef kuje 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Respkte 🇦🇱 shqipe

 22. Besnik Shabaku

  Besnik Shabaku

  Muaj më parë

  Pallosh groshe

 23. Tomy Hilfiger

  Tomy Hilfiger

  2 muaj më parë

  Fansa wtff Zefoo mir qe paske nda vetullen

 24. Ilda Ilda

  Ilda Ilda

  2 muaj më parë

  Veq mu hap bythsh paske dale

  • hysni methasani

   hysni methasani

   2 muaj më parë

   Qenka tip pordhaci

 25. Vetem lot 😂

  Vetem lot 😂

  2 muaj më parë

  na rrufsh riken o zef legjenda 😆

 26. anto Verona

  anto Verona

  2 muaj më parë

  Po ca asht ky malok mar.

 27. Li Li

  Li Li

  2 muaj më parë

  Me duket i paska ngel ne klas nje her djali i madh zefit se i mesit ja paska kalune vit 2

  • Kristina Mani

   Kristina Mani

   Muaj më parë

   Hahahaahahha o dreq ku te shkoj mendja

  • Alvin Qordja

   Alvin Qordja

   Muaj më parë

   A hahahahah

  • I am shkodran albanian

   I am shkodran albanian

   Muaj më parë

   Hahahahahaha

 28. any name

  any name

  2 muaj më parë

  Zefi o ma p*9ne se kta si i bajn meme imagjinoje sa i deshtum me jeten duhet tjesh qe tmerresh me meme

 29. any name

  any name

  2 muaj më parë

  Ky o burr me vlera rrespekte per Zefin

 30. Kristina Shkafi

  Kristina Shkafi

  2 muaj më parë

  King ne cdo aspekt suksese

 31. Zekirja Shabani

  Zekirja Shabani

  2 muaj më parë

  Mirdita,Zef, kush nuk ta kupto gjuhen ty, nuk e din gjuhen shqipe !? O vlla 🇦🇱🇧🇻

  • PYRRHUS OF EPIRUS

   PYRRHUS OF EPIRUS

   11 orë më parë

   @Google Nutzer mjaft me patriotizmat e leshit o njerzzzz te perendise ,tre gjuhet me te vjetra ne bot e me te lashta jan ajo e e kines greqishtja dhe arabishtja..mos thoj gjera keshu se tall lesht bota pasaj...me trego nji veper nji dicka nji monument te vejter te lasht e te shkryhet ne gjuhen shqip si tani ??mos u lodh kurr ta them un se sdo gjesh me te vjetrat qe do gjesh do jen ne gjuhen greke te vjeter qe gjithashtu ajo gju u fliste ne shqiperi por kjo sdo te thot qe jemi grek por qe kemi nji lidhje shum te aferm me ate popull legen..mos besoni bidalloqet e perrallat qe thojn ne shqiperi patriotet e leshit.....mos mi mer per keq kto fjal por u mundova te bej qe te kuptosh si esht situata..gjuha shqip shqip me e paster dhe sic esht dhe sic duhet esht ajo e jugut dhe me sakt gjuha ne zonat e permetit e tepelenes..

  • Google Nutzer

   Google Nutzer

   15 orë më parë

   @PYRRHUS OF EPIRUS Greqishtja ska ekzistua kurrë, ajo që është folur në jug është gjuhë Shqipe, që deshifrohet komplet me gjuhën Shqipe (gegnisht dhe toskërisht).

  • PYRRHUS OF EPIRUS

   PYRRHUS OF EPIRUS

   2 ditë më parë

   @Google Nutzer ahaha sjeni ne terezi fare ju...gjuha shqipe esht gjuha letrare o injoranta dhe gjuha e lasht e shqipesh nuk flisnin fare keshu por flisnin gjuhen qe ndryshe thuhet greqishtja e vjeter ..ska lidhje fare me gjuhen veriore..pa ofenduar verioret se kam rrespekt

  • Google Nutzer

   Google Nutzer

   3 ditë më parë

   @PYRRHUS OF EPIRUS Ai që se don gjuhën e stërlasht Shqipe, ai s'âsht Shqiptar! Mund të jèt ndoni i përziem me raca të tjera!

  • PYRRHUS OF EPIRUS

   PYRRHUS OF EPIRUS

   2 muaj më parë

   He mo po tall lesht ti tani???e keni seriozisht me ket qe thoni...

 32. alkapone

  alkapone

  2 muaj më parë

  kush e shan zef begen robt ja shkerdhefsha vec kurvat qe ja kan inat flasin je i papam zef suksese

 33. Meni P

  Meni P

  2 muaj më parë

  Gjithkush ka " klientet "e vet ..... lol

 34. Alfie Lezhe

  Alfie Lezhe

  2 muaj më parë

  Ma i madhi nvend Zef Beka

 35. Pranvera Coku

  Pranvera Coku

  2 muaj më parë

  Jeni nje familje e mbrekullueshme

 36. Shefket kadriu

  Shefket kadriu

  2 muaj më parë

  jam ndjeks i muzikes te zefit e pershendes shum

 37. Made in Albania

  Made in Albania

  2 muaj më parë

  Ordiner ..Pse si klientel na ke par ti 😕

 38. Ledi Le

  Ledi Le

  2 muaj më parë

  Cuni i mesem na doli me i madh

 39. Alberto Falconelli

  Alberto Falconelli

  2 muaj më parë

  I deruar zef te pergezojm per gjithqka.

 40. achilles d

  achilles d

  2 muaj më parë

  Car lloj kari, duke vulos ne bllok me shkrim dore 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️, tipike tangerlliqe katunaresh.

 41. F Suma

  F Suma

  2 muaj më parë

  Shume I dobet intelektualisht

 42. Marlise Teale

  Marlise Teale

  2 muaj më parë

  Pz o Zef si ste vje marre

 43. Korce Korcë

  Korce Korcë

  2 muaj më parë

  Shikoje njeher zefin mir se "me then te drejten "ta kishte bere bythken si hoxhaku i shtepis

 44. Redian Xhafaj

  Redian Xhafaj

  2 muaj më parë

  Djali madhe ne vitin e pare, I vogli ne klase te pare, dhe I dyti ne vitin e dyte. 🤔🤔🤔

  • antoneta

   antoneta

   2 muaj më parë

   Djali i dytë sipas teje është më i madh se the djali i dytë është në vitin e dytë e i madhi në vitin e parë lëri tëgërdhiqet por ki mëndjën në vënd e fol siç duhet more burrë .

 45. Fidiistrefi Istrefi

  Fidiistrefi Istrefi

  2 muaj më parë

  Ika harrue si iljazi hahahahaah

 46. Leonik Brahelika

  Leonik Brahelika

  2 muaj më parë

  Po or po ta them un kush ba meme me zefin atyre qe u kercet grosha ne darke ato qe jan 30 vjeq I thojn plakes 2 mij lek per kafe aman kto bajn meme pra kto lloj pabukesh ndersa zefi zdi ku me qu leket o palla

 47. MRGAM1NG

  MRGAM1NG

  2 muaj më parë

  sa gallat 3:43

 48. MRGAM1NG

  MRGAM1NG

  2 muaj më parë

  sa gallat 3:43

 49. e b

  e b

  2 muaj më parë

  O zef o pillar

 50. Albanian Prank

  Albanian Prank

  2 muaj më parë

  O zef i kam ngju tgjitha muziker e tua mke pelqy perpara si kengetar shum deri kur pash ket intervist plot pordh e budallik qe ke fol i ke ra ngrushta 😂😂 nuk te ngjoj ma, safe yeah !

 51. Amid Shko

  Amid Shko

  2 muaj më parë

  Hallall o vlla

 52. GjekSelca

  GjekSelca

  2 muaj më parë

  Zef Mema

 53. Simon Ndoci

  Simon Ndoci

  2 muaj më parë

  Ai qe te shan ty ashte njeri kot,ti je artist i vertete,te uroj shnet e jete me familje !

 54. Isat Humaj

  Isat Humaj

  2 muaj më parë

  Aosht ky se kur delke në skenë jamerke qafore grus e bojike vitoklipe edhe këmishën se veshkë numër xxxxl

 55. Doret Ruller

  Doret Ruller

  2 muaj më parë

  Hajt burr mos u merzit Se ki skadu .

 56. Kejdisi 007

  Kejdisi 007

  2 muaj më parë

  I madhi Zef Bega💖

 57. E.Vaccount

  E.Vaccount

  2 muaj më parë

  Ishalla sta mer zoti zerin zef ste sprovo , respekt per ata qe hajn me dhuntit e zotit

 58. E.Vaccount

  E.Vaccount

  2 muaj më parë

  Ne angli ne amerik ne australi sikur ka vajt nxhenet o zef ti ben keng budallenjsh

 59. Albana Gashi

  Albana Gashi

  2 muaj më parë

  Zef je nje kengtar shum i mir beç kush taka inat se askush nuk tkalon valla veç ni behane eke por ska njeri ne bot pa behane kur kendon goxha petullohesh pash besen je burr steka hije mu perullie mfal pa keq kuptome me shum rrespekt je bilbil Tropoje rrnofsh

 60. A.M

  A.M

  2 muaj më parë

  zef i gru e ke nda dhe more kte interesaxhien qe jeni si nata me diten tani se je cun i urt mos u shtir😉

 61. A.M

  A.M

  2 muaj më parë

  o njerez nuk ja njoh zefit fmit por gjith kto komentet per kte fmija par fmija 2 po a nuk ekziston mundesia se i pari te jet ne vit te par tshkolles lart dhe i dyti ne vit 2 gjimnaz dhe i treti ne klas tpar.kshtu kot 1 mendim ndryshe

  • A A

   A A

   2 muaj më parë

   Ai e tha pra, djali i madh asht ne vitin e pare te shkolles mesme. Nuk permendi shkolle te larte. I ngaterroi icik po lerini detajet, e crendesi ka fundja...

 62. Shkodra Loce

  Shkodra Loce

  2 muaj më parë

  Rrespekte prz hallall ta baft Zoti!

 63. roberto

  roberto

  2 muaj më parë

  Qent leri te lehin ti vazhdo perpara, por shqiptaret mbahen per bullizem me kte jan tallur shm prej fizikut ndoshta por tani mendoj se esht ok !

  • roberto

   roberto

   Muaj më parë

   @Ylirian Blood nuk po them gje mo te qifsha motren po jap opinionin tim !

 64. Alberto Albe

  Alberto Albe

  2 muaj më parë

  Kyt te them te drejten se heq nga goja 🤣🤣

 65. Ereni Erneit

  Ereni Erneit

  2 muaj më parë

  Tn do bejnnn super meme ty

 66. Mike The Right One

  Mike The Right One

  2 muaj më parë

  Dukesh si merditor o plak

 67. Mike The Right One

  Mike The Right One

  2 muaj më parë

  O zefi, kur po e bon i dyshe me gjovalin shanin 😉😂😂

 68. ambra shkembi

  ambra shkembi

  2 muaj më parë

  o zef vihet firma e para jo vula dhe vula vihet 1 her jo 2

  • Li Li

   Li Li

   2 muaj më parë

   Po se ke degju teto ollgen leter me 5 vula zefi e ka me dy hahahah

  • Artur Alixhepi

   Artur Alixhepi

   2 muaj më parë

   Kot nuk quhet Zef Beka 🤣

 69. Denis Karanxha

  Denis Karanxha

  2 muaj më parë

  si e lun koken , si flet krejt pordh e tangerllik pty tqifsha grun npidh se jan myt mileti tu te vjedh lek rrugve rop qir muti

 70. Oluap V.a

  Oluap V.a

  2 muaj më parë

  Ahahahhah Qa thua mor Zeef Burrnia😂😂😂A di qa Flet. Djali Madh esht ne Vit te Par shkolles se Mesme.Kurse i Vogli ne klas te par.Kyrse i dyte vazhdon edhe ai shkollen esht ne Vit te dyt😂😂😂😂Nga te Doli i Dyti ne Vit te dy dhe i madhi vit te Par o Zeeeeef😂😂😂😂😂😂😂😂

 71. Buqe cami

  Buqe cami

  2 muaj më parë

  Djali i madh ne vit par shkoll tmesme i vogli ne klas par i dyti ne vit te dyt te shkolles mesme🤣🤣

  • Sulioti

   Sulioti

   Muaj më parë

   O teta .buqe....prandaj nuk bejm para ne ..se merremi me korrigjimet e te tjereve ......hahahahaha ....para cameria ...

  • any name

   any name

   2 muaj më parë

   @Pool Pool viti i dyt a nuk asht i shkolls tmesme

  • Pool Pool

   Pool Pool

   2 muaj më parë

   @Buqe cami 🥰👍🤌

  • Dani Leli

   Dani Leli

   2 muaj më parë

   😂😂😂😂😂

  • Buqe cami

   Buqe cami

   2 muaj më parë

   @Pool Pool hahaha sa korekt qenke ti po shkoll e mesme normal ate do te thoshte se smund te thoshte i dyti vit dyt shkoll e lart

 72. Aww BabyCreeper

  Aww BabyCreeper

  2 muaj më parë

  I paska hy veti ne qef shum zufit 🤣🤣

 73. Edlira Koka

  Edlira Koka

  2 muaj më parë

  Qa eshte ky pseudo_ gazetar!pederast...apo GEJ Eshte?

 74. Ska Virus

  Ska Virus

  2 muaj më parë

  Zef beka esht aq I shpejt sa që e Ben shurren prej katit 2 edhe e pret posht me gotë 😂

  • Ana

   Ana

   Muaj më parë

   @Sahit Rabdishti ja ke fajt kot or voc, eshte shume njeri i thjeshte dhe popullur dhe respekton çdo kend qe hyn ne lokalet e tij ne lezhe e shengjin.

  • Dori Dori

   Dori Dori

   Muaj më parë

   Esht shum e vertet esht nji njeri qe mundohet me i dhan rendsi vetes dhe tbej si nje njeri i madh ky mund ti ket gjitha tzezat rracist poshterues mendjemadh e shum tjera

  • Sahit Rabdishti

   Sahit Rabdishti

   2 muaj më parë

   Esht shum Mendjemadh dhe shum mos perfilles esht se duket pamja un jam dibran po dije se po te gjikojn dibrani nuk e loz topi mik

  • Skerdi Lagji

   Skerdi Lagji

   2 muaj më parë

   😂😂😂

  • Ali Durmishi

   Ali Durmishi

   2 muaj më parë

   Ha ha ha ha ha ha ha ha🥃

 75. Alberina Hajdaj

  Alberina Hajdaj

  2 muaj më parë

  Wow🤮🤮🤮🤮

 76. Gazi Floriri

  Gazi Floriri

  2 muaj më parë

  o zef aje tu lujt ka i fije lloto tre plusa veji

 77. mimo mimo

  mimo mimo

  2 muaj më parë

  Sa i trashë qenke o Zef.Djali i Madh në vit të parë,djali i dytë në vit të dytë.Bo bo të mos dish të artikulosh dy fjalë.

 78. Bardhok Brushtulli

  Bardhok Brushtulli

  2 muaj më parë

  JO PERJ LEXHA TROPPJA

 79. Fjorinda Lamja

  Fjorinda Lamja

  2 muaj më parë

  Zef zef zef ku je😂😂😂

 80. bb4live inter

  bb4live inter

  2 muaj më parë

  Pordhagji kangtar..ju betohem fal mju ardh ndasem mos e merrni se asht teper dobt..ska vokal..veq perdredh vetllat

  • bb4live inter

   bb4live inter

   Muaj më parë

   @Danjel Marku pasha zoten ne 2 dasma e kam pas rastin ta shof..asht total kot..tbetohem

  • Danjel Marku

   Danjel Marku

   2 muaj më parë

   Pse flet kot ti se ke pa kurr nga afer , ky tqon dasmen hava

 81. Don Fernando

  Don Fernando

  2 muaj më parë

  sarkastik ne maximum. sapo u dhe shqiptareve nje mundesi tjeter per ate qe kan nevoje. budalliqe duan budallik u dhe 😉 inteligjence malsore. vere ne loje tjetrin deri sa te mendon se je budalla 👍

 82. king neutral is back

  king neutral is back

  2 muaj më parë

  rrespekt pr ty zef beka

 83. leone leone

  leone leone

  2 muaj më parë

  kisha pershttpjen se gjith mileti tallte koqet me kte ky qeka zotni hallall zef

  • A.M

   A.M

   2 muaj më parë

   pa merak se kokrra e katunarit eshte dhe ma lekist se ky ska .5 lekshin sta fal muti

 84. elgerd qalliaj

  elgerd qalliaj

  2 muaj më parë

  Arti thote ky robi 😂

 85. Ylli Krasniqi

  Ylli Krasniqi

  2 muaj më parë

  Zoti Te bekoft je kengetar shum I mir njeri me kem ne tok suksese tan jeten

 86. DCL...

  DCL...

  2 muaj më parë

  Je intelegjent mbreti i muzikes!!!! qfare atmosfere wow wow...

 87. Maria Ml

  Maria Ml

  2 muaj më parë

  KY asht njeri mbi gjitha pastaj artist zoti trujt zefo

 88. shkodra shkodra

  shkodra shkodra

  2 muaj më parë

  Doofe fragen doofe antworten bravo tezak ♥️🙏😇

  • shkodra shkodra

   shkodra shkodra

   2 muaj më parë

   @Mari Ja perqata kam than edhe tham qith daq met shku ftyra e dera banu kangtar ose kangtare bille me kangtar ose kangtare te ri se jan 2-3vite karrier muzikor e vlersojn e kan vlera mashum se ni kangtar/e te vjeter

  • Mari Ja

   Mari Ja

   2 muaj më parë

   Mir e ke keta gazetart Shqiptart sdin me respektu personazhet qe kan Karrier mbi 30 Vite, shkon i ben Pyetje pa vler. Te tregon aj qe esht Perfektionist din te jap dhe pergjigjen e duhur

 89. f.h h

  f.h h

  2 muaj më parë

  zef beka te kendofte zemra dhe shpirti sa te jeshe gjalle suksesi me i madh eshte familja ke nje ze te mbrekullueshe te uroj gjith te mirat .

 90. Erinit Alija

  Erinit Alija

  2 muaj më parë

  Djali i madh asht nvitin e par shkolls mesme kurse djali i dyt asht nvit tdyt tn si pasa ec m para ky djali 2 m shkollen ket se kpt😂😂😂🤘

  • wxkqjhfrdw

   wxkqjhfrdw

   2 muaj më parë

   Djali i pare i ka ngja zefit, kurse i dyti ashte normal 😜😜

  • Buqe cami

   Buqe cami

   2 muaj më parë

   Po pra mbase mos ka ngel ne klas

  • Elden Elden

   Elden Elden

   2 muaj më parë

   😂😂😂 ky cuni dyt qenka me kopil se i madhi i ecka shkolla shum 😂😂😂

  • Michaili Ndresa

   Michaili Ndresa

   2 muaj më parë

   Kjo eshte per meme

 91. Jony Brat

  Jony Brat

  2 muaj më parë

  Respekt, kengetar dhe njeri shume pozitiv !

 92. ke os

  ke os

  2 muaj më parë

  Legjenda !

 93. Binok Imeraj

  Binok Imeraj

  2 muaj më parë

  Jeni gazetar qe deformoni shume fjal shqipe??? Ai quhet Zef Beka e jo Bega

 94. Λούλα Γκιόκα

  Λούλα Γκιόκα

  2 muaj më parë

  Nje kang nuk na e knove.

 95. Λούλα Γκιόκα

  Λούλα Γκιόκα

  2 muaj më parë

  Perdjendetje . Zoti ju rujt..dhe bane shum mire si fole per familjen i paq me jet tre fjemt dhe zonjen.tane nanen e femijeve tuj .pre gezofsh tan jeten rrespekt. Vllaj jem. Urime nga athina. Me shum rrespekt.shentet dhe gjith te mirat.

 96. Artjola dobra

  Artjola dobra

  2 muaj më parë

  Ti je kengetar shum i mir o .Artist te duam shum suksese ne jet por femijet i ngaterrove si Iljazi dhe vulen e kantandise

  • Oluap V.a

   Oluap V.a

   2 muaj më parë

   Hahahaahhaha i madhi vit par i vogli klas par i dyti vazhdon dhe aj shkollen vit dyt😂😂😂😂😂😂😂😂Ka i doli i dyti vit dyt hajde gjeje😂😂😂😂😂😂😂

  • Artjola dobra

   Artjola dobra

   2 muaj më parë

   @Curraj Eperm edhe ty te rujt Zoti

  • Curraj Eperm

   Curraj Eperm

   2 muaj më parë

   Po mire o artjola pse nuke fillone pune si sekretare me qe e don shume zefin te mos beje gabime ne studiot e tjera ku zefi si artiste nuke ka gabuer as nje here po sonte ia gjetet gabimin ju ruejte zoti

  • Eri Seld

   Eri Seld

   2 muaj më parë

   ashtu duket thjesht i ngatrroj radhen , i madhi vit pare i vogli klase pare pastaj permendi te dytin 😉

  • Emiljano Aroni

   Emiljano Aroni

   2 muaj më parë

   @Artjola dobra po po prandaj thash😂🤝

 97. Ardiana Ferra

  Ardiana Ferra

  2 muaj më parë

  Zef je njesh je yll i muzikes

 98. Lucky S

  Lucky S

  2 muaj më parë

  O Zef e dhjeve vulen 😂

  • Skerdi Lagji

   Skerdi Lagji

   2 muaj më parë

   😂

 99. Kejsi Dara

  Kejsi Dara

  2 muaj më parë

  Gjigand beka vec kto llogarit e fmive me pas me i bo ma mir 😫😫🌟

  • Merita Meri

   Merita Meri

   2 muaj më parë

   @king illyrian hahahah te dyja

  • king illyrian

   king illyrian

   2 muaj më parë

   @Merita Meri ky do ishte super per aktor hymori 😆😆😆

  • Merita Meri

   Merita Meri

   2 muaj më parë

   Mosha ban tveten moter gjithsesi e dua kete kengetar❤️❤️

 100. Arkitekt Ardit krasniqi

  Arkitekt Ardit krasniqi

  2 muaj më parë

  Dy her me shum meme tani

  • Anisa Nisa

   Anisa Nisa

   2 muaj më parë

   😂

Faqja Tjeter