DOPIO PITE S2 - Episodi 3 | NGOP.TV

Ky emision u mundesua nga:

Auto Mata: auto_mata
Daka Brand: dakabrand.man
Ecosoft Albania: ecosoftalbania.com/
Next: nextshpk.com/
Murlan Pro: murlan.pro


Me mbeshtetjen e :
Hops Bar Tirana: hopsbar_tirana
Bavaria: bavaria.al
Advanced FUE: advancedfueclinic.com/
Albi Tattoo: albi_tattoo

Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tvRealizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente 

 1. Joyful Spirit

  Joyful Spirit

  14 orë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 2. Pano Gjikuli

  Pano Gjikuli

  18 orë më parë

  Zilja e telefonit, lottt

 3. Arberimmucajm361 Arberimucajbosipeshtanit

  Arberimmucajm361 Arberimucajbosipeshtanit

  2 ditë më parë

  Leku tblen buk a tqifja udhet 😅

 4. Arjola Oshafi

  Arjola Oshafi

  2 ditë më parë

  shume milv ishte hahahaha 😂😂😂😂. Milv , detergjenti i rrobave 😂😂😂

 5. Alban Bossi

  Alban Bossi

  2 ditë më parë

  Ju nuk jeni normal pasha zotin

 6. Kristian Berat

  Kristian Berat

  2 ditë më parë

  Na ka ngel shpirti edhe ai miku “kaq kisha une miq “ 😂😂😂

 7. Redon Izairi

  Redon Izairi

  3 ditë më parë

  Pasvordi e intërnetin

 8. demo dakku

  demo dakku

  3 ditë më parë

  O quna brravo per nisjen e ktij stand up , une shof shum stand up po kur e shof se esht 55 minuta menoj a thu sja vlen po kur ti shof 5 minutsha them ta shikoj iher . Une ju sugjeroj ti ndani video cdo tem apo cdo pjes ne vete do te ishte me mir

 9. iPhone 11

  iPhone 11

  3 ditë më parë

  Na mungon gjyshi zevzek ju lutem hidhni pjes te te gjyshit zevzek

 10. Ec Para

  Ec Para

  4 ditë më parë

  Boll me vidhime se i qivet llopt

 11. anxhelo rrodha

  anxhelo rrodha

  4 ditë më parë

  nejse nejse nejseX3😂😂😂😂😂😂

 12. Ardit Çika

  Ardit Çika

  4 ditë më parë

  👌🏼👏👏👏

 13. Rudenc Koka

  Rudenc Koka

  4 ditë më parë

  @ngop tek kush lokal jeni?

  • Grei Da

   Grei Da

   4 ditë më parë

   Hopps bar

 14. h Sulaj Sulaj

  h Sulaj Sulaj

  4 ditë më parë

  Like kush e qon direkt tek selamia.

 15. dhimiter druga

  dhimiter druga

  4 ditë më parë

  Portokallia ka 100 aktore, regjisore, autore, balerine dhe operatore, megjithate kenaqesine me te madhe e marr kur shikoj Ngopin. Bravo cuna !

 16. Aldion Azizaj

  Aldion Azizaj

  4 ditë më parë

  marsjon dhe grei jeni me te miret

 17. Ardit Mane

  Ardit Mane

  4 ditë më parë

  🤣

 18. Eljos Kolici

  Eljos Kolici

  5 ditë më parë

  Jam futur t kuroj reumatizmin 😜

 19. Alesio Voka

  Alesio Voka

  5 ditë më parë

  Sa super

 20. BIM SPECIALIST

  BIM SPECIALIST

  5 ditë më parë

  Ne cfar lokali jan ?

 21. Ledi Disha

  Ledi Disha

  5 ditë më parë

  rrespekt nga hallexhit e shpijave

 22. Fabjo Shperdheja

  Fabjo Shperdheja

  5 ditë më parë

  Aman gjyshin zevzek se e ksm pik t dobet respekte😝

 23. Edi NN

  Edi NN

  5 ditë më parë

  Un nuk kam instagram,mund te them qe kam humbur ca byth pa par por prap mir 🤣

 24. Nazif Refitaj

  Nazif Refitaj

  5 ditë më parë

  Te madh jeni

 25. Angelos Tsimpas

  Angelos Tsimpas

  5 ditë më parë

  Bobo sa er e kujtoj ngop fails bobo te marim zetor tjeter te nxjerim zetorinn🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅🤣😅🤣😅🤣😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 26. Mallakastra Jonë

  Mallakastra Jonë

  5 ditë më parë

  kisha vite qe nuk qeshja kaq shume 😂😂😂

 27. Marçela shehu

  Marçela shehu

  5 ditë më parë

  "S'je i martuar ëh!?-...hmm vazhdojm me telefonaten e radhes"

  • Ardit Mane

   Ardit Mane

   4 ditë më parë

   🤣

 28. Fatjon Murataj

  Fatjon Murataj

  5 ditë më parë

  Jeni me te miret zoti ju rujt

 29. Rigers Ramaj

  Rigers Ramaj

  5 ditë më parë

  Beni episodin e 4 please

 30. Marçela shehu

  Marçela shehu

  5 ditë më parë

  Rrezimi i Merrjepes eshte epik!

 31. tupac pac

  tupac pac

  5 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 32. Marcel Guri

  Marcel Guri

  5 ditë më parë

  Më pëlqen shumë ajo që bëni me filmat e vjetër grekë, zoti Selamiu për shembull! 😂😂🤌🤌

 33. Esra Bilgic and Murat Yildirim - RAMBEL

  Esra Bilgic and Murat Yildirim - RAMBEL

  5 ditë më parë

  Dopio Pite! ❤️👏😍 Prodhimi me i mire i Ngop! Dhe ajo batuta e pare per BB dhe Squid Game super!

 34. Ani Duci

  Ani Duci

  5 ditë më parë

  Esht viti i dyt qe i kam varur lesht alpazar portokalli klanifornia apo caj jan variii k.... CUNA JENI LEGJENT BRAVOOO JU QOFT NA KENAQET

 35. PABLO

  PABLO

  5 ditë më parë

  UN Po ju ndiqja nga haleja

 36. denis D

  denis D

  5 ditë më parë

  O Marsi je gjigand 🤣🤣🤣

  • Gerti Naci

   Gerti Naci

   5 ditë më parë

   Edhe Grei i mire esht por ka pak emocione, me kalimin e viteve do permisohet, mere lulen tha moza.

 37. Erisa Robi

  Erisa Robi

  5 ditë më parë

  Hnm😡😡

 38. Erisa Robi

  Erisa Robi

  5 ditë më parë

  Nn

 39. Treey TJ

  Treey TJ

  5 ditë më parë

  Na kenaqet

 40. JOKER ALBANIAN

  JOKER ALBANIAN

  5 ditë më parë

  Pjesa me e bukur e se dieles(kur fillon ngopi),pjesa me e keqe(kur mbaron ngopi🥺)

 41. Bad Boy

  Bad Boy

  5 ditë më parë

  Si e ka emrin ajo goca

 42. LOUIS GAMING TV

  LOUIS GAMING TV

  5 ditë më parë

  Hot dogu hahahahahahahahahahahahhahahahahah

  • LOUIS GAMING TV

   LOUIS GAMING TV

   5 ditë më parë

   @Marcel Guri me kthe subin se ta bera pls 😢🙏

  • Marcel Guri

   Marcel Guri

   5 ditë më parë

   Qen i pjekur😂

 43. Franci Fejzullari

  Franci Fejzullari

  5 ditë më parë

  Seriozisht e keni ne 5 te mengjesit?

  • BIM SPECIALIST

   BIM SPECIALIST

   5 ditë më parë

   Po

 44. sildi otr

  sildi otr

  5 ditë më parë

  Dopio pite episodi 4

  • sildi otr

   sildi otr

   5 ditë më parë

   @Martin xiaomi sa vjeç je ti

  • sildi otr

   sildi otr

   5 ditë më parë

   @Martin xiaomi mos bo gangster

  • sildi otr

   sildi otr

   5 ditë më parë

   @Martin xiaomi o kok bole me 2 sy rri urt thash

  • Martin xiaomi

   Martin xiaomi

   5 ditë më parë

   @sildi otr ska mbaru episodi 3 akoma o kok bole me 2 sy

  • sildi otr

   sildi otr

   5 ditë më parë

   @Martin xiaomi mbeturin muti

 45. sildi otr

  sildi otr

  5 ditë më parë

  Kur del

  • sildi otr

   sildi otr

   4 ditë më parë

   @JOKER ALBANIAN respekte 👍👍

  • sildi otr

   sildi otr

   4 ditë më parë

   @JOKER ALBANIAN otr je ti

  • JOKER ALBANIAN

   JOKER ALBANIAN

   4 ditë më parë

   @sildi otr respekte👍👍

  • JOKER ALBANIAN

   JOKER ALBANIAN

   4 ditë më parë

   @sildi otr otr nrm

  • sildi otr

   sildi otr

   5 ditë më parë

   @JOKER ALBANIAN me ke je ti otr apo bb4life

Faqja Tjeter