DOPIO PITE - Episodi 6 | NGOP.TV

Komente 

 1. NGOP

  NGOP

  18 ditë më parë

  Episodi 7: alpast.info/one/video/q5uqrK5fn6LIe9Q&ab_channel=NGOP

 2. Laura Hadushi

  Laura Hadushi

  Muaj më parë

  Dhe na hapët oreksin me një dopio pite

 3. Laura Hadushi

  Laura Hadushi

  Muaj më parë

  Humori më i madh jeni ju

 4. Lida Hoxha

  Lida Hoxha

  Muaj më parë

  "Do Marr kërdi. ( kredi)... 😂😂😂😂😂

 5. Lida Hoxha

  Lida Hoxha

  Muaj më parë

  Me lot.... 😂😂😂😂😂😂

 6. Ram Kumar

  Ram Kumar

  Muaj më parë

  Bravo😂😂😂😂😂😂😂

 7. Ermira Kacupi

  Ermira Kacupi

  Muaj më parë

  Kjo kenge eshte kryeveper

 8. FF SUPREME

  FF SUPREME

  Muaj më parë

  B

 9. FF SUPREME

  FF SUPREME

  Muaj më parë

  😂😂😂😂♥️

 10. Elson Miraka

  Elson Miraka

  Muaj më parë

  Jeni llahtar fare çuna. Hallall ja u befte zoti. Keshtu vazhdoni se na knaqet. Respekte

 11. Sajmo Mister

  Sajmo Mister

  Muaj më parë

  HahahHhahahahahahahHzhhahahahhhahahahhahaha lote Lote Lote Bravo cuna ishim ne spital dhe ne nje moment un vura ngop in te gjithe Po te zemeruar sa pane ngop in lote Lote e arruam pacientin fare hahshshshshsh

 12. My Albania

  My Albania

  Muaj më parë

  Jeni Perfekt Çuna 💪🇦🇱

 13. Darlen Manellari

  Darlen Manellari

  Muaj më parë

  Shumë emision i bukur

 14. Renato Terziu

  Renato Terziu

  Muaj më parë

  Shtepia e lekut ca u be u djek

 15. Roland Goo

  Roland Goo

  Muaj më parë

  Sic keni emrin jeni 😂😂😂🔥

 16. Florian Limani

  Florian Limani

  Muaj më parë

  Beni

 17. Florian Limani

  Florian Limani

  Muaj më parë

  Brno gushing zevzek

 18. Blerta Nidi

  Blerta Nidi

  Muaj më parë

  Culluareeeeee eeee culluareeeee🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 19. Qemal Ismail

  Qemal Ismail

  Muaj më parë

  Me bateri eshte kjo? Po ku kam moshe per kete une 😂😂😂😂 ju jeni me te miret respekte

 20. luis

  luis

  Muaj më parë

  po motii

 21. Rovin

  Rovin

  Muaj më parë

  Pjesa te lokali Yllit ishte e papar bravo cuna hahahha

 22. Anxhela Uruci

  Anxhela Uruci

  Muaj më parë

  Tek kafeja ashtu më ka ndodhur dhe mua me një femër dhe kur erdhi ajo pastaj ika un😅

  • Endrit Deda

   Endrit Deda

   Muaj më parë

   tek ai bari😁😀😜

 23. ANXHELO Celanj

  ANXHELO Celanj

  Muaj më parë

  o qi o ska haha😂😂😂

 24. KRISTI GAMING

  KRISTI GAMING

  Muaj më parë

  brevo kristaq👍👍

 25. _ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _

  _ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _

  Muaj më parë

  merjepja sufllaqa dobesues 🤣🤣🤣🤣

 26. Dragon ball z funny Funny

  Dragon ball z funny Funny

  Muaj më parë

  Po a ka di embelsir sufflqi karanellaqi

 27. Dragon ball z funny Funny

  Dragon ball z funny Funny

  Muaj më parë

  Dua nje shufllaqi dopsues

 28. Klodian Terziu

  Klodian Terziu

  Muaj më parë

  Me te miret 👍👍👍🔥🔥🔥🔥

 29. Christina Chriss

  Christina Chriss

  Muaj më parë

  🙌

 30. T Sh

  T Sh

  Muaj më parë

  Jeni te mbedhenj por nje sygjerim pse nuk fusni ne grupin tuaj aktor nga shqip e mesme dhe veriu kshu do ju ndjeki gjith shqip gjithsesi komplimente bravo cuna 👏🏻👏🏻

 31. Albi

  Albi

  Muaj më parë

  e te besosh qe ka ndonje rrote rraku tek tuk qe e ha vertete sufllaqin dobesues

 32. Marçela shehu

  Marçela shehu

  Muaj më parë

  ''Do marr kërdi 100 miljon do zhytem deri ne gurmaz"

  • Kreshnik Marke

   Kreshnik Marke

   Muaj më parë

   😂

 33. Pazza Loco

  Pazza Loco

  Muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂💯💯

 34. Ana Ana

  Ana Ana

  Muaj më parë

  Jeni te papare 🤣😂😂

 35. Ana Ana

  Ana Ana

  Muaj më parë

  😂😂😂😂😂

 36. klevis bedini

  klevis bedini

  Muaj më parë

  C'na vajti mëndja për një sufllaqe ja qifsha miun

 37. Fiks Fare

  Fiks Fare

  Muaj më parë

  Bukur bukur cuna komplimente

 38. Drift Simulator

  Drift Simulator

  Muaj më parë

  ndryshoni dicka nese doni sepse esht frik ta degjojm me ze aq te lart sa duhet sepse kto pjeset e vogla ne mes prerjeve te videos e kan zerin shum me te lart se video dmth pak me vesh me ec me nje nivel zeri, esht problem i vogel dhe shum e thejsht rregullimi i asaj pjeses per juve -2 zerin asaj pjeses qe ka nje muzik te shkurter, 0:52 pershembul e ashtu shkon gjat gjith videos,, shum video editor i bejn kto crregullimet ne fillim por me von :) behen profe :P

 39. Marçela shehu

  Marçela shehu

  Muaj më parë

  "170 mij euro i mora borxh i hodha per nje dysh njesh e kisha fiksim"

 40. Marçela shehu

  Marçela shehu

  Muaj më parë

  "Pi drog e loz bixhoz, gara me qen po gara me meçer me breshka"

 41. Marçela shehu

  Marçela shehu

  Muaj më parë

  'Po je pabuks o Kristaq me vjen keq" hahahahahahhahah

 42. Klevi Berat

  Klevi Berat

  Muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂 loti ujvar😂😂😂😂😂😂

 43. vasilpapa_photography Instagram

  vasilpapa_photography Instagram

  Muaj më parë

  😂😂

 44. Mirjado Zeneli

  Mirjado Zeneli

  Muaj më parë

  Ku e kam burrin se ti bera koqet shosh

 45. Toni Isejni

  Toni Isejni

  Muaj më parë

  Ajo reklama e sufllaqes ne fund me meku fare 😂😂😂

 46. AK-47 Official

  AK-47 Official

  Muaj më parë

  Radhën tjt dua oroskopin

 47. Nikolla P

  Nikolla P

  Muaj më parë

  Perle

 48. HELLBANIANZ

  HELLBANIANZ

  Muaj më parë

  Like kush esht gango Koment kush esht bythqim

 49. Toni Mema

  Toni Mema

  Muaj më parë

  O u shtoft zoti humorin o çuna 💪🏻

 50. Mario Keci

  Mario Keci

  Muaj më parë

  Ahhah si pash si pash haha i pash tgjitha

 51. Sidrit art-drw

  Sidrit art-drw

  Muaj më parë

  😂👍😂👍😂👍😂👍😂

 52. Ina Romi

  Ina Romi

  Muaj më parë

  Hahahahahhaha merjepe esht express moj 😂😂😂😂😂😂😂

 53. Durres Durres

  Durres Durres

  Muaj më parë

  Dihet te fusni prap Marion qe bente Marsioni te Cmendina

 54. Arjola Oshafi

  Arjola Oshafi

  Muaj më parë

  C’na kenaqet 😂

 55. Endri Sh

  Endri Sh

  Muaj më parë

  I keni qr me suflaqen dhe kamarierin 😂😂😂, te medhenj

 56. Rosela Shaholli

  Rosela Shaholli

  Muaj më parë

  Zoti ku ruajt te gjitheve

 57. Lida Lida

  Lida Lida

  Muaj më parë

  Ngop supremia

 58. plaku i rilindjes dhe nipcja

  plaku i rilindjes dhe nipcja

  Muaj më parë

  Hallall jeni me te miret ✌🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 59. KRISTI KRISTI

  KRISTI KRISTI

  Muaj më parë

  Do ishte edhe me super te shtonit dhe parashikimin e ndeshjeve dhe dublimin e nje video loje 👏

 60. Viktor Isaraj

  Viktor Isaraj

  Muaj më parë

  kjo pjesa iste super... kape kape kape ...😄😄😄👍

 61. Ardit Musaku

  Ardit Musaku

  Muaj më parë

  Ndeze herën e dyte thot se herën e par s'binte motorrino 😂😂😂😂😂

 62. Production BY IDRIZ IDRIZI

  Production BY IDRIZ IDRIZI

  Muaj më parë

  😜😜😜😜

 63. L V

  L V

  Muaj më parë

  Sonidaaaa looooot

 64. L V

  L V

  Muaj më parë

  Vazhdoni rubriken sportive se na shtuat jeten

 65. Altin Shehaj

  Altin Shehaj

  Muaj më parë

  Se mos harroni dhe thoni dopjo (pi........te)🤣🤣🤣🤣

 66. Julinda Qenani UK

  Julinda Qenani UK

  Muaj më parë

  😂😂😂Kape Kape

 67. Ca Po thu

  Ca Po thu

  Muaj më parë

  Keta qe bejne dislike jan vari karsa fare sja kan haberin fare nga humori ose i ka lene covidi me pasoja te renda 😂😂😂

  • Nedrte Hida

   Nedrte Hida

   Muaj më parë

  • WATERFALLZ TV

   WATERFALLZ TV

   Muaj më parë

   Zakonisht kta nga veriu i bejn dislike sja kan iden humorit shqiperia mesme dhe jugu i kuptojn kto humore

 68. Ca Po thu

  Ca Po thu

  Muaj më parë

  Jeni te pa pare fare 👏👏👏👏 Super Humor 👍👍👍👍👍👍

 69. Alex M

  Alex M

  Muaj më parë

  Jeni perfekte me te miret e Shqipëris

 70. Sokol Totaj

  Sokol Totaj

  Muaj më parë

  Cuna bravo 😂😂😂😂😂😂

 71. Tila Geni

  Tila Geni

  Muaj më parë

  Na bëni film tjetër me selon super aktor

 72. Shpetim Coba

  Shpetim Coba

  Muaj më parë

  Ha ha s`ia dal me buke po ti te qifja udhet jepi krunde.

 73. Arsen Cenollari

  Arsen Cenollari

  Muaj më parë

  Sa me fiksojn kta qe bejn dislike ....

  • sandri simoni

   sandri simoni

   Muaj më parë

   fiks o vlla pse i shikojn kot kur nuk u plq 🤯🤯🤯 kta jan gjigand per humor 👑👑😎😎👌🤣🤣🤣🤣🤣

 74. Klodian Dyrmishi

  Klodian Dyrmishi

  Muaj më parë

  Po si do shtyhemi dopio pite 7 pa selon

  • Xhelida Ridela

   Xhelida Ridela

   Muaj më parë

   Selua ka filma te tjere🤣 Sotiri mustakas Σωτηρης Μουστακας

 75. Lorenco Lorenco

  Lorenco Lorenco

  Muaj më parë

  dubloni vidjot e south park se ato jan lot plz

 76. Izabel Inna

  Izabel Inna

  Muaj më parë

  Une vdes fare per Selo mavrin 😂😂 bravo cuna jeni me te miret 👏👏👏

  • TONY HUBER

   TONY HUBER

   Muaj më parë

   edhe per ty vdesin...:P

 77. Mira Lluka

  Mira Lluka

  Muaj më parë

  Jini me te miret

 78. Fabian Duka

  Fabian Duka

  Muaj më parë

  Karkiva the best !

 79. ARDIT muca

  ARDIT muca

  Muaj më parë

  Sufllaqe te opa ha visjani qe dobesohet 😂😂

 80. florian mehmeti

  florian mehmeti

  Muaj më parë

  🎆🎆🎆🎆

 81. PG_1887_Ə

  PG_1887_Ə

  Muaj më parë

  Po ate pjeser me karbocin kur do e hidhnin

 82. PG_1887_Ə

  PG_1887_Ə

  Muaj më parë

  Kjo pjesa ne ninesh esht me e bukurara na te tera 😂❤

 83. servis celular

  servis celular

  Muaj më parë

  ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

 84. Odise Mecaj

  Odise Mecaj

  Muaj më parë

  ca je tu bo ne ninesh

 85. YUYA SAKAKI😈

  YUYA SAKAKI😈

  Muaj më parë

  Mezi pres te shtunen per ju

 86. Ornela Klosi

  Ornela Klosi

  Muaj më parë

  Yje!!! 🤗😚😍

  • Simon Benamou

   Simon Benamou

   Muaj më parë

   je shume e bukur

  • Simon Benamou

   Simon Benamou

   Muaj më parë

   😍

 87. Ador Themeli

  Ador Themeli

  Muaj më parë

  Haha po ha patatina në palestër

 88. Ador Themeli

  Ador Themeli

  Muaj më parë

  Ky influenceri njëherë fillon punë dhe e heqin pastaj shkon në palestër dhe ishalla e heqin dhe nga palestra.

 89. Mimoza Ahmeti

  Mimoza Ahmeti

  Muaj më parë

  Pak genjeshter

 90. Kadri Karameta

  Kadri Karameta

  Muaj më parë

  A haet patetina ne palester

 91. Albanian Tubers

  Albanian Tubers

  Muaj më parë

  Faleminderit qe kthyet karkiven

 92. Gerti Gerti

  Gerti Gerti

  Muaj më parë

  Jo se eshte bere me leke eee ! 😂😂

 93. Tine Gjoka

  Tine Gjoka

  Muaj më parë

  Jeni nona

 94. 777 Gangsteri

  777 Gangsteri

  Muaj më parë

  Ju rujt zoti te gjithe qe mani ramazan

  • Wonderful World

   Wonderful World

   Muaj më parë

   Ik ore taleban arab sunit

  • M. Gengo

   M. Gengo

   Muaj më parë

   Po ne qe nk mbajme vk na ruan shejtani

  • Fabian Roci

   Fabian Roci

   Muaj më parë

   Amin dhe ty zoti te ruajt ty dhe familjen

 95. Explore Albanian

  Explore Albanian

  Muaj më parë

  Respekte Ngop Legjenda dhe faleminderit qe na beni te qeshim me lot 😍😍

 96. ALBANIA TV

  ALBANIA TV

  Muaj më parë

  Jeni super

 97. Production BY IDRIZ IDRIZI

  Production BY IDRIZ IDRIZI

  Muaj më parë

  😜😜

Faqja Tjeter