DON XHONI - MAFFIA

Komente 

 1. Riad Ba●Ba plk Don Xhon mafia

  Riad Ba●Ba plk Don Xhon mafia

  7 orë më parë

  Is don xhon from Kosovo

 2. Anastasija Gages

  Anastasija Gages

  8 orë më parë

  Respect from 🇷🇸

 3. Ledion Ahmedi

  Ledion Ahmedi

  9 orë më parë

  DON XHON KING💪💪💪

 4. Anuar Muhadri

  Anuar Muhadri

  9 orë më parë

  ❤❤❤❤

 5. userrr

  userrr

  11 orë më parë

  o gjush tulle

 6. userrr

  userrr

  11 orë më parë

  po kari po bravo

 7. Gorge Ristov

  Gorge Ristov

  15 orë më parë

  1:53 sinee

 8. Florim Isufiii

  Florim Isufiii

  18 orë më parë

  ma i forti

 9. DARDANIA MOBEL

  DARDANIA MOBEL

  18 orë më parë

  hajde donxon kale

 10. Goca E vogel

  Goca E vogel

  18 orë më parë

  Je me i miri😍😍

 11. king lori

  king lori

  20 orë më parë

  Don Xhon you are king 👑👑🥰👑🥰👑👑👑👑👑👑

 12. Ukshin Haxholli

  Ukshin Haxholli

  21 orë më parë

  don xhon _ Mafia

 13. Sait Kurtishi

  Sait Kurtishi

  22 orë më parë

  Qeky be osht muzik bravo ❤❤

 14. Ariel Shpirti

  Ariel Shpirti

  23 orë më parë

  O ju shefa që thoni Don Xhoni esht nga kosova dhe vini flamurin e të shkerdhyerve të europes....Ne 🇦🇱 nuk na duhen njerëz si puna juaj. Ca janë artista si Dua Lipa,Era Istrefi,Don Xhoni e shumë të tjere e thonë vet me gojën e tyre dhe krenohen që jan 🇦🇱🇦🇱 se në fakt ju kosovarët jeni si puna kurdve dhe palestinezve skeni 100% shtet, dhe ne 🇦🇱🇦🇱 po bëjmë c është e mundur në të gjith boten qe ju të jeni 100% shtet dhe pse kush e njef mir historin kosova esht 100% 🇦🇱🇦🇱❤....po ju sjeni kosovar ju jeni koqevar.Ik pirdhuni ju qe mendoni se jeni kosovar merrni dhe Don Xhonin me vete po deshet,po për fat Don Xhon esht krenar që esht 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 15. GachaShadow Shadows

  GachaShadow Shadows

  23 orë më parë

  Geeting from Bosnia 🇧🇦❤️🇦🇱🇽🇰

  • LN Prishtina 🤍✨

   LN Prishtina 🤍✨

   21 orë më parë

   ❤️❤️

 16. the one is here

  the one is here

  23 orë më parë

  I can't understand a lot of this buts it's 🔥 . Big up everyone.

 17. Armand Italy

  Armand Italy

  23 orë më parë

  Mafiaaaa albaniaaaaaa ♠️♠️❤️🇦🇱🇦🇱♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️

 18. Zoje Tone

  Zoje Tone

  Ditë më parë

  🤩😍🥰

 19. Ali Aslan

  Ali Aslan

  Ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂

 20. Daniel Tristan

  Daniel Tristan

  Ditë më parë

  Respect from Denmark 🇩🇰🇦🇱

 21. Young abdo7

  Young abdo7

  Ditë më parë

  🇲🇦🇲🇦🇲🇦🥂🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 22. Besnik Podvorica

  Besnik Podvorica

  Ditë më parë

  Legend e gjall je babo ta ha loqken veq perpara❤

 23. Angelina Božinovic

  Angelina Božinovic

  Ditë më parë

  LOVE FROM SERBIAA❤💫

  • LN Prishtina 🤍✨

   LN Prishtina 🤍✨

   21 orë më parë

   ❤️❤️

 24. Gjergji Koleka

  Gjergji Koleka

  Ditë më parë

  Kur cunat pamendje cajn L pas turlis dhe thon ku e lam mhb :p

 25. Rabie Ajeti

  Rabie Ajeti

  Ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤

 26. FF. MAFIA

  FF. MAFIA

  Ditë më parë

  je nish

 27. Ezan Ymeri

  Ezan Ymeri

  Ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 28. fatime

  fatime

  Ditë më parë

  Don xhon je ma i miri dhe je prej kosovo

 29. Magbule Muja

  Magbule Muja

  2 ditë më parë

  Pom pelçen kanga shum mu

 30. Magbule Muja

  Magbule Muja

  2 ditë më parë

  Bravo Don xhon 🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗

 31. Medina Lamallarii22

  Medina Lamallarii22

  2 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 32. official Stoica STK

  official Stoica STK

  2 ditë më parë

  Prea smechera piesa

 33. Benjašš

  Benjašš

  2 ditë më parë

  🌪

 34. Beat14 GAZA

  Beat14 GAZA

  2 ditë më parë

  Hay hay don xhoni 👌🏽🕶😉

 35. Beat14 GAZA

  Beat14 GAZA

  2 ditë më parë

  This is why I like gjoni noizy guy is 😆

 36. Blerina Prendi

  Blerina Prendi

  2 ditë më parë

  finem king

 37. Blerina Prendi

  Blerina Prendi

  2 ditë më parë

  don gjon kari

 38. Klajdi Daci

  Klajdi Daci

  2 ditë më parë

  O brooo

 39. Roblox brawl stars

  Roblox brawl stars

  2 ditë më parë

  Respect From moscow russia

  • iris kamberi

   iris kamberi

   2 ditë më parë

   Thank you from Kosovo Republic

 40. Maria Peppa

  Maria Peppa

  2 ditë më parë

  Great Alexander o mpampas sas roufianoi Ελλάδα μόνο

 41. songs lirycs

  songs lirycs

  2 ditë më parë

  Respect from Greece 🇦🇱🇬🇷

  • Muhamed Kryeziu

   Muhamed Kryeziu

   16 orë më parë

   🇦🇱🇧🇦🦁

  • iris kamberi

   iris kamberi

   2 ditë më parë

   Respect to Greece ❤

 42. Erd Zeqiri

  Erd Zeqiri

  2 ditë më parë

  une jam arbi te dua shum

 43. ic Mafia

  ic Mafia

  2 ditë më parë

  Kur te rritna ka mu ba mafi

 44. muhadri lirike

  muhadri lirike

  2 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤟🤟🤟🤟

 45. muhadri lirike

  muhadri lirike

  2 ditë më parë

  King dun chin😎😎😎🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 46. Pamela Meca

  Pamela Meca

  2 ditë më parë

  Ta dua shpirtin xhoni !

 47. hana jashari

  hana jashari

  2 ditë më parë

  Oooo ffar muzike

 48. Greisi Lleshi

  Greisi Lleshi

  2 ditë më parë

  THE DON XHON BOSS

 49. Kenan Fiso

  Kenan Fiso

  3 ditë më parë

  🇧🇦🤜🤛🇦🇱

 50. Stara Kurva

  Stara Kurva

  3 ditë më parë

  🇷🇸🤏

 51. Hip-Hop AV

  Hip-Hop AV

  3 ditë më parë

  O gjys tulle 😂😂🧱😂😂

 52. Ramadhan M. Sadeeq

  Ramadhan M. Sadeeq

  3 ditë më parë

  From Kurdistan region respect all you guys 🧙‍♂️🇦🇱

 53. Ayhan Çetin

  Ayhan Çetin

  3 ditë më parë

  🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷👍

 54. tarek H-A

  tarek H-A

  3 ditë më parë

  🇩🇿🔥🇦🇱 the best ❤

 55. Karlluqet e Perputhen

  Karlluqet e Perputhen

  3 ditë më parë

  Super talent pidhi somes 😍

 56. U_U TV ROBLOX ♥️♥️♥️♥️

  U_U TV ROBLOX ♥️♥️♥️♥️

  3 ditë më parë

  MAFIA😈😈😈😈😠😠😠😡😡😡👿👿👿👿👺👺👹👹👹☠☠☠☠☠☠🖕🖕🖕🖕kshu bon MAFIA

 57. fatime qakollaj

  fatime qakollaj

  3 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤

 58. André Leite

  André Leite

  3 ditë më parë

  _/|\_ brabo demais

 59. Mamut Memeti

  Mamut Memeti

  3 ditë më parë

  ❤❤❤❤

 60. Emir Sulejmani

  Emir Sulejmani

  3 ditë më parë

  Kujt i çet don mo prej ledri vula coment

 61. Denis Kadri

  Denis Kadri

  3 ditë më parë

  Qf3rfzr

 62. GT CAR SIMULATOR

  GT CAR SIMULATOR

  3 ditë më parë

  Rrespekt për mafinn

 63. Ajshe Abdili

  Ajshe Abdili

  4 ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 64. Franz Shuli

  Franz Shuli

  4 ditë më parë

  Perché mi è rimasta in testa??

 65. Sejdi Kukes

  Sejdi Kukes

  4 ditë më parë

  Yes

 66. GOD OF HYDRA

  GOD OF HYDRA

  4 ditë më parë

  Αυτή είναι μουσικαρα ρε πουστι μου Don xhony FOREVER❤🇦🇱🇦🇱💪

 67. Maria Peppa

  Maria Peppa

  4 ditë më parë

  Kosovo is Serbia

 68. Gavin

  Gavin

  4 ditë më parë

  DON XHON BOSS🔥🔥😤1

 69. Gavin

  Gavin

  4 ditë më parë

  DON XHON BOSS🔥🔥😤1

 70. Gavin

  Gavin

  4 ditë më parë

  DON XHON BOSS🔥🔥😤1

 71. Gavin

  Gavin

  4 ditë më parë

  DON XHON BOSS🔥🔥😤1

 72. Gavin

  Gavin

  4 ditë më parë

  DON XHON BOSS🔥🔥😤1

 73. Gavin

  Gavin

  4 ditë më parë

  DON XHON BOSS🔥🔥😤1

 74. Astrit Mema

  Astrit Mema

  4 ditë më parë

  Hello Ekuador

 75. Emre Keleş

  Emre Keleş

  4 ditë më parë

  Respect from Turkey 🇹🇷❤️🇦🇱🇽🇰

 76. Franci Llanaj

  Franci Llanaj

  4 ditë më parë

  2

 77. Panos Panos

  Panos Panos

  4 ditë më parë

  🇦🇱🏆🔞

 78. Niku Skura

  Niku Skura

  4 ditë më parë

  IS DON GJONI FROM ALBANIA

 79. Niku Skura

  Niku Skura

  4 ditë më parë

  Don gjoni mbreti

 80. Haks jupa

  Haks jupa

  5 ditë më parë

  Mafia e karit e boles të shmajt

 81. ekrem ekremi

  ekrem ekremi

  5 ditë më parë

  Don Xhoni bravooo, kogja do vjet i kom po ty te ndegjoj.

 82. Matúš Cibulka

  Matúš Cibulka

  5 ditë më parë

  Real text or only fake ? :)

 83. Enes Ramabaja

  Enes Ramabaja

  5 ditë më parë

  Is Don Xhon from kosovo

 84. Erbjol Sharka

  Erbjol Sharka

  5 ditë më parë

  Nojzi

 85. Sara Reka

  Sara Reka

  5 ditë më parë

  kush po bohet baba don xhoni o don je shum i mire loqken ta ha

 86. HOODIES KILLER

  HOODIES KILLER

  5 ditë më parë

  Kam per te gjet shpin e ke te gjej mrena do ta perdhunoj e ty nuk ka per Te tregu ty se do ta gjesh pertok ngaqe do t ja kem shkaperdhy dhipin e prapanicen. Hakeri po te shkrun

 87. HOODIES KILLER

  HOODIES KILLER

  5 ditë më parë

  He is from the dick man

 88. Benid Ismaili

  Benid Ismaili

  5 ditë më parë

  I'm Serbian But this is fire🔥🔥

  • Kimi Andrea

   Kimi Andrea

   5 ditë më parë

   If you was Serbian,your family name was ismailovic,maybe you are born in Serbia but your grandfather and your blood is els druje😉

 89. Nikolce Velkovski

  Nikolce Velkovski

  5 ditë më parë

  👏👏👏👏

 90. 100% lud

  100% lud

  5 ditë më parë

  Hello brothers ❤️🇲🇪🇦🇱🇽🇰🤩

 91. Luan Elshani

  Luan Elshani

  5 ditë më parë

  ❤️‍🩹❤️‍🔥

 92. invictus ervin

  invictus ervin

  5 ditë më parë

  Respect from 🇲🇰❤️🇵🇸❤️🇹🇷

 93. Leon Spahiu

  Leon Spahiu

  5 ditë më parë

  don kari

 94. Leon Spahiu

  Leon Spahiu

  5 ditë më parë

  don xhoniveqfryhet

 95. Ariandleo Kapllani

  Ariandleo Kapllani

  5 ditë më parë

  o k... mafia nuk rrin me forcat speciale si roje.. o rrot k...

 96. Elvira Hana10

  Elvira Hana10

  5 ditë më parë

  Nojzy

 97. Albinn veseli Bini

  Albinn veseli Bini

  5 ditë më parë

  king je 🤴🦁💪

 98. Mamut Memeti

  Mamut Memeti

  6 ditë më parë

  LOVE

 99. Alex souflas

  Alex souflas

  6 ditë më parë

  As a Greek the best drill I've ever heard

Faqja Tjeter