Don Phenom - Rrugt e Zeza (Lyric Video)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

Listen and watch the latest music video from Don Phenom.

____________________________

✔️ Did you subscribe to DON PHENOMS's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeDONPHENOM
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/DonPhenom-Kum...

____________________________

🎵 Produced by: 𝗠𝗜𝗟𝗘𝗦
🎵 Lyrics by: 𝗗𝗢𝗡 𝗣𝗛𝗘𝗡𝗢𝗠
🎵 Beat by: 𝗡𝗔𝗥𝗧 𝗞𝗘𝗟𝗠𝗘𝗡𝗗𝗜
🎥 Video: 𝗠𝗜𝗟𝗘𝗦

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗗𝗢𝗡 𝗣𝗛𝗘𝗡𝗢𝗠 :
Instagram ► donphenomoffici...

🎵 Connect with 𝗠𝗜𝗟𝗘𝗦 :
Instagram ► prodbymiles

🎵 Connect with 𝗡𝗔𝗥𝗧 𝗞𝗘𝗟𝗠𝗘𝗡𝗗𝗜 :
Instagram ► nartkelmendi

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


℗ & © DON PHENOM & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente 

 1. Don Phenom

  Don Phenom

  13 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to DON PHENOMS's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeDONPHENOM 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/DonPhenom-Kumara2

  • Kush002

   Kush002

   8 ditë më parë

   💯👌 always 🔥 🔥🔥🔥

  • S M

   S M

   11 ditë më parë

   Put lyrics plrlease

  • No Reason

   No Reason

   12 ditë më parë

   Me tan rrespektin per ty, po me duket ky beat krejt asht i "Taste 2 - Dancehalle"

 2. Dori Leza

  Dori Leza

  Ditë më parë

  Sado trim kerkush sesht i paprekshem 🔥

 3. Nick

  Nick

  2 ditë më parë

  Phenom speaking truth. Respekte nga djemt e Detroit’d!

 4. Skillaone 97

  Skillaone 97

  4 ditë më parë

  Edhe gangsterrat i thirrnin gangsterra

 5. Skillaone 97

  Skillaone 97

  4 ditë më parë

  Super muzik

 6. Weston Mckennie

  Weston Mckennie

  4 ditë më parë

  Real talk 💯💯💯

 7. Sons of Anarcy

  Sons of Anarcy

  6 ditë më parë

  Respekt per cunat me seder qe nuk jetojn me

 8. Cun Tirone

  Cun Tirone

  6 ditë më parë

  Rrespekte Don Phenom ! Te pershendes nga burgu Frances 🤯

  • Re Di

   Re Di

   8 orë më parë

   Lirim t shpejt Tironcit tem

 9. Corleone Diablo

  Corleone Diablo

  7 ditë më parë

  E kur t nalshin e kishin ni keshill

 10. marius astrup

  marius astrup

  7 ditë më parë

  Ishin kartela e vllazer cuna qe nona si ben mo jo sot pentiti respekte nga burgu zv

 11. Erni Llakaj

  Erni Llakaj

  8 ditë më parë

  Dikush nuk ka harruar si behet old school rap , me kujtove femijrine time ne lagjen time te varfer nje nga getot me famekeqe te shqiperise ku kumari ishte e para dhe droga qe me rriste kur nje krisme me friksonte kur shume afer me kalonte me solle shume mendime ne koke vlla e shume kujtime nuk ishte e lehte tja dilje mban ne ate lagje ku ste linte rruge tjeter pervec krimit por tani kohe e kaluar ... respekte je nga te paket rrepera real dhe pershendes gjjthe shoket e mi te femijrise çole vlore 2004 qe te gjithe bashke perjetuam erresiren ne ato nete te veshtira pa perspektive ... dhe vllezrit qe iken lart R.I.P ✌

 12. Show bizz ALB

  Show bizz ALB

  9 ditë më parë

  don i is back

 13. GRINGO KARDERR

  GRINGO KARDERR

  9 ditë më parë

  Tash brez balerinash

 14. Emir Kllokoci

  Emir Kllokoci

  10 ditë më parë

  Knoje njo angry, cartu kejt..

 15. Ta KuR

  Ta KuR

  10 ditë më parë

  💪💪💪 na ka rrit emigracioni e kena bo per mbrojtje 💪💪💪

 16. 09 S

  09 S

  10 ditë më parë

  Rrugt E Zeza skan fal !!

 17. Conor McGregor

  Conor McGregor

  10 ditë më parë

  Pse se nigjoni kyt kang mor pederasta apo jeni msu me ashtu kang kurvash per dashni kta jan kang si flasin per jeten jo ashtu prostitutash si jeni msu ju DON PHENOM RRESPEKTE VLLA SHKODRAN

 18. DJ Italy

  DJ Italy

  10 ditë më parë

  Respekte per kte kenge se me ktheve ne mendje kohen e vjeter ne lagjen time te egerr Çole vlore vitet 2000 dhe dy shoket e mi qe sjetojne me i moren rruget e zeza R.I.P dhe te tjeret te hapur ne kurbet qe sot sdihet ku jemi flasim vetem neper skype .... me ke prek me kte teskt vlla rima qe jo te gjithe i ndjejne dhe kuptojne ....

 19. 1 Komb 1 Gjak

  1 Komb 1 Gjak

  11 ditë më parë

  Kang e fort dhe me mesazh n fund, respekte

 20. Florian Aga

  Florian Aga

  11 ditë më parë

  👍🏻

 21. Irid O.R.T

  Irid O.R.T

  11 ditë më parë

  🚬👌

 22. Ta KuR

  Ta KuR

  11 ditë më parë

  R.i.P

 23. Cun Tirone

  Cun Tirone

  11 ditë më parë

  Kur e ngjoj kte kong sme dhimset jeta mo fare me duket komplet e kote ! Don Phenom mir se u ktheve ne Origjine ! Rrespekte per veriun ne vecanti per shkodren qyteti me robt mo te edukum nshqiperi ! Rsp per tgjith nga Tirona

 24. Papa Gango

  Papa Gango

  11 ditë më parë

  Kjo kong nuk osht me ngu bre vlla shum kullera rrespekt ata se e ndjejn me ndjenja ket kong edhe per ty je djal i fort rrespekt ni djal i thjesht nuk munet me shkru ket sen

 25. David L

  David L

  11 ditë më parë

  Sick 🔥🔥🔥

 26. 1gl1 97

  1gl1 97

  11 ditë më parë

  Kanga ma e bkr qe ke bo bravo

 27. Dr Ks

  Dr Ks

  11 ditë më parë

  Here before 10Million

 28. Harbin jaja

  Harbin jaja

  11 ditë më parë

  Top mysic 4v all good kids

 29. Pogradec Gaming

  Pogradec Gaming

  11 ditë më parë

  is karrder

 30. Edon Shabani

  Edon Shabani

  12 ditë më parë

  E paske mbyyt krejt Don,rreper me shume vlera po shum pak i vlersum Keep it real

 31. Nona Fare

  Nona Fare

  12 ditë më parë

  Me lot na mbushe syt,na ke ngushllu zemren me kte kang vlla🖤 perqafoj fort

 32. des bra

  des bra

  12 ditë më parë

  Per k o ky dedikim ?

 33. Eno eno

  Eno eno

  12 ditë më parë

  Diss me I fuqishem qe ka honger Grupi OTR 😒😒💪💪💪

 34. Brendon Mavraj

  Brendon Mavraj

  12 ditë më parë

  Bravo Don phenom👑 je epoka e Repit me shum Realität Shqipe 👏💪😉🇦🇱

 35. Elton Velaj

  Elton Velaj

  12 ditë më parë

  Familja madhe spreket vlla

 36. Elton Velaj

  Elton Velaj

  12 ditë më parë

  Haha e ke jetu a dgju

 37. Elton Velaj

  Elton Velaj

  12 ditë më parë

  Jan gjall perher cunat e mir

 38. Elson Leka

  Elson Leka

  12 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 39. De3nis db official

  De3nis db official

  12 ditë më parë

  T.B.A UNNIKATIL,KLEPTO,DON PHENOM,HUDRA TE PA VDEKSHEM

 40. No Reason

  No Reason

  12 ditë më parë

  Taste 2 - Dancehalle copy paste 😂😂😂

 41. Kristi Cerepi

  Kristi Cerepi

  12 ditë më parë

  Kong jo xhingla mingla 🤘

 42. Ak_47

  Ak_47

  12 ditë më parë

  Respekte

 43. Ƭяσcιту

  Ƭяσcιту

  12 ditë më parë

  Beati tjter nivel

 44. Director Production IDRIZ IDRIZI

  Director Production IDRIZ IDRIZI

  12 ditë më parë

  👍👍👍👍

 45. 05 09

  05 09

  12 ditë më parë

  DonDadadon

 46. Taum Taum

  Taum Taum

  12 ditë më parë

  Real gango 💯

 47. F Suma

  F Suma

  12 ditë më parë

  Ik ere kar me zile

 48. lorenzo gjeloshi

  lorenzo gjeloshi

  12 ditë më parë

  Super kang me kuptim

 49. Kush002

  Kush002

  13 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥👑👐🙌

 50. Dardii

  Dardii

  13 ditë më parë

  Mesazh teper i mire per ata qe arrin me kuptu 😅.

 51. the don

  the don

  13 ditë më parë

  Te zona (Malsise Madhe) ,anej ka lagjet tona ku djemt e ri hyn e dalin me 🔫 👉 Don phenom 👑

 52. Sad._.boy🖤🌪️

  Sad._.boy🖤🌪️

  13 ditë më parë

  Killed 🔥🔥

 53. Tirona France

  Tirona France

  13 ditë më parë

  Don Phezzy Respekt prej Tirone o danoc

 54. ALBANIAN. UNIVERSAL2

  ALBANIAN. UNIVERSAL2

  13 ditë më parë

  Kjo kng duhet te ishte clippp

 55. Alina Demiri

  Alina Demiri

  13 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🤍🤍🤍

 56. AMERIKANO AK 47

  AMERIKANO AK 47

  13 ditë më parë

  💥💥💥💥💥

 57. AMERIKANO AK 47

  AMERIKANO AK 47

  13 ditë më parë

  ☄☄☄☄☄

 58. AMERIKANO AK 47

  AMERIKANO AK 47

  13 ditë më parë

  💪💪💪💪💪

 59. AMERIKANO AK 47

  AMERIKANO AK 47

  13 ditë më parë

  💪💪💪💪💪

 60. AMERIKANO AK 47

  AMERIKANO AK 47

  13 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 61. AMERIKANO AK 47

  AMERIKANO AK 47

  13 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 62. AMERIKANO AK 47

  AMERIKANO AK 47

  13 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 63. Humor Shqiptar

  Humor Shqiptar

  13 ditë më parë

  SHUM NALT DON PHEOM

 64. marius astrup

  marius astrup

  13 ditë më parë

  Ishin burra ato cuna tamam po shum jan ne varr respekte

 65. Ehatz Ibishi

  Ehatz Ibishi

  13 ditë më parë

  true story

 66. Μπλακάουτ Ττ

  Μπλακάουτ Ττ

  13 ditë më parë

  Qia ropt

 67. KS Cannon4

  KS Cannon4

  13 ditë më parë

  Unreal song

 68. albi murataj

  albi murataj

  13 ditë më parë

  Kenga ma e mir e albumit e kam ngju 10her ne spotify

 69. ferit 77

  ferit 77

  13 ditë më parë

  Real music kjo asht 💣

 70. ardian gashi

  ardian gashi

  13 ditë më parë

  bravo e ke dhi

 71. Paquale pasquale

  Paquale pasquale

  13 ditë më parë

  se kishin lan nam si karderra te ishin gjalle sot do ishin kartela qia ropt ca shprehje e pavdekshme 🤝👍

 72. Gentrit Gashi

  Gentrit Gashi

  13 ditë më parë

  Hey Don Phenom qite surprizen me Katilin hehe Se me kto tuat i knaqem vesht boll shtine edhe vikin ket loj e rrzoni te posht kta tjert

 73. Migel Pruthi

  Migel Pruthi

  13 ditë më parë

  Hard bro 🔥🔥💪💪

 74. AlboZi Music

  AlboZi Music

  13 ditë më parë

  S'di pse po ma don veshi zonin e Katilit qetu🥰🔥

 75. GG.RECORDS

  GG.RECORDS

  13 ditë më parë

  GG

 76. Gorilla Blu

  Gorilla Blu

  13 ditë më parë

  Respekt nga burgu spanjes vlls

  • Jurgen Lleshi

   Jurgen Lleshi

   6 ditë më parë

   Lirim tshpejt vlla

  • Vini Thika

   Vini Thika

   7 ditë më parë

   Lirim te shpejt shqipe💪💪

  • prej shkodra

   prej shkodra

   7 ditë më parë

   Free Gorilla Blu👍

  • Pllug Boi

   Pllug Boi

   8 ditë më parë

   Free my shqipe

 77. alb kq

  alb kq

  13 ditë më parë

  qekjo osht muzika qe na mungonte T.B.A 4 ever

 78. Valon Ukaj

  Valon Ukaj

  13 ditë më parë

  E paska mbytt

 79. G-star gaming

  G-star gaming

  13 ditë më parë

  Real talkt bro Big w respect

 80. Virality

  Virality

  13 ditë më parë

  Most underrated Albanian Artist

  • prej shkodra

   prej shkodra

   13 ditë më parë

   Is true 👍

 81. Kapo Mthirr

  Kapo Mthirr

  13 ditë më parë

  🔥🔥fire 🔥🔥

 82. Bi Turbo

  Bi Turbo

  13 ditë më parë

  RICK ROSS AL

 83. Prod. by Ren

  Prod. by Ren

  13 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 84. Rilind Berisha

  Rilind Berisha

  13 ditë më parë

  🔥🔥

 85. elton mema

  elton mema

  13 ditë më parë

  💪❤️

 86. Babushi London

  Babushi London

  13 ditë më parë

  E ke myt vlla pz

 87. Ymer Cjapi

  Ymer Cjapi

  13 ditë më parë

  me kto keng te kenaqet veshi

 88. Giorgio Caci

  Giorgio Caci

  13 ditë më parë

  Thjesht realitet... Suksese

 89. SHQIPEGHO5T

  SHQIPEGHO5T

  13 ditë më parë

  Sa do trim sot kerkush i paprekshem!! Mesazhi me i mire per rinin e sotme!! Edit : sot=so se e kam ngaterruar 😂😅

  • SHQIPEGHO5T

   SHQIPEGHO5T

   12 ditë më parë

   @jurg3s ! e kam shtup shkronjen t pa dashje ❤️👍

  • jurg3s !

   jurg3s !

   12 ditë më parë

   Sa do trim so kerkush i paprekshem , e ke kuptu gabim o njish

  • SHQIPEGHO5T

   SHQIPEGHO5T

   13 ditë më parë

   @xhuljan hoxha 1:55 a thua te jet miloti i prishtines?

  • xhuljan hoxha

   xhuljan hoxha

   13 ditë më parë

   duket qe eshte teksti unikut

 90. SHQIPEGHO5T

  SHQIPEGHO5T

  13 ditë më parë

  Mesazh shume i thell dhe kemga flak si gjithmon!! ❤️❤️❤️

 91. Uesli Luis

  Uesli Luis

  13 ditë më parë

  Ke kjo kong gjej historin e jetes time ,jetum gabim shok jetum gabim tani jam kthy ne islam i pendum shum

  • sebiano 1

   sebiano 1

   10 ditë më parë

   Te pakten te kesh dal me dicka jo me asgj edhe me jeten ne rrezik

 92. Hey Henor

  Hey Henor

  13 ditë më parë

  100% ket Album ta ka shkru Cyanide

  • prej shkodra

   prej shkodra

   13 ditë më parë

   Ca nevoje ka me ja shkru Cyanide??

 93. Ervin Zotaj

  Ervin Zotaj

  13 ditë më parë

  Para shkodra 🇦🇱💯💥💯

 94. Autorenteam Service

  Autorenteam Service

  13 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇽🇰❤️❤️❤️💪🏻

 95. Ari be ari Hi

  Ari be ari Hi

  13 ditë më parë

  🧿

 96. Doni Berlin

  Doni Berlin

  13 ditë më parë

  Don phenom perfundimisht te shpall mbret 🤴🤴🤴🤴

 97. Clyde Incc

  Clyde Incc

  13 ditë më parë

  🤏🏻❤️❤️🥺

 98. CODE

  CODE

  13 ditë më parë

  Jet mangupi shkurt per ta jeta 🤘

 99. Remki Hoti

  Remki Hoti

  13 ditë më parë

  Ky esht rrep gjigand suksese

 100. lon Albania

  lon Albania

  13 ditë më parë

  Ti jo njer se ti ke qen bol sic je tani dhe kur ke qen I vogel

  • lon Albania

   lon Albania

   13 ditë më parë

   @prej shkodra hajt tp me gjith ate

  • prej shkodra

   prej shkodra

   13 ditë më parë

   Ja rrufsh bolet….

Faqja Tjeter