Djali i verber nderoi jete, nena e tij shperthen ne lot:Çohu se te erdhen shoket! Emocionohet Elvisi

Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/

© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Komente 

 1. Mimoza Xhaferi

  Mimoza Xhaferi

  12 orë më parë

  SELAM.NGA KOSOVA NGUSHLLIME PER KET GJYSHE ALLAHU KERKEND MOS PROVOFT ME EVLAD SE SHUM KEQ😢😭😢😭😢😭

 2. Hamide Govori

  Hamide Govori

  Ditë më parë

  Ngushëllime Një Zot i madhëruar ju dhashë forcën dhe gajretë Zojes i ndjeri në xhenet Amin 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 3. Λαβντιε Υζειραι

  Λαβντιε Υζειραι

  3 ditë më parë

  Lotet e tua nene jane grusht ne stomaku tone per te gjithe me qe te shofim Per ty s ka hilac per zemren tende deri sa ti besh prane

 4. Λαβντιε Υζειραι

  Λαβντιε Υζειραι

  3 ditë më parë

  Ax nena e shkret Dhimbje madhe NGUSHELLIMET e mia nene

 5. Azem Koka

  Azem Koka

  3 ditë më parë

  Ngushlime moj nan zoti te dhasht forc

 6. Aterda Aterda

  Aterda Aterda

  3 ditë më parë

  ZOT DOREN TENDE JEMI😢

 7. Katerina Papadima

  Katerina Papadima

  3 ditë më parë

  Ahk moj nen zoti te dhent forc ta perballosh kete dhimbje kaq te madhe me vjen shum keq qe nuk e gezoi kete shtepi dhe falenderoi zotin Elvis Nacin per barmirsin 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 8. Nuri Hoxhaj

  Nuri Hoxhaj

  3 ditë më parë

  E sa gjynah i shkreti edhe kur i vdiq i ati tha per vllan se nuk erdhi dot per varrimin et e jatit ngushellime

 9. Emma Barnes

  Emma Barnes

  3 ditë më parë

  OMG, EXACTLY WHAT I NEEDED ------------------------------------------------------⏯Cliklink----------------------------------------------------------THE NEW VIDEOS SEX 🎬ⓉⓊⒷⒺⓈⒺⓍ🔞------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i got Free Gift Cards from 💜 👉 ok.me/O1It?GB/HDRCam私のヌードセックス トップAVビデオに参加する ❤️ ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね. . !😉💝❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした $ #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、W #かならりやばかったですね! ! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑)#やっぱり人参最高%! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾W#再編ありがとうです!#いたもん(#笑)在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那sfdsd些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品`.

 10. Αλμα Φσατη

  Αλμα Φσατη

  3 ditë më parë

  😭😭🙏🙏

 11. Fred Pjetri

  Fred Pjetri

  4 ditë më parë

  Ngushllime moi loke zoti te dhafte force

 12. Era Era

  Era Era

  4 ditë më parë

  Allau te meshirofte oh vellai jon admir 💔💔😭😭

 13. monda lowka

  monda lowka

  4 ditë më parë

  ngushellime familjes shume keq ZOTI ne parajs ndersa Elvis ZOTI te shperbleft per miresit

 14. Lavdie Duka

  Lavdie Duka

  5 ditë më parë

  Ngushllime moj Nene Loke sa keq po me vje ,qofte i xhenetit 😪😪

 15. Tina Tinatina

  Tina Tinatina

  5 ditë më parë

  Mashtrusa

 16. Nora L

  Nora L

  5 ditë më parë

  Embaj mend kur te vija te shtepia me zemer te madhe zoti te dhent force dhe gariet per kete dhimbje kaq te madhe qofte I xhenetit past dheun e leht 😭😭😭🙏

 17. Nora L

  Nora L

  5 ditë më parë

  Ngushullime moj nene sadushe te rrosh dhe ta kujtosh djalin zoti te dhene pleqeri te mbare te kesh jete te gjate dhe te rrosh me kujtimet e tij

 18. Edison Hasanaj

  Edison Hasanaj

  6 ditë më parë

  Sa kam qar😭😭😭zoti ne gjenet ishalla 🤲

 19. Marjanthi Caushaj

  Marjanthi Caushaj

  6 ditë më parë

  Bravo Elvis dhe Sidrit per keto mbrekulli qe beni . Ngushullime pa fund per nenen zoti i dhente durim se do me jeten po i iku femia 😭😭😭😭😭 por per keto vaksina qe po marrin jete njerezish kush do pergjigjet dhe nuk ndalen po vazhdojne si te verber te mbarojne misionin e tyre pa pergjegjshmeri njerezore jo penale we jo e jo 😭😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 20. Paviola Hoxhaj

  Paviola Hoxhaj

  6 ditë më parë

  Zot sa prekse kjo dhimbje,fjalet e nenes

 21. Vjollca Kulli

  Vjollca Kulli

  6 ditë më parë

  Zoti ju shperbleft Elvis dhe Sidritin me keto miresi sa sevape keni prej njrzve dhe urime 🤲🤲🇦🇱🇺🇸

 22. ERDI Freestyle lol

  ERDI Freestyle lol

  6 ditë më parë

  Ngushllime o zot nana e shkret per gjyna 😭😭😭😭

 23. Vjollca Kulli

  Vjollca Kulli

  6 ditë më parë

  Nane Sadush Zoti te dhasht Saber shum e ren Banor Xhenetit 🤲🇺🇸🇦🇱

 24. elez elezi

  elez elezi

  6 ditë më parë

  😭😔

 25. Hadije Ismaili

  Hadije Ismaili

  6 ditë më parë

  Ngushllime oj nene inshalla shpirti i ati eshte ne xhenet

 26. Ardo😉🇺🇸

  Ardo😉🇺🇸

  6 ditë më parë

  Ngushellime nane ZOTI tè lehtesoft dhimbjen.

 27. Ada Sharka

  Ada Sharka

  6 ditë më parë

  Sa keq me vika per nenen 😞😞😞

 28. Besi Dida

  Besi Dida

  6 ditë më parë

  A moj Nene sa plage. Te rende paske .marr rrofsh e kujtofsh engjlin tent amin

 29. Eleni Cobo

  Eleni Cobo

  6 ditë më parë

  Qoft i xhenetit 🥲

 30. Hamide Hoxha

  Hamide Hoxha

  6 ditë më parë

  Ngushellime familjes ,zoti e past Bo banor te xhenetit 🙏🙏👐👐

 31. Xhevat Berisha

  Xhevat Berisha

  7 ditë më parë

  Allahu i madheruar e meshiroft me xhenet insha Allah nenes zoti i Madh ja dhasht sabrin edhe ty Elvis e sindrit Allahu i madheruar ju shperbleft

 32. ISA SHEHU

  ISA SHEHU

  7 ditë më parë

  Ngushllime nane per djali zoti i dhashte force 🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 33. Fatime Xhelili

  Fatime Xhelili

  7 ditë më parë

  Ngushllime Loke zoty xhenetin ja falt🤲🤲🤲

 34. Daveti.Islam

  Daveti.Islam

  7 ditë më parë

  Allahu te shperblefte inshaAllah per te gjitha keto te mira

 35. Spetin Roma

  Spetin Roma

  7 ditë më parë

  O zot i math na jep shendet jemi ne doren tende te pasur e te varfer zot i math te qofshim fal

 36. File Lalinovici

  File Lalinovici

  7 ditë më parë

  Ngushullime familjarve

 37. drita mema

  drita mema

  7 ditë më parë

  Ngushellime moj nene, zoti e ndihmofte e te dhente forze,

 38. Gusto Italiano

  Gusto Italiano

  7 ditë më parë

  Qoft i xhehnetit inshAllah

 39. Etleva Petrai

  Etleva Petrai

  7 ditë më parë

  A moj nene e mire, tipike e nenave tona shqiptare, zoti te dhente force ta perballosh kete dhimbje te madhe.

 40. f.h h

  f.h h

  7 ditë më parë

  allau ta lehtesofte dhimbjen qoft i xhenetit

 41. Mec Mirdite

  Mec Mirdite

  7 ditë më parë

  Nga se ka vdek ky i shkreti

 42. Ludmilla Kucuku

  Ludmilla Kucuku

  7 ditë më parë

  Ngushëllime dhe të jetosh sa më gjatë në shtëpinë e Re

 43. Nurten Se

  Nurten Se

  7 ditë më parë

  Zoti te bashkofte ne Xhenet me te birin InnshaAllah🤲moj Nene e dashur Zoti te shtofte sabrin 🤲😔😥😥😥😥

 44. Ernesto Nikolla

  Ernesto Nikolla

  7 ditë më parë

  Bravo elvis naci te rujt zoti

 45. Buli Ceka

  Buli Ceka

  7 ditë më parë

  Ahhhhh moj nene zemra jote gjithe jeten e prere ne mes dhimje e pa sheruar kurr .djali qofte i xhehnetit dhe ty zoti te dhente force dhe kurajo ta perballojshe😭😭😭😭💔💔💔

 46. Bahrije Bytyqi

  Bahrije Bytyqi

  7 ditë më parë

  O Loke gajret inshalla ke ti Shendet e te uroj gjith te mirat

 47. Suzana Farizi

  Suzana Farizi

  7 ditë më parë

  Amin

 48. Suzana Farizi

  Suzana Farizi

  7 ditë më parë

  Zoti e shperblefte me xhehnnet lumi ai per veti jeten e ka atje te bukur kjo esht ty nene mos u merzit

 49. Aferdita Thaci Nika

  Aferdita Thaci Nika

  7 ditë më parë

  Ngushllime moj nan zoti te dhasht force 😢😢😢😢😢

 50. Nicky Tirana

  Nicky Tirana

  7 ditë më parë

  Ngudhellime moj nene... I qofte shpirti i xhenetit,te dhent zoti force 🙏

 51. Fabiola Mezini

  Fabiola Mezini

  8 ditë më parë

  Ngushellime familjes

 52. Antonelo Lamaj

  Antonelo Lamaj

  8 ditë më parë

  😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪

 53. FNF_547

  FNF_547

  8 ditë më parë

  Ah moj nane e shkreta zoti te forcoft

 54. Pjeter Gjoni

  Pjeter Gjoni

  8 ditë më parë

  Mos provo Zot kërkond, Respekt për Ju Zonjë, Allahu sabrin ju qoft 😢🙏🙏🙏🙏

 55. Lushi Kulla Kulla

  Lushi Kulla Kulla

  8 ditë më parë

  Zoti te dhefte durim moj nene teperballosh kete tragjedi tetmershme qofte ixhenetit ipaharuar te jete

 56. Zamira Dejoni

  Zamira Dejoni

  8 ditë më parë

  Zoti e cofte ne Xhenet Amin

 57. Merjeme Daiu

  Merjeme Daiu

  8 ditë më parë

  🤲🤲🤲😭

 58. Fasho Rei

  Fasho Rei

  8 ditë më parë

  😢😢

 59. Ismet Berisha

  Ismet Berisha

  8 ditë më parë

  Allahu per gjenet ishalla e ka qu

 60. Alessia Kotobelli

  Alessia Kotobelli

  8 ditë më parë

  Ngushellime! Qofte i xhenetit! 😢😢😢

 61. Liri Caushi

  Liri Caushi

  8 ditë më parë

  😢😢😢😢

 62. Ilsa Rildi

  Ilsa Rildi

  8 ditë më parë

  Nuk di si mund te mbahen lotet. Zoti te dhent force. Dhe inshaAllah shpirti ne xhenet.

 63. Besim Brahimaj

  Besim Brahimaj

  8 ditë më parë

  Zoti I madh e shperbleft me gjehnet

 64. Straficka Beta

  Straficka Beta

  8 ditë më parë

  😥😥😥😥😥oh nena mjer,ngushellime zoti ne xhenet

 65. Methie Xhemalie

  Methie Xhemalie

  8 ditë më parë

  Allahu Saber Loke 😥😥😥😥🌹🌹🌹🌹

 66. sweet girl

  sweet girl

  8 ditë më parë

  Ngushellime moj nena Sadushe Allahu te dhasht forc e durim 😔

 67. yubifer

  yubifer

  8 ditë më parë

  Ah moj nene kto lotet e tua🙏🙏🙏😭😭😭

 68. Urgen Agastra

  Urgen Agastra

  8 ditë më parë

  Ngushellime!🤲🤲🤲🤲

 69. Xhuljeta Xhuli

  Xhuljeta Xhuli

  8 ditë më parë

  Ngushellime nene. Sadushja. Zoti ia ndriqofte shpirtin ne xhenet e. Elvisin. Sidritin e shqiptaret i bekofte zoti qe ndihmojne njerzit ne nevoje

 70. Ibadete Islami

  Ibadete Islami

  8 ditë më parë

  😭😭

 71. Santiago Ago

  Santiago Ago

  8 ditë më parë

  Na kepute zemren o nene behu e fort nene

 72. xhezair hamidi

  xhezair hamidi

  8 ditë më parë

  O zot o zor sa dhimtë e madhe Allahu ja letsoft ket dhimtë dhe ja letsoftë vdekjen e leht në këmt e tua !

 73. Domenika Velaj

  Domenika Velaj

  8 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭

 74. Mira xhaferaj

  Mira xhaferaj

  8 ditë më parë

  o nën të dhën zoti forc ta bërballosh dhimjen e djalit

 75. Pjulu

  Pjulu

  8 ditë më parë

  Zoti sabrin loke ta dhashte ne Xhennet qofshi bashke ooj none

 76. LAORETA PICI

  LAORETA PICI

  8 ditë më parë

  😭😭😭🤲🤲🤲🕋🤲🤲🤲🕋🤲🤲🤲🕋

 77. LAORETA PICI

  LAORETA PICI

  8 ditë më parë

  😭😭😭

 78. Bedri llumnica

  Bedri llumnica

  8 ditë më parë

  ALLAHU JU TAKOFT NE XHENET JU DHE NEVE TE ALLAHUT JEMI TE AJÈ DO TE KTHEHEMI INSHALLA ME IMAN

 79. Gjakovarja

  Gjakovarja

  8 ditë më parë

  Offff bre mu kput shpirti😭😭😭

 80. 05 09

  05 09

  8 ditë më parë

  Mama♡♡♡♡♡

 81. Hane Jahaj

  Hane Jahaj

  8 ditë më parë

  🥲🥲🥲🥲🥲🥲🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏🙏🙏O zote ca mbrekullije qe do mbahet mend per nenen ,,,,Ajo vidjo qe e ka kujtim te shikoje djalin e e saj.

 82. Diana Meleq

  Diana Meleq

  8 ditë më parë

  Νgushullime familjes dhe ju jeni engjej Sidrit dhe Elvisi

 83. Altin Kurti

  Altin Kurti

  8 ditë më parë

  ngushellime familjes zoti ju dhashte Force

 84. Miranda Cerova

  Miranda Cerova

  8 ditë më parë

  😪😪😪😪😪

 85. Anita

  Anita

  8 ditë më parë

  🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺😭😭

 86. Mide Shira

  Mide Shira

  8 ditë më parë

  Zoti e meshirofte shpirtin e tij. Zoti ne xhenet. Zoti i dhente saber asaj nene😭😭😭☝️

 87. Eklerina Lamcja

  Eklerina Lamcja

  8 ditë më parë

  Zot i math ai sapo u be me shtepi

 88. Bena Resnja

  Bena Resnja

  8 ditë më parë

  Pushofsh ne paqe djal i asaj nëne.Ngushëllime nënës i dhëntë zoti forcë💞

 89. Ve Ka

  Ve Ka

  8 ditë më parë

  Ah moj loke gushllime e ishalla zoti ju perpjekt ne gjenet 🤲🤲🤲

 90. Endrit Tafani

  Endrit Tafani

  8 ditë më parë

  Qoft i xhenetit tju ket len shendetin 😭😭😭😭

 91. Jet Meml

  Jet Meml

  8 ditë më parë

  Ngushellime moje NENE zoti you dhente letesi ne zemer. Me vjene keqe.

 92. Youtube Youtube

  Youtube Youtube

  8 ditë më parë

  Allahu☝️🤲❤️❤️🤲Ju Shpërbleft me Xhenein metë Lart Firdeus🌹Elvis💎💎Sindrit🌹🤲 😰😰😰😰😰😰😰😰😰😰😰😰😰😰😰😰😰😰😰

 93. Νορι Κριπα

  Νορι Κριπα

  8 ditë më parë

  Ngushellime

 94. Ganimete Asanov

  Ganimete Asanov

  8 ditë më parë

  Ngushllime familjes.Inshalla eshte i xhenetit😢😭

 95. Elis Elis

  Elis Elis

  8 ditë më parë

  Syt me lot I kam tani qe Po e shof 😞

 96. Гульмира Кенжеева

  Гульмира Кенжеева

  8 ditë më parë

  Мен тушунбоймун бул тамгаларды апанын ыйынан корунушунон корунуп турат баласын жоготконун Сабырдуулук берсин апага Аллахым ботом дегизбе☝☝☝

  • Jani Tirona

   Jani Tirona

   3 ditë më parë

   Yes,she lost her son.

 97. mimoza kondi

  mimoza kondi

  8 ditë më parë

  Qofte i xhenetit 😭😭😭

 98. Leo&Lear L&L

  Leo&Lear L&L

  8 ditë më parë

  Ngushëllime per ket Nën loken zoti te dhasht forc e te takoft ne Xhenet me të🤲🤲🤲🤲

 99. Deshira Mema

  Deshira Mema

  8 ditë më parë

  Zoti te dhent sabel 😰😰😰😰 e zoti e pranoft parajs 👐👐👐☝️☝️☝️

 100. mimoza gjermani

  mimoza gjermani

  8 ditë më parë

  O zot kam Kajt me let Video 😭 ishalla ne gjenet SA gjyna Kjo Nana 😭

Faqja Tjeter