Dj Geek ft. Vig Poppa - Futja Kepen

Bzzz Entertainment - smarturl.it/Bzzz

Stream/Download - smarturl.it/Futja-Kepen

Follow Dj Geek - smarturl.it/DjGeekIG


Executive producer: Dj Geek
Produced, Mix and Master: Deard Sylejmani
Music and melody: Vig Poppa
Lyrics: Vig Poppa
Beat by: Goran Novakovic
Video by: Migjen Caka (Entermedia)
Publishing by: Bzzz Entertainment


Verse 1:

Kur jom kon i vogël kom andrru me vjedhë banka (shit) jo për shum sa për cap e jordanka
veni shum i vogël
shum e madhe andrra
mos me konë kanga isha konë n'pranga
futja krejt prap me veti thom
ma mirë reper i trashë se reper i dobt
tash ku po jetoj po bjen shi nonstop
ma mire me m'lshu n'club se me nejt n'club
(Ha ha) Hala...
krytë e madh,chupa chups
gota plot, sytë e kuq
beati gjith o sakatu, leku gjith o paketu
Profesor, amater
dhipa plot, kanagjegj
cicë e madhe, alamet
sweet si karamel
tash, mu po mdokët jasht
Çka me lypë ktu? tash o' cool me konë arab
tipi thot.. konga jeme spo ja therrë
po i nukë vetllat e pin shisha
so, menimi tij nuk vlen

Hook:

Du çka boj
Boj çka t'du
Man fuck you edhe krejt çka thu
Futja kepën, futja kepën, futja kepën, futja kepën
Jom kush jom
Pse me ndrru
Man fuck you edhe kejt çka thu
Futja kepën, futja kepën, futja kepën, futja kepën

Verse 2:

Kur jom kon i vogël kom andrru mu bo famous
Kur u bona famous s'dojsha me konë famous
Fuck being famous
Kurgjo s'm'blenë mo
Nuk e njeki kurr mo
Me dit qe sen svlej mo
Tash un knoj per veti jo per najkon
Ma mir me bo me qef se me bo me zor
Tash po flej nshpi e jo naeroport
ma mir kaniher happy se gjith nervoz
(Ha ha) Hala...
N'klasë t'parë
ma i pari
Vig barbari
i pa pare
ma cari
kry shqiptari
King poppa
Pimp juice
Syni jem
I ka komtë e gata
big booty
(Ha ha) Hala...
Po veshen si une
I kan gjestet si une
I shkrujn textet si une
Edhe shprehën si une
Po nuk bohën si une
Se s'munohën si une
Krejt rr'zohën si une
Po krejt nuk çohën si une


Hook:

Du çka boj
Boj çka t'du
Man fuck you edhe krejt çka thu
Futja kepën, futja kepën, futja kepën, futja kepën
Jom kush jom
Pse me ndrru
Man fuck you edhe kejt çka thu
Futja kepën, futja kepën, futja kepën, futja kepën“ 𝑫𝒂𝒇𝒊𝒏ë 𝒎𝒐𝒋 “ Album coming soon.......

© ℗ Moneyz \u0026 Bzzz EntertainmentKomente 

 1. alida flus

  alida flus

  5 orë më parë

  C'monnnn Wigiii💞

 2. Hasan Prishtina

  Hasan Prishtina

  7 orë më parë

  bravo vigi bash futjav kepen amo nisja pi lumit!!!

 3. Kemajl Bakolli

  Kemajl Bakolli

  11 orë më parë

  Paska ra zajft vigi🙂

 4. Gjilan Q.

  Gjilan Q.

  19 orë më parë

  1️⃣ MILIARD HER MA I MIR SE LUMI B Edhe shqiptart nuk e vlersojn.... VIGI ka meritu me kan nder te paret ne shqiptari...

 5. Arjan Alterziu

  Arjan Alterziu

  22 orë më parë

  i disk vec me ket kengen

  • alida flus

   alida flus

   5 orë më parë

   hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥

 6. mmpj twod

  mmpj twod

  Ditë më parë

  1 dhe i vetmi Vig Poppa O.G on top kejt kangt nostalgjija 🏆

 7. La ndi

  La ndi

  Ditë më parë

  Te vetmin kengtar shqiptar qe e kisha lut per nje autograf ose foto....

 8. abbsnn cose

  abbsnn cose

  2 ditë më parë

  Super

 9. aola wili

  aola wili

  2 ditë më parë

  Vig Poppa 🔥🔥🔥💯

 10. Besim Cocaj

  Besim Cocaj

  4 ditë më parë

  Hutja boll mir e ki

  • mmpj twod

   mmpj twod

   Ditë më parë

   Klipi është xhiruar në Kosovë ? Fusha e Basketbollit ndodhet në Kosovë?

 11. killuminati 1

  killuminati 1

  4 ditë më parë

  kepa kepa kepa ti sje norrmall be njeriii 😂

 12. doliio volay

  doliio volay

  4 ditë më parë

  we need more like this bruh

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   2 ditë më parë

   Droga per vesh

 13. Enela Murati

  Enela Murati

  4 ditë më parë

  Old school . Love it.

  • aola wili

   aola wili

   2 ditë më parë

   Mreti

 14. korab aliu

  korab aliu

  5 ditë më parë

  “Se kur pi,pi deri sa sdi sen mo “E nese smuj,shkoj e qeli edhe njo. “E pi si uj, normal o qe nuk pe sho “ Sa u bo ora edhe pse pi nguli syt nto” vigi the Legend

  • sokin jon

   sokin jon

   10 orë më parë

   C'monnnn Wigiii💞

 15. gioyu comi

  gioyu comi

  5 ditë më parë

  We miss youuuuu♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  • doliio volay

   doliio volay

   4 ditë më parë

   Tan ky talent kaq pak klikime 🤦‍♂️

 16. I'm Djonis

  I'm Djonis

  5 ditë më parë

  -Futja kepen- tha vig popa kurse un futja lays me limon

 17. Jurgen Teluli

  Jurgen Teluli

  5 ditë më parë

  This is a whole vibe we need more of this on god 💯

  • sokin jon

   sokin jon

   10 orë më parë

   E paske Djeg 🔥💣

 18. du bu

  du bu

  5 ditë më parë

  We miss youuuuu♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 19. bilinas mini

  bilinas mini

  6 ditë më parë

  hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥

  • gioyu comi

   gioyu comi

   5 ditë më parë

   alpast.info/one/video/jah72KqCnqCbnZE

 20. Algert plakalliu

  Algert plakalliu

  7 ditë më parë

  10 her n dit e dgjoj ket

 21. sokin jon

  sokin jon

  7 ditë më parë

  What's Novakovici's (the one with the beat) ethnicity?

 22. Guri Dina

  Guri Dina

  7 ditë më parë

  Hothot 💯💯

 23. Paolo Pjollaj

  Paolo Pjollaj

  8 ditë më parë

  Klipi është xhiruar në Kosovë ? Fusha e Basketbollit ndodhet në Kosovë?

 24. Flavio Shpata

  Flavio Shpata

  8 ditë më parë

  🔥

  • sokin jon

   sokin jon

   7 ditë më parë

   Vig Poppa Realll one

 25. zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  8 ditë më parë

  hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥

 26. FX Ukaj

  FX Ukaj

  9 ditë më parë

  Droga per vesh

  • FX Ukaj

   FX Ukaj

   6 ditë më parë

   Normalitikisht

 27. Waveruner Al

  Waveruner Al

  9 ditë më parë

  Mreti

 28. opzz xsin

  opzz xsin

  10 ditë më parë

  hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥

 29. Killercobraa

  Killercobraa

  10 ditë më parë

  Tan ky talent kaq pak klikime 🤦‍♂️

  • zijuiy wttuy

   zijuiy wttuy

   8 ditë më parë

   best song 🏆

 30. d k

  d k

  10 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 31. d k

  d k

  10 ditë më parë

  🔥

 32. FLORDI

  FLORDI

  11 ditë më parë

  alpast.info/one/video/jah72KqCnqCbnZE

  • opzz xsin

   opzz xsin

   10 ditë më parë

   Reperi ma i nenvlersun nshqiptari

 33. Briktu Lucy

  Briktu Lucy

  11 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 34. Mike Saraft

  Mike Saraft

  11 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 35. Emily An

  Emily An

  11 ditë më parë

  Qekjo pi bjen qka osht me repovat❤

 36. LOVE IS WAR, WIN IT

  LOVE IS WAR, WIN IT

  12 ditë më parë

  Vig Poppa Realll one

 37. roni ceko

  roni ceko

  12 ditë më parë

  Futja kepënnnn🔥🥵

 38. Ervin Zotaj

  Ervin Zotaj

  12 ditë më parë

  Keng e bukur 😁

 39. Rilind Kryeziu

  Rilind Kryeziu

  12 ditë më parë

  viggi ktheju se na ke mungu (skemi cka me ngu)

  • Emily An

   Emily An

   11 ditë më parë

   Vig Poppa ma i fortii me ket kong i ke qu npenzion krejt kto „reperat“ comercial per pare qe knojn🤣 Real G , Real fucking music , Realtalk We missed you 🔥🔥🇨🇭👐🏼

 40. Jurgen Teluli

  Jurgen Teluli

  12 ditë më parë

  I missed this vibe

 41. Rion

  Rion

  12 ditë më parë

  This is RAP

 42. Nezir Thaqi

  Nezir Thaqi

  12 ditë më parë

  best song 🏆

 43. bofooit gojo

  bofooit gojo

  12 ditë më parë

  Finest albanianRAP 💯🔥🔥🔥

 44. du bu

  du bu

  12 ditë më parë

  Flooow😻😻😻😻

 45. Agon Çakalli

  Agon Çakalli

  13 ditë më parë

  Reperi ma i nenvlersun nshqiptari

 46. E 0280

  E 0280

  13 ditë më parë

  u'a paske qirë karrierën ca cave ✌🏻 GL block pi gavranit (ni 30 vjeqar per 31 qe u rrit me kangt tua) qajo

 47. fatjon ballcaj

  fatjon ballcaj

  13 ditë më parë

  Sa poshte ka ra muzika shqiptare vlersohen ato qe skan haber ne muzik e artistat e vertete me 500 k shikime

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   12 ditë më parë

   ma nfund ni rap i hajrit

 48. Teuta Prenga

  Teuta Prenga

  13 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 49. deni rushiti

  deni rushiti

  13 ditë më parë

  Qikjo osht kang

 50. Cassie

  Cassie

  13 ditë më parë

  Rrespekt per ty Vigii je Gjigand Babo 👏🏻🙌🏻🇦🇱

 51. Lavdrim Alili

  Lavdrim Alili

  13 ditë më parë

  Vig Poppa is Back, tjerve futva Kepën! 😀

 52. Enes Ferati

  Enes Ferati

  13 ditë më parë

  Vig Poppa ma i fortii me ket kong i ke qu npenzion krejt kto „reperat“ comercial per pare qe knojn🤣 Real G , Real fucking music , Realtalk We missed you 🔥🔥🇨🇭👐🏼

 53. Enes Ferati

  Enes Ferati

  13 ditë më parë

  🔥🔥🔥👐🏼👐🏼👐🏼💯💯💯👐🏼👐🏼👐🏼🔥🔥🔥🔥

 54. johny deep

  johny deep

  13 ditë më parë

  Lit

 55. Gzim Isufi

  Gzim Isufi

  13 ditë më parë

  💪🏻💪🏻

 56. Hasime Rrahmani

  Hasime Rrahmani

  13 ditë më parë

  A je lodh jom kep valla 😋😋

 57. Adnan ramadanii (adiadnan)

  Adnan ramadanii (adiadnan)

  14 ditë më parë

  futja kepen inspirim nga shqiprim arifi hahahah qeshtu po thojn bravo kinga

 58. Mrs.V303

  Mrs.V303

  14 ditë më parë

  Bash me vjen keq qe sbon Kong ma shpesh. Yre the realest artist ne tan trevat shpirtare. God bless u

 59. Rayzz

  Rayzz

  14 ditë më parë

  “ma mir reper i trash se i dobt“ ma ka ndreq diten se jam i trash

 60. albert buqa

  albert buqa

  14 ditë më parë

  ma nfund ni rap i hajrit

 61. Julian Komani

  Julian Komani

  14 ditë më parë

  Vig poppa... Big poppa always on top

 62. Fitim Fazlija

  Fitim Fazlija

  14 ditë më parë

  👏👏👏Originally Popa 👏👏👏

 63. Flamur Salihu

  Flamur Salihu

  14 ditë më parë

  King poppa

 64. Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  14 ditë më parë

  hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥

 65. Benjamin Shehu Official

  Benjamin Shehu Official

  14 ditë më parë

  Futja 🧅 Keng E Fort Pre P.........:;,

 66. Eris Vorfaj

  Eris Vorfaj

  14 ditë më parë

  Drip shum i fort

 67. Lion King

  Lion King

  14 ditë më parë

  hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥

 68. SpecialKeqa

  SpecialKeqa

  14 ditë më parë

  Futja hudren

 69. Irma Hajdaraj

  Irma Hajdaraj

  14 ditë më parë

  @2

 70. Irma Hajdaraj

  Irma Hajdaraj

  14 ditë më parë

  @12

 71. kuishia

  kuishia

  14 ditë më parë

  A po ju doket backgrounds zani Ledrit 🤔

 72. dolimi jotoo

  dolimi jotoo

  15 ditë më parë

  👑The queen is in the clip too DAFINA♥️

 73. arber.studio

  arber.studio

  15 ditë më parë

  "Pantollet sjon kam bin, po vet i kom lshu"

 74. Blerim Demolli

  Blerim Demolli

  15 ditë më parë

  @thatkidgoran this beat is fire, you crazy bruh...

 75. toijg avnnr

  toijg avnnr

  15 ditë më parë

  RASJA KEPEN TA QES SHTI UNE REMIX 🤣🤣 SHUM SEN I MIR BRAVOOOOOO NA KE MUNGU PER ZOTIN MAN MOS U NAL MA QIT ALBUM 🔥🔥🇦🇱💪

 76. D. B

  D. B

  15 ditë më parë

  Dj geek style is 10/10

 77. PR PR

  PR PR

  15 ditë më parë

  Bravo ! Je i fort

 78. Teo

  Teo

  15 ditë më parë

  alpast.info/one/video/rJuKssaseqfarbI

 79. Illyrian

  Illyrian

  15 ditë më parë

  Boom bap instrumental i like ky osht rap old school kaos Vig Poppa!!! Se kan kajt nanen tasht edhe Shqiptart repin mut e kan bo stilin krejt palidhje, ky osht hala in ska tjeter style real rap bom bap old school rap.

  • toijg avnnr

   toijg avnnr

   15 ditë më parë

   haq

 80. Maria Kolaj

  Maria Kolaj

  15 ditë më parë

  💣💣

 81. Zuhdi Ferizi

  Zuhdi Ferizi

  15 ditë më parë

  Origjinal edhe met mush REP.🥶🥶🥶

 82. Hasim Imeri

  Hasim Imeri

  15 ditë më parë

  Ma mir kaniher happy se gjith nervoz (Legenda Song) 💪😄

 83. zuygj bnsv

  zuygj bnsv

  15 ditë më parë

  1 dhe i vetmi Vig Poppa O.G on top kejt kangt nostalgjija 🏆

 84. Muzik Me Tekste

  Muzik Me Tekste

  16 ditë më parë

  400 mi viwes per 4 dit , njerzt se din qka osht muika mir.Vig Poppa 👊💪💪

 85. Doni Helshani

  Doni Helshani

  16 ditë më parë

  🔥🔥🔥👏👏👏👏👏

 86. best bro

  best bro

  16 ditë më parë

  rrnofsh o burr moti skom ni rap ata ish kon pop

 87. Nick Zohorovic

  Nick Zohorovic

  16 ditë më parë

  Well done Geek, best regards from another Geek with a geek phone (oneplus) :-)

  • zuygj bnsv

   zuygj bnsv

   15 ditë më parë

   Ilaq per vesh👍

 88. D K

  D K

  16 ditë më parë

  👏👏👌🙌

 89. shshs shshsh

  shshs shshsh

  16 ditë më parë

  e pse konga o nchanel tdafines ?

 90. ClirimM

  ClirimM

  16 ditë më parë

 91. Katerina S

  Katerina S

  16 ditë më parë

  Po nuk behen si une Se s"mundohen si une. Krejt rr'zohen si une po krejt nuk cohen si une. DU C'KA BOJ .BOJ C'KA DU Man f...k you edhe krejt c'ka thu 🔝

 92. ENOM

  ENOM

  16 ditë më parë

  haq

 93. Eridjon Bushi

  Eridjon Bushi

  16 ditë më parë

  You’re killing it!!

 94. arbjess arbjess

  arbjess arbjess

  16 ditë më parë

  sje per ket sport ma njeri. ke vdek te kan harru njerzt qe je gjall 😁

  • Granit Kuqi

   Granit Kuqi

   14 ditë më parë

   Mos ja fut kot

 95. Dashnor Koxha

  Dashnor Koxha

  16 ditë më parë

  P

 96. Lorik Gashi

  Lorik Gashi

  16 ditë më parë

  wowwww

 97. Anita Klopp

  Anita Klopp

  16 ditë më parë

  Futja 🧅

 98. Olger Hidri

  Olger Hidri

  16 ditë më parë

  Masterpiece ! ! !

 99. Visi Pjetri

  Visi Pjetri

  16 ditë më parë

  Ilaq per vesh👍

 100. Gamingplay01

  Gamingplay01

  17 ditë më parë

  RASJA KEPEN TA QES SHTI UNE REMIX 🤣🤣 SHUM SEN I MIR BRAVOOOOOO NA KE MUNGU PER ZOTIN MAN MOS U NAL MA QIT ALBUM 🔥🔥🇦🇱💪

Faqja Tjeter