Argëtim

Daim Lala - Era e nanës është ilaç (official video 6k)

Muzika : Rrahman Kryeziu
Texti : Abaz Selmani
Klarinet / Violin: Adi Malaj
Aktoret : Myrvete Kurtishi,
Kenan Gergurovci ,
Rrezarta Ademi ,
Lias Aliu


Video : VIZION MEDIA

Direktor : Shqipdon Rexhepi

Kamera : Arianit Sopa
Ndriqimi : Bleron Sopa
Montazha : Jimmy 9ine4our & Arianit Sopa
Ngjyrat : Arianit Sopa
Follow VizioniLibonia on…
TikTok: www.tiktok.com/@vizionilibonia
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
© & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Komente 

 1. Berisha Benet

  Berisha Benet

  6 orë më parë

  Tlum goja e trujt zoti molle

 2. Ashkaniden die Balkan Perser

  Ashkaniden die Balkan Perser

  8 orë më parë

  Bravo Ashkali

 3. NEAT Neato SINAN

  NEAT Neato SINAN

  9 orë më parë

  Halal tkoft kong shum e mir te kendoft zemra

 4. Bilal Zaganjori

  Bilal Zaganjori

  Ditë më parë

  🤲🤲🤲❤❤❤❤❣❣🥰🥰

 5. Nurie Kryeziu

  Nurie Kryeziu

  Ditë më parë

  alpast.info/one/video/mGF0yamUmIWVjpU

 6. Eristina Begu

  Eristina Begu

  2 ditë më parë

  \b?bo

 7. Sanija Gjukatani

  Sanija Gjukatani

  2 ditë më parë

  Tankers

 8. aola wili

  aola wili

  2 ditë më parë

  Super kenge, zoti i rujte te gjitha nenat dhe i bekofte femijet e tyre kudo ndodhen. Suksese dhe vetem suksese

 9. Verore Tsouko

  Verore Tsouko

  3 ditë më parë

  Po e vertet super kenge

 10. doliio volay

  doliio volay

  3 ditë më parë

  🤲....RESPEKT PER KET KANG KAQ ME VLERË🙏🙏🙏

 11. Turkijan Rama

  Turkijan Rama

  3 ditë më parë

  Episode oe% oddfifjd

 12. Bajram Humaj

  Bajram Humaj

  3 ditë më parë

  hahahahahahahaha

  • aola wili

   aola wili

   2 ditë më parë

   KUSH BAN DISLIKE DORHA JHUTAVT

 13. Halime Hoti

  Halime Hoti

  4 ditë më parë

  VALLA PO NONA OSHT SHEQERN VLLA 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭☝☝ALLAUH TE RUAR VLA

 14. Muharrem Govedari

  Muharrem Govedari

  4 ditë më parë

  Urime

  • doliio volay

   doliio volay

   3 ditë më parë

   o i Madhi Allah bekuar qofshin nenat ane e mbane botes Allahu i bekofte Amin☝☝☝

 15. wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  4 ditë më parë

  Kurr prinderve smujna mi dal hak sidomos nanes ❤️ zdo lodhje e mundim per neve ju boft shkak per pranim te xhenetit amin 🌸 Shum Keng e Mir. Bravo 👏

 16. alida flus

  alida flus

  5 ditë më parë

  Kurr prinderve smujna mi dal hak sidomos nanes ❤️ zdo lodhje e mundim per neve ju boft shkak per pranim te xhenetit amin 🌸 Shum Keng e Mir. Bravo 👏

 17. Margherita Xibraku

  Margherita Xibraku

  5 ditë më parë

  🤲🤲🤲🤲

 18. blerina duraj

  blerina duraj

  6 ditë më parë

  Sa e vertet vec kur behesh nen e kupton cfar thot kjo fjal😊😊😊

 19. Semsun Galaxi

  Semsun Galaxi

  6 ditë më parë

  😢😢

 20. Susana Gashi

  Susana Gashi

  6 ditë më parë

  Hallo

 21. Mandeta Shengjergji

  Mandeta Shengjergji

  7 ditë më parë

  Te lumte goja e te kendofte shpirti more bir Aroma e Nenes eshte parfum i pa çmuar, lume kush i ka NENAT jane Princeshat e shpirtit se me mungon shume aroma e saj Majko moja Lepa moja e imja❤💔😭😭😭🤲🤲 Na perlote me kete kenge Qofsh i bekuar!!

 22. Merita Hasa

  Merita Hasa

  7 ditë më parë

  Hi.Te lumte goja,është shume e vertete,me mungon shume nena ime,❤️,zoti i ruajt gjithe nenat e botes🙏🙏,...20/2/2921.

  • pida siouy

   pida siouy

   6 ditë më parë

   Oh hallall te koft , Respekt !!!👌

 23. Rejan Demaj

  Rejan Demaj

  7 ditë më parë

  te lumt nuk ka si nena esht e shejt 🙏♥️

  • pida siouy

   pida siouy

   6 ditë më parë

   🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲💎💎💎💎💎💎🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 24. mikea hiooi

  mikea hiooi

  8 ditë më parë

  E ty te kendoft zemra sat jesh gjall sukses bravo te kendoft zemra sat jesh gjall sukses urime

 25. Valton Vrankaj

  Valton Vrankaj

  8 ditë më parë

  Hallal ju koft per ket kang mkeni bo me lot😥

 26. danqi Luan

  danqi Luan

  8 ditë më parë

  KUSH BAN DISLIKE DORHA JHUTAVT

 27. Agron Krasnqi

  Agron Krasnqi

  8 ditë më parë

  😪😪😭😭😭😭

 28. Klajdi Zeneli

  Klajdi Zeneli

  8 ditë më parë

  o i Madhi Allah bekuar qofshin nenat ane e mbane botes Allahu i bekofte Amin☝☝☝

  • mikea hiooi

   mikea hiooi

   8 ditë më parë

   👍veq qet kenget engova perqet keng tlumt goj. Setjar spelqejn

 29. Edo Zemra

  Edo Zemra

  8 ditë më parë

  Tlumte ajo goj Mjalt 🌷Dajim, 💥Diell e Drit tka fal 😘Zoti,Lumja 🌹Nana qetka, Kenga ma kuptim plot ska tjeter ,as dotket ne ket Bote, 💕Nana eshte gjeja mae Shtrejte ne jete ton,jemi Gjaku mishi fryma gjdo gja e Nanes,👐

  • Senade Zllanoga

   Senade Zllanoga

   6 ditë më parë

   🎂💖💍🎄🎁🎉💝

 30. yuoop noke

  yuoop noke

  8 ditë më parë

  O zot ruj nenat ton ❤️❤️❤️❤️❤️

 31. Lulja 20

  Lulja 20

  9 ditë më parë

  Dhuroni nenes dashuri te pafund sa te kini gjall se kur ka me ju mungu ndryshe edhe jeta ju doket

 32. valton trolli

  valton trolli

  9 ditë më parë

  Shum kang e mir respekt daim👏👏👏👏👏 nana meriton dashnin mat madhe se gjitha respekt ❤🇽🇰🇦🇱🙏

 33. Vera Doci

  Vera Doci

  9 ditë më parë

  Te lumt goja

 34. Altone Spasolli

  Altone Spasolli

  9 ditë më parë

  Bravo daim

  • yuoop noke

   yuoop noke

   8 ditë më parë

   Te lumte goja

 35. abbsnn cose

  abbsnn cose

  9 ditë më parë

  Mu knaq zemra me kengen tende daim🤲🏻

 36. Dizene Keraj

  Dizene Keraj

  10 ditë më parë

  🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲💎💎💎💎💎💎🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 37. pida siouy

  pida siouy

  10 ditë më parë

  Oh hallall te koft , Respekt !!!👌

 38. Merita Veteriku

  Merita Veteriku

  10 ditë më parë

  👏👏👏❤️❤️❤️🙏🙏🙏👍👍👍

 39. Arjan Rexhepi

  Arjan Rexhepi

  10 ditë më parë

  🥲🥲🥲🇦🇱🇦🇱❤️❤️🌹🌹💋💋🙏🏻👍

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   9 ditë më parë

   Eh tè knoft zemra sa t’jet jeta e ke qar

 40. Fun For Kids

  Fun For Kids

  11 ditë më parë

  Bravo Daim! Shikoni edhe videot tona Flm alpast.info/one/video/e4CYqtWWqoXdeJk

 41. me dorë në zemër

  me dorë në zemër

  11 ditë më parë

  respekt tmadh per nanat tona shqiptare, like kush mendon kshtu😍

  • me dorë në zemër

   me dorë në zemër

   8 ditë më parë

   @Ashkaniden die Balkan Perser sepse jemi shqiptar dhe respekt per nanat shqiptare se konga osht shqip,por gjithsesi normal respekt duhet tkemi per gjith nanat nbot kudo qe jan sepse e meritojn me sshumti nbot respektin mat madh....

  • Ashkaniden die Balkan Perser

   Ashkaniden die Balkan Perser

   10 ditë më parë

   @me dore ne zemer : pse po u shkruani nenave shqiptare pse, kombet e tjera nuk kane nena. mund të kishe shkruar (respekt për të gjitha nënat) për informacion që këngëtarja nuk është shqiptare.

  • pida siouy

   pida siouy

   10 ditë më parë

   Hi i get 4k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 42. Erion Rasim

  Erion Rasim

  11 ditë më parë

  👍veq qet kenget engova perqet keng tlumt goj. Setjar spelqejn

 43. Fatjon Tasi

  Fatjon Tasi

  11 ditë më parë

  2021 ALBANIA 🇪🇺🇦🇱

 44. Beni Ali

  Beni Ali

  11 ditë më parë

  F4 rfio⅝back bmcc

 45. Erin Erdi

  Erin Erdi

  11 ditë më parë

  Bravo

 46. Flora Kovaci

  Flora Kovaci

  12 ditë më parë

  Ska ne bot si nona ...

 47. ensar kelmendi

  ensar kelmendi

  12 ditë më parë

  Eh more zot

 48. Resmi Shpata

  Resmi Shpata

  12 ditë më parë

  Te lumte goja

 49. Zemra Pejes

  Zemra Pejes

  12 ditë më parë

  Melodie gefällt mir nicht

  • Ashkaniden die Balkan Perser

   Ashkaniden die Balkan Perser

   10 ditë më parë

   @minij hooi Amin

  • minij hooi

   minij hooi

   12 ditë më parë

   Bravo vllaqko daim gjakova rrespekt per nanat tona inshalla kan shendet gjithmon

 50. fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  13 ditë më parë

  🤲....RESPEKT PER KET KANG KAQ ME VLERË🙏🙏🙏

  • minij hooi

   minij hooi

   12 ditë më parë

   RESPEKT

 51. Mirsie Xhemajli

  Mirsie Xhemajli

  13 ditë më parë

  Shume kenge e mire .Suksese

 52. Myzafer Xhepmeta

  Myzafer Xhepmeta

  13 ditë më parë

  Eh tè knoft zemra sa t’jet jeta e ke qar

 53. Inar Islami

  Inar Islami

  13 ditë më parë

  Gngu yfgcj

 54. Spencer Hurst

  Spencer Hurst

  13 ditë më parë

  Hi i get 4k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   13 ditë më parë

   🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏❤❤❤😭😭😭😭

 55. Sophie Southee

  Sophie Southee

  13 ditë më parë

  Wow i get 2k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 56. Vali Sula

  Vali Sula

  13 ditë më parë

  Ah te lumt goja

 57. Abu A

  Abu A

  13 ditë më parë

  Haram!!!

 58. minij hooi

  minij hooi

  14 ditë më parë

  Shume kenge e bukur. 👍 Nenat tona jan ❤❤❤❤❤❤❤❤

 59. Flora Temou

  Flora Temou

  14 ditë më parë

  Bukur shummm!!na emocionuat!!👏👏👏😘🥰🥰🥰💯

 60. Saba Rossi

  Saba Rossi

  14 ditë më parë

  Ty te rujt zoti more bir te knoft zemra.tan jeten

 61. Ptao Tom

  Ptao Tom

  14 ditë më parë

  Dashnija nanes nuk njeh kuffiiiii... Bravo Daim shum keng e qelluar ❤❤

 62. danqi Luan

  danqi Luan

  14 ditë më parë

  SHUM EFERTE TE ZOTI I RJJT TH GJIT NONAT 💔💔💔💔💔💔

  • minij hooi

   minij hooi

   14 ditë më parë

   Ajo qajti kur u isha i zhgenjyer, Ajo qajti kur i merzitur ajo qajti kur u gezova , Nena.

 63. Adrian Kurtaj

  Adrian Kurtaj

  15 ditë më parë

  RESPEKT

 64. Shkelqim Fetiu

  Shkelqim Fetiu

  15 ditë më parë

  Bravo vllaqko daim gjakova rrespekt per nanat tona inshalla kan shendet gjithmon

 65. Besart Gashi

  Besart Gashi

  15 ditë më parë

  👏👏

  • Ptao Tom

   Ptao Tom

   14 ditë më parë

   Shum kenga bukur dhe ritmi muzikes shum i mir

 66. mimoza gjermani

  mimoza gjermani

  15 ditë më parë

  Ahhh zemra te kendoft o zot se Kang me vend ke kendu daim lala zoti te ruft 🌟👏👏👏

 67. Ylber Krasniqi

  Ylber Krasniqi

  15 ditë më parë

  O sa ma ka mar malli me thirr oj nan

 68. Ekrem Hajrula

  Ekrem Hajrula

  15 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏❤❤❤😭😭😭😭

 69. drttyu liqm

  drttyu liqm

  15 ditë më parë

  Super kenge,bravo Daim Lala!

 70. besijan besi

  besijan besi

  15 ditë më parë

  🥰👍❤🤩

 71. Tefta Kolici

  Tefta Kolici

  15 ditë më parë

  Sh bukur nena eshte gjeja me e cmuar e respektuar dhe e vlersuar bravo dhe te lumte goja

 72. adiloviq Elisa

  adiloviq Elisa

  15 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤ Shumm.....👆🙏 shumm ......❤ mir daim Bravo ....😘 ❤❤❤❤❤❤❤

  • drttyu liqm

   drttyu liqm

   15 ditë më parë

   xx

 73. Bajram Azemi

  Bajram Azemi

  15 ditë më parë

  Te lumt

 74. Bajram Azemi

  Bajram Azemi

  15 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏

 75. Ermira Kashari

  Ermira Kashari

  15 ditë më parë

  Sinan vasallii

 76. nik nikuu

  nik nikuu

  15 ditë më parë

  Ajo qajti kur u isha i zhgenjyer, Ajo qajti kur i merzitur ajo qajti kur u gezova , Nena.

 77. Djeron Berisha

  Djeron Berisha

  15 ditë më parë

  🍰👍👍👍❤

 78. Merite Toskaa

  Merite Toskaa

  15 ditë më parë

  👍👍👍💪💪👈🍀🍀😎😍

 79. Sh Sh

  Sh Sh

  16 ditë më parë

  Shum kenga bukur dhe ritmi muzikes shum i mir

 80. Raimonta Ntomprenia

  Raimonta Ntomprenia

  16 ditë më parë

  Nje keng shum e bukur Bravo 👏 👏👏

 81. Regdu Geht

  Regdu Geht

  16 ditë më parë

  Zoti mal Allahu Nanat naj ruajt inshallah 🙏🥰🙏 Te lumt goja mbreti Kosovar Daim Lala 😍

  • Ashkaniden die Balkan Perser

   Ashkaniden die Balkan Perser

   10 ditë më parë

   Amin

 82. Taze Zefi

  Taze Zefi

  16 ditë më parë

  Bravo ,te gjitha fjalet e kenkes janë te verteta. Komplimenti

  • Regdu Geht

   Regdu Geht

   15 ditë më parë

   ♥️♥️

 83. Nikolas Karaqi

  Nikolas Karaqi

  16 ditë më parë

  O zoti te ruajt shum fjal te verteta se nuka gja mate shtrejt se fjala NaN o zot rueji gjith nanat te ken shendet e jet te gjat ka ni 21 qe e deshroj e nuk mun ta takon 💖👑nana asht ylli shtepis

  • Regdu Geht

   Regdu Geht

   15 ditë më parë

   🎈

 84. Blerta Ajdini

  Blerta Ajdini

  16 ditë më parë

  🤣❤👏

  • Regdu Geht

   Regdu Geht

   16 ditë më parë

   Super kenge,bravo Daim Lala!

 85. jeta hoxha

  jeta hoxha

  16 ditë më parë

  valla po lypi po nuk po gjaj mo me ka dek nana qe 13 vite me mungon shum😭😭

 86. Live Shqip Music

  Live Shqip Music

  16 ditë më parë

  SA LIKE BEHEN PER NENAT TONA MBRETERESHA?? 👇

 87. Sadete Shefiku

  Sadete Shefiku

  16 ditë më parë

  xx

 88. Dhurata Smoqi

  Dhurata Smoqi

  16 ditë më parë

  Daim te lumte goja ke nxjerr nje keng te vertet nenat nuk kan kufi zoti te ruajt dhe zemra te kendofte gjithmon🤲

 89. F

  F

  16 ditë më parë

  Ah sa here i kemi ber me lot ne sy neant tona zoti na e falte mekatin amin

 90. Hamit Gjuci

  Hamit Gjuci

  16 ditë më parë

  Hamit0682927879

 91. Drita Imdulini

  Drita Imdulini

  16 ditë më parë

  Kenga ma e bukur qe e kam degjuar ne keto vitet e fundit ....lumi AI qe ja din Randsin e NANES edhe ZOTI ka me rujt e me ja plotsu te gjitha deshirat ne JETË....🤲🤲🤲....RESPEKT PER KET KANG KAQ ME VLERË🙏🙏🙏

 92. 1 12

  1 12

  16 ditë më parë

  Bravo daim evertet❤❤❤

  • cqvio doli

   cqvio doli

   16 ditë më parë

   Mu knaq zemra me kengen tende daim🤲🏻

 93. Asieh Avdiu

  Asieh Avdiu

  16 ditë më parë

  Qw

 94. R. M.

  R. M.

  16 ditë më parë

  Ishte ilaçi, por e kanë bërën këngë.Shum tekst i mirë e me kuptim edukativ.Edhe këngëtari shumë mirë po e këndon.Zemrat e të gjitha nënave digjen për fëmijët e tyre ,tërë jetën ,dhe kurrë shuhet ai zjarr , deri në fund të jetës .Nëna do ta dhuronte jetën ,zemrën e gjithçka ,për fëmijët e vet.I dua shumë fëmijët e mi.Tëgjitha nënat i duan fëmijët e vet pakufi.SUKSESE

  • R. M.

   R. M.

   16 ditë më parë

   Vazhdoni të këndoni këso këngë të mrekullueshme me përmbajtje të mirë ,për të gjithë.Më intereson për tekstin kush e ka bërë.TEKSTI ËSHTË I SHKËLQYESHËM.

 95. Mimoza Schlieben

  Mimoza Schlieben

  16 ditë më parë

  Të kumt goja Daim shum shum mir eki 👍

  • cqvio doli

   cqvio doli

   16 ditë më parë

   O Zot këndofsh gjithmon po keng me plot fjal te gjdo nanes 🙏🙏

 96. Lirim Paqarizi

  Lirim Paqarizi

  16 ditë më parë

  Halla te qot muni nanes tane se shum kang e qellune po kush nuk ka nan ku muptet dain veq zotn ekan pran

 97. Ekuran Chupi

  Ekuran Chupi

  16 ditë më parë

  🎈

 98. Ekuran Chupi

  Ekuran Chupi

  16 ditë më parë

  ♥️♥️

 99. Bekim Nuzi

  Bekim Nuzi

  17 ditë më parë

  Super kenge,bravo Daim Lala!

 100. Sam Sam

  Sam Sam

  17 ditë më parë

  Kurd ?

Faqja Tjeter