Dafina Zeqiri - Karma

Bzzz Entertainment - smarturl.it/Bzzz

Stream/Download - smarturl.it/DafinaKarma

Follow @Dafina Zeqiri - smarturl.it/DafinaZeqiri

Dafina Zeqiri - Karma

Executive Producer: Dafina Zeqiri, Pellumb Citaku, Deard Sylejmani, Adrian Ertug
Produced: Dafina Zeqiri
Mix: Deard Sylejmani
Master: Deard Sylejmani
Beat: Ertug
Lyrics: Dafina Zeqiri , Arianit Palaj (Nito)
Vocal Melody: Twinsello
Video: Kotorri
Publishing: @Bzzz TV

Follow My Playlist on @Spotify
smarturl.it/ItsMeDafinaZeqiri

© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment


KARMA

Verse.1
Kur
Je tu bo mire
Krejt
dojn met pas shoqe
Kur jeta e shtir -
Mos u mshe neper qoshe...
Marre mos t'vjen, per ato qe e bone
Marre let vjen nese e la, u dorezove!

Se sa her
kan dasht mem fshi me vija
veq ma shum mu, mu ka rrit deshira
edhe nese t’keqe ti m’bon?
prap une jom ma e mira.....

Bridge:
e njejt,
hala o njejt..
gjithmon osht dikush qe merr vemendjen,
tu thon dicka keq!

E ti,
mos u prek!
njeki andrat tuja
kur i mrrin Karma ka mi kthy krejt!

Chorus:
Je-jeje, jeje, ti ama je je
Je je
Ndryshe prej tjerave ti je je!
Je-je, ti ama je je
Je je, je je..
Let t'tranohen!

Bone bone tonen
Bone bone tonen ej
Bone bone tone
Bone bone tonen ej.....

Verse.2
A ja ja ja
A jom me kta
A sjom e ksaj bote
A ja ja ja
Pse do menojn
Qe jom tu fol rofe

puna e jote,
o puna e jote ...
e nuk mirrna me to, as me llafe kote.
sdi a ke vrejt ti, gjat gjith ksaj kohe
qado-qe-je-munu me bo
Ka-dal humbje kohe!

kape
momentin ton ti kape...
bone tonen,
si me nal ti kohen....

Bridge:
e njejt,
hala o njejt..
gjithmon osht dikush qe merr vemendjen,
tu thon dicka keq!

E ti,
mos u prek!
njeki andrat tuja
kur i mrrin Karma ka mi kthy krejt!

Chorus:
Je-jeje, jeje, ti ama je je
Je je
Ndryshe prej tjerave ti je je!
Je-je, ti ama je je
Je je, je je..
Let t'tranohen!

Bone bone tonen
Bone bone tonen ej
Bone bone tone ej
Bone bone tonen ej.....

Bridge:
je njo edhe pse ka me mija......
bone tonen qajo ma e mira
e kuptojn, nese ju vjen dita
kan thon jo e tasht po thojn e dita...

kape
momentin ton ti kape...
bone tonen,
si me nal ti kohen....
se tmirat mahen n'men

Chorus:
Je-jeje, jeje, ti ama je je
Je je
Ndryshe prej tjerave ti je je!
Je-je, ti ama je je
Je je, je je..
Let t'tranohen!

Bone bone tonen
Bone bone tonen ej
Bone bone tone ej
Bone bone tonen ej.....Komente 

 1. Ferdije Sylejmani

  Ferdije Sylejmani

  Ditë më parë

  ❤🧡💛💚💙💜🖤

 2. Issey Sapyake

  Issey Sapyake

  Ditë më parë

  Kur je tu pa mirë Krejt dojn me t’pas shoqe Kur jeta është e shtirë Mos u fsheh nëpër qoshe Marre mos t’vjen për atë që e bone Marre ne t’vin nëse u dorëzove Se sa herë kanë dasht me m’fshi me vija Veç ma shumë mu, mu ka rrit dëshira Edhe nëse keq ti mu m’mban Prapë unë jam më e mira E njejtë, hala e njejtë Gjithmonë është dikush që merr vëmendjen tu thon diçka keq E ti mos u prek Njeki ondrrat e tuja kur emri Karma ka me ti kthy krejt (Je, je, je, je ti ama) (Je, je, je, je ndryshe prej tjerave) (Je, je, je, je ti ama) (Je, je, je, je, je, je) Le t’tranohen Bone, bone t’tonen Bone, bone t’tonen e Bone, bone t’tonen Bone, bone t’tonen e A jam me kta apo s’jam e ksaj bote Pse po menohesh se po fol llafe Puna jote o puna jote Nuk muna me u nda as me llafe kote Sdi a ke rrejt ti gjithë kësaj kohe Qato që je munu kan dal humbje kohe Kape momentin tond ti kape I bone t’tonet, si meno ti kto e Kape momentin tond ti kape I bone t’tonet, si meno ti kto e E njejtë, hala e njejtë Gjithmonë është dikush që merr vëmendjen tu thon diçka keq E ti mos u prek Njeki ondrrat e tuja kur emri Karma ka me ti kthy krejt (Je, je, je, je ti ama) (Je, je, je, je ndryshe prej tjerave) (Je, je, je, je ti ama) (Je, je, je, je, je, je) Le t’tranohen Bone, bone t’tonen Bone, bone t’tonen e Bone, bone t’tonen Bone, bone t’tonen e Ti je njo edhe pse ka me mijra Bone t’tonen, qajo ma e mira E kuptoni nëse iu vjen dita Vjen karma jote e ta shpëton nji dita Kape momentin tond ti kape I bone t’tonet, si meno ti kto e Kape momentin tond ti kape I bone t’tonet, si meno ti kto e (Je, je, je, je ti ama) (Je, je, je, je ndryshe prej tjerave) (Je, je, je, je ti ama) (Je, je, je, je, je, je) Le t’tranohen Bone, bone t’tonen Bone, bone t’tonen e Bone, bone t’tonen Bone, bone t’tonen e

 3. Jela Mollaj

  Jela Mollaj

  2 ditë më parë

  Super kenge. Dafina ❤🌠🧿

 4. Ferdije Sylejmani

  Ferdije Sylejmani

  2 ditë më parë

  🥺😡❤

 5. Ferdije Sylejmani

  Ferdije Sylejmani

  2 ditë më parë

  😡☹🥰

 6. Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  3 ditë më parë

  adoleshenteve qe kemi me se shumti nevoje per kto rreshta e tekste. je me e mira🙏🏼💗

 7. Leda N&N

  Leda N&N

  3 ditë më parë

  💥Keng Motivuese 👏👏👏 Je je je je ti ama .. Je je je je ndryshe prej tjerave.. Ti Je je je je ti ama .. Je je je je le t'tranohen... Bone bone tonen .. Bone bone tonen ej.. Bone bone tonen.. Bone bone tonen ej...💫💫

 8. bowen voowy

  bowen voowy

  4 ditë më parë

  Bravo Dafina super këngë

  • Charming nowhere to hide

   Charming nowhere to hide

   3 ditë më parë

   Super tekst super kenge ❤

 9. aswer huio

  aswer huio

  5 ditë më parë

  Ja vlen me ngu ksi kengtarsh qe kan kuptim neper tekste e kan ni tem t caktume n kong jo si do do prej teme tem Daffy is the best💓

 10. Shipis Zürich

  Shipis Zürich

  5 ditë më parë

  Super Song

 11. Poni selimi

  Poni selimi

  5 ditë më parë

  Perfekt ❤️

 12. minij hooi

  minij hooi

  6 ditë më parë

  Gjithmon kam pas adhurim per dafinenn per zerin çe ka,suksese do mbetesh me e mira..!

  • aswer huio

   aswer huio

   5 ditë më parë

   Zeri yt relax ne veshet e mi 💘

 13. mikoy huio

  mikoy huio

  7 ditë më parë

  1:52 the best part of this song😍😍😍 love uuuuuu DAFFY🔥🔥🥰🥰

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   5 ditë më parë

   1:52 the best part of this song😍😍😍 love uuuuuu DAFFY🔥🔥🥰🥰

 14. vera veshaj

  vera veshaj

  8 ditë më parë

  ti je inspirim sa here qe kendon 🥰😘

  • bowen voowy

   bowen voowy

   4 ditë më parë

   Zeri yt relax ne veshet e mi

 15. Lirim G

  Lirim G

  9 ditë më parë

  Shum kenge e mir amo spoti sban hiq.. Qikat qaq tvogla me kthiz perjashta, diqysh palidhje

 16. Leonard Gegaj

  Leonard Gegaj

  9 ditë më parë

  një kompliment i madh për Dafina Zeqirin për këngën "Karma" kënga ka një kuptim, tekst shumë të mirë dhe veçanërisht me fëmijët në videoklip është thjesht shumë e bukur 😃✌️👍

  • mikoy huio

   mikoy huio

   7 ditë më parë

   Je prefekte oj Dafina sa ma shume ben kenge aq me shum je stiliste 😍😘♥🔥🎉🌟

 17. Elez JahaJ

  Elez JahaJ

  9 ditë më parë

  Pp

  • minij hooi

   minij hooi

   6 ditë më parë

   Je prefekte oj Dafina sa ma shume ben kenge aq me shum je stiliste 😍😘♥🔥🎉🌟

 18. Andrea Rosa

  Andrea Rosa

  10 ditë më parë

  😍😍😍😍👏👏

 19. Jeni Alao

  Jeni Alao

  11 ditë më parë

  Kanga qe e feel mas shumti prej Albumit ❤❤

 20. Issey Sapyake

  Issey Sapyake

  11 ditë më parë

  Queen Dafina 👑 🇦🇱 Apet e Ka tregu kush osht No.1 ne Shqiptari !

 21. fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  11 ditë më parë

  Super këng 💥💥💥 !!! Je 👑 Dafina 🥰🥰🥰 Kshu vazhdo 👑👑🌟🌟🦋🤩🤩🤩

 22. Samuel

  Samuel

  11 ditë më parë

  je me mira ❤❤❤❤❤💞💞💞💞💞

 23. Ptao Tom

  Ptao Tom

  12 ditë më parë

  Super tekst super kenge ❤️

 24. Arbenita Rexhaj

  Arbenita Rexhaj

  12 ditë më parë

  Queen!

 25. An Ka

  An Ka

  12 ditë më parë

  Divaaa je 💎

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   11 ditë më parë

   Artiste shqiptare per t‘u krenu 🥳❤

 26. Sineda Polisi

  Sineda Polisi

  12 ditë më parë

  Zeri yt relax ne veshet e mi 💘

  • Ptao Tom

   Ptao Tom

   12 ditë më parë

   Gjithmon kam pas adhurim per dafinenn per zerin çe ka,suksese do mbetesh me e mira..!

 27. Janta

  Janta

  12 ditë më parë

  Really connective..... Don't waste time do the stuff away from toxic abuse things🏃‍♀️

 28. Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  13 ditë më parë

  1:52 the best part of this song😍😍😍 love uuuuuu DAFFY🔥🔥🥰🥰

  • xrrxy vvoi

   xrrxy vvoi

   9 ditë më parë

   DIVA💜

 29. Dajana

  Dajana

  13 ditë më parë

  TEKSTI [Verse 1] Kur je tu bo mirë, krejt dojn me t’pas shoqe Kur jeta e shtirë, mos u fsheh nëpër qoshe Marre mos t’vjen për atë që e bone Marre ne t’vin nëse u dorëzove Se sa herë kanë dasht me m’fshi me vija Veç ma shumë mu, mu m'ka rrit dëshira Edhe nëse keq ti mu m’mban Prapë unë jam ma e mira [Pre-Chorus] E njejtë, hala e njejtë Gjithmonë është dikush që merr vëmendjen tu thon diçka keq E ti mos u prek Ndjeki andrrat e tuja kur emri Karma ka me ti kthy krejt [Chorus] Je, je, je, je ti ama Je, je, je, je ndryshe prej tjerave ti Je, je, je, je ti ama Je, je, je, je, je, je Le t’tranohen Bone, bone t’tonen Bone, bone t’tonen e Bone, bone t’tonen Bone, bone t’tonen e [Verse 2] Ai-ja-ja-ja A jam me kta a s’jom e ksaj bote? Ai-ja-ja-ja Pse do menojn qe jom tu fol llafe? Puna jote o puna jote E nuk mujna me to e as me llafe kote Sdi a ke vrejt ti gjith' qësaj kohe Qato që je munu me bo ka dal humbje kohe [Pre-Chorus] Kape momentin ton ti kape Bone t’tonen, si meno ti kto e Ti Kape momentin tond, ti kape Bone t’tonen, si meno ti kto e E njejtë, hala e njejtë Gjithmonë është dikush që merr vëmendjen tu thon diçka keq E ti mos u prek Ndjeki andrrat e tuja kur emri Karma ka me ti kthy krejt [Chorus] Je, je, je, je ti ama Je, je, je, je ndryshe prej tjerave ti Je, je, je, je ti ama Je, je, je, je, je, je Le t’tranohen Bone, bone t’tonen Bone, bone t’tonen e Bone, bone t’tonen Bone, bone t’tonen e [Verse 3] Ti je njo edhe pse ka me mija Bone t’tonen, qajo ma e mira E kuptojn nëse iu vjen dita Vjen karma jote e ta shpëton nji dita [Pre-Chorus] Kape momentin tond ti kape Bone t’tonen, si me nal ti kohën Ti Kape momentin tond ti kape Bone t’tonen, si me nal ti kohën Se t'mirat bohën- [Chorus] Je, je, je, je ti ama Je, je, je, je ndryshe prej tjerave ti Je, je, je, je ti ama Je, je, je, je, je, je Le t’tranohen Bone, bone t’tonen Bone, bone t’tonen e Bone, bone t’tonen Bone, bone t’tonen e

 30. Erza Salihaj

  Erza Salihaj

  13 ditë më parë

  Je prefekte oj Dafina sa ma shume ben kenge aq me shum je stiliste 😍😘♥🔥🎉🌟

 31. Laureta Lola

  Laureta Lola

  13 ditë më parë

  ♥️ U Daffi nuk ngopem duke e degjuar ♥️

  • Ask to seduce Miss

   Ask to seduce Miss

   13 ditë më parë

   Nese "kultura e edukuar"do te kishte nje emer,ajo do te quhej "TALENTI I DAFINES"!

 32. Ema Fataj

  Ema Fataj

  13 ditë më parë

  💕❤️❤️

 33. Ema Fataj

  Ema Fataj

  13 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 34. niduoe stre

  niduoe stre

  13 ditë më parë

  1:52 the best part of this song😍😍😍 love uuuuuu DAFFY🔥🔥🥰🥰

  • Ask to seduce Miss

   Ask to seduce Miss

   10 ditë më parë

   Çdo këngë e Dafinës çdo kuptim dhe mësim i ri!👑

 35. Leila s

  Leila s

  14 ditë më parë

  yesss

 36. Bruna brun'

  Bruna brun'

  14 ditë më parë

  🥺❤️

 37. Fibrinda Kryeziu

  Fibrinda Kryeziu

  14 ditë më parë

  Artiste shqiptare per t‘u krenu 🥳❤️

 38. Gena Kasa

  Gena Kasa

  14 ditë më parë

  super si gjithmon 🔥❤️

  • niduoe stre

   niduoe stre

   13 ditë më parë

   💥💥💥💥

 39. xrrxy vvoi

  xrrxy vvoi

  14 ditë më parë

  Gjithmon kam pas adhurim per dafinenn per zerin çe ka,suksese do mbetesh me e mira..!

 40. Kamela Kasimi

  Kamela Kasimi

  15 ditë më parë

  Daffyyyy ❤❤❤

 41. Luisa Lui

  Luisa Lui

  15 ditë më parë

  😍😍😍😍 Dafina tduuuuuuuuuuuuu

 42. Emma 🔥 T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me

  Emma 🔥 T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me

  15 ditë më parë

  Dafina qfar te them per ty kur nuk gjej fjal me thjesht dhe shkurt je perfekt❤

  • Benita Nita

   Benita Nita

   11 ditë më parë

   Ema thjesht ti po kopjojshe a nuk din me bo koment vet ti😂

  • Esmeralda Rukaj

   Esmeralda Rukaj

   14 ditë më parë

   @Deti Osmani ioii

  • Deti Osmani

   Deti Osmani

   14 ditë më parë

   1110th I have to

 43. Kevin Dine

  Kevin Dine

  15 ditë më parë

  ❤️

  • xrrxy vvoi

   xrrxy vvoi

   14 ditë më parë

   🔥🔥🔥👏🏻👏🏻👏🏻

 44. No Rules

  No Rules

  15 ditë më parë

  1:51 jo “karma ka me ti kthy krejt” po zoti perndryshe king je 😊

 45. serry ciok

  serry ciok

  15 ditë më parë

  Nese "kultura e edukuar"do te kishte nje emer,ajo do te quhej "TALENTI I DAFINES"!

 46. Rodjana Seferaj

  Rodjana Seferaj

  15 ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍

 47. Ken Nechee

  Ken Nechee

  15 ditë më parë

  🎃🎫🎃🎫❇🔋🎫🐠🎃🧶✔ 🌞🌟🌘🌗🌖🌪⛈⛅🧼🧽🧴🛏🚪🧳🌄🌅🌆🗾🗽🌉🏪🏬🏫🏣🏢🎃🎫❇ ❇ *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 48. Agim Ajdini

  Agim Ajdini

  15 ditë më parë

  Veten zhvishe. Fëmijët jo!

  • serry ciok

   serry ciok

   15 ditë më parë

   Palidhje text llom... krejt kenget i knon njejt ni ritum

 49. brruzi

  brruzi

  15 ditë më parë

  pse pom doket kjo kange kaq e njofshme? si kur me ni ma heret dikun amo nuk pe di ku

 50. Elisa Zenunaj

  Elisa Zenunaj

  16 ditë më parë

  Lumturia gjendet atehere Kur I humb shpresat..🥺

 51. Yurges

  Yurges

  16 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 52. Yurges

  Yurges

  16 ditë më parë

  💥💥💥💥

 53. Adla adla

  Adla adla

  16 ditë më parë

  Super tekst super kenge ❤️

 54. Albania Durres

  Albania Durres

  16 ditë më parë

  Super super keng hallall dafina❤

 55. Besim Osmani

  Besim Osmani

  16 ditë më parë

  Kur je tu ba mir kejt dojn met 0as shoqe kur jeta e vshtir mos u mshef neper qoshe marre mos t vjen per ata qe se bone marre let vjen nese e le u dorzove 🥰🥰🥰

 56. Verona Smajli

  Verona Smajli

  16 ditë më parë

  🔥🔥🔥👏🏻👏🏻👏🏻

 57. serdy ximi

  serdy ximi

  16 ditë më parë

  Dafine je mbreti i kangve dhe gjithman je kan!

 58. Ema Fataj

  Ema Fataj

  16 ditë më parë

  🔥❤️

 59. shenker shenker

  shenker shenker

  16 ditë më parë

  Pezho , Naftash .

 60. Yo Yo

  Yo Yo

  16 ditë më parë

  Video banale me kta femije te veshur si ... spe them me mir!

 61. You tube You tuba

  You tube You tuba

  16 ditë më parë

  Diva

 62. labi d

  labi d

  16 ditë më parë

  Palidhje text llom... krejt kenget i knon njejt ni ritum

 63. shshs shshs

  shshs shshs

  16 ditë më parë

  Super ,,DAFINA GHITHMON HITE SHMME TE BUKURA.. HITE VJESHTE BRAVO

 64. Kosova Tayna

  Kosova Tayna

  17 ditë më parë

  02:57 ❤️ Sa e bukur😍

 65. life is a gift

  life is a gift

  17 ditë më parë

  👏👏👏

 66. nijuo joing

  nijuo joing

  17 ditë më parë

  Muzika dhe teksti 👌🏻❤️ por pse e kan zhvesh vogelushen kshtu? 🥺

 67. Hama Hamaa

  Hama Hamaa

  17 ditë më parë

  Omg very nice love dafina im from kurdistannn❤️🤍💛💚

 68. erza lubovci

  erza lubovci

  17 ditë më parë

  1:52 the best part of this song😍😍😍 love uuuuuu DAFFY🔥🔥🥰🥰

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   5 ditë më parë

   DIVA💜

 69. Tessa19 __

  Tessa19 __

  17 ditë më parë

  O ti je yll bre ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 70. Rudina Kastrati

  Rudina Kastrati

  17 ditë më parë

  Je artiste e vertet 🙌🏻❤

  • nijuo joing

   nijuo joing

   17 ditë më parë

   Vetem 1 pervers mund te paragjykoje kete video per seksualitet femijesh.

 71. Bukurie Ramadan

  Bukurie Ramadan

  17 ditë më parë

  Super Dafina🍀💞

 72. Gerti Osmanogiq

  Gerti Osmanogiq

  17 ditë më parë

  Super song 🏆♥️

 73. cnmmd qiuoo

  cnmmd qiuoo

  17 ditë më parë

  AMAZING SONG,,,,,,,YOU ARE SO POSITIVE AND PEOPLE HAVE NEED FOR POSITIVITY,,,,🙏🌏THANK YOU HONEY.

 74. Janina

  Janina

  18 ditë më parë

  Superr 💖💖💖

 75. Francesko Beqiri

  Francesko Beqiri

  18 ditë më parë

  Ska ktu faj vec Dafina , qe eshte 👸

 76. Shqipni Etnike

  Shqipni Etnike

  18 ditë më parë

  O boll e mir je per zo e stil amo nkoh tfundit na kini lodh rakin me kto ritme latine

 77. Embrije Rexhepi

  Embrije Rexhepi

  18 ditë më parë

  Po ti dafina ku je??

  • cnmmd qiuoo

   cnmmd qiuoo

   17 ditë më parë

   Superrrrrrr keng

 78. 👑Jasmina_Lyrics_Kida_Fans👑

  👑Jasmina_Lyrics_Kida_Fans👑

  18 ditë më parë

  Super kengeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 79. Gledi-@hotmail.com Gledilona.halili@hotmail.com

  Gledi-@hotmail.com Gledilona.halili@hotmail.com

  18 ditë më parë

  Bravoooooooo Dafiii

 80. senni bgon

  senni bgon

  18 ditë më parë

  s’ka fjale per ty, je thjesht DIVA.

 81. Irene Orologgio

  Irene Orologgio

  18 ditë më parë

  Nora e dhurata me e mira

 82. bubi kacurrel

  bubi kacurrel

  18 ditë më parë

  Vetem 1 pervers mund te paragjykoje kete video per seksualitet femijesh.

 83. Anazus Anaa

  Anazus Anaa

  18 ditë më parë

  Kjo qika vogel Mini Dafina omg ❤️❤️

 84. JOANA JOANA

  JOANA JOANA

  18 ditë më parë

  Perfekt! Super kenge qe percon nje super mesazh ! Faleminderit Dafina je me e mira…

  • senni bgon

   senni bgon

   18 ditë më parë

   Dafine je mbreti i kangve dhe gjithman je kan!❤️

 85. Ana Tahiri

  Ana Tahiri

  18 ditë më parë

  E filli mesazhin me daffin edhe krejt qata qe kan kalu qeto rrug e fillin, Falemnderit Daffi qe po Ma bon jeten pozitive

 86. Bujar Gurguri

  Bujar Gurguri

  18 ditë më parë

  🧠👈OO

 87. Bujar Gurguri

  Bujar Gurguri

  18 ditë më parë

  💔😭💔😭🖐️💖👏👏👏

 88. luma luma

  luma luma

  18 ditë më parë

  Tkom Idoll😍🥰👌💫

 89. Klea Yskollari

  Klea Yskollari

  18 ditë më parë

  Superrrrrrr keng

 90. Xhevi Spahiu

  Xhevi Spahiu

  18 ditë më parë

  Dafina💖👍

 91. AsTo DI

  AsTo DI

  18 ditë më parë

  Me godet sa here te degjoj.Bravo!❤💥💫🌹

 92. Monda Zeneli

  Monda Zeneli

  18 ditë më parë

  Bravo Dafina super këngë❤

  • aswer huio

   aswer huio

   14 orë më parë

   Dafine je mbreti i kangve dhe gjithman je kan!❤️

  • aswer huio

   aswer huio

   14 orë më parë

   Amazing song🤩🤩🤩 💯💯❣🔥 E dija qe Dafina nuk zhgenjen asnjehere❣🔥🔥❤

 93. tina ramaj

  tina ramaj

  18 ditë më parë

  💛💛💛

 94. Only my opinion

  Only my opinion

  18 ditë më parë

  Me këtë këngë që dëgjova dhe pashë di të them vetëm që mezi pres këngët tjera të këtij albumi sepse janë me tema të bukura dhe të qetësojnë shumë.💓

 95. bubi kacurrel

  bubi kacurrel

  18 ditë më parë

  Pervec klipit e kenges qe eshte perfekte,vajza e vogel aktore e mrekullueshme.

 96. Lks Blm

  Lks Blm

  18 ditë më parë

  Deshalb seit ihr doch so arm dran... Ist das nicht offensichtlich? Ihr pisser seit mir nicht gewachsen.

 97. orges lleshu

  orges lleshu

  18 ditë më parë

  👑💝💘💘 💕💕💕

 98. Albanian boay

  Albanian boay

  18 ditë më parë

  Dafine je mbreti i kangve dhe gjithman je kan!❤️

 99. M m

  M m

  18 ditë më parë

  Bravo per protagonistet e videos 😍😍

 100. Rvve Duio

  Rvve Duio

  18 ditë më parë

  Nese "kultura e edukuar"do te kishte nje emer,ajo do te quhej "TALENTI I DAFINES"!

Faqja Tjeter