Dafina Zeqiri - JAPA

Bzzz Entertainment - smarturl.it/Bzzz

Stream/Download - smarturl.it/DafinaJAPA

Follow @Dafina Zeqiri - smarturl.it/DafinaZeqiri

Executive Producer : MONEYZ
Produced by: RZON \u0026 Pllumb
Lyrics: @ELINEL
Video by: Entermedia
Publishing by: Bzzz


Follow My Playlist on @Spotify
smarturl.it/ItsMeDafinaZeqiri


“ 𝑫𝒂𝒇𝒊𝒏ë 𝒎𝒐𝒋 “ Album coming soon.......

© ℗ Moneyz \u0026 Bzzz Entertainment


DAFINA - JAPA

Ani ani
Hajt se e sheh ti veq sa tkryhet kjo Karantine
Edhe t’bjen n'men ty kejt ato qe un ti japa

Chorus x2
Jap japa
Japa japa japa po
(Kejt ato qe ti)
Japa japa
Japa japa japa-pa

Ku mete ti
Me mir sun gjete ti
Je kon jeta jemeee
Pse po bon ti probleme

Ani ani
Mos ta nin u bo Ani
Ma mir i ftoft
Jargani
Se sa pishman mu bo tani
Ani

Shko
Bon haapa
Aaa
Ska kthim mrapa
Joooo

Chorus x2
Jap japa
Japa japa japa po
X2

Verse.2
Nata
Shum e ftoft ke nata
Pak ngrohtsi nuk pata
Pytem mu
Pytem mu pse tdashta

Nuk e ke vleresu ti
Tmiren sa e pate
Tash mun me kujtu
Kur del gjumi midis nate
Sa tkom dhon ti e din
Un ALL IN e ti veq Gabim

Po t'thom
Papa
Vrapo
Ik Papa
Durt me ty i lava
Mun me shku
Mun me shku
Ik Papa


Komente 

  1. Limani Lorenzo

    Limani Lorenzo

    Ditë më parë

    Whitney Houston Shqiptare Rrespekte nga Franca

  2. Alb Shkoder

    Alb Shkoder

    Ditë më parë

    Per zoti

  3. Alb Shkoder

    Alb Shkoder

    Ditë më parë

    Po e di per ta song ca me i ba nuk e di

  4. Marie yola Laurore

    Marie yola Laurore

    Ditë më parë

    Love from New York I don’t even understand a word, I discovered this song while I was listened to Maitre Gims on SoundCloud.

    • bodoti qwiu

      bodoti qwiu

      Ditë më parë

      dieser spezielle dafina vibe 🤌🏽😍

  5. Maida Iseni

    Maida Iseni

    2 ditë më parë

    V V

  6. xrrxy vvoi

    xrrxy vvoi

    2 ditë më parë

    Dafiiii per Eurovision 🇦🇱🇽🇰

  7. Draum

    Draum

    3 ditë më parë

    Këngë dhe ritëm i mrekullueshëm! Ejani të ndani muzikë si kjo në: www.reddit.com/r/international_music/ Awesome song and rhythm! Come share music like this at: www.reddit.com/r/international_music/

  8. Arsim Ramadani

    Arsim Ramadani

    3 ditë më parë

    Daffy si gjithmon NR 1

  9. Vjollca Canaj

    Vjollca Canaj

    3 ditë më parë

    Je ma e mira

    • xrrxy vvoi

      xrrxy vvoi

      2 ditë më parë

      Artiste me bole!

  10. Borsh 🇦🇱

    Borsh 🇦🇱

    4 ditë më parë

    Sa jan dakort qe Noyzi dhe Dafina te bejn nje keng.

  11. Devis Fejzulla

    Devis Fejzulla

    4 ditë më parë

    SUPER DAFINA ZEQIRI💋

  12. hen ko

    hen ko

    5 ditë më parë

    dieser spezielle dafina vibe 🤌🏽😍

  13. Borsh 🇦🇱

    Borsh 🇦🇱

    5 ditë më parë

    Yll...super kengetare

  14. Reti Cuka

    Reti Cuka

    6 ditë më parë

    1 jesh shume me pelqen suksese te metejshme

  15. Defrim Haskaj

    Defrim Haskaj

    6 ditë më parë

    Rks lumiiiiii

  16. gezim gashi

    gezim gashi

    6 ditë më parë

    I love you so much

    • hen ko

      hen ko

      5 ditë më parë

      Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish Ai do t'ju japë jetën e përjetshme ((shiko lart në qiell dhe pyete atë))

  17. Ask to seduce Miss

    Ask to seduce Miss

    7 ditë më parë

    She is now trending in germany 😍😍❤️🇩🇪

  18. Uesli Kolaveri

    Uesli Kolaveri

    7 ditë më parë

    O sa e bukur me pelqen kjo muzik

  19. bowen voowy

    bowen voowy

    7 ditë më parë

    Artiste e fort dhe personalisht ma e profesionuara e estrades ne biznis muzikore!

    • zijuiy wttuy

      zijuiy wttuy

      6 ditë më parë

      She is now trending in germany 😍😍❤️🇩🇪

  20. Cassie

    Cassie

    8 ditë më parë

    DAFINA👑👑

  21. Sibe Berberi

    Sibe Berberi

    9 ditë më parë

    Ma e mira me e bukura

    • Ask to seduce Miss

      Ask to seduce Miss

      7 ditë më parë

      Respekt from Serbia🇷🇸❤🇽🇰

  22. Era Era

    Era Era

    9 ditë më parë

    Po shume te bukur e ka bo me Bekur se milisa

  23. Anxhela Jonuzi

    Anxhela Jonuzi

    10 ditë më parë

    Super diva ❤❤

    • bowen voowy

      bowen voowy

      7 ditë më parë

      ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️SHINES❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  24. usam jahja

    usam jahja

    10 ditë më parë

    Artiste me bole!

  25. hg Huk

    hg Huk

    10 ditë më parë

    qe ti japa a qe ti dhash ? :P

  26. Salihu. M

    Salihu. M

    11 ditë më parë

    Ooo naj knaqe shpirtin me ket zerin tend ooooo je 1 ne bote

  27. Roan way

    Roan way

    11 ditë më parë

    🥰🥰

  28. Roan way

    Roan way

    11 ditë më parë

    🥰🥰

  29. Mike Saraft

    Mike Saraft

    11 ditë më parë

    🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  30. Dira Sukmawati

    Dira Sukmawati

    11 ditë më parë

    Wow

  31. Dira Sukmawati

    Dira Sukmawati

    11 ditë më parë

    Wow nice music...

  32. Ardit Metai

    Ardit Metai

    11 ditë më parë

    Je heroin e shpirtit tim zemer poo nuk mundem pa kenget e tua zhdokeng qe kendon ti esht jet

  33. Emilian Karafili

    Emilian Karafili

    11 ditë më parë

    🔥🔥🔥🔥🔥

  34. hhkk mmm

    hhkk mmm

    11 ditë më parë

    Respekt from Serbia🇷🇸❤🇽🇰

    • Roblox YT

      Roblox YT

      6 ditë më parë

      No thanks.

    • fouoii gyhh

      fouoii gyhh

      10 ditë më parë

      DEUSA💎✨💙

  35. Valentin Meholli

    Valentin Meholli

    11 ditë më parë

    Pse pom pelqen kjo kang qdo dite tu e ngu kur rasisht hina e pash qe e ka shkru elineli ehhh qat here e dita !

  36. Paulo Henrique

    Paulo Henrique

    12 ditë më parë

    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️SHINES❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  37. FLORDI

    FLORDI

    12 ditë më parë

    alpast.info/one/video/jah72KqCnqCbnZE

  38. Altin Abazi

    Altin Abazi

    12 ditë më parë

    Bravo

  39. Aurela Gorezi

    Aurela Gorezi

    12 ditë më parë

    Bravo,Dafina na kenaqe.Keshtu vazhdo duke na kenaqur shpirtin me keto kenge fantastike.

    • Nezir Vrapi

      Nezir Vrapi

      7 ditë më parë

      👍

  40. Majlinda Ferfelli

    Majlinda Ferfelli

    12 ditë më parë

    Sa te bukur e Ke kenduar e Ke qar te lumt

  41. Rexha Bekoviq

    Rexha Bekoviq

    12 ditë më parë

    Legend je Love from Cologne 🇦🇱❤️

  42. leunora qizmolli

    leunora qizmolli

    12 ditë më parë

    Min favorit muzik 😘😘❤️

  43. Sonila Beta

    Sonila Beta

    12 ditë më parë

    Bravo 🥳👌😽🥰 sherim per te gjuith

  44. Charming nowhere to hide

    Charming nowhere to hide

    12 ditë më parë

    No one: Me in the middle of the night: JAPA JAPA 🧠🎶

    • bodoti qwiu

      bodoti qwiu

      Ditë më parë

      Just in love! Every new song from Dafina is FIRE!!!

  45. riad murati

    riad murati

    13 ditë më parë

    G.O.A.T DAFFY

  46. Ani Shyti

    Ani Shyti

    13 ditë më parë

    Po ca tbona mor😂😂😂😂😂

  47. Gzim Tahiri

    Gzim Tahiri

    13 ditë më parë

    Bravoooooo dafinaa te dus shume

  48. Fabian Mtj

    Fabian Mtj

    14 ditë më parë

    🔥🔥❤️😍❤️

  49. Elheme Ferizi

    Elheme Ferizi

    14 ditë më parë

    You and this song are soooo beautiful!🤩🤩🤩🤩💗💗

  50. zijuiy wttuy

    zijuiy wttuy

    14 ditë më parë

    Sekreti te Kenget e Dafines jane qe sa ma shume ti ndegjosh aq ma shume fiksohesh mas saj .... qata kenget e Dafines ndegjohen edhe mas shume vite tjera ❤️ Diva Dafi

  51. Enea Iseni

    Enea Iseni

    14 ditë më parë

    YAS Dafina

    • Enea Iseni

      Enea Iseni

      14 ditë më parë

      👏👏👏👏👏👏👏👏👏❤💫👑👸🏽

  52. fouoii gyhh

    fouoii gyhh

    14 ditë më parë

    No one: Me in the middle of the night: JAPA JAPA 🧠🎶

    • bofooit gojo

      bofooit gojo

      12 ditë më parë

      No one: Me in the middle of the night: JAPA JAPA 🧠🎶

  53. Koni S

    Koni S

    15 ditë më parë

    Shume e bukur kenga Bravo dafina

    • zijuiy wttuy

      zijuiy wttuy

      14 ditë më parë

      С седыми волосами она выглядит на 95. Неплохо, но к этому нужно привыкнуть. Но песня классная.

  54. Freak Vic

    Freak Vic

    15 ditë më parë

    The only Nigerian comment

  55. Kiza Kryeziu

    Kiza Kryeziu

    15 ditë më parë

    Diva e muzikes na ka marr malli per ty ❤❤❤❤

    • fouoii gyhh

      fouoii gyhh

      14 ditë më parë

      Thjesht diva

  56. Lili 7

    Lili 7

    15 ditë më parë

    DIVA je Daffi, kongt e tua hite si gjithmone♥️✨

  57. Lisbona Kabashi

    Lisbona Kabashi

    15 ditë më parë

    Kenge shummm e mir

  58. Majlinda Ferfelli

    Majlinda Ferfelli

    15 ditë më parë

    Te lumt

  59. Lori King Zefi

    Lori King Zefi

    15 ditë më parë

    Kush e lexon këtë koment Zoti ja ruajt familjen🙏

  60. Lejla Kamisholli

    Lejla Kamisholli

    15 ditë më parë

    Fireeeee ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  61. Alma

    Alma

    15 ditë më parë

    🌷🍓✨🍉🌸❤️🥰🦋

  62. Alboshin

    Alboshin

    16 ditë më parë

    🔥🔥🔥🔥

  63. Me Ma

    Me Ma

    16 ditë më parë

    Dafi ski dhez hiq, si dhurata dhe tayna. Tash je plak , veq botoxi munet met nimu si deri tash ,duhesh me hi ne pension ti tash. Ka hec koha jote😂🤦🏻‍♀️

  64. ladionaa

    ladionaa

    16 ditë më parë

    Q

  65. Emily An

    Emily An

    16 ditë më parë

    С седыми волосами она выглядит на 95. Неплохо, но к этому нужно привыкнуть. Но песня классная.

    • minij hooi

      minij hooi

      16 ditë më parë

      No one: Me in the middle of the night: JAPA JAPA 🧠🎶

  66. Apfelsirup HD

    Apfelsirup HD

    16 ditë më parë

    С седыми волосами она выглядит на 95. Неплохо, но к этому нужно привыкнуть. Но песня классная.

  67. DonaId J. Trump

    DonaId J. Trump

    17 ditë më parë

    🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  68. Erberen Torte

    Erberen Torte

    17 ditë më parë

    Thjesht diva

  69. sara toskaj

    sara toskaj

    18 ditë më parë

    ooo milettt si mund ta krahasoni dafinen me te perputhen mos u qmendni para kohe 😣😣😣😣 daffy asht queeni 15 vjet ne muzik e prp te gjitha kenget jan fire🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💕💕💕💕💕💕

    • Geg Toska

      Geg Toska

      16 ditë më parë

      Oj Kusherin

  70. Era Smus

    Era Smus

    18 ditë më parë

    Too aggressive in bed for her own good...trying too much? Dont mind me, Im just bullshitting...

  71. kosova kosova

    kosova kosova

    18 ditë më parë

    Kreit ju qe ekeni kritiku Diven Adelinen per veshjen me kryq,kqyrnjani ksaj kryqin nqaf edhe nfuuund kreit klipit kqyrnjani tpasmet e ngjita ka ti banshkon kamt

  72. bofooit gojo

    bofooit gojo

    19 ditë më parë

    This gonna be my summer song 💯

  73. Maggie Trupido

    Maggie Trupido

    19 ditë më parë

    ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  74. Hatixhe Kormaku

    Hatixhe Kormaku

    19 ditë më parë

    Nice 👏

  75. Lorena Kr30948

    Lorena Kr30948

    19 ditë më parë

    *Ohrwurm

    • bofooit gojo

      bofooit gojo

      19 ditë më parë

      850 unlike kujt ju qi nona me shtyp?!

  76. Lorena Kr30948

    Lorena Kr30948

    19 ditë më parë

    Uhu sa mir Vera Hit 🇽🇰🇦🇱😂 Ann alle Uhrwerk jetzt schon Ahaha 😂🇩🇪

  77. Dylbe Muqolli

    Dylbe Muqolli

    19 ditë më parë

    KENGA ME E MIRA PREJ TEJE KA QENE DURO FLM QE BEN KENGA TE DUA DAFI🥰🥰😊😊😘

  78. bujana haxhiu

    bujana haxhiu

    20 ditë më parë

    Une mendova se kjo (JAPA) kishte ndonje kuptim tjeter... 😑 Pasi lexova lyric u skandalizova qe nga dy zgjedhje te foljeve DHASHE - JAP e ka bere JAPA 🤬 Tmerr , sinqerisht mos e perdhunoni me gjuhen.

    • Ksuela Sula

      Ksuela Sula

      18 ditë më parë

      Ashtu si ne textet e huaja want =wanna Nuk ka perdhunim gjuhe ketu, per tu bere me interesant teksti Edhe kurioz degjuesi sepse te gjithe menduan se do kishte JAPA ndonje kuptim tjeter . Gjera artistash !!!

    • bofooit gojo

      bofooit gojo

      18 ditë më parë

      Respekte nga Macedonia 🇲🇰 shum me pelqen kjo muzikë😍👏

  79. edcvgftyu tgbhuji

    edcvgftyu tgbhuji

    20 ditë më parë

    A Battle-Ax Changes Everyone in our village also witnessed how my character changed. They said I became a really nice person after I started to practice Falun Gong and follow Falun Gong’s principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance. The Communist Party secretary in the village, in particular, was impressed that I, who was considered the toughest woman in the area, could change so much. He was serious when he said that. In the past, I had a bad temper. If anyone made trouble for me, I could go after him until he really regretted it. I often quarreled and fought with other people and would not stop until I’d won. Everyone, including the villains in the village, was very polite to me because of that. “If you were a man and went out into the world, I believe no one could beat you down,” one of them said. In my heart, however, I felt lonely because I always had enemies no matter where I was. Because I quarreled and fought, my health got worse. That was why I ended up in bed, waiting for death, before I was 40. One year, we had to pay the village government money. We turned in every cent we had and were still short 50 yuan. One village official said turning in grain was also fine. So my husband and I sent over broom-corn to cover the 50 yuan. The next day, the accountant said we still needed to pay 50 yuan. “We turned in grain yesterday. Why didn’t you record it?” I could not take it anymore and yelled. “It’s not that I did not record it-no grain was turned in in the first place,” the accountant explained. The person next to him said the same thing. “That’s enough!” I said. I jumped up, grabbed the ledger, and dumped the abacus on the ground. Pointing at the others waiting in the room to clear their accounts, I called out, “If we do not straighten this out now, don’t even think about going back to work here!” The Party secretary saw that I was hysterical and dragged me out of the room. I directed my anger at him. I punched him and kept shouting, “You know why I’m hitting you? Because you did not lead them well. Since you are not a good official, you’d better let someone else take your place!” The secretary did not fight back and just smiled. Later on I learned that the mistake was caused by my husband since he did not tell the accountant about our grain submission.

  80. The Black Rat Inn

    The Black Rat Inn

    20 ditë më parë

    ugly shit. this is not albanian music.

  81. anci bananci

    anci bananci

    20 ditë më parë

    What means JAPA ??

    • Drilon Say

      Drilon Say

      14 ditë më parë

      Give « something »

    • anci bananci

      anci bananci

      19 ditë më parë

      @soinu foig 👍

  82. Black Sheep13

    Black Sheep13

    20 ditë më parë

    🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  83. Mmahmoud Ismail

    Mmahmoud Ismail

    20 ditë më parë

    ةةةةةةةةةةةةةةة

  84. maroje kralj

    maroje kralj

    20 ditë më parë

    Love from croatia 🇭🇷🇭🇷♥️

    • DonaId J. Trump

      DonaId J. Trump

      17 ditë më parë

      Za dom spremni 🇦🇱

  85. Piotr Kaczkowski

    Piotr Kaczkowski

    20 ditë më parë

    JAPA JAPA hehe

  86. Gafurr Morina

    Gafurr Morina

    20 ditë më parë

    Suksese je shum e bukur

  87. Τζενη Τζενακι

    Τζενη Τζενακι

    20 ditë më parë

    Bravo dafina

  88. Shqipe Krasniqi

    Shqipe Krasniqi

    20 ditë më parë

    Numer 1 je te dua shum 👏⭐❤️

  89. Lazo Rot

    Lazo Rot

    20 ditë më parë

    850 unlike kujt ju qi nona me shtyp?!

  90. anila krasniqi

    anila krasniqi

    20 ditë më parë

    ❤❤💘💘

  91. George Rivera

    George Rivera

    20 ditë më parë

    Wenn Sie einen Film ansehen möchten, aber nicht wissen, welchen verwenden Sie random.movie . Sie haben 2021 Filme und mehr als 600.000 Filme

  92. Grace

    Grace

    20 ditë më parë

    Hajt se e sheh ti ...💛🌠

  93. Egzona mulliqi

    Egzona mulliqi

    20 ditë më parë

    Kurora mbet gjithmon te ti 👌❤👑

  94. Visit Albania

    Visit Albania

    20 ditë më parë

    🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

  95. Ina Gyl

    Ina Gyl

    20 ditë më parë

    Ja baba ja nana njeri po 😂😂😂

  96. ana

    ana

    21 ditë më parë

    Japa

  97. minij hooi

    minij hooi

    21 ditë më parë

    Mozzik x Dafina🔥🔥

  98. Afrim

    Afrim

    21 ditë më parë

    talent pa fund kja Dafina more qa u ba kshtu ;)

  99. Tefta Thaçi

    Tefta Thaçi

    21 ditë më parë

    muzika me emir qe kam ngju🤗🤗🤗❤️❤️

    • Tefta Thaçi

      Tefta Thaçi

      21 ditë më parë

      ❤️❤️❤️❤️

  100. Arjola Sherifi

    Arjola Sherifi

    21 ditë më parë

    Dafi ma e mira😍😍😍😍😍

Faqja Tjeter