Muzikë

Cricket ft Yll Limani - Ndoshta (Official Music Video)

Official video for "Ndoshta" by CRICKET & YLL LIMANI.
Music by : @Yll Limani & Cricket
Produced by : CRICKET
Lyrics by Yll Limani
Master by : Lorenc Aliaj

Follow @Cricket Music on:
Instagram : cricket.music
Follow Yll Limani on:
Instagram : ylllimani
Music is a language that transcends all boundaries.
© 2020 Cricket Music. All Rights Reserved.
#Cricket #Yll Limani #onima

Komente 

 1. denis Sulovari

  denis Sulovari

  36 minuta më parë

  Per ca i beni keto keng per te qar

 2. Erza Thaqi

  Erza Thaqi

  7 orë më parë

  Yll limani❤️

 3. Xhevi Cupi

  Xhevi Cupi

  21 orë më parë

  Mos ha kar me historit e tjetrit

 4. Kini Kin

  Kini Kin

  Ditë më parë

  bravo te koft

 5. bilinas mini

  bilinas mini

  Ditë më parë

  Fiks per ex-in tim ai duhet te ma kushtoj mu 💀

 6. 4Nejo4

  4Nejo4

  2 ditë më parë

  Kang e buker 🤌

 7. yuoop noke

  yuoop noke

  2 ditë më parë

  like kush mendon qe ylli limani ka tekstet mat mira per dashurin 🔥🥵❤️

  • bilinas mini

   bilinas mini

   17 orë më parë

   Super ,si gjithmone 🔥🌟♥️

 8. dolita windo

  dolita windo

  3 ditë më parë

  Çdo fjal me tingellon ne shpirt❤

  • bilinas mini

   bilinas mini

   17 orë më parë

   degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎

 9. Anxhentila Kola

  Anxhentila Kola

  3 ditë më parë

  Jkk

  • bilinas mini

   bilinas mini

   Ditë më parë

   Super kenge super text super kengetar ..superrrrr balade..e ke qa o Ylli Limani..😘😘

 10. nickalm

  nickalm

  3 ditë më parë

  Art fantastik cricket 🔥 & Yll

 11. seiom jvony

  seiom jvony

  5 ditë më parë

  Çdo fjal me tingellon ne shpirt❤

  • yuoop noke

   yuoop noke

   2 ditë më parë

   Kur mendoj qe mund ta degjoje kete kenge dhe te thot po e cova jeten x lesh sps jm idiot. Epike. 🤪💪

 12. Mia Tips

  Mia Tips

  5 ditë më parë

  Ti don me na myt 😄

  • dolita windo

   dolita windo

   3 ditë më parë

   like kush mendon qe ylli limani ka tekstet mat mira per dashurin 🔥🥵❤️

 13. Ptao Tom

  Ptao Tom

  5 ditë më parë

  Çdo fjal me tingellon ne shpirt❤

 14. Safete Kokici

  Safete Kokici

  6 ditë më parë

  🌟🌟❤❤

 15. opzz xsin

  opzz xsin

  6 ditë më parë

  degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎

  • seiom jvony

   seiom jvony

   5 ditë më parë

   Sa pak views,marre

 16. Servis Fresi

  Servis Fresi

  7 ditë më parë

  Je me i miri

  • seiom jvony

   seiom jvony

   4 ditë më parë

   Sa pak views,marre

  • seiom jvony

   seiom jvony

   4 ditë më parë

   je i papar❤️

 17. ehe po

  ehe po

  7 ditë më parë

  Fiks per ex-in tim ai duhet te ma kushtoj mu 💀

 18. Meso Gjermanisht

  Meso Gjermanisht

  7 ditë më parë

  Meso Gjuhen gjermane falas! ABONOHU KETU per me teper!

  • opzz xsin

   opzz xsin

   6 ditë më parë

   😔♥️

 19. BESA

  BESA

  7 ditë më parë

  Le ta themi, gjysma e njerëzve që po e dëgjon tani është tu qajt 😩😩

 20. Lona Lushaj

  Lona Lushaj

  8 ditë më parë

  Mka marr malli per te por si shkruaj dot 😓

 21. fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  8 ditë më parë

  degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎

  • soinhu foitu

   soinhu foitu

   7 ditë më parë

   alpast.info/one/video/bombrtl4Z6i3oqI

 22. tirana918

  tirana918

  8 ditë më parë

  Super ,si gjithmone 🔥🌟♥️

  • soinhu foitu

   soinhu foitu

   7 ditë më parë

   Awesome i get 3k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 23. Ornela Pergjegji

  Ornela Pergjegji

  9 ditë më parë

  Super kenge super text super kengetar ..superrrrr balade..e ke qa o Ylli Limani..😘😘

 24. bowen voowy

  bowen voowy

  9 ditë më parë

  🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤

 25. Sene Sene

  Sene Sene

  9 ditë më parë

  Kur mendoj qe mund ta degjoje kete kenge dhe te thot po e cova jeten x lesh sps jm idiot. Epike. 🤪💪

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   8 ditë më parë

   Je ma i mir ylli 👑💜

 26. Egli Channel

  Egli Channel

  9 ditë më parë

  like kush mendon qe ylli limani ka tekstet mat mira per dashurin 🔥🥵❤️

 27. Joanna

  Joanna

  10 ditë më parë

  🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤

 28. l.l l.l

  l.l l.l

  10 ditë më parë

  Sa pak views,marre

  • bowen voowy

   bowen voowy

   9 ditë më parë

   Ne Shqiperi eshte xhiruar ky videoklip?

 29. minij hooi

  minij hooi

  10 ditë më parë

  je i papar❤️

 30. Perik Prifti

  Perik Prifti

  10 ditë më parë

  O jettt

 31. Leda Preci

  Leda Preci

  11 ditë më parë

  🥺🥺🥺😍😍😍😍

  • Joanna

   Joanna

   10 ditë më parë

   Po ik o Ylli ik, se nuk e durojmë dot këtë kryevepër.

 32. L L

  L L

  11 ditë më parë

  😔♥️

  • minij hooi

   minij hooi

   10 ditë më parë

   🥰🥰🥰🥰

 33. Proo Proo

  Proo Proo

  12 ditë më parë

  Ma i miri tek kjo kenga gjej veten time suksese ylli

 34. hen ko

  hen ko

  12 ditë më parë

  Shume tekste te bukura ze i mrekullueshem bravo talent i vertete👍

 35. Lilly Goold-Adams

  Lilly Goold-Adams

  13 ditë më parë

  Awesome i get 3k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 36. Polikseni Zouta

  Polikseni Zouta

  13 ditë më parë

  alpast.info/one/video/bombrtl4Z6i3oqI

 37. Dark Web

  Dark Web

  13 ditë më parë

  LARGESI E MALLKUAR 😔🥺 🥺🥺

 38. Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  13 ditë më parë

  Je ma i mir ylli 👑💜

  • hen ko

   hen ko

   12 ditë më parë

   👏👏👏👏👏👏👏🏆🏆

 39. Emily An

  Emily An

  14 ditë më parë

  Je ma i mir ylli 👑💜

 40. Olta Bani

  Olta Bani

  15 ditë më parë

  Ne Shqiperi eshte xhiruar ky videoklip?

 41. Love Calming Relax

  Love Calming Relax

  16 ditë më parë

  *Good evening*

  • Charming nowhere to hide

   Charming nowhere to hide

   13 ditë më parë

   Gjynaf kur kjo super keng nk merr klikime ,,ti meriton shum e me shum.

 42. Lorida Afrinderin

  Lorida Afrinderin

  16 ditë më parë

  Fccv

  • Emily An

   Emily An

   14 ditë më parë

   Ohh ca kengeeee 😍😍😢😍😍😍😍😍

 43. Havana 1996

  Havana 1996

  16 ditë më parë

  Po ik o Ylli ik, se nuk e durojmë dot këtë kryevepër.

 44. soinhu foitu

  soinhu foitu

  16 ditë më parë

  Cricket music , si gjithmon na knaq me kto gjera te bukura ❤️

 45. Eriselda Saliaj

  Eriselda Saliaj

  16 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰

  • soinhu foitu

   soinhu foitu

   15 ditë më parë

   " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🌹🌹🌹

 46. AM13 AM13

  AM13 AM13

  16 ditë më parë

  Ylli ti je i pa arritshem Bashk me cricket

  • soinhu foitu

   soinhu foitu

   15 ditë më parë

   Nice job guys?

 47. Art Bislimi

  Art Bislimi

  16 ditë më parë

  Yf

 48. Art Bislimi

  Art Bislimi

  16 ditë më parë

  ❤❤♥️

  • soinhu foitu

   soinhu foitu

   16 ditë më parë

   duhet me qep copat e zemres tash!!!!

 49. Shabani Gezim

  Shabani Gezim

  17 ditë më parë

  Njerz a din kush ku esht qyky vend 🙏🙏🙏🙏

 50. Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  17 ditë më parë

  Wow his voice is perfect love Kosovo and Albania from Allbenja

 51. Viola Manoli

  Viola Manoli

  17 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏🏆🏆

 52. Filloni Një Koleksion

  Filloni Një Koleksion

  17 ditë më parë

  alpast.info/one/video/mKOjnJqjoaXHgJk🤩

 53. mondi bani

  mondi bani

  17 ditë më parë

  O zote sa me mungon 💔 çdo dite qe kalon me shume me mungone 😢 kjo esht frika ime . Se do te vdes pa te pare e njeher ne ket jet

 54. Mira Zenelaj

  Mira Zenelaj

  17 ditë më parë

  sa shume vuajte kalon zemra edhe perseri eshte e forte

  • Skenda 1234

   Skenda 1234

   5 ditë më parë

   Njeriu i fort e ka zemren te fort

  • Ask to seduce Miss

   Ask to seduce Miss

   17 ditë më parë

   Shume e bukur S'ka si te ishte ndryshe nje kenge e yllit I love it ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I love you ylli so much

 55. Samsunges Samsunges

  Samsunges Samsunges

  18 ditë më parë

  Gjynaf kur kjo super keng nk merr klikime ,,ti meriton shum e me shum.

 56. Antoneta

  Antoneta

  18 ditë më parë

  Ohh ca kengeeee 😍😍😢😍😍😍😍😍

 57. florea stan

  florea stan

  18 ditë më parë

  Eu din pacate, nu pot sal numesc Cantaret sincer zici ca face slujba la biserica 😎😎😎

 58. ꪑꫀꪶꪖ 02

  ꪑꫀꪶꪖ 02

  18 ditë më parë

  🎼😍🎼😍🎼😍🎼😍🎼😍🎼😍🎼

 59. niduoe stre

  niduoe stre

  18 ditë më parë

  ylli bravo per talentin qe ke.Suksesi yt eshte 1000 perqind .Suksese ylli.

  • Skenda 1234

   Skenda 1234

   5 ditë më parë

   Zbrite pak zbrite zbritje sezonale

 60. Golden Motivation Albanian

  Golden Motivation Albanian

  18 ditë më parë

  " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🌹🌹🌹

 61. Anxhi M

  Anxhi M

  18 ditë më parë

  Pershendetje nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum respekte 😊

 62. ThizIzNery

  ThizIzNery

  19 ditë më parë

  duhet me qep copat e zemres tash!!!!

  • Golden Motivation Albanian

   Golden Motivation Albanian

   18 ditë më parë

   " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".

 63. Future Bb

  Future Bb

  19 ditë më parë

  Cricket music , si gjithmon na knaq me kto gjera te bukura ❤️

  • Golden Motivation Albanian

   Golden Motivation Albanian

   18 ditë më parë

   " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🧡🧡

 64. Chloe Manchestor

  Chloe Manchestor

  19 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  • drttyu liqm

   drttyu liqm

   18 ditë më parë

   🤍🤍🤍🤍

 65. Al Beshure

  Al Beshure

  19 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  • drttyu liqm

   drttyu liqm

   18 ditë më parë

   Bukur ✌🇧🇬✌

 66. Vanesa Zekaul

  Vanesa Zekaul

  19 ditë më parë

  Wjwjwuusuww

  • niduoe stre

   niduoe stre

   18 ditë më parë

   🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤

 67. laskin riubn

  laskin riubn

  19 ditë më parë

  Sa mzk e bkr 😍❤️

 68. ilda cangu

  ilda cangu

  19 ditë më parë

  Shume e bukur S'ka si te ishte ndryshe nje kenge e yllit I love it ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I love you ylli so much

 69. Aaşşalıkk Hilmi Önal

  Aaşşalıkk Hilmi Önal

  19 ditë më parë

  Turkey🇹🇷🎶🎶🎶🎶🎼🎺🎺

 70. Xhulja Jace

  Xhulja Jace

  19 ditë më parë

  Sa i papare je muzike edhe kete muzik e ke bere per ate qe jane te lenduar edhe presin te kthehen te dua shume zemer je papare me kto muzik 😘😘😘😘😘💋💋💋❤❤❤

  • laskin riubn

   laskin riubn

   19 ditë më parë

   Nderkoh qe ca kenge pa lidhje marrin 1M klikime per pak ore (te pa merituara) ja sa vlersohet kjo kryeveper 🥺🙃😖🤦🏻‍♀️

 71. Aida Sh

  Aida Sh

  19 ditë më parë

  Sa nam videoklipi💫💫💫💫 U fiksova!!!

 72. Bensu Soral

  Bensu Soral

  19 ditë më parë

  Nje nder dhimbjet me te madha eshte ajo e dashurise, nje nder dhimbjet qe i kam frike. Heren e fundit dikush mi shprehu ndnjenjat, por une nga frika qe mos lendohem e refuzova 😩, tani qe e shoh ne rruge kur kalon ndihem shume keq se edhe une kisha ndjenja ndaj tij dhe ato vazhdojne te rriten, te kerkoj falje 🙏🙏🙏

 73. Bensu Soral

  Bensu Soral

  19 ditë më parë

  Fiks kenge per mua, ja dedikoj atij x personi, ndishta!

 74. Jurgent Jurgent

  Jurgent Jurgent

  19 ditë më parë

  alpast.info/one/video/qZ2I25maYoS3m6Y

 75. drttyu liqm

  drttyu liqm

  20 ditë më parë

  🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤

 76. Albanian Version

  Albanian Version

  20 ditë më parë

  Shume tekste te bukura ze i mrekullueshem bravo talent i vertete👍

 77. Ivanova Luydmila

  Ivanova Luydmila

  20 ditë më parë

  Bukur ✌🇧🇬✌

 78. Sara Poliku

  Sara Poliku

  20 ditë më parë

  🤍🤍🤍🤍

  • drttyu liqm

   drttyu liqm

   20 ditë më parë

   ylli bravo per talentin qe ke.Suksesi yt eshte 1000 perqind .Suksese ylli.

 79. john denver

  john denver

  20 ditë më parë

  kjo muzika me tekstin nuk lidhet fare. pff

 80. Albert Sufaj

  Albert Sufaj

  20 ditë më parë

  Mo bre yll se e ki ni zo si met hi sorra nzorr trash😂😂

 81. Ylli Limani

  Ylli Limani

  20 ditë më parë

  Zëri yt është qetësi për shpirtin! 😍♥️🌍🏅

  • Golden Motivation Albanian

   Golden Motivation Albanian

   18 ditë më parë

   " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🤍❤️

 82. Flordi

  Flordi

  20 ditë më parë

  alpast.info/one/video/aph_2NlraX21n5k

 83. Armanda Ringaj

  Armanda Ringaj

  20 ditë më parë

  Nderkoh qe ca kenge pa lidhje marrin 1M klikime per pak ore (te pa merituara) ja sa vlersohet kjo kryeveper 🥺🙃😖🤦🏻‍♀️

 84. misolou fout

  misolou fout

  20 ditë më parë

  Ditet shkojn e muajt behen vite😔 Super kang bravo👏

 85. Real Moments Life

  Real Moments Life

  20 ditë më parë

  Jeta esht vertet nje dallge e forte..qe ta kalojm ate dallge duhet te pergatisim veten gjithmon me frym dhe energji..qe te tejkalojm cdo dallge momenti te jetes..cdo keng te con ne nje histori jete sikur kenga ne fjal..vertet shume kenge e bukur dhe e fort..suksese🔛🔝

 86. Anna Mosinyan

  Anna Mosinyan

  20 ditë më parë

  It's very nice thank you!! ❤️ From🇬🇷🇦🇲🎶🥰

 87. besmir fani

  besmir fani

  20 ditë më parë

  Super

  • misolou fout

   misolou fout

   20 ditë më parë

   Sa kenge e dhimshme duket sikur e kendon nje engjell qe shikon historit tona nga qielli Falemiderit Ylli

 88. Tushe Daulle

  Tushe Daulle

  20 ditë më parë

  Perfect song 😍😍🙈🙈

 89. Eren Tin

  Eren Tin

  20 ditë më parë

  Ylli Limani, e teprove me Kte kengen tani! Amazing song😍❤️

  • Golden Motivation Albanian

   Golden Motivation Albanian

   18 ditë më parë

   " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".

 90. Berati 1

  Berati 1

  20 ditë më parë

  E paske qit ni kang tkillt

 91. miri miri

  miri miri

  20 ditë më parë

  Armida Vllaca ❤ te dua shum

 92. Xhuljana Agalliu

  Xhuljana Agalliu

  20 ditë më parë

  o vdeksha un per ty o Ylli

 93. Xhuljana Agalliu

  Xhuljana Agalliu

  20 ditë më parë

  ylli bravo per talentin qe ke.Suksesi yt eshte 1000 perqind .Suksese ylli.

  • Skenda 1234

   Skenda 1234

   5 ditë më parë

   Zbrite pagzzzz😣

  • Sokol Actor

   Sokol Actor

   16 ditë më parë

   Ky ne albanian talent deshtoj nuk e vlersuan por nuk u dorzua dhe ja ku ka arrit sot 👍ka sukses i lumt cunit

 94. arsi arsi

  arsi arsi

  20 ditë më parë

  je i papar❤️

 95. besix

  besix

  20 ditë më parë

  Who's the girl?

 96. Read The Lyrics

  Read The Lyrics

  20 ditë më parë

  Kangt e Yllit gjith nparanoj om shtijn

 97. vliduu zeeb

  vliduu zeeb

  20 ditë më parë

  Ditet shkojn e muajt behen vite😔 Super kang bravo👏

 98. ALBANIA EAGLE

  ALBANIA EAGLE

  20 ditë më parë

  Super 👏🏻

 99. KEJSI

  KEJSI

  21 ditë më parë

  Më shumë t'kam bo me qajt se sa të lumtur Më shumë të kam bo me vujt e të kam humbur Sa lotë ke derdhur ti,një zot e di Po lutem të më falësh ti një ditë Se kam frik un do të tretem E do vdes pa t'pa Ndoshta sonte do të shkruaj Do të them sa m' ke mungu Ndoshta sonte do kesh forc ti Për herë t'fundit mu lajmru Ta dëgjoj,zërin E të them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si unë,si unë... E ditët shkojnë e muajt bëhen vite E unë s'kam jetu prej ditës kur më ike E s'të vë faj se vetëm ty të lashë Sa pak të deshta,e sa pak të dhashë Se kak frikë unë do të tretem E do vdes pa t'pa Ndoshta sonte do të shkruaj Të të them sa m'ke mungu Ndoshta sonte do kesh forcë ti Për herë t'fundit m'u lajmru Ta dëgjoj,zërin. E të them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si unë,si unë...

 100. Iliri Leta Xhaja

  Iliri Leta Xhaja

  21 ditë më parë

  Superrrrrrrrrr

  • vliduu zeeb

   vliduu zeeb

   20 ditë më parë

   ❤👏

Faqja Tjeter