Burri shqiptar me 2 gra, i dua të dyja gratë e mia njësoj - Shqipëria Live, 23 Shtator 2020

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel.

Autore: Olsa Muhameti
Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini


Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALpast Channel for NEWS and TV

Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente 

 1. Gazmend T

  Gazmend T

  4 orë më parë

  Ju gazetert jau hangret mythen Ilazit.

 2. fatijona mustafa

  fatijona mustafa

  Ditë më parë

  Mashalla i paqi fmin me jet gjat 💝💝💝💫💫💫

 3. Pasko Lulgjuraj

  Pasko Lulgjuraj

  6 ditë më parë

  Ty bravo te kjoft se 90 perqin kan problem me ni grua e ti me dy je i knaqun hallall thot fjala shqiptare

 4. Mark Gjoka

  Mark Gjoka

  11 ditë më parë

  Zoti ua prifte mbar iliaz edhe ju dy grave dhe mos degjoni keta pislleqe qe ju thone

 5. Mark Gjoka

  Mark Gjoka

  11 ditë më parë

  Ju gazetare kishit tel gjithmon apo venit ne post telegraf

 6. Mark Gjoka

  Mark Gjoka

  11 ditë më parë

  Te pakten iliazi i ka dy grat hapur ndersa te tjeret lene njerrn pa buk e i hane leket me tjetren

 7. Ryaann Ryaann

  Ryaann Ryaann

  15 ditë më parë

  Shikojeni gishtin e Iljazit që e fërkon gjithë kohës ke xhinset, se I është bërë ves tu fërkuar se ska cy bën të dyjave koqja hahahah

 8. Dori Sela

  Dori Sela

  17 ditë më parë

  Ky eshte rahat krejt me kraha te lete bosi .

 9. Λεοναρδ Ζουπα

  Λεοναρδ Ζουπα

  18 ditë më parë

  E bejne 3 😁😁😁😁😁😁

 10. Zyrafet Krasniqi

  Zyrafet Krasniqi

  19 ditë më parë

  112

 11. Euklida Celiku

  Euklida Celiku

  21 ditë më parë

  idjote kjo gazetarja ca shkolle moj keto jetojne ne mes te maleve o zot ca kujton kjo se cdokush eshte e privilegjuar si ajo.

 12. Euklida Celiku

  Euklida Celiku

  21 ditë më parë

  Ca pyetjesh keto gazetaret, pieces of shit both of them.

 13. Iti Minja

  Iti Minja

  23 ditë më parë

  Cfaj kanë fmijët e shkretë të pa fajshëm

 14. Artiola Doku

  Artiola Doku

  23 ditë më parë

  Babai i prinderve 🤣🤣🤣

 15. Julian Sahatciu

  Julian Sahatciu

  25 ditë më parë

  ne shqiperi ndodhin kto aman

 16. Julian Sahatciu

  Julian Sahatciu

  25 ditë më parë

  turppppp

 17. Xeni Musliu

  Xeni Musliu

  28 ditë më parë

  e per ju qe komentoni sidomos femrat mps filozofoni jemi ne vitin 2021 etj sepse ne vitin 2021 kurr me shum vajza nuk dalin rrugeve per ta shitur veten per leke jemi kthy me kete para 2000 viteve e tutje ...

 18. Xeni Musliu

  Xeni Musliu

  28 ditë më parë

  me mire me i marre dy gra burrat se me vrapu mas klubeve te nates apo pas kürvave sikur bejne politikanet edhe shtresat tjera qe nuk lene vend pa shku me e shfry epshin e ky burri e shfryn epshin tek grate e tij ...

 19. Kalisti Kalisti

  Kalisti Kalisti

  Muaj më parë

  Po mor ilaz si me ja ba un si kam 1 dhe du me ba 2 gra se po bahem kerjoz me I provu dhe un 2 gra po kam frik se me bahen të dyja dhe haj dajak pastaj

 20. yutube-2019

  yutube-2019

  Muaj më parë

  Sa pytjet edhe kjo aman..vec meu ba tlvz i shikushem ja llah

 21. yutube-2019

  yutube-2019

  Muaj më parë

  Te isha une njana ja kish nxjerr syt asaj tjtr hahahahah Kishte fjet ndark por sishte cu en mgjes hahahahahahahaha.. Un tash burrit ja nxjerri syt saher bjen tlf tij se kam frig se po i pelqen puna e iljazit hahahahaha...nuk e din se e vras me thik tbuks hahahaha

 22. yutube-2019

  yutube-2019

  Muaj më parë

  Shum jan qe kan dy gra valla maj zoti asjt ky sesa do qe mshitrn si bosa

 23. yutube-2019

  yutube-2019

  Muaj më parë

  Atmosfer pot tduket kjo familje me problm familjar...ok iljazi ka fjalt qe tban me qesh por jo se asht atmosfer..apo doni per tvlz

 24. Alessia o

  Alessia o

  Muaj më parë

  Ju mart mortja Juve se jeni buksa e hapeni b...... Un ty ad nje euro nuk ta JAP ignoranti

 25. Qamile Polla

  Qamile Polla

  Muaj më parë

  Nji bravo per ato dy gra dhe burri qe i rresekton njelloj , por shteti duhet te vej dor per nji banes .

 26. Qamile Polla

  Qamile Polla

  Muaj më parë

  Burri mir merr 7 gra

 27. Zinete Licaj

  Zinete Licaj

  Muaj më parë

  O ilas puno mos shiko te beshe vetem kslamoqe

 28. Ukin Ukin

  Ukin Ukin

  Muaj më parë

  Ti je burre . Sado te flasin ju ndiheni shume mire me njiri tjetrin . Eshte merita jote te mbash 2 gra . Bravo grate qe e vleresojne dhe shkojne me njera tjetren . Rast i veçante qe duhet vleresuar nga Gines . 👍🏾

 29. Drita Bahtiri

  Drita Bahtiri

  Muaj më parë

  Mere me mend mej pas ky 4 gra i shkrejti fluturon nuk prek per tok

 30. Tatjanka Cuko

  Tatjanka Cuko

  Muaj më parë

  Ptuu burr kodosh.

 31. xoxo vxvx

  xoxo vxvx

  Muaj më parë

  Mos i boni shtrpi se 3 grua e bjen ky fill syt e pisit i paska 🤪😂😂😂😂

 32. darsmat e fshatit Sallarev

  darsmat e fshatit Sallarev

  Muaj më parë

  Mama miaa

 33. KIDDA LOVE0

  KIDDA LOVE0

  Muaj më parë

  Anifja e mir Manushaqja me telefon. Ne’vesh,Pa edukat!😳

 34. Linfa Braian

  Linfa Braian

  Muaj më parë

  Budalla ...

 35. Sani Krasniqi

  Sani Krasniqi

  Muaj më parë

  Iljazi eshte shume dreqe po edhe eshte reqle se se ks genjy gruane ika tha te vertetene

 36. Shkurte Maracaj

  Shkurte Maracaj

  Muaj më parë

  Tan jn m 2 gra por nuk i Cohn be shtepi Ku I Ka chuar me shtepi

 37. KAMER GASHI

  KAMER GASHI

  Muaj më parë

  Sa mentalità pisash ikan xhornalista pia jeni ju shfar pytje beni ju kesht pisash

 38. Etmont Belloj

  Etmont Belloj

  Muaj më parë

  Pse vetem 2 gra ke mare ti mere 20 gra te tjera se te duhen te ta bejne sherbimin

 39. Robert Bregu

  Robert Bregu

  Muaj më parë

  0

 40. Robert Bregu

  Robert Bregu

  Muaj më parë

  0

 41. Sahit Ahmetaj

  Sahit Ahmetaj

  Muaj më parë

  Kan edhe prapametje te theksuar nē sistemin nervor

 42. Sahit Ahmetaj

  Sahit Ahmetaj

  Muaj më parë

  Martesa me dy gra eshte origjinal prostitucion Ky fenomen shtazarak dominon te muslimanet

 43. Vini Nazeraj

  Vini Nazeraj

  Muaj më parë

  Po mire eka sa familje jan prishur na telefoni

 44. Stiljana Fasho

  Stiljana Fasho

  Muaj më parë

  Hahaaa ca gazetai 😂iljazi esht babai i prinderve thot 😂😂😂

 45. Fatime Veliu

  Fatime Veliu

  Muaj më parë

  Hallallè ju qoftè Zoti i Bekoftè dhe i rujt nga siri keq Mèsishi dhe magjija se dikush ka dhe xhelozi me ja kalu ashtu mir super Zoti ju dhashtè deri nè vdekje shum Dashuri Zoti edo zemèr mirin qè eduan njèri tjetrin ejo munafikin qè ja shti fitilat grindjen shtèpis Brravo Aferim ju Qoftè...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?

 46. Fatime Veliu

  Fatime Veliu

  Muaj më parë

  Bravo ju Qoft imadhi Allah sa bukur ja kalojn Lum pèr kèt burr pèr keta gra Familjare ashtu bukur tja kalojn po dhe iljazi èsht Xhenetli Burrè mos va shtije grindjen grave kjo shpi ecè pèrpara Zoti i Bekoftè dhe nga msishi dhe magjija hallallè ju qoftè ju eknaqni Allahun Xh Sh: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍⁉️

 47. Drane Mehmeti

  Drane Mehmeti

  Muaj më parë

  Po kto Jan lop se nuk elin qa asht jeta 🐂🐂🐂🐂🐂🐂🐂🐂🐂mumumu🦍🦍🦍🦍🐵🐵🐵🐵

 48. Drane Mehmeti

  Drane Mehmeti

  Muaj më parë

  Po kto Jan lop se nuk elin qa asht jeta 🐂🐂🐂🐂🐂🐂🐂🐂🐂mumumu🦍🦍🦍🦍🐵🐵🐵🐵

 49. th flo

  th flo

  Muaj më parë

  Ikeq e me Nafak😂😂

 50. 123 456

  123 456

  Muaj më parë

  Sa te paditur o zottttt 🤦🤦jemi te lumtur thotttt🤣🤣🤣

 51. GAZI Dauti

  GAZI Dauti

  Muaj më parë

  tallava

 52. I Ademaj

  I Ademaj

  Muaj më parë

  😂😂😂shekulli 21 skan tel o zot 🤦🏼‍♀️

 53. Robert Zela

  Robert Zela

  Muaj më parë

  hallall o bishe

 54. wesli bona

  wesli bona

  Muaj më parë

  Shum bukur

 55. Albanian Eagle

  Albanian Eagle

  Muaj më parë

  Në qoftë se ka mirkuptim pse jo edhe tre, pa par religjionin por sa ka në shqipri të pa deklaruara vetëm deputet e ministra sa dashnore kanë

 56. xhuli Xhuli

  xhuli Xhuli

  Muaj më parë

  Ohuuuuuuu po ku jetojne keta more zoteri gazetare as nuk i vete mendja per ato qe i pyesni ju🇦🇱

 57. blerina kraja

  blerina kraja

  Muaj më parë

  Se di à me qesh à me qa🤔🙄

 58. Alberta Alameti

  Alberta Alameti

  Muaj më parë

  😂🤣🤣🤣😂😂🤣🙃🙂

 59. Tosh Toshi

  Tosh Toshi

  Muaj më parë

  2 shemra

  • bergen bergen

   bergen bergen

   17 ditë më parë

   Po edhe lat nam car pytjesh boni gazetar thashethemexi ndyshoni pak

 60. Tosh Toshi

  Tosh Toshi

  Muaj më parë

  Mos kujtoni se po beni cudi por kjo eshte nje cmenduri gazetaria e gallates

 61. Avni Shahini

  Avni Shahini

  Muaj më parë

  O gazetar ordinera pse i provokoni

  • Doci Blendi

   Doci Blendi

   Muaj më parë

   Ky asht profesion i gazetarit me provokue o kokbosh

 62. Vale

  Vale

  Muaj më parë

  Kam kohë që s’kam parë një intervist më skandaloze se kjo turp , turp për gazetarët që bëjnë pyetje koti e provokative pa ndalur sikur qëllimi i tyre i vetëm është të tallën me këta njerëz kaq të vuajtur që dukshem janë rritur nëpër familje me një mentalitet tashmë tejet të pa pranuëshëm. Sot gazetarët dalin shpesh dhe flasin për bullizmin por në fakt kjo intervistë e vërteton faktin që gjitha ato që i thonë janë vetëm fjalë e gjitha që ne ndjekëm për 32 minuta është një e tallur e madhe më njerëz naiv të pafajshëm e fatëkeqsisht të pa arsimuar turp

 63. Danjela Gjoshi

  Danjela Gjoshi

  Muaj më parë

  Mortja🤮🤮🤮🤮

 64. Flora Lici

  Flora Lici

  2 muaj më parë

  Po pse ti ndaj ai, nje jav njeren nje jav tjeter. Ti maj bashk kshu e bejn punen bashk, ti nderrojn rolet😂😜👌

  • Doci Blendi

   Doci Blendi

   Muaj më parë

   Ku jeton mo yll

 65. achille Pilli

  achille Pilli

  2 muaj më parë

  Trapi me dy dele sjane gjeloze o popull zgjohu nga padituria

 66. Mehmet Muhadri

  Mehmet Muhadri

  3 muaj më parë

  Brravooooo 👍👍👍👍👍👍👍

 67. Fatbardha Bilalli

  Fatbardha Bilalli

  3 muaj më parë

  A e degjuat gazetarin ne minuten 1:31 kur tha e therrasim ilial laskaj babain e prinderve😂😂😂

 68. Toni Montana

  Toni Montana

  3 muaj më parë

  Sa perderash qenka gazetari ku nuk cenka per grua ky paska deshir te vishet ne vithë

 69. Mali Keqa

  Mali Keqa

  3 muaj më parë

  Arid madams

 70. suzana balla

  suzana balla

  4 muaj më parë

  tnerr nuk bohet fjale me pershkruar iljazi i zijosur gruja don dashurin e sai femija bekimi ŹOTIT do vij momenti PER femije te duash nji dhe me atikat jo kshu mjer grate

 71. Eri

  Eri

  4 muaj më parë

  E moret me qafe, bigamia ndalohet me ligj ne Shqiperi, Kodi I familjes , Neni 9. Ketu po habiten e qeshin te gjithe nderkohe qe prokuroria duhet te beje punen.

 72. Vjollca Kordha

  Vjollca Kordha

  4 muaj më parë

  Fati i pruri dy pal fëmi ti ketë me jetë i ndihmojin të shkollohen

 73. Vjollca Kordha

  Vjollca Kordha

  4 muaj më parë

  Iljazi nuk ka pat parim merte dy gra por kaqën parimi të linte trashëgimtar dhe pra të janë të lumtur ndaj ndihmojnë këtë familje se në këtë ditë kanë frikë të bëjnë dhe një fëmijë

 74. Saranda ck

  Saranda ck

  4 muaj më parë

  Shum te poshter keta te top chanelit, qfar jon keto pytje palidhje po doni me jau prish rahatin ketyre te shkretve?!?!

 75. Suela Second

  Suela Second

  4 muaj më parë

  Ka shume raste ne kosove qe kan dy gra per mrekulli kalojne

 76. Aurelio Gj

  Aurelio Gj

  4 muaj më parë

  Pu pu pu ç’na morri n’qaf ky

 77. Kenny S.

  Kenny S.

  4 muaj më parë

  Eeee perdite pasuli nuk hahet...!!

 78. lorenc Xhamani

  lorenc Xhamani

  4 muaj më parë

  Muslimanit i. Lejohet deri 7 gra.

 79. Ardiana Martini

  Ardiana Martini

  4 muaj më parë

  Taman burr te lumte kr gjet ato te dyja budallaqe

  • Ardiana Martini

   Ardiana Martini

   4 muaj më parë

   Kyt grun e par e paske shume te urte nuk flitka fare

 80. Marta Zuccarin

  Marta Zuccarin

  4 muaj më parë

  Albania emancipata🤣

 81. Kasem Çerma

  Kasem Çerma

  4 muaj më parë

  Imagjini te gjej dhe te dashur si do i bej punen e diteve pastaj i shkreti ai

 82. Kasem Çerma

  Kasem Çerma

  4 muaj më parë

  Mentaliteti shqiptar do i vendosi burri emrat burri Ky eshte florini me budalliqe me ket mentalitet sdo shkojnr ndonje her perpara

 83. Kasem Çerma

  Kasem Çerma

  4 muaj më parë

  Sna pelqen 📱 ne

  • Kasem Çerma

   Kasem Çerma

   4 muaj më parë

   🤣🤣🤣

 84. Frenci Hasanaj

  Frenci Hasanaj

  4 muaj më parë

  Shqiptar nga india apo turqia ? Që kur romët jan shqiptar ?

 85. Deutsch Land

  Deutsch Land

  4 muaj më parë

  Ky qenka azgan ☺️☺️

 86. Adrian Hyskja

  Adrian Hyskja

  5 muaj më parë

  1:30 😂😂😂😂😂 babai i prinderve

 87. Vana Sulova

  Vana Sulova

  5 muaj më parë

  Ci ke ren pikes o @ nita nita

 88. Emma Noti

  Emma Noti

  5 muaj më parë

  Ppñ

 89. N. A.

  N. A.

  5 muaj më parë

  Po more pallat don ky! Shko dhe mytu me gjithe kto tryllavica!

 90. N. A.

  N. A.

  5 muaj më parë

  Si skllave, jeten te jetojn! Sot kunatat dhe skan qef me pa njena tjeteren!

 91. Maze Rami

  Maze Rami

  5 muaj më parë

  Kjo gazetaria sikur nuk shikon ben disa pyetje sikur kush e di ca drejtojen ata kush mer vendimet u thot 😂😂😂

 92. Arben Sadiku

  Arben Sadiku

  5 muaj më parë

  Brravo tqoft se disa me nga nje grue e sun e mbajn e ti 2 gra brravo. Se poshifet qenke njeri i drejt. Dhe zoti ti dhasht te xhitha tmirat e jetes

 93. Anna Tollaku

  Anna Tollaku

  5 muaj më parë

  Na hapet barkun , ju shplafte, njerez mali 😡😡

 94. Alenna usa

  Alenna usa

  5 muaj më parë

  Hajde like komentin ata burra qe dojn me I pas nga dy gra por nuk kan guxim as me permend 😂😂

 95. Met Bregu

  Met Bregu

  5 muaj më parë

  Me mire ti ket gra qe ja njeh krejt mileti se sa dashnore ferrash

 96. Jeton Kovaci

  Jeton Kovaci

  5 muaj më parë

  Behu edhe ti si Iljazi

 97. Rebelle Fleur

  Rebelle Fleur

  5 muaj më parë

  🤮🤮🤮🤮

 98. Landa P

  Landa P

  5 muaj më parë

  na dole i fort more Gjino

 99. Sabi Baliaj

  Sabi Baliaj

  5 muaj më parë

  TURP PER JU ...QE PROMOVONI... .....RASTE TE TILLA...QE JANE DHE ..ANTILIGJORE...POR DHE KAFSHERORE..JETE SI BAGTITE NE VATH. KU DASHI..SHKON ME DISA DELE.

 100. Bajram Thaqi

  Bajram Thaqi

  5 muaj më parë

  nuk o qudi por ështe tradit tek shqiptart te ken femij dhe kjo eshte shum mir qe tradita vazhdon respekt per kulturen shqiptare

Faqja Tjeter