Argëtim

Bledar Kaca - Moj Bulqize unaze floriri ( Official Video 4K )

Video: Domi Production
Teksti: Munir Hoxha
Kompozimi: Bledar Kaca
Ork: Fatjon Laci

Komente 

 1. Liza Nilaj

  Liza Nilaj

  2 ditë më parë

  Ju kendoft zemra djal mbas djali.jeni I mrekullushem

 2. Asmr Joana Asmr Joana

  Asmr Joana Asmr Joana

  4 ditë më parë

  Qofsh i lumtur gjithmone

 3. Drilona Shahini

  Drilona Shahini

  4 ditë më parë

  Kenga me e bukur qe kam degjuar..me vjen e mir qe i kendove Bulqizes

 4. Flutura Prendi

  Flutura Prendi

  5 ditë më parë

  Te rujte zoti naknaqe.

 5. Sokol Rexhaj

  Sokol Rexhaj

  5 ditë më parë

  Shum këng e buku te lumtë..

 6. Luftar Elezi

  Luftar Elezi

  7 ditë më parë

  Te lumte goja je ma i miri

 7. Lila Ylber

  Lila Ylber

  9 ditë më parë

  Te lumt bledar kaca je ma mire bulqiza z meriton ket muzik nga nje kengetar si ty

 8. berdalaki

  berdalaki

  9 ditë më parë

  Super vendi im

 9. Pal Ndreca

  Pal Ndreca

  10 ditë më parë

  O za ambli i folklorit! Na kenaqe me at za pasha zotin! Te rujt zoti e ta bekofte at za tanin o yll folklori!!🙏⭐☀️

 10. Vangjel Frroku

  Vangjel Frroku

  11 ditë më parë

  Bulqiza ka tradita jan njerez TE mir KNON mir ore djalosh 🇦🇱🇦🇱

 11. florenc kolaj

  florenc kolaj

  11 ditë më parë

  Kjo po qe esht muzik🤗🤗🤗

 12. ALBI KOCI FILE TEMA

  ALBI KOCI FILE TEMA

  11 ditë më parë

  Urime qofsh gjithmon i sukseshem ,un jam nga fush kruja por xhdo keng e degjegjoj me shum deshir,suksese gjith mon dhe ne xhdo hap

 13. Daëi Skukaaa

  Daëi Skukaaa

  13 ditë më parë

  Te lutem goja pershndetje

 14. Daëi Skukaaa

  Daëi Skukaaa

  13 ditë më parë

  Te lutem goja pershndetje

 15. klajdicanada

  klajdicanada

  13 ditë më parë

  Te knofte zemra

 16. Mojsi Lleshi

  Mojsi Lleshi

  14 ditë më parë

  te lumt goja o gjigant 1 je

 17. Sefa Aslan

  Sefa Aslan

  14 ditë më parë

  Selamet nga Turqia 🙌

 18. Bobi Bobi

  Bobi Bobi

  14 ditë më parë

  Dibra krenohet me ty 👏 Nje kenge per Golloborden se shpejti 🙏

 19. Arben Lesaj

  Arben Lesaj

  14 ditë më parë

  Zemra te kendoft

 20. Tonia Rokou

  Tonia Rokou

  14 ditë më parë

  Shum krenar per ty nip jon bravo👏👏👏

 21. Hasani Tr

  Hasani Tr

  15 ditë më parë

  Te knoft zemra gjithmon tropoja nga norvegjia pershendes ylber hoxhen nga bulqiza shok i mire ushtare e kam pas ne vite 88 90 rrespekt per bulqizaket

 22. Lefter Faruku

  Lefter Faruku

  15 ditë më parë

  NUK TE SHKON ME KOSTUM POR ME ROBA KOMTARE TE LUMT GOJA

 23. Xhevahir Melani

  Xhevahir Melani

  16 ditë më parë

  Te lumte goja bledi je i madh

 24. Shaban Dani

  Shaban Dani

  16 ditë më parë

  Bravooo bledar te uroj suksese gjith jeten super kenga ♥️♥️♥️♥️

 25. Hamit Gjuci

  Hamit Gjuci

  16 ditë më parë

  Hamit 0682927879

 26. Besi Xhepa

  Besi Xhepa

  17 ditë më parë

  Te kendoft zemra o bledar kaca na ke bo krenar qe jemi dibran sincerisht.....

 27. Lek Preci

  Lek Preci

  17 ditë më parë

  Bravo te kendofte zemra gjithmon Milano

 28. Mirush Baraj

  Mirush Baraj

  18 ditë më parë

  Bledi urime je universal je melhem per gjithe malet e Dibres perfshi Luren dhe Bulqizen rrespekt per poet Munir Hoxhen qe me texet e ti po zevendson Naim Plakun e madhe kurse ti kollosatve kanges Dibrane e mbar shqiptare H Ndreu -Qerim Sula Sh Dervishi etj

 29. kd devapra

  kd devapra

  18 ditë më parë

  Suksese Bledar shume e bukur kenga👏👏👏

 30. Donald Rama

  Donald Rama

  18 ditë më parë

  Të lumtë goja rrespekte

 31. Migena Lusha

  Migena Lusha

  18 ditë më parë

  E lumtur qe vij nga nje vend i vogel por i pasur si Bulqiza 😊

  • Visi Vlore

   Visi Vlore

   15 ditë më parë

   Yll je

 32. Florina Lici

  Florina Lici

  18 ditë më parë

  Te lumtur goja

 33. Besim Cakalli

  Besim Cakalli

  18 ditë më parë

  I MADHI ZOT E BEKOFTE BULQIZEN DHE KENGETARIN BLEDAR KACEN

 34. Lyon Franc

  Lyon Franc

  18 ditë më parë

  Zemra te kendofte

 35. Besim Cakalli

  Besim Cakalli

  19 ditë më parë

  BLEDAR KACA RROFSH SA MALET

 36. Besim Cakalli

  Besim Cakalli

  19 ditë më parë

  Respekte Bledare dhe RROFTE BULQIZA

 37. Eduart Dervishi

  Eduart Dervishi

  19 ditë më parë

  Zoti te bekofte ty dhe familjen tende

 38. Eduart Dervishi

  Eduart Dervishi

  19 ditë më parë

  Te lumte goja o bilbili i dibres

 39. Xhihard Mehmeti

  Xhihard Mehmeti

  19 ditë më parë

  SHUM E BUKUR TE KENDOFT ZEMRA .KLM.KLB RESPEKTE.

 40. Sabi Bodini

  Sabi Bodini

  19 ditë më parë

  Bravo patrijoti jon te kendoft zemra gjithmon 🥰🥰

 41. dllsnc cnsjsk

  dllsnc cnsjsk

  19 ditë më parë

  Te lumt goja bulciza asht veni i floririt vallahi lum kush e ka afer

 42. Sokol Deda

  Sokol Deda

  19 ditë më parë

  Bledar Kaca hallall te qofte

 43. Ilmi Toca

  Ilmi Toca

  19 ditë më parë

  Te lumt goja

 44. Gaz Lleshi

  Gaz Lleshi

  19 ditë më parë

  ty te lumt goja po një muzik për 4 grikt selisht nxjerre

 45. Meleq Kozi

  Meleq Kozi

  19 ditë më parë

  Te lumt goja Bledar Doli nje kengetar nga Dibra qe i nxori nje kenge vendit tim qe e meriton Bulqiza jon Respekt Bledar Kaca ♥️🇦🇱🇦🇱👏🏼

 46. Gitto Official

  Gitto Official

  19 ditë më parë

  Un jam nga bulqiza por prej i vogel jam largu nga shqiperia edhe tani qe degjova muziken edhe pash bulqizen me jan mush syt me lot.

  • Gitto Official

   Gitto Official

   10 ditë më parë

   @Gezim Osmani ka qejf me ardh sa me shpejt

  • Gezim Osmani

   Gezim Osmani

   10 ditë më parë

   Hajde vlla te presim

 47. Mite Shkina

  Mite Shkina

  19 ditë më parë

  Te kendofte zemra gjithmone.

 48. SuRi Durici

  SuRi Durici

  19 ditë më parë

  Te lumt goja suksese te uroj shendet rrespekte

 49. alberti alberti95

  alberti alberti95

  19 ditë më parë

  knoft zemraa e Merito Malsia Bulqizes me i kendu se burra ka nxjer ajo Malsi e Bekoft Zoti Bulqizen e tan Bulqizakt

 50. Fili Prifti

  Fili Prifti

  19 ditë më parë

  Super Bledar Kaca suksese Mreti 👑👑

 51. Donika Islami

  Donika Islami

  19 ditë më parë

  Te lumte goja more djal se te verteta jane te gjitha vargjet.

 52. Fitore Keta

  Fitore Keta

  19 ditë më parë

  Sa këngë e bukur per Bulqizën tone!!

 53. Shkelzen Cara

  Shkelzen Cara

  19 ditë më parë

  Te lum goja ❤❤

 54. Ermal Peça

  Ermal Peça

  19 ditë më parë

  Bravo bledi trego vlerat e Dibres e bulqizez respekt per ty

 55. Klajdi Ferati

  Klajdi Ferati

  19 ditë më parë

  Heres Tjeter Mos Harro Per Kalanë E Dodës .. Të Përsh Patriot TrujZ Zoti ☺️

 56. Arian Shaba

  Arian Shaba

  19 ditë më parë

  Me pak fjale kendoni shume bukur👏👏👏 Urime che suksese!!!!

 57. Taho Ro.

  Taho Ro.

  20 ditë më parë

  Te kendoftë zemra Bledar Kaca. Rrespekte 👍

 58. Geri Vargu

  Geri Vargu

  20 ditë më parë

  Zoti te rujt

 59. Romeo Jashari

  Romeo Jashari

  20 ditë më parë

  bravo respekte

 60. Dritan Alla

  Dritan Alla

  20 ditë më parë

  Vërtet është një këngëtar shumë talentuar dhe me shumë meritë jo vetëm për këtë këngë për Bulqizën por për të gjitha që nuk kanë dallim njëra me tjetrën që i dëgjoj me kënaqësi çdo ditë dhe kam gocën 3 vjeç përta çuar në çerdhe zgjohet vetem me këngën çjan kto drita ndezur si me qen central e dëgjon pa pushim. Shum Respekt #Bledar Kaca

  • Klea Xhafa

   Klea Xhafa

   19 ditë më parë

   Un u knaqa duke e dëgjuar deri tani mbi 10 herë qe po e dëgjoj,

 61. Argita Llani

  Argita Llani

  20 ditë më parë

  Moj Bulqizë e bukura Bulqizë🥰❤

 62. Shkelqim Shehu

  Shkelqim Shehu

  20 ditë më parë

  Të lumtë Bledar kaca suksese, Je artist i madh.

 63. Rushit Markeci

  Rushit Markeci

  20 ditë më parë

  Suksese Bledar cdo këng me e mir se tjetra te uroj cdo te mir respekte nga ana ime

 64. Xhevahir Truka

  Xhevahir Truka

  20 ditë më parë

  Te lumte goja miku zoti te rujt ty dhe familjen sa me lart te pafsha 👏👏

 65. Vladimir Bunguri

  Vladimir Bunguri

  20 ditë më parë

  Respekte

 66. endri daka

  endri daka

  20 ditë më parë

  rrespekte per kte njeri bravoo

 67. Lule Zefi

  Lule Zefi

  20 ditë më parë

  Bravo 🙏❤️🇦🇱

 68. drita elda_elda_hoxha

  drita elda_elda_hoxha

  20 ditë më parë

  Bledar kaca

  • Visi Vlore

   Visi Vlore

   16 ditë më parë

   👌👌👌👌

 69. Hava Rexhepi

  Hava Rexhepi

  20 ditë më parë

  Telumt goja o Bledar me ket za te ambel na knaqe

 70. Klodian Shahini

  Klodian Shahini

  20 ditë më parë

  Suksese bravo 👏

 71. Nevruz Lami

  Nevruz Lami

  20 ditë më parë

  Respekte Bledar te lumte goja

 72. Phone Shop

  Phone Shop

  20 ditë më parë

  Te kenoft zemra gjithmon Bledi na gzojn pa mas kenget tua bilbili jon🥰🥰😍

 73. Rafman Balja

  Rafman Balja

  20 ditë më parë

  Te lumte goja Bledar Kaca te uroj shendet dhe githe te mirat

 74. Adelina Markaj

  Adelina Markaj

  20 ditë më parë

  Te kendoft zemra gjithmone🙏suksese

 75. Gezim Llani

  Gezim Llani

  20 ditë më parë

  Bledar allahu te begofte ty dhe familjen tende 🍺🍷

 76. Albanskii, oo7 Albanskii, oo7

  Albanskii, oo7 Albanskii, oo7

  20 ditë më parë

  Suksese bledar 🇽🇰🇦🇱 Pershendetje nga kölni perkatesisht kosova ❤

 77. Keli Heka

  Keli Heka

  20 ditë më parë

  Shum e bukur kenga bravo

 78. Rayan Lamuca

  Rayan Lamuca

  20 ditë më parë

  Bravo 👏

 79. Νικος Τσουκου

  Νικος Τσουκου

  20 ditë më parë

  Jepi zjarr Bledar gjigandi vetem suksese dhe respekte pa fund..

 80. Landi Keta

  Landi Keta

  20 ditë më parë

  Te lumt goja Bledar je mjeshter i madh rrespekte.

 81. Ardian Kurti

  Ardian Kurti

  20 ditë më parë

  Super te kendoft zemra gjithmon 👍👍

 82. Anxhelo Kovaci

  Anxhelo Kovaci

  20 ditë më parë

  Super Bravo 👏 🙌 👌 👍 💪 😍 👏 🙌 👌 👍 💪

 83. Bulqiza Foto Video

  Bulqiza Foto Video

  20 ditë më parë

  Bravo me të vërtetë doli një këngëtar nga Dibra të bëjë këngë për Bulqizën është meritë e madhe as një herë nuk ka pas këngë për Bulqizën respekt shumë I madhë për Bledarin 🙏🇦🇱💯🇦🇱

  • Hitet Shqiptare

   Hitet Shqiptare

   20 ditë më parë

   Prsh do doja te klikoje profilin tim dhe me be subscribe te falenderoj

 84. Hane ema

  Hane ema

  20 ditë më parë

  Zoti te bekoft

 85. Hane ema

  Hane ema

  20 ditë më parë

  Te bekoft zoti

 86. Dritan bruci

  Dritan bruci

  20 ditë më parë

  Suksese Bledi te lumte goja 👏👏👏...

 87. Artani Artani

  Artani Artani

  20 ditë më parë

  Te lumte goja bledar kaca

 88. Arlind Shehi

  Arlind Shehi

  20 ditë më parë

  Suksese bledar kaca 👏👏👏

 89. selami hamza

  selami hamza

  20 ditë më parë

  Bravo te kendoft zemra bledar.

 90. Adrian Ferati

  Adrian Ferati

  20 ditë më parë

  Jam krenare qe jam bulqizake te lumt goja bledar kaca 🙏🏻

 91. Klevis Kaca

  Klevis Kaca

  20 ditë më parë

  Suksese❤❤

 92. Artur Tasha

  Artur Tasha

  20 ditë më parë

  Te kendofte zemra Bledar Kaca super kenge Komplimenti

 93. T Shop

  T Shop

  20 ditë më parë

  Suksese Paq Gjithmone Bledar

 94. armando rejepi

  armando rejepi

  20 ditë më parë

  O te ka be zoti bylbyl zoti te shtoft jeten vlla te persh nga peshkopija

 95. Donika Shehu

  Donika Shehu

  20 ditë më parë

  Suksese paç gjithmone Bledar

 96. Hajrie Durici

  Hajrie Durici

  20 ditë më parë

  Je kengetari me i adhuruar i treves sone " Zoti te bekofte

 97. Hajrie Durici

  Hajrie Durici

  20 ditë më parë

  BRAVO ; shum bukur

 98. Manjola Krrashi

  Manjola Krrashi

  20 ditë më parë

  Suksese te metejshme🙏👏

 99. Aferdita Lika

  Aferdita Lika

  20 ditë më parë

  Te lumte goja qe i kendoni keto kenge mos ta harrojme nga kemi ardhur ndihemi krenar qe jemi dibran💥💥💥👌👌👏👏👏

 100. Lal Lala

  Lal Lala

  20 ditë më parë

  Bravo👏👏👏👏👏

  • festim shkina

   festim shkina

   20 ditë më parë

   bravo bledar te pershendes te rujt zoti i madh rrespekte 🖐🏻

Faqja Tjeter