Binjaket - Ata xhelozojne | Landi Roko feat Adi Sybardhi - Vizion Plus

www.vizionplus.tv
binjaket_show
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV

Ne kete format ‘Binjaket’ do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, problematike ose jo ne menyre satiriko-komike. Misioni I ketij programi do te jete “Te qeshim dhe te ngjeshim”! Do te kete te ftuar personazhe te njohur te showbiz-it, ne lidhje ose jo me temen. Do te realizohen lojra nga me te ndryshmet me te ftuarin, video funny, sketche, me qellim terheqjen e vemendjes se publikut tek formati dhe tek I ftuari, duke e trajtuar kete te fundit si kurre me pare.


---------------------------------------------------------
Subscribe: alpast.info...

Komente 

 1. anna tserepi

  anna tserepi

  9 orë më parë

  !!!!!!!!!!!!

 2. xristos saxovts

  xristos saxovts

  Ditë më parë

  το πρωτο τραγουδι κομματαρα...αν γινοταν διασκευη σε greek θα εκανε παταγο ....bravo !!!!!!

 3. arber teqja

  arber teqja

  Ditë më parë

  Njisha jeni.

 4. Aida Gionny

  Aida Gionny

  Ditë më parë

  Na kenaqet 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏💪

 5. Aida Gionny

  Aida Gionny

  Ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 6. Катя Андруневич

  Катя Андруневич

  2 ditë më parë

  Mandi Nishtulla i shkelqyshem Respekt per binjaket

 7. alfa&med alfa

  alfa&med alfa

  2 ditë më parë

  💶💶💶💴💴💵💸🍺🍺🍺🍺🍺

 8. Anel Avdagic

  Anel Avdagic

  3 ditë më parë

  kush mi jep 100 mij lek borxh se ka ardh adi sybardhi zjarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 9. Irini Irini

  Irini Irini

  3 ditë më parë

  Bravo cuna keni ze te mbrekullushem

 10. Anel Avdagic

  Anel Avdagic

  3 ditë më parë

  po te kishte publik do ja kishin ven flaken vlla

 11. Jonida Dhima

  Jonida Dhima

  5 ditë më parë

  Ec atyy 😜😜👏👏

 12. UMUT Umut

  UMUT Umut

  6 ditë më parë

  Balkan Musica

 13. GalaxyHi Samsung

  GalaxyHi Samsung

  6 ditë më parë

  Respect keng shqip me kendu AQ bukur knaqsi

  • Cuni Durimit

   Cuni Durimit

   2 ditë më parë

   Jj

 14. Goni Montana

  Goni Montana

  7 ditë më parë

  O veq per sy,bardhin sante allahu te bekoft ty dhe bataljonin yesssssssss jasha 💥💥💥💥💥

 15. Lulzim Beja

  Lulzim Beja

  10 ditë më parë

  Burraco battaglioni b 13 complimenti

 16. Awsome Boy

  Awsome Boy

  11 ditë më parë

  Aq sa e mban frymen sybardhi ka te drejt , ti vij 2 her perqark 🌎

 17. Awsome Boy

  Awsome Boy

  11 ditë më parë

  Rpt kta edhe te paralizumin e cojn n’kemb ❤️ Shout out from London 💷

  • Ersi Haka

   Ersi Haka

   3 ditë më parë

   Fiks fare e ke then

 18. Michael Sollai

  Michael Sollai

  11 ditë më parë

  Muzik me te knaq veshin

 19. Eldoana Haxhiu

  Eldoana Haxhiu

  11 ditë më parë

  jeni me te mirt

 20. Ime Prezime

  Ime Prezime

  12 ditë më parë

  Katastrofa

 21. Lati Prezja

  Lati Prezja

  12 ditë më parë

  Mbreti adi .sak sakkk

 22. Lati Prezja

  Lati Prezja

  12 ditë më parë

  Pa ket muzik nuk ka kuptim jeta ..kjo te heq merzitjen stresin ..o cuna mos vdekshit kurr jeni ylla ..ja fusni dores bardh qe na shajn ..ne tna vin anash jemi si shpirt ..jeni bosa cuna ecccc aty 😘😘♥️♥️

 23. Lati Prezja

  Lati Prezja

  12 ditë më parë

  Landi yll eke qa fare ..dhe muzika e bukur

 24. aziz laci

  aziz laci

  12 ditë më parë

  ad sybardhi legjend e pavdekshmee...

 25. Florida Tekiu

  Florida Tekiu

  13 ditë më parë

  Landi Roko Mbrekulli Mbret je 1111

 26. Bruno Purbollari

  Bruno Purbollari

  15 ditë më parë

  Gjiganda ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 27. Musicvoicee

  Musicvoicee

  16 ditë më parë

  Kalle Kalleeeee

 28. Apollo Beats

  Apollo Beats

  16 ditë më parë

  Lando vetem bertet kot plako ske pik shije

 29. Sabina Xhafa

  Sabina Xhafa

  17 ditë më parë

  Eeeeeeee zjrrrrrrrrrrrr landi roko te rujt zoti vlla

 30. Sabina Xhafa

  Sabina Xhafa

  17 ditë më parë

  Te mbushe shpirtin tallavaja nk te lene me vdek

 31. Aldush Shermadhi

  Aldush Shermadhi

  18 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 32. Day after Day

  Day after Day

  18 ditë më parë

  Muzik me u pijav me u ba Pite :-)

 33. elona Kacuri

  elona Kacuri

  19 ditë më parë

  Bravo!!

 34. The World Of Albanians

  The World Of Albanians

  19 ditë më parë

  Kesaj i thon aheng

 35. ani anja

  ani anja

  19 ditë më parë

  💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥hopaaaaaaaaaaaaaaaaaa Landi Roko 💥💥💥💥💥💥💥💥👏👏👏👏👏

 36. Steven Stifler

  Steven Stifler

  19 ditë më parë

  Adi Sybardhi Mbreti Shqipris !

 37. zeqiri erti

  zeqiri erti

  19 ditë më parë

  I will

 38. Elton Meca

  Elton Meca

  20 ditë më parë

  Ju ja dini kodin jetes

 39. deea6979

  deea6979

  20 ditë më parë

  Respecte nga Londra

 40. Keli Lyfit

  Keli Lyfit

  20 ditë më parë

  Je super kegtar

 41. Don Fernando

  Don Fernando

  20 ditë më parë

  Kulturat nuk kan ngjyre dhe percaktime. Talenti i dikujt nuk perqafohet nga gjithkush dhe prandaj jetojme ne diversitet.Bashkimi ben diferencen. Suksese cunave se kane bere rruge te gjate dhe akoma punojne shume per te ardhur perpara nesh. Shume suksese sinqerisht. Kush ju ka inot kshu ju paft pernot 😎🇦🇱😎🇦🇱

 42. Jmmy Hasibra

  Jmmy Hasibra

  20 ditë më parë

  Ad syberdhi je gjigant

 43. Daniel Kvietik

  Daniel Kvietik

  20 ditë më parë

  Ju kendofte zemra

 44. Landi Hoxha

  Landi Hoxha

  21 ditë më parë

  zjarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Ju prsh nga Gjermania

 45. Landi Hoxha

  Landi Hoxha

  21 ditë më parë

  Ju kendofte zemra zjarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Ju prsh nga Gjermania

 46. Agron Sheshi

  Agron Sheshi

  21 ditë më parë

  Sabukur dol moda mjekrra

 47. Andon Yl

  Andon Yl

  22 ditë më parë

  Shqipet e nishtules

 48. Gohça Ote

  Gohça Ote

  22 ditë më parë

  Nuk quhet Tallava por keng shpirtii

  • Artur Cani

   Artur Cani

   20 orë më parë

   Burel

  • YouTube YouTube

   YouTube YouTube

   12 ditë më parë

   Aty esht

  • Mevlan Sinameta

   Mevlan Sinameta

   13 ditë më parë

   Ok

  • Mevlan Sinameta

   Mevlan Sinameta

   13 ditë më parë

   @Andrino Hysa y

  • Mevlan Sinameta

   Mevlan Sinameta

   13 ditë më parë

   @Andrino Hysa y

 49. andrea IT

  andrea IT

  22 ditë më parë

  Kto kan lind per te knu e per qef Ja shtoft zoti jeten o djema Hallall ja boft zoti 👏👏👏👏🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 50. Toni Toni

  Toni Toni

  23 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 51. Xhentiljo Pica

  Xhentiljo Pica

  23 ditë më parë

  Super ❤️‍🔥🇦🇱

 52. Toni Dushku

  Toni Dushku

  23 ditë më parë

  Bravo ladi😉😉😉

 53. Ki Ko

  Ki Ko

  23 ditë më parë

  muzike jevgjish qe nuk ka lidhje me muziken shqiptare.

  • xhela anxhi

   xhela anxhi

   22 ditë më parë

   Shko m fuck u merr vesh ti nga muzika kokrra katnarit ke ngel akoma me kohen e qepes

 54. Gani Llana

  Gani Llana

  24 ditë më parë

  Tv plus keni 2 aktore te mire 2 binjaket jane artisa iruajt zoti lum ata prider qe ikane djem te mrekullushem qe boni pak harem me cunat mete mire rom ju lumte o cunave po ju djk gjithmone hall

 55. Landi Hoxha

  Landi Hoxha

  24 ditë më parë

  zjarrrrrrrrrrrrrr ne Studio nuk ka Si keto muzik TA shtojne jeten

 56. Osman Osmanov

  Osman Osmanov

  24 ditë më parë

  Beste Albo sax @$€£¥₺

 57. Roberta Bajraku

  Roberta Bajraku

  25 ditë më parë

  Super fare

 58. arben bunaj

  arben bunaj

  25 ditë më parë

  Hallall ja baft zoti jeni super te mir ju pershnes ju rujt zoti te gjithve

 59. Liljana Koci

  Liljana Koci

  25 ditë më parë

  Bravissimo

 60. Elvis Perg.

  Elvis Perg.

  25 ditë më parë

  Super B 13. Jeni me te miret. Shoku me Pa4x je i madh. Edhe basistat te kan zili. Bravo.

 61. Xhesika official

  Xhesika official

  25 ditë më parë

  Respekte Bravo Romeo dhe Donald na keni knaq pa fund👏👏👏👏

 62. Pranvera Mehmedaj

  Pranvera Mehmedaj

  26 ditë më parë

  Sa te mrekullueshem jeni🙏 ju rujt zoti e paci suksese gjithmon🙏 Kam pas fatin te ju shoh live ne Modena!!

 63. armand vezi

  armand vezi

  26 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 64. Eris Gjonaj

  Eris Gjonaj

  26 ditë më parë

  rrespekte jeni nisha

 65. Bardhyl Memolla

  Bardhyl Memolla

  27 ditë më parë

  Super adi sybardhi spektakël

 66. TiTAN Online

  TiTAN Online

  27 ditë më parë

  U kall PRISHTINA 🇽🇰👍🇽🇰👌

 67. Julian Fier

  Julian Fier

  27 ditë më parë

  Landi roko zjarrrrrrrrrrr e bon gjithmon kudo 😍😍😍😍😍😍👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏😍😍😍👏👏👏 Landi kan pi icik o jet binjaket hahahahah je i madh zjarrrrrrrrrrr 🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏😍😍😍😍😍🔥

 68. Julian Fier

  Julian Fier

  27 ditë më parë

  Binjaket kan pi icik o jet zjarrrrrrrrrrr adi sybardhi 🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏😍😍😍😍👏👏

 69. Fikret Bujzi

  Fikret Bujzi

  27 ditë më parë

  Super keni godit me batalionin . Bravo Binjaket respekte

 70. Alban Qoku

  Alban Qoku

  28 ditë më parë

  Rrespekte ju ruajt zoti ishalla

  • Sanije Xhepi

   Sanije Xhepi

   27 ditë më parë

   Kjo muzik esht per shtresen e varfer dhe na mushen syt me lot kur kujtojm nje dit te mir shtresa jom don 2 lek buk 5 lek muzik bravo i madhi landi roku bashk me adi sybardhin e gjith grupi ju urojj shendet dhe jet o zot jeni shum te mrekullushem nuk gjej fjal me shum ma 😭😭😭

 71. Nuhi Iseni

  Nuhi Iseni

  28 ditë më parë

  O Shqiptar pse po doni mu ba diqka qe skemi qen kurrr i kemi ne traditat e zakonet tona nuk kemi nevoj te tjetersohemi se nuk na ka HIJEEEE ASPAKKK 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 72. نعال نعال

  نعال نعال

  28 ditë më parë

  شنو ذوله من يادوله

 73. krisald bobo

  krisald bobo

  28 ditë më parë

  Adi Sybardhi Legjenda i Ballkanit 🙋🏻‍♂️👍🏼

 74. Stela Nabaj

  Stela Nabaj

  28 ditë më parë

  Super 💎👑💎👑💎👑💎👑💎👑💎👑💎👑💎👑💎👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 75. Emiljano Guri

  Emiljano Guri

  29 ditë më parë

  Ça gjuhe kendojn keta majmuna

 76. Luan Kadrija

  Luan Kadrija

  29 ditë më parë

  po cfar musike e muttit ore aaht kjo me kta dy lepurat

 77. Agron Agron

  Agron Agron

  Muaj më parë

  RESPEKT TV VIZION PLUS..JENI I VETMI TV NE SHQIPERI QE JEPNI KENAQSI DHE EMOCJONE POZITIVE..TE GJITHA TV E TJERA NE SHQIPERI JAN TE KAPUR NGA POLITIKA KRIMINALE SHQIPTARE QE SHUM SHPEJT DO TI VI FUNDI... RRESPEKT VIZION PLUS..

 78. B A

  B A

  Muaj më parë

  Fillim ku ja nis 🔥🔥🔥🔥😍

 79. Nexhi Alla

  Nexhi Alla

  Muaj më parë

  Bravo cunat.Jeni njesha👏👏👏👏👍👍👍👍💥💥💥💥💥💥💎💎💎💎💎💎💎💎🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 80. Sandy Sandy

  Sandy Sandy

  Muaj më parë

  Ma te miret☺☺☺☺

 81. Sandy Sandy

  Sandy Sandy

  Muaj më parë

  Oooooooooooppppppaaaaaaaaa nr 1 landi te kendoft ❤ooooooote ndegjoj me endje pershendetje nga Bayern 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👌👌👌👌sendy love youuuuu

 82. luiza cani

  luiza cani

  Muaj më parë

  Jasha na kenaqet na hoqet ate stres te madh qe kemi

  • London Uk

   London Uk

   25 ditë më parë

   Mos u streso dit me tmira do vijn 😉

 83. Astrit Sadrija

  Astrit Sadrija

  Muaj më parë

  Kjo muzik esht PA Pik kultur made in rumani

  • HENNESY

   HENNESY

   9 ditë më parë

   Made in Romania po Na e bojm ma mir se krejt 😏

  • xhela anxhi

   xhela anxhi

   22 ditë më parë

   Ik o xhaje se tka ik koha ty

  • Kreshnik Rama

   Kreshnik Rama

   29 ditë më parë

   Me vjen keq per injorizmin qe ke. Qfar eshte kultura per ty pra? 😄

 84. Shyhret 123

  Shyhret 123

  Muaj më parë

  si gjithmon ju rujt zoti 🤲 Landi Roko 👇 ti na i qetson Zemrat ❤😂😂😂😂 Adi Sybardhi 🎷👌Zjarrr🔥🔥👏👏

 85. Senad Sfinjari

  Senad Sfinjari

  Muaj më parë

  A ba ba ba ba 🔥🔥🔥🔥 fuuniii

 86. Neshat S

  Neshat S

  Muaj më parë

  Je baba je Tamon donoç

 87. Angjelin Lorja

  Angjelin Lorja

  Muaj më parë

  Ahahaha muzike e paster mongole

 88. Shqipe kuq e zi

  Shqipe kuq e zi

  Muaj më parë

  O zoti ju rujt ore Mand Marsel Lando. Na kenaqet shpirtn me kta keng. Te vetmet keng qe ta qetsojn shpirtin. Ju meritoni shum me shum. ❤❤💙💙🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 zjarrr...

  • Shqipe kuq e zi

   Shqipe kuq e zi

   20 ditë më parë

   @Geni renja une jam rrac e bardh por muziken qe e bejn kta nuk ka kund. Dhe mua me vjen shum keq qe nuk vlersohen sepse kta me te vertet e meritojn nje titull nga shteti.

  • Geni renja

   Geni renja

   20 ditë më parë

   Jan pak njerzit qe i vlersojn kta artista e shumta i shajn se jam gabela po ata qe i shajn k.... te na e thithin se jan plehra asgje tjeter kta jan me te miret e shqiperis

 89. Miglen Shehi

  Miglen Shehi

  Muaj më parë

  Zjarrr batalioni b13

 90. Azem Gashi

  Azem Gashi

  Muaj më parë

  O ylla po si ju nuk ban nona ma kodo qe shkoni ekallni 💥💥💥💥🤩🤩🤩

 91. Klodi Dina

  Klodi Dina

  Muaj më parë

  Pse paragjykoni ku jemi ne dora bardh pse nuk bojm ne muzik apo ka hum leku e dasmat ene nje Sinon qe kemi spo ndihet me.

 92. Hashim Thaqi

  Hashim Thaqi

  Muaj më parë

  Mandi nishtulla gjigandi shqiprise.dhe ska tj.👑👏👏👏👏

 93. Unknown City

  Unknown City

  Muaj më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 94. Mandi Kukesi

  Mandi Kukesi

  Muaj më parë

  Jeni mbretat e europes

 95. Haziz Laci

  Haziz Laci

  Muaj më parë

  Ad sybardhi legjenda

 96. Luis Tv

  Luis Tv

  Muaj më parë

  Kshu po ka lezet 👑👑👑👑👑👑

 97. Bledi Gjini

  Bledi Gjini

  Muaj më parë

  👏🎷🎷🎷👏👏zjarr

 98. Artan Xhafa

  Artan Xhafa

  Muaj më parë

  Sy bardh e zbo nona mo 🙏🏻👏🏻

  • Cen Sura

   Cen Sura

   18 ditë më parë

   Bardhi ja futi kot fare në 5:41 e humbi rrugën 😂

 99. Ermela Toro

  Ermela Toro

  Muaj më parë

  Super muzik ju lumte se na knaqet 🙏

 100. Tim Tola

  Tim Tola

  Muaj më parë

  Zjarrrr landii🇦🇱🇦🇱

Faqja Tjeter