Muzikë

Bes Kallaku & Andi Shkoza - Rudina (Official Video)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗕𝗲𝘀 𝗞𝗮𝗹𝗹𝗮𝗸𝘂 & 𝗔𝗻𝗱𝗶 𝗦𝗵𝗸𝗼𝘇𝗮 - 𝗥𝘂𝗱𝗶𝗻𝗮 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/BesKallakuAndiShkozaRudina
____________________________
🎵 Produced by: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨
🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡
🎥 Directed by: 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨
📌 Styling: 𝗝𝗢𝗡𝗜 𝗣𝗘𝗖𝗜
📌 Make Up and Hair: 𝗫𝗛𝗢𝗡𝗜
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 :
Instagram ► bes_kallaku
🎤 Connect with 𝗔𝗡𝗗𝗜 𝗦𝗛𝗞𝗢𝗭𝗔 :
Instagram ► andi.shkoza
🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_boja
📌 Connect with 𝗝𝗢𝗡𝗜 𝗣𝗘𝗖𝗜 :
Instagram ► jonipeci_store
🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► fullmoon_production
🎥 Connect with 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨 :
Instagram ► klaudia_the_director
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuRaYW
► spoti.fi/2XVbb2J
____________________________

℗ & © BES KALLAKU & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#BesKallakuAndiShkoza #Rudina #Folé

Komente 

 1. Bes Kallaku

  Bes Kallaku

  Muaj më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/BesKallakuAndiShkozaRudina

  • Konxhe Spahia

   Konxhe Spahia

   Ditë më parë

   Vv

  • Emanuela Cjapi

   Emanuela Cjapi

   2 ditë më parë

   Omk.kkllkìbyj. b niji

  • Albania Albania

   Albania Albania

   6 ditë më parë

   @HOLIGAN GAMING wosisss

  • Tirane Tr

   Tirane Tr

   7 ditë më parë

   Shum e bukur pz

  • Servis Koli

   Servis Koli

   11 ditë më parë

   @HOLIGAN GAMING uj7uyij

 2. Perputhen Pikant

  Perputhen Pikant

  5 orë më parë

  Perputhen Prapaskena, 30 Mars Ledjana Mevlani Juli Antonela Aristela Sindi Andi Jasmina Blerimi - ALpast

 3. vasy bylli

  vasy bylli

  5 orë më parë

  RUDINA:((((💗😘😘😘

 4. Macoku Shqiptar

  Macoku Shqiptar

  21 orë më parë

  O Andi Shkoza pse injoron veten me kete Bes Kallakun ky sesht kengetar... Ke turperuar dhe kengen Rudina qe ka qen super keng dhe esht akomo. Megjithate Respekte per ty se i kemi kenduar kenget e tua qe ne mosh te vogel neper dasma

 5. Salihe Hysenbelliu

  Salihe Hysenbelliu

  Ditë më parë

  Bukur Besi 👏👏👏

 6. Rudina Molla

  Rudina Molla

  2 ditë më parë

  Hahhaha eshte e verte per rudinen

 7. Erion Ngjeliu

  Erion Ngjeliu

  2 ditë më parë

  je yll bote rudina

 8. erigent backa

  erigent backa

  2 ditë më parë

  Love u besss u are the best.

 9. Arnold Hoxha

  Arnold Hoxha

  2 ditë më parë

  ❣️❣️❣️❣️❣️♥️♥️😀😀😂😂🥃🥃

 10. Naxhie Kasmi

  Naxhie Kasmi

  3 ditë më parë

  Jeni i madh Andi

 11. Ardian Shano

  Ardian Shano

  4 ditë më parë

  Super andi shkoza 😍 te mirpresim me nai keng te re ,po vtm 😍

 12. Flogerta Dalipaj Kushova

  Flogerta Dalipaj Kushova

  4 ditë më parë

  🤣

 13. suzi koci

  suzi koci

  5 ditë më parë

  O bes kallaku mos bo pordh me leket e te tjerve Po te ishte per ty sot as biciklete nuk do kishe ok lerini pordhet se ti do 7breza te behesh qytetar Beji lapidar atij qe te dha leket ty per ti pastru ok

 14. Albania Albania

  Albania Albania

  6 ditë më parë

  Ednez::::, . ...m

 15. Dezi Ceno

  Dezi Ceno

  7 ditë më parë

  Super bravo

 16. jola ola

  jola ola

  7 ditë më parë

  E ke bo rudinen materialiste ne ket keng o bes😜🥰

 17. Ilir Biba

  Ilir Biba

  7 ditë më parë

  BRAVO

 18. Petrit Veizaj

  Petrit Veizaj

  9 ditë më parë

  O Bes je i papar

 19. Elbasan Albania

  Elbasan Albania

  10 ditë më parë

  andin nuk e kap neri si kengetar sado te tjere te dalin apo ta imitojne ate

 20. Majlinda Shkembi

  Majlinda Shkembi

  11 ditë më parë

  O zot çfar kujtimesh 😢😢na kujtove pak adoleshencen👏👏❤❤Je i madh Andi.

 21. Bedri Zenelaj

  Bedri Zenelaj

  12 ditë më parë

  EDHE UNE E KAM RUDINA NUK PO TALLEM AS NUK KAM LANE KE

 22. Dank Montages

  Dank Montages

  14 ditë më parë

  Ok

 23. Mirela Tabaku

  Mirela Tabaku

  14 ditë më parë

  ha ha

 24. tian numani

  tian numani

  15 ditë më parë

  Komplet vk n krye bes rakllaku

 25. Jona Izetaj

  Jona Izetaj

  15 ditë më parë

  Ua sa e gallat kjo kenge 🤭🤭🤭😸😸☺️🙂🙂😊😊😊🤗🤗

 26. Arnaldo Veliaj

  Arnaldo Veliaj

  16 ditë më parë

  Super

 27. Sabit Behrami

  Sabit Behrami

  16 ditë më parë

  Si eshte emri i ksaj mdeles ne Klip?

  • •FATIME_*_BASHA•

   •FATIME_*_BASHA•

   15 ditë më parë

   Pse mo😂😂😂

 28. romeo romeopaluka

  romeo romeopaluka

  17 ditë më parë

  Reggaeton remix do ebeje Nje shoku I'm tamam remix original pa Dale nga original super tani po punohet paerak dite ose muaj del

 29. Amarildo Tafa

  Amarildo Tafa

  17 ditë më parë

  ❤️

 30. Preng Kola

  Preng Kola

  17 ditë më parë

  Well done guys nice song 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 31. mustafa dibra

  mustafa dibra

  18 ditë më parë

  O Rudina, ti pse m'le? Pse më le ti në vetmi? [BESI:] Në një arë, në një lëndinë O Rudinë, mori Rudinë Hajde hyp ti te makina O Rudinë, mori Rudina Du me bo Rudinen du me i bo vaksinën du me e çu n'shtpi me i bo karantinën Me e majt me t'mira Me ja heq rutinën Rudina 6.3sh. e tepron me benxinën. Jaha bibi jalla jaha bibi jalla si Rudina nuk ka, si Rudina nuk ka Jaha bibi jalla jaha bibi jalla se Rudina na la, si Rudina na la Huhu... U bona tap, u bona tap ene u mpita Huhu... Rudina më la, Rudina më la se shkova te Marsida [REF. ANDI 2x:] O Rudina, ti pse më le? Pse më fute të gjallë në dhe? Pse më le ti në vetmi? Të dashurova si çdo njeri. [BESI:] Rudina taka taka Rudina taka taka hajde, hajde Rudi se u plaka Rudina taka tak Rudina taka tak hajde hajde Rudi Rudi knaqu, knaqu, nalu pak. Jaha bibi jalla, jaha bibi jalla si Rudina nuk ka, si Rudina nuk ka Jaha bibi jalla, jaha bibi jalla se Rudina na la, si Rudina na la Huhu... U bona tap, u bona tap ene u mpita Huhu... Rudina më la, Rudina më la se shkova te Marsida [ANDI:] O Rudinë e shpirtit o se kjo zemer ty të do O Rudinë zemrës o Se ky lali shumë të do [REF. ANDI 2x:] O Rudina, ti pse më le? Pse më fute të gjallë në dhe? Pse më le ti në vetmi? Të dashurova si çdo njeri

 32. ari pirra

  ari pirra

  18 ditë më parë

  Ķkkķ

 33. ari pirra

  ari pirra

  18 ditë më parë

  Kkkk

 34. kosta kosta

  kosta kosta

  18 ditë më parë

  Sa kot

 35. xhulio

  xhulio

  18 ditë më parë

  Mir Besi po edhe Andi duhet tboj me shum nga kto konget me emra femrash ✌️

 36. Likan 02

  Likan 02

  18 ditë më parë

  Ylli Baka

 37. Likan 02

  Likan 02

  18 ditë më parë

  Baftjari

 38. Klodjan Sina

  Klodjan Sina

  19 ditë më parë

  andi shkoza qenka ber si xha bequa me ato syzet 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 39. Hyrije Nezha

  Hyrije Nezha

  19 ditë më parë

  Bukur

 40. Hyrije Nezha

  Hyrije Nezha

  19 ditë më parë

  Shum bukur

 41. arif veshti

  arif veshti

  19 ditë më parë

  Bes kallaku o Pitbull i shqipertareve

  • TheAlbanian

   TheAlbanian

   17 ditë më parë

   Padhakarit i shqiptarve

 42. Besmir Meta

  Besmir Meta

  19 ditë më parë

  Bes kallaku Servili ilir metes..respekt per andi shkozen👏🏻👏🏻

 43. Kliton Zeneli

  Kliton Zeneli

  20 ditë më parë

  0p0pppp

 44. Rudina Xhahysa

  Rudina Xhahysa

  20 ditë më parë

  Mi piace

 45. Antonela

  Antonela

  21 ditë më parë

  I pershendes te gjithe rudinat kudo qe ndodhen 😂😂 Bravo Andi

  • Lusiano Bosi

   Lusiano Bosi

   11 ditë më parë

   Fhj

 46. Joelia Joli

  Joelia Joli

  21 ditë më parë

  ëp

 47. restorant pogradeci

  restorant pogradeci

  22 ditë më parë

  alen

 48. Reli Metaj

  Reli Metaj

  22 ditë më parë

  Ini me te mirt bravo

 49. Drite Pupa

  Drite Pupa

  23 ditë më parë

 50. Artur Mcini

  Artur Mcini

  23 ditë më parë

  boju dhe pak rreklam vilave te ilir metes mir o bes qe ti shiten sa mo shum lirit se do ti duhen dhe per fushat tashti

 51. Last Chance

  Last Chance

  23 ditë më parë

  Reklam Skerdi Faris Reklam Vilave Zoni 90 autotune se di dmth And Shkoza po ma hoqi mall

 52. Sara Rapanj

  Sara Rapanj

  23 ditë më parë

  O zottttttttttttt jeni lotttttttttt ju duaammm shummm😁😁❤

 53. armanda dule

  armanda dule

  23 ditë më parë

  Je njesh

 54. Altin Rukaj

  Altin Rukaj

  24 ditë më parë

  Bravo andi bashke me besin kenge shum e bukur ritmike Tashi do i thyjme boksat e makines 👍👌

 55. Gleart Zeneli

  Gleart Zeneli

  24 ditë më parë

  Dianakukaalbania😈😇😆💅👄👹👺💙💖💕❤💔💋💓👅💜👄💞💝💘💗

 56. Gleart Zeneli

  Gleart Zeneli

  24 ditë më parë

  Dianakukaalbania

 57. Gleart Zeneli

  Gleart Zeneli

  24 ditë më parë

  Dianakukaalbania@$#

 58. Gleart Zeneli

  Gleart Zeneli

  24 ditë më parë

  Kjo me pleshen shum 😈

 59. Mara Lici

  Mara Lici

  24 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 60. Zyra Memini

  Zyra Memini

  25 ditë më parë

  Jeni shum te medhej. Zoti ju bekofte. Kam qeshur me lot. Shum homuris besiiiiiiii Nga Nona 70 vjecare 🇦🇱 Ne 🇹🇯.te ndigjoj per dite. 💯💯💯💯💯💯💯💯.

 61. Pitbull Pro

  Pitbull Pro

  25 ditë më parë

  big LIKE from ROMÂNIA! 👍🇷🇴

  • Urjan Arapi

   Urjan Arapi

   21 ditë më parë

   E per

  • Urjan Arapi

   Urjan Arapi

   21 ditë më parë

   Ok

 62. Agim Kaja

  Agim Kaja

  26 ditë më parë

  Super

 63. Klodiana Carku

  Klodiana Carku

  26 ditë më parë

  Super super hit 😍😍❤️❤️

 64. Serkan 7

  Serkan 7

  26 ditë më parë

  Si te prishesh 1 keng 🤮

 65. Vera.pregegaj Pergega

  Vera.pregegaj Pergega

  27 ditë më parë

  Ridkdhu

  • Vera.pregegaj Pergega

   Vera.pregegaj Pergega

   27 ditë më parë

   🐦🐦🐦

 66. Daniel Ndoj

  Daniel Ndoj

  27 ditë më parë

  S

 67. Marsela Kerciku

  Marsela Kerciku

  27 ditë më parë

  Fu

 68. Weed69 Remix

  Weed69 Remix

  28 ditë më parë

  hahaha pz skerdi dhe besi jan te papar lot🤣🤣🤣🤣

 69. D Fisher

  D Fisher

  28 ditë më parë

  Love your music! Mwah!

 70. Toni Guerrils

  Toni Guerrils

  28 ditë më parë

  E mer And kur knoshe ke 2 luanet te parku rinia ne 98...

 71. Edmond Teneqexhi

  Edmond Teneqexhi

  28 ditë më parë

  Bo 1 me Sinan hoxhen

 72. Eduart Arifi

  Eduart Arifi

  28 ditë më parë

  Vk shum kot po pse mo bes.nxitohesh besi pse nxitohesh

 73. KING EDB ALREAL G

  KING EDB ALREAL G

  28 ditë më parë

  Bisha loku vllait..rsp te dyve dhe andi nje artis i vjeter✌🙏☝👊

  • Krislinda Lumi

   Krislinda Lumi

   24 ditë më parë

   ´il moi o L ´l Le

 74. Andi Daka

  Andi Daka

  28 ditë më parë

  Andi shkoza SA kisha pa e par bravo suoer keng

 75. Kelerjana Gaxha

  Kelerjana Gaxha

  28 ditë më parë

  Andi shkoza je nr 1

 76. Princeshat e perputhes

  Princeshat e perputhes

  29 ditë më parë

  Una e kam emrin rudina

 77. Grigor Karo

  Grigor Karo

  29 ditë më parë

  ANDI SHKOZA .....RESPEKTE

 78. Rreze Pepshi

  Rreze Pepshi

  Muaj më parë

  Bravo Bravo 👏👏

 79. erkooman loondon

  erkooman loondon

  Muaj më parë

  Ca zeri te bukur ka Ky adashi I'm andi

 80. Alesia Dani

  Alesia Dani

  Muaj më parë

  Elona dhe Doku mjalti i klipit 😂😂😂😂😂

 81. Toni Hita

  Toni Hita

  Muaj më parë

  ANDI SHKOZA SUPER... BES KALLAKU PLOTESOJENI VET

 82. Alex Leka

  Alex Leka

  Muaj më parë

  Adi shkoza super nice bes kallaku seshte kengetar

 83. Brand New Game

  Brand New Game

  Muaj më parë

  Pse me duket sikur kjo kenga “Rudina” i eshte dedikuar Rudina Dembacajt,gruas se Mark Frrokut?LSI kundra PS 😂😂😂😂

 84. Anisa Balla

  Anisa Balla

  Muaj më parë

  Super😍

 85. Lori Swiss

  Lori Swiss

  Muaj më parë

  Jam rritur me kenget e Andi Shkozes 👏

 86. Andon Markaj

  Andon Markaj

  Muaj më parë

  Një tjetër 🐒💩💩💩

 87. nicky 641

  nicky 641

  Muaj më parë

  👌

 88. E M

  E M

  Muaj më parë

  Like Andi shkoza se per ket 🥒 vetem 👎👎👎👎

 89. El gringo Dupi

  El gringo Dupi

  Muaj më parë

  Bravo e keni qajt Do tja qi ropt LA me kte kong bup bup bup🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱god blees 🇦🇱🇦🇱🥃🥃🥃

 90. Gena Gjepali

  Gena Gjepali

  Muaj më parë

  Bravo Besi 👌👏👏knaqesi te degjojm👑Andi Shkoza🔥🔥🔥🔥🔥

 91. Bujar Cullhai

  Bujar Cullhai

  Muaj më parë

  Ik o bes se le nam

 92. Besarta Salihuyeyeuweuegueeyyr7rhryege77tfe

  Besarta Salihuyeyeuweuegueeyyr7rhryege77tfe

  Muaj më parë

  Eyeyydheehehyyyye3h4 3h3he3yyheeheyeehy33yeyeyyeyyye3he ehyeye6ey3 ey3yyeye6yey

 93. Anjeza Kuci

  Anjeza Kuci

  Muaj më parë

  Nje ze fantastik si Andi Shkoza cdo kenge e bene te bukur 🎶🎶🎶🔝

 94. Black Panther

  Black Panther

  Muaj më parë

  Me shaka me shaka po e kapi 1 M Besua

 95. Ervin Morava

  Ervin Morava

  Muaj më parë

  Mir 8

 96. Mariglen Orhani

  Mariglen Orhani

  Muaj më parë

  ï

 97. Gub Cib

  Gub Cib

  Muaj më parë

  Spermenet fjala ALLAH (ZOT) NE KTE MUZIK VEC ME I EC REFRENI 👎🏽

 98. Best Music

  Best Music

  Muaj më parë

  alpast.info/one/video/apl9uNKii4jKiNg

 99. Ermelinda Biba

  Ermelinda Biba

  Muaj më parë

  👍👍🕶️🕶️

 100. Lady Mindkoff

  Lady Mindkoff

  Muaj më parë

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

Faqja Tjeter