Bes Kallaku me të motrën në studio, emocione e supriza në puntatën e parë të "Jeto me Orën"Ditën e sotme startoi emisioni "Jeto me orën" në RTV Ora me moderatoren Ana Kallaku.

Një intervistë ekskluzive erdhi nga vëllai i saj aktori Bes Kallaku i cili rrëfeu për herë të parë shumë detaje nga jeta e tij.

Follow TV Ora dhe RTV Ora News

Subscribe To "Ora News" on ALpast Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on ALpast Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente 

 1. Dunata Bengasi

  Dunata Bengasi

  2 ditë më parë

  Xhensilen se permende fare,,,asaj i plasi per ty

 2. Dunata Bengasi

  Dunata Bengasi

  2 ditë më parë

  Dija per faleminderit Agron llakes qe te mori ne portokalli,

 3. Meri Kacari

  Meri Kacari

  4 ditë më parë

  Dy femi te mbrekullushem,vin ne jete nga dy prinder te shkelquer,, complimenti

 4. Adam Arapi

  Adam Arapi

  5 ditë më parë

  Bravo Beso je nje personazh qe vjen nga nje famiglie me vlera Complimenti motres shumè professionale si spiker,Beso the qe e Ke rrit motren dhe nuk the se Ke nje moter te Bukur, hahahaha BRAVIIIII.

 5. ENKE Kitchen

  ENKE Kitchen

  5 ditë më parë

  Pershendetje!Ju sygjeroj te kaloni ne kanalin tim per receta gatimi te thjeshta me super shije🥰🥰

 6. yuli gagarin

  yuli gagarin

  7 ditë më parë

  *Qe kur e kam njohur per here te pare Anen gjithmon kam menduar se sa e embel dhe e paster ne shpirt eshte*

 7. enkelejda domi

  enkelejda domi

  12 ditë më parë

  jeni te mrekullueshem me kenaqet

 8. IBRAHIM NURA

  IBRAHIM NURA

  12 ditë më parë

  BRAVO ZOTRI BES KALLAKU SHU. E VERTET ZOTI E KA BEKUE SHQIPRIN POR NJERZIT GJITHMON KAN PUNUAR DHE PUNOJN KUNDER SHTETIT TÈ VET ZOTI I MADHRISHEM I DENOFT KREJT ATA PLAQKITES QÈ PUNOJN KUNDER KOMBIT DHE SHTETIT

 9. Mimoza Shoshi

  Mimoza Shoshi

  12 ditë më parë

  Suksese Ana Sa interviste e ndjere mes Motres e vellaut

 10. Vasilika Hida

  Vasilika Hida

  12 ditë më parë

  Fto me radhe gjithe katunarrt e fush krujes, do tambarosh gjithee sezonine vitit,ok,drone,

 11. Mira Gaxha

  Mira Gaxha

  13 ditë më parë

  Dy yje ⭐⭐❤❤

 12. lesabra elsabra

  lesabra elsabra

  14 ditë më parë

  O Zottttt moj Ana lere ta mbaroj nje bised tjetri se na cmende, leri moj rrall tjetrit te flas se i ftuari esht ai jo ti. Respekt per mardhenien tuaj, ama si prezantuese sqenke gje, mesoje qe aty esht per te fol i ftuari jo ti.

 13. Ardian Bulla

  Ardian Bulla

  15 ditë më parë

  Respekte per tè dy juve jeni dy artista bravo

 14. klinton bekaj

  klinton bekaj

  15 ditë më parë

  🕊🕊🕊):🖐O Bes ju rujt Zoti Familjarisht Respekte se qashtu eshte e vertet perpara kur vinte dikush mysafir😢nga gzimi dhe me jav e muaj kan nejt e tash jan aty e sdel kush besa dhe thon nersy ha mangut kem mena ardh por jan ber njerzimi djallzor vetem vrer nxjerrin nga goja ka hup aj respekt qe ishte dikur sidomos tek ne shqiptaret perpara kan nda kafshaten me ty e tash ta merr kafshaten nga goja po mir qe pona mban Toka se as lufta/termeti/virusi asnigja si mbush mend shqiptart ishalla Zoti e ban mir

  • klinton bekaj

   klinton bekaj

   15 ditë më parë

   @A 🕊🕊🕊):🖐e po spo thot kush qysh ke ken po qysh je sot me shpi pa hale me hale si i thon ni fjale mos ja kqyr doken po kqyrja koken (megjithse se kuptova komentin aq mir po nejse ska aq rendsi)

  • A

   A

   15 ditë më parë

   Kot me mo te Besi shkoshin shume Besi shpine si hale nje dhome ka pas gjysmen tjeter dyqan te shkolla w fushekrujes

 15. Mike The Right One

  Mike The Right One

  15 ditë më parë

  O besi, ke ndryshu psikologjikisht mor vlla, dukesh i perhumbur, madje i trembur. Pse, c drame ke kalue

  • Jorida Bregasi

   Jorida Bregasi

   15 ditë më parë

   @A po si ka mundesi qe shtiren kaq shume bejne si shembullore si ky besi si ajo baxhella xhensila

  • A

   A

   15 ditë më parë

   Pi droge si dreq me gjithe Xhensilen qe hiqet si enxhell ka pas vdek njehere Xhensila piu shume nuk eshte si hiqet hiqet engjell

 16. Ken Nechee

  Ken Nechee

  15 ditë më parë

  🎃🎫🎃🎫❇🔋🎫🐠🎃🧶✔ 🌞🌟🌘🌗🌖🌪⛈⛅🧼🧽🧴🛏🚪🧳🌄🌅🌆🗾🗽🌉🏪🏬🏫🏣🏢🎃🎫❇ ❇ *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 17. Ardi Albanese

  Ardi Albanese

  16 ditë më parë

  Paske moter tbukur Gjin MashaAllah

 18. Leonard Pjetri

  Leonard Pjetri

  16 ditë më parë

  Jeni artista te vertete zoti ju ruajte edhe vete u emocionova 👏👏👏👏

 19. Majlinda Bylyku

  Majlinda Bylyku

  16 ditë më parë

  Sa femij te mir krenaria e cdo prindi .Bes Kallaku dhe Ana .Respekt 🙏🏻🙏🏻🙏🏻Zoti tju mbroj te gjithve shendet dhe mbaresi te keni gjithmone

 20. Jorida Shabanaj

  Jorida Shabanaj

  16 ditë më parë

  Suksese ana Me ke pelqyer gjithmone nga thjeshtesia jote por nje vrejtje kam sot, mos fol aq gjate, beji pyetjet me te shkurtra, se del si llafazane😂😂

  • A

   A

   15 ditë më parë

   Llafazane eshte nuk del dot nga vetja i ka ngjare te atit sa llafazan qe eshte o zot barre e rende shume

 21. Down Turks

  Down Turks

  16 ditë më parë

  Te qifsha rracen

 22. Down Turks

  Down Turks

  16 ditë më parë

  Shkon gabte shkosh katnar kurve me gjithe moter e vlla

 23. Angela Angela

  Angela Angela

  17 ditë më parë

  Jeni te mbrekullushem te dy 😊

 24. Loreta MUÇAJ

  Loreta MUÇAJ

  18 ditë më parë

  Babai inxhinjer, nena ekonomiste Shume paskeni vuajtur

  • IllyriumUS

   IllyriumUS

   14 ditë më parë

   @A si ‘jevgj’? Qe s’te bie nje pike! Po ashtu kemi jetuar gjithecili qe ka patur prinder te cilet kane ndertuar jeten ndershmerisht ne Shqiperi o toq! As njeri dhe as tjetri nuk i fshehu sakrificat qe kane kaluar kur jane rritur! Une jam femije mjeku dhe po ashtu si Besi dhe Ana kam jetuar se refuzuan prinderit e mij te jene langaraqe social - Na rriten nga hiqi me ato hallet pa fund - me dhe pa buke! C’ka ketu per te te ardhur ‘turp’?? Perpjekja jote per ta ofenduar kete moter e vella vetem sa i dha me shume ngjyra intervistes! Te te vije turp nga vetja! Njerez te vegjel dhe te lodhur si ty bejne te rinjte Shqiptare te rraskapiten rrugeve te botes! Injorant dreqi!

  • A

   A

   15 ditë më parë

   Mesues fizike po shesin mend aman mami ekonomiste po kane jetuar si jevgjit i njoh afer shume

 25. Marte Nov

  Marte Nov

  18 ditë më parë

  Ju lumt vlla e moter po mesazhe te bukura ndat me ne zoti ju bekoft ❤️

 26. Mario Gega

  Mario Gega

  18 ditë më parë

  00

 27. Trendelina Hysa

  Trendelina Hysa

  18 ditë më parë

  Dy yje jeni motre vlla sukses

 28. Met Lami

  Met Lami

  18 ditë më parë

  Poezia ne fund pa audio

 29. A

  A

  18 ditë më parë

  Shume bukur bravo bravo 👏Vella e Moter 👍👍👍

 30. Amarildo GjokejA

  Amarildo GjokejA

  19 ditë më parë

  Je i mrekullueshem Bes je taman njeriu qe e tregon me plot bindjen nga vje ku je rrit .

  • A

   A

   15 ditë më parë

   Eshte politika e vet ashtu per famo njerez

 31. D Kaso

  D Kaso

  19 ditë më parë

  Te Bes kallaku me pelqen thjeshtesia dhe sinqeriteti qe flet gjithcka ashu si esht 👏 bravo dhe suksese te metejshme..

 32. Beatrice Delia

  Beatrice Delia

  19 ditë më parë

  Jeni te mrekullueshem te dy

 33. Ilda Ilda

  Ilda Ilda

  19 ditë më parë

  Shum shum real besi brravo as leku as fama ste prishen

  • A

   A

   15 ditë më parë

   Me pyt mu qe e njoh afer ashtu wshte se eshte katunar nuk eshte se di te artikuloje bukur ka ra me lek droge tani shembu i madh fasade per te bere reklam motrez

 34. dcoog anml

  dcoog anml

  19 ditë më parë

  Ooo mashallah o Zot keshtu kam femijt e mi , Zotin e falenderoj , bravo tregohet edukata familjare ju dua shum respekte 🇦🇱🇩🇪🇦🇱🇩🇪🇦🇱🇩🇪🤍♥️💚🙏

 35. mimoza gjermani

  mimoza gjermani

  19 ditë më parë

  Ju pershendesim nga Kosova moter e vlla po shkelqeni. Ana merri lakmi Besit se flet shum thjesht nuk mundohet me Grammatik me fol Po flet qysh flet nshpi edhe per qata e dojm asht shum i drejt por edhe ti dukesh se je qik shum e mire .rrespekt per te dyt qe Po i rrspektoni prinderit shum po i lum Nana e gjyshja e krejt familja qe juka jeni shum tmir dyt💕👏

 36. Eleni Ciara

  Eleni Ciara

  20 ditë më parë

  Bravo Bravo 👏👏

 37. Bashkim Neziri

  Bashkim Neziri

  20 ditë më parë

  Félicitations à vous deux.

 38. arbereshi arbereshi

  arbereshi arbereshi

  20 ditë më parë

  Televizjonet Shqiptare, qenkan privat, familjare,,

  • A

   A

   15 ditë më parë

   Asht jane kthyer

 39. erigent backa

  erigent backa

  20 ditë më parë

  Bravo bes je njesh dhe ke thene fjale me mend ketu .pavarsish shakave qe ben .po sot motra ta mblodhi me ne fund .te beri te flasesh seriozisht. Ju pershendes.

  • dcoog anml

   dcoog anml

   19 ditë më parë

   Jam perlotur nga fillimi ne fund tr intervistes😅🥰 Vertet frymezim!

 40. ersi hadaj

  ersi hadaj

  20 ditë më parë

  Bravo sa emocione te bukura ju persh 🇦🇱🇮🇹 o zot nuk ka me bukur nje dashuri e vertet pa filtra lum per prinderit qe ju kane 👏👏❤️❤️

 41. Aqif Kapertoni

  Aqif Kapertoni

  20 ditë më parë

  Po cesht kjo..eeeeeeee pastaj flet...eeeeeeee motra shum me mir se ty ne te folur...

  • A

   A

   15 ditë më parë

   Po ku din Besi te artikuloje mor me ngaj fjal mori emer po motra eshte me shkolle din te artikuloje me bukur don ta mbuloje del keq

 42. Lucy Pashai

  Lucy Pashai

  20 ditë më parë

  Sa të kesh liken nuk ikën ti jooooooo ke tingarllëk shumë

 43. Lucy Pashai

  Lucy Pashai

  20 ditë më parë

  Të rroj gruaja ty ta kesh të fort dhe iliri

 44. Ribi Lulaj

  Ribi Lulaj

  20 ditë më parë

  🍀🍀💫💫👏👏👏

 45. Vladimir Frroku

  Vladimir Frroku

  20 ditë më parë

  Po pse jeni pa ze ne ne fund pjesen kur keni dhen mesazh ku mund ta nigjojm mesazhet qe keni dhen.

 46. eioshen boboi

  eioshen boboi

  20 ditë më parë

  Jeni shum te mire te dy.Suksese Ana je shum pozitive.

 47. Floreshe Shehu

  Floreshe Shehu

  21 ditë më parë

  Zoti qofte me ju🙏❤️

 48. ToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAX

  ToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAX

  21 ditë më parë

  "Startuar" nuk eshte fjale shqipe! "Filluar" eshte fjala shqipe perkatese. Meso te flasesh shqip, zonjusha moderakare!

 49. anxhela jahaj

  anxhela jahaj

  21 ditë më parë

  Suksese 🧡🧡

  • eioshen boboi

   eioshen boboi

   20 ditë më parë

   Kallaku 🤲🤲🤲⭐

 50. Atlije Muca

  Atlije Muca

  21 ditë më parë

  Shum te mire te dy Besi dhe Ana shendet e lumturi pacit gjimon ne zemer🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 51. Leonel Doci

  Leonel Doci

  21 ditë më parë

  Jeni thjesht te mrekullueshem qofshi gjithmone te lumtur familja kallaku

 52. Anxhela Banaj

  Anxhela Banaj

  21 ditë më parë

  Jam perlotur nga fillimi ne fund tr intervistes😅🥰 Vertet frymezim!

 53. aldo dimo

  aldo dimo

  21 ditë më parë

  Eshte here e pare qe te gjithe qe kane pare intervisten tuaj ju kane vleresuar dhe koplimentuar pa fund . SEPSE Ju falet dashuri miresi thjeshtesi gjithcka pa filtra ju lumte kini mare urimet me te bukura asnje. Po asnje koment negativ Zoti ju ruajt

  • A

   A

   15 ditë më parë

   Aman sa te trashe po te gjithe keshtu jemi rritur po si dobenin ndryshe ai po i hap nje dere televizive motres se tij mesazh te bukur po gjysherit nga babi i zuri me goje po ik se lat name sa te trashe

 54. hoxha shkurta

  hoxha shkurta

  21 ditë më parë

  Sa ngjan me xhensilen ana

 55. hoxha shkurta

  hoxha shkurta

  21 ditë më parë

  Sa bukur

 56. asioe kiou

  asioe kiou

  21 ditë më parë

  Intervist e shkelqyer Edhe shummm emocionuse

 57. Abc Def

  Abc Def

  22 ditë më parë

  Ooo mashallah o Zot keshtu kam femijt e mi , Zotin e falenderoj , bravo tregohet edukata familjare ju dua shum respekte 🇦🇱🇩🇪🇦🇱🇩🇪🇦🇱🇩🇪🤍♥️💚🙏

 58. Elvira Dedja

  Elvira Dedja

  22 ditë më parë

  Sa i ngjan mamit

 59. FAZILETE ISHMAKAJ

  FAZILETE ISHMAKAJ

  22 ditë më parë

  Shum bukur te dy bravo ju qoft. Po nje këshill Ana lere te flas deri ne fund Besin mos e nderprej kur ja ben pytjen.

  • A

   A

   15 ditë më parë

   Po se Ana artikulon me bukur Besi rrakazhdeu

 60. Mirvete Sefa

  Mirvete Sefa

  22 ditë më parë

  Jeni shembulli me I mir, Besit I paska ra Zhuga hahahaha

  • A

   A

   15 ditë më parë

   Ca shembulli aman don te fusi motren ne rrugen e televizionit sa te trashe

  • asioe kiou

   asioe kiou

   21 ditë më parë

   Jeni shumë të mirë

 61. rai regi

  rai regi

  22 ditë më parë

  Qofshi te lumtur gjithmon 😘😘

 62. Ani Caushaj

  Ani Caushaj

  22 ditë më parë

  Shume e mire Ana. Kur degjoj kete,tani mendoj qe Xhensila mundohet te kopjoj kete. Flet shume bukur edhe qarte. Suksese 😊

  • lesabra elsabra

   lesabra elsabra

   14 ditë më parë

   Kjo sesht aspak e vertet, Ana flet bukur por sdi te respektoj bashkebisedusin flet vetem vete. Xhensila flet pak dhe sak.

 63. ZUKI Zuki

  ZUKI Zuki

  22 ditë më parë

  Shume te bukura jeni Zoti tju ruaje 🌹❤️

 64. Isaki Xhemile

  Isaki Xhemile

  22 ditë më parë

  Bes kallaku jeni metemiret bashk me motren bravos ke fjal te pa pershkruara bes je dhe dombetesh meimiri,se edhe ijen e duash shumm per at je meee i miiiirrrriii Bes Kallaku 🤲🤲🤲⭐

  • A

   A

   15 ditë më parë

   Mesazhi me i ulet per mua jeni ne terezi po ijen nga babi pse se permend ka qene zo je grua guzhinie ne minieren e valisit vetem per mitren per reklam

  • Isaki Xhemile

   Isaki Xhemile

   22 ditë më parë

   Por fundin e intervistes sen e degjuam se uhup zeri shum keq

 65. Joana Joana

  Joana Joana

  22 ditë më parë

  Me behet qefi qe ka ec perpara pavarsisht si mund ta ket arritur sme intereson por na cat menderen se skane vujt vetem prinderit tuaj 100 her nje mhb

 66. Megi Mania

  Megi Mania

  22 ditë më parë

  Sa keq qe xhensila myrtezaj nuk te meriton fare ty....mund te merje me teper sesa nje imazh te bukur fallso....

 67. soiung toiue

  soiung toiue

  22 ditë më parë

  Loved

 68. Albkos

  Albkos

  22 ditë më parë

  ❤🖤👌👍😎

 69. engjellushe mali

  engjellushe mali

  22 ditë më parë

  Bravo Besi dhe Ana per respektin qe tregoni ndaj prinerve dhe gjysherve bravo rrespekte 👏👏👏👏

 70. Hajrie Leka

  Hajrie Leka

  22 ditë më parë

  bravo besi qe puno me motren se zakonisht motrave s va varin vllezrit🦾🙏

 71. Monika Hoxhaj

  Monika Hoxhaj

  23 ditë më parë

  Shume te mire te dy po te behesh si besi e thjeshte 🌟🌟🌞🌞

  • soiung toiue

   soiung toiue

   22 ditë më parë

   Suksese Ana. Je shume e embel dhe e pergatitur. Por te lutem mos nderprit aq shume edhe pse je moderatorja. Kane te drejte prinderit tuaj te jene krenar per ju. Urime.

 72. Erald Haxhiraj Έρι Χατζιράϊ

  Erald Haxhiraj Έρι Χατζιράϊ

  23 ditë më parë

  Suksese ANA je shumë e mirë nuk mund të ishe ndryshe

 73. Hias Natsi

  Hias Natsi

  23 ditë më parë

  Po kto tallen me njerzit jan motre vlla e bejn furcha ne emisjon jo un jam kshu e jo ti je ashtu jo un kam vuajtur e jo ti ske vuajtur.. Qe sdin ku kan leket kta.. Sa gjynah qe jan t shkretet

 74. Erald Haxhiraj Έρι Χατζιράϊ

  Erald Haxhiraj Έρι Χατζιράϊ

  23 ditë më parë

  Jeni shumë të mirë

 75. Aiden Ruci

  Aiden Ruci

  23 ditë më parë

  Sa te mir qe jeni,, te mrekullueshem suksese ana👑👸

 76. dorinela laska

  dorinela laska

  23 ditë më parë

  Shum e bukur e thjeshte komplimente

 77. Sonila Partlow

  Sonila Partlow

  23 ditë më parë

  Aman keto smeren vesh flasin mbi njeri tjetrin sidomos kjo tertelice spushon dhe si le rradhe.

 78. Maggie Trupido

  Maggie Trupido

  23 ditë më parë

  🛹🛹🚲🚲 👁‍🗨🦋 🐅🦋🦋👾🕟👾🐅🗨🐅💎💎💸 *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 79. Mirela Mirela

  Mirela Mirela

  23 ditë më parë

  Ju lumtë të dyve suksese në jete

 80. dan dana

  dan dana

  23 ditë më parë

  Ngelen neper televizione te ashtuquajurit VIP. Sillni dhe tezet e dajat. Ky eshte niveli I tv nr Shqiperi per te ardhur keq,pa pike niveli....

 81. Best Things

  Best Things

  23 ditë më parë

  Motren e mir e ke po grun ta kam me shum qef

 82. Sam Halilaj

  Sam Halilaj

  23 ditë më parë

  Ik mer kok loce pall derr derr na cave trapin

 83. Drita Hoxha

  Drita Hoxha

  23 ditë më parë

  Brravo Shpresa sa e mir je dhe te ka fal zoti dy yje Ti kesh me jet

 84. Drita Hoxha

  Drita Hoxha

  23 ditë më parë

  O sa bukur moj ana qe je bashk me vellan aty Mbi te gjitha ju keni dhe nje nen te mrekullueshme dhe nje zonj te suksesshme

 85. Suela Kolpepa

  Suela Kolpepa

  23 ditë më parë

  Suksese Ana. Je shume e embel dhe e pergatitur. Por te lutem mos nderprit aq shume edhe pse je moderatorja. Kane te drejte prinderit tuaj te jene krenar per ju. Urime.

 86. Xhevdet Berisha

  Xhevdet Berisha

  23 ditë më parë

  Fol ma pak leje te flasin te ftuarin mos je moter me Jonida Shehun se ajo therret te ftuarin dhe flet vet

 87. Jurgen Fshati

  Jurgen Fshati

  23 ditë më parë

  Ehh te qifsha motren

 88. Jurgen Fshati

  Jurgen Fshati

  23 ditë më parë

  Shum te mire e paska motren.. tja qish ijer mir do jet

 89. Lulieta DINE

  Lulieta DINE

  23 ditë më parë

  Pallavra katunaresh Bubqi

 90. Avdi fetaj

  Avdi fetaj

  23 ditë më parë

  Fiks si mami qenka Besi

 91. MigiAl 💗

  MigiAl 💗

  23 ditë më parë

  Titull domethenes 👏👏👏

 92. Kri 99

  Kri 99

  23 ditë më parë

  Sa te mire jeni Prinderit jane krenare per ju Keshtu qofshi me dashuri per njeri tjetrin🤗🤗❤❤

 93. Drita Turka

  Drita Turka

  23 ditë më parë

  Jeni shembulli i shqiptareve zoti ju ruajt e mbaresi ne punen tuaj

 94. Arta Ndrejaj

  Arta Ndrejaj

  23 ditë më parë

  Kjo duket si motra e xhensiles jo si e besit

 95. Baby Baby

  Baby Baby

  23 ditë më parë

  Bravo jeni shum te mir t dy nusja jote i paska ngjare motres tende origjinal .ju uroj suksese

  • Elen Laert

   Elen Laert

   21 ditë më parë

   Aspak nuk eshte e vertet ke folur ne ajer do ishte fat i madh per Xhensilen qe ta arrinte motren e Besit tek thonj i gishtit te vogel te kembes Xhensila me falni Po le nam tu reklamu bythen tere diten neper pasqyra as si kengetare ska talent gerthet nuk kendon u be.nga Besi e.njojtur prandaj mos ekrahasoni me .motren e Besit Motra e Besit eshte fantastike nje super person e kompletuar ne te gjitha aspektet nje femer teper elegante me shume klas me.nje bukuri te veqante Mos ma krahasoni Anen me Xhensilen Ana eshte km pa fund larg Xhensiles ne tegjitha aspektet dhe ne saje te merites se saj ka arritur Ana aty ku eshte kurse Xhensila e ka qdo gje ne saje te Besit

 96. Nora Mone

  Nora Mone

  23 ditë më parë

  Si embelsire qenke Ana!

 97. Sadije Musaj

  Sadije Musaj

  23 ditë më parë

  zoti ju ruajt se bashku me familje🇦🇱🇦🇱

 98. sojer shehu

  sojer shehu

  23 ditë më parë

  Eeeee........eeeeeeeee......eeeeeeee

 99. Hazis Gjata

  Hazis Gjata

  23 ditë më parë

  Suksese bella Besi eshte 1

 100. Selami Ibraimi

  Selami Ibraimi

  23 ditë më parë

  O bes kallaku ju pershendes nga presheva

Faqja Tjeter