Berisha kërcënon Bashën se do të ketë fatin e Azem Hajdarit dhe Sokol Olldashit

Komente 

 1. Skrapi Mali

  Skrapi Mali

  21 orë më parë

  Ky gomar plak do varur në shesh jqr sërbit

 2. Avni Tocila

  Avni Tocila

  2 ditë më parë

  Aq lekure te forte ka ky qeni qe nuk e kafshon njeri

 3. Avdul Rrapushi

  Avdul Rrapushi

  2 ditë më parë

  Arom guzhine

 4. 0695348537 0695348537

  0695348537 0695348537

  6 ditë më parë

  Ci lejoni akoma kete gomar plaknuk i fusni nje hu atje ku nuk thuhet si nuk u be nje trim shqiptar dhe te pastroj Shqiperine nga keta plera te PPSH po i veme nga mbrapa dhe ai mendon se eshte Skenerbeu i shekullit 21 ikni o funderina dhe lini te rindertohet Shqiperia se na e shitet Atdheun

 5. Murat Shehu

  Murat Shehu

  6 ditë më parë

  DELJA DHE UJKU TEK NJE NJERI O Sali, o delja i diktaturës. Dele për ata qe kishe lart, por jo për ata qe do të duheshe të denoje si sekretar partie. Vetem diktatura të beri ty të dukeshe me njerezor, me eproret dhe me ata qe te kishin frike, ndersa "demokracia" ta çorri masken, ta shkundi miellin e bardhe, duke të kthyer ne origjine(ne ujk) të "demokracise". Une jam i "sigurte" qe gruaja jote ka qene me e lumtur ne diktature me ty se tani ne demokraci. Ti nuk ke qene ndonjehere i lumtur se nuk ke bere ndonjehere paqe me te kaluaren tende ne fshat. Ajo ka ekzistuar dhe ekziston brenda teje duke te kthyer ne ujk te demokracise nga liria e tepruar qe te ka munguar qysh mbas lindjes e deri ne vitin 90. Tani eshte teper vone, te pret diçka me e keqe se diktatura, burgu. Do mbetesh ne histori si njeriu qe jetoi i lire ne diktature dhe ne izolim ne demokraci. Mbrapshtesi e madhe! Ok?

 6. D V

  D V

  7 ditë më parë

  Do ta heqin qafe si gjith te tjeret

 7. NE PRITJE TESEVERTETES

  NE PRITJE TESEVERTETES

  8 ditë më parë

  SI E PATEN NJE KANG KALAMAJT NE KALLMET. O AZEM O AZEM E KE PA GOMARIN TEM , E KAM PA NGA KALLMETI BASHK ME SALEN TJA FUT VEDI. KJO ASHT DEMOKRACIA SI NA ERDHI.👌

 8. NE PRITJE TESEVERTETES

  NE PRITJE TESEVERTETES

  8 ditë më parë

  TANI BAJNE LUFTE NIP E DAJI. MARE JAU BAFTE ZOTI , KUSH BAN VARRIN SHOKUT BJE VET BRENDA. JO SE ASHTE BURR I MIRE SALIU , POR MA I MIRE SE LULI , SE NUK TRADHETOHET DAJA.SKA MA TURP DOREZOHET BURRI PER NJE KANAVET ME MARMALAT. AH MEDET PER SHQIPETARET NE DOR TE KUJT NGELEN , TU SHA, E TU VRA ME NJANI TJETRIN ( TURP TE PA FE ETE CIP.👌

 9. Bashkim Neziri

  Bashkim Neziri

  9 ditë më parë

  Nuk ngordh ky oktapod plak.

 10. Sotiri Gkika

  Sotiri Gkika

  10 ditë më parë

  Drejtesia Shqiptare eshte shume e vnuar.Burgosja e Saliut dhe klikes kusare dhe kriminale qe po e shoqerojne nder vite duhet te marre fund.P D me Lul dhe Berisha kane qene faktori kryesori destabilizimit kombetar.

 11. Lulzim Sadiku

  Lulzim Sadiku

  10 ditë më parë

  Pirdh pirdh

 12. Mark Hajati

  Mark Hajati

  13 ditë më parë

  Ky deklarim te binde qe autori i krimit asht vet deklarusi. Populli i djathte shqiptare per 30 vite ka votu nji kriminel demokratik shqiptare!

 13. Gezim Konda

  Gezim Konda

  14 ditë më parë

  Ky qelbesira eshte mesuar Duke elementary shoket e tij qe nga gramozi,azemi,oldashi te futet ne burg ky qen

 14. Lulushe Llanaj

  Lulushe Llanaj

  14 ditë më parë

  Kriminel je o Sali .

 15. Anil Lemi

  Anil Lemi

  14 ditë më parë

  S ka burg për Saliun sa kohë ka mbështës që e adhurojnë megjithë KRIMET që ka lënë pas në këto 30 vjet dhe ato kanë tronditur gjithë kombin Ai qe mbeshtet Sal Berishën ËSHTË ANTISHQIPTAR

 16. Anil Lemi

  Anil Lemi

  14 ditë më parë

  S Po ngordh qeni Sali se budallenjtë dhe antishqiptarët e mbështesin në PD Qorra dhe horra 😱

 17. Aleksi Nako

  Aleksi Nako

  14 ditë më parë

  ShBA esht gati per ti ven lakun ne fyt qenve hecc atyy

 18. citroen uno

  citroen uno

  15 ditë më parë

  Hahaha Azemi u bë hero ti je kriminel mor hale

 19. Etna Luto

  Etna Luto

  16 ditë më parë

  Si nuk u lodhe ky njeri? Pse nuk pensionohet? Tere jeten do te mbetet ne skene politike? As Rama nuk eshte me i mire por eshte ndryshe!

 20. flamur barameta

  flamur barameta

  16 ditë më parë

  Hangshin kryte te gjithe politikanet tone.

 21. Marko Laci

  Marko Laci

  18 ditë më parë

  O kriminel ti je budall i djallzuar qe po e thua vete me. Gojen tende se do te vras bashen si oldashin?? Cfare kerkon spaku me teper fakt i hapur ne media duke e pare degjuar gjithe njerzimi?? O te qifsha spakun? Prokurorine? Gjykatat?? Shtetin e hajduterve?? O ambasadore e amerikes a shikon a degjon?? Cfare pret me fakte kur. Ai. Po. E shpreh. Hapur?? Ai qen i eger duhet te ishte. Me. Kohe ne burg??

 22. Dava May

  Dava May

  18 ditë më parë

  Burge Berisha dhe Ilire meta hiqeni nga ekrani ate pise 🦄🦄🐒🐒

 23. Luljeta Kamberi

  Luljeta Kamberi

  18 ditë më parë

  Ka faj dhe Sala qe I dha votat e njerezve te tij qe ai eshte kryetar I PD se jo do fitonte ai tjtri edhe ato qe flasin keq per Salen me ne kryje ju qe flisni jane fallso si jeni te gjithe ju fallsi ashtu hoqen edhe Berlusconin me fallso fjalesh une personalmente nuk besoj tek dokumenta fallso

 24. George Milano

  George Milano

  19 ditë më parë

  Propagand bolshevike ky luli sokolit e azemit nuk i arin dot as ke gjunjet mir e ka saliu ka humbur 4 her duhet te kishte ikur qe heren e par humbe hap krahun nuk u dogj shqiperia per bura

 25. ILIR MARA

  ILIR MARA

  19 ditë më parë

  Lulzim Pava ....Sovraniteti mbi te gjitha e jo matdhenjet Shba ~PD. Na nuk jena skellever te shba~s apo ndokuj tjetri

 26. Aleks Risto

  Aleks Risto

  19 ditë më parë

  E nxori koken sala qe eshte kriminele

 27. LEMI TABAKU

  LEMI TABAKU

  19 ditë më parë

  Berisha e pranon vet per krimet qe ka bere. Cfare presin me.

 28. cris Rea

  cris Rea

  19 ditë më parë

  Plaku Mere kujton se i ka akoma ata qe i kishe kur ka qene ne pushtet por harron se kur bie nga kali asnje nuk ke me vete per pune te rrezikshme te pista pra te largohen sikur ke lebroze keshtu qe kercenimet nuk pine uje,jane kercenime te nje te deshperuari,qe fundi i dihet.

 29. Pranvera Duka

  Pranvera Duka

  19 ditë më parë

  Saliu te vret sic ka vrare te gjithe ata qe kishin mendimin ndryshe nga ky plere E nxorri koken qe eshte kriminel

 30. Idriz Fier

  Idriz Fier

  20 ditë më parë

  Ky eshte nje vrases ,i cili vrau dhe helmoi te gjithe intelektualet me te mire te PD-se, prandaj duhet prere koka se boll i piu gjakun ketij populli

 31. andrea andrea12

  andrea andrea12

  20 ditë më parë

  I 3-ti !!?? I VERTETI !!! !!! !!! -I VERTETI PER TE MOS U VIKTIMIZUAR NGA KARKARAXHICIT SALI -SI DY PARAKONKURENTET E TIJ / DUROVI -DUROVI / I DURUARI SULMOVI "" DHE FITOVI - te shikojme Po POPULLI Shqiptar do fitoj -I SHUME lodhuri , i duruar KOMBIShqiptar do fitoj , JEMI ne pritje .. LULI JEMI NE PRITJE...

 32. Besnik Hoxha

  Besnik Hoxha

  21 ditë më parë

  Koqen e mutit sala . Azemi eshte gjalle por dhe sokoli ka djalin po sala cfare ka . Zemin faqekuqverdhe dhe gitenciten

 33. D V

  D V

  21 ditë më parë

  Po te doj le ta provoj

 34. Arber Vajkali

  Arber Vajkali

  21 ditë më parë

  Nuk kuptoj , çfarë duhet të presin më organet ligj zbatuse që të veprojnë? Njeriu që po bredh nëpër Shqipëri e nëpër foltore vjell helm e urrejte , që jep mesazhe e kërcënon fare haptas, a është e udhës të lejohet më ? Ky njeri mëndje shpartalluar e skizofren i pakurushëm vazhdon ende me fjalorin antinjerëzor ( karakteristika kryesore e këtij njeriu makth) . Vazhdon të jetë një kërcënim , dhe pse politikisht është hedhur në nokdaun për faktin e theshtë se rreth vetes ka dhe njerëz të papërgjegjëshëm. I kërkon Z. Basha të largohet në Hollandë . Po Z Basha është 100% shqipëtar, pse duhet të largohet nga vëndi i tij? A nuk është kjo sa me nëntekst aq dhe e hapur se diçka e pështirë dhe kriminale mund ti sajoj ky përbindësh? Vini dorë , vini dorë sa pa ndodhur krimi se pastaj masat dhe kundër masat nuk kanë vlerë. Mos e zhgënjeni këtë popull që ka kohë që pret drejtësi, e drejtësia duhet të fillojë me arrestimin urgjent të sajesës Sali " Berisha".

 35. agim jahja

  agim jahja

  21 ditë më parë

  #Veht/denancohet Saliu i "dy gishtave"!#-----

 36. Piperia Athen

  Piperia Athen

  21 ditë më parë

  Me do vrasrsh nuk u ngope. O Sali kush eshte SALIU QE NDJEK SHQIPETARET NGA VENDINDJA O TE IKI OSE DO TI VRASI SALIU DEREZIU PO KERKON VRIM TE FUTET SI MIU. KY KA QENE ESHTE DO JET SALIU.

 37. L. Berishaj

  L. Berishaj

  22 ditë më parë

  Mire ja ka bere qenit te mocem!

 38. Maria Mousi

  Maria Mousi

  22 ditë më parë

  Arejastojeni.ate.vrases.berishen.krimineli..maskarai

 39. Ferdinand Shqiptari

  Ferdinand Shqiptari

  22 ditë më parë

  Nanen ku ta keni te dy ju plehera

 40. Rexhep Koni

  Rexhep Koni

  22 ditë më parë

  Ik o plak i rrjedhur ik o kriminel.o vrases o komunist i perbetu as varri sdo te mbaj Allahu vonon po nuk harron

 41. Besnik

  Besnik

  22 ditë më parë

  HAHAHA BERISHA BEN LOJ ME BASHEN QE TA BEJ ME TE FORT QE TITREGOJ NJERZEVE QE BASHA ESHT KUKLLA E BERISHES

 42. Saranda Vlora

  Saranda Vlora

  22 ditë më parë

  Kujdes luli nga saliu se kundershtaret sala ja u gjen vendin salushja te vret naten dhe te qan diten

  • NE PRITJE TESEVERTETES

   NE PRITJE TESEVERTETES

   8 ditë më parë

   TANI KE TE DREJT SE KALI DUKE NGORDHUR TE GODET.👌

  • Guri Tirane

   Guri Tirane

   21 ditë më parë

   Shum e drejt seshte ngopur me gjak akoma ky kriminel

 43. Gjovalin Nikolla

  Gjovalin Nikolla

  23 ditë më parë

  Komplimenti, Sali Berishes, gjykates e prokuroreve Shqipetar. Sa kercenime me vdekje ka bere? Sa vdekje ka bere ne Shqiperi mos valle jane harruar?

 44. Loli Loli lol

  Loli Loli lol

  23 ditë më parë

  e keni degjuar shprehjen e famshme te saliut jam sali berisha un akoma se keni kuptu se ai te vret naten e te qan diten po pse e vuni lulin kryetar ai qe te bente sic din vet por i erdhi fundi tani e sdo e nedonte kurre se do i vinte prrj lulit

 45. Leandra Amataj

  Leandra Amataj

  23 ditë më parë

  Uaaa, Skam fjale, nga kjo qe degjoj dhe shikoj. Fundi botes....

 46. Gerti Gerti

  Gerti Gerti

  23 ditë më parë

  Ku je moj amerik dhe te juve populli po umbet durimin vetem fjal asnji veper deri me sot ,

 47. Gerti Gerti

  Gerti Gerti

  23 ditë më parë

  Ndeshkim familjarisht ,pasurija dhe burg te perjetshem,e gjith familja e atit

 48. Gerti Gerti

  Gerti Gerti

  23 ditë më parë

  Kush eshte ai person ,qe e ka shkatruar dhe shit,shqiprin k vrar popullin ,dhe ala po futet ne parlament ai krimineli

 49. Gerti Gerti

  Gerti Gerti

  23 ditë më parë

  Kush eshte ai plera sala akoma e shikon populli neper ekranet ,kur do ta shikoj ate kriminelin ne burg ,dhe sekustro familjarisht

 50. Gerti Gerti

  Gerti Gerti

  23 ditë më parë

  Moj amerik qe te dyjat jan fallso ,sala dhe luli

 51. Gerti Gerti

  Gerti Gerti

  23 ditë më parë

  Moj amerik qe te dyjat jan fallso ,sala dhe luli

 52. Festim Kertusha

  Festim Kertusha

  23 ditë më parë

  Goja. e. Saliut. Halja. Kombetare Erdhi. Koha. Kur. Kombi po. dhjet. ne. Gojen. e. Saliut 🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇹🇷

 53. Marko Laci

  Marko Laci

  23 ditë më parë

  A shikoni ore ju kriminelet e sales cfare kriminel keni?? Ka vrare shume njerez dhe ju i shkoni nga mbrapa sali krimineli

 54. Kujtim Lami

  Kujtim Lami

  23 ditë më parë

  Basha deri dje kishte nje gjysem vlere sepse e kishte vene doktori ne krye te pd. dhe tani nuk do te kete me as nje vlere se do te mbetet pa elektorat.

 55. thanasis

  thanasis

  23 ditë më parë

  Ky qe i terbuar ,po tani ka kaluar edhe terbimin.

 56. Viktor Zenelaj

  Viktor Zenelaj

  23 ditë më parë

  RROFTE AMERIKA..BURGE PER KETE KOMUNISTIN E FUNDUT..PSEUDOKOMUNIST........

 57. Nevrus Korreshi

  Nevrus Korreshi

  23 ditë më parë

  Po del e verteta vete e vrau e beri dhe hero azemin pa asnji merite azemi nuk eshte me i mire nga enveri dhe nuk krahasohet kurre me enverin se enveri e ndertoj shtetin azemi e shkatrroj shtetin dhe demokracija nuk u pa ne asnji cep te shqiperise jemi ne kapitalizem

  • Gordi Kone

   Gordi Kone

   21 ditë më parë

   Ai Karin saliut

 58. Lina Shiroka

  Lina Shiroka

  23 ditë më parë

  Po këto janë duke bërë lojen se janë bashkë për të shpëtuar nga burgu si njeri ashtu dhe tj

  • Bajram Saraçi

   Bajram Saraçi

   7 ditë më parë

   Ishte një veprim i mençur dhe i guximshëm i Lulit dhe për këtë sot e admiroj

 59. Lido Tilo

  Lido Tilo

  23 ditë më parë

  Mos folni brockulla ata jan bashk dhe vetem bashk kan 30 vjet qe e mashtrojn kete popull bojn sikur zihen vetem per opinjon me i mbush mendjen popullit e populli shkret i han nga30 metra

  • NE PRITJE TESEVERTETES

   NE PRITJE TESEVERTETES

   8 ditë më parë

   Grindja e mijeve dasma e macjes.🤝

 60. Xhavit Bylbili

  Xhavit Bylbili

  23 ditë më parë

  ja po e verteton dhe vet qe i ka egzkutuar phuuu cfar oleher esht ky mut

 61. Arjana Bufi

  Arjana Bufi

  23 ditë më parë

  arrestojini sa me shpejt se ca nuk pret nga ky kriminel rikthen 97 ten.

 62. Tetovari

  Tetovari

  23 ditë më parë

  Çfar turpi, e kazen harami dhe haku i shum nenave dhe fmijve qe i la pa prinder, tash esht turbue si bisha e eger.

 63. Myseret Myftaraj

  Myseret Myftaraj

  23 ditë më parë

  Basha do te vrasin ki kujdes

  • Besnik

   Besnik

   22 ditë më parë

   Mendoni pak gjat berisha mundohet qe ta bej lider me ZOR HAAA😂

 64. D. S.

  D. S.

  24 ditë më parë

  Vetem mos ta vret Erdvin Kristaq Ramen atehere çka bëne SHqiperija e dote vajtonë vetem Serbija e besa edhe Greqija e shumë tjerë........!?!?!

 65. Arber Iliri

  Arber Iliri

  24 ditë më parë

  Po di berisha ja ka maré rradhèn qè me Azemin Olldashin etj.

 66. Stela Ago

  Stela Ago

  24 ditë më parë

  TURP TURP TURP per z Berisha si kur ta kete vendin te tijen .E çkuptim ka z Berisha te bejme URRA per ty ! Kur ti kercenon me fatin e te ndjereve si Azemi e Sokoli K.PD Z LUZIM BASHA .Me duket se kemi nji diktator ne SHQIPERI! Mos haro po e vuan PD ,po edhe gjithe SHQIPTARET qe ti "i DO AQ SHUME". ZOTI TE NDHMOFTE se je duke lajthitur nga TRUTE.

 67. Fatos Deda

  Fatos Deda

  24 ditë më parë

  Nuk besoj. që Doktori të deklaratë troç këto fjalë qe ; _ Që Basha do te ketë fatin e të ndjerit Azem Hajdari e te ndjerit Olldashi.Asnjë normal nuk e shpreh kaq troç këtë .Titulli i shkrimit është cinik,ka brenda helm, mllef.

 68. Shpetim Saraci

  Shpetim Saraci

  24 ditë më parë

  Berisha ka hallin e vet rrofte America

 69. Pullumb

  Pullumb

  24 ditë më parë

  Ka treguar te verteten cfar ka kryer me ata qe I tregonin vendin sales i ka eleminu

 70. Gezim Breshka

  Gezim Breshka

  24 ditë më parë

  jeni per turp qe shpifni gjera te tidha

 71. Pellumb Ndoj

  Pellumb Ndoj

  24 ditë më parë

  Del me krye kput me deklaraten se sali berisha eshte vrasesi i Azemit e i Sokol Olldashit tani ne shenjester ka lulin perseri per karrike po ku ka popull qe te don te shohe ti o kriminel

  • Pellumb Ndoj

   Pellumb Ndoj

   24 ditë më parë

   @D. S. po le ta vrase me plasi trapi po te vrase edhe ti

  • D. S.

   D. S.

   24 ditë më parë

   Vetem mos ta vret Edi Kristaç Ramen se atehere shka bajnë nji pjesë e vogel që e dojnë shuummmmm

 72. Gjergj Brunga

  Gjergj Brunga

  24 ditë më parë

  A, E KAN SERJOZISHTE LULI - BERISHA?

 73. Ingrid5 Ingrid

  Ingrid5 Ingrid

  24 ditë më parë

  Amon kur po hane koken keta legenat e politikes ????

 74. Notis Dsk

  Notis Dsk

  24 ditë më parë

  I ka ardh rradha qe te haj koken e vet, politika nuk esht privat, hec per para vetem i drejti,gjdo gje ka ni fund,perjashtu universit.

 75. Just Smile

  Just Smile

  24 ditë më parë

  Pse ti i paske vrarë e deklarove vet

 76. Rigers Muja

  Rigers Muja

  24 ditë më parë

  Lulzim Basha duhet te ruhet shum nga edi rama dhe llumi qe i shkon pas ata veprojn gjithnje me thiken prapa shpines duke shfrytezuar rastin e fjales te Sali Berishes . keni kujdes nga edvin rama fshihet si miu i haleve , hedh gurin e fsheh doren eshte ndyrsira me e felliqur qe po shikon shqiperia

  • Tetovari

   Tetovari

   23 ditë më parë

   Esht shum e mundshme e vret rama ja vesh sales, me1 gur vret dy kundershtar.

 77. great.screen

  great.screen

  24 ditë më parë

  Vriste kur I vriste .. ska me byth tashi

 78. Stavre Kola

  Stavre Kola

  24 ditë më parë

  JO RUZHDI JE GABIM AI TE VRET NUK TE FALE.

  • Luan Thaqi

   Luan Thaqi

   23 ditë më parë

   Evertet qe vret po kameten plaku pa dheme e ashte problem po populli ska fuqi se qeveria punon per ta po besoj se Amerika ka metja ba si Hashim Brojes ne kosove edhe Saliut meshok ipret shpaten Amerika po pi provokon se sa ovejdesu populli qe ishkon mrapa se Ruzhdija ska fuqi me vra shqiptare apo mevjedhen popullin mu personalishte nuke shes popullin e ase vatanin per lek ajo eshte pasuria ime ejo hajdute me qenen

 79. Stavre Kola

  Stavre Kola

  24 ditë më parë

  CFAR PRITET PSE NUK E ARRESTOJN.

 80. Ruzhdi Alitjaha

  Ruzhdi Alitjaha

  24 ditë më parë

  Qeni ,Qenin nuk e Hane .mos keni frik o Njerz...

  • hello hello

   hello hello

   24 ditë më parë

   Kjo dihet paraja te ha koken. Ai qe ka vra te vret . Mire thote je ne kohe futja per hodhande.

  • DEMIR DUMULLAKU

   DEMIR DUMULLAKU

   24 ditë më parë

   Nuk eshte ashtu .ai ka dhene prova. Per vrasje

 81. Edmond Gjana

  Edmond Gjana

  24 ditë më parë

  E thonemja me te bemen Jan Shume larg shpresim zot

 82. RAIMONDA NEXHIPI

  RAIMONDA NEXHIPI

  24 ditë më parë

  Ki kujdes luli se do tahaj koken berisha

 83. Baki Brahimaj

  Baki Brahimaj

  24 ditë më parë

  Zoti basha ki kujdes nga saliu kur kercenon te vrete fertet aieshte kriminel

Faqja Tjeter