Basha mbeti pa frymë, kur SHBA i tregoi provat për Berishën; Spartak Ngjela zbulon prapaksenat

Komente 

 1. Zeni Nuhiji

  Zeni Nuhiji

  9 ditë më parë

  Berisha is the biggest criminal of Albania, people of Albania should get rid of him once and for all.

 2. Zef Daka

  Zef Daka

  14 ditë më parë

  Basha ka rrezuar vetvehten e jo Berishen !

 3. Ismail Perlepi

  Ismail Perlepi

  16 ditë më parë

  .

 4. NE PRITJE TESEVERTETES

  NE PRITJE TESEVERTETES

  20 ditë më parë

  JUVE U KAME SHKRUAR, EDHE HERE TE TJERA. NE SHQIPERI KA 100VJET QE UDHEHEQ TURKU TUZAL, DHE VAZHDON TE GJITHE BASHKE JANE.POR TANI VJEN ERA GERDEC.

 5. Zalo Sose

  Zalo Sose

  21 ditë më parë

  Berisha injorant e la shqiperin ne varferi e u pasura vet si mbret po do ta pgoj

 6. VASIL TREBICKA

  VASIL TREBICKA

  23 ditë më parë

  eli fara

 7. Ilda Gjonzeneli

  Ilda Gjonzeneli

  24 ditë më parë

  Kush i thote keto i rjedhuri ngjela po ik o derzi gjej nje nuse

 8. gaming_ overload

  gaming_ overload

  25 ditë më parë

  Hahahahaha

 9. gaming_ overload

  gaming_ overload

  25 ditë më parë

  Pamfleti media sorosiane aka Rilindje e vetquajtur e pavarur. 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

 10. Refik Ndreu

  Refik Ndreu

  27 ditë më parë

  Ne kishim besim tek pafleti por tani qe meri me shkrimet nxheles jeni nje 0000

 11. Pitxxx Pitxxx

  Pitxxx Pitxxx

  27 ditë më parë

  Nuk e ka bere basha sepse ai eshte i korruptuar si berisha meta rama e ka ber amerika sepse po ikin gjithe shiptaret kuptoni o popull

 12. Gjergj Matoshi

  Gjergj Matoshi

  27 ditë më parë

  O zot sa te lumtur jemi qe amerika na don kaq shum, aq sa edhe vizat i ka hequr me shqiperin, mos u genjeni o vllezer amerika shikon vetem interesat e veta,

 13. Bar Servis

  Bar Servis

  28 ditë më parë

  E k turne Namik hoti

 14. domenika turi

  domenika turi

  28 ditë më parë

  Provat e Berishes? Zonja ambasadore ,po provat e Bashes,Rames,Metes dhe shum e shum hajnave? E bet lemsh ate vend Ku kini qene kaq vite? Zero besim Kurre nuk do kapes askush

 15. Edmond Pisha

  Edmond Pisha

  28 ditë më parë

  Ike o sali efendi. Me turp madje

 16. Adam Arapi

  Adam Arapi

  29 ditë më parë

  30 vjet lajmet me rendesin e pordhes zeri amerikes Ka nderruar emer qe quhet pamfleti pordha.

 17. ariu shqiptar

  ariu shqiptar

  29 ditë më parë

  Te shkosh mbas ideve te Ngjeles duhet te pranosh qe je nje tru shpelare si ay, te besosh pamfletin eshte sikur te besoje Enverin kur thoshte qe Amerika ska buk ndersa shqiperia eshte kopsht me lule. Lufta ndaj Berishes duket qarte qe eshte personale e Sorianeve dhe aspak Amerikane. Sali Berish nuk ben nena ma. Te na dalin Edi Rama me I mire se Saliu? Kush e han kete ? Kjo eshte fyerje ndaj intelegjences sone si komb. Ambasadorja Amerikane duhet te shpallet non grada nga votuesit Demokrat. Duhet nje demostrad ndaj kesaj felliqsirje ambasadore. Nese doni Shqiptaret atehere investoni se politiken e bejme vet ne vendin tone, nuk na duhen percarjet. Turp per Ameriken qe na ka lene ne doren e Sorosit dhe bytheqirave Sorista

 18. Esat k

  Esat k

  29 ditë më parë

  Sorosi eshte ne grafmat e fundit bashke me Edvinin.Ju te pamfletit jeni haleja e kombit

 19. Rezart Berisha

  Rezart Berisha

  29 ditë më parë

  Prandaj esht coptu mbreteria ilire nga tafmaqaret si puna ktij jemi nje popull I shkelur me kemb sot . Por dhe burgu I perjetshem smjafton per ket kriminel . I ka duart me gjak mos harrojm historin e haklajve . Esht nje shembull per ket pler politikan.

 20. Roland Manaj

  Roland Manaj

  29 ditë më parë

  Përjashtimi i berishës nga PD është një loj e Berishës mos i besoni këto gjëra janë lojë ku......vash , sa për Bashën është si tespije në dorë të Berishës

 21. Xheladin Herri

  Xheladin Herri

  Muaj më parë

  Kjo politik sot vijon nga vija komuniste po me ndrim ngjyrash. Fillim i kesaj demokracie fillon qysh nga vizita Ramiz Alise ne Amerike. Pa tjeter qe Ramizi erdhi me ide qe ngjyra e kuqe komuniste duhet te kishte edhe ngjyra te tjera po pa zhdukur idealin komunist. Ishin te tjetjer demokrat qe thyen porten e kumunizmit ne shqiperi ishin te tjere organizatore ne qytetin studenti ishte dhe populli qe u bashkua per te thyer porten e diktatures Sali Berisha ishte si me thane ne rolin e zjarrfiksit per ta nautralizuar flaken e ndezur sepse ajo flake do te zhdukte nga rrenjet faren komuniste duke filluar nga bllokmenet nga sigurimi shtetit dhe nga spiunet e frontit komunist. Prandaj Sali Berisha ishte i udhezuar i porsa kthyer nga italia nga Ramiz Alia tju bashkonte studenteve dhe te udhehiqte greven e studenteve si spiun per mbrojtje te vijes komuniste. Me zgjarsin e nje spiuni misterjoz arriti te bente studentet popullin ti besonte ne udheheqje te demokracise. Sali Berisha ne krye te partis demokratike çfar beri ? Masakroje uzina fabrika ushtrine. Perse nuk i lindi ideja ketij demokrati fallco te masakronte blokun qe populli intelektuale e vertete shqiptar ishin pushkatuar nga keto bllokmene. Jooo ishte e pa mundur per nje spiun i betuar si komunist te bente kete akt. Prandaj kjo politik e sotme don zhdukur sepse eshte me fare te felliqur komuniste . Amerika eshte e vonuar per nderhyrje te zhdukjes se ketij regjimi ? Jo JO po priste Ku duan ta çojne shqiperine keta gjakpires. Prandaj sot do ti lexohet vallja te gjithe poletikaneve komunist dhe poletikaneve mafjoz qe e kane blere token shqiptare me para te pista.Faleminderit Amerike qe po ven dore me ate Shqiperi te roberuar nder shekuj

 22. Gerti Gerti

  Gerti Gerti

  Muaj më parë

  Ai basha genjen eshte loja e te dyvet,ato nuk duhen te jen ne politik vetem ndeshkim

 23. Gerti Gerti

  Gerti Gerti

  Muaj më parë

  Dhe ai pa u zhduk nga politika shqiprija nuk ka qetesi ato vetem ndeshkim sekustro dhe burgu ,mbas atyrve ,ai presidenti,mbas ketyrve edi rama ,bashk me ministrat e atit ,dhe ministrat e sales dhe te presidentin vetem ndeshkim sekustro dhe burgu ,ate po pret populli ,

 24. Gerti Gerti

  Gerti Gerti

  Muaj më parë

  Moj juri kim mos i beso atit qe quhet basha,eshte me 5 fytyra ,

 25. Serxhio Goshi

  Serxhio Goshi

  Muaj më parë

  Legen basha

 26. Lek Toma

  Lek Toma

  Muaj më parë

  Enver Hoxha vdiq ne krevat la shqyperin plot e sali Berishes me Shoket e tia shkatruan vollen pasurit e popullit Shqyptare. Shkatruan Ushtrin e kuje I petkiste shkatrimi I ushtris serbit grekut. Pra nje shtetit i shkatrove ushtrin quhet i pushtuar. Basha e ka Ditur kyt loje. Sic tha nje i sigurimit vjetr francez tha nuk ishte problemi Enver Hoxha por Serbia greku donin coptimin e shqyperis.

 27. Lek Toma

  Lek Toma

  Muaj më parë

  Ska ullheqes Demokrat te zotin per shqyperin populli nuk u beson me. Sali Berisha Ashte terorist Basha Ashte me hakmarres ndaj popullit shwyptare qe nuk i beson me

 28. Lek Toma

  Lek Toma

  Muaj më parë

  Basha do arrestohet nga vetja e tia qe ka bashkpunuar me sali berishen ne te gjitha krimet.

 29. Lek Toma

  Lek Toma

  Muaj më parë

  Amerika lagoj berishen Diktator kriminel. Por Basha Ashte me i Rrezikshme

 30. Mixalis Sinas

  Mixalis Sinas

  Muaj më parë

  Cfar,Thoni,More,Te,Mjer, BASHKE ME,sala,luluqa,,Ikan,Ber, Pislliqet,Kunder, SHQIPERI S

 31. Murat Shehu

  Murat Shehu

  Muaj më parë

  PER NJERIUN ME TE URRYER PAS ENVERIT Kryekurva e politikes shqiptare Sali Berisha, po luan rolin e virgjereshes te lodhur nga “ndershmeria” e tepruar deri sa ka akoma kohe te theritet nga prokuroria per kurvelleqet 30 vjeçare ne politike per te mos thene ne tere jeten e tij. Nje pyetje me lind mua per kryekurven e politikes shqiptare Sali Berisha, kur ka qene me kurve, kur mori teseren e partise se Enverit deri ne vitin 90, apo me pas deri me sot? KUKUVAJKAVE TE SALIUT Pa Berishen ju jeni te humbur. Se po u denua hallka kryesore e te keqes u vjen rradha juve qe keni perfituar prej poshtersive te tij. Ok? Ylli Rakipi, Armand Shkullaku, Arjan Cani, Blendi Fevziu, e shume te tjere ne media e politike. Miq, Basha ka bere nje akt heroik para nje krye krimineli me damke. Eshte dorezuar para drejtesise ndersa Saliu akoma jo. Ok? Te nderuar miq, Saliu ka thene para bustit te Azemit se do te ngreje ne piedestal PD. Qe domethene se do ta shfrytezoj siç shfrytezoi kufomen e Azemit per te bere grusht shteti. Ok? Miq, lumi pastrohet kur del nga shtrati, keshtu duhet te ndodhe dhe me enveristet e Saliut ne PD me xhakete te kthyer mbrapsht. Ok? Çfare kane amerikanet me Saliun? Ate qe kane gjithe njerezit e drejte dhe te ndershem. 30 vjet zullume dhe nuk eshte ndeshkuar. Ok? Miq, i vetmi urim qe kam per Sali-Ilirin kur te akuzohen nga drejtesia e re eshte: e terheqshin kemben sa me zvarre. Ok? HISTORIA PERSERITET SI KOMEDI Te nderuar miq, ne vitin 90 uzurpimi i opozites antienveriste nga nje sekretar enverist nga me te terbuarit per mbrojtjen e vijes se partise ishte nje tragjedi per antienveristet e vertete, ndersa perseritja e kesaj historie sot pas 30 vitesh nga i njejti njeri do te jete nje komedi qe do na ksehasi(zbavisi)shume. Ok? THIRRJE DEMOKRATEVE Ngrihuni dhe hiqini te dy, Sali e Lul. Po ke te veme do pyes ndonjeri. Me vini mua te rrezoj Ramen qe ne raundin e pare. Si do ta rezoj? Duke hequr patericat ku ai mbahet, Sali-Ilir, Lul-Mona dhe duke krijuar nje qeveri me ajken e intelektualeve qe kane emigruar qysh kur Saliu uzurpoi opoziten antienveriste. Qe domethene nuk kane asnje lidhje me keto 30 vjet hajdutllek. Pasi ta bej kete do kthehem atje ku isha me pare. Ok?

 32. Murat Shehu

  Murat Shehu

  Muaj më parë

  AMERIKA DHE SHQIPERIA Te nderuar miq, pse Amerika, nepermjet krijimit te drejtesise se pa varur më nga Sali-Iliri me shoke, do t’i denoje kriminelet dhe te korruptuarit qe kane sunduar dhe vazhdojne te synojne pushtetin politik? Sepse keta perbejne rrezik per interesat shqiptaro-amerikane duke qene gati te behen dhe me dreqin per interesat e tyre te felliqura. Dreq jane te gjithe ata qe nuk e duan demokracine amerikane, Putin, Xi, Erdogan. Sa e lidhur paska qene ndershmeria me atdhedashurine! Hajdutet, te korruptuarit, bixhozçinjte, drogaxhinjte, dembelet, rrugaçet, kriminelet, imoralet, zaptuesit, injorantet, te pashkollet, egoistet, atdhe kane parane e piset dhe jane gati te shesin interesat e popullit per t’u pranuar nga kushdoqofte, duke luftuar ata qe nuk i pranojne si te tille, perendimin. Ok, Popull i ndershem dhe ju qe mbani me voten tuaj Sali-Ilirin? Rrofte boshti Euro-Atllantik dhe ambasadoria Amerikane! Ok? KOMBI SHQIPETAR DHE AMERIKA Te nderuar miq, po ve re ne fb se jane shtuar bashkeatdhetaret tane me ndjenja antiamerikane te lidhur me shume me opoziten shqiptare dhe ate te Albin Kurtit. Une dua t’u them atyre se sot kur kombi yne eshte i ndare akoma ne pese shtete, kur dy shtete te pavarura nuk po munden me u bashku, kur Rusia, Kina, Serbia, Greqia, etj, nuk po e njohin Kosoven pale shqiptaret e tjere akoma brenda shteteve te tjera te ballkanit kush eshte pro amerikan eshte dhe atdhetar dhe e kunderta. Ok? Ju qe nxirrni lloj-lloj justifikimesh, si per shembull, Amerika na do per interesat e saj, etj, po ju them se jemi me fat pikerisht per kete gje dhe eshte ky fakt qe Serbet dhe Greket nuk do ta donin kurre dhe qe permes sherbetoreve te kamufluar ne shqiperi e mbajten Ameriken larg shqiperise per 50 vjet. Mendoni qe Amerika te ishte prezent ne shqiperi qysh mbas luftes se dyte boterore por serbet, francezet, greket u treguan te djallezuar duke perdorur metoden greke te “kalit te trojes” nga e cila mesa duket nuk kane hequr dore.

 33. Sali Rerza

  Sali Rerza

  Muaj më parë

  Z. Yuri jenime emira ambasadore qe ju do shume populli shqiptare

 34. Ferderova Dauti

  Ferderova Dauti

  Muaj më parë

  Yyyyyysh TRAZICION yyyyyysh se moret ne qaf SHQIPERINE..

 35. Ylli Likaj

  Ylli Likaj

  Muaj më parë

  Ketu ke gabuar avokat. Tabut e ketij shpellari nuk thyeni brenda llojit.

 36. geri nino

  geri nino

  Muaj më parë

  I shkreti u shokua se e njihte per te ndershem dhe se tani do tja thote mamit (Rames) te gjitha. Te shpresojme mos nxehet shume mami......

 37. Vivi Papi

  Vivi Papi

  Muaj më parë

  Basha mbeti pa fryme por kjo nuk ka kuptim sepse Basha deklaron se nuk donte ta largonte nga PD Saliun..Ahere ose ngeli pa fryme, ose nuk ngeli pa fryme se deklaron qe e largoi me trysni.

 38. ARBER ILIR

  ARBER ILIR

  Muaj më parë

  Pse si dinte basha keto normale qe i di siçedhe di te gjitha ato qe ka ber vet kundra shqiptareve se te gjitha me urdher te berishes i ka ber te degjeneruar

 39. Rushit Cejku

  Rushit Cejku

  Muaj më parë

  Nanen ngjeles edhe ju

 40. Λεοναρδ Ζουπα

  Λεοναρδ Ζουπα

  Muaj më parë

  Po Edvini kur e ka radhen

 41. Eduart Taci

  Eduart Taci

  Muaj më parë

  Po pse e njifte per te ndershem….!!!!!!

 42. Artim Dama

  Artim Dama

  Muaj më parë

  Posi posi...se nuk i din Basha gjoja

 43. Eni Jani

  Eni Jani

  Muaj më parë

  Secila Epoke e Njerezimit e ka nxjerre ne siperfaqe RRENEN e saj EPOKALE ! Demokracia eshte RRENA e EPOKES sone post-komuniste , RRENA e cila tere boten e ben KAOS !

 44. Eni Jani

  Eni Jani

  Muaj më parë

  Basha s`eshte aspak me i mire se Salih Vuk Karaxhiqi ! Basha vetem mund te behet me i keq se Berisha sepse ky eshte spiun dhe punetor edhe i shume tjereve gjersa Berisha ishte vetem i Serbise !

 45. Kostas Lanai

  Kostas Lanai

  Muaj më parë

  Kur te gjith te medhenjt po dalin te korruptuar kujt do ti besohet vendi dhe kur do dilet nga ky kolaps.

 46. Kous Kous

  Kous Kous

  Muaj më parë

  Po se keshtu i tha mami Bashes.🤣🤣🤣🤣🤣

 47. Jim Jimmi

  Jim Jimmi

  Muaj më parë

  E quditeshme me Ameriken.....perse deri dje Bush e konsideronte Berishen Mik!

  • Seiko Andora

   Seiko Andora

   Muaj më parë

   Pse akoma se ke mar vesh ti .

 48. Qazime Ago

  Qazime Ago

  Muaj më parë

  Bravo avokat .BASHA do te jete per nji ndryshim ne vemd.

 49. Osumi Osumi

  Osumi Osumi

  Muaj më parë

  👍👋👋

 50. Rexhep Unaza

  Rexhep Unaza

  Muaj më parë

  po ja fut kot o spartak ka kohe 8 vjet qe demokratet ata qe njoh nuk votojne lulin ,dmth pd e mos e fut kot frojdin ne valle. aty mafia eshte ulur kembekryq dhe si te teatri kukullave ben shfaqjen e radhes.dhe lulashi si servil qe mbron menderen dhe ti thua qe lulashi do behet i forte,po mund te behet i forte kur ata qe une njoh te votojne per ate. une jam askushi grimce rere po si une ka plot.

 51. Alexandros Marku

  Alexandros Marku

  Muaj më parë

  Bravo Amerikes qe po punon me Taktike gjer ne oren kur dot Arrestohen Politikan te inkriminuar siq Berisha Meta Krymadhi e merrall te tjer

 52. Daniel Gjonaj

  Daniel Gjonaj

  Muaj më parë

  Kush flet ordineri qe ska lan gje pa bo patronazhisti qe ka kap ça ka mujt nga te tri palet edhe del thot kam vujt burgun e enverit sepse isha spihun patronazhist i pa devotshem i sistemit edhe ky sestemi i ri edhe ndyshova edhe dekumentat

 53. Daniel Gjonaj

  Daniel Gjonaj

  Muaj më parë

  Kush flet spartak spihuni qe ska len gje pa bo vet e thot jam i vuajtur nga burgu i enverit me letra jo me vepra ik o patronazhist ordiner qorr dallaverxhi me shkoll

 54. Dritan Semani

  Dritan Semani

  Muaj më parë

  🕊🇺🇸❤️🇦🇱🦅🇽🇰⚖️💪🏻⚖️🤝🇪🇺🕊

 55. Mallakstra 1

  Mallakstra 1

  Muaj më parë

  NË "THERTOREN NJER'ZORE",QË DO TË NGRIHET SHPEJTË:"FERRI NJER'ZORË!!!!!!!! Atje e kanë vendin kta dhe të afërmit e tyre!!!!!!!

 56. ilirjan naçi

  ilirjan naçi

  Muaj më parë

  Falenderoni USA qe po na ndihmon per spastrimin e vendit nga korruptat , Keta qe prej 30 vjetësh jan pasuruar ne kurriz te shqiptareve .

  • fatbardha triglione

   fatbardha triglione

   Muaj më parë

   Të përdorim mashë U S A sa të zgjuar jo po harruat dhe alienët për ndihmë qytetarja

 57. Thanas Paskali

  Thanas Paskali

  Muaj më parë

  Spartan ngjela nje rilindas I rames I nomeklatures se kuqe KU kanibalet Hanin kokat e njeri tjetrit dhe kelyshat e tyre.

 58. Engjellushe Istrefi

  Engjellushe Istrefi

  Muaj më parë

  Aleluia

 59. Berti D.

  Berti D.

  Muaj më parë

  KombiSHQIPTAR ESHTE ME FAT SE KA ZOTIN ,USA

 60. Batjar Kamberaj

  Batjar Kamberaj

  Muaj më parë

  Po pse luli nuk i di cfar ka bere saliu? Ju qe jepni kete lajm talleni me kete popull akoma . Bemat e ketij te pagedhenduri i di gjithe bota . Nuk ka kohe te mereni me llafe por sygjenoseni mbas hekursve se e lodhet kete popull .

 61. Xhavit Bylbili

  Xhavit Bylbili

  Muaj më parë

  i lumt Bashes bravo o njeri i drejt 👍👍👍👍👍

 62. Xhemile Tota

  Xhemile Tota

  Muaj më parë

  Pamflet Net.Pershendetje . Shum interesant sqarimi yte per situaten ne pd dhe veprimtarin per heqjen e Sali Berishes nga pd per pun te pa kujdeshme dhe abuzive te Sales . Un dua ti di gabimet e Sales ose kujt do qe kemngul se Amerika nuk eshte e qart ne drejtim te Sales . Qe kjo pun e ish liderit demokrat te kopsitet nji her e pergjithmon hetimet duhet te vazhdojn . Me pelqeu qe ndimon me sqarimin tend shum istanca . Por un nji gje nuk kuotova . Ku hyn ne ket mesele partija socialiste dhe qeverija apo vet RAMA . Mu duk pa lidhje . Suksese.

 63. Marie Naci

  Marie Naci

  Muaj më parë

  Dhe basha eshte kelyshi sales nuk me pelqen Kane bere pazare bashk

 64. Zana Zajmi

  Zana Zajmi

  Muaj më parë

  Qe bashes ja hoqi frikën Qe vodhi me Saliun ubon si trup ariu

 65. Zana Zajmi

  Zana Zajmi

  Muaj më parë

  Ilumt amerikes

 66. Festim Kertusha

  Festim Kertusha

  Muaj më parë

  Cfar. Bythqiri. Psikopat. Kriminel Bab. Saliu Lereni. Te. lir. si. qen Por. i. merni. gjith. Pronat. Paret e. Vjedhura. Lereni. me. Breket. me mut. si. i. Kishte Politika. Gazetaret. Letra. Bythe Me. Ameriken. Demokraci🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇹🇷

 67. Aleko Ago

  Aleko Ago

  Muaj më parë

  ja te presim dhe shtatorin po nuk ndodhi gje nuk do te degjoj me lajme se na mbushen me gejeshtra sikur te na tregojne perralla.

 68. Eduart Taci

  Eduart Taci

  Muaj më parë

  Po bashke kan qen,.

 69. Hasan Kolgeci

  Hasan Kolgeci

  Muaj më parë

  .

 70. lindi syri

  lindi syri

  Muaj më parë

  Shume mire e e shpjegon avokat, po Amerika perse nuk e zbardh dosjen e Berishes???? Edhe Amerika e ka frike Saliun??

  • fatbardha triglione

   fatbardha triglione

   Muaj më parë

   Nuk ka nevojë t'i thotë Amerika se ne vet e kemi përjetuar kaosin 31 vjeçar prap banda Saliut vepron me mish e me shpirt qytetarja

 71. Ciao Ciao

  Ciao Ciao

  Muaj më parë

  Salihu do ekzekutu me buk ne goj

 72. fatbardha triglione

  fatbardha triglione

  Muaj më parë

  Mos bëj çudinë se nuk i ka bërë vetëm Bashë,Ndoka,Paloka Shehu e të pafund banda e Berishës pse e lë në parlament i di me kohë Basha dhe Bardhi e Tabaku një kontigjent i rrezikshëm për vëndin shih si vepron Voltana e Shkodrës e sa si ajo Jozefina ,Tritan prasi mos bëni të paditurin ju keni vepruar këto 31 vite insieme per sempre u zhduktëfara e juaj lëreni të qe këtë popull që e çoroditëtt me poshtërsia kundër jetës kurrë nuk realizuar qëllimin e mirë që kishit dhe prap krijoni probleme në saj "të përmirësimit "qytetarja

  • Deti D

   Deti D

   Muaj më parë

   Ushqehesh tek fashistet ITALIANE Qe i ke share rete jeten Moj shoqja bolshevike

 73. Dypua Mone

  Dypua Mone

  Muaj më parë

  Pordhe me rigon

 74. Ziadin Cako

  Ziadin Cako

  Muaj më parë

  Doktori paska nevoje per doktor.

 75. Qanil Tepelena

  Qanil Tepelena

  Muaj më parë

  Kjo qe ndodhi tani per salen u desh qe ne 95 te bejesh kjo pune te shpetonte shqiperia

 76. edua Shqiperin

  edua Shqiperin

  Muaj më parë

  U erdhi fundi kryminelve dhe ato qe i shkojne mbrapa nje krimineli si ai do psojne dhe klishte

 77. Bujar Nallbani

  Bujar Nallbani

  Muaj më parë

  Sidoqofte pa u rrezuar perfundimisht ne burg Berisha dhe ky perkrahsi i tij Basha.... PD eshte e destinuar te mbaroje ne egzistence

  • Osmen Hazizi

   Osmen Hazizi

   23 ditë më parë

   Q

  • fatmir gjini

   fatmir gjini

   Muaj më parë

   Do mbaroj ps si parti servilash dhe parti azile pleq qe evotojne shum shpejt sa do ngelesh goj ap ti ne shum sipuna jote si ngjela tha sdo yj sala parlament 10 na cau karin ngjela sdo yj ,japra qe yni ne puna jote ps do ngordhi si parti ,jo sdo eksiztoj por do ngordhi ps si parti

 78. Olsi Kalaa

  Olsi Kalaa

  Muaj më parë

  @yurikim pse vazhdon e takon njerez qe I kan duart te lyera me gjak....ata Jan kriminela (me thuaj me ke rri te them se kush je)

 79. Stela Ago

  Stela Ago

  Muaj më parë

  BRAVO USA. nese provat jane te sakta per ish liderin do te jete nji turp shume i madh per z Bersha, dote jete nji zhgnjim i shume i madh per KOMBIN SHQIPTARE.

  • Aliaj Lad

   Aliaj Lad

   28 ditë më parë

   @Eda ❣💋 ç

  • Eda ❣💋

   Eda ❣💋

   Muaj më parë

   👍👍👍

 80. Gjergj Lleshi

  Gjergj Lleshi

  Muaj më parë

  Sala esht bandit

  • Deti D

   Deti D

   Muaj më parë

   😂😂 RAMA osht NUDIST

 81. Ali Polo

  Ali Polo

  Muaj më parë

  Shpresoj që të zbulohen sa më shumë nga Amerika armiqtë politikanë shqiptarë që kanë kan qënë dhe janë kundra shqiptarëve dhe Shqipërisë !

 82. altin hatija

  altin hatija

  Muaj më parë

  Shyqyr qe u shporr se lopullit gjakun ja k pire si ky pler te largohen te gjithe

 83. Edo Zemra

  Edo Zemra

  Muaj më parë

  Te dalin te Lara te pa Lara ne Sheshe te mejdanit ,Shqipria eshte e Shqiptarve ,nuk eshte e Trathtarve Tregtarve ,Matrapazve Sejmenv Miljarderve ,/asnje cm Prone Toksore Ujore te verefikohen Jan Prona te Popullit Shqiptare,,👍👍

 84. Hondo Hondo

  Hondo Hondo

  Muaj më parë

  Ju lutem nxirni provat për këtë monstër dhe analist pa ftyrë që thon që ësht lideri i demokracis për cilën demokraci sot e kësaj dite populli nuk ka par këtë demokraci si nga Berisha, Rama,Nano,Meta,Bashaetj që vetëm kan vjedhur dhe kurr skan menduar për popull e demokraci, por si të pasurohen në kurriz të popullit e shtetit dhe që jan bër me pasuri të tunshme dhe të pa tunshme këta lapangjoz që skan pas brek në byth e tani po i myken paret.

  • Haxhire Mujali

   Haxhire Mujali

   Muaj më parë

   @Deti D uvhlugt

  • Deti D

   Deti D

   Muaj më parë

   Super koment 👍 NUK Kane prova ose PO i Kane nuk I thone SEPSE JANE BASHKE CORBA QE PO GATUAN RAMA ME DREJTESINE ESHTE MBROJTJE PER TE GJITHE KETA MUTER 30 VJECARE 🇦🇱

 85. Kristo Tato

  Kristo Tato

  Muaj më parë

  BASHA. DUHET. TE. SHKOJE. NE. BURG. PER. KORUPSJON.

  • Haxhi Qoku

   Haxhi Qoku

   Muaj më parë

   Tia rruash me gjithe shoket e tu

 86. Bashkim Neziri

  Bashkim Neziri

  Muaj më parë

  Normal ne jemi pjelle nga injoranca.

 87. memi

  memi

  Muaj më parë

  Vec nje popull i pa zhvilluar shkon pas personazheve te tille

  • fatbardha triglione

   fatbardha triglione

   Muaj më parë

   Edhe këtu sipas kateve veprohet është ky organizimi shoqërore qytetarjaA

 88. Pjeter Gjinaj

  Pjeter Gjinaj

  Muaj më parë

  Aman hiqeni nga ekrani i tv se na mbyt me ket njeri perse basha nuk e din qa ka ber berisha pret ti thot us

 89. Gjergj Bicaj

  Gjergj Bicaj

  Muaj më parë

  Rrena duron 3ore,3dite,3jave,3muaje,3vjete,kane thene te vjetrit,pore rrena duron edhe 30 vjete, kte e vertetojne sote shqiptaret mafioze...!

  • Nimet Beqo

   Nimet Beqo

   26 ditë më parë

   2012ta erdhi dhe iku ... Thone se fiks fare e di fiks fare...

  • Eda ❣💋

   Eda ❣💋

   Muaj më parë

   👍👍👍

 90. N. Veseli

  N. Veseli

  Muaj më parë

  Basha nuk i ka ditur, qfar budallenjsh.......!

 91. albert peti

  albert peti

  Muaj më parë

  Teoria e zevendesimit me po ate lloj eshte " frika " ndaj mundimit .. Te gjithe duam te mos perseritet nje qelize kancerogjene por ja qe semundja eshte e atille qe SADO realizohet operacioni me sukses duke na genjyer mendja se jemi sheruar plotesisht .. nje dite te bukur AI gezim i "vrasjes" QELIZES na kthehet ne makth perseritje .. dhe ky proces NDODH sepse pastrimi nuk eshte bere 100 % ..Shume mire e ben Ngjela analizen e trashegimtarit te PD s por Shqiptaret presin qe ujkun ta vrasi cakalli .. me popull idiot nuk ke per ta gjetur ne planet .. O POULL ose milet sic ju pelqen rendom Turqishtja ; DEMOKRACIA eshte VLERE .. ne cdo qelize dhe JO antivlere qe eshte vete PD ja qe nga krijimi i saj per ti mbushur mendjen Shqiptareve qe presin Pavaresine e vertete nga SLLAVET dhe Greket bashke me te Lirine e enderruar por njekohesisht per te genjyer perendimin se vetem njerezit qe kane perfaqesuar Komunizmin denjesisht MUND te bejne dhe DEMOKRACINE .. E pamundur te ruash kopene me Ujk ne vend te qenit te stanit .. Tani ne loje eshte cakalli qe i bie gjoksit duke thene : jam kafshe mishngrenese por jo sa miku im UJKU .. Ore Amerika po ben te njejtin gabim si beri pas 1944 ku lejoi per 45 vite radhazi te qeverisnin komunistet dhe per 30 te tjera vitesh u besoi besnikeve te tyre .. dhe ja ku ndodhem sot KOMUNISTAT u kthyen ne bisnezmene duke u fuqizuar ndjeshem .. vrane , prene e vodhen sa si dhe kur deshen .. Nuk eshte vone qe Amerika te mos i njohi FARE keta qe genjejne dite nate ne emer te demokracise ..

 92. Laku Zero

  Laku Zero

  Muaj më parë

  Bomba tymi zonja kim jong 3, e moret ne qaf ket komb, nuk besojm tek amerika jan me komunista se basha e rama,

 93. Fran Bardhi

  Fran Bardhi

  Muaj më parë

  Urgjent nzirtni faktrt

 94. Bashkim Arkaxhiu

  Bashkim Arkaxhiu

  Muaj më parë

  Ky ndyrsire eshte me i keq se sali berisha

 95. Marko Laci

  Marko Laci

  Muaj më parë

  Edhe basha e ka rradhen o taku?? Ligji eshte i barabarte per te gjithe?? Keshtu qe po ka demokraci duhet te pastrohen te gjithe. Pa perjashtim?? Basha ka vjedhur e vrare keshtu asnji nuk ka shpetim??

 96. Servet Dishi

  Servet Dishi

  Muaj më parë

  pse nuk i publikoni se na plaset perndryshe nuk ju besojme

 97. Bilbil Pjeternikaj

  Bilbil Pjeternikaj

  Muaj më parë

  NUK E KUPTOJME PERSE AMERIKANET I COJNE FAKTE PER KRIME LULZIM BYTHES. COJINI NE SPAK DHE ATA TE SHKOJNE TE ARRESTOJNE BERISHEN. NESE KETO”FAKTET „ NJK JANE KRIME LIGJORE POR MOSPERPUTHJE MES SHBA DHE BERISHES ATEHERE KJO QE BEN AMERIKA QUHET BULLIZEM. KY TAKU LLAPAQENI FLET PER LIGJ NDERSA PER BERISHEN TE VE PERPARA AMERIKEN JO LIGJIN. KA BERE KRIME? SHONI E PADITENI MORE MASKARENJ QE LLOMOTISNI NE PAMFLETE. PADITENI DHE TA FUSIN NE BURG. SKA KRIME POR NUK JU SHKON PER SHTAT? TI HANI ATE QE NUK THUHET.

 98. Tetovari

  Tetovari

  Muaj më parë

  Bravo USA tash duhet Basha ti nxere haptas pazaret e flliqanit qe ka ber me milloshin e me grekun e rusin me tokat Shqiptare por duhet edhe Rama qe ja shiti bregedetin Shqiptar greqis.

 99. Perparim Coraj

  Perparim Coraj

  Muaj më parë

  Do ta doni shume Sali Berishen derisa i mbani kaq sekret faktet e zbuluara nga ShBA?

 100. RRUPI QUPI

  RRUPI QUPI

  Muaj më parë

  Shba ok

Faqja Tjeter