BARDHI - A JE (Prod. Çelik Lipa)

Stream or Download now ''A JE'' here 👉 bfan.link/Bardhi-A-Je
Produced by: Çelik Lipa ( SBS ent)
Executive Prod: Jetmir Agaj
Lyrics & Melody: Bardhi
Final Mixing and Mastering by Nome Ent
Video: Xl Films


Kënga e dytë nga albumi i Bardhit “ Trendafil “

Komente 

 1. Show Bizi Shqiptar

  Show Bizi Shqiptar

  25 ditë më parë

  Stream or Download now ''A JE'' here 👉 bfan.link/Bardhi-A-Je

  • Bardh G

   Bardh G

   6 orë më parë

   1

  • Bardh G

   Bardh G

   6 orë më parë

   1

  • Armel Gjini

   Armel Gjini

   7 ditë më parë

   😅😅😅😅

  • Haxhi Krasniqi

   Haxhi Krasniqi

   8 ditë më parë

   @aink pusing you guys sododoooeer ospzpxpxpcpeoororr

  • Janna Janna

   Janna Janna

   16 ditë më parë

   njejt

 2. Elisa Elissa

  Elisa Elissa

  6 orë më parë

  Adhurim kenga

 3. kLaJjDi ReCoRdS

  kLaJjDi ReCoRdS

  12 orë më parë

  Ça Me Bo Koka Pun Fati 💁🏻‍♂️💔

 4. Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  13 orë më parë

  Perfect. Bravo.

 5. ff.novinjo CÕBŘÃ

  ff.novinjo CÕBŘÃ

  14 orë më parë

  Super kengetar , bravo , fiks per mu kjo kenge 🥺🥺💔

 6. Vlera Ramadani

  Vlera Ramadani

  15 orë më parë

  U bo kanga me e mir e vitit tash kjo🔥💕💯

  • Charming nowhere to hide

   Charming nowhere to hide

   13 orë më parë

   ❤❤❤❤❤

 7. Albana Camaj

  Albana Camaj

  18 orë më parë

  Super 👌👏👏bravo bardhi.

 8. valbona bona

  valbona bona

  19 orë më parë

  ❤️❤️❤️💓💓💓

 9. Ledina Haxhiaj

  Ledina Haxhiaj

  19 orë më parë

  Bravo 👏🏻🥰

 10. Dope Lyrics

  Dope Lyrics

  Ditë më parë

  Pershendes A me kete kenge, lshoma zemren tq*fsha ropt se m’lodhe. Klb

 11. FF ILJASI

  FF ILJASI

  2 ditë më parë

  Bravo bardhi 🥰🥰

 12. Sara

  Sara

  2 ditë më parë

  MOS MA FAL AS PO TA FALIIII😩🔥

 13. Sidorela Gjoni

  Sidorela Gjoni

  2 ditë më parë

  Perl si gjithmonë Bardhi suksese 🙏👏

  • Joanna

   Joanna

   2 ditë më parë

   Nje artist i vertet 👏👏 Suksese sa me lart 💥🙏

 14. anekk21

  anekk21

  2 ditë më parë

  ¹³-¹⁰-²⁰²¹ Ti akoma mendon per ate 😔

 15. Silvja Matollari

  Silvja Matollari

  2 ditë më parë

  Kenga me e bukur

 16. Jorgo Kristo

  Jorgo Kristo

  2 ditë më parë

  Bardhi njeshi

 17. Bianka Schultz

  Bianka Schultz

  3 ditë më parë

  Was für eine schöne stimme 🔥🔥🔥🥰🇦🇱🇦🇱🔥💥

  • Joanna

   Joanna

   3 ditë më parë

   Ani,ani,ani mos ma fal😔 As po ta fali🥺 Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥 Ani,ani,ani ty t'kom kqyr si syt e ballit🤍 Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥 (Mos ma fal as po

 18. Lilo Bala

  Lilo Bala

  3 ditë më parë

  Imagjino ca kenaqsie ndjen hasmit ehh!

 19. Florian Driskaj

  Florian Driskaj

  3 ditë më parë

  💔💔

 20. Florian Driskaj

  Florian Driskaj

  3 ditë më parë

  Super

 21. Sabina Teodor

  Sabina Teodor

  3 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 22. Mirela Ahmetaj

  Mirela Ahmetaj

  4 ditë më parë

  Shume e bukur bre

 23. mikoy huio

  mikoy huio

  4 ditë më parë

  😥This is my new favorite song now

 24. Flora Driskaj

  Flora Driskaj

  4 ditë më parë

  ♥️♥️

 25. remzi bytyqi

  remzi bytyqi

  4 ditë më parë

  Great song 😎

  • mikoy huio

   mikoy huio

   4 ditë më parë

   Kenga me e bukur e cdo kohe vazhdo kshu e ke djeg ❤️❤️

 26. Alfred Vercani

  Alfred Vercani

  4 ditë më parë

  Bravo

 27. Mirela Çepi

  Mirela Çepi

  4 ditë më parë

  Bardhi-"A je" lyrics Para tij kur t'pava🥺 Syt me lot i lava😕 Pse me ty u ndava?😔 Me ty u ndava🥀 Para tij kur t'pava🥺 Vetes nuk ja fala😒 Pse me ty u ndava?😫 Me ty u ndava....🥀... A je?🖤 Zemer me tjeter a je?😣 Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) A je?💔 Zemer me tjeter a je?😔 Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) Ani,ani,ani mos ma fal😶 As po ta fali😔 Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥 Ani,ani,ani ty t'kom kqyr si syt e ballit🤍 Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥 Ca me bo koka pune fati🤍 Me tjeter kon me nda shtratin😒 Zemer i knaqem krejt hasmit😶 Ata per neve po flasin🗣 Me to po t'shoh ty prej largit💔 Ah bre,sa shume m'ka marre malli🤧 Zemer i knaqem krejt hasmit😶 Ata per neve po flasin🗣 Para tij kur t'pava😒 Syt me lot i lava🥺 Pse me ty u ndava?😔 Me ty u ndava...💔....🥀..... Para tij kur t'pava🙄 Vetes nuk ja fala😔 Pse me ty u ndava?😣 Me ty u ndava...🥺 A je?💔 Zemer me tjeter a je?🖤 Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) A je?🖤 Zemer me tjeter a je?💔 Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) Ani,ani,ani mos ma fal😔 As po ta fali🥺 Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥 Ani,ani,ani ty t'kom kqyr si syt e ballit🤍 Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥 (Mos ma fal as po ta fali😒) (Mrena po na djeg si zjarri🔥) (Ty t'kom kqyr si syt e ballit🤍) (Mrena po na djeg si zjarri🔥) Para tij kur t'pava😒 Syt me lot i lava🥺 Pse me ty u ndava?😔 Me ty u ndava.....💔......🥀........ 💔🥀

 28. klajdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  klajdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  5 ditë më parë

  zemër i knaqëm krejt hasmit 🥺💔

 29. Anna Meci

  Anna Meci

  5 ditë më parë

  Emri Ani është dhe i imi ,o zot o zot më ngjan sikur këndon për mua shum emocion më krijon.Këngëtar mjeshtër!!!❤❤

 30. Leni Jon

  Leni Jon

  5 ditë më parë

  🙌🙌

 31. Greta Hoti

  Greta Hoti

  6 ditë më parë

  🐈🐩🦁🐅🐯

 32. Dani Jasharaj

  Dani Jasharaj

  6 ditë më parë

  🥺❤

 33. hen ko

  hen ko

  6 ditë më parë

  Çfarë zëri uhhaaa me rrënqethe trupin more djal 👌👌👌 të lumt për këtë tingull

 34. Erilon Limani

  Erilon Limani

  6 ditë më parë

  1:23

 35. Anna Meci

  Anna Meci

  6 ditë më parë

  Nga shpirti i del kjo këng kti djalit. Kaq bukur e këndon!!👏👏👏

  • Anna Meci

   Anna Meci

   5 ditë më parë

   @hen ko ok

  • hen ko

   hen ko

   6 ditë më parë

   The Singer is from Kosovo not Albania!! The world should know!! Rita Ora.Dua Lipa..Din John..Bebe Rexha and all others are from KOSOVO🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 36. Leonida Bekteshi

  Leonida Bekteshi

  7 ditë më parë

  Bardhi njesh je pas butrintit😍

 37. Emir Dina

  Emir Dina

  7 ditë më parë

  Ndarja qenka me e rend se vdekja😢

 38. Greg Nazil

  Greg Nazil

  7 ditë më parë

  Nice music😊

 39. Cezar Yt

  Cezar Yt

  7 ditë më parë

  Kenga me e bukur e cdo kohe vazhdo kshu e ke djeg ❤️❤️

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   4 ditë më parë

   Per krejt ata qe vuajn nga dashuria "malli malli mrena po na djeg si zjarri" ☹️☹️

 40. Stefanos Sulaj

  Stefanos Sulaj

  8 ditë më parë

  Normal qe esht me tjeter Qa te beje te rrije te duroj ty? Njerezit rrjedhin si lumi aty ku ka dashuri dhe lumturi doss👍

 41. Fatos Myrteli

  Fatos Myrteli

  8 ditë më parë

  Kenga qe me ka pelqu me shum bravo bardhi a je 👍👏👏👏

 42. sajdi

  sajdi

  8 ditë më parë

  Hiitttt kjo keng supperrr

 43. Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  8 ditë më parë

  Perfect. Bravo.

 44. Sym KoKo

  Sym KoKo

  9 ditë më parë

  N💔

  • Ask to seduce Miss

   Ask to seduce Miss

   8 ditë më parë

   Vetes nuk ia fala pse me ty u ndava😱😱🤣🤣😅😅😅😭

 45. Enkelejd Xuferaj

  Enkelejd Xuferaj

  9 ditë më parë

  Super kenge e super hit 👏🔥 bardhi eshte nje nga kengetaret me zerin me te bukur

  • Joanna

   Joanna

   2 ditë më parë

   Amazing Bardhi 👌❤️

 46. Imi Imelda

  Imi Imelda

  9 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 47. LIKO

  LIKO

  10 ditë më parë

  shum mir

 48. England London

  England London

  10 ditë më parë

  The Singer is from Kosovo not Albania!! The world should know!! Rita Ora.Dua Lipa..Din John..Bebe Rexha and all others are from KOSOVO🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 49. Serena

  Serena

  11 ditë më parë

  ❤️‍🔥

 50. Pami Leka

  Pami Leka

  11 ditë më parë

  Një kryevepër nga një artist si ty. Bavo të madhe. Kjo kenge eshte shum prekëse dhe e kuptojnë shume mire personat që janë në këtë gjendje 🥺 isha dhe une kjo dikur por keto kenge gjithmonë të prekin në zemër dhe të kujtojnë çdo gje

 51. INA Gjerga

  INA Gjerga

  11 ditë më parë

  Malli malli brenda po na djeg si zjarri🥺

 52. Dhurata Beqo

  Dhurata Beqo

  11 ditë më parë

  Kenge super

 53. bowen voowy

  bowen voowy

  12 ditë më parë

  Mos ma fal as s’po ta falikjo pjese eshte

 54. Qerim ibraimi

  Qerim ibraimi

  12 ditë më parë

  🌟🌟🌟🌟🌟

 55. Rozeta Hysa

  Rozeta Hysa

  12 ditë më parë

  Superrrrrr

  • bowen voowy

   bowen voowy

   12 ditë më parë

   Buzeqeshjen ja fal cdokujt, por lotet dalin vetem Per personat e shtrenjte... Ky eshte mesazhi i autorit..BARDHI

 56. Dorenti Gashi

  Dorenti Gashi

  12 ditë më parë

  Shum e fort kanga🔥🔥🔥

 57. Lola GRE

  Lola GRE

  12 ditë më parë

  A je zemer me naj tjeter a je ? Ani ani Mos ma fal As Po ta fali …..

 58. Albijona Brati

  Albijona Brati

  12 ditë më parë

  Vetes nuk ia fala pse me ty u ndava😱😱🤣🤣😅😅😅😭

 59. Enkelejd Xuferaj

  Enkelejd Xuferaj

  12 ditë më parë

  🔥❤

 60. Blerta Ajeti

  Blerta Ajeti

  12 ditë më parë

  Sa her që e ndegjon kur ste bahet bajt suksese

 61. minij hooi

  minij hooi

  13 ditë më parë

  Nuk kam fjale zeri dhe teksti super❤❤

 62. elvis popa

  elvis popa

  13 ditë më parë

  super hitt muzic

 63. Bon bon Hiseni

  Bon bon Hiseni

  13 ditë më parë

  💣💪🏻

  • minij hooi

   minij hooi

   13 ditë më parë

   just feel like your song

 64. Met Kumanova

  Met Kumanova

  13 ditë më parë

  Respekt per Bardh Kumanovën

 65. Jani Vela

  Jani Vela

  14 ditë më parë

  "mos ma fal as spo ta fali"🖤

 66. NOELA PLAKIQI

  NOELA PLAKIQI

  14 ditë më parë

  ANI ANI MOS MA FAL AS SPO TA FALI . ALREADY LISTENING 100 TIME A DAY.LOVE THIS SONG

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   9 ditë më parë

   Super kenge e super hit 👏🔥 bardhi eshte nje nga kengetaret me zerin me te bukur

 67. Blerina mazari

  Blerina mazari

  14 ditë më parë

  Super kenge Ska dite Mos e degjoj 100 her super kenge

 68. Valon Gjuraj

  Valon Gjuraj

  14 ditë më parë

  Legend Krejt diten po e ngoj

 69. Daniella Toli

  Daniella Toli

  14 ditë më parë

  THE BEST ❤❤❤❤❤❤

 70. Ligor Nasto

  Ligor Nasto

  14 ditë më parë

  Buzeqeshjen ja fal cdokujt, por lotet dalin vetem Per personat e shtrenjte...😭🙏❤ Ky eshte mesazhi i autorit..BARDHI🥇🔥

  • zijuiy wttuy

   zijuiy wttuy

   11 ditë më parë

   Kenga me super qe kam deguar pas betohemi Bravo BARDHI👏👏👏👏

 71. Joanna

  Joanna

  14 ditë më parë

  È bellissima questa canzone, qualcuno riesce a tradurla anche per noi italiani?? Grazie 🇦🇱🇮🇹

 72. FLORDI

  FLORDI

  15 ditë më parë

  alpast.info/one/video/gJqr2LyqiI2rnbo

 73. Enxhi Jeminaj

  Enxhi Jeminaj

  15 ditë më parë

  Nje artist i vertet 👏👏 Suksese sa me lart 💥🙏

  • Joanna

   Joanna

   14 ditë më parë

   😍💔

 74. Lora

  Lora

  15 ditë më parë

  Oh sa keng emir bre Bardhi suksese je shume imire❤⭐🔥🔥

  • Joanna

   Joanna

   3 ditë më parë

   🥀........ 💔🥀

 75. melisa lleshi22

  melisa lleshi22

  15 ditë më parë

  Kam 1 jave qe e degjoj kengen sot po e shoh videoklipin sme perputhet zeri ne figuren😋 KENGA SUPER SUKSESE👌🌹

 76. I s a b e l l a -Vlog Go to My Channel

  I s a b e l l a -Vlog Go to My Channel

  15 ditë më parë

  Kenga qe me ka pelqy ma shum rrespekt (bardhi) ai qe nuk thot qe esht mega Hit te ka inat 🤣🤧🦅

  • Anila Cela

   Anila Cela

   13 ditë më parë

   Kuku e butrint imerit eshte hit🤝

 77. Diona Lita

  Diona Lita

  15 ditë më parë

  just feel like your song

 78. Rita Hajdari

  Rita Hajdari

  15 ditë më parë

  Wow Ohrwurm 💔

 79. fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  15 ditë më parë

  Kenge e bukurr🔥🔥🔥💘kujt i plq kenga ti beje like com timm😍🥺

 80. Ken Nechee

  Ken Nechee

  15 ditë më parë

  🎃🎫🎃🎫❇🔋🎫🐠🎃🧶✔ 🌞🌟🌘🌗🌖🌪⛈⛅🧼🧽🧴🛏🚪🧳🌄🌅🌆🗾🗽🌉🏪🏬🏫🏣🏢🎃🎫❇ ❇ *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   15 ditë më parë

   Rrespekte prej Shkodre 🇦🇱🔥

 81. Eraldo Mehmeti

  Eraldo Mehmeti

  16 ditë më parë

  Nqse dashuria eshte e sinqert, askush nga faktoret e jashtem smund ta shkepus. Madje as vendi tjeter, se vatani i varfer. As pasuria, por kur njeriu si disponon te mirat materiale do nxjer ne ankand kush do e bler me shtrenjt gocen e tyre. Per deri sa dikush, ste vlersoj e te braktisi nuk mund te ndjenja per te, thjesht te duket si njeri qe ka ikur nga kjo bote.

 82. Only One

  Only One

  16 ditë më parë

  Kurr nuk zura mend t'u besu ne dashni cdo her 😞💔

 83. Hello It'sMe

  Hello It'sMe

  16 ditë më parë

  Ani aniii

 84. selisia harizaj

  selisia harizaj

  16 ditë më parë

  sa bukur bravo 🙃

 85. Xhulia Zylali

  Xhulia Zylali

  16 ditë më parë

  Nuk kam fjale zeri dhe teksti super❤❤

 86. amii

  amii

  16 ditë më parë

  😥💔💔😒💔😒💔😒💔😒💔😒💔😒❣💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟●♡

 87. Kledisa Karaj

  Kledisa Karaj

  17 ditë më parë

  Ndaloni nje moment dhe mendoni vajzen qe po ndan shtratin me kete sa e pafat eshte .

 88. Florenc Marsida

  Florenc Marsida

  17 ditë më parë

  😍💔

 89. Jaha Florijana

  Jaha Florijana

  17 ditë më parë

  Ngjum ishmi 24. Ore!

  • Jaha Florijana

   Jaha Florijana

   17 ditë më parë

   😁😉

 90. Mirlinda Mazreku

  Mirlinda Mazreku

  17 ditë më parë

  ❤️‍🔥❤️‍🔥

 91. feex ghi

  feex ghi

  17 ditë më parë

  1;32

 92. Eda Sadikllari

  Eda Sadikllari

  17 ditë më parë

  Pefundimisht kenga dhe muzika shqiptare ka mar fund

 93. Hans Bazelmans

  Hans Bazelmans

  17 ditë më parë

  Echt keigoed!

  • Suzana Gashi3

   Suzana Gashi3

   17 ditë më parë

   Kang me shum vlera e qe besa shum emocionuse respekt per tyyy

 94. Andi Brahaj

  Andi Brahaj

  18 ditë më parë

  Bravo Bardhi pershendetje ki nga kosova

 95. bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  18 ditë më parë

  Rrespekte prej Shkodre 🇦🇱🔥

 96. Alka

  Alka

  18 ditë më parë

  na ke kput me ket keng m jqj😂 namiii ma i miri je per ket sport 🔥🔥 big UP keep going☝️

 97. Aida Aida

  Aida Aida

  18 ditë më parë

  Bukur

  • bodoti qwiu

   bodoti qwiu

   18 ditë më parë

   I just wanna wake up and sleep with this song... I'm so addicted

 98. Emily An

  Emily An

  18 ditë më parë

  Очень красиво!

  • bodoti qwiu

   bodoti qwiu

   17 ditë më parë

   Super keng 👏👏🔥🔥

 99. Emine Gashi

  Emine Gashi

  19 ditë më parë

  Sa e fort

 100. mariuss_15__

  mariuss_15__

  19 ditë më parë

  Romania ?

  • Emily An

   Emily An

   18 ditë më parë

   Super kenge e arrire👋

Faqja Tjeter