Argëtim

Aventurat e Julit - Episodi 2 | NGOP.TV

Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Kanali i Julit :alpast.info/tax/v3qJKESIoP8Hz_cBNn0spA
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente 

 1. Aventurat e Julit

  Aventurat e Julit

  3 muaj më parë

  Jeni të paparë 🙌🏻

  • Mikael Ramadani

   Mikael Ramadani

   4 ditë më parë

   @Kavjol Kotroci e di vet😂😂

  • Nolan Gael

   Nolan Gael

   8 ditë më parë

   @Zyaire Charlie definitely, been watching on Flixzone for years myself =)

  • Zyaire Charlie

   Zyaire Charlie

   8 ditë më parë

   Pro trick: watch movies at flixzone. Me and my gf have been using it for watching lots of of movies lately.

  • Fabio ramadani

   Fabio ramadani

   28 ditë më parë

   Juli je me budalla 🖕🖕🖕🖕

  • Antonio Zhupa

   Antonio Zhupa

   Muaj më parë

   O jul hemo ke shkuar te perputhen

 2. Xhoniel Bacellari

  Xhoniel Bacellari

  6 ditë më parë

  P

 3. Romario Bebeto

  Romario Bebeto

  7 ditë më parë

  Hahaha

 4. flodi fjer

  flodi fjer

  9 ditë më parë

  Elife malai ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 5. Genti Shyti

  Genti Shyti

  10 ditë më parë

  hahahahahhaa jeni te paparë..Na kenaqet😂😂😂

 6. Vvcc Vvcvb

  Vvcc Vvcvb

  15 ditë më parë

  Ky Juli i çudutshem . 😂😂 Autostp - Aftostop. 😂😂😂😂😂😂😂😂

 7. B O R U T O O F F I C IAL

  B O R U T O O F F I C IAL

  16 ditë më parë

  Super

 8. Sonia Kllari

  Sonia Kllari

  17 ditë më parë

  Un po ti jap falas Juli-po ndonje ulje sdo na e besh 😂😂😂😂😂

  • Romario Bebeto

   Romario Bebeto

   7 ditë më parë

   Po mua hahaha

 9. Endri Lika

  Endri Lika

  18 ditë më parë

  152 dritare😂😂😂

 10. Erina Ndrectoma

  Erina Ndrectoma

  22 ditë më parë

  1nkksbjkw

 11. Skrapar Corovode

  Skrapar Corovode

  Muaj më parë

  Ow 2jave ¥[[9..229.9¥8¥😲😲😲😲😲😲💫🤗🤗🍊👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸🤣💫😢🤝❤😍😅💋🙏👸👸🙏👸🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👅👸👸🏿🍑🤝💫🍑🖕🍊😍👸🏿😍🤝😍😍👸🏽😍👸🏽👸🏽😍👸🏽😍👸🏽😍👸🏽😍😍👸🏽🤣🤣🤗🍊🍊🤗🤝🍑🤗👸🏽👸🏽😘🍊😅❤😲😅😅👍👍🤝

 12. Delvina Elektronik

  Delvina Elektronik

  Muaj më parë

  Ctg

 13. Delvina Elektronik

  Delvina Elektronik

  Muaj më parë

  😂😂😂😂😁😁😁😁😂😂😂🤣🤣🤣🤣😃😃😄😄😄😄😅😅😆😆😆🖕🖕🖕🖕👙👙👙sz

 14. BLACK EAGLE

  BLACK EAGLE

  Muaj më parë

  Juli eshte vazhdimesia e Boratit. Ai eshte teper komik shakaxhi dhe mbi te gjitha aventurier. Jam i mendimit qe Juli duhet ta ndryshoj siglen ne you tube nga Aventurat e Julit ne ate te Boratit shqiptar. Po ti shikoni ne kujdes dhe ti krahasoni keto dy stereotipa Juli dhe Borati ngjajne shume me njeri tjetrin nga pamja fizike dhe karakteri duken tamam si vellezer siameze por ne kohe te ndryshme

 15. kristi master

  kristi master

  Muaj më parë

  Ai zeri i atij burrit ne restorant eshte si i gjyshit zevzek

 16. Vanesa DODA

  Vanesa DODA

  Muaj më parë

  O juli je yll fare

 17. Marsela Brahimaj

  Marsela Brahimaj

  Muaj më parë

  M 0m90q

 18. NaRuTo_LoVeR_4EvEr

  NaRuTo_LoVeR_4EvEr

  Muaj më parë

  O Zot me meke

 19. Hedila Selmani

  Hedila Selmani

  Muaj më parë

  Kq

 20. Keli Keli

  Keli Keli

  Muaj më parë

  S'ke ikur te për puthja' na shkrive

 21. Denisa Curaj

  Denisa Curaj

  Muaj më parë

  Je i marr juli dhe ne studijo ben si i marr ti je vetem per shpella pa lek pa brek haaaaaaaaah 🤮🤢🤮🤢

 22. xheni g

  xheni g

  Muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😊

 23. Vasil Karasaliu

  Vasil Karasaliu

  Muaj më parë

  Haha

 24. Leon Peposhi

  Leon Peposhi

  Muaj më parë

  -e

 25. Suela Kovarik

  Suela Kovarik

  Muaj më parë

  Hahaha o je i madh

 26. Vlor Suela

  Vlor Suela

  Muaj më parë

  Hahahahahah😂😂😂😂😂😂😂

 27. Eugen Prendi

  Eugen Prendi

  2 muaj më parë

  Uuuaaaaaa se kisha pa ndonjehere saranden

 28. Eugen Prendi

  Eugen Prendi

  2 muaj më parë

  Grej mor tutat me shum se te rane krejt 😂😂🤣😂

 29. Faraon

  Faraon

  2 muaj më parë

  hahahahhahahhahahahahhahahahahhahahhahahahha lott

 30. Klara Begaj

  Klara Begaj

  2 muaj më parë

  Hahahahaha 😅😅😅😅

 31. TOP GAMING

  TOP GAMING

  2 muaj më parë

  Aftostop hahhahahhahahhahahh

 32. BLACK EAGLE

  BLACK EAGLE

  2 muaj më parë

  Aventurat e Boratit

 33. Migena Mertiri

  Migena Mertiri

  2 muaj më parë

  HA HA HA SA E BKR

 34. Vlor Suela

  Vlor Suela

  2 muaj më parë

  Hahahahahaha

 35. Bule Sinameta

  Bule Sinameta

  2 muaj më parë

  Juli

 36. Alesia Vidhja

  Alesia Vidhja

  2 muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂

 37. Loni Loni

  Loni Loni

  2 muaj më parë

  Noizydekshisha

 38. Moon Safari

  Moon Safari

  2 muaj më parë

  Palidhje. Juli eshte dale king. Videos e Julit jane plot sarkazem kualitet keshtu qe kjo parodi esatte tallje e dobet,

 39. Klejdi Shehu

  Klejdi Shehu

  2 muaj më parë

  😂😂😂

 40. FF FOREVER

  FF FOREVER

  2 muaj më parë

  Heq se na hengri neperka ne ....

 41. Nida Malaj

  Nida Malaj

  2 muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😃😃😃

 42. FF KEVIN KEVIN

  FF KEVIN KEVIN

  2 muaj më parë

  Kasolle liliputi ahahhahaahah

 43. Giannis Gewrgiou

  Giannis Gewrgiou

  2 muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣😄😄😄😄😄🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 44. Tristan Gerven

  Tristan Gerven

  2 muaj më parë

  Hahahha

 45. Kledis Lushi

  Kledis Lushi

  2 muaj më parë

  👌👌👌👌🤣🤣🤣 pa lek pa brek🤣🤣

 46. Dea Garunja

  Dea Garunja

  2 muaj më parë

  Lottt jenii

 47. Nardi Mitro

  Nardi Mitro

  2 muaj më parë

  Nadadvonoesheshum🤩🤩🤩🤩🤩

 48. Alban Zeka

  Alban Zeka

  2 muaj më parë

  Follow me heh😂😂😂😂😂😂😂

 49. LIMOZ HOXHA

  LIMOZ HOXHA

  2 muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅😂

 50. Zajaku Erson

  Zajaku Erson

  2 muaj më parë

  😂😂😂😂

 51. Ina Eisi

  Ina Eisi

  2 muaj më parë

  Aftostop!😂

  • Romario Bebeto

   Romario Bebeto

   7 ditë më parë

   Hahaha

 52. Eduart Shaala

  Eduart Shaala

  2 muaj më parë

  Ajajajajajaj

 53. Eva Evisa

  Eva Evisa

  2 muaj më parë

  Ky s'është mirë na mendja haaaaaaa🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 54. Ardian Hasanpapaj

  Ardian Hasanpapaj

  2 muaj më parë

  😂😂🤣🤣

 55. HECTOMEN. PRAJM.

  HECTOMEN. PRAJM.

  2 muaj më parë

  😂😂😂😂😂

 56. kristjan Truja

  kristjan Truja

  2 muaj më parë

  Jeni te papare Juli te lumte qe erdhe ne per💋 mund te qendresh te per💋 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

 57. Dyrrah Dyrrah

  Dyrrah Dyrrah

  2 muaj më parë

  Haahahahahahahaha

 58. Curraj Eperm

  Curraj Eperm

  2 muaj më parë

  Ec julo mos ndalo do jeshe vetja mos ndalo te lumte

 59. Ergi Bogdani

  Ergi Bogdani

  2 muaj më parë

  Hahaha

 60. vlore _ vlore

  vlore _ vlore

  2 muaj më parë

  🤣🤣🤣

 61. anxhela ago

  anxhela ago

  2 muaj më parë

  Juli e ka kuptuar sencin e jetes , dhe jo si shumica e shqiptare qe jetojne nen presjonin per tu dukur mir ne sy te te tjerve .Si Juli duhet te jemi te gjithe , dhe jo kaq te pallogjikshem qe merren me gjeta te ulta .Te vetmen gje qe ju quani qef eshte te hani sa me shume buke sidomos mish .

 62. Egentjan Braha

  Egentjan Braha

  2 muaj më parë

  😅😂

 63. Dario Pasha

  Dario Pasha

  2 muaj më parë

  Ik vishi në hale

 64. Liz Liz

  Liz Liz

  2 muaj më parë

  Flit siq flisje Mos e ndrysho zerin Juli se ti flet shum bukur

 65. Wilde wilde

  Wilde wilde

  2 muaj më parë

  AftoStop ahahaha

 66. Dario Pasha

  Dario Pasha

  2 muaj më parë

  ec ore se na hengri neperka ne pie uji me vitamina

 67. laze grand

  laze grand

  2 muaj më parë

  Ahhahahhaha super

 68. Klario Basha

  Klario Basha

  2 muaj më parë

  Hahahahaha

 69. devilish

  devilish

  2 muaj më parë

  Ne fund te fundit, Julit sja hengri kari kurre

 70. DontLookAtMyName

  DontLookAtMyName

  2 muaj më parë

  The best . Artist me vlera

 71. Heri Zhiti

  Heri Zhiti

  2 muaj më parë

  Kasolle liliputi😂😂😂😂

 72. Heri Zhiti

  Heri Zhiti

  2 muaj më parë

  Ne fund te detit 😂😂😂

 73. Orges Pjetri

  Orges Pjetri

  2 muaj më parë

  O julian

 74. ___ xhovanna

  ___ xhovanna

  2 muaj më parë

  te cilet lloje t njerzeve hyn ky juli

 75. DiEgO GaMiNg

  DiEgO GaMiNg

  2 muaj më parë

  Ngopi do te degjohet deri ne 2072

 76. DiEgO GaMiNg

  DiEgO GaMiNg

  2 muaj më parë

  Sa te papare

 77. Arban Peposhi

  Arban Peposhi

  2 muaj më parë

  Kur do besh ate udhetimin 6 mujoresh be bote ?

 78. Refs Tv

  Refs Tv

  2 muaj më parë

  hahahhahahahahhahahahah vertet ky eshte

 79. DrxYoungG

  DrxYoungG

  2 muaj më parë

  1:31 lottt🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Ornest Nexha

   Ornest Nexha

   Muaj më parë

   😂😂😂😂😂😂🖕🖕🖕👎👎👎👎

 80. Afrim Imeri

  Afrim Imeri

  2 muaj më parë

  Por si dele rude ka dale😂😂😂

 81. FF -Unik

  FF -Unik

  2 muaj më parë

  Hahaha🤣🤣🤣

 82. Didge X5

  Didge X5

  2 muaj më parë

  Juli.hajde.me.shkoder.do.kenaqesb.

 83. Xhordi Ndoj

  Xhordi Ndoj

  2 muaj më parë

  PA LEKË PA BREKE🤣🤣🤣

 84. lalo 54

  lalo 54

  2 muaj më parë

  Ha ha ha

 85. Natasha Cela

  Natasha Cela

  2 muaj më parë

  😂🤣😂🤣😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣

 86. SNAKE EYE

  SNAKE EYE

  2 muaj më parë

  Iku ke perputhen lumadhi

 87. Alket Veliu

  Alket Veliu

  2 muaj më parë

  Quen fiq jo kerqulla

 88. Plisi Bardh

  Plisi Bardh

  2 muaj më parë

  Juli po kam deshir shum te shikoj por nuk pe kuptoj pse nuk fol me zë origjinal por behesh disi si i quditshem dhe me ket Zerin qe ben mduket poi prish pak Videot.

  • Nertila K

   Nertila K

   2 muaj më parë

   Kët video e kan bër për tê qesh, nuk e ka postu Juli. Kërko “ Aventurat e Julit “ aty do gjesh të gjith videot e Julit

 89. Perputhen time

  Perputhen time

  2 muaj më parë

  7:27 ua arushi i jasemines Nga juli e paska mar erlindi 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 90. Fitim Neza

  Fitim Neza

  2 muaj më parë

  Po ti po mashtron populli per arsy perfituse po kush at solli pershqirin aty ty apo jot tem zhduku

  • Eva Evisa

   Eva Evisa

   2 muaj më parë

   Haaha o fitim ja ka lënë peshkaqeni atë peshqirin aty o vlla

  • Erlind Elezaj

   Erlind Elezaj

   2 muaj më parë

   🤣🤣😂🤣🤣😂😂 e ben dot ti kete lesht te vesh jasht shtetit me 50 euro vete dot lesht

  • Erlind Elezaj

   Erlind Elezaj

   2 muaj më parë

   Ti me i mir se ai te jesh

 91. Thodhori Neço

  Thodhori Neço

  2 muaj më parë

  Sdini e cfare beni

 92. Thodhori Neço

  Thodhori Neço

  2 muaj më parë

  Jeni te shemtuar

 93. Thodhori Neço

  Thodhori Neço

  2 muaj më parë

  Kjo videjoja eshte kot te can koken

 94. Esra Bilgic & Murat Yildirim

  Esra Bilgic & Murat Yildirim

  2 muaj më parë

  Juli dhe ne Perputhen ❤️

  • Emiljano curri

   Emiljano curri

   2 muaj më parë

   po

  • Klidion Fieri

   Klidion Fieri

   2 muaj më parë

   Po 😅😅

 95. Olsi El

  Olsi El

  2 muaj më parë

  👻😈😱

 96. Stiljano Mesutaj

  Stiljano Mesutaj

  2 muaj më parë

  Hahaha 🤣🤣🤣🤣

 97. ÅŁB MÅFÏÅ

  ÅŁB MÅFÏÅ

  3 muaj më parë

  O liliput te paca fatin hahahahaha

 98. Ermal Zeka

  Ermal Zeka

  3 muaj më parë

  Plz pjesen e 3

 99. Durim Kycyku

  Durim Kycyku

  3 muaj më parë

  😂😂😂😂

 100. perputhen

  perputhen

  3 muaj më parë

  Kasollja e liliputve 😂😂😂

Faqja Tjeter