Arilena Ara ft. Noizy - Murderer

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream or Download: music.onima.co/Murderer

Arilena Ara ft. Noizy - Murderer

Executive Producer POPI KOLA
Starring :
Igli Zarka and Krist Lleshi

Music Produced: Mixey Music & Apollo
Written By: Arilena Ara, Noizy, Mixey, Ylli Limani.
Rec. Mix/Master: Darko Dimitrov

Production Company : Imagine Films
Video Produced : Vesa Caka
Directed by Erkand Shabani
Co-Directed : Butrint Pasha
DOP: Erkand Shabani
CO: Kushtrim Ternava
Gaffer : Nexhat Ternava
Gaffer : Kastriot Hasani
1st AC : Burim Mexhuani

Post Production company: MONET.TV
Editor & Colorist : Erkand Shabani, Erion Pajaziti

Make Up Artist: Ujvara Hajdari
Stylist: Rrezarta Skifteri
Image Maker: Mirand Dupi
Photographer: Altin Celmeta
Production Assistant: Ambra Ara

Komente 

 1. besadurres

  besadurres

  12 orë më parë

  Vokali i Arielës 💣💣💣

 2. U.S.A Fighters

  U.S.A Fighters

  14 orë më parë

  ku i kem fansat e Dardan krivaqes

 3. Ervin Muka

  Ervin Muka

  Ditë më parë

  🗣🗣🗣🗣🗣🗣

 4. urim seferi

  urim seferi

  2 ditë më parë

  Supër këngë.

 5. Sadik Mustavataj

  Sadik Mustavataj

  4 ditë më parë

  qq

 6. Edenisa Pulaci

  Edenisa Pulaci

  4 ditë më parë

  Videoklipi me i mir kenga me e mir🔥🔥

 7. kos0v

  kos0v

  4 ditë më parë

  edhe mir ja keni nis me u msu me bo muzik ju Shqipërisë 👍

 8. Arild Ramberg

  Arild Ramberg

  6 ditë më parë

  Marigona Osmani & Dardan Krivaqa

 9. gjithcka tek ne

  gjithcka tek ne

  6 ditë më parë

  Na mbeshtesni me nje subscribe 🙏🙏🙏🙏plizzz❤❤

 10. Erza Salihaj

  Erza Salihaj

  9 ditë më parë

  Flak🔥🔥🔥🔥👏👏😍💜

 11. Klea Baci

  Klea Baci

  9 ditë më parë

  “ai eshte i rrezikshem,ai terheq si magnet , te josh , te puth dhe pastaj te vret “ R.I.P Marigona😫

  • Klea Baci

   Klea Baci

   7 ditë më parë

   @Charming nowhere to hideok

  • Charming nowhere to hide

   Charming nowhere to hide

   8 ditë më parë

   Wow Arinelas Voice is soo beautiful 🤩 Love this song 🎶 🔥🔥🔥🔥

 12. Argjend Mustafa

  Argjend Mustafa

  10 ditë më parë

  Ai eshte i rrezikshem terheq si magnet..Efortt suksese

 13. Xhevdet Osmani

  Xhevdet Osmani

  10 ditë më parë

  Arilena is born for internatinal star.

 14. Morteza .V

  Morteza .V

  10 ditë më parë

  From iran 🇮🇷: wowoooooo.... 🎶👏👏💞🎶🌸🤒😍🌟👍👍

 15. Sandri Bushpepa

  Sandri Bushpepa

  12 ditë më parë

  Po qpun ka e thije policija nat pun o ari len a liri demokraci

 16. zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  13 ditë më parë

  Умничка , красотка , талант . Аплодисменты -занавес 🌹🌹🌹😍🥰

 17. Erëza Behluli

  Erëza Behluli

  13 ditë më parë

  Last scene from the movie “ baby driver”

 18. Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  14 ditë më parë

  Her voice is iconic and her beauty is pure !!

  • opzz xsin

   opzz xsin

   8 ditë më parë

   If Noizy is on a track then you know it’s gonna be fireeeee 🔥🔥 another summer hit from Noizy!! Well done GUYS!!❤️❤️❤️❤️❤️👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

 19. FF KING

  FF KING

  15 ditë më parë

  1:00-1:10 esht arsyeja pse e dgjova krejt si keng

 20. al Venom

  al Venom

  16 ditë më parë

  Ropt ja qifsha atij që e pershkron me këtë karakterin e atij varikarsit që vrau marigonën , të rrezikshëm me femra se me burra të rruajnë koqet e babit

  • zijuiy wttuy

   zijuiy wttuy

   13 ditë më parë

   "Ai esht i rrezikshem..ai terheq si magnet..te josh..te puth dhe pastaj te vret...RIP MARIGONA💔

 21. 🧸My life don xhon 🦋

  🧸My life don xhon 🦋

  16 ditë më parë

  Like kush pelqen Pjesen 1:03 osht shum e fort 😩😍🦋

 22. Gezim O

  Gezim O

  16 ditë më parë

  Kaq kenge kaq e bukur si nuk ka marr klikime 🤣🤣🤣🤣

  • Tayna Noizy ❤️

   Tayna Noizy ❤️

   21 orë më parë

   Hapi syte 5.2M

  • Charming nowhere to hide

   Charming nowhere to hide

   14 ditë më parë

   Arilena hai una voce particolare, nel fra tempo unica!!

 23. Baddie

  Baddie

  16 ditë më parë

  A do i sqaroj dikush noizyt qe nuk esht “klasi,nasti” por “klesi ,nesti*

 24. Ermelinda Dukaj

  Ermelinda Dukaj

  16 ditë më parë

  Me killer duket ajo goca sesa cuni ne klip🤪

 25. Dark_ChainZ

  Dark_ChainZ

  17 ditë më parë

  1:03 Dardan krivaqa

 26. Lonii Saqipi

  Lonii Saqipi

  17 ditë më parë

  Otr gjithkundi

 27. Nisi Nisi

  Nisi Nisi

  17 ditë më parë

  Me kete iglin e keni dhjer qe e keni marr robi më negativ në botë dhe më shpirt keqi , fiks per titullin e kenges e keni gjetur

 28. ESC 2020

  ESC 2020

  18 ditë më parë

  who is there from tiktok ?

 29. armando hasko

  armando hasko

  18 ditë më parë

  Spot ishte kjo

 30. Kristjan Lata

  Kristjan Lata

  18 ditë më parë

  Qikje arilena nuk e di pse perzihet me at mikrofon kot kur nuk ka zo as piken e lidhjes me rigelsin

 31. Dafina Malaj

  Dafina Malaj

  18 ditë më parë

  Tj je king

 32. Dafina Malaj

  Dafina Malaj

  18 ditë më parë

  Ti je Kong

 33. Armelo komedi

  Armelo komedi

  18 ditë më parë

  Brravo❤️

 34. Lorii🌙

  Lorii🌙

  18 ditë më parë

  "Ai esht i rrezikshem..ai terheq si magnet..te josh..te puth dhe pastaj te vret...RIP MARIGONA💔

  • Lorii🌙

   Lorii🌙

   7 ditë më parë

   @opzz xsin Yes☺

  • opzz xsin

   opzz xsin

   8 ditë më parë

   We talk about quality music here 👌🏻👏🏻

 35. Tayna Noizy ❤️

  Tayna Noizy ❤️

  18 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 36. annag cocl

  annag cocl

  19 ditë më parë

  Arilena hai una voce particolare, nel fra tempo unica!!

  • hen ko

   hen ko

   16 ditë më parë

   Bravooo kenge e bukur...forca shqipee🇦🇱🇦🇱

 37. the Illyrian

  the Illyrian

  19 ditë më parë

  Kush erdhi ktu pas tiktokut???

 38. Albi Larti

  Albi Larti

  19 ditë më parë

  A ju dhefsha mu ne kenge

 39. hysen mehja

  hysen mehja

  20 ditë më parë

  Teksti i “Murder” ft. Noizy] [Verse 1: Arilena Ara] Më ka çmedur mbrëmë, po ta dija And I lost it all, u dorëzova, jam e tija Ai më zotëron sot por nuk më lëndon dot Ai thotë m'përket mua He's bad, po prapë e dua [Pre-Chorus: Arilena Ara] I regret, s'është dashni por është thjesht fizike I regret, ka dashni, por është toksike Ai është i rrezikshëm, ai tërheq si magnet Të josh, të puth, dhe pastaj të vret [Chorus: Arilena Ara, Noizy] He's a murderer of my heart And he's a murder, but I still want him He's a murderer (He's a murderer) of my heart And he's a murderer (He's a murderer) I know this love, it ain't for us (Ayy, Murder, Murder, Ayy) I know this love, it ain't for us (Ayy, not a Murder, ayy, Murder, Noizy, Murder, ayy, I’m not a murder) I know this love, it ain't for us [Verse 2: Noizy] Ooh, I think she like me, yeah, I think I like her Ass so fat, she got me staying right behind her Sexy, classy, freaky, nasty Kush mendon ndryshe, veç ja kan inatin Afrohu më ngat se sonte nata o e gjatë Sonte rrimë te ty zgjut edhe fjalët jane pak Don nalt, shkojm nalt, you wanna fly? We fly E kom një kerr pa tavan baby, touch the sky Shkojmë high si NASA, let me wine on that bumper Bukur je ka dukesh nga mbrapa, lem ta rrehi shuplaka Sill do akull se plasa, hehe Sill do akull se plasa (Ayy) Të boj me qesh e me qa' Të boj me m'dasht e m'vra Të boj me u ni si femna e vetëm për mu n'këtë dynja S'du me qa du me t'pa Kejt botën ta dha Si trofe te kisha çu baby siper në hava [Chorus: Arilena Ara, Noizy] He's a murderer of my heart And he's a murderer Baby, but I'm not a murderer Not a murderer I wanna get to know you I'm not a murderer (He's a murderer) I know this love it is for us ([?]) I'm not a murderer I'm not a murderer (Murderer, murderer) I know this love it ain't for us [Outro: Arilena Ara, Noizy] But I still want him, he's a murderer She want it, I got it She want it, I got it I got it, I got it She want it, she want it I know this love it ain't for us

  • annag cocl

   annag cocl

   19 ditë më parë

   ❤️❤️❤️

 40. ex_lyrics Lyric

  ex_lyrics Lyric

  21 ditë më parë

  Nuk e di se sa veta e vun re qe tek pjesa Ai është i rrezikshëm Ai tërheq si magnet Te josh,te puth Dhe pastaj të vret . Mua mu duk nje dedikim per vajzen qe u vra "Marigona 😢"

 41. prettydope

  prettydope

  22 ditë më parë

  A jam e vetmja qe kum ardh prej TikTokit ktu 😩

 42. ff_ kleo_ yt Albania.

  ff_ kleo_ yt Albania.

  22 ditë më parë

  Keng shumë e bukur kjo duhet te kishte me shume shikime

 43. El Albanés

  El Albanés

  23 ditë më parë

  U prefsh ne paqe Marigona 💔

 44. Labinot Krasniqi

  Labinot Krasniqi

  24 ditë më parë

  A ska edhe noizy ja ka nis rapin e kosoves hahahaha best rap made in kosova 🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱

 45. El Albanés

  El Albanés

  24 ditë më parë

  Ka dashni por eshte toksike Ai eshte i rrezikshem, ai terheq si magnet Te josh, te puth dhe pastaj te vret (kjo pjesa eshte fav) ❤

  • hen ko

   hen ko

   16 ditë më parë

   Arilena je super kengetare nuk mund te fle pa e degjuar kete keng cdo nate 🤩😘😘

 46. El Albanés

  El Albanés

  24 ditë më parë

  Sa nga ju erdhet prej Tiktok? +1

 47. Daniel Dollia

  Daniel Dollia

  24 ditë më parë

  Eneida xhatufa emila aris danjeli 1 kavaje 1

 48. all you

  all you

  24 ditë më parë

  "ai esht i rrezikshem ai terheq si magnet te josh te puth dhe pastaj te vret" RIP Marigona🥺

  • Izet Mata

   Izet Mata

   11 ditë më parë

   😁

 49. ACTIVE MUSIC

  ACTIVE MUSIC

  24 ditë më parë

  alpast.info/one/video/f4Z-s5OFgp6masw

 50. CP AMERICA

  CP AMERICA

  25 ditë më parë

  Who clicked 👎 fell off the stairs on their head 🤷‍♂️

 51. CP AMERICA

  CP AMERICA

  25 ditë më parë

  Arilena international stage is missing you (: 🥰👌 Gzuar

 52. Klodia k

  Klodia k

  25 ditë më parë

  Arilena je super kengetare nuk mund te fle pa e degjuar kete keng cdo nate 🤩😘😘

 53. Julia Dra

  Julia Dra

  25 ditë më parë

  Vajze shume e talentuar respekte

 54. Travel with RAY-Z

  Travel with RAY-Z

  25 ditë më parë

  ❤️❤️❤️

 55. Rabije Ulaj

  Rabije Ulaj

  26 ditë më parë

  Arilena hai una voce particolare, nel fra tempo unica!!

 56. ArtiX FF

  ArtiX FF

  27 ditë më parë

  Nje gje e kam fiksim, gjeni njerez se perputhen me rollin i forti duhet te duket i fort!

 57. lol world

  lol world

  28 ditë më parë

  greetings from Greece i love it! 😍

 58. Eg Zon

  Eg Zon

  28 ditë më parë

  Eeeeee..duhet tjesh Dhurata Dora qe me noizyn qe tmarresh 23M views ..sorry Arilena ..suksese me Tutje

 59. Miriam Abrate

  Miriam Abrate

  29 ditë më parë

  Me encanta

 60. Emili Karotseris

  Emili Karotseris

  29 ditë më parë

  Shume bukur e kane kendua kangen

 61. Xhoniel Bacellari

  Xhoniel Bacellari

  29 ditë më parë

 62. •Bad Boy•

  •Bad Boy•

  Muaj më parë

  👑Murdereeeer🔥🇦🇱😎 Msill do Akull🧊 se Plasa🔝

 63. tatjana hysenaj

  tatjana hysenaj

  Muaj më parë

  Arilena ke nje ze te mrekullushem

 64. Anila Cela

  Anila Cela

  Muaj më parë

  Mi amor me e mir

 65. Reta Hox

  Reta Hox

  Muaj më parë

  The best clip and the song ever all the best to 2 of u 👍👍👍👍👍👍👍👍

  • cnmmd qiuoo

   cnmmd qiuoo

   18 ditë më parë

   Kjo esht kenge internazionale ❤️🇦🇱 refreni osht t qisha amerikant ,super bashkpunim

 66. lorens ushe

  lorens ushe

  Muaj më parë

  O ju qifsha robt ene ju te dyve, qe e bastardut muziken

 67. Adia Adia

  Adia Adia

  Muaj më parë

  Asnje her sme ka pelqy kjo arilena esht jasht kohe faree sesht fare e kohes

 68. Sofia Antkyv

  Sofia Antkyv

  Muaj më parë

  Good 👍🏿

 69. Leopard-Drückerfisch yay

  Leopard-Drückerfisch yay

  Muaj më parë

  Everytime this is in my recommendations, I just have to click on it and listen over and over again

 70. L3ON FF

  L3ON FF

  Muaj më parë

  Palidhje

 71. 1124 2114

  1124 2114

  Muaj më parë

  Next level👏🔥

 72. lule bukur

  lule bukur

  Muaj më parë

  Arilena talent je ..zeri yt i pa arritshem..noizy super

 73. Fatbardha Dervishi

  Fatbardha Dervishi

  Muaj më parë

  Arilenaraaaaaa❤

 74. tila hasrama

  tila hasrama

  Muaj më parë

  Me rrengjethe mishin moj Arilena me kete kengen😍

 75. Xhevahir Bytyqi

  Xhevahir Bytyqi

  Muaj më parë

  Real g

 76. Xhevahir Bytyqi

  Xhevahir Bytyqi

  Muaj më parë

  Xhevahir bytyqi jay v mrekulli

 77. eljana buci

  eljana buci

  Muaj më parë

  Kur e do e do ske ca bo

 78. Xhavit Haliti

  Xhavit Haliti

  Muaj më parë

  Mezi presim kengen me 2po2 , jemi kureshtar se me qfar teme do te vije poeti Besniku

 79. Gezim Vrapi

  Gezim Vrapi

  Muaj më parë

  I like this song

 80. Erjona Ndreca

  Erjona Ndreca

  Muaj më parë

  👏👏👏👏👏

 81. Erjona Ndreca

  Erjona Ndreca

  Muaj më parë

  Bravo ju uroj suksese me tej keni nje ze shum te embel bravo

 82. Laviola Davidhi

  Laviola Davidhi

  Muaj më parë

  Ti moj vajze ke nje fuqi brenda atij zeri qe, duhet te pushtoje skenat nderkombetare. Nuk shoh asnje ndryshim nga Beyonce. E adhuroj zerin tend.

  • Laku Lak

   Laku Lak

   Muaj më parë

   @Juljan Muka vk do msojn dhe vajzat cfar esht kualiteti 😅😅👍👍 avash avash

  • Juljan Muka

   Juljan Muka

   Muaj më parë

   @Laku Lak kan gjet nje shprehje kta, si beyonce si beyonce dhe sdine gje tjeter, Ka kengetare shume here me te mire thjesht skan pas promovimin e duhur. Zeri i arilenes eshte shume here me larte sesa i beyonces e shoqeve te beyonces

  • Laku Lak

   Laku Lak

   Muaj më parë

   beyonce e ka te modifikuar me auto-tune .

 83. bocoy noiu

  bocoy noiu

  Muaj më parë

  Albanians are taking the scene serouisly🤩 That 80’ vibe❤️🙌

  • 🤍

   🤍

   Muaj më parë

   Copy-paste 🙄

 84. Marsida Teqja

  Marsida Teqja

  Muaj më parë

  Arilena ke nje ze fantastik❤

 85. 1124 2114

  1124 2114

  Muaj më parë

  4milly🔥🔥🔥🔥🔥💯💯💯💯💯

 86. LeoG

  LeoG

  Muaj më parë

  underrated song

 87. Noizy fan OTR 👌❤

  Noizy fan OTR 👌❤

  Muaj më parë

  4M wiews per nje muaj 🔥🔥🔥👏👌👍

 88. Guxha Guxhelli

  Guxha Guxhelli

  Muaj më parë

  This suck's Palidhje

 89. Chrysanthi Karagianni

  Chrysanthi Karagianni

  Muaj më parë

  Arilena nuk ka me te rittur fare Ishte kuklle

 90. Rock girl

  Rock girl

  Muaj më parë

  We talk about quality music here 👌🏻👏🏻

 91. Akron the Fox

  Akron the Fox

  Muaj më parë

  This is a bop!

 92. bouticticX9 24

  bouticticX9 24

  Muaj më parë

  Noizy le meilleur rappeur albanais 🇦🇱🇦🇱🇨🇵🇨🇵

 93. Nothing here

  Nothing here

  Muaj më parë

  Arilena eshte shume e bukur

 94. Anita Cela

  Anita Cela

  Muaj më parë

  Nje mrekulli super 👏👏

 95. Nea Iliazi

  Nea Iliazi

  Muaj më parë

  femra ideale ne krahe te NOIZYT

 96. Will Smith

  Will Smith

  Muaj më parë

  This song is amazing, she has great English! She nailed everything in this one most Albanian songs sound decent and I don’t really care about them, but this song I actually might listen to in my free time when I’m in the mood for music. As an Albanian, I will admit that I don’t really like being Albanian and I’m not proud of being it, but this makes me proud of being Albanian!

 97. dcoog anml

  dcoog anml

  Muaj më parë

  Greetings from Greece❤️‍🔥

 98. Egli Vlore

  Egli Vlore

  Muaj më parë

  I degjoja gjithmone kenget e tua me shume deshire,,,,,,,,,,,,,,deri sa u fut ky noizy,,,aty 🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 99. doliio volay

  doliio volay

  Muaj më parë

  Arilena nuk eshte duke marr respektin e mjaftueshem Cfare zeri 🔥

 100. Блеск Изумруда

  Блеск Изумруда

  Muaj më parë

  awesome-оффигенно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Faqja Tjeter