Arilena Ara ft Dafina Zeqiri - Thirr Policine

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/ThirrPolicine

Executive Producer POPI KOLA

Arilena Ara ft Dafina Zeqiri - Thirr Policine
Music Produced: Mixey Music & Apollo
Melody: Arilena Ara, Dafina Zeqiri
Lyrics: Arilena Ara, Elinel, Dafina Zeqiri
Rec, Mix Master: Darko Dimitrov

Special Thanks: Swiss Diamond Hotel Prishtina (z.Selim Pacolli)

Production Company : Imagine Films
Video Produced: Vesa Caka
Directed by Erkand Shabani
Co-Directed : Butrint Pasha
DOP: Erkand Shabani
CO: Kushtrim Ternava
Gaffer: Nexhat Ternava
Gaffer: Kastriot Hasani
Gaffer: Kastriot Ternava
1st AC: Burim Mexhuani


Post Production company: MONET.TV
Video Editing, Colors & VFX: Erion Pajaziti

Make Up Artist: Arbër Bytyqi, Ujvara Hajdari
Hair Stylist: Kaci Lleshi, Ujvara Hajdari
Stylist: Drenusha Xharra
Image Maker: Miranda Dupi
Choreographer: Tan Brama & Alexia Stoli
Dancers:
Anaïs Motolo
Alecsandra Cortez
Brajan Dina
Giacomo Merlo
Frenki Ziaj
Rijon Gurra
Joana Janushi
Lori Lamaj
Lediona Karçanaj
Megi Doci
Laura Sadikaj
Kejda Ahi
Virxhena Hyskaj
Eglantina Hoxha
Albion Kumnova
Heglion Hekuranaj


Komente 

 1. Juliet Swara

  Juliet Swara

  Ditë më parë

  Shtepia ku e ka ba kangen tayna shqipe

 2. normurod ravshanov

  normurod ravshanov

  4 ditë më parë

  Bombaaa

 3. виктор скрипник

  виктор скрипник

  4 ditë më parë

  Вот это дойки отрастила😎👍

 4. Andi Karolli

  Andi Karolli

  5 ditë më parë

  We want Arilena back at fik60 and Eurovision 2022 🔥🙏

 5. Nisi Marku

  Nisi Marku

  10 ditë më parë

  TF osht kjo muzik amon

 6. Fatos ndoci

  Fatos ndoci

  11 ditë më parë

  O robo kjo kenge eshte per Ronela Hajati!

 7. S M

  S M

  11 ditë më parë

  Great i love albanian voices

 8. Kejvin Çika

  Kejvin Çika

  12 ditë më parë

  Si kenga e Serbise ne ESC 2021

 9. Teuta Canolli

  Teuta Canolli

  12 ditë më parë

  Super vokal dyat, super bashkpunim, spoti kenga kan jep mesazh fantastik , nje femer mund te bej ate qe ja do zemra ,te kercej te qesh te lazdrohet ,sukse vajzat tona ❤

 10. Rock— Uzin

  Rock— Uzin

  13 ditë më parë

  Aristela e paska dhi kangen kejt dafi e pasna ndreq

 11. Edriola Pobrati

  Edriola Pobrati

  13 ditë më parë

  👌👌🤩🤩👮‍♂️👮‍♂️💥💣

 12. Brace Brace

  Brace Brace

  13 ditë më parë

  Krank

 13. Sa Me

  Sa Me

  16 ditë më parë

  Arilena si me dal prej cmendine ban...

 14. miranda doka

  miranda doka

  17 ditë më parë

  Vdesin kosovaret me vene tylla neper trup hahahah si hoqi Dafi kto

 15. MethoddiC

  MethoddiC

  17 ditë më parë

  e thirren policin, erdhen i lidhen jaranat i shtinen nfurgona nburg per me i nis

 16. Eda Sadikllari

  Eda Sadikllari

  17 ditë më parë

  Ehhhh...dhe nje te sakte si Arilena qe kishim na paska dal nga rruga Zotit 👎👎👎👎🤢🤮

 17. Mari

  Mari

  18 ditë më parë

  Kenga e bukur po a erdhi policia 🤔

 18. doire aintu

  doire aintu

  19 ditë më parë

  Come on arilena you are geourgus

 19. BTS ARMY

  BTS ARMY

  19 ditë më parë

  Dy divat e shqiperisee 💞💞💞💞💞🖤🖤🖤🖤🖤🧿

 20. Emiljano Sadikja

  Emiljano Sadikja

  19 ditë më parë

  Nice

 21. Emiljano Sadikja

  Emiljano Sadikja

  19 ditë më parë

  Super hit dhe klip

 22. hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  20 ditë më parë

  this whole song is such a mood tbh

  • doire aintu

   doire aintu

   19 ditë më parë

   🛹🛹🚲🚲 👁‍🗨🦋 🐅🦋🦋👾🕟👾🐅🗨🐅💎💎💸 Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetsh

 23. Gr1VU02 Kosovo

  Gr1VU02 Kosovo

  20 ditë më parë

  Bomb arilena 🥵🔞

 24. Fredi Beqiri

  Fredi Beqiri

  20 ditë më parë

  Shume e drejte

 25. AlbanionStallion

  AlbanionStallion

  20 ditë më parë

  😩😩😩😩

 26. AlbanionStallion

  AlbanionStallion

  20 ditë më parë

  Omg 😍😍😍😍

  • hoiy vinosa

   hoiy vinosa

   20 ditë më parë

   Dafina eshte NONA Nr 1

 27. yuoop noke

  yuoop noke

  21 ditë më parë

  You are the talent you are the diva in the fullest sense : Love uu 🤍

 28. Xhavit Haliti

  Xhavit Haliti

  21 ditë më parë

  Seeeks me policin , se ju edhe policin e kafshoni ne bothe , ndersa muzika super

 29. ghanaaa

  ghanaaa

  21 ditë më parë

  Se dija qe ishit lezbike

 30. Rrona Jaka

  Rrona Jaka

  21 ditë më parë

  they totally did it, love them muahhh

 31. GalaxyStar_Gacha Side

  GalaxyStar_Gacha Side

  21 ditë më parë

  You must represent Albania at Eurovision 2022

  • yuoop noke

   yuoop noke

   21 ditë më parë

   Kenge kot, pa kuptim Edhe total e degjenerume. E prishet rinijen qe ju percjellin. Me kto sjellet rruspihane

 32. Marsida Pajaziti

  Marsida Pajaziti

  22 ditë më parë

  Me hit pa lidhje skisha ni qa spo nim

 33. Ryuji Omote

  Ryuji Omote

  22 ditë më parë

  Arilena Ara ft Dafina Zeqiri - Thirr Policine alpast.info/one/video/h4Vi4LSoqJjXqKo

 34. ESMERALDA KOCI

  ESMERALDA KOCI

  22 ditë më parë

  ca esht kjo keng me keni len nam si leybike

 35. Leta Deda

  Leta Deda

  23 ditë më parë

  Policin që dun kot e thirrin kto e han ne dham

 36. Maggie Trupido

  Maggie Trupido

  23 ditë më parë

  🛹🛹🚲🚲 👁‍🗨🦋 🐅🦋🦋👾🕟👾🐅🗨🐅💎💎💸 *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 37. dardan balliu

  dardan balliu

  24 ditë më parë

  Kenge leshi

 38. Leos22388

  Leos22388

  24 ditë më parë

  Po dojn me kan se Dua Lipa dhe Miley Cyrus 😅

 39. Flora Tahiri

  Flora Tahiri

  24 ditë më parë

  Dafina eshte NONA Nr 1

 40. Dylan America

  Dylan America

  25 ditë më parë

  Klikimet normale te nje artisti shqiptar nese nuk i blen jane kto E jo 30-40 milion

 41. kanali YouTube i nilsit

  kanali YouTube i nilsit

  26 ditë më parë

  Shko thirre policin se na mbytën këto feministet

 42. nick

  nick

  26 ditë më parë

  Arilena na shpjego pak pse do therrasim policine🤣🤣🤣😜

 43. nick

  nick

  26 ditë më parë

  2 zera super te fuqishem. Brave

 44. S.t T

  S.t T

  27 ditë më parë

  Kenge kot, pa kuptim Edhe total e degjenerume. E prishet rinijen qe ju percjellin. Me kto sjellet rruspihane

 45. Über Babe

  Über Babe

  27 ditë më parë

  Dafina is Phyllis Hyman reincarnation.

 46. Daniyal A

  Daniyal A

  27 ditë më parë

  This is a banger but this Arilena girl is doing way too much in the song and her vocals. She looks like she took cocaine in this vid

 47. doliio volay

  doliio volay

  27 ditë më parë

  Se kuptoj si ka mundësi qe ka kaq pak klikime kjo kenge eshte zjaaarr

 48. ALBANIA ENTERTAINMENT

  ALBANIA ENTERTAINMENT

  27 ditë më parë

  veshjet e kercimtarve veshje swingu, jan bo gati per carleston mesa duket ahahah

 49. Smith Selimi

  Smith Selimi

  27 ditë më parë

  O Dafin, vetem me kangen s'ke lidhje

 50. eli eli

  eli eli

  28 ditë më parë

  Sa kot

 51. Camilo Cardenas

  Camilo Cardenas

  28 ditë më parë

  what alpast.info/one/video/bKGD3LBrjIyZaMw await us..

  • doliio volay

   doliio volay

   27 ditë më parë

   hanu nerverti hanu se pak ja keni qi shoqnin e nones prishne hala!

 52. Miz X

  Miz X

  28 ditë më parë

  ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 53. Popcorn & Chill

  Popcorn & Chill

  28 ditë më parë

  Average tbh 🤷‍♀️

 54. Toni Montana

  Toni Montana

  29 ditë më parë

  Keng pa lidhje kot fare

 55. Adnan Konjuhi

  Adnan Konjuhi

  29 ditë më parë

  Investim I sorrosit madaflower

 56. rinaa_lyrics📎

  rinaa_lyrics📎

  29 ditë më parë

  Teksti: 💚 Arilena: I'm playing around here Forca e një femre të trëmb Se pranon por e di sa të dhëmb Ska nevojë për alarm Go on and call them Yeah you can call them Shko thirre, shko thirre Sdo korsi paralele Shko ti Shko thirre, shko thirre Shko më mirë shko thirre Nuk je zotëri ti As kërcënim Të mos të shkojë në mëndje Nuk je zotëri ti Je ti arbitri në fantazinë tënde (Arilena) Ref: Thirr, thirr policinë (yeah, yeah, yeah) Thirr, thirr policinë (yeah, yeah, yeah) Go Duffy Dafina: Duffy Scott Për mu bohet fjala Athere e din Nuk mundesh ti me m’dal mu jo përpara Me naj kërcnim Thirre, thirre, thirre, thirre, thirre, thirre Ma mirë shko thirre, thirre, thirre, thirre, thirre, thirre Real deri n’qelizë No funk over here se munet me kris (pow, pow, pow) No funk jena real Anytime, kudo Arilena and me Son call that police (yeah, yeah, yeah) (Arilena) Ref: Thirr, thirr policinë (yeah, yeah, yeah) Arilena: Pop that drop mixey Dafina: Ma mirë shko

  • rinaa_lyrics📎

   rinaa_lyrics📎

   29 ditë më parë

   Sub te lutem💚 e krhej per kejt

 57. rinaa_lyrics📎

  rinaa_lyrics📎

  29 ditë më parë

  New sub 💚 E kthej per kejt

 58. Hastin Nomedieu

  Hastin Nomedieu

  29 ditë më parë

  E tmerrshme, britma dhe muzikë ballkanase/a la greqia n’Eurovizion 🤣

 59. Dony Rex

  Dony Rex

  29 ditë më parë

  I keni ra nfije tasht a foreign beat a bit of lesbianism and call it a hit kishe. Valla veq shka jeni meqkat e perondimit. Turp duet mju ardh.

 60. dionixhi

  dionixhi

  29 ditë më parë

  Këngë koti!

 61. sub for sub

  sub for sub

  Muaj më parë

  Forca femres tregohet nga puna si e mamave tuaja e te gjithave qe kujdesen per familjet e tyre. Jo me videoklip porno.. duke thirrur si te shkalluara, droguara

 62. sub for sub

  sub for sub

  Muaj më parë

  Cojini te 5esa kto lesbike te degjenerura.. kjo ska lidhje fare me forcen e femres..🤮

 63. Arilena Ara

  Arilena Ara

  Muaj më parë

  Arilena do shkosh ne Eurovizion me deshir apo te te marrim ne me forc 🤣🤣🤣🤣,pleaseeee,we want you in Eurovision

 64. ND Bogdanovic

  ND Bogdanovic

  Muaj më parë

  Wow so powerful 🔥

 65. Valmir Murseli

  Valmir Murseli

  Muaj më parë

  hanu nerverti hanu se pak ja keni qi shoqnin e nones prishne hala!

 66. Elisabeta Gjona

  Elisabeta Gjona

  Muaj më parë

  Ju dedikohet kjo kenge femrave te dhunuara,te kercenuara,etj nga disa monstra 🧐!! Super keng

 67. Ornela Bendi

  Ornela Bendi

  Muaj më parë

  🤮🤮

 68. Coco Jambo Adventures

  Coco Jambo Adventures

  Muaj më parë

  alpast.info/one/video/rpdq3ZpimIS2mJU sindi u lidh 😂

 69. Ana merolli Ana merolli

  Ana merolli Ana merolli

  Muaj më parë

  Prz nga 😓😭 jam 😝🤪🥳😈

 70. MigiAl 💗

  MigiAl 💗

  Muaj më parë

  Aman o duffy sa yll je 💗💗💗💗

 71. hajde shqipeee

  hajde shqipeee

  Muaj më parë

  Na mbeshtesni me nje subscribe 🙏🙏🙏🙏plizzzz❤❤

 72. blerina maxhuni

  blerina maxhuni

  Muaj më parë

  Kta si nuk i vendosin maskat thirr thirr policin .😂

 73. Fisnik Hasani

  Fisnik Hasani

  Muaj më parë

  Sa herr shoh kshtu degjenerime aq me shum me mungojn Enver Hoxha edhe Josip Broz Tito

  • sub for sub

   sub for sub

   Muaj më parë

   👏👏👏👏🤮

 74. blerina maxhuni

  blerina maxhuni

  Muaj më parë

  Call Call Polic Polic 😂😂

 75. blerina maxhuni

  blerina maxhuni

  Muaj më parë

  Dafina Zeqiri si gjithmonë Boomb muzika qet 👑🤗

 76. Cha-cha-cha n'RocknRoll

  Cha-cha-cha n'RocknRoll

  Muaj më parë

  Keng vkrse

 77. Elinda Merkaj

  Elinda Merkaj

  Muaj më parë

  Ppp

 78. Bora Ceci

  Bora Ceci

  Muaj më parë

  Kjo quhet art, por jo shum veta e kuptojne :/

 79. Marigona B

  Marigona B

  Muaj më parë

  Katastrof….kurrë këng më pldh nga këto dy këngetare të mira nuk kam ndëgju…shumë keq…

 80. The Rogue Chronicles

  The Rogue Chronicles

  Muaj më parë

  degjenerim per arlinen te bshkpunoj me kete shurren

 81. VIBEZ

  VIBEZ

  Muaj më parë

  sa shum lviz arilena

 82. edona gjocaj

  edona gjocaj

  Muaj më parë

  A me doket apo kjo shtepia ku jane ne fillim edhe si e taynes shqipe

 83. Ornela

  Ornela

  Muaj më parë

  Awwwwww 😜🔥Dafina Queen of music 🎶

 84. Xhulia Rama

  Xhulia Rama

  Muaj më parë

  Keng e bukur me mesagj te madh per ditet e sotme .per grat vajzat kundra maskarejve

 85. Anxhela Leka

  Anxhela Leka

  Muaj më parë

  Super hit po ku marrin vesh katunaret

 86. Albanian Music

  Albanian Music

  Muaj më parë

  Kanga katastroph veq beati pe ndreq pak kom prit ma shum prej dyshes femrav

 87. LyricsMUSIC

  LyricsMUSIC

  Muaj më parë

  Lyrics: [Intro: Arilena Ara] Cha I'm playing around here (Auuuuu) [Verse 1: Arilena Ara] Forca e një femre të trëmb S’e pranon, por e di sa të dhëmb (Pa-ma-ma) S’ka nevojë për alarm Go on and call them, yeah, you can call them Shko thirre, shko thirre S’do korsi paralele, shko ti Shko thirre, shko thirre Shko më mirë, shko thirre [Pre-Chorus: Arilena Ara] Nuk je zotëri ti, as kërcënim Të mos të shkojë në mëndje (yaah) Nuk je zotëri ti Je ti arbitri në fantazinë tënde [Chorus: Arilena Ara, Arilena Ara & Dafina Zeqiri] Thirr, thirr policinë (yeah, yeah, yeah) Thirr, thirr policinë (yeah, yeah, yeah) [Verse 2: Dafina Zeqiri & Arilena Ara] (Go Duffy!) Duffy Scott, për mu bohet fjala Atëherë e din Nuk mundesh ti me m’dal mu jo përpara Me naj kërcnim Thirre, thirre, thirre, thirre, thirre, thirre Ma mirë shko thirre, thirre, thirre, thirre, thirre, thirre (Ya-Yay) Real deri n’qelizë No funk over here se munet me kris (pow, pow, pow) No funk jena real Anytime, kudo Arilena and me [Chorus: Dafina Zeqiri, Arilena Ara, Bashkë] Son, call that police (yeah, yeah, yeah) Thirr, thirr policinë (Yeah, yeah, yeah, yeah, yeah-yeah) [Outro: Arilena Ara, Dafina Zeqiri] Pop that drop, Mixey (and Apollo...) Yeah Uuuuh, Eeeeh Thi-rre-rre-rre-rre Ma mirë shko (Shko) __Subscribe__

 88. ajsdhheeiejwoe

  ajsdhheeiejwoe

  Muaj më parë

  LIKE KUSH E DON NEXT HIT 🔜🔜 ARILENA ARA × ELVANA GJATA 💥💥💥 KA ME KON SUPER HITTT⭐⭐⭐⭐⭐❤

 89. Arzan Hyto

  Arzan Hyto

  Muaj më parë

  sa kenge idjote vk, sa te paafta qr, kong jevgjsh

 90. k-pop fan girl

  k-pop fan girl

  Muaj më parë

  Lesbike jeni

 91. Albi Albi

  Albi Albi

  Muaj më parë

  daffy 😍❤

 92. Enes Riza Neziri

  Enes Riza Neziri

  Muaj më parë

  Laute teufels!!

 93. Ergisa Doraci

  Ergisa Doraci

  Muaj më parë

  Kjo se ka emrin keng ca eshte kjo injoranc kjo duhet ze hiqet nga yozubi

 94. Selim Reci

  Selim Reci

  Muaj më parë

  Thireni sme plas fort 😂😂

 95. Valentina Gjini

  Valentina Gjini

  Muaj më parë

  Wow wow WoW 👑👑🔝🔝🎼🎼

 96. Dezdemona Kaca - Vizatime per femije 🎨

  Dezdemona Kaca - Vizatime per femije 🎨

  Muaj më parë

  Shume kenge e fuqishme 🤍

 97. Hopscotch gaming

  Hopscotch gaming

  Muaj më parë

  Keng koti

 98. Sandri Bushpepa

  Sandri Bushpepa

  Muaj më parë

  Ake frik prej policis arilena jepi kendo moter shkatrroje

 99. Marcio Lucio

  Marcio Lucio

  Muaj më parë

  Mdk sikur jan lessbige keto dyja ha ha

 100. Hzjz Ieje

  Hzjz Ieje

  Muaj më parë

  WWOMAN POWER

Faqja Tjeter