Ardian Bujupi X Finem - ADRENALINA (prod. by MB & Unleaded)

► Die neue EP "10" & "ADRENALINA" hier streamen:
ArdianBujupi.lnk.to/zehn
ardianbujupixfinem.lnk.to/Adr...

► Follow Ardian Bujupi:
Instagram: ardianbujupi
Facebook: m. ArdianOfficial ...
Tik Tok: www.tiktok.com/@superardian

► Follow Finem:
Instagram: itsfinem
________________________________________

► "ADRENALINA" produced by:

Unleaded
unleadedofficial

MB
officiallmb

Mixed by Unleaded
Master by HP Mastering
________________________________________

► "ADRENALINA" Video by:
entermedia.tv
entermedia.tv

Komente 

 1. Fjori Feinaj

  Fjori Feinaj

  12 orë më parë

  Mmmmm

 2. Mélissa DHIMITRI

  Mélissa DHIMITRI

  13 orë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💕

 3. Irma Kule

  Irma Kule

  Ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 4. Alonso Abdulaj

  Alonso Abdulaj

  Ditë më parë

  Bravo

 5. Klaudia Hamallari

  Klaudia Hamallari

  Ditë më parë

  Love you finem💘💘👀👀👀

 6. Dhai Ali

  Dhai Ali

  2 ditë më parë

  ثاني اغنيه

 7. Enkeleda Arapi

  Enkeleda Arapi

  5 ditë më parë

  Ju lumte super keng👏👏

 8. Nona Fare

  Nona Fare

  6 ditë më parë

  Veç adrrenalin me kurva dum🙌

 9. Cenaj Family

  Cenaj Family

  6 ditë më parë

  ❤️👅👅

 10. Alger Lamaj

  Alger Lamaj

  9 ditë më parë

  sa i mir je o finem o jeta ime o bot o mbret👑💖🌏

 11. N. S

  N. S

  10 ditë më parë

  Der einzige mit Pietro,der nach dsds erfolgt hat und groß raus gekommen ist. Ein Lied mit Pietro zsm wäre auch nicht schlecht.

 12. Abdullah Legend

  Abdullah Legend

  10 ditë më parë

  Song PELl GROSA the best 😘

 13. Nazif Najada Tola

  Nazif Najada Tola

  10 ditë më parë

  Kush eshte shqiptar le te bej like👍🇦🇱💖

 14. Kristi Kasemi

  Kristi Kasemi

  11 ditë më parë

  lxkdpqsdll

 15. Alket Cobo

  Alket Cobo

  14 ditë më parë

  Jeni super

 16. Armando Kodraliu

  Armando Kodraliu

  15 ditë më parë

  O nona

 17. Soza Ahmad

  Soza Ahmad

  15 ditë më parë

  i love song😍if in turkya🇹🇷🇹🇷

 18. Kamela Alinj

  Kamela Alinj

  18 ditë më parë

  Super😘❤💖💖

 19. Valentina Myzeqari

  Valentina Myzeqari

  19 ditë më parë

  Sa her e kam kercy ket keng shum e bukur ritmi alegro uau nice xhuana vlora

 20. Bledar Veizi

  Bledar Veizi

  19 ditë më parë

  super cool boys

 21. Ena Lita

  Ena Lita

  20 ditë më parë

  Finem je super

 22. Amarildo Bobi

  Amarildo Bobi

  20 ditë më parë

  O finem eja ne Librazhd te lutemm 😍😍😍😍😍😍😍😁😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😇😇😇😥😥😥

 23. Metion Lecini

  Metion Lecini

  20 ditë më parë

  bravo

 24. I Love 🌍

  I Love 🌍

  22 ditë më parë

  🇽🇰❤️🇦🇱

 25. Ssss Bjeriqylit

  Ssss Bjeriqylit

  22 ditë më parë

  Teksti: [REF. Ardian Bujupi:] Ti krejt i pate Akoma nuk mjafton Ti femen nate je tu lyp shum atencion Don don, adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey Adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey Narcotic (Ey, yeah, yeah) Dein Anblick macht mich süchtig, yeah (Chka-bam-bam-bam) Was du willst (Ey, ey) Nimmst du dir ohne Rücksicht, yeah Über siebenhundert PS Geben Fullspeed - Carrera-Bahn Sie hat ein Pokerface Zina hat mir Kopf verdreht, oh ja Ti je, po kalon (po kalon) Qa po kerkon? (qa po kerkon) Krejt ti ofroj prap s'te mjaftojn lyp atencion [REF.:] Ti krejt i pate Akoma nuk mjafton Ti femen nate je tu lyp shum atencion Don don, adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey Adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey [Finem & Ardian Bujupi:] Bossa Si n'filma Cosa Nostra Krejt shqipet mafioza Ndron moti ndron dhe loja Ki me pa ti lale (Brrt) Ki me pa ti lale (Pow, pow) Cdo dit po bojna pare (Pa-pare) Cdo dit po bojna rra-pa-pa-pap Ku ku moj nane Kena dal, kena pi, kena vap Po ti ku je o femer nate (Ey, yeah, yeah) As shampanja, as diamant Ty nuk t mjaftojn se krejt i pate Ngjyra ndryshon, kameleon Kur po kalon ti, po kalon ti, po kalon [REF. Ardian Bujupi:] Ti krejt i pate Akoma nuk mjafton Ti femen nate je tu lyp shum atencion Don don, adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey Adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey Ti krejt i pate Akoma nuk mjafton Ti femen nate je tu lyp shum atencion Don don, adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey Adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey Follow ne ig selmonutella

 26. Lyrikos Drapeths Official

  Lyrikos Drapeths Official

  23 ditë më parë

  Finem💪🇦🇱🤘🐊

 27. Sulo Kapllanisulo

  Sulo Kapllanisulo

  24 ditë më parë

  ✌💞💗💚

 28. Stiven Doku

  Stiven Doku

  24 ditë më parë

  Edhe florjan binaj te shiko kush luan e ka then qe ardian bujupi dhe finemi te bejn nje keng dhe ja ku doli dhe kenga

 29. Rasheed Rashi

  Rasheed Rashi

  25 ditë më parë

  Much love from India 🇮🇳 ❤️

 30. Nikoleta Gjoka

  Nikoleta Gjoka

  26 ditë më parë

  O finem je super

 31. Alkida😘

  Alkida😘

  26 ditë më parë

  Adrenalina (-lina) (-lina) (-lina) eyy Adrenalina (-lina) (-lina) (-lina) eyy 😎😎

 32. Ismail Roci

  Ismail Roci

  27 ditë më parë

  Adrenalina. Lina. Lina. Lina.

 33. Eviola Hoxha

  Eviola Hoxha

  28 ditë më parë

  Shum bukur 🥰🤩😍🤩🥰🤩🤩😍🤩🥰😍🤩🥰😍🤩🥰😘

 34. Sulo Kapllanisulo

  Sulo Kapllanisulo

  29 ditë më parë

  👍💛

 35. Gabriele Vola

  Gabriele Vola

  Muaj më parë

  🇦🇱❤

 36. Reden Salh

  Reden Salh

  Muaj më parë

  👑🎼🔥

 37. Reden Salh

  Reden Salh

  Muaj më parë

  😍😍😍🔥🎼

 38. Reden Salh

  Reden Salh

  Muaj më parë

  ❤🌞💚

 39. MixeyMusic

  MixeyMusic

  Muaj më parë

  Skino Ft Mixey Milly Milly

 40. MAIDE FANPAGE♥️

  MAIDE FANPAGE♥️

  Muaj më parë

  FINEM BOSA SI NE FILMAT KOSANOSTRA KREJT SHQIPET MAFIOZA NDRON MOTI NDRON DHE LOJA KI ME OA TI LALE KI ME PA TI LALE CDO DITE PO BOJNA PARE CDO DITE PO BOJNA RAPPAPPPA KU KU MOJ NONE KENA DAL KENA PI KENA VAP PO TI KU JE O FEMER NATE NGJYRA NDRYSHON KAMELEON KIR PO KALON TI PO KALON

 41. Valentina Myzeqari

  Valentina Myzeqari

  Muaj më parë

  O yll i bukur bukur nga fansja xhuana vlor

 42. Spenki Berisa

  Spenki Berisa

  Muaj më parë

  2021

 43. FF SUPREME

  FF SUPREME

  Muaj më parë

  59:59:59

 44. Score Match Tv

  Score Match Tv

  Muaj më parë

  👏👏👏

 45. TX.Falcon

  TX.Falcon

  Muaj më parë

  Underrated

 46. Lea Ana

  Lea Ana

  Muaj më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 47. belaxlyrics

  belaxlyrics

  Muaj më parë

  ❤️❤️

 48. Klareta Mekolli

  Klareta Mekolli

  Muaj më parë

  Bravo finemm

 49. Le Lui

  Le Lui

  Muaj më parë

  Finem shum i madh respekt nga vlora

 50. Real Fighter

  Real Fighter

  Muaj më parë

  Adrenina Lina Lina Linaaaaee 🔥🔥🔥

 51. don xhon __kristina❤

  don xhon __kristina❤

  Muaj më parë

  Adriani po po Jo finem idjoti

 52. Enri Canameti

  Enri Canameti

  Muaj më parë

  Sa bukur kjo o Ardian dhe Finemi jeni fantastik

 53. Albanian Bro

  Albanian Bro

  Muaj më parë

  imagjinoni Noizy ft Finem hitt hiit

 54. Ardiesa Dalipaj

  Ardiesa Dalipaj

  Muaj më parë

  😙😙😙😙😙😙😙😙

 55. Garena Albania

  Garena Albania

  Muaj më parë

  Ardiani duke ber videoklipin finemi flet ne tel

  • Garena Albania

   Garena Albania

   Muaj më parë

   😂😂😂😂😘

 56. Ervin Horanlli

  Ervin Horanlli

  Muaj më parë

  Finem King!

 57. Fatjon Tusuni

  Fatjon Tusuni

  Muaj më parë

  finemi ndryshe nga reperet e tjere tu nga dhe motorin nice

 58. Avdyl Adzaj

  Avdyl Adzaj

  Muaj më parë

  👍😊🎮🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤💄👍

 59. Florina Metani

  Florina Metani

  Muaj më parë

  Boni like

 60. Mister 8

  Mister 8

  Muaj më parë

  🇦🇱🇩🇪 sagte ich vor 2 Jahren schon👌🏻

 61. Leonis Brunga

  Leonis Brunga

  Muaj më parë

  Finem Jam fanci jot

 62. Jete e Bukur

  Jete e Bukur

  Muaj më parë

  aediani vrl 😅

 63. princesa😙😙

  princesa😙😙

  Muaj më parë

  Kjio kenge eshte super 😙😙

 64. Shqipe Bre

  Shqipe Bre

  Muaj më parë

  Finem Adrian hit

 65. Emily An

  Emily An

  Muaj më parë

  Beautiful!

 66. FLORDI

  FLORDI

  Muaj më parë

  alpast.info/one/video/gJqr2LyqiI2rnbo

 67. fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  Muaj më parë

  Beautiful!

 68. Liridona Neziri

  Liridona Neziri

  Muaj më parë

  👏 hit 2021

 69. Luljeta Shehu

  Luljeta Shehu

  Muaj më parë

  Super

  • Emily An

   Emily An

   Muaj më parë

   Ich bekommen nie genug von dieser Stimme 😍😍🔥🔥🔥🔥🔥

 70. Huzri Shehu

  Huzri Shehu

  Muaj më parë

  👄👄💝💝💝💝💝💝😶💝💝💝💝💝💝💝zenrata e mija

 71. minij hooi

  minij hooi

  Muaj më parë

  I er bare så gode sammen 🤗

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   Muaj më parë

   Bossa si mfilma kozanostrra Nobody can afford it I love the date for Rina for the little boy now that that that bye-byee

 72. Blue Monster

  Blue Monster

  Muaj më parë

  Keng Bomb, Shum E Bukur!!!🇦🇱❤️🦅💎😈💯🔥💣💥

 73. FF SUPREME

  FF SUPREME

  Muaj më parë

  Nice Finem Adrian Recpect.

 74. Rikardo Hamiti

  Rikardo Hamiti

  Muaj më parë

  super kenge bashkpunim super o boosa👊👊👊😈😈😈😉😉👍

 75. FF SUPREME

  FF SUPREME

  Muaj më parë

  1:07

  • FF SUPREME

   FF SUPREME

   Muaj më parë

   💪🇽🇰🤝🇦🇱💪

  • minij hooi

   minij hooi

   Muaj më parë

   🇦🇱

 76. FF SUPREME

  FF SUPREME

  Muaj më parë

  1:27

  • FF SUPREME

   FF SUPREME

   Muaj më parë

   1:7

  • FF SUPREME

   FF SUPREME

   Muaj më parë

   1:24

 77. FF SUPREME

  FF SUPREME

  Muaj më parë

  2:27

 78. Kejsi Evisa Orest🌝

  Kejsi Evisa Orest🌝

  Muaj më parë

  Sa like per mretin finem 👇🔥🔥

 79. Ervin Vini

  Ervin Vini

  Muaj më parë

  Finem dhe Adrian bojupi 💋💋💋💙💙💙

 80. Gio Mazzella

  Gio Mazzella

  Muaj më parë

  FINEM always shinee ✨ Number onee love youuu🥰

 81. Drita Ukaj

  Drita Ukaj

  Muaj më parë

  Finem

 82. Eduard Gogoli

  Eduard Gogoli

  Muaj më parë

  Ter ai video klip kendon si pederast

 83. bowen voowy

  bowen voowy

  Muaj më parë

  Ich bekommen nie genug von dieser Stimme 😍😍🔥🔥🔥🔥🔥

 84. Hekuran Tufa

  Hekuran Tufa

  Muaj më parë

  Bossa si mfilma kozanostrra Nobody can afford it I love the date for Rina for the little boy now that that that bye-byee

 85. Hekuran Tufa

  Hekuran Tufa

  Muaj më parë

  O finem je jet 🥰🥰😍😍😍😍😍😌😌😙😙😙😙😙😙😙vazhdo kshu

 86. Sikerm Olum

  Sikerm Olum

  Muaj më parë

  Ardianooo

 87. zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Muaj më parë

  Finem o fanca jem je yll pz te du shummmmmmmm🤩🤩🥰🥰 bravo ardjani dhe finemiiii

  • bowen voowy

   bowen voowy

   Muaj më parë

   INAINAINA YEYEYE

 88. ich i

  ich i

  Muaj më parë

  🇦🇱

 89. Ptao Tom

  Ptao Tom

  Muaj më parë

  LOVE TIS MUSIC

 90. xhensila sulaj

  xhensila sulaj

  Muaj më parë

  123

 91. Iljas717

  Iljas717

  Muaj më parë

  Bestes Lied

 92. Solo King 👑

  Solo King 👑

  Muaj më parë

  Super💗❤

 93. ujku 94

  ujku 94

  Muaj më parë

  Kenga me vk ne histori stresi ty te mer n maj te gernetes

  • Ptao Tom

   Ptao Tom

   Muaj më parë

   💯❤🔥

 94. Albxshoter Albania

  Albxshoter Albania

  Muaj më parë

  🔛🔝👏👏👏🇦🇱🇦🇱 🎉🎉🎉 🔛🔝

 95. alvin bodlli

  alvin bodlli

  Muaj më parë

  Finemi 2 llafe ka thon konga ishte e ardian bojupo

 96. My name💉🤍

  My name💉🤍

  Muaj më parë

  Finem o fanca jem je yll pz te du shummmmmmmm🤩🤩🥰🥰 bravo ardjani dhe finemiiii

 97. Lorenc Pubg

  Lorenc Pubg

  Muaj më parë

  1:32 motorri ne te djatht me nje drit 🤣😂

 98. Orjald Mema

  Orjald Mema

  Muaj më parë

  Shum e lodhem kjo kenga

 99. Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Muaj më parë

  Ich bekommen nie genug von dieser Stimme 😍😍🔥🔥🔥🔥🔥

  • opzz xsin

   opzz xsin

   Muaj më parë

   This is like "andiamo" but andiamo is for me still numero uno ❤️❤️

  • opzz xsin

   opzz xsin

   Muaj më parë

   Finemiiii fireeeeee ♥️💥

 100. Anesa Qyqalla

  Anesa Qyqalla

  Muaj më parë

  LOVE TIS MUSIC

Faqja Tjeter