Anxhelo Koci & Flor Bana - Lule (Official Video HD)

Music by Anxhelo Koci
Lyrics by Anxhelo Koci
Beat by Flor Bana
Video by NMusic

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1cXEuV...
iTunes: music.apple.com/us/album/lule...

Komente 

 1. GrandFamilia Records

  GrandFamilia Records

  4 orë më parë

  Normale qe se degjon njeri kshu eshte kur je pordhe e madhe e njerzit te varin karin

 2. Ezi Halili

  Ezi Halili

  Ditë më parë

  Super ☺️🥰👏👏

 3. Florenc Marsida

  Florenc Marsida

  Ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭

 4. Ana....

  Ana....

  2 ditë më parë

  Super keng gjynaf qe nk vlersohet☹

 5. Bani Zeqaj

  Bani Zeqaj

  2 ditë më parë

  Sa keng e bukur 🌟

 6. Zia Denilsa

  Zia Denilsa

  3 ditë më parë

  Kenga me e bukur qe ka dal nga gjith kenget. Adhurim. ❤😍😍😍

 7. ShqipesAlwaysLit

  ShqipesAlwaysLit

  5 ditë më parë

  I found this song from listening to Gandi - Ajo Po Don 🚀🚀🚀

 8. Dori🤍

  Dori🤍

  6 ditë më parë

  Ktu nga megi pojani

 9. altug hlzoglu

  altug hlzoglu

  7 ditë më parë

  🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

 10. isuf farruku

  isuf farruku

  7 ditë më parë

  Ca thot ky match me matchme.?!.

 11. Artjol Memini

  Artjol Memini

  8 ditë më parë

  Keng Qe fal vec emocjon , 🔥ze perfekt 🔥

 12. Marjana Caushi

  Marjana Caushi

  8 ditë më parë

  Ze fantastike ste zeveneson dote njeri💋mashalla

 13. Xhesi Xhes

  Xhesi Xhes

  9 ditë më parë

  Me rengjeth kjo kenge. Ze fantastik🌹

 14. Nevila Vogli

  Nevila Vogli

  11 ditë më parë

  🏵🌼🏵🌼🌼🏵💐🌻🌞

 15. stela skora

  stela skora

  12 ditë më parë

  Lule lule vetem ty te du 😍

 16. Ola Mira

  Ola Mira

  12 ditë më parë

  Super kenge

 17. Baby Nefeli

  Baby Nefeli

  13 ditë më parë

  Kanali per femije Baby Nefeli Lojra dhe keng per femije

 18. Tonin Gjoni

  Tonin Gjoni

  14 ditë më parë

  Bravo..urime shoku

 19. Luljeta Bejleri

  Luljeta Bejleri

  16 ditë më parë

  Je një super yll je më i miri

 20. Mira Koci

  Mira Koci

  17 ditë më parë

  ❤❤❤❤

 21. Lara Dasaret

  Lara Dasaret

  17 ditë më parë

  Zeri bukur

 22. Malvin Bida

  Malvin Bida

  18 ditë më parë

  Une jam dikush qe nuk degjoj asnjehere muzik shqip dhe kjo kenge i kaperceu te gjitha limitet, jo thjesht e degjoj por e kthej 100 here 😍 SUPER 🙏

 23. Юрий Маслиев

  Юрий Маслиев

  18 ditë më parë

  Ништяк

 24. Марина Айталиева

  Марина Айталиева

  18 ditë më parë

  Супер 👍👍👍🔥🔥🔥

 25. keli hb

  keli hb

  19 ditë më parë

  ca kengeeee🔥🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨✨✨✨

 26. Anavisi Anavisi

  Anavisi Anavisi

  20 ditë më parë

  wow😍👏

 27. Arilda Dauti

  Arilda Dauti

  20 ditë më parë

  Super🥰❤

 28. Ferati Lule

  Ferati Lule

  20 ditë më parë

  Faleminderit per kengen😂😍😍🤗🤗🤗

 29. Nardi Lame

  Nardi Lame

  20 ditë më parë

  Shumë e bukur. ...një bravo të madhe

 30. Elvia Suleimanavo

  Elvia Suleimanavo

  21 ditë më parë

  Amazing ❤️ love your song my friend translated it for me I’m in love ❤️

  • Amg Amg

   Amg Amg

   16 ditë më parë

   ke fb ?

  • Amg Amg

   Amg Amg

   21 ditë më parë

   i translate

 31. alkis fani

  alkis fani

  22 ditë më parë

  E perkryer madheri ..

 32. Maggie Trupido

  Maggie Trupido

  23 ditë më parë

  🛹🛹🚲🚲 👁‍🗨🦋 🐅🦋🦋👾🕟👾🐅🗨🐅💎💎💸 *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 33. NOEL

  NOEL

  24 ditë më parë

  🌺🎶🎶🎶👉❤

 34. NOEL

  NOEL

  24 ditë më parë

  🌺🎶🎶🎶👉❤

 35. alkis fani

  alkis fani

  24 ditë më parë

  Shkelqesia e jetes shqiptare ne emer te kenges Lule ..e dyta me e jashtezakonshme shqip ..e persosur e dedikuar ne magjine Lule ..anxhelo ..nje faleminderit madhor ..perfeksion ❤️

 36. Adel Mena

  Adel Mena

  24 ditë më parë

  Zëri jot si ninulle !

 37. Teresa Dobos

  Teresa Dobos

  25 ditë më parë

  🖤🖤🖤

 38. Saimir Cakoni

  Saimir Cakoni

  25 ditë më parë

  Mua me pelqeu pjesa ku kendoi Flori 😊 Urime per kengen 👏

 39. Er Ida

  Er Ida

  26 ditë më parë

  ⭐️✨⭐️✨⭐️

 40. Lori 1

  Lori 1

  27 ditë më parë

  Fantastike👍

 41. Antoneta Rrapi

  Antoneta Rrapi

  27 ditë më parë

  Sa e bukure kjo kenge fantastike urime dhe suksese te larta ne karrieren tuaj muzikore Angjelo Koci je yll qe brohorit me vokalin fantastik!ylli magjik super star real artist the best one in Albania!uroj te nominohet hit kjo kenge mahnitese!💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑💖💖💖💖💖💖💖💖

 42. Camilo Cardenas

  Camilo Cardenas

  28 ditë më parë

  the alpast.info/one/video/bKGD3LBrjIyZaMw future to come.

 43. Everta Rapaj

  Everta Rapaj

  28 ditë më parë

  Best song of 2021. 💋

 44. Sumorfosou 55

  Sumorfosou 55

  28 ditë më parë

  Shqipeeeee 🧨🧨🧨🇦🇱🇦🇱🇦🇱Albaniaaaaa

 45. Adela Arjan

  Adela Arjan

  28 ditë më parë

  Sa bukur 🌺🌸♥️

 46. MigiAl 💗

  MigiAl 💗

  28 ditë më parë

  Sa kenge e ndjere 🥺💗

 47. Vespa Team

  Vespa Team

  28 ditë më parë

  🔊🎵🎶🆒🇦🇱

 48. ÇMENDINA VK

  ÇMENDINA VK

  29 ditë më parë

  Anxhelo koci ft butrint imeri - super hit ?????????????

 49. ÇMENDINA VK

  ÇMENDINA VK

  29 ditë më parë

  Ore po flor bana do kendoj apo vl 😂

 50. BLEON

  BLEON

  29 ditë më parë

  🔥Hit🔥

 51. Every day on you tube

  Every day on you tube

  29 ditë më parë

  M n fund 1 keng pr mu🤗🤗🤗

 52. Ardit Brisku

  Ardit Brisku

  Muaj më parë

  Ta cojme 5 milon kete kenge te bukur shum 30 her ne dit e degjoj 👏👏👏👏👏

 53. Bobi 88

  Bobi 88

  Muaj më parë

  Bravo 💣💣

 54. Armando miloti

  Armando miloti

  Muaj më parë

  Nice song congratulations

 55. Gers Alia Official Lyrics

  Gers Alia Official Lyrics

  Muaj më parë

  Perfect Cdo Gje Super Anxhelo 👌 Te lumshin Duret Natti 🎵🎵💫💫🏆

 56. Qlirim Krasniqi

  Qlirim Krasniqi

  Muaj më parë

  Kenga e bukur dhe melodike mir shum Edhe me.knu pe knojka mir Ama 1 tmet e paska spoti palidhje shum , shum horny Ka mujt me.pak shpenzime.edhe thjesht me.1 qikk tmir ish dal.spoti fenomenal edhe ma lir i kish kushtu

 57. Klea❤

  Klea❤

  Muaj më parë

  Kjo kenge me cmen faree prz eshte super keng bravo cunaa jeni njishaaaa😜😜😜😘😘😘😘♥️♥️♥️♥️💞💞

 58. Jtree Sams

  Jtree Sams

  Muaj më parë

  prse nuk ben nje bashkpunim me dafina zeqirin

 59. Jtree Sams

  Jtree Sams

  Muaj më parë

  😭😭😭😭😭😭😘😘😘😘😘

 60. MARTIN MEHALLA

  MARTIN MEHALLA

  Muaj më parë

  Kenga eshte super por nuk ka mbeshtetje,marrin mbeshtetje ata njerz te pa informum edhe pa pik talenti😠🤨

 61. Arti Xheja

  Arti Xheja

  Muaj më parë

  Super si gjithmone

 62. Definitely not Ada.

  Definitely not Ada.

  Muaj më parë

  Elvana Gjata has to make a cover of this🥺😍

 63. Janet Jaja

  Janet Jaja

  Muaj më parë

  Magnifique juste sublime

 64. jonida gordi

  jonida gordi

  Muaj më parë

  💘💘

 65. Jolanda Lika

  Jolanda Lika

  Muaj më parë

  Ze i mrekullueshem ..te uroj te arrisesh majat e klasifikave ne vend te pare e meriton 🥰😔👏👏👏👏💯💯🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 66. sara✨

  sara✨

  Muaj më parë

  🎶🎶😍😍😍

 67. Perle klee

  Perle klee

  Muaj më parë

  O moj zemer hajt se uh la la Se me syt e tua uh la la Me floket e tua uh xha xha Rash ne dashuri O moj zemer ajde uh la la Bregu detit tu menu ala Se si syt e tua uh xha xha Shohin syt e mi ♥️🌸

 68. Ela Celiku

  Ela Celiku

  Muaj më parë

  🌷

 69. xhoana gjyshka

  xhoana gjyshka

  Muaj më parë

  😍😍

 70. LyricsMUSIC

  LyricsMUSIC

  Muaj më parë

  Nicee

 71. Noel Bosi

  Noel Bosi

  Muaj më parë

  Super👏👏👏

 72. j.123 k

  j.123 k

  Muaj më parë

  Masterpiece😍💥⚡

 73. Ketjona Peta

  Ketjona Peta

  Muaj më parë

  🥰🥰🥰🥰

 74. DOG & CAT TV

  DOG & CAT TV

  Muaj më parë

  🥰

 75. Erald Islamaj

  Erald Islamaj

  Muaj më parë

  I madh je

 76. Glenad Adëri

  Glenad Adëri

  Muaj më parë

  🌹

 77. Elena Ruda

  Elena Ruda

  Muaj më parë

  😍

 78. shqiponja haradinaj

  shqiponja haradinaj

  Muaj më parë

  In love 😍❤️🌟👌🏻

 79. Alvisa Qarri

  Alvisa Qarri

  Muaj më parë

  Bravo

 80. Cun Tirone

  Cun Tirone

  Muaj më parë

  Pranaj jena popull vk ne se i japim miliona klikime kurvave te perputhen bojm me fame ato barbona dhe jo kto artist qe te knoqin shpirtin respekte dhe kush hy me sha ne koment 🖕🏻

 81. Krisjana Kelo

  Krisjana Kelo

  Muaj më parë

  Lyrics😍🌺🌸 Lule, lule Ti vallzo me mu Lule, lule Vetem ty te du, du 2x Lule, sa do pres? Moj lule, sa do pres? Jo nuk kam mu nal, nuk kam mu nal Deri sa t'des O lule eja ti ti Eja moj lule ti Jo nuk kam mu nal, nuk kam mu nal Tuj pi raki O moj zemer hajt se uh la la Se me syt e tua uh la la Me floket e tua uh xha xha Rash ne dashuri O moj zemer ajde uh la la Bregu detit tu menu ala Se si syt e tua uh xha xha Shohin syt e mi Oh moj lule lule lu lule lule me je E ti lule lule lu lule lule do jesh Oh moj lule lule lu lule lule luje Vallzo me mua Lule, te dua Fytyra jote zemer m'lujti, m'lujti, m'lujti, m'lujti krejt O trupi jot oj zemer m'lujti, m'lujti, m'lujti, m'lujti krejt Sa m'pelqen kur qesh ti, qesh ti Kur po vishna matchy-matchy Krejta lulet qelin, qelin Kur po dalim ne O moj zemer hajt se uh la la Se me syt e tua uh la la Me floket e tua uh xha xha Rash ne dashuri O moj zemer ajde uh la la Bregu detit tu menu ala Se si syt e tua uh xha xha Shohin syt e mi Oh moj lule lule lu lule lule me je E ti lule lule lu lule lule do jesh Oh moj lule lule lu lule lule luje Vallzo me mua Lule, te dua 2x

  • fina_k-pop

   fina_k-pop

   Muaj më parë

   Thankyou 😁

 82. Fjori F.kiosia

  Fjori F.kiosia

  Muaj më parë

  Dashuri ❤️❤️

 83. Lorenca Pirra

  Lorenca Pirra

  Muaj më parë

  Rashe ne dashuri💋🫀

 84. BASS 8D AUDIO

  BASS 8D AUDIO

  Muaj më parë

  alpast.info/one/video/eaqUrJx1iXm3a9A Xhensila Lumi b 8D Audio

 85. fina_k-pop

  fina_k-pop

  Muaj më parë

  Sa i bukur zeri jot

 86. fina_k-pop

  fina_k-pop

  Muaj më parë

  Shumë e bukur ❤️❤️

 87. ThisIsNaNa

  ThisIsNaNa

  Muaj më parë

  Super keng sa me pelqen 50her e kam ndegjuar deri tani

 88. Goku Goku

  Goku Goku

  Muaj më parë

  Vazhdo keshtu se je i vecant me kenget e tua, nuk te zhgenjen😊🤗👏👏

 89. Kapo Mthirr

  Kapo Mthirr

  Muaj më parë

  Super keng 👏👏🔥🔥

 90. Geri Geriu

  Geri Geriu

  Muaj më parë

  🌹🌹🌹🌹🌹super ze super keng super videoklip💎💎💎💎💎💎perla e radhes

 91. Ilda Celo

  Ilda Celo

  Muaj më parë

  Ohhhh me kenaqi zemren 🥰

 92. Popi London

  Popi London

  Muaj më parë

  🌹🕊

 93. Stella_&_

  Stella_&_

  Muaj më parë

  Lule Lule a e din sa te D U A ..TY 🌻 🥺🎶🎵🎶

 94. Lindita Gojcaj

  Lindita Gojcaj

  Muaj më parë

  Awwww sa te bukur e ka zērin ky Anxhelo,tlumttt👌🥰

 95. Lorii🌙

  Lorii🌙

  Muaj më parë

  Sikur t degjoheshin kenget e tua aq sa degjohen kenget e atyre qe dalin nga perputhen,kjo bot do ishte nji vend me i mir💕☹

  • Alisia Haxhia

   Alisia Haxhia

   2 ditë më parë

   Kenga eshte shum e Bukur

  • Lorii🌙

   Lorii🌙

   7 ditë më parë

   @isuf farruku si?

  • isuf farruku

   isuf farruku

   7 ditë më parë

   Ca thot ky match me matchme

  • Lorii🌙

   Lorii🌙

   8 ditë më parë

   @Tergit Matraku 😊💖

  • Lorii🌙

   Lorii🌙

   8 ditë më parë

   @Klajdi Official 😊💖

 96. Lorii🌙

  Lorii🌙

  Muaj më parë

  Dashni jee❤❤🌎🌎

 97. Irisa Toska

  Irisa Toska

  Muaj më parë

  Wowwwwwwweweee pa. Fjale

 98. Meli Barjamaj

  Meli Barjamaj

  Muaj më parë

  E dua kte njeri m ❤️🥺🤝

  • Lorii🌙

   Lorii🌙

   Muaj më parë

   Edhe unn😂❤🌎

 99. Olivia oli

  Olivia oli

  Muaj më parë

  I ts soo cool Anxhelo

  • EDMOND TASHO

   EDMOND TASHO

   Muaj më parë

   Super kenge

 100. Amanda Topi

  Amanda Topi

  Muaj më parë

  Si gjithmon super hit 🥰🥰🥰

Faqja Tjeter