Argëtim

Antonela dhe Juli, një takim jo i zakonshëm në shpellë - Përputhen, 24 Shkurt 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALpast Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente 

 1. hanumllare trashulluqja

  hanumllare trashulluqja

  8 ditë më parë

  Shum takim i bukur Juli je shum Person interesant dhe i veqant

 2. Adrian Gashi

  Adrian Gashi

  9 ditë më parë

  Valla hupe ti moj Antunela👎 Ledijana ❤Mevlani

 3. TN

  TN

  12 ditë më parë

  Arian mos ha mut

 4. Rami Azemi

  Rami Azemi

  14 ditë më parë

  Oooo Juli je nr 1 kaam rrespekt te vecant

 5. Kleanth Nezha

  Kleanth Nezha

  15 ditë më parë

  Kto dy munden me. Qene shoke shume te mire dhe asgje me teper

 6. YoutubeDiscriber

  YoutubeDiscriber

  15 ditë më parë

  Skisha dasht sen tjeter veq iher me shku qaty n’Përputhen,e me pyt Borën, a mund ta kem nje Vallzim me Borën?. She is a Queen 👑.

 7. Teuta Shala

  Teuta Shala

  18 ditë më parë

  Pol

 8. saliji merxhan

  saliji merxhan

  18 ditë më parë

  Antonela ti je aty per fam se me Julin ti nuk perputhesh aspak mos genje askend se nuk eshte askush aq budalla qe mos te kuptoj ty se pse je aty ne perputhen

 9. Ramiz Ibrahimi

  Ramiz Ibrahimi

  19 ditë më parë

  Anton Antonenela person shum me Humor dhe intelegjenci Respekt

 10. Rich Beast

  Rich Beast

  19 ditë më parë

  E bukra dhe bisha(ne kontekstin e mire te fjales)

 11. Anisa Zane

  Anisa Zane

  Muaj më parë

  Shume bukur ky takim ishte shume ndryshe nga takimet e tjere ishte super❤ Juli:uuuuuuuuu Antonela:ledijanaaaaa ik zhdukuuuuu

 12. Renaldo Vlore

  Renaldo Vlore

  Muaj më parë

  ky arjani eshte shum idjot dhe nuk flet sic duhet flet ter iroini e mbajn dhe si burr te mir

 13. Gentjana Kaja

  Gentjana Kaja

  Muaj më parë

  Besoj dhe mendoj se Juli eshte djali me i zgjuar né program.

 14. Dava May

  Dava May

  Muaj më parë

  Hahahaha ashte dhelper shkodrane per te mbulue budalliqe e asaje

 15. Halime Syla

  Halime Syla

  Muaj më parë

  Nuk te vlejn ato dhurata nuk ju jep shije ti oj sorr as arianit as bores se tan bota po te shohin qa ben ti r le po stafi i ati emisioni ik dil nga aty

 16. Halime Syla

  Halime Syla

  Muaj më parë

  Mir juli qe ke qu ne shpell ate te pa lare se ajo bash per shpell o se jeten reale e ka neper biruca se meriton ma mir

 17. the world

  the world

  Muaj më parë

  Ku po esht takim 😂

 18. berti llani

  berti llani

  Muaj më parë

  Qiqiq qiqwiw qiqiwj wjwjw qjqiw wwjwh

 19. Ferdane Ahmet

  Ferdane Ahmet

  Muaj më parë

  etgktkye

 20. Dionis Hyseni

  Dionis Hyseni

  Muaj më parë

  Antonela ik zhdukuuuuuuu

 21. altin mares

  altin mares

  Muaj më parë

  m.alpast.info/one/video/ipajltygppTLZKI

 22. Haki Gashi

  Haki Gashi

  Muaj më parë

  Bravo Antonela je psikologe

 23. Haki Gashi

  Haki Gashi

  Muaj më parë

  Antonela je Artiste e mirfillt pardon rrespekt per juve kemi

 24. Haki Gashi

  Haki Gashi

  Muaj më parë

  Je mbretresh e perputhush

 25. Elton Shahu

  Elton Shahu

  Muaj më parë

  Ky juli esht ALpastr :Aventurat e Julit

 26. Bruna N

  Bruna N

  Muaj më parë

  Kjo dhelpra esht vesh si per pub Se clidhje ka Kjo me julin

 27. arbenita nziri

  arbenita nziri

  Muaj më parë

  i love juli personality like he is acc soo sweet sa me pelqen prz easht shumm naturale njeri shum njeri qete

 28. Adea

  Adea

  Muaj më parë

  Ju sjeni cift jeni trekendesh ledjana mevlani dhe antonela

 29. Collonelo

  Collonelo

  Muaj më parë

  23:54 haahahhaahha Julit Gjigand 😄😄💪

 30. Lavdrim Tanushi

  Lavdrim Tanushi

  Muaj më parë

  Antonela eshte ne boten e saj nese juli ne boten e tij

 31. crazzy kosovo

  crazzy kosovo

  Muaj më parë

  kta po lypkan q... nane krejt perpos julit dhe antonela mas shumti po lypka qyky plaku i k.... juli jemi me ty 100 % njeri i thjesht edhe njeri me shkoll jo mendje madh

 32. pida siouy

  pida siouy

  Muaj më parë

  Eri sa here e shoh me jep ankth se me kujton ata “bullies” e gjimnazit

 33. Fabio Dan

  Fabio Dan

  Muaj më parë

  Mhb kot fare

 34. Gazmend Dashi

  Gazmend Dashi

  Muaj më parë

  Ky Arjani bën si filozof dhe sikur njeh botën por duhet të jetë shumë i på dal Juli është djalë me kultur Evropjane Në Skandinavi njerëzit jetojnë për qejf në natyrë nëpër çadra Këtej femrat merren me sport dhe besoj se Juli do përputhej më shumë me një femër Skandinave apo nga vendet Baltike se sa në Shqipëri

 35. Albana Gjoni

  Albana Gjoni

  Muaj më parë

  Një takim i bukur Antoneda dhe Juli❤️❤️❤️❤️😘😘😉😍😘😍 Bora je shumë e mir

  • pida siouy

   pida siouy

   Muaj më parë

   Hahah juli mose bertiti se ke mikrofon😂😎

 36. En Ton

  En Ton

  Muaj më parë

  O ariiii arijan Kur njeriu jeton ne natyrr dhe jo vetem ka shum per te siguruar buken strehen ngrohtesin e tjj dhe dhe ti mundesosh kto ka sh mund, llogarite nese duhet ti besh kto i vetem per me shum persona sesa vetja, pranda mendoj se e pyet antonelen dhe jo per spekullimeee.

 37. abbsnn cose

  abbsnn cose

  Muaj më parë

  Juli permend universitetet qe ka mbaruar Sindi : kjo s eshte e drejte ai sapo me bullizoi dhe ofendoi shkollen qe kam mbaruar 4 vite ne Rumani 😂

 38. Keos_ Horror

  Keos_ Horror

  Muaj më parë

  Antonela dhe juli jane super cift

 39. Tomorr Shpiragu

  Tomorr Shpiragu

  Muaj më parë

  Pordhacet juli eshte real une nuk kam problem parane po prap kur vete ne shqiperi vete ne stanin e gjyshit dhe rri nji jave me pushime kam mesuar dhe familja ime se si te jetoj ne stan eshte nji kenaqesi natyrore qe as nji hotel me 5 yje nuk ta jep

 40. Raian Roi

  Raian Roi

  Muaj më parë

  Bravo bora .esht jeta e julit e jeton ku do ai

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   Muaj më parë

   Bravo Juli rrespekte 🇦🇱

 41. Viovan Cici

  Viovan Cici

  Muaj më parë

  Juli me I miri nga te gjithe djemte dhe te tjeret te marrin shembull nga Juli per super inteligjencen, shkollat qe ka mbaruar, gjuhet e huaja qe di plus ekperiencen qe ka grumbulluar gjate kesaj kohe. Ky emison shikohen vetem nga Juli. Urime Juli bravo!!!!!!!!

 42. xhoni bravo

  xhoni bravo

  Muaj më parë

  kjo antonela goce pune 100% qeron koka peshku ne milano

 43. mikea hiooi

  mikea hiooi

  Muaj më parë

  Mevlani : Te n'a rrojne nuset! Antonela: Po Iljaz, po... 🤣🤣

 44. Arjanaalfredi Arjana

  Arjanaalfredi Arjana

  Muaj më parë

  Hahahaha

 45. j s

  j s

  Muaj më parë

  Po ky juli ka ardh me shit men😅 Eshte aty si gjith te tjeret vec per tu ber i njohur, shum fallco

 46. Bledielisa2 Taipi

  Bledielisa2 Taipi

  Muaj më parë

  Lediana me ben te vjell

  • mikea hiooi

   mikea hiooi

   Muaj më parë

   A6😀😂😂😀😊😀😊😆😊😊😆😊😆😊

 47. Anxhela Deda

  Anxhela Deda

  Muaj më parë

  Ledjena...ik zhduku

 48. Sara Malaj

  Sara Malaj

  Muaj më parë

  PERSHENDETJE JAM SARA JU UROJ SHIKIM TE KENDSHEM. JU LUTEM ME BENI SUBSCRIBE.ZOTI JU BEKOFTE.🙏🙏💗💓💗💓💕💕

 49. Pengu Ester

  Pengu Ester

  Muaj më parë

  Ledjanaaaa ik zhduku🤣😿

 50. Blerona Hasani

  Blerona Hasani

  Muaj më parë

  Hahah juli mose bertiti se ke mikrofon😂😎

 51. Elena Oikonomopoulou

  Elena Oikonomopoulou

  Muaj më parë

  Κετα sven mir juli me i zgjuari me i mir aty keta thon gjyna jan keta qe sdin se cthon.

 52. Sherif Abdullahu

  Sherif Abdullahu

  Muaj më parë

  ĺ

 53. aola wili

  aola wili

  Muaj më parë

  Eri sa here e shoh me jep ankth se me kujton ata “bullies” e gjimnazit

 54. Arios 1

  Arios 1

  Muaj më parë

  10:20 shkrim shot🤣🤣🤣

 55. Xhevahir Disha

  Xhevahir Disha

  Muaj më parë

  Bravo Juli rrespekte 🇦🇱

 56. Gazi Kazanhiu

  Gazi Kazanhiu

  Muaj më parë

  Për kta dy djemt kam shum respekt

 57. Gazi Kazanhiu

  Gazi Kazanhiu

  Muaj më parë

  Juli ësht djal me norma dhe mevlani

 58. Arjanaalfredi Arjana

  Arjanaalfredi Arjana

  Muaj më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤❤

 59. flavjo misliu

  flavjo misliu

  Muaj më parë

  Eetysyysy516q6qyqqhgafagagwuwi1uu😄😁😃😁😎😁🙂😁🙂☺😁☺😉☺😉☺😙😑👡👞👠🎩🧢💎🧢💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎🕳🗯💦🧣💣🦁🦍🐵🐈🐵🐈🍇🍓🍎🍆🍈🍆🍏🏜🌋🏖🌋🌐🌍🌐🌎🏙🗻🏙🏕🏘🏔⛰⛰🐖🐷🐼🐻🐭🍃🍂☘🌲🌸🕷💐🦗🐞🐜🐞🐜🐝🌹🐝😀😎🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣🤣😂🤣🤣😂🤣🤣🤣😙😆🧢🎩🧢👞🧢🎩🗯👛💭💣👓🧤💣🕳💣🕳💭💋💟💛💋💚💘💓👣❤💚💚💚

 60. flavjo misliu

  flavjo misliu

  Muaj më parë

  A6😀😂😂😀😊😀😊😆😊😊😆😊😆😊

 61. flavjo misliu

  flavjo misliu

  Muaj më parë

  Tara54q2ys5s5ssrus6276s6eydt

 62. erlind elezaj

  erlind elezaj

  Muaj më parë

  Keta bejn sponsor freez edhe pin golden eagle 😂😂

 63. Ales Alea

  Ales Alea

  Muaj më parë

  Ku e ke inteligjencen ti Moj Ledjana tek Dhjami

 64. Besjan Spahiu

  Besjan Spahiu

  Muaj më parë

  Bravo Juli mir I fole ai e kishte inatin me ty ngaqe ne ndjekim me shum sinqeritetin tend

 65. kuqo 333

  kuqo 333

  Muaj më parë

  O ka lek juli ..o ska njeri aty

 66. Gjergji Kuqo

  Gjergji Kuqo

  Muaj më parë

  Arjan konomi Ben si pjeshke e virgjer per arsye qe te nxjerr juli pak keq ne ato qe thote po eshte e kote sepse juli eshte 100%100 djale ne ter kuptimet. Kurse arjan konomi e ka Bere prapa kolpin cop cop 👃👃👃

 67. Rudolf Malko

  Rudolf Malko

  Muaj më parë

  gabimi julit qe ka ardh aty te ai emision i digjeneruar .me ata amatore qe nuk dine as te flasin .kultura e julit ben qe kurvlliku dhe injoranca te mendojne se mund ta ulin ate

 68. Vjollca Dardhanjori

  Vjollca Dardhanjori

  Muaj më parë

  Ahh moj Leďjana sa e cekt je ne diskutime e ne intelekt !!

 69. Makra Kwmi

  Makra Kwmi

  Muaj më parë

  Z. ARIAN fol per veten qe je dembel jo per kombin sepse te gjith kan shkuar te Kisha E Shen Nojt ne Laç dhe te Teqeja ne mal te Tomorit dhe ne cdo vend per ecje . Mos u bej ofendus me popullin se je dhe njeri me kultur . Shendet dhe fol nga vetja pastaj tek te tjeret 😉 . E.H Permet .

 70. iso 9001

  iso 9001

  Muaj më parë

  1Milion klikime per 1 dite 🥳🥳🥳

 71. Nderim Adili

  Nderim Adili

  Muaj më parë

  Haj mo ma ha k.... o Arjan Konomi

 72. Fabricio Suma

  Fabricio Suma

  Muaj më parë

  Super takim

 73. Elton Eltoni

  Elton Eltoni

  Muaj më parë

  Bravo juli je shembull aty te gjithe ata aty jane fallso se nuk e dine jeten si behet apo ta ken jetuar nje dit te vetme sepse punojne baballaret per ta dhe prandaj jene njeres te perkedhelur ose njerez patatinash une te keshilloj te dalesh nga ai emision pa vlere sepse nuk eshte ai vend per ty dil vella bej jeten tende ashtu si je mos u bej dhe ti si ata qe mundohen te tallen me ty sidomos ai qe as emrin nuk ja di qe rri ulur si pasha qe kurr ne jeten e vet nuk ka punuar nje dite te vetme dhe si njeri i zgjuar qe mundohet te vere ne loje ty shume bukur ja ktheve pergjigjen kur te pyeti per shpellen por ai konomi si è ka emrin nuk e di qe shpella ka shume kuptime se i tille eshte vete si shpelle dhe ti ju tregove shpellen qe te kuptojne qe ata nuk dine gje tjeter vetem te flasim si shpellat qe kur therret te vjen zeri mbapsh respekt nga Italia isha duke è pare rastesisht kete ne ALpast e ndjeva te shkruaja dhe sa per para me shkruaj une i kam aq mundesi te ndihmoj se i kam para djerse jo si ata qe i kane baballaret hajduta dhe femijet bejne jete me parate e vjellura te popullit shqipetar turp shqipetareve qe shikojne femijet e hajduteve qe bejne fame me djersen e tyre dhe timen qe kur vi shqiperi paguaj dhe per ata shqiperise i duhen njerez te thjesht dhe zgjuar si ti juli jo si ata qe pinjne qumesht akoma dhe rrine me babelina akoma qe vete ora 09:00 shkojne ne shtepi se nuk u jep para babai per te bere qeftet te nesermen apo te bejne nje jete normale po jane si njerez patatinash boll se me bet tju flas keq se jeni te gjithe fallso turp tju vije cazzo

 74. Ekrem Bunjaku

  Ekrem Bunjaku

  Muaj më parë

  Juli: mire,po hiqe batanijen I madh prz 😂😂👍

 75. Bamby Bamby

  Bamby Bamby

  Muaj më parë

  Po ky juli esht inteligjent po esht pak i cudicem i veçantë 🤔🤔🤔

 76. Jo skanderbeu

  Jo skanderbeu

  Muaj më parë

  Bravo Arjan Ja mbylle gojen ketij Juli surrat pa lare Ky nuk rri ne shpelle, nuk ka internet Dhe gjithe diten publikon ne instagram dhe rrin ne internet, Ai qe rrin ne shpelle nuk kerkon fame or shemtire 😂😂

 77. Albana Kurti

  Albana Kurti

  Muaj më parë

  ,

 78. Ameni Nticha

  Ameni Nticha

  Muaj më parë

  Lediana perfundon me mevlanin andonela esht goc positive bravo 💞

 79. Arben Tunaj

  Arben Tunaj

  Muaj më parë

  Jeni arrogant se juli esht nishi dhe pytja e julit nuk ishte se adojetoje ne shpell po adojetoje nje muaj ne shpell o injoranta kur ibeni pytje leni te pergjigjet se ka aftesi sa gjith ju bashk aty se jeni si qakenj

 80. alessiado alessiado

  alessiado alessiado

  Muaj më parë

  Juli: Mos bertit se ke mikrofon 😂

 81. Eddy Kukës

  Eddy Kukës

  Muaj më parë

  Kush Jeton dhe Vdes perfundimisht eshte I MADH

 82. Epic_Gaming_Plays

  Epic_Gaming_Plays

  Muaj më parë

  A krahasoheni ju me julin o plera i henkshit mutin julit

 83. Budakova KS

  Budakova KS

  Muaj më parë

  Respekte Arjan Konomi 🌟 njeri i vetem pa skenar qe fol drejt

 84. Loki 666

  Loki 666

  Muaj më parë

  O arjan o varikars edhe un jam i sigurt qe ti sja dije emrin asajt shpelles po ta than nkufje varikarispekullist

 85. B Dmn.

  B Dmn.

  Muaj më parë

  Njish te kemi.djal trim qe nuk trembesh nga prrballja

 86. dijamanta Arifi

  dijamanta Arifi

  Muaj më parë

  Antonela dil me julin une jav blej unazat efejeses

 87. Mirko Shima

  Mirko Shima

  Muaj më parë

  Juli sei grande nuk Din Ata aty si behen gjerat ne nature ..aha aha aha.. shpjegoi Je madheshtia e shqiperis

 88. Argjent Fejzi

  Argjent Fejzi

  Muaj më parë

  Juli eshte KING , te tjeret jan ne vegjel ndaj Julit

 89. Behare Saidi

  Behare Saidi

  Muaj më parë

  Julli I pa parr esht. Intelligent bravoooooooooooooooooo

 90. Eri M

  Eri M

  Muaj më parë

  O juli ngrihi ato pantallona ja qr si ti kishe dhjer breket

 91. Tnt

  Tnt

  Muaj më parë

  Me beni subscribe nese jeni perkrahesit e Julit

 92. Xhuli Rrodhe

  Xhuli Rrodhe

  Muaj më parë

  Ua nuk kapi prap 1 miljon te gzohet olsaaa 🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 93. loni's podcast ,

  loni's podcast ,

  Muaj më parë

  kanilin e hener qorit kfejeni ju lutem se u shkatru djali

 94. valon hajrushi

  valon hajrushi

  Muaj më parë

  Bash perputhen bash dhe kjo antonela mdoket e rrafsht

 95. ORJEN

  ORJEN

  Muaj më parë

  Juli cun bob me edukat e inteligjenc👌

 96. hana b

  hana b

  Muaj më parë

  Atdheu me Covid ndersa Sara qendron aty pas puthjes 🤷‍♀️

 97. klodjana sina

  klodjana sina

  Muaj më parë

  Si esht fryer ledjana si poc buz etrup shum keq

 98. valon hajrushi

  valon hajrushi

  Muaj më parë

  Un nuk e mar per xhyna por bash kisha pas qef te bej rrugtime me te

 99. valon hajrushi

  valon hajrushi

  Muaj më parë

  Bravooo juli vlla je i veqant dhe i respektushm respekt per ty ti je i vetmi qe poe shikoj ket emisjon sepse ka disa qe jan lylyly

 100. Daily Videos / Video te Perditshme

  Daily Videos / Video te Perditshme

  Muaj më parë

  FOTOT e Antoneles para se te futej ne Per’puthen alpast.info/one/video/nqigvKhrd5THkdQ

Faqja Tjeter