Ana - Deal

Ana - Deala
STROF 1:
Deal deal me mu nuk ka deal deal
Ti sje bad men ti je bad bitch
Kom thy ligj e jom nxon me polic
Jom bo rich e do njerz i kom bo rich

Femna jote vjen me mu e ta puthi pak
Vjen me i edhe ihesh o plak
Po do fam une tjap clap clap clap
Me shuplak clap clap

BRG:
TIK TOK TIK TOK
Zemra po i rreh
One shot, two shot
Jam tu i ngreh
Po lu virgjinjen manastiri eh, Tampon
Ti ski shpat per atdhe lyu n’kolofon

REF:
Make the booty work x2
Po don temin booty work

STROF 2:
Uh baby a e din qe un jam self made
Kudo qe jom un i kam all paid
Ti po don me u bo si un po na sjem tnjejt
Jeni fake, bang bang u i kom krejt

Call me beba, kur hy mrena krejtve ju ik menja
Ice cold for this bitches jo nuk kom ndjenja
mjep dashni, jo dilema un nuk kom frena T’Thirri benzema

BRG:
TIK TOK TIK TOK
Zemra po i rreh
One shot, two shot
Jam tu i ngreh
Po lu virgjinjen manastiri eh, Tampon
Ti ski shpat per atdhe lyu n’kolofon

REF:
Make the booty work x2
Po don temin booty work

Komente 

 1. VLONJATI

  VLONJATI

  11 orë më parë

  Te qifsha burrin work

 2. Po kari Po

  Po kari Po

  12 orë më parë

  Nese juve nuk ju ka dal gjak nga veshi ne ket keng do t thot qe keni koronavirus kshu qe shkoni t vizitoheni

 3. krrozer

  krrozer

  13 orë më parë

  Kenga official e Kozakut

 4. Miki Vlogs

  Miki Vlogs

  15 orë më parë

  Macja ime tu flejt une vura kengen e Anes Macja ime ra na krevati na shurdhove macen dhe mua

 5. Vojsava Drini

  Vojsava Drini

  15 orë më parë

  Ku e ke lidh lopen o Ana masi erdhe ntiron apo aty after topit se nga aty more fam ene bo kshu lloj ka*lliqesh.Tpakten na thuaj se ca duhet te mensoj nje person nga kjo "kenge" ,coli eshte mesazhi.ca spo na shogun syt.lloj lloj "femrash"🤮

 6. Alesia Haxhiu

  Alesia Haxhiu

  15 orë më parë

  Suksese ana😊😘

 7. erion lipovica

  erion lipovica

  16 orë më parë

  diell diell apo nuk ka diell hit

 8. Not Be Send

  Not Be Send

  18 orë më parë

  E papame dmth per ty se ma ngrefe karin me bytht e tuja

 9. Butaaa

  Butaaa

  18 orë më parë

  Anisa Veseli te lutem me fal qe te kam ofendu per zerin tendd😭🙏

 10. Motivations and facts

  Motivations and facts

  18 orë më parë

  Ua kujtoja se kendoja keq 😢🤔 por jo pran ksaj qenkam yll bote se paska ze si sorre kjo 🤣sorry zmr

 11. PUPG ALBANIA

  PUPG ALBANIA

  19 orë më parë

  🖕🏿🤦‍♂️

 12. Majli 007

  Majli 007

  20 orë më parë

  Hina veq me ta bo Unlike 👎🏻

 13. Johny Guerra

  Johny Guerra

  20 orë më parë

  😅😅😅😅😅😅😅😅😅😂😂😂😂😂😂😂😂😂🙉🙉🙉🙉🙉🙉

 14. Esmeralda Durraj

  Esmeralda Durraj

  20 orë më parë

  Lere Artistet te bejn punen e vet se sje per kte pun 🤯🤮🤮

 15. Aneda

  Aneda

  21 orë më parë

  Pse duan te behen kengetare me zor?

 16. Linda

  Linda

  23 orë më parë

  “Kengetarja” më analfabete nuk din as eshe vezm dy fjalë t’i shqiptoj- qw eshe parashkolloret e din. Poashtu edhe video degjeneruse. Turp per ata qw lejojn tipin e saj te flliq Tv🤮🤮

 17. leonel ferati

  leonel ferati

  23 orë më parë

  E more famen nga perputhen dhe fillove te kendosh

 18. Kruje Kruje

  Kruje Kruje

  Ditë më parë

  o zot po me dhembin veshet

 19. RapSounds DE

  RapSounds DE

  Ditë më parë

  👎KETU ESHTE BUTONI PER UNLIKE 👎

 20. Saimir Ahmetaj

  Saimir Ahmetaj

  Ditë më parë

  Komente te bukura , te gjith futemi per te lexuar komentet , kenga e ksaj 1m klikime Hahahah burri work 😅

 21. MATTIAS GAMING YT

  MATTIAS GAMING YT

  Ditë më parë

  me shume like kane komentet se kenga🤣🤣🤣

 22. Muhamed Haziri

  Muhamed Haziri

  Ditë më parë

  pare fallco

 23. Roza Seli

  Roza Seli

  Ditë më parë

  Seriozhisht ti ske kenduar me pare po ti je talent madje anglishtes I lujke fe mejk dhë buri uork

 24. Nail art 3d

  Nail art 3d

  Ditë më parë

  Iuuuu ca klipi dhe zeri 😤🤮🤮🤮🤮🤮🤮👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

 25. sara gjergji

  sara gjergji

  Ditë më parë

  Uh santo cielo 😱

 26. sait Lamallari

  sait Lamallari

  Ditë më parë

  Bo booooo skandaloze,,perputhen me le pa ea vetem nga ti,, mo mle pa ndeshu edhe muzik ajde rrot k,,,,, hajde

 27. Bjorni Kalaja

  Bjorni Kalaja

  Ditë më parë

  Kjo kenge perdoret per torture ne koren e veriut

 28. PAJTYM OFFICIAL

  PAJTYM OFFICIAL

  Ditë më parë

  💣 Beat

 29. Aferdita Shaqiri

  Aferdita Shaqiri

  Ditë më parë

  As Linda Morina ska marr komente kaq tbukura 😂

 30. erion xhafa

  erion xhafa

  2 ditë më parë

  Wtf is happening. This is disgusting. Na beret mos degjojme me kenge for the rest of the life.

 31. Never Regret

  Never Regret

  2 ditë më parë

  Qia robt qlidhje keni me muziken ju mej oj robqime na keni ça majen e karit , shurra tkarit

 32. Enea Doci

  Enea Doci

  2 ditë më parë

  Mejk the burri work ☠😭😅😅😅

 33. AYY FOREVER

  AYY FOREVER

  2 ditë më parë

  Kjo kenge eshte me bukur nese fikni telefonin

 34. Albi Bilibashi

  Albi Bilibashi

  2 ditë më parë

  Ky esht i vetmi koment positiv. Mos kerkoni neper komente se nuk do gjeni.

 35. Rihan Nedjbi

  Rihan Nedjbi

  2 ditë më parë

  Kam nevoje per uje te bekuar pasi e degjova ket

 36. Florjan Kanaçi (Flori Gold)

  Florjan Kanaçi (Flori Gold)

  2 ditë më parë

  Cit: Atdheu tu pre flokt mos me e njof kush 🤣 👩‍🦲👩‍🦲💇💈

 37. fT__DOGANIERIA

  fT__DOGANIERIA

  2 ditë më parë

  Bravoooooo je super kengetre me fl po ishte thjehst nji talle trapi

 38. fT__DOGANIERIA

  fT__DOGANIERIA

  2 ditë më parë

  A je e cmendur😐

 39. ALBANIA here

  ALBANIA here

  2 ditë më parë

  Mbana Tok⚰

 40. Ari Ari

  Ari Ari

  2 ditë më parë

  Po thuaj fjalët tamam moj Analfabete , po ti nuk di te flasësh edhe jo me te këndosh..

 41. agnesa syla

  agnesa syla

  2 ditë më parë

  deal deal🤣😅🖤

 42. Γιολενα Ντερβισι

  Γιολενα Ντερβισι

  2 ditë më parë

  Mua po pelqen mek dhe burr urk burri burri urk😂😂

 43. evelyn yeahh

  evelyn yeahh

  2 ditë më parë

  Qyqja e zot na ruj 🤣🤣🤣🤣🤣

 44. ECO Alpha

  ECO Alpha

  3 ditë më parë

  Shi si i ka blloku mos shohesh disliket hahahaahaha

 45. Meriton Idrizi

  Meriton Idrizi

  3 ditë më parë

  Po pse tnanes qet keng kur ski vesh per to phuuu rracennnn

 46. Una Tina

  Una Tina

  3 ditë më parë

  Si perfundim, pas gjithe dislike qe ka marre kjo me ket "spam", ka me e fshi vete youtube 🥵

 47. alcapone

  alcapone

  3 ditë më parë

  Turpi zotit video porrno yyyt vari kariste muti

 48. Naim Bajraktari

  Naim Bajraktari

  3 ditë më parë

  ana lleshi je shum e mir💖❤💓💝😍

 49. -.V.-

  -.V.-

  3 ditë më parë

  Uh baby ti e din qe un jam self made Ku do qe jom un i kom all paid Ti po don me u bo si un po na sjem tnjejt Jeni fake, bang bang u i kom krejt Call me beba, kur hy mrena krejtve ju hik menja Ice cold for this b**ches jo nuk kom ndjenja mjep dashni, jo dilema un nuk kom frena T’Thirri benzema

 50. Ramiz Karaeski

  Ramiz Karaeski

  3 ditë më parë

  E shikoni qe u be e pasur duke shitur paracetamol der ne der 🤣

 51. Adelina Coka

  Adelina Coka

  3 ditë më parë

  Burri workkk

 52. R R

  R R

  3 ditë më parë

  Oh zot qfar zani te keq po ti vetem me u desh din si nuk te vjen marre shum keq ..

 53. -.V.-

  -.V.-

  3 ditë më parë

  TIK TOK TIK TOK Zemra po i rrej One shot,two shot Jam tu i ngreh Po lu virgjinjen manastiri eh, Tampon Ti ski shpat per atdhe lyu n’kolofon

 54. Aleksis Kajo

  Aleksis Kajo

  3 ditë më parë

  e

 55. Leona Saipi

  Leona Saipi

  3 ditë më parë

  Oo pse si keni dhen oskar ksaj per zerin me te keq ne bote

 56. eni halili

  eni halili

  3 ditë më parë

  Kujt si pëlqen të mbylli syt, nuk ka nevoj për komente negative, tashmë kjo esht e modës.

 57. Alida Daci

  Alida Daci

  3 ditë më parë

  Thoni ca tdoni po I mori 1milion😂😂😂

 58. Daniela cela 😍😍❤

  Daniela cela 😍😍❤

  3 ditë më parë

  Oj ana mos i nxirr kenget me gjera te pista

 59. Su neli

  Su neli

  4 ditë më parë

  ma mir me autotune

 60. Blackpink_fp

  Blackpink_fp

  4 ditë më parë

  bruh le nam moj goc ca esht kjo

 61. Able Buble

  Able Buble

  4 ditë më parë

  Teksti: mejk thë burri work,burri work,burri work ti po don temin😆😆burri wark work

 62. Kevin Lleshi

  Kevin Lleshi

  4 ditë më parë

  e ke dhje fare

 63. Kevin Lleshi

  Kevin Lleshi

  4 ditë më parë

  dgjova ket keng; gjyshi ne koma ; burri work , burri work

 64. _ Albgamer _

  _ Albgamer _

  4 ditë më parë

  Kjo keng ka thy rekordin e kenges se Kices Gjuje Gjuje😂😂😂

 65. Enea Rustemi

  Enea Rustemi

  4 ditë më parë

  ana te falenderoj shum dhe te uroj suksese se deri dje gjyshja ime ishte e shurdher dhe invalide po sa vura kengen tende ajo u cu ne kembe❤️❤️❤️ dhe pastaj ja qiu motren laptopit 😂😂😂

 66. Delena Vampire

  Delena Vampire

  4 ditë më parë

  +18

 67. Delena Vampire

  Delena Vampire

  4 ditë më parë

  Po shkoj te pij uji me sheqer se me trembi

 68. suela bajrami

  suela bajrami

  4 ditë më parë

  💘👑

 69. DITI Sula

  DITI Sula

  4 ditë më parë

  Na rrujte karin me ket kong

 70. Geri Uk

  Geri Uk

  5 ditë më parë

  Qr me keng koti sme kishin dgj veshet.

 71. Arber Malaj

  Arber Malaj

  5 ditë më parë

  Lot I ka ber hide like dhe dislike se ka dal bllof

 72. Elson Curaj

  Elson Curaj

  5 ditë më parë

  Turp turp turp. E mori vedin edhe kjo. Kjo këng të t'merron diten me djell se natën po çi po.

 73. psychedelic

  psychedelic

  5 ditë më parë

  you put the flaw 🧚‍♂️🌠🥰 in flawless 🥰🦋💖

 74. psychedelic

  psychedelic

  5 ditë më parë

  trusted the process 💕💖💫 now I have trust issues 🥰💖🦋

 75. Toni Zhupa

  Toni Zhupa

  5 ditë më parë

  Rrofsh zemër se kisha mbet kaps dhe vendosa këngën tënde dhe u lirova plus me zuri dhe barku 😂

 76. Doci Kumaraku

  Doci Kumaraku

  5 ditë më parë

  Keng e bukur bravo ana😘😘😘

 77. FLAMURTARI boys

  FLAMURTARI boys

  5 ditë më parë

  Buri uork hahahahahahahahaha qr na cmontoi veshet karja

 78. Jeta Cilia

  Jeta Cilia

  5 ditë më parë

  Sdo mend,lek i fituar me bythe e ke pershtatur fiks tekstin me klipin, Ti je per farmaciste Oki o zembra Pushofte ne paqe Arti muzikor Te keqen e Lulit ma jep sta jap

 79. Ann Ann

  Ann Ann

  5 ditë më parë

  Hajde ta mbeshtesim naumin te bej dhe aji kenge me titullin ajo me tha loqe

 80. Ann Ann

  Ann Ann

  5 ditë më parë

  Po ta kishte ana mbiemrin nga lleshi ne leshi imagjino sa do ishte ofenduar edhe lesht e dini vet ju😉

 81. 9,999,998 views

  9,999,998 views

  5 ditë më parë

  I ula zerin dhe po i lexoj komentet🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 82. Denis Berisha

  Denis Berisha

  5 ditë më parë

  Zëri ma i mir i melises sa e jotja ana

 83. Anila Tara

  Anila Tara

  5 ditë më parë

  Xhemi please sorry anglishtja jote esht super me fal😫😭😭

 84. ❤️ALESJA ❤️ORGITO❤️Love💕💏

  ❤️ALESJA ❤️ORGITO❤️Love💕💏

  5 ditë më parë

  Ej oan vazhdo bej keng mos I digjo as njerin qe Po te shajn ti ke qejfin e vet🥺🥺♥️♥️♥️♥️

 85. ANONYMOUS FRIENDS

  ANONYMOUS FRIENDS

  6 ditë më parë

  e paska dhi fare.

 86. Anna Veli

  Anna Veli

  6 ditë më parë

  Isha e lumtur dhe po thoja qe ka nxjerr Ana kenge..E degjuam. Pasi mbaruam qendruam ne spital😏

 87. Nida Dullaj

  Nida Dullaj

  6 ditë më parë

  This song is 🔥 in muted

 88. Pranvera Ndreca

  Pranvera Ndreca

  6 ditë më parë

  😤😤😤😤

 89. eris shala

  eris shala

  6 ditë më parë

  kënga shumë e mir... deri tek sekondi 20 (kuptohet)

 90. Addison Rae

  Addison Rae

  6 ditë më parë

  Eshe tu ardh me vjell prej Kesaj kenges

 91. Detjon_ Gjonaj

  Detjon_ Gjonaj

  6 ditë më parë

  Edhe ta mendosh qe producenti qe te ka thon ty qe paske ze per muzik thjesht ka tall k*rin me ty 😂

 92. Elsa Matoshi

  Elsa Matoshi

  6 ditë më parë

  Sa fillova me ngju ket kenge nuk me punonte me telefoni😭😭😭🤣

 93. Aida Kolpira

  Aida Kolpira

  6 ditë më parë

  Nuk qahem më nga kënga e Medinës😳

  • Aida Kolpira

   Aida Kolpira

   6 ditë më parë

   *melisës

 94. Roza Xhabli

  Roza Xhabli

  6 ditë më parë

  Oj ana ke lene nam

 95. valentino 123

  valentino 123

  6 ditë më parë

  O ana e paske flliq fare

 96. slayer xffx

  slayer xffx

  6 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂

 97. Jona Jonajona

  Jona Jonajona

  6 ditë më parë

  Mir qe vjati 1m

 98. Adisa Krasniqi

  Adisa Krasniqi

  6 ditë më parë

  A je muslimane a katelike

 99. D H

  D H

  6 ditë më parë

  Te gjithe bejne zhurem Ana suksese vazhdo perpara. Te lumte

 100. PUBG RèédHeŁŁ

  PUBG RèédHeŁŁ

  7 ditë më parë

  hahhahahahahhahhahahhahahahahhahahhhahhahahhahhahahhahahahhahahhahahhahahhahahhahhhahahhahahhahahha oooooo ahhahahhahahhahahahhahhahahahhahahhahahahha

Faqja Tjeter