Alvisa mes Brunos e Hysenit, Juli heq mikrofonin, Ada shpërthen në lot, gjithçka ndodh sot në Prime

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të shtunën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës, takimet, xhelozitë , diskutimet, të ftuar, etj...Çdo të shtunë ora 21:00 , në ekranin e Top Channel.

Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALpast Channel for NEWS and TV

Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente 

 1. nieooj gotoy

  nieooj gotoy

  6 orë më parë

  kuptueshme.

 2. Revange Absolut

  Revange Absolut

  19 orë më parë

  Alvisa esht me e mira aty

 3. Gasparino Delija

  Gasparino Delija

  Ditë më parë

  ❤️❤️❤️👏👏👏👏👏👏

 4. sehhi vooty

  sehhi vooty

  Ditë më parë

  Perfundimisht ky emision nuk quhet perputhen por " Perbaltje " !

 5. Andrea Hysenllati

  Andrea Hysenllati

  Ditë më parë

  Ju nuk e kuptoni sepse yseni nuk ka me lidhje me alvisen po por yseni ka erdhur per tu lidhur me nje vajz tjeter kaq

  • nieooj gotoy

   nieooj gotoy

   6 orë më parë

   Kush je ti ore Bruno ti kerkosh llogari se cfar ka ber hyseni kush je ti ore

 6. Elida Gjoka

  Elida Gjoka

  Ditë më parë

  Un si kuptoj keto goca edhe se pyesin familjen edhe "qajan me gjasma se as rimeli su prish ades haha

 7. Bukurie Muca

  Bukurie Muca

  2 ditë më parë

  Kto nuk qenkan vetvetja 🙄kto shkojne ne takime per te ber intervista 🤔Apo per te fol ato qe Duan vet hajde njohje hajde Mikela Kot fare

 8. araniti niti

  araniti niti

  2 ditë më parë

  Cfar provokusi esht ky bruno c'kuthi esht. Bën loj të pist

 9. bcvbb hyui

  bcvbb hyui

  2 ditë më parë

  te fillonte programi? Pra producioni i shkele rregullat vete.

 10. Nico Nico

  Nico Nico

  2 ditë më parë

  Andi dhe jasmina shum palidhje hiq sme paska mungu shum femij dhe as pak serioza as njeri as tjetri ikni aman mos dilni mo ne tv.

  • sehhi vooty

   sehhi vooty

   Ditë më parë

   Ore po kto jan skenare u vjen inat se juli u prish skenarin

 11. Adan Fejzulai

  Adan Fejzulai

  2 ditë më parë

  E ka rit skenarin olsa e ka ber shum te fort lojen bravo

 12. Daily Things

  Daily Things

  3 ditë më parë

  Arjan te qifte afrika ne vesh

 13. Valmira Voka

  Valmira Voka

  3 ditë më parë

  Tola eshte burre per vete

  • bcvbb hyui

   bcvbb hyui

   2 ditë më parë

   Ada dhe tola jan shumë të mira🦋🦋❤❤

 14. Bmw Bmw

  Bmw Bmw

  3 ditë më parë

  Hahaha si mundesh me i tregu nje lidhjes 3 vjeqare me 1 jav apo 1 muaj njofje po ti qenke kali more bruno ty nuk te takon fare me fol per ket gje kurse ish i dashuri saj ja dinse eshe sa qime ka ne kok ti po shet mend me kto fjal para publikut dhe para nje lidhje te priahur per ta ba per vete hahaha qou more kali.

 15. Fedrie Osmani

  Fedrie Osmani

  3 ditë më parë

  Perse e sulmon Bruno kte hysenin sikur kishte moter alvisen pffff

 16. Fedrie Osmani

  Fedrie Osmani

  3 ditë më parë

  Bruno ste duroj dot dinacak je syt TA thojn

 17. Lavdim Ajeti

  Lavdim Ajeti

  3 ditë më parë

  Si nuk ju vjen turp kaq shume sulm i bene edhe e detironi te flas julin. Ketu eshte emision pet tu perputhur apo per te shantazhuar kete te ri e pastaj pasojat gjithe jeten ti mbeten ne koken e ti. Turp

 18. Lavdim Ajeti

  Lavdim Ajeti

  3 ditë më parë

  Jo skeni faj ju po kane faje Familja juaj. Te ja lejosh nje Injorantje si Olsa te tallet me femijet. Tani kane ndrishuar gjerat ne fillim po bere ndonje video me pulle te kuqe ishe i famshem dhe turpi botes. Po tani me kte program jeni bere me turp se cdo gje e keqe e pamoralshme qe ekziston. Dikush duhet te meret me kete Program jam pro mbylljes keti programi Turp

 19. Cristina Ortiz

  Cristina Ortiz

  3 ditë më parë

  Kush je ti ore Bruno ti kerkosh llogari se cfar ka ber hyseni kush je ti ore

 20. isidor Dhrami

  isidor Dhrami

  3 ditë më parë

  Alvisa mbron julin?hahahaha shume mivel i ulet gocat sivjet.vetem tola ben perjashtim.

 21. isidor Dhrami

  isidor Dhrami

  3 ditë më parë

  Nxireni jashte ate plehren julin.nuk ka pune ai ne ate format.

 22. kristjan djellaj

  kristjan djellaj

  3 ditë më parë

  Ore po kto jan skenare u vjen inat se juli u prish skenarin

 23. Lyrics_Girl

  Lyrics_Girl

  3 ditë më parë

  Ky juli me jep neveri Olsa: Juli ti je biseksual Juli: Jo nuk jam më lini rehat se jam hallet fe mia😀😀😀

 24. Eliada Shaka

  Eliada Shaka

  4 ditë më parë

  skenari left the chat

 25. Ajnur Curi

  Ajnur Curi

  4 ditë më parë

  Po qfar tabuje o zotni kur familjen se ke ne krah qfar te duhet emision koti ska faj vllau i toles dhe arijiani qe thot ai te qaj hallin e vet nuk mu dok e hijshme fare 😱

 26. Mr. Dree

  Mr. Dree

  4 ditë më parë

  Po pse i hypni ne koke djalit kot.Eshte apo nuk eshte, ajo eshte puna e tij.Te pelqen vazhdo ste pelqen injoroje por jo duke i care trapin.

 27. Sabri Zenuni

  Sabri Zenuni

  4 ditë më parë

  Ada dhe tola jan shumë të mira🦋🦋❤❤

 28. Indrit Resulaj

  Indrit Resulaj

  4 ditë më parë

  Tani qe doli dhe motra tjeter ne televizor prite ta bej gjemen ai miku!

 29. Valentina Bitri

  Valentina Bitri

  4 ditë më parë

  Futen Hysenin keta qe te krijojn keto situata , dhe diskuton Arjani sikur s’di gje fare ! Hyseni sa eshte ndar me Alvisen , dhe vjen te gjej “dashurin “ ne perputhen , ku Jane vetem 4 vajza !!!! Nuk gjen dot djali ndonje jasht , erdhi te bej xheloze Alvisen , dhe te behet xheloz per Alvisen ! Ka krijuar nje lemsh produksjoni , qe eshte shume i shemtuar ! Aresyeja eshte te kene sa me shume klikime , se mos ja kalon BBVIP 😂😂😂😂😂

 30. granitOffcial

  granitOffcial

  4 ditë më parë

  I uroj sukese antonias femra me e mire qe kam njof ne jeten time 🙈 dhe pse u ben vite

 31. Esi Bushpreni

  Esi Bushpreni

  4 ditë më parë

  Mikela shunmmm fallcooo

 32. M CENA

  M CENA

  4 ditë më parë

  Pak fjal emision kurvash bien viktima ca vajza edhe djem te mir

 33. Enida Dema

  Enida Dema

  4 ditë më parë

  Jeni njerezit me te neveritshem Arjan Konomi Bora Zemani Tola dhe Mikela per disa views ushtroni nje presion psikologjik dhe bullizem ju "pseudo mbrojtes te drejtash" gazetare qe vetem ne televizion shtireni..mjaft perdoret njerez per disa views.Jeni njerez te ulet Dhe ti Arjan Konomi je numer 1

 34. Leda leda

  Leda leda

  4 ditë më parë

  Kam qene kunder sjelljes se Julit me Argjendin dhe Ritvanen ama ne kete puntate kuptova sa i zgjuar eshte,dhe me erdhi keq qe kto qelbesirat po e perdorin te gjithe pjesen e pamjes.Wft?Nuk jane te gjithe me mjekerr, me bark dhe vishen si gango.Mikela e tmerrshme,shume njeri i ndyre.Bravo Ritvana.

 35. Aldi Shpata

  Aldi Shpata

  4 ditë më parë

  Shum ngacmus ky bruno qunn vkk besprem

 36. Etleva Ndrojaku

  Etleva Ndrojaku

  4 ditë më parë

  Oj Mikela esht ofenduse sikur te thojn je putan

 37. anxhela ago

  anxhela ago

  4 ditë më parë

  O komentues Julit po i beni ju bullizem , ata personat brenda po i thone realiteti dhe jo si ju qe i thoni sje gay ( duke e ofenduar me shume ) Kur ai eshte gay

 38. Pranvera Prekperaj

  Pranvera Prekperaj

  4 ditë më parë

  Mikela si ke floket ke zemren te zez, nuk mund te perfitosh nga personat ne kte lloj menyre.

 39. Pranvera Prekperaj

  Pranvera Prekperaj

  4 ditë më parë

  Femer idjote Tole🤯 ne fakt ke te drejt qe gjykon se dukesh me burre ti se personi ne fjale , shyqyr qe nuk ke mjeker se vetem kjo te mungon per te qene nje🧍i vogel

  • InaHoxha

   InaHoxha

   4 ditë më parë

   Tola ka te drejte oj idjote se Juli nuk eshte burre Tola eshte 🌟ne ate emision

 40. Ana Diamanti

  Ana Diamanti

  4 ditë më parë

  Cudi kjo Tola qe foli dhe e gjykon Julin kaq keq!!!! Juli perderisa ka hyre ne kete emision le ta provoje veten E dashur po te bej nje pyetje: A duhet te te gjykojme ne per zerin tend ???!!!

 41. Besim Dibrani

  Besim Dibrani

  4 ditë më parë

  Bashkimi asht numer 1 ketu

 42. Eneida Hajiou

  Eneida Hajiou

  4 ditë më parë

  Ky Hyde I wekamine Rob kot dhe as krahasohet fare me brunon !Bruno esht gjithai djal

 43. Its a girl here !

  Its a girl here !

  4 ditë më parë

  Elona si lop si i vihet bashkimit !!!

 44. Ligerta Tahiri

  Ligerta Tahiri

  4 ditë më parë

  ALVISA❤️❤️❤️

 45. Dhurata Peti

  Dhurata Peti

  4 ditë më parë

  Nuk e kuptoj akoma pse Alvisa rrin akoma aty

 46. Dhurata Peti

  Dhurata Peti

  4 ditë më parë

  Bravo Bashkim mos ndrysho mendim bravo qe refuzove ,ato flasin vetem brockulla .

 47. Makica M

  Makica M

  4 ditë më parë

  si eka emrin kenga ne fillim???

 48. Eki Bossi

  Eki Bossi

  4 ditë më parë

  Bruno asht nje lojtar i poshter dhe genjeshtar tipik shum i poshter

 49. Dhurata Peti

  Dhurata Peti

  4 ditë më parë

  Bravo Vellai IToles te uroj me te mirat e kesaj BOTE

 50. Dhurata Peti

  Dhurata Peti

  4 ditë më parë

  Me vellain e Toles jam , e perqafoj fort

 51. aleksikiptiu aleksikiptiu

  aleksikiptiu aleksikiptiu

  4 ditë më parë

  Bravooo Hysen tregoja vendin atij Brunes

 52. Dhurata Peti

  Dhurata Peti

  4 ditë më parë

  Sa novel i ulet , me vjen shum keq.Juli eshte me I miri

 53. Dhurata Peti

  Dhurata Peti

  4 ditë më parë

  Alvisa te desha shume , Po te isha ne vendin tend sa hyri Hysa nuk do te kthehesha kurr ne ate sdtudio, me fal po qenke pa ftyre .

 54. valton halili

  valton halili

  4 ditë më parë

  e pershendesim hysenin me dissin e unikkatil-diss hysen se na shpifi

 55. Ilirjan

  Ilirjan

  4 ditë më parë

  Andi e jasmina 2 kalamaj leshit sja vlen me I Pa te dy , humbje kohe

 56. Ilirjan

  Ilirjan

  4 ditë më parë

  Ja hengri pjeshken jasmines Edhe iku miku.

 57. Arnold Blushaj

  Arnold Blushaj

  4 ditë më parë

  O bruno Po si qesh ne fytyr tjetrit se te isha un aty di te fusja mikrofonin ne goj

 58. Suela Kovarik

  Suela Kovarik

  4 ditë më parë

  E ftuat motrën e toles për të mos thënë asgjë

 59. Melindaslovee

  Melindaslovee

  4 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 60. Bleart Bexheti

  Bleart Bexheti

  4 ditë më parë

  Hiseni e le kristali duke e pasur 3 vjet ne dor tash mos e trazo plagen te i dhem alvises turp dhe nuk je njeri i fjales dhe i beses

 61. gjilani gjilan

  gjilani gjilan

  4 ditë më parë

  kengetarja e par

 62. Ilirjan

  Ilirjan

  4 ditë më parë

  Hajde cice moj antonia

 63. Arbër 2020

  Arbër 2020

  4 ditë më parë

  Ore nje pyetje per ARJAN KONDOMIN ky qe ska frikë e problem ..ky ka fol naiher hapur per seksualitetin e tije ? Hipokrit njeri

 64. Altin Rakipi

  Altin Rakipi

  4 ditë më parë

  Po mir ky Brunua u be tym gjasme per Mikelen qe pse u prsh me ishin,po Alvisa qe e ka aty ishin qe flet, shifen ,shikohen, dhe ben si i dashuruar "un e shoh si lufte midis Hysenit dhe Brunos

 65. Nazife Rexhaj

  Nazife Rexhaj

  4 ditë më parë

  Bashkimi ka plotshisht të drejt , Alvisa mendjemadhe hmmmmm

 66. Toni Xhaka

  Toni Xhaka

  4 ditë më parë

  Alvisa💗 Bashkim

 67. Nazife Rexhaj

  Nazife Rexhaj

  4 ditë më parë

  Bruno shumë mendje madhë , dhe Alvisa mendon se është Mbretresha! Bukurija nuk është asëgja , nese nuk ke menquri , dhe Hysenin nuk keni askush të drejt ta gjykoni Aty i ka secili të drejtat e veta dhe pik !

 68. Violeta Sevo

  Violeta Sevo

  4 ditë më parë

  Alvisa Bruno te dy duhet.te jeni cift shkoni me.njeri.tjetrin

 69. Fllellnza Gjergji

  Fllellnza Gjergji

  4 ditë më parë

  Bravoooo Juli

 70. Ferdinand Shkoza

  Ferdinand Shkoza

  4 ditë më parë

  Shum negativ eshte ky Bruno

 71. Ilirjan

  Ilirjan

  4 ditë më parë

  O hysen me mir lere fare emisjonin se duke e dhjer muhabetin per dit

 72. Tore Rica

  Tore Rica

  4 ditë më parë

  Largojeni hysenin ose mbylle perputhen.........turp

 73. erti

  erti

  4 ditë më parë

  Sa njeri i piset Bruno! Shum dinak e nxori nga balaci Hysenin , e nevrikosi e pastaj qeshte!

 74. Pixie Veteran

  Pixie Veteran

  4 ditë më parë

  Shum keq shum shum keq presion psiqik i bejne julit o njerez

 75. Pixie Veteran

  Pixie Veteran

  4 ditë më parë

  O tola o budalle

 76. Sidorela Kola

  Sidorela Kola

  4 ditë më parë

  He heee tola debile ti u preke per vllain kurse qe e akuzon Julin e detyron te flases. Me qene si Juli te pys e ke zeri si burre me jep pershtypje se je femer nate, c'do thuash?

 77. Pixie Veteran

  Pixie Veteran

  4 ditë më parë

  Bora o njeri pa tru

 78. Roberto Conte

  Roberto Conte

  4 ditë më parë

  Persa i perket Elones eshte opinioniste me pa lidhje qe ka pare ky program si puna e atyre fallxhoreve te kafes qe i thon gjerat tjeter per tjeter ,se kuptoj per cfare e marrin akoma ndoshta sepse eshte shoqja e Olses,po i them me mir ik jepi keshilla Lorencit se mbase ka nevoje ne gjuetine e tij me femrat e tjera

 79. N'trip_me_Blinin

  N'trip_me_Blinin

  4 ditë më parë

  Mfal per mos respektin,,ama ky Bruno ësht shum robqir

 80. Roberto Conte

  Roberto Conte

  4 ditë më parë

  Vtm Bashkimi eshte i vertet,i maturuar edhe shume inteligjent, ka nje formim shume te mire edhe ndjenja te verteta.. Te tjeret jane per fame,per te treguar qe jan te mire me lojra fjalesh por kur vjen puna per ndjenja jan fallco

 81. Dornilda Balla

  Dornilda Balla

  4 ditë më parë

  Haha pse nuk pergjigjesh , sepse sja do qefi moj Bora 😄

 82. Shkelzen Cara

  Shkelzen Cara

  4 ditë më parë

  Edhe un jam vllai i vogel njeti mendin si ai kam nuk jam dakorte.

 83. Bler Qilimi

  Bler Qilimi

  4 ditë më parë

  N'a e shpifen jasmina et andi sot

 84. Ajsun Jusufi

  Ajsun Jusufi

  4 ditë më parë

  Une qe 5 her po shikoj veq jasmina ne andin me kan pelqi(miki maus)

 85. besa zeneli

  besa zeneli

  4 ditë më parë

  Vajza e re hyn ne program Arjoni : Kjo vajze ka goxha karakter

 86. Aleksandra Malita

  Aleksandra Malita

  4 ditë më parë

  Reagimi ndaj Julit është plotësisht i gabuar nga të gjithë. Askush nuk mund të detyrojë kërkënd të shprehi dëshirat e tij seksuale në publik. Juli është i përdorur për propagandë me synim. Ai është shumë i ri dhe nuk ka fare eksperiencë të përballet me intrigat pas shpine edhe pse në jetë ka qënë i plagosur dhe i abuzuar. Të gjithë sillen me të sikur ai është 40 vjeçar. Juli është shumë i ndjeshëm dhe është në kërkim të identitetit të tij por kërkon përpara te tjerëve të hiqet i fortë që të mos bjerë prehë e injorantëve. Këtë vetëm psikologët e kuptojnë dhe atje asnjë nuk është psikolog.

 87. Dardan Shabani

  Dardan Shabani

  4 ditë më parë

  Tola nuk duhet te jete ne ket emision sespse mentaliteti i saj eshte shum i kohes se vjeter paragjykon julin perzihet ne muhabete not sens 🖕🏼

 88. arbana margjeka

  arbana margjeka

  5 ditë më parë

  Hysein dhe Alvisa po luajne loje..mua nuk me duket sikur kane qene te dashur..🤔

 89. Leda leda

  Leda leda

  5 ditë më parë

  Elona ia fute kot.Hyseni duket mese i sinqerte.Ca i keni kto opinione mi gru se po ia fut kot faree

 90. ANXHELO BILANI

  ANXHELO BILANI

  5 ditë më parë

  U caft ujku me gjith perthithjet tuaja

 91. Saranda C

  Saranda C

  5 ditë më parë

  Juli ka ardhur ne nje emision i cili shfaqet per nje publik te gjere! Dhe ky ka ardhur per ato vajza, dhe nuk mund te thote qe nuk me intereson mendimi i tyre! Atehere per cka ke ardhur, per te ndejtur ne karrige, dhe per te marr audience! Pfff, ma shpifi!

 92. Klarida Papaqako

  Klarida Papaqako

  5 ditë më parë

  Mikela njeriu me fallco qe kam pare. E ftoi Julin per tu bere si Ana 1/Tea vjet kur ftoi Gracianon, se dukej qarte qe skishte interes. E trajtonte si "te vonuar" gjate takimit nderkohe qe Juli perpiqej ta shprehte respektin si femer qe ishte. Tani Mikela bie brenda komplet me fjalet dhe veprimet e saj...jo po dua ta njoh. Per te vjell nga ky njeri kaq fallco. Juli ske pse i jep llogari askujt. Nese dikush ka interes te pranoj ashtu sic je. Perndryshe jepi pergjigjen qe meritojne.

 93. vilma ahmeti

  vilma ahmeti

  5 ditë më parë

  Juli bravo per moshen qe ke shum i shkathet po ti dole me burre se ato burra me mjeker aty .

 94. Klodiana Arapi

  Klodiana Arapi

  5 ditë më parë

  Kjo Mikela eshte shume FEMER E NDYRE . Pise femer qe do vetem te ulesh njerez , ben si e mire ne fillim vetem w vetem te nxjerresh keq dike

 95. vilma ahmeti

  vilma ahmeti

  5 ditë më parë

  Bravooooo Ritvanaa bravoooooooo Ke fol me bukur se gjith jeten tende

 96. Denisa Koci

  Denisa Koci

  5 ditë më parë

  Menyra sesi u kompentua per Julin ishte shume e shpifur. Duan me patjeter qe te pranoje dicka qe nuk eshte, vetem per klikime. Mikela edhe ti na dukesh si shtrige por nuk do me thene qe je me te vertete. Ndersa persa i perket komentit te Toles, me duket injorance, kur Tola vete ste le pike shije femerore por nuk e ka akuzuar njeri per prirje te tjera. Nuk e kuptoj pse i le ate pershtypje kur ai ka nje pamje shume normale te nje djali 19 vjecar. Skane faj jane shume te mocem per ta kujtuar veten ne ate moshe.

 97. Albanian Boy

  Albanian Boy

  5 ditë më parë

  Kjo ritvana qenka e djegur fare

 98. ace famm

  ace famm

  5 ditë më parë

  Valla bre bruno boll lop koke e se kom dit Qka hamamin ju keni gjujt krejt hysenit po spo i han atij hiq per alvisen hahahahaha Bruno ne ethe 😂😂

 99. Luan Kuci

  Luan Kuci

  5 ditë më parë

  Tolja eshte tamam burrë... Pyeteni edhe Tolen se eshte lesbike

 100. Ardiana Zeqiri

  Ardiana Zeqiri

  5 ditë më parë

  Bora dhe arjani dhe olsa mezort dun ta bojn julin peder turp t keni emisijon ma i flliqur ase kuptoni se ni djal ja hupni jeten ta gjykojn jasht turp t keni

Faqja Tjeter