Argëtim

Altin Sulku - Era (Official Video) ft. Stine | Prod. MB Music

Produced by: Marengel Boja
Video by: Estia Film
Lyrics remix / Melody line: Stine Rec
Lyrics Ref: Sokol Marsi
Choreography: Tan Brama Academy
Skenografi: Florenc Bardhi
Kamera & Dron: Olti Almeta
Nori JD
Special efx:VisiGega Light and Sound
M.U.A: Sallon Monika
Thnx to: Miss Jeny Shshka
Restorant Tarantella

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: marenglen_boja
Follow Altin Sulku on:
►Instagram: altin_sulku
Follow Stine on:
►Instagram: stine_records
Follow Estia Film on:
►Instagram: estia_film
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/0HPl1Vnh0GmDZwd3fUCoXA
iTunes: music.apple.com/us/album/era-feat-stine-single/1553746801
#AltinSulku #Stine #Era

Komente 

 1. Marinela nela

  Marinela nela

  2 ditë më parë

  💔💔💔💔💔💘💘💘

 2. E. D.

  E. D.

  3 ditë më parë

  Duhet te behej shkak virusi qe kengetaret tane nuk udhetojn dot jasht shtetit per te bere klipet......qe me ket rast te shohim bukurite e Shqiperise 🙄👍🏼 Por kenga shum e bukur anyway 🤗

 3. Barbie Melina

  Barbie Melina

  4 ditë më parë

  Me ne fund nje keng qe do e degjoj dit per dit per qejf 😍😍

 4. balo loko

  balo loko

  4 ditë më parë

  Kjo eshte e vjedhur nga greket..fisai apopse apo to spazmeno mu to tsami..plutarxos..

 5. Marghe

  Marghe

  5 ditë më parë

  Na kishte munguar ky ze😍Stine sa mire qe u riktheve ne baladat qe te shkojne aq shume per shtat.. Nje bashkpunim shume i bukur bravo cuna

 6. TONIEL TONI

  TONIEL TONI

  6 ditë më parë

  🔝

 7. Di Ko

  Di Ko

  6 ditë më parë

  Nice

 8. S M

  S M

  6 ditë më parë

  Këngë e vjedhur

 9. Bukra Agolli

  Bukra Agolli

  6 ditë më parë

  Erdhe si era dhe ike shpejt 😞

 10. Bukra Agolli

  Bukra Agolli

  6 ditë më parë

  Fry er e ftoht dhe trupin tim se ngrohë as zjarri 😔

 11. Teresa Pjetri

  Teresa Pjetri

  7 ditë më parë

  Kjo super keng me super kengetar ka kaq pak klikime shko melisa nje dit 1 mln ne kurr nuk i vlersojm sa duhet

 12. Ailsa Ni

  Ailsa Ni

  8 ditë më parë

  Si emri im qenka edhe titulli i kenges super kenge Suksese ❤❤💙💙💙💙💙👏👏👏

 13. Alda Xhika

  Alda Xhika

  9 ditë më parë

  Bravo nje keng shum shum e bukur shum ze te bukur te dy 🤗😍😍😍

 14. Ludovik Kociaj

  Ludovik Kociaj

  9 ditë më parë

  Me te mirët !

 15. Alda Xhika

  Alda Xhika

  9 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏😥

  • Ailsa Ni

   Ailsa Ni

   8 ditë më parë

   1:14

 16. Nora Vesele

  Nora Vesele

  9 ditë më parë

  Suksese👌🙌👏👏

 17. visi pashkaj

  visi pashkaj

  9 ditë më parë

  like kush mendoj qe në kte kenge ishte dhe Era Istrefi.😃

 18. Marinela kumria

  Marinela kumria

  9 ditë më parë

  Suksese ❤👏👏💓💓💓💓

 19. Ilirjeta ilirjeta

  Ilirjeta ilirjeta

  9 ditë më parë

  Sa bukur 😍

 20. Artemis Marku

  Artemis Marku

  10 ditë më parë

  U rrita me kenget e Stines, do jet me i miri per mua edhe pas 1 mln vjetesh, respekt pa fund

 21. Silvana Canaku

  Silvana Canaku

  10 ditë më parë

  Eshre me te vertet shum e bukur jenj fantastik .Kur e degjova me ktheu mbarapsh me vite 🥰

 22. Shenvalentin 2021

  Shenvalentin 2021

  10 ditë më parë

  Shum shum keng ebukur bravo 👏👏👏👏👏👏👏

 23. Βαλεντίνα Tv

  Βαλεντίνα Tv

  10 ditë më parë

  Refreni komplet i vjellur nga kenga qe kendon kengetari grek Jani Plutarkos . Fisai poli apto spazmeno mu to xhami 😂😂😂😂😂

 24. seeni gzty

  seeni gzty

  10 ditë më parë

  Gjithmon e kam adhuruar ket kenge 😊

 25. Gerta B.N

  Gerta B.N

  10 ditë më parë

  Gjithmon e kam adhuruar ket kenge 😊

 26. Amra Dashballa

  Amra Dashballa

  10 ditë më parë

  Suksese 🥰

 27. Perla Περλα

  Perla Περλα

  10 ditë më parë

  👏👏👏👏👏

 28. Sigh Hrio

  Sigh Hrio

  11 ditë më parë

  Jeni te dy njishat e Dibres.jeni njisha dibranet e mi

  • seeni gzty

   seeni gzty

   10 ditë më parë

   Super keng krenar dibra me ju

 29. bcvbb hyui

  bcvbb hyui

  11 ditë më parë

  Fryn ere ne shpirtin tim lenduar sot nga malli.😢

 30. Ledi Luli

  Ledi Luli

  11 ditë më parë

  1:14

 31. ANIL XHANGOLI OFFICIAL

  ANIL XHANGOLI OFFICIAL

  11 ditë më parë

  Super 👌

 32. Boni Durres

  Boni Durres

  11 ditë më parë

  Shum Bukur

 33. Jo Na

  Jo Na

  11 ditë më parë

  Nostalgji 🥺 Love this song👊🔥

  • bcvbb hyui

   bcvbb hyui

   11 ditë më parë

   😍💘

 34. Memet Rukaj

  Memet Rukaj

  11 ditë më parë

  Ca' tipi ky keng pa' lidhje

 35. Erjola Llangozi

  Erjola Llangozi

  12 ditë më parë

  Si emri im qenka edhe titulli i kenges super kenge Suksese ❤❤💙💙💙💙💙👏👏👏

 36. Dimri oh

  Dimri oh

  12 ditë më parë

  👍🏼

 37. Dimri oh

  Dimri oh

  12 ditë më parë

  Nice Altin and Stine

 38. Alban Bitri

  Alban Bitri

  12 ditë më parë

  Super kong bravo dibraaa

 39. Lalala Lalala

  Lalala Lalala

  12 ditë më parë

  Na knaqet syte me detin per kange pa lidhje

 40. Albanian boay

  Albanian boay

  12 ditë më parë

  🥇🥇🥇

 41. Olti Sdn

  Olti Sdn

  12 ditë më parë

  Si gjithmon me super hite STINE BRAVO !!

 42. unlock phones

  unlock phones

  12 ditë më parë

  Super keng krenar dibra me ju

 43. Giwrgos Tsobanis

  Giwrgos Tsobanis

  13 ditë më parë

  Giannis ploutarxos fysaei polu

 44. Erikson Tola

  Erikson Tola

  13 ditë më parë

  Suksese o voca e DIIBRES ju prsh kshu duhet tan artistat DIBRANE te jen bashk 👑❤

 45. Fjoralda Leka

  Fjoralda Leka

  13 ditë më parë

  Superrr👏👏

 46. Zhani Bejto

  Zhani Bejto

  13 ditë më parë

  😍😍😍

 47. E Rexhina

  E Rexhina

  13 ditë më parë

  😍💘

 48. Maria

  Maria

  13 ditë më parë

  Nostalgji Bravo Bisha

 49. Arbjol Rabija

  Arbjol Rabija

  13 ditë më parë

  Super hallall ja u beft zoti cuna jeni yje

 50. Diana Kulli

  Diana Kulli

  13 ditë më parë

  Stine ⭐

 51. Ina Inva

  Ina Inva

  13 ditë më parë

  Suksese kanga e re 👏👏😘😘❤❤😍😍

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 52. Rono Vata

  Rono Vata

  13 ditë më parë

  HIT🙏🎶

 53. Rea Ree Rea 777

  Rea Ree Rea 777

  14 ditë më parë

  Urime,Era quhet mbess ime 😇💜🙏 eshte vetem 8 muajshe dhe eshte lumturia e jetes time te trazuar!

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 54. Albertina Qorrajjj

  Albertina Qorrajjj

  14 ditë më parë

  You guys are the best !!!! 👏🏻👏🏻👏🏻

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 55. Drini Trupja

  Drini Trupja

  14 ditë më parë

  Super bashkpunim,tkesh kshu muzikantesh e te degjosh don xhonin vetem shqiptart e bejn

 56. Arjana Jakimi

  Arjana Jakimi

  14 ditë më parë

  Dy zera shum te bukura,bravoooo Dibra!!

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 57. KING EDB ALREAL G

  KING EDB ALREAL G

  14 ditë më parë

  Ktu ska fjal per komlimente ...thjesht suksese🌷❤👊🙏☝🔥💣

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 58. blerim sadikllari

  blerim sadikllari

  14 ditë më parë

  👏👏👏👏

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 59. Agron Vija

  Agron Vija

  14 ditë më parë

  💥💥💥💥💥💥💥💥

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 60. Klajdi claydee

  Klajdi claydee

  14 ditë më parë

  Super 👑👑

 61. Anja Jolla

  Anja Jolla

  14 ditë më parë

  Super 🔥❤️

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 62. Tia Sina

  Tia Sina

  14 ditë më parë

  Woww bellissimo 😲😍😍😍❤❤❤🇦🇱🇦🇱

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 63. Muhametaj 07

  Muhametaj 07

  14 ditë më parë

  Erdha per te pare xhenin ❤️

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 64. Ervis Official

  Ervis Official

  14 ditë më parë

  Hey Altin, Stine esht rrit me autotune po ti cne me kte version kaq ftoht origjinali kenges me mire te ishte vendos si ishte sesa ky version i ri...

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 65. Edvini Tirane

  Edvini Tirane

  14 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👏👏👏👏👏👏👏👏

 66. Jonida Katzner

  Jonida Katzner

  14 ditë më parë

  Suksese!

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 67. Andreas Mengri

  Andreas Mengri

  14 ditë më parë

  Stine different level 🔥

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 68. Blledi

  Blledi

  14 ditë më parë

  Suksese vocat e Dibres 🔥💣🦁🦁🙌

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 69. tiku milan

  tiku milan

  14 ditë më parë

  Erdhi legjenda me stilin e vet Esti Aje Mi

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 70. Silva Lusi

  Silva Lusi

  14 ditë më parë

  Super keng

 71. Genti Gentian

  Genti Gentian

  14 ditë më parë

  Fryn era ne shpin time, Jo verme ere,😭😭 Shume e bukur, complimenti cuna.,🥰

 72. Unnamed@KT

  Unnamed@KT

  14 ditë më parë

  Ky stine ja ka heq lezetin muzikes sa her kendon ai e bej skip 😏

 73. 003 Bx

  003 Bx

  14 ditë më parë

  O xheni shaska o yll

 74. Mariglena Rama

  Mariglena Rama

  14 ditë më parë

  O zot nj mbrekulli 💔💔

 75. Gazmir Mema

  Gazmir Mema

  14 ditë më parë

  Sa shpejt mbaron 🤔 Shum e bukur

 76. Valentin Ago

  Valentin Ago

  14 ditë më parë

  bravo super 🙏🙏

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 77. Andy_ 25_al

  Andy_ 25_al

  14 ditë më parë

  Stine ke zerin perl presim nje duet me zinjon

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 78. Roli Landi

  Roli Landi

  14 ditë më parë

  Une jam fanatik dhe dashamirs i versjonit te vjeter te kesaj kenge si shqip dhe greqish ....

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 79. Eva Alldervishi

  Eva Alldervishi

  14 ditë më parë

  Erdhe si era e ike shpejt .

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 80. Kela Hajdari

  Kela Hajdari

  14 ditë më parë

  kjo eshte kenge greke se ka ber asnjeri ngate dy Altini e kendoj vetem tani me Stine mbas 5 vjet me ylli baken ndonje varjat tjeter0

 81. AN Prod

  AN Prod

  14 ditë më parë

  Po me i brim ... vokali komplet autotune ... 👎

 82. VIDEO INTERESANTE AL

  VIDEO INTERESANTE AL

  14 ditë më parë

  Stine na kisjte marr malli 😍😍😍😍 Imagjinoni nje keng dashurie stine ft noizy😍

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 83. Giulia giuliana

  Giulia giuliana

  14 ditë më parë

  Ah kjo era shpirti ta merr ju uroj gëzuar shën valentini të gjithve te dashuruarve pos paci fatin tim që nuk bera kur pjes tek kjo fest💔💔💔

  • Giulia giuliana

   Giulia giuliana

   14 ditë më parë

   @Adelaida Ada gëzuar e dashur shpresojmë

  • Adelaida Ada

   Adelaida Ada

   14 ditë më parë

   Gezuar e dashur , por kur nuk e pret vjen vet dashuria ♡

 84. Andrej Stojanovski

  Andrej Stojanovski

  14 ditë më parë

  Uaaauu suer kenge bravo dy zera te mrekullushem 👌👌🤗🤗

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 85. Besnik Hasko

  Besnik Hasko

  14 ditë më parë

  E bukur kenga po nuk eshte nevoja te frymezoheni me kenge te huaja ne kemi "Eren" ton

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 86. Daniel Aris

  Daniel Aris

  14 ditë më parë

  Suksese! 👑👑

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 87. Tila Tila

  Tila Tila

  14 ditë më parë

  Kjo keng Ka vite qe eshte kenduar Por ka ndryshim me kengetarin Stine qe e shoqeron

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 88. Toni Araniti

  Toni Araniti

  14 ditë më parë

  Hiqni DORE NGA këngët te modifikuara më kompjuter 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 89. Anila Baco

  Anila Baco

  14 ditë më parë

  Siete bellissimi una canzone splendida e bellissima..non ciò parole...Altin..Dibra ca nxiher gjithmon kengetar..shuuuume..te medhenje..por nje kombinim shume i bukur me Stin..suksese...siete meravigliosi e bellissimi..con rispetto Gessi Nila itali Firenze 🌟⭐ ❤️ sono di Valona però il mio sangue...di mio..babo..Dibra...

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 90. Jani Torra

  Jani Torra

  14 ditë më parë

  Edhe ne 2021 vazhdojme te kopjojme

  • VIDEO INTERESANTE AL

   VIDEO INTERESANTE AL

   14 ditë më parë

   Gjeja me e bukur kjo esht remake nqf se kupton 2 gjera nga muzika

 91. Roovi

  Roovi

  14 ditë më parë

  Like it ❤

 92. Antonis Taushani

  Antonis Taushani

  14 ditë më parë

  Super 👌 ❤️ 😍 😍 o Stine ka qen gjithmon I Mir dhe I pelqyer 😍😍😍🤗🤗🤗na I prek pak telat tani😢😢

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 93. ornela bela

  ornela bela

  14 ditë më parë

  Bravo Altin, dhe Stine dy 💞💞💞💞

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 94. xhuliano mucollari

  xhuliano mucollari

  15 ditë më parë

  🔥🔥🔥 na keni fut ne mendime me ket muzik .👏👏👏👏👏 ..bravo jeni t pa pare

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 95. Power Dinami

  Power Dinami

  15 ditë më parë

  Dhe pas 30 vjetesh prap duke emituar kenge greke,shko re be ndo nje pune tjeter se kjo ka sh.vite ne greqi dhe tani me se preferon njeri.

 96. Dionel Shajaku

  Dionel Shajaku

  15 ditë më parë

  Sa zë të ëmbël ka stine talent i math

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 97. Antonella Kovaci

  Antonella Kovaci

  15 ditë më parë

  00:34 sa bukur tingëllon zeri Stines. ❤ Je legjendar definitivisht!

  • Andreas Mengri

   Andreas Mengri

   13 ditë më parë

   💯

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 98. Saimir Muhaxhiri

  Saimir Muhaxhiri

  15 ditë më parë

  Kopjo nga kenga fryn shum nga xhami thyer. Janis plutarkos.

 99. Gamingplay01

  Gamingplay01

  15 ditë më parë

  🔥🔥🔥

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

 100. Eldi Plaku

  Eldi Plaku

  15 ditë më parë

  Stine ka histori ne fushen e muzikes, stine Eshte legjende dhe jane te paket ato qe e kuptojne Sh mire frymen e tije, stine ka lene gjume te medha 🙏🙏🙏

  • Block Hand Test

   Block Hand Test

   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alpast.info/one/video/bHmBsqtrmKLQh8Q

Faqja Tjeter