Alban Skenderaj - Miremengjes (Official Video HD)

Now available on
Deezer: www.deezer.com/album/13118918
Spotify: open.spotify.com/album/3YsAWx...
iTunes: itunes.apple.com/us/album/mir...

E vetmja Faqe zyrtare ne FACEBOOK:
Alban Skenderaj: AlbanSkender...

Komente 

 1. Arben Alcani

  Arben Alcani

  4 ditë më parë

  ❤ 💑 ❤ 🌹 🍉 🍸 🍉 ❤ T'përshëndes Elita 👋 ❤ Mirëmëngjes sybukura ime 😍

 2. Joakim GAMER

  Joakim GAMER

  6 ditë më parë

  2021

 3. Alma Malaj

  Alma Malaj

  Muaj më parë

  Kjo kenga eshte shume e bukur💜💜💜💙💙

 4. Edmond Bicaku

  Edmond Bicaku

  Muaj më parë

  10/06/2021 kush po e dëgjon?

 5. Pranvera Myrko

  Pranvera Myrko

  2 muaj më parë

  😍🤩😘😗☺😚

 6. Pranvera Myrko

  Pranvera Myrko

  2 muaj më parë

  😀😀😀😀😀❤❤❤❤❤

 7. Vladimir Rakipi

  Vladimir Rakipi

  2 muaj më parë

  Super këngë.. talent i rrallë

 8. LEGEND N431 YT

  LEGEND N431 YT

  2 muaj më parë

  2021 a e ngjo naj 1 ???

 9. Kristina Koxhaj

  Kristina Koxhaj

  2 muaj më parë

  Albani artisti me i mire i ter koherave

 10. Helena Miha

  Helena Miha

  3 muaj më parë

  !@#$%^&*()

 11. Labe Albania

  Labe Albania

  3 muaj më parë

  2021👏👏👏❤️❤️❤️

 12. Migel Dulillari

  Migel Dulillari

  3 muaj më parë

  Bravo alban skenderaj!

 13. Arben Alcani

  Arben Alcani

  3 muaj më parë

  Mirmëngjes Më jep një kafe të lutem Një dopio ekspres Një karrige të ulem E të pres E pastaj të pērshëndes

 14. Emi Canaj

  Emi Canaj

  3 muaj më parë

  Mirmengjes... dhe 100 te tjera per ty yll 😊😘!!!

 15. Elisa Metaj

  Elisa Metaj

  3 muaj më parë

  Like kush e dgjon 2021

 16. Ar Rildi

  Ar Rildi

  3 muaj më parë

  kush e degjon 2021

 17. Asrin Rexhep

  Asrin Rexhep

  4 muaj më parë

  2021

 18. carla natividad del mar benites

  carla natividad del mar benites

  4 muaj më parë

  🥰🥰🥰😘😘😘 i love you albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 saludos desde sud america 🇦🇱🇦🇱🤩🤩😘😘

 19. Sanduleac Cristina

  Sanduleac Cristina

  4 muaj më parë

  Fol shqip

 20. Bianca Gega

  Bianca Gega

  4 muaj më parë

  ♥️

 21. Edona Levendi

  Edona Levendi

  4 muaj më parë

  Lovi it

 22. Nola Kalemaj

  Nola Kalemaj

  4 muaj më parë

  H

 23. Drini jahaj 1

  Drini jahaj 1

  5 muaj më parë

  2021 , vetem une ?✌😂

  • seli iles

   seli iles

   26 ditë më parë

   @whatsthepointoflife same

  • dying inside

   dying inside

   26 ditë më parë

   sje vetem

  • whatsthepointoflife

   whatsthepointoflife

   Muaj më parë

   edhe un hehe se di nga me doli po e kendoja ne mengjes edhe thash ta degjoj njeher

  • seli iles

   seli iles

   Muaj më parë

   Po un ktu😜🤣

  • 2WGRamer nick

   2WGRamer nick

   Muaj më parë

   Edhe une😇

 24. Kadri Cela

  Kadri Cela

  5 muaj më parë

  Like kush e degjon ne 2021

 25. Damiano

  Damiano

  5 muaj më parë

  2021 😭🔥

 26. adriana tafa

  adriana tafa

  5 muaj më parë

  Like 2021 se akoma e degjon

 27. Erlinda

  Erlinda

  6 muaj më parë

  Mua che vajzave te mia na ben shoqeri çdo mengjes kur vemi ne shkoll.. te adhurojm te treja 🥰

 28. Eliza Jonuzi

  Eliza Jonuzi

  6 muaj më parë

  2021 and I’m still here 🫀

 29. Rustem Sheshi

  Rustem Sheshi

  6 muaj më parë

  2021💞💗💞💗💞💗💞💗

 30. Marsela Dalipi

  Marsela Dalipi

  6 muaj më parë

  Like kush e degjon ne 2021 ❤️❤️❤️😍😍😍

 31. Valbona Lame

  Valbona Lame

  6 muaj më parë

  Jeni i talentuar

 32. Jona

  Jona

  7 muaj më parë

  Me mungojne kohet e dikurshme!

 33. 22erion

  22erion

  7 muaj më parë

  25/12/20 Erdhi momenti

 34. GAMES COUNPLAY MAnD8i

  GAMES COUNPLAY MAnD8i

  7 muaj më parë

  2020 be like

 35. Shefki Meka

  Shefki Meka

  7 muaj më parë

  Cool dude bravo te lumte

 36. 47nation

  47nation

  7 muaj më parë

  Mirmengjes 2021

 37. glensa dtj

  glensa dtj

  8 muaj më parë

  😻

 38. Ikena Nikki

  Ikena Nikki

  8 muaj më parë

  trying to be paolo nutini @candy 🍬 but is nice albanian version

 39. A Demaj

  A Demaj

  8 muaj më parë

  After so many years 🥺

 40. Familja Cenko

  Familja Cenko

  8 muaj më parë

  L

 41. Andi AI

  Andi AI

  8 muaj më parë

  tani po mesojm kete kenge une me shoket e klases, goxha e bkr

 42. Mendis Prizreni

  Mendis Prizreni

  8 muaj më parë

  Alban Skenderaj

 43. Mendis Prizreni

  Mendis Prizreni

  8 muaj më parë

  Alban Skenderaj Mirgjes

 44. Laura Ajdini

  Laura Ajdini

  9 muaj më parë

  Je kengetari im i preferuar nga gjithmone 💙💙🌈🌈🌈🌈

 45. Era Zhupani

  Era Zhupani

  9 muaj më parë

  Si quhet kënga që dëgjohet pak në background në videoklip në fillim fare?

 46. Mars Sars

  Mars Sars

  9 muaj më parë

  Can't Understand but i like it im from philippines

 47. Almar Myrtaj

  Almar Myrtaj

  9 muaj më parë

  poggers

 48. luljeta gojani

  luljeta gojani

  9 muaj më parë

  Te puc alban

 49. Arben Alcani

  Arben Alcani

  10 muaj më parë

  .............................................................................mirëmëngjes....................................................

 50. Ani Ani

  Ani Ani

  10 muaj më parë

  Haha

 51. Teuta Gjeka

  Teuta Gjeka

  10 muaj më parë

  26 shtator 2020 ..Alban je 1....

 52. Arben Alcani

  Arben Alcani

  10 muaj më parë

  Mirëmëngjesi . Mirëmëngjesi ashtu siç thotë e flet vetë kjo këngë. Shumë e mëngjes i mirë Fillion duke shijuar këto'a "EMBELSIRA", e pastaj të kripura , ha ha ha!

 53. Arben Alcani

  Arben Alcani

  10 muaj më parë

  E përsëri ti them: mirëmëngjesi

 54. Greta R

  Greta R

  10 muaj më parë

  Vajza ne klip qenka bere sekretare e pergjitheshme ne ministrin e brendeshme. Bravo vajza 😂

 55. Alketa Elezi

  Alketa Elezi

  10 muaj më parë

  Bravo per kenget qe ben ekendon

 56. Azem Disha

  Azem Disha

  10 muaj më parë

  3e

 57. Peter Johnssen

  Peter Johnssen

  10 muaj më parë

  2020 still gold

 58. 吴鹏

  吴鹏

  10 muaj më parë

  I love this song

 59. Labinot Pllana

  Labinot Pllana

  11 muaj më parë

  Perfect

 60. Aida Paja

  Aida Paja

  11 muaj më parë

  Teksti: Me jep nje kafe te lutem nje dopio Express Nje karrige te ulem dhe te pres Ti ne Kripen e detit embel rrezaton Nje buzeqeshje te fshehur ma dergon Si t'ja bej si t'ja them Zemren t'ja shfletoj E ndrojtje t'mos kem Ti them Miremengjes ti them miremengjes Zemra me dergoi te pershendes Ti them Miremengjes ti them miremengjes Dhe nje dit me shum s'dua te pres Dhe te nisem me te neper brigje me te Te ecim deri ne perendim Te harrohem me te e te behemi nje Me thuaj do te kem kaq guxim kaq guxim Me jep nje pije te lutem nje dopio konjak Emocionet te shuhen pak nga pak Ti me rrezet e diellit t'derdhur neper trup Floket shtese te ylberit permbi sup Si t'ja bej si t'ja them Zemren t'ja shfletoj E ndrojtje t'mos kem Ti them Miremengjes ti them miremengjes Zemra me dergoi te pershendes Ti them Miremengjes ti them miremengjes Dhe nje dit me shum s'dua te pres Dhe te nisem me te neper brigje me te Te ecim deri ne perendim Te harrohem me te e te behemi nje Me thuaj do te kem kaq guxim Dhe ne te djatht Dhe ne te majt Po me huton shikimi i saj Erdhi momenti qe sfiden ta pranoj (REF 2x) Ti them Miremengjes ti them miremengjes Zemra me dergoi te pershendes Ti them Miremengjes ti them miremengjes Dhe nje dit me shum s'dua te pres Dhe te nisem me te neper brigje me te Te ecim deri ne perendim Te harroja me te e te behemi nje Me thuaj do te kem kaq guxim kaq guxim (kaq guxim , kaq guxim) Pak llogarin te lutem nje tjeter nate te pres...

  • Angie Sol

   Angie Sol

   Muaj më parë

   Thank you. ❤️

 61. suela s

  suela s

  11 muaj më parë

  E imagjinoji bukur por ne te vertete nuk Pati guxim ti thote as mirmengjes ..... duhet patur guxim ....... Gjithsesi kenga ishte shume e bukur un kam vite qe I degjoj dhe pelqej kenget e tua Alban !!!

 62. Arta Mezuraj

  Arta Mezuraj

  11 muaj më parë

  Df

 63. KING EDB ALREAL G

  KING EDB ALREAL G

  11 muaj më parë

  Respekte alban je 1 vlla ne muzikat e tua perfekte🙏✌🌟👊

 64. Ana Gjoka

  Ana Gjoka

  Vit më parë

  Bravo Alban.Je nje artist shume I mire.Kenge fantastike

 65. besart 1

  besart 1

  Vit më parë

  ne kohen e virusit kush e degjon 🤣 respekt 🖤

 66. A A

  A A

  Vit më parë

  Big love from saudi Arabia to Albania

 67. valbona Loloçi

  valbona Loloçi

  Vit më parë

  Like kush e degjon tani kte kenge, Kenget e Albanit i degjon pavarsisht kohes qe kalon .

  • Genti c

   Genti c

   8 muaj më parë

   Mire ke folur zonje

  • Roskan Alla

   Roskan Alla

   9 muaj më parë

   Stine 🤴

  • ELA HOXHA

   ELA HOXHA

   11 muaj më parë

   Kenget e Albanit nuk kan vdekje kurr do degjohen me shekuj e shekuj un jam nje fanse e dy 🌟🌟👑👑ne shqipri FLORI Mumajesi dhe ALBAN Skenderaj si degjoj fare kenget e huaja... A💖F 👑👑🌟🌟

 68. Lype Dervishi

  Lype Dervishi

  Vit më parë

  fr

 69. artina krasniqi

  artina krasniqi

  Vit më parë

  Òm

 70. Gesti Murollari

  Gesti Murollari

  Vit më parë

  Bravo

 71. KROLO TV

  KROLO TV

  Vit më parë

  ☕🪑🌞

 72. Klodjana Velmishi

  Klodjana Velmishi

  Vit më parë

  Je yll😘😘😘🤩👌

 73. Henrique Davanso Pechoto

  Henrique Davanso Pechoto

  Vit më parë

  WAW.... SUPER miremengjiese mbar boten.... edhe ketu ne Brazili.... Miremengjes

 74. Diana Kosovare

  Diana Kosovare

  Vit më parë

 75. Alb Account

  Alb Account

  Vit më parë

  2020 ndonje???🤔🤔

  • Migel Dulillari

   Migel Dulillari

   3 muaj më parë

   Une😀

 76. Vanessa Pico Anaya

  Vanessa Pico Anaya

  Vit më parë

  ¡Me encanta! Desde Colombia =)

 77. Olta Xhaja

  Olta Xhaja

  Vit më parë

  kush e degjoi ne 2020

 78. O T

  O T

  Vit më parë

  One word I know in Albanian!!! Yay 😀

 79. Fatime Likmeta

  Fatime Likmeta

  Vit më parë

  Je nje kengetar i pazevendesushem complimenti......

 80. xxAnnaxx 123

  xxAnnaxx 123

  Vit më parë

  Ju lutem like kush e degjon kengen

 81. Tom prince

  Tom prince

  Vit më parë

  dunno what hes saying but i love it

 82. Serxho Gjoni

  Serxho Gjoni

  Vit më parë

  2020😂

 83. LYRICS universe

  LYRICS universe

  Vit më parë

  Awwwwww kitara te preferuarat e mija

 84. Amina Mema

  Amina Mema

  Vit më parë

  Bravo

 85. Ardian Morina

  Ardian Morina

  Vit më parë

  2020???

 86. the bossman

  the bossman

  Vit më parë

  Te vuoi fare rissa con noi io albaneso e shetito

 87. Kreshnik Bali

  Kreshnik Bali

  Vit më parë

  Na kënaqe shpirtin ore aman 😅

 88. Ardian Shani

  Ardian Shani

  Vit më parë

  Teksti Me jep nje caffe te lutem nje dopio Express Nje karrike te ulem dhe te pres Ti ne Kripen e detit embel rrezaton Nje buzeqeshje te fshehur ma dergoj Si t'ja bej si t'ja them Zemren t'ja shfletoj E ndrojtje t'mos kem Ti them Miremengjes ti them miremengjes Zemra me dergoi te pershendes Ti them Miremengjes ti them miremengjes Dhe nje dit me shum s'dua te pres Dhe te nisem me te neper brigje me te Te ecim deri ne perendim Te harrohem me te e te behemi nje Me thuaj do te kem kaq guxim kaq guxim Me jep nje pije te lutem nje dopio konjak Emocionet te shuhen pak nga pak Ti me rrezet e diellit t'derdhur neper trup Floket shtese te ylberit permbi sup Si t'ja bej si t'ja them Zemren t'ja shfletoj E ndrojtje t'mos kem Ti them Miremengjes ti them miremengjes Zemra me dergoi te pershendes Ti them Miremengjes ti them miremengjes Dhe nje dit me shum s'dua te pres Dhe te nisem me te neper brigje me te Te ecim deri ne perendim Te harrohem me te e te behemi nje Me thuaj do te kem kaq guxim kaq guxim Dhe ne te djatht Dhe ne te majt Po me huton shikimi i saj Erdhi momenti qe sfiden ta pranoj Ti them Miremengjes ti them miremengjes Zemra me dergoi te pershendes Ti them Miremengjes ti them miremengjes Dhe nje dit me shum s'dua te pres Dhe te nisem me te neper brigje me te Te ecim deri ne perendim Te harroja me te e te behemi nje Me thuaj do te kem kaq guxim kaq guxim (Kaq guxim, kaq guxim) Pak llogarin te lutem nje tjeter nate te pres...

 89. maroje kralj

  maroje kralj

  Vit më parë

  Love fromm croatia Albanian music 🇦🇱

 90. Big Dream

  Big Dream

  Vit më parë

  A sikur te ishin kaq te thjeshta vajzat si ne vidioklip te te donin edhe pse me biciklet , Po ske 1 makine te mire ste afrohen .. 20.5.2020 Shpresoj te jeni mire

 91. Sab Demiri

  Sab Demiri

  Vit më parë

  😂😂😂😂

 92. ρολαντ μητραι

  ρολαντ μητραι

  Vit më parë

  Bukur Ti them mirmengjesi 😍

 93. Gabriela Petriti

  Gabriela Petriti

  Vit më parë

  kush e degjon ne 2020?

 94. elsa xega

  elsa xega

  Vit më parë

  Shume ze irrall dhe melodioz

 95. Marios

  Marios

  Vit më parë

  2020?

 96. Defrim Demce

  Defrim Demce

  Vit më parë

  kush e pelqen kete kenge te bej like.

 97. Defrim Demce

  Defrim Demce

  Vit më parë

  kenge me te bukura te dashuris eshte kjo.

 98. Lorik Fusha

  Lorik Fusha

  Vit më parë

  2020 hala ngohet o zot po e qet muzik tknaq ❤️

 99. Mikel Mikel

  Mikel Mikel

  Vit më parë

  Kush e degjon ne 2020 like

 100. Eagles Beqa

  Eagles Beqa

  Vit më parë

  2020

Faqja Tjeter