Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

Now available on
Deezer: www.deezer.com/album/13074600
Spotify: open.spotify.com/album/1nsS09...
iTunes: itunes.apple.com/us/album/vet...

Profili zyrtar ne Facebook:
pages/Alban-S...

Komente 

 1. Jona Zere

  Jona Zere

  3 orë më parë

  Si te Mo's e dua shum ate🥺💔?

 2. Arben Alcani

  Arben Alcani

  4 ditë më parë

  ........................................ ........................................ ❤ Se ti je Motiv i jetës time Veç për ty do të jetoj Ti më bën ...................... ❤ ........................................ ..........................................

 3. Liljana Myrtaj

  Liljana Myrtaj

  4 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🙋‍♀️🙋‍♀️gusht 2021??

 4. Leonard Troka

  Leonard Troka

  6 ditë më parë

  💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💜💜💜💜💜💜

 5. Gjeni Azemi

  Gjeni Azemi

  7 ditë më parë

  Korrik 2021🌹

 6. Deshiza Kabili

  Deshiza Kabili

  10 ditë më parë

  Eshte kenge qe nuk vdese kurre ♥️

 7. Κώστας Τσάνε

  Κώστας Τσάνε

  11 ditë më parë

  2021

 8. Stephanie Roth

  Stephanie Roth

  12 ditë më parë

  🥲

 9. Heart Love

  Heart Love

  13 ditë më parë

  Isn't it better asleep ,,, at least u dont feel nothing............

 10. Leo Serka

  Leo Serka

  16 ditë më parë

  17 /07/2021😘😘😘

 11. Endri_prifti4 ☑️

  Endri_prifti4 ☑️

  16 ditë më parë

  7.07.2021 mendoni dhe ju se kjo kenge nuk vdes kurre ??

 12. John Bob

  John Bob

  17 ditë më parë

  Kjo eshte kenga me e mire e te gjitha koherave ne shqiperi

 13. Hello People

  Hello People

  19 ditë më parë

  Si ka mundesi qe kjo kenge te kete vetem 12M 😕

 14. hirberto mandrri

  hirberto mandrri

  21 ditë më parë

  Une po

 15. Gledja Papa

  Gledja Papa

  24 ditë më parë

  2021 💥

 16. Esmeralda Ester

  Esmeralda Ester

  28 ditë më parë

  Jo vetem ne 2021 por dhe ne shum vite me von kjo keng meriton te degjohet,shum e bukur.👏👏👏

 17. Valbona Hodai

  Valbona Hodai

  Muaj më parë

  2021 po akoma e degjojmr

 18. Dorinela Cupi

  Dorinela Cupi

  Muaj më parë

  Supeeeeer ❤

 19. Endri Endri

  Endri Endri

  Muaj më parë

  Kenhet qe po nxjerin kengtaret shiptar ne kohen e socme jan anglisht i vjellin

 20. Endri Endri

  Endri Endri

  Muaj më parë

  Kenget e vjetra jan me te bukra se kto qe dalin ne diten e socme kenget qe dalin ne kte kho sot jan te tera te vjellura

 21. Ervis Manollari

  Ervis Manollari

  Muaj më parë

  Kjo kenge do degjohet ne cdo kohe dhe ne cdo vit

 22. Alketa Nezaj

  Alketa Nezaj

  Muaj më parë

  Qershor 2021 🥰🥰🥰

 23. Shimi Shimii

  Shimi Shimii

  Muaj më parë

  2021?😛

 24. Manu Hasa

  Manu Hasa

  Muaj më parë

  💕💕💕🌷🌷🌷💐💐💐

 25. kena kena

  kena kena

  Muaj më parë

  Peeeerl...2021...🙏❤️👏

 26. Laura Pura

  Laura Pura

  Muaj më parë

  Perlē mbetet dhe sot🔮

 27. Mirela Gapaj

  Mirela Gapaj

  Muaj më parë

  ❤❤❤❤❤❤

 28. B.F

  B.F

  Muaj më parë

  Qërshor 2021

 29. dancing_on_the_valentine83

  dancing_on_the_valentine83

  Muaj më parë

  I don't know Albanian very well, only few words. But I really love how this language sounds. It's very unique.

 30. shaban kullolli

  shaban kullolli

  Muaj më parë

  Ky është gjeni pa diskutim. Çdo germe tingëllon 👏👏👏🎶🎶

 31. Messi Lionel

  Messi Lionel

  2 muaj më parë

  2021 ???

 32. Viola Xhangoli

  Viola Xhangoli

  2 muaj më parë

  Un nuk e di sa her e degjoj kete keng dhe me duket sikur e degjoj per her te pare.

 33. IkebinAlbo :

  IkebinAlbo :

  2 muaj më parë

  Shumë kenge e mire 🙏🏻

 34. Dilan Locaj

  Dilan Locaj

  2 muaj më parë

  21☀️

 35. Rodjana Seferaj

  Rodjana Seferaj

  2 muaj më parë

  2021 ❣

 36. Albert Bicaku

  Albert Bicaku

  2 muaj më parë

  po ne 2022 do edegjoj njeri😂😂

 37. Lorenc Sokoli

  Lorenc Sokoli

  2 muaj më parë

  2021 ngelet gjithmon super , kush e degjon akoma 👏👏

 38. Berlin Berlin

  Berlin Berlin

  2 muaj më parë

  allahu te rujt diamant je

  • IkebinAlbo :

   IkebinAlbo :

   2 muaj më parë

   Jo allahu. Ne jemi shqiptar. Zoti 🇦🇱

 39. ela ela

  ela ela

  2 muaj më parë

  Vetem per ty do jetoj 💕💕💕

 40. laurel calliku

  laurel calliku

  2 muaj më parë

  😇😇😇

 41. ADRIATIK Hoxha

  ADRIATIK Hoxha

  2 muaj më parë

  E papame Akoma e degjoj.

 42. Bardha Malaj

  Bardha Malaj

  2 muaj më parë

  Nje kenge qe nuk vdes kurr 😍

 43. Raimonda Gjikolaj

  Raimonda Gjikolaj

  2 muaj më parë

  Nuk eshte vetem kenge, eshte poezi, te ben mornica,ka vetem nje vit qe e kam zbuluar Albanin dhe nuk e le me😉☺️kam humbur shume vite, vetem per kete me vjen keq ❤️

 44. inter.milano 10

  inter.milano 10

  2 muaj më parë

  9 may 2021🙋‍♂️

 45. El Torito

  El Torito

  2 muaj më parë

  Thjesht fantastike!!!nostalgji

 46. ❄INNA*D*❄

  ❄INNA*D*❄

  2 muaj më parë

  Se ti je motiv i jetes time😍😍🎶💘🍋

 47. Shpati Keqaj

  Shpati Keqaj

  2 muaj më parë

  2050 a degjohet akoma ? Kenge e pa vdekshme👊💪💪💪

  • Shpati Keqaj

   Shpati Keqaj

   2 muaj më parë

   @❄INNA*D*❄ 👍👊👍👊

  • ❄INNA*D*❄

   ❄INNA*D*❄

   2 muaj më parë

   ✌🎶🎶

 48. MANSUR İLE EĞLENCE

  MANSUR İLE EĞLENCE

  3 muaj më parë

  Pershendeteje te gjithve nga Türkiye,po

  • MANSUR İLE EĞLENCE

   MANSUR İLE EĞLENCE

   3 muaj më parë

   Edhe un e degjoj vashdimisht, Entela İsallari

 49. Selfijaze Teli

  Selfijaze Teli

  3 muaj më parë

  2021 _2041

 50. Radovakos

  Radovakos

  3 muaj më parë

  Nje nga melodite ma te mira

 51. Ana Kevani

  Ana Kevani

  3 muaj më parë

  Super kenge👌👏👏

 52. Valentina Disso

  Valentina Disso

  3 muaj më parë

  Si gjithmone Theos

 53. Erfan Meci

  Erfan Meci

  3 muaj më parë

  Super keng je fatastik alban skenderaj

 54. vlora vlla

  vlora vlla

  3 muaj më parë

  2021 ??? kenge e pavdekshme ❤️❤️

 55. ola ola

  ola ola

  3 muaj më parë

  Ata vite të pa harruara për ne që kemi qen adoleshent ato vite 😔vetem një her të kishte ardhur koha kur ishim adoleshent

 56. Ilva Ina

  Ilva Ina

  3 muaj më parë

  11 prill 2021🥺🍎

 57. Ar Rildi

  Ar Rildi

  3 muaj më parë

  kush e degjon 2021

 58. Giovanni Colamonaco

  Giovanni Colamonaco

  3 muaj më parë

  Canzone bellissima 2021 Aprile Italia)))

 59. Mendiana Rexhaj

  Mendiana Rexhaj

  4 muaj më parë

  Hit qe qdo her ka qene eshte dhe do mbetet HIT👍👍👍02.04.21

 60. Erin Hoxha

  Erin Hoxha

  4 muaj më parë

  🎶❤️❤️🎶

 61. Kaci Soni

  Kaci Soni

  4 muaj më parë

  Kjo esh super keng 2021 akoma edegjoj😘😘❤️❤️❤️

 62. EM_PLEYZ

  EM_PLEYZ

  4 muaj më parë

  mars 2021 dhe kjo vazhdon te jete nje perle

 63. L S

  L S

  4 muaj më parë

  Smooth.

 64. Sara Korra

  Sara Korra

  4 muaj më parë

  Ervin dhe Sara pergjithmon deri ne perjetesi!❤

 65. endi89 gamer

  endi89 gamer

  4 muaj më parë

  23.03.2021

 66. SuperBook Forever

  SuperBook Forever

  4 muaj më parë

  2021 dhe ne perjetsi !!! 💙

 67. suela laci

  suela laci

  4 muaj më parë

  Leitmotiv i jetes

 68. Keep Calm

  Keep Calm

  4 muaj më parë

  ●●●●●●●● 2021 ●●●●●●●●●

 69. Ornela ori

  Ornela ori

  4 muaj më parë

  19.3.2021🥰🥰

 70. Annie Pts

  Annie Pts

  4 muaj më parë

  2021! Vetem kujtime...💗

 71. Alma Alma

  Alma Alma

  4 muaj më parë

  E dashuroj kte keng aq sa her e degjoj akoma me shum 😘

 72. gypsum works

  gypsum works

  4 muaj më parë

  I vetmi qe nuk ka ndryshuar zerin melodine tekstet dhe muziken e tij respekt pafund te gjithe perpiqen te ekspozojne trupin parate Makina te bukura neper videoklipe ndersa ky kundra rrymes ekspozon ate qe i duhet muzikes ZERIN respekte

 73. unknown person

  unknown person

  4 muaj më parë

  15 MARCH 2021 ⌛

 74. DORIAN Lushka

  DORIAN Lushka

  4 muaj më parë

  💓4,6,2008💘💘💕

 75. Din Sulejmanasi

  Din Sulejmanasi

  4 muaj më parë

  Mars 2021 . Kush po e degjon ende

 76. Κωνσταντίνα Κολλιού

  Κωνσταντίνα Κολλιού

  4 muaj më parë

  Μπραβο !! Τελειοοο!!!!!! Πολη ωραια φωνη !!!!🥰🥰🥰🥰

 77. Ervis illyrian

  Ervis illyrian

  4 muaj më parë

  E kam pronotuar per 2022

 78. Ardit Hysa

  Ardit Hysa

  4 muaj më parë

  Normale po 😔

 79. Felix London

  Felix London

  5 muaj më parë

  Like kush e degjon akoma ne 2021 🥰

 80. Ornela ori

  Ornela ori

  5 muaj më parë

  2.3.2021

 81. Asia Vrana

  Asia Vrana

  5 muaj më parë

  2021🤍🤍 Thjesht i pa arritshem 🤍

 82. Bruna Banushi

  Bruna Banushi

  5 muaj më parë

  👏👏👏

 83. Klajdi Zito

  Klajdi Zito

  5 muaj më parë

  Sa e sa er ekam dgjuar kete keng dhe sme esht mrz asnjer 😔🥺

 84. XHENISTA LULAJ

  XHENISTA LULAJ

  5 muaj më parë

  20.2.2021😊

 85. Bella gjika

  Bella gjika

  5 muaj më parë

  Super super,.

 86. Μ M

  Μ M

  5 muaj më parë

  Ti me bèn tè fle pa mendime,vetèm ty tè ènďèrrojè!

 87. Ευα ροτσι

  Ευα ροτσι

  5 muaj më parë

  2021??

 88. Brb bbxl

  Brb bbxl

  5 muaj më parë

  Ahh se qka ndrruar muzika sot.... ja se qfar esht ARTI❤

 89. Albano Lorja

  Albano Lorja

  5 muaj më parë

  2021

 90. Njazi Qoku

  Njazi Qoku

  5 muaj më parë

  Shume e bkr kjo kenge

 91. Pranvera Mehmedaj

  Pranvera Mehmedaj

  5 muaj më parë

  Un e degjova para disa ditesh te ipercoop ku punoj, se guardia ve muziken per cdo dit, ne 10 vite pun se kisha degjur te kendohej kenge shqiptare ne nje supermarket. Sa nostalgji degjova, ushtonte " se ti je motiv i jetes time"

  • Gindi Durrsi

   Gindi Durrsi

   13 ditë më parë

   @Ela ku jeton elaa

  • Gindi Durrsi

   Gindi Durrsi

   14 ditë më parë

   @Ela super keng 🙏❤

  • Gindi Durrsi

   Gindi Durrsi

   14 ditë më parë

   Super keng ska vdekje kurr

  • Pranvera Mehmedaj

   Pranvera Mehmedaj

   2 muaj më parë

   @Ela sepse e ka te fejuarin shqiptar, flas ne oren 7 te mengjesit per kengen e jo ne drek.

  • Ela

   Ela

   2 muaj më parë

   Si ka mundsi, guardia esht shqiptar? Se ktu ku jam un skam degjuar ndonjeher keng shqiptare ne Ipercoop

 92. lobi king

  lobi king

  5 muaj më parë

  E mrekullueshme ...nder plerlat e muzikes se vertete.....2021. Shkurt

 93. Xhesika Cuku

  Xhesika Cuku

  6 muaj më parë

  Kush e degjon kete mrekulli ne 2021?

 94. Tereze Jakaj

  Tereze Jakaj

  6 muaj më parë

  o zot sa i madhi je

 95. Omer Ok

  Omer Ok

  6 muaj më parë

  2021

 96. Buket Aleda

  Buket Aleda

  6 muaj më parë

  i love this song so much and TE DUA İLİRJAN.....

 97. Genna S

  Genna S

  6 muaj më parë

  E adhuroj këtë keng Ty,vetm ty Ty gjithmon ty Kush e dëgjon 2021❤❤

 98. Etleva Kulla

  Etleva Kulla

  6 muaj më parë

  Jan disa kenge qe sado vite te kalojne te bejn te ndiesh po te njejtin emocion..te prek ne thellesi te shpirtit😔😔😔cdo gje qe do doje ti thoje dikuj ne ato caste kjo kenge i thote😔😔❤😥

 99. RR 31

  RR 31

  6 muaj më parë

  2021🔥

 100. ARISTELA

  ARISTELA

  6 muaj më parë

  Hello all !!! Do ju isha shume mirenjohese nese me mbeshtesni me nje SUBSCRIBE ne kanalin tim ne youtube !!! Ju falenderoj nga zemra !!!

Faqja Tjeter