Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)

Written by Alban Skenderaj
Producer: Lorenc Aliaj
Video: Provideo

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2gHXwl...
iTunes: music.apple.com/us/album/zjar...
AcromaxMedia.lnk.to/ZjarrNeSh...

Komente 

 1. Ersi Baha

  Ersi Baha

  10 orë më parë

  Bene shume kenge te bukura bravo

 2. Agim Lazaj

  Agim Lazaj

  10 orë më parë

  💖💖💖💖💖💖💖na kenaqe shpirtin kjo kenge.eshte fiksim ime .🌟🌟💜❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 3. Adnand Dalipi

  Adnand Dalipi

  15 orë më parë

  PO JU JENI MREKULLI

 4. Suela Tushe

  Suela Tushe

  17 orë më parë

  ❤️❤️

 5. Blerina Veizi

  Blerina Veizi

  Ditë më parë

  Cfare teksti,cfare zeri,cfare interpretimi. Adhurim dhe vetem adhurim per ty Alban i pa harritshem ♥️👏👏👏👏

 6. Emi Tare

  Emi Tare

  Ditë më parë

  Na zuri gjumi dhe ne jo bebin 🤗😍😍

 7. Dhimo Official

  Dhimo Official

  Ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 8. Maria Nistor

  Maria Nistor

  2 ditë më parë

  Qualcomm puo tradure

 9. E b

  E b

  3 ditë më parë

  Super 😃😃 nje dashuri e vertet

 10. Korca Korca

  Korca Korca

  3 ditë më parë

  Rralle here godet nje kenge kaq shume👏👏👏👏👏👏

 11. Αννα Κονομι

  Αννα Κονομι

  3 ditë më parë

  Thjesht relax!!!!

 12. elhadi rajae

  elhadi rajae

  4 ditë më parë

  I love Albanian songs 🇲🇦

 13. Rudina Shaba

  Rudina Shaba

  4 ditë më parë

  Mos vdeksh kurr Alban Skenderaj je qetesi shpirterore me kenget e tua

 14. Manjola Bobo

  Manjola Bobo

  4 ditë më parë

  Je kryevepër Alban 🥰

 15. Demirel Kullolli

  Demirel Kullolli

  4 ditë më parë

  Ah sa e bukur ,nuk gjen dot fjale ta pershkruash kete kengë.Bravo alban per punen e palodhshme qe bene.👏👏👏

 16. kelina dema

  kelina dema

  5 ditë më parë

  ky eshte div ben kenge per te dashuruar, femije, per te gjithe

 17. Aristo's Pizza

  Aristo's Pizza

  5 ditë më parë

  Je gjigand

 18. Gaja CATALDO

  Gaja CATALDO

  5 ditë më parë

  Bravooo

 19. Borsh 🇦🇱

  Borsh 🇦🇱

  5 ditë më parë

  🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️👏👏

 20. Eyes of an enigmatic soul

  Eyes of an enigmatic soul

  6 ditë më parë

  Ua kaq bukur ❤️♾💙

 21. Elena Qerreti

  Elena Qerreti

  6 ditë më parë

  Shum bukur kjo kenge👏❤

 22. Adelina kuqi

  Adelina kuqi

  6 ditë më parë

  🎼👏

 23. Ben Hajruli

  Ben Hajruli

  6 ditë më parë

  Pa mare parasysh ca kenge kur t shoh se albani ka fut online nje keng te re e di se kur do ta ndegjoj do me pelqej nje artis i mrekullueshem cdo kenge me vlere i papare alban prsh nga Ilirida e maqedonis jemi nje 🇦🇱

 24. Ema Ema

  Ema Ema

  7 ditë më parë

  Si gjithmon perfect 👌🏻❤️❤️

 25. Matilda Lakaj

  Matilda Lakaj

  7 ditë më parë

  Sa te dua une ty ,nuk te do ty njeri ....

 26. Borsh 🇦🇱

  Borsh 🇦🇱

  7 ditë më parë

  👍🙋‍♀️🙋‍♂️keng e bukur.

 27. LEZA Marjani

  LEZA Marjani

  7 ditë më parë

  Shume kenge e bukur.🥰🥰🥰🌟🌟🌟🌟🌟

 28. Artur Ahmeti

  Artur Ahmeti

  7 ditë më parë

  Nuk mendoj se albani ka nevoj per tekst te shkruar posht kenges..🤣🤣🤣

 29. Monda Goga

  Monda Goga

  8 ditë më parë

  Waw🥰 sa e bukur kjo kenga me pelqen shum e degjoj dit per dite 🤩

 30. besiana anna

  besiana anna

  8 ditë më parë

  ,🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 31. Manjola Beqiri

  Manjola Beqiri

  8 ditë më parë

  Kenga me e bukur me plotkuptimin e fjales❤❤❤❤❤❤❤

 32. JoyOfficial

  JoyOfficial

  9 ditë më parë

  Alban skënderaj këngëtari i vetëm i cili ja vlen ta dëgjosh,si vetëm,si edhe ne publik

 33. Djana Tusha

  Djana Tusha

  9 ditë më parë

  Te kenaqet zemra te degjosh kenget e tua Alban Skenderaj !

 34. Teuta Kaceli

  Teuta Kaceli

  9 ditë më parë

  I vetemi kengetar qe me kenget e tij te qetesone shpirtin ne cdo kohe qe i degjone respekte 🙏🙏🙏🙏👏👏👏👏👏

 35. Lisjana Mataj

  Lisjana Mataj

  9 ditë më parë

  Sueper 👏👏👏👏👏👏⚘⚘⚘⚘⚘⚘🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 36. Ntalipi eleftheria

  Ntalipi eleftheria

  9 ditë më parë

  Super kenge na qetsoj shpirtin ky njeri me ate ze brilant ty munde te thuash me plote goje Bravo 👏

 37. Αντι Οδησεας

  Αντι Οδησεας

  9 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤🥰🥰

 38. Elona Pero

  Elona Pero

  9 ditë më parë

  Kengetari me i mire qe ka shqiperia. Nje ze qetesues, vidioklipet e tij ke qef ti shikosh.Jo me femra ,jo me lek ,jo me cigare und bla bla bla.alban skenderaj bene kenge per veshin dhe per shpirtin

 39. dajana🤘

  dajana🤘

  9 ditë më parë

  😟❤❤❤❤❤😟

 40. elona cuko

  elona cuko

  9 ditë më parë

  🇦🇲🇪🇦🇨🇿😘😘😘😘😘

 41. elona cuko

  elona cuko

  9 ditë më parë

  🇦🇪🇵🇷🇹🇷🇨🇳🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 42. Poli Tika

  Poli Tika

  9 ditë më parë

  Përfundimisht më i miri në Shqipëri Legjend do ngelesh ❤️

 43. Feti Dida

  Feti Dida

  9 ditë më parë

  Super kenge bravo je super kengetar 🥰

 44. Ή Κουζίνα της Άννας

  Ή Κουζίνα της Άννας

  10 ditë më parë

  Ja dedikoj kengen babit tim te dashur qe me iku dje😪😪😪

 45. Osmon Kasa

  Osmon Kasa

  10 ditë më parë

  Kti njeriu i mjafton vetem nje kitare dhe ben mrekulli 👍👏👏👏

 46. Rovena Uruci

  Rovena Uruci

  10 ditë më parë

  Sa fjalë të ëmbla bravo Alban skenderaj 👏👏👍

 47. its_xhes

  its_xhes

  10 ditë më parë

  O zot ça super zeri , super tekst , super videoklip , je njesh tdu pafund. SUKSESE KUDO 💖💗💓💕🌟💫✨❤💚💜💙💛

 48. Drilona Sherja

  Drilona Sherja

  10 ditë më parë

  Sa kenge e bukur😇😇😇😘😘😘😘je me i miri

 49. ❄DORINA❄

  ❄DORINA❄

  10 ditë më parë

  Wowww super🎶🎶🎶😍😍🙈💘

 50. Odeta Vava

  Odeta Vava

  10 ditë më parë

  Me kishte marre malli per nje kenge te bukur te muzikes se lehte. Bravo

 51. Klajdi Karavidha

  Klajdi Karavidha

  10 ditë më parë

  I lumte nje pershendetje e madhe nga mua

 52. Manjola Veshi

  Manjola Veshi

  11 ditë më parë

  🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 53. Mimosa Winkler

  Mimosa Winkler

  11 ditë më parë

  Keng qe te bèn te mendohesh 2here bravo keng Fantastike💥🔥👌

 54. Kamela Dogan

  Kamela Dogan

  11 ditë më parë

  🤗🥰🥰🥰DK❤

 55. Mirela Bena

  Mirela Bena

  11 ditë më parë

  Një Super hit kjo këngë Suksese🙏🙏🙏🙏

 56. Ervin Zotaj

  Ervin Zotaj

  12 ditë më parë

  Keng si albani nuk bën dot njëri 😁💪

 57. Regis Sulo

  Regis Sulo

  12 ditë më parë

  👎👎👎👎👎👎

 58. Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil

  Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil

  12 ditë më parë

  You are my world Alban♥️♥️🌏🌏🌎🌍İ love youuu♥️♥️♥️You are my favourite singer♥️♥️♥️İ forgive the world for you my love♥️♥️♥️♥️♥️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰You are my life.♥️♥️♥️you are my love forever♥️🥰🥰🌍♥️🌍♥️🌍♥️🌍♥️🌍🌍♥️🌍🥰🌍🥰

 59. Regis Sulo

  Regis Sulo

  12 ditë më parë

  Ik ere se na i shpife.shemtir

  • Regis Sulo

   Regis Sulo

   12 ditë më parë

   👎👎👎👎👎👎👎

  • Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil

   Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil

   12 ditë më parë

   💩

 60. Eda Kura

  Eda Kura

  12 ditë më parë

  ☺☺☺☺

 61. Anife Pallenga

  Anife Pallenga

  12 ditë më parë

  Keng shum ❤❤❤

 62. miri vlore

  miri vlore

  12 ditë më parë

  Kush jan keta qe i bejn dislike kesaj kenge se nuk e kuptoj

 63. Hotjan Osmani

  Hotjan Osmani

  12 ditë më parë

  Çfarë është ky vidioklip pa bythë dhe cica. Pa pikë lezeti. Vetëm një tip me kitare që këndon. 🥴🥴

 64. Mimoza Kumati

  Mimoza Kumati

  12 ditë më parë

  ❤❤💋

 65. Donjeta Zuqaku

  Donjeta Zuqaku

  12 ditë më parë

  Oder j

 66. Kloreta Kotorri

  Kloreta Kotorri

  13 ditë më parë

  nje kengeee super

 67. Kliton Isufaj

  Kliton Isufaj

  13 ditë më parë

  Bravo Alban komplimente 👏

 68. Liljana Kuqeshi

  Liljana Kuqeshi

  13 ditë më parë

  Kenge e mrekullushme 🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏👏👏

 69. Angela Hasalla

  Angela Hasalla

  13 ditë më parë

  Kjo kenge te fut ne bote tjeter🥲

 70. Blerina Gjoshi

  Blerina Gjoshi

  13 ditë më parë

  Bravo Alban nje keng super e bukur bravo🤗🤗

 71. Felleza Skendaj

  Felleza Skendaj

  14 ditë më parë

  Zeri iAlbanit eshte nje kure per stresin nje ze qe nuk merzitesh kurre duke e degjuar

 72. francesko muhametaj

  francesko muhametaj

  14 ditë më parë

  Art i paster 🥰

 73. klajdi bishani

  klajdi bishani

  14 ditë më parë

  😍😍

 74. kalia komanaku

  kalia komanaku

  14 ditë më parë

  AMAZING, ZOTI JU BEKOFTË ALBAN ❤🙏🙏💯

 75. Suela Kaloshi

  Suela Kaloshi

  14 ditë më parë

  Sa ze te bukur e te embel ke je qetsi per shpirtin Bravo super kenge Alban 👏👏👏😍😍👑👑💫💫

 76. Rajmonda Smajlaj

  Rajmonda Smajlaj

  14 ditë më parë

  Wh

 77. Anjeza Haxhiu

  Anjeza Haxhiu

  15 ditë më parë

  O zot qetesim shpirti kjo kenge 🥰👏👌

 78. veiz caka

  veiz caka

  15 ditë më parë

  Bukur👏🏻👏🏻👏🏻

 79. Eljot Sharka

  Eljot Sharka

  15 ditë më parë

  shum bukur alban 😊👍👍

 80. kekooo bobo

  kekooo bobo

  15 ditë më parë

  Shum keng e bukur dhe ze i vecant 😍🤗

 81. Ernald Shehu

  Ernald Shehu

  15 ditë më parë

  Si gjithmon vjen me perla te bukura , Te pergozoj Alban per kenget e tua te bukura qe kendon.

 82. Emrah Munishi

  Emrah Munishi

  15 ditë më parë

  Bravo Justin Bieber

 83. laura devolliar7 laura devolliar7

  laura devolliar7 laura devolliar7

  16 ditë më parë

  un kam nje verejtje duhet te heqesh mjekren se ngjan me bukur pa mjeker

 84. Besije Kercani

  Besije Kercani

  16 ditë më parë

  Zott. Ruaje kete njeri qe te kenaq shpirtin me muziken e zerin e tij 🥰 Sa te Duaaaaaaaaaaaa un tyyyyyyy💗E💗

 85. Adela Mataj

  Adela Mataj

  16 ditë më parë

  Je kengentari me I mir dhe I preferuari im je ☀☀ qe diali im te mos qaj do vetem kengent e tua

 86. Orges Gjuci

  Orges Gjuci

  16 ditë më parë

  Ze engjellore 🙏🙏

 87. flutra hatija

  flutra hatija

  16 ditë më parë

  Oh cfar zeri🙈💘

 88. Andi Çollaku

  Andi Çollaku

  16 ditë më parë

  Si kuptoj keta qe bejne dislike😏

 89. ola jola

  ola jola

  17 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰👏👏👏👌🙏🙏

 90. marena mulla

  marena mulla

  17 ditë më parë

  🥺🥺🥰

 91. Angelo

  Angelo

  17 ditë më parë

  keng shum e buker e kam degjur 100

 92. Hafsa Hoxha

  Hafsa Hoxha

  17 ditë më parë

  😊👌👌👌👌

 93. Lindita Tringa

  Lindita Tringa

  18 ditë më parë

  Po po kenge sh. e bukur.Po kenget e Albanit te gjitha te bukura jane.

 94. Edi & Joli

  Edi & Joli

  18 ditë më parë

  Joli te dua edhe me shume shpirti im ❤️❤️❤️

 95. Valmire vali

  Valmire vali

  18 ditë më parë

  Ndoshta edhe me SHummm🤍🤍🤍

 96. FF GABI

  FF GABI

  18 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 97. Jurida Paja

  Jurida Paja

  18 ditë më parë

  Qetesi shpirti çdo varge😌😌😌👏👏👏👏

 98. Andi Bardhi

  Andi Bardhi

  19 ditë më parë

  Kush jan Keta idjoter qe kan dhen lajkun emos pelqimit.kjo esht keng super

 99. Alma Koci

  Alma Koci

  19 ditë më parë

  Tekstin ju lutem

 100. Sam Store

  Sam Store

  19 ditë më parë

  Flm alban kenge e mrekullushme ❤❤❤

Faqja Tjeter