Argëtim

Alban Skenderaj - Kush ta ndien ty aromën (Official Video HD)

Music and lyrics: Alban Skenderaj
Produced by Lorenc Aliaj
Concept, script and video by Ajola Xoxa
DOP by Alexandar Krstevski
Produced by Anima Pictures
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/7LjFArtvwVA9t05zpaVIuD
iTunes: music.apple.com/us/album/kush-ta-ndien-ty-arom%C3%ABn-single/1558489833?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/KushTaNdienTyAromen

Komente 

 1. Genti Cuedari

  Genti Cuedari

  22 orë më parë

  Si gjithmon me imiri 🪙🏆

 2. ILIR SULA

  ILIR SULA

  Ditë më parë

  Ska dit mos te degjon zerin jot ishalla lart e me lart je nje kengetare i vertet.🙏

 3. Pranvera Tota

  Pranvera Tota

  4 ditë më parë

  Kur do e nxjerresh kengen tjeter

 4. Pranvera Tota

  Pranvera Tota

  4 ditë më parë

  Duhet te na perfaqsoje ne Eurovizion patieter

 5. Pranvera Tota

  Pranvera Tota

  4 ditë më parë

  Kengetari im i preferuar

 6. Sadbere Spahiu

  Sadbere Spahiu

  5 ditë më parë

  Je Këngëtari më i mir Shqiptar ,Respekt !

 7. Nikola Fejzi

  Nikola Fejzi

  6 ditë më parë

  alpast.info/one/video/nmSsv7KEZojIqsg

 8. Rozana Imeraj

  Rozana Imeraj

  8 ditë më parë

  vec duke e degjuar kengen mendon se do zhgenjehesh nga dikush qe e do shume 😥😥😥😥Nuk jetoj dot pa ty 😭😭😭😭😭

 9. Areta Vjero

  Areta Vjero

  9 ditë më parë

  ben robi nje kenge te shemtuar...po ky hic sa vjen me super kenge ben

 10. Ervin Budani

  Ervin Budani

  10 ditë më parë

  😔❤

 11. Farmira Fatm

  Farmira Fatm

  10 ditë më parë

  Si gjithmone i paarritshem ne zhanrin e tij👏

 12. Ergena Kocaqi

  Ergena Kocaqi

  12 ditë më parë

  Edhe sikur t'a kishte tradhetuar Miriami kete, kaq me zemer nuk do ti dilnin fjalet👏👏👏👏👏👑👑

 13. triton Toto

  triton Toto

  16 ditë më parë

  O vëlla.... Po ti na lexon mendimet..!! Apo ndjen çfarë ndjejmë...? Sikur ta dije.... Sa zemra bën të rrahin fort... Sa pika loti që bien,, Pa e ditur perse... Nga dhimbja e një historie të ngjashme, Apo nga vet interpretimi jot.. Nuk kam fjalë.. Je I vetmi në llojin tënd.,

 14. dhimo dhimo

  dhimo dhimo

  19 ditë më parë

  Te faleminderittt alaban per.keto pak min e me cove ne tjtr planet

 15. Sofia Sofia

  Sofia Sofia

  22 ditë më parë

  Vetem mua me ngjason me Colonen zanore" I see Red "te filmit 365 dit?!🤔

 16. next next

  next next

  23 ditë më parë

  O mbret i muzikes shqiptare qe ruan vlerat e muzikes sone te lehte se na mbyti komercializmi e nudizmi neper kenge. Merr miliona klikime mevlani qe ska ze fare e kendon me playback e ky div i muzikes merr kaq pak klikime , sa turp qe ky popull sdin te vleresoje muziken e vertete nga ajo fallco.

 17. Rudina Xhahysa

  Rudina Xhahysa

  24 ditë më parë

  Super super kenge

 18. jurgen xhaferllari

  jurgen xhaferllari

  25 ditë më parë

  alpast.info/one/video/Z4ZjtraApqfbnLY

 19. jurgen xhaferllari

  jurgen xhaferllari

  25 ditë më parë

  alpast.info/one/video/Z4ZjtraApqfbnLY

 20. jurgen xhaferllari

  jurgen xhaferllari

  25 ditë më parë

  alpast.info/one/video/Z4ZjtraApqfbnLY

 21. Ola Jon

  Ola Jon

  25 ditë më parë

  Le nam a derebardhe edhe ti. Nje ze i bukur si i joti qe kendon vetem balada. Sa te perveluar paska pasur ky vend a ja qi. Na bej ndonje kenge per te qene, hajde tani. Lerja keto "te vdes une per ty, s'jetoj pa ty, mar fryme nga ty" e traplliqe te tilla, pjeshkave kengetare qe kendojne me shale e jo me ze. Boll se na vdiqet me keto baladat tuaja me tekste me shume patetike se romantike.

 22. Florina Lule

  Florina Lule

  26 ditë më parë

  Na bane me u dridh😂😂

 23. Marsida marsi

  Marsida marsi

  27 ditë më parë

  Super perl e Alban skenders kenga me e bukur e viti duhet te jet kjo shuum e ndjer 💞🥰

 24. Anxhela Danellari

  Anxhela Danellari

  27 ditë më parë

  💗

 25. Anxhela Danellari

  Anxhela Danellari

  27 ditë më parë

  💝

 26. Anxhela Danellari

  Anxhela Danellari

  27 ditë më parë

 27. Anxhela Danellari

  Anxhela Danellari

  27 ditë më parë

  🌟

 28. Anxhela Danellari

  Anxhela Danellari

  27 ditë më parë

  🧡

 29. Anxhela Danellari

  Anxhela Danellari

  27 ditë më parë

  🤍

 30. Anxhela Danellari

  Anxhela Danellari

  27 ditë më parë

  ✨✨

 31. Anxhela Danellari

  Anxhela Danellari

  27 ditë më parë

  🔥

 32. Anxhela Danellari

  Anxhela Danellari

  27 ditë më parë

  🔥🔥

 33. Anxhela Danellari

  Anxhela Danellari

  27 ditë më parë

  😍😍

 34. Anxhela Danellari

  Anxhela Danellari

  27 ditë më parë

  ♥️♥️

 35. Perputhen Pikant

  Perputhen Pikant

  27 ditë më parë

  Kenga me e re e Julit dhe Mevlanit alpast.info/one/video/mpOE1Jxkc6G-bKo

 36. gioyu comi

  gioyu comi

  Muaj më parë

  Respekt.Nuk je si antivlerat e perditshme me arme ,rrahje,dhune dhe shume skena negative qe i trazojne femijet tane.

 37. Μιρα Μπαριαμαϊ

  Μιρα Μπαριαμαϊ

  Muaj më parë

  Kush mo Kush eshte ajo bushtra

 38. bilinas mini

  bilinas mini

  Muaj më parë

  kenduar refrenin qe cdo fjal te prek ne shpirt qe mban shum ndjenja.Bravo dhe suksese.

 39. Nini Lumshi

  Nini Lumshi

  Muaj më parë

  E car mund te thuash perAlban Je i pazevendesushem Nuk ka te dyte Ke nje ze brilliant

  • gioyu comi

   gioyu comi

   Muaj më parë

   Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...

 40. bilishu aliss

  bilishu aliss

  Muaj më parë

  kenduar refrenin qe cdo fjal te prek ne shpirt qe mban shum ndjenja.Bravo dhe suksese.

 41. Anxhela B

  Anxhela B

  Muaj më parë

  E dashuroj këtë zë ♥️♥️♥️♥️

  • bilinas mini

   bilinas mini

   Muaj më parë

   Kong romantike dashurie

 42. Vlore Vlora

  Vlore Vlora

  Muaj më parë

  Ti dhe shkumbi do bër bashk dhe të qani të dy

  • gioyu comi

   gioyu comi

   29 ditë më parë

   Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...

 43. Danjela Domi

  Danjela Domi

  Muaj më parë

  Love this song❤

 44. doire aintu

  doire aintu

  Muaj më parë

  dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤

  • bilishu aliss

   bilishu aliss

   Muaj më parë

   🥺

 45. jona lyto

  jona lyto

  Muaj më parë

  💖💖💖

 46. Nida Canai

  Nida Canai

  Muaj më parë

  Je unik, je I pa harritshem,,jan te kota fjalet sepse ti nuk pershkruhesh me fjal,,vetem TI,,,,,,,,,,,

  • doire aintu

   doire aintu

   Muaj më parë

   😱🤩😱alpast.info/one/video/m2eX2pOLrH_TjcQ

 47. polimer habili

  polimer habili

  Muaj më parë

  Je i pa arritshem urime nga zemra🤩🤩🤩🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

  • doire aintu

   doire aintu

   Muaj më parë

   Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!

 48. Hajrullah Prokshi

  Hajrullah Prokshi

  Muaj më parë

  Ic

  • doire aintu

   doire aintu

   Muaj më parë

   Te lumte do doja te takoheshim ne libohove por nuk lejohet sa keq

 49. Eliza Rraci

  Eliza Rraci

  Muaj më parë

  Kjo kenge e meriton te jete kolone zanore e ndonje filmi ne hollywood, muzika e kesaj kenge eshte e mrekullushme. Alban je me i miri

  • doliio volay

   doliio volay

   Muaj më parë

   😱🤩😱alpast.info/one/video/m2eX2pOLrH_TjcQ

 50. Albana Tahiricakaj

  Albana Tahiricakaj

  Muaj më parë

  une une mendo\

  • doliio volay

   doliio volay

   Muaj më parë

   Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!

 51. E

  E

  Muaj më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 52. Mary Beshiri

  Mary Beshiri

  Muaj më parë

  Respekte gjithmon per ty dhe familjen tende te mrekullueshme Alban ti ke qen dhe je nje kengetaret e mi te preferuar.

 53. Lene Morcaj

  Lene Morcaj

  Muaj më parë

  Qq

 54. yuoop noke

  yuoop noke

  Muaj më parë

  Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...

 55. doliio volay

  doliio volay

  Muaj më parë

  like nse ky eshte pasuri e gjith shqiptare ❤❤❤❤

 56. Klodian Osmani

  Klodian Osmani

  Muaj më parë

  Kong romantike dashurie

 57. Pol Hasanlliu

  Pol Hasanlliu

  Muaj më parë

  S gjeje dot ndonjë më të bukur se kaq për klipin?!!!!

 58. Aurela AP

  Aurela AP

  Muaj më parë

  🥺

  • yuoop noke

   yuoop noke

   Muaj më parë

   muzika e vjedhur nga “Sail”

 59. Shauka Hodan

  Shauka Hodan

  Muaj më parë

  Mos e the zemren time dy her Bravo grande alban ❤

  • doliio volay

   doliio volay

   Muaj më parë

   Nuk gjenden fjale te pershkruash c'ka Alban Skenderaj i ofron botes se musikes ..muzika vargjet zeri jan arte me pak fjale i pa pershkrueshem 👏🙏🎩💣

 60. Joli Hoxha

  Joli Hoxha

  Muaj më parë

  Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!

  • Shauka Hodan

   Shauka Hodan

   Muaj më parë

   👏👏👏👏💯💯💯

 61. Anila Gega

  Anila Gega

  Muaj më parë

  😱🤩😱alpast.info/one/video/m2eX2pOLrH_TjcQ

  • Shauka Hodan

   Shauka Hodan

   Muaj më parë

   Nuk gjenden fjale te pershkruash c'ka Alban Skenderaj i ofron botes se musikes ..muzika vargjet zeri jan arte me pak fjale i pa pershkrueshem 👏🙏🎩💣

 62. Galerdina Derka

  Galerdina Derka

  Muaj më parë

  Je me i miri ne gjithe boten Zoti te bekoft ty dhe familjen tende te bukur suksese suksese 🙏🙏

  • Shauka Hodan

   Shauka Hodan

   Muaj më parë

   alpast.info/one/video/hp6pytGhgWquhNQ

 63. Klajdi Karavidha

  Klajdi Karavidha

  Muaj më parë

  Te lumte do doja te takoheshim ne libohove por nuk lejohet sa keq

 64. Miranda Livadhi

  Miranda Livadhi

  Muaj më parë

  Kenge e aromatizuar

 65. dolita windo

  dolita windo

  Muaj më parë

  Sa krenare na ben sa here qe nxjerr nje perle! Kenaqesi pa fund ,pa fund ,te te degjosh!

 66. Emiljoiljo Emiljoiljo

  Emiljoiljo Emiljoiljo

  Muaj më parë

  lni2I

 67. Enkel Kalemi

  Enkel Kalemi

  Muaj më parë

  Pa fjalë!

 68. behije ruci

  behije ruci

  Muaj më parë

  Bravooooo je artist i madh bravoooooo

 69. Selvi Tiran

  Selvi Tiran

  Muaj më parë

  Wow super balada 👏👏👏👏👏

 70. ARIA Production

  ARIA Production

  Muaj më parë

  Ide a e kenges me duket se ngjan shume me Earned it - The Weekend! Nje perzierje e blues muzikes me stilin modern te kohes!Sidoqoft bukur po tingellon dhe meriton nje vleresim ne realizim te kengeve nga ana juaj! Suksese!

 71. Ana Hamitaj

  Ana Hamitaj

  Muaj më parë

  Shum shum keng e bukur dhe plot ndienj

 72. proud albaner

  proud albaner

  Muaj më parë

  muzika e vjedhur nga “Sail”

 73. Ismy Fcim

  Ismy Fcim

  Muaj më parë

  Nuk gjenden fjale te pershkruash c'ka Alban Skenderaj i ofron botes se musikes ..muzika vargjet zeri jan arte me pak fjale i pa pershkrueshem 👏🙏🎩💣

 74. Linda Lindaa

  Linda Lindaa

  Muaj më parë

  👏👏👏👏💯💯💯

 75. Roku Kovaci

  Roku Kovaci

  Muaj më parë

  Jo nuk jetoj pa ty dhe ti e di kjo keng per ne te 2 dashuri 🦉🦉

 76. Ladia Oswald

  Ladia Oswald

  Muaj më parë

  Meriton te shkojn ne Eurovision .... nderon Shqipnin e gjith shqiptart ne mare Boten

 77. All My Shqipes

  All My Shqipes

  Muaj më parë

  alpast.info/one/video/hp6pytGhgWquhNQ

 78. soinu foig

  soinu foig

  Muaj më parë

  dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤

  • zijuiy wttuy

   zijuiy wttuy

   Muaj më parë

   Si gjithmon te ben ta nigjosh 1000 her dhe nuk ngobesh me zerin e ti dhe tekstin👏👏👏👌👌te kendoft zemra

 79. Martin Mar

  Martin Mar

  Muaj më parë

  J shpresoj ta kedh degjuar kete dhe ta kesh kuptuar .... me mungon 😥😥😥 ... 26.03.2021 Paris... po aty ne selanike te dua

 80. Dritan Mici

  Dritan Mici

  Muaj më parë

  gvbb

 81. Blerta Voja

  Blerta Voja

  Muaj më parë

  Copy Fifty shades of grey

 82. Joanna

  Joanna

  Muaj më parë

  Albani, nje artist i vertet. Cdo keng qe ben, te kenaq. Ze i paster, tekst me mesazh, gjuha 100% shqip. Gjithmon kenaqsi te degjosh kenget e tij ❤️

  • soinu foig

   soinu foig

   Muaj më parë

   Super te pergezoj Alban se je kengetar qe kendon me shpirt jo per te ber bisnes me kenaqesi i degjoj kenget tende .Pershendetje nga Viterbo Italia

 83. Play with Elois

  Play with Elois

  Muaj më parë

  alpast.info/one/video/oX50nLd9hJWqrLY

 84. Miri jeta

  Miri jeta

  Muaj më parë

  I love it ❤️ something new 💯

 85. Megisa Shehu

  Megisa Shehu

  Muaj më parë

  Sa like per Albanin

 86. Elaine Cox

  Elaine Cox

  Muaj më parë

  Strong, beautiful voice

  • Joanna

   Joanna

   Muaj më parë

   Super keng me pelqen sh.por se di pse eshte pak e ngjashme si kenga e weekend

 87. Esmeralda Shtembari

  Esmeralda Shtembari

  Muaj më parë

  Bravooo

 88. opzz xsin

  opzz xsin

  Muaj më parë

  dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤

 89. Mitsos Mitsi

  Mitsos Mitsi

  Muaj më parë

  bravo alban .

 90. Bruna N

  Bruna N

  Muaj më parë

  Muzika e vjedhur nga cher Zeri autentik i albanit

 91. zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Muaj më parë

  Respekt.Nuk je si antivlerat e perditshme me arme ,rrahje,dhune dhe shume skena negative qe i trazojne femijet tane.

  • opzz xsin

   opzz xsin

   Muaj më parë

   cdo fjale nje emocion

 92. Pranvera Vulaj

  Pranvera Vulaj

  Muaj më parë

  Si gjithmon te ben ta nigjosh 1000 her dhe nuk ngobesh me zerin e ti dhe tekstin👏👏👏👌👌te kendoft zemra

 93. Une Jam

  Une Jam

  Muaj më parë

  Kam nevoj per suportin tuaj alpast.info/one/video/kGF3qKlioGuSfaY

 94. Efi Lamaj

  Efi Lamaj

  Muaj më parë

  Jo nuk jetoj pa ty .

  • zijuiy wttuy

   zijuiy wttuy

   Muaj më parë

   Albani eshte mbreti kenges shqiptare lehte pop , ndersa Dafina Zeqeri mbreteresha. si keto te dy ska kengetare jane vertet te paaritshem.

 95. Nati Krosi

  Nati Krosi

  Muaj më parë

  Me thoni nje kenge te vetme te alban skenderaj qe sna ka prekur ne zemer? Fantastike cdo kenge

 96. Klodiana Alla

  Klodiana Alla

  Muaj më parë

  😍😍😍

 97. Marsi Dine

  Marsi Dine

  Muaj më parë

  Super te pergezoj Alban se je kengetar qe kendon me shpirt jo per te ber bisnes me kenaqesi i degjoj kenget tende .Pershendetje nga Viterbo Italia

 98. fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  Muaj më parë

  Çfar kënge mo vlla, aq sa e bukur, shumë e trishtueshme, mos vdeksh kurr o Alban 👏👏

 99. Judina Hamzallari

  Judina Hamzallari

  Muaj më parë

  Kenge fantastike, me nje tekst te ndjere, e kenduar me mjeshteri si gjithmone nga Albani . Suksese te metejshme 👏👏👏

 100. alda aldas

  alda aldas

  Muaj më parë

  Super keng me pelqen sh.por se di pse eshte pak e ngjashme si kenga e weekend

Faqja Tjeter