Alban Skenderaj ft. Elgit Doda - Parajsa ime 2 (Billionaire)

Lyrics: Alban Skenderaj
Produced by Elgit Doda
Mix & Master: Marenglen Boja
Video: Imagine Films

Alban Skenderaj on Istagram:
albanskenderaj

Elgit Doda on Instagram:
elgitdoda

Available on:
open.spotify.com/album/2aYQIo...
music.apple.com/us/album/para...
acromaxmedia.lnk.to/ParajsaIme2

Komente 

 1. Marijana Pavlovic

  Marijana Pavlovic

  Ditë më parë

  Fantastic❤️❤️🎶

 2. Gentian Kalemi

  Gentian Kalemi

  2 ditë më parë

  Uje me bidon 5 liter dhe me buke me vete :-) , Don Perinjonat ja leme Noizit e me shoke :-)

 3. Alba King

  Alba King

  2 ditë më parë

  🟩⬜️🟥

 4. Mateo Meta

  Mateo Meta

  3 ditë më parë

  Te ngremë atmosferën te dal shpesh se kjo eshte koprace te mbyll brenda

 5. Mateo Meta

  Mateo Meta

  3 ditë më parë

  Dergo na nje lek se me duhen o Lea Meta

 6. Alexandra G

  Alexandra G

  3 ditë më parë

  Страхотни песен и видео, поздрави! ❤

 7. Making

  Making

  3 ditë më parë

  Jsjeuzbysvbysvg zh sh dubsibuzbsubsiv sybabunsubsubsjjsnzi sh subdued hdubshbehbhijshbubsu snjehuteh

 8. Ervin Vini

  Ervin Vini

  3 ditë më parë

  🙏🤞🤗👍👍👍👍👍

 9. Good Times

  Good Times

  5 ditë më parë

  Vajza ne min 2.30 nuk pin alkohol por protein drink 👍 no drugs no alcohol.. Sa shembullor je o alban skenderaj. Theres still hope our youth will not be ruined.

 10. RiNa SheHaj MeÇaNi

  RiNa SheHaj MeÇaNi

  5 ditë më parë

  👏👏

 11. sokin jon

  sokin jon

  8 ditë më parë

  Do me cmendesh akoma me teper oooooooooo Albaaaaaaaaaan ! Sndiej te ngopur ta degjoi 🥰🥰🥰🥰🥰

 12. miri miri

  miri miri

  9 ditë më parë

  Albulena Gashi te dua shumë ❤😔 Por nuk mund te arrije tani

 13. Erald Berberi

  Erald Berberi

  9 ditë më parë

  Nder te paktit akoma qe i ka kenget me tekste te plota!

 14. anila kola

  anila kola

  10 ditë më parë

  💗💗💗

  • sokin jon

   sokin jon

   8 ditë më parë

   Kot fare

 15. seiom jvony

  seiom jvony

  10 ditë më parë

  the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

 16. Jasmina Kelo

  Jasmina Kelo

  11 ditë më parë

  Si ka mundesi qe kjo kenge ka marre 1.2I unlike ajo eshte super kenge.😊

 17. Ami Kerri

  Ami Kerri

  11 ditë më parë

  hidhe kengen tjeter parajsa 3

 18. miko foin

  miko foin

  11 ditë më parë

  Love your song. Greetings from Sweden

 19. Ervis Shperdheja

  Ervis Shperdheja

  14 ditë më parë

  Cok kyzel buiutiful fantastiko

  • seiom jvony

   seiom jvony

   10 ditë më parë

   Njesoj dhe per te dyten , keta qe bejne dislike nuk mbushin, jo jo hicccc

 20. Mimi Mimi

  Mimi Mimi

  14 ditë më parë

  Sounds nice! Greetings from romania🇹🇩❤️

 21. Paolo Muka

  Paolo Muka

  15 ditë më parë

  Top top 💯💯💯🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 22. Leda Amz

  Leda Amz

  15 ditë më parë

  Cdo her e perkryer kenga plot kuptim bravo 🥰

 23. Adriana Ramona Sandu

  Adriana Ramona Sandu

  15 ditë më parë

  Super Melodie🥰🥰🥰🥰

 24. wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  15 ditë më parë

  Te marin mesim kta “Kengkaret “ e rinj . 😂

 25. EndriDumbo EndriDumbo

  EndriDumbo EndriDumbo

  16 ditë më parë

  Lxkxkxk

 26. Naja niku

  Naja niku

  16 ditë më parë

  Kur kenget e tua sjellin diell ne ditet me shi. #Alban Skenderaj meqe nuk erdhe dot ne Mars 2020 ne Toronto, kur do te vish ketej te lutem?

 27. Monda Bardhi

  Monda Bardhi

  16 ditë më parë

  Duken kengetaret keta na duhen te heqim merzitjen e jo ato Melisa Lindita apo Luana🙈🙈🙈

  • wnnalis cioov

   wnnalis cioov

   15 ditë më parë

   Si gjithmonë ♥️♥️♥️♥️♥️ të adhurojjjjjjjj♥️

 28. Servis Shop

  Servis Shop

  16 ditë më parë

  Kot fare

 29. bilishu aliss

  bilishu aliss

  16 ditë më parë

  the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

  • dolita windo

   dolita windo

   15 ditë më parë

   the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

 30. dolita windo

  dolita windo

  17 ditë më parë

  uh, sa shpejt mbaroi kenga...., super si gjithmone. Faleminderit Alban dhe Elgid !!!

 31. Aria Sheri

  Aria Sheri

  17 ditë më parë

  Njesoj dhe per te dyten , keta qe bejne dislike nuk mbushin, jo jo hicccc

 32. Klei Al

  Klei Al

  17 ditë më parë

  Kjo keng ta shton jeten❤️

 33. bilinas mini

  bilinas mini

  17 ditë më parë

  Cdo here nuk zhgenjen. Muzika e qetesis se shpirtit, kengetari i viti. 🔥

 34. Miranda Kourani

  Miranda Kourani

  18 ditë më parë

  😘😘😘⭐⭐⭐

  • dolita windo

   dolita windo

   17 ditë më parë

   Ta moj

 35. Petrit Kapaj

  Petrit Kapaj

  18 ditë më parë

  Super

 36. melissa musaraj

  melissa musaraj

  18 ditë më parë

  Sepse muzika e mire eshte si parfumi origjinal që kur e sperkat ndihet esenca qe lë pas .Shija dhe ndjesia qe te jep kjo kenge i ngjason atij flladit te veres qe te perkedhel shpirtin . Parajsa supozohet te jete me njerez si ti Alban me shpirt e mendje te paster.Flm qe egziston e i jep jete muzikes shqiptare per ate te cilen kemi nevoje.❤

  • bilinas mini

   bilinas mini

   17 ditë më parë

   Po e vërtet qe albani eshtë parajsa vet ama edhe elgiti po ashtu

 37. gioyu comi

  gioyu comi

  18 ditë më parë

  Nese mendon qe do jet iti i vetes be like🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 38. Anxhela B

  Anxhela B

  19 ditë më parë

  Hit 👏👏👏👏👏👏

 39. Stella Kristo

  Stella Kristo

  19 ditë më parë

  Amazing song ! I like the lyrics and the beat !

  • agjelo agjelo

   agjelo agjelo

   16 ditë më parë

   ελληνίδα?

 40. Anxhela B

  Anxhela B

  19 ditë më parë

  Si gjithmonë ♥️♥️♥️♥️♥️ të adhurojjjjjjjj♥️

 41. abbsnn cose

  abbsnn cose

  19 ditë më parë

  Nje kenge me nje fjalor spikates dhe me fjale te specifikuara per te percjelle thjeshtesi dhe per te treguar qe fjalet jane te thurura me mjeshteri prej artisti. BRAVO CUNA!

  • gioyu comi

   gioyu comi

   18 ditë më parë

   Shum kenge e bukur por a nuk duhet te fjala persempre te thuhet para siempre

 42. Ελενη Κεριμη

  Ελενη Κεριμη

  19 ditë më parë

  😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

 43. Juli Fero

  Juli Fero

  20 ditë më parë

  Parajsa je vet ti Alban vetem fjal te cmuara te mburojn nga zemra superrr

 44. a1ver7ocar10s

  a1ver7ocar10s

  20 ditë më parë

  Jennifer López et Rauw Alejandro - Cambia el paso 😍

 45. Alketa Bufi

  Alketa Bufi

  20 ditë më parë

  👍👍

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   19 ditë më parë

   So wonderful🤩

 46. hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  21 ditë më parë

  the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

 47. blerta marra

  blerta marra

  22 ditë më parë

  Ta moj

 48. aola wili

  aola wili

  22 ditë më parë

  Do kenaqemi kete vere duke degjuar Albanin me Elgitn super keng ♨️👏

 49. Erjona Doko

  Erjona Doko

  22 ditë më parë

  Po e vërtet qe albani eshtë parajsa vet ama edhe elgiti po ashtu

 50. L F

  L F

  22 ditë më parë

  Super!

 51. Xheku Dashi

  Xheku Dashi

  23 ditë më parë

  Super

 52. Elona Kumja

  Elona Kumja

  23 ditë më parë

  🤩👏

  • aola wili

   aola wili

   22 ditë më parë

   Djema jeni yje🌟🌟

 53. Bate Bate

  Bate Bate

  23 ditë më parë

  Parajsa ime je pergjithmon

 54. Bate Bate

  Bate Bate

  23 ditë më parë

  Shum kenge e bukur por a nuk duhet te fjala persempre te thuhet para siempre

 55. Elton Bulku

  Elton Bulku

  23 ditë më parë

  un ty mor motivim me kte keng per te kaluar sezonin e provimve hahahaha

 56. Rozerta Braho

  Rozerta Braho

  23 ditë më parë

  So wonderful🤩

 57. pəachy_rosè

  pəachy_rosè

  24 ditë më parë

  Ky po qe osht kengtar. mendoni qe hitet qe ben Albani nuk Jan kurr kot. Te lumt Albany.ta dish q jam fansja jote q e Vogel tani jam 13 vjece dhe vertet mendoj se ti je kngtari ma I mir I shqipris.👏👏👏👏👏👏👏👏💜💜🙌

 58. Lumi Shala

  Lumi Shala

  24 ditë më parë

  Nuk na zhgenjen asniher alban te lumte👏🏼👏🏼

 59. Tefta Bicaku

  Tefta Bicaku

  24 ditë më parë

  E preferuari im si gjithmon super i ben kenget 👏👏👏

  • serry ciok

   serry ciok

   24 ditë më parë

   Shume bukur hiti i kesaaj kenge 👇

 60. Eddy Toraj

  Eddy Toraj

  24 ditë më parë

  E mir !

 61. User user

  User user

  24 ditë më parë

  Te gjith duke folur per albanin.Elgiti e ka zbukuruar kengen💜

 62. Vjola Vilma

  Vjola Vilma

  24 ditë më parë

  👉👈👌👍👍😘

 63. Sejda Rejsi

  Sejda Rejsi

  24 ditë më parë

  shum këngë e bukur👌👌

 64. 😀😀😀😀😇😇😇😀😇😀😀😀😀😀😀 gmail . com

  😀😀😀😀😇😇😇😀😇😀😀😀😀😀😀 gmail . com

  24 ditë më parë

  Zeri i Albanit Eshte yll prandaj cdo kenge e tij eshte super .like Kush me don keshtu😍😍

 65. Emily An

  Emily An

  25 ditë më parë

  O zot sa e bukur bravo Albano dhe Eglit jeni super qe te dy 🤗🤗🤗❤ .Po ju ca mendimi keni ???😍😍

 66. Gladiola Resulaj

  Gladiola Resulaj

  25 ditë më parë

  O zoot qe je i vetmi qe mban muziken gjalle ne kete vend..pasuri kombetare je Alban Skenderaj..adhurim per te gjithe brezat, bravooo👏👏👏

 67. Efi Gjika

  Efi Gjika

  26 ditë më parë

  Summer hit 😍 Do vi nje moment qe Albani do shkruaj dhe nje kenge per mua ne shqip 😌😅😘

  • Emily An

   Emily An

   25 ditë më parë

   the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

 68. Bianka Schultz

  Bianka Schultz

  26 ditë më parë

  Super Super Hit 2021 Bravo🔥🔥🔥🔥🥰🥰🥰🥰💥💥👍👍🌞

 69. ᎧᏒᎶᎥᏖᎧ

  ᎧᏒᎶᎥᏖᎧ

  27 ditë më parë

  😍🔥🔥

 70. greta zace

  greta zace

  27 ditë më parë

  👌👌👏👏👏👏👏

 71. Eriselda shehaj Eriselda123

  Eriselda shehaj Eriselda123

  27 ditë më parë

  Dhe albani nuk genjen asjneeher dhe sa e pash ket keng direkt like 👇

  • serry ciok

   serry ciok

   27 ditë më parë

   Super keng

 72. Eriselda shehaj Eriselda123

  Eriselda shehaj Eriselda123

  27 ditë më parë

  Shume bukur hiti i kesaaj kenge 👇

 73. Njazi Bego

  Njazi Bego

  27 ditë më parë

  🤩🤩🤩🥰🥰😘😘😍😍

 74. Emanuel Brahimllari

  Emanuel Brahimllari

  27 ditë më parë

  Pt.2 2021

 75. Jeta

  Jeta

  28 ditë më parë

  Super kenga😍😍

 76. Sidi

  Sidi

  28 ditë më parë

  Keta qe i japin dislike Albanit 100% qe skan degju ndonjeher muzik ne jeten e tyre...

 77. Borsh 🇦🇱

  Borsh 🇦🇱

  28 ditë më parë

  like likeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 78. Sadete Greca

  Sadete Greca

  28 ditë më parë

  Bravo ,,

 79. FLORDI

  FLORDI

  28 ditë më parë

  alpast.info/one/video/gJqr2LyqiI2rnbo

 80. Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  28 ditë më parë

  the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

 81. Erlinda

  Erlinda

  28 ditë më parë

  Çifti me i bukur per veshet e mi 🤗🤗

 82. Arjanit

  Arjanit

  29 ditë më parë

  Shum bukur

 83. Boo Boo

  Boo Boo

  29 ditë më parë

  Yll

 84. Boo Boo

  Boo Boo

  29 ditë më parë

  Super keng

  • Charming nowhere to hide

   Charming nowhere to hide

   28 ditë më parë

 85. Acaunt Pohne

  Acaunt Pohne

  29 ditë më parë

  Q

 86. Acaunt Pohne

  Acaunt Pohne

  29 ditë më parë

  O

 87. Mareno Mexi

  Mareno Mexi

  29 ditë më parë

  Po te kishte trofe ne estraden e muzikes Albani meriton kupen e champions league

 88. medi tota

  medi tota

  29 ditë më parë

  LIKE KUSH MENDON SE ALBANI DUHET TE NA PERFAQSOJE NE EUROVISION 2022

 89. Vjollca Bajrami

  Vjollca Bajrami

  Muaj më parë

  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🧚🧚‍♂️🧚🧚‍♂️🧚🧚🧚

 90. Danis Welt

  Danis Welt

  Muaj më parë

  Ne pergjithesi e degjoj muziken e Albanit. Kete rradhe ia kam bere dislike per shkak te videos. Vajzat minorene nuk kane lidhje me tekstin fare! Edhe muzika vec me mbushe rreshtat. Por per muziken, nuk e kisha marre mundimin me lene koment.

 91. Leda Kuqja

  Leda Kuqja

  Muaj më parë

  Super kenge ❤️❤️❤️❤️

 92. Sanja Mali

  Sanja Mali

  Muaj më parë

  Kameramane: Miriam Cani 😂

 93. hen ko

  hen ko

  Muaj më parë

  the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

 94. Sevdi Sulaj

  Sevdi Sulaj

  Muaj më parë

  Bravooooo

 95. WhiteZone

  WhiteZone

  Muaj më parë

  kur e keni ne plan per te dale parajsa ime 3???hahahha

 96. Jona Ago

  Jona Ago

  Muaj më parë

  )%

  • hen ko

   hen ko

   Muaj më parë

   Do kenaqemi kete vere duke degjuar Albanin me Elgitn super keng ♨️👏

 97. Jona Ago

  Jona Ago

  Muaj më parë

  J7lUhggcc.. to

 98. Besa Verjoni

  Besa Verjoni

  Muaj më parë

  Albani I vetmi kengetar qe ja kuptoj fjalet nga fillimi der ne fund.. Faleminderit Alban qe kendon shqip 😂

  • mikoy huio

   mikoy huio

   Muaj më parë

   Një këngë vrtet fantastike.

 99. niduoe stre

  niduoe stre

  Muaj më parë

  Nese mendon qe do jet iti i vetes be like🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • hen ko

   hen ko

   Muaj më parë

   Nje kenge me nje fjalor spikates dhe me fjale te specifikuara per te percjelle thjeshtesi dhe per te treguar qe fjalet jane te thurura me mjeshteri prej artisti. BRAVO CUNA!

 100. 123 456

  123 456

  Muaj më parë

  Bravo👏👏me te mirët jane bashkuar👍👍

Faqja Tjeter