Argëtim

Al Pazar - 20 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
#vizionplustv #alpazar #agronllaka
------------------------------------------------------------------
Subscribe: alpast.info

Komente 

 1. seeni gzty

  seeni gzty

  2 ditë më parë

  Aneja & Xhevoica jeni me te miret

 2. soiung toiue

  soiung toiue

  3 ditë më parë

  Aneja & Xhevoica jeni me te miret

 3. tani laci

  tani laci

  4 ditë më parë

  Pershendetje kanali Memaliaj dhe rrefugjatet e korces ne Tiran

 4. nieooj gotoy

  nieooj gotoy

  4 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣

 5. Entela Shehu

  Entela Shehu

  4 ditë më parë

  Lere lere nolt

  • seeni gzty

   seeni gzty

   2 ditë më parë

   Jeni fantastik te gjith

 6. Tiku2008tiku

  Tiku2008tiku

  5 ditë më parë

  gonit iu ka mbaru voji ka ngel vetem kanil.

  • soiung toiue

   soiung toiue

   3 ditë më parë

   A ka mundesi ti ulni volumin ketyre te qeshurave se nuk kuptojme asgje. Dhe jo çdo fjale qe flisni fusni te qeshura. Na lini te qeshim ne

 7. Rovena Gusho

  Rovena Gusho

  5 ditë më parë

  Fantastic

 8. bocoy noiu

  bocoy noiu

  5 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂

 9. ujori ujori

  ujori ujori

  5 ditë më parë

  Visho ashensor na vdice pz 😂😂😂😂😂

  • nieooj gotoy

   nieooj gotoy

   4 ditë më parë

   😂😂😂😂😂😂

 10. Vjosana Dida

  Vjosana Dida

  5 ditë më parë

  Aneja & Xhevoica jeni me te miret

 11. Vjosana Dida

  Vjosana Dida

  5 ditë më parë

  Aneja & Xhevoica jeni me te miret

 12. Ana Ana

  Ana Ana

  6 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • bocoy noiu

   bocoy noiu

   5 ditë më parë

   Oh sa kam qeshur me ashensorin. Jallah O vish bish hahaahahah

 13. ardjan ahmeti

  ardjan ahmeti

  6 ditë më parë

  O gongone ndro kaset se je bo bajat me anen

 14. Murat Shehu

  Murat Shehu

  6 ditë më parë

  GAFA E MADHE E VETEDIJSHME E RAMES Te nderuar miq, tere bota e filloi vaksinimin me me te moshuarit pa bere dallime ndersa kryeministri jone beri nje dallim per “personalitetet.” Lind pyetja a eshte shumica e popullit pa personalitet? Do te thote dikush nuk ka vaksina per te gjithe. As ne perendim nuk kishte vaksina per te gjithe por ata e filluan nga me te moshuarit pa bere dallime. Çfare tregon kjo per karakterin e Rames, per personalitetin e tij? Çfare do t’i thote popullit me kete veprim? Qe duhet te keni respekt per “personalitet.” Po per kryepersonalitetin qe ka ne dore jeten e te gjitheve qe eshte ai vete? Çfare duhet te kete populli per te? Krye respekt? Kult individi? Amin o Zot? E kuptoni o njerez te zakonshem kush eshte Rama i vertet? Nuk eshte ai qe u vjen ne shtepi e u lepin koken juve para kamerave e u jep çelsat e shtepise sikur t’i kete ndertuar ai me paret e gjyshit dhe nga ana tjeter iu le te vdisni duke ruajtur jeten e “personaliteteve.” Per mua ky veprim i tij eshte i padurueshem se eshte i lidhur me jeten, nuk eshte dhenie e nje dekorate apo televizori si ne kohen e Enverit. Te dhjefsha “personalitet” dhe ty gjithashtu se para jetes se prinderve te mi une nuk ve askend. Morre vesh! Megalloman hipokrit! Dhe ke fytyre te kerkosh mandat te trete nga ata qe i le te vdesin para “personaliteteve” Ok?

 15. Dhurata Dervishaj

  Dhurata Dervishaj

  6 ditë më parë

  Kane ikur me te miret, tani eshte bajat ky program

 16. numer one

  numer one

  6 ditë më parë

  Ku je moj artiste

 17. IndoDoesStuff

  IndoDoesStuff

  7 ditë më parë

  Obudalleqe si ndigjohen ne kyte emision nuke ndigjohen ne asnje emision turpi dha banaliteti ne Al pazare

 18. Mira

  Mira

  7 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂

 19. Mine Dervishi

  Mine Dervishi

  7 ditë më parë

  Jeni fantastik te gjith

 20. Koli Kola

  Koli Kola

  7 ditë më parë

  A ka mundesi ti ulni volumin ketyre te qeshurave se nuk kuptojme asgje. Dhe jo çdo fjale qe flisni fusni te qeshura. Na lini te qeshim ne

 21. Arian Mucollari

  Arian Mucollari

  7 ditë më parë

  Ik ore pirdhuni. Vetem humor nuk ka ketu.

  • ardjan ahmeti

   ardjan ahmeti

   6 ditë më parë

   Pse ti stefano lakaqisi me zezakun qesh

  • Στεφανος Λακας

   Στεφανος Λακας

   6 ditë më parë

   Τy do te dergojme nje afrikan, qe te guxhulisi, se qenke I veshtire ne humor.

 22. Tata Tata

  Tata Tata

  7 ditë më parë

  Mereni dhe orkestren se nuk ka lezet hic pa orkester,gjynaf dhe ato u bon nji vit pa pun,

 23. Vasilika Ffbdd

  Vasilika Ffbdd

  7 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂

 24. Vasilika Ffbdd

  Vasilika Ffbdd

  7 ditë më parë

  Haa visho me balen ne ashensor haaa

 25. Vasilika Ffbdd

  Vasilika Ffbdd

  7 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂❤️♥️♥️♥️

 26. Marcy cushi

  Marcy cushi

  7 ditë më parë

  Oh sa kam qeshur me ashensorin. Jallah O vish bish hahaahahah

 27. Franga Peraj

  Franga Peraj

  7 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣pjesa me e bukur e "Al pazarit"kur del Aneja me Xhevoicen🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Jeni fantastike!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤❤

  • Zana Kofsa

   Zana Kofsa

   4 ditë më parë

   Ft we

 28. lili shyta

  lili shyta

  7 ditë më parë

  Kjo llafe stori eshte sa me mush numrin. Tironcja lun mire.

 29. Luljeta Luli

  Luljeta Luli

  7 ditë më parë

  Haha o zot me vdiqe nga te qeshurit je I madh aneja

 30. Eva Rriska

  Eva Rriska

  7 ditë më parë

  Ka vdek a ke me jahajaja

 31. Eva Rriska

  Eva Rriska

  7 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣

 32. Ilirjan Ndoja

  Ilirjan Ndoja

  7 ditë më parë

  Me makaronat reklam perfekt gone

 33. Irisa Peto

  Irisa Peto

  7 ditë më parë

  😂😂😂😂🙈🙈🙈🙈

 34. Mirela Çelaj

  Mirela Çelaj

  7 ditë më parë

  Aneja dhe xhevoica personalitet 😀😀😀😀👌👌👌👌👌 jeni te medhenj persh itali 😀🙎‍♀️😀

Faqja Tjeter