Al Pazar - 9 Tetor 2021 - Show Humori - Vizion Plus

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV

Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.


------------------------------------------------------------------
Subscribe: www.youtube.com/user/vizionpl...

Komente 

 1. Da Da

  Da Da

  13 orë më parë

  Na kenaqet. Shum aktor te mire.👏👏👍👍

 2. Zeni Zylyftari

  Zeni Zylyftari

  Ditë më parë

  Jane njesha

 3. Nurije Shaba

  Nurije Shaba

  3 ditë më parë

  Me pelqen visho 🤣🤣

 4. Martina Skerma

  Martina Skerma

  3 ditë më parë

  Rolin e Meleqit e jogarqi edhe gruaja e Jorgaqit e keni qar me pelqen shum shum bravi

 5. Castriot1

  Castriot1

  4 ditë më parë

  Goni Je Super Yll.

 6. Castriot1

  Castriot1

  4 ditë më parë

  Ori Te Hongsha Zemren

 7. Castriot1

  Castriot1

  4 ditë më parë

  Genci Te Hongsha ZEMREN.

 8. Castriot1

  Castriot1

  4 ditë më parë

  Fiqo&Surreli&Qemo Ikona. Eshte e 7-ta here qe ju shof.

 9. Anderson Dan

  Anderson Dan

  4 ditë më parë

  VK a shifet kjo? ka 5 vjet nje humor nje lesh me presh, dueht te jesh 60 vjec me pun monotone me qesh me kto budalliqe!

 10. Vathe Gunga

  Vathe Gunga

  4 ditë më parë

  Jeni te gjithe Artista. Jeni te mrekullushem.Suksese

 11. Lek Toma

  Lek Toma

  4 ditë më parë

  Jeni mir si ndolle ne Europ qe nuk kan cfare ka shqyperia. Ju jeni me mire se Europa

 12. Lek Toma

  Lek Toma

  4 ditë më parë

  Ceshja te zgjat jeten

 13. Nikos Al

  Nikos Al

  4 ditë më parë

  😂😂😂😂 Edi Rruama 🤣🤣🤣🤣

 14. INA INA

  INA INA

  4 ditë më parë

  O thethe je e pa par🤣😂 pa humbur kohen e shkuar🤣🤣

 15. Troi Troi

  Troi Troi

  4 ditë më parë

  Kta si gabel e Flliqen Emisionin Agron Llakaj se eshte tuj dhen shije te keqe.

 16. Spiro

  Spiro

  4 ditë më parë

  Re pedhja,kriza ekonomike eshte ne cdo vend te botes,sepse epidemia e shkateroi njerezimin !Pra o humorist nuk eshte vetem per ju,Po per te gjithe boten!💩

 17. Castriot1

  Castriot1

  4 ditë më parë

  Fiqo hera e 4 rt qe Ju Shof. Si Fiqo je Diva me Surrelin&Qemon.

 18. Castriot1

  Castriot1

  4 ditë më parë

  Fiqo&Surreli&Qemo=Persosmeri e Humorit.

 19. Castriot1

  Castriot1

  4 ditë më parë

  Alexi&Durrsaku Ikona. Al Pazari&Goni Faleminderit.

 20. Bisha Athine

  Bisha Athine

  5 ditë më parë

  😀😀😀👍👍👍👍👍👍🔥🔥🔥🔥🔥🔥😅😅😅😅😅bravo jeni te mrekullueshem .

 21. Halil Agaliou

  Halil Agaliou

  5 ditë më parë

  Cjan keto burdhello humori more karabusha

 22. ENKE Kitchen

  ENKE Kitchen

  5 ditë më parë

  Pershendetje ju sygjeroj te kaloni ne kanalin tim per receta gatimi te thjeshta dhe super te shijshme 🥰🥰

 23. Castriot1

  Castriot1

  5 ditë më parë

  Ori je Diva ne cdo Rol shkelqen.

 24. Castriot1

  Castriot1

  5 ditë më parë

  Surrel te hongsha Zemren.

 25. Castriot1

  Castriot1

  5 ditë më parë

  Fiqo&Ori&Surreli. Te SHKELQYER VEshte e 5 ta here qe e shof kete numur. Goni

 26. Castriot1

  Castriot1

  5 ditë më parë

  Al Pazar Show Elitar.

 27. Adriana Mustafaraj

  Adriana Mustafaraj

  5 ditë më parë

  ...Ju jeni te paret ne humorin Shqiptar pastaj Portokalli e te tjeret ne rradhe .... !sa shume ju pelqej nuk le numer pa pare nderkohe qe te tjeret i kaloj duke zgjedhur , i'm sorry , i'ts true !

 28. eddy edion

  eddy edion

  5 ditë më parë

  shum idjot ky agroni vetem ky ka qef t duket ...nuk shihet ma al pazari se ta shpif ky agron palaqja

 29. Dhurata Zeneli

  Dhurata Zeneli

  5 ditë më parë

  Artista jeni po zgjidhni ca role me per humor ,mos flini .suksese

  • Vanesa Harizaj

   Vanesa Harizaj

   4 ditë më parë

   Mos thuaj flen se sesht aq e lehte te besh te tj per te qeshur se puna e tyre .Aktoret duan frymezim te bjn role sa me te bukura.

 30. Vasilika Ffbdd

  Vasilika Ffbdd

  5 ditë më parë

  Shum bukur respekt te gjithe.

 31. Vasilika Ffbdd

  Vasilika Ffbdd

  5 ditë më parë

  ♥️❤️♥️❤️🙏🙏🙏

 32. teuta shestani

  teuta shestani

  5 ditë më parë

  edhe nena me vajzen fierake jane gjithmone super

  • kukus

   kukus

   5 ditë më parë

   .

 33. teuta shestani

  teuta shestani

  5 ditë më parë

  grekja flet shqip super

 34. Vladimir Lleshi

  Vladimir Lleshi

  5 ditë më parë

  Agron vllaka humorist koti fiton ndaj te tjerve ce shikoni kete njeri ishitur i ramovicit

 35. Linda Linda

  Linda Linda

  5 ditë më parë

  ke qef ti nigjosh sa me pelqen ky skec Bravo Suksese

 36. bym

  bym

  5 ditë më parë

  Super aktor ky qe ben Thethen😂😂😂

 37. Castriot1

  Castriot1

  6 ditë më parë

  O Gon Llaka je Ikone.

 38. ALDO VRAPI VRAPI ALDO

  ALDO VRAPI VRAPI ALDO

  6 ditë më parë

  SUKSESE

 39. Edison Nothorius

  Edison Nothorius

  6 ditë më parë

  Alpazari jep gomarllegjet e Shqiptar po me vjene per te qeshur se nuk kuptoje 🤣🤣🤣🤣🤣😪🙄😪😪🙄🙄 jeni te gjithe te mire suksese 🙏💖💝💓💓💖

 40. Elen Laert

  Elen Laert

  6 ditë më parë

  O zot ai qe loz rolin e Thethes eshte shume aktor fantastik shume i talentuar 👌🏻👍🏻👏🏻👑🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 41. Vjollca Rushani

  Vjollca Rushani

  6 ditë më parë

  😁😁😁

 42. Endrit Tafani

  Endrit Tafani

  6 ditë më parë

  Humor rruge banal agroni aq e ka horizontin vetem ben humor banal e vet qesh

 43. Lisi Mucaj

  Lisi Mucaj

  6 ditë më parë

  Ky Agron llaka ben humor ter pordhe, sot mbas 2 viteve po e shikoj al pazarin

 44. Murat Shehu

  Murat Shehu

  6 ditë më parë

  THIRRJE TE PA SHKOLLEVE PA EDUKATE Mblidhni mendjen, rumpalla e Sali-Ilirit qe u beri juve milionere dhe Sali-Ilirin bilionere, “zoter te Shqiperise” nuk vjen me. Ajo ishte nje patriotizem per se prapthi si xhaketa enveriste e Saliut e kthyer mbrapsht. Rrofte Amerika per kete dhe ambasadoria amerikane qe na i solli Zoti. Hidhuni perpjete sa te doni do ktheheni atje ku e keni vendin dhe e meritoni bashke me idhujt tuaj Sali-Ilir. Ok?

 45. Vesa

  Vesa

  6 ditë më parë

  Per zonjen thethe e shoh emisionin,

 46. Asllan Hajra

  Asllan Hajra

  6 ditë më parë

  hahahahahahahahah llazar

 47. Feuerzeug626

  Feuerzeug626

  6 ditë më parë

  Gono sta mban Botha te merest me Ramen Ne fake ke te create se te mballos families Rama Bravo Gono ha dhe ty nje cope bike si gjetne shqiptaret

 48. Anna Anna

  Anna Anna

  6 ditë më parë

  Niceee Ori beje me shpesh kete greko-filen se e ben mire. Po Qemo mbetet on the top. 😜😅

 49. Valbona Kasa

  Valbona Kasa

  6 ditë më parë

  Sei grande Fiqo 🤣🤣🤣🤣

  • Anna Anna

   Anna Anna

   6 ditë më parë

   Jo me pak dhe Qemo kontrapunti 😂

Faqja Tjeter