Argëtim

AfterParty - Ana Kauri “Fationit do i thoja...”

#LuanaVjollca #AfterParty #AnaKauri
Hey miq të kanalit zyrtar të Luana Vjollcës në ALpast! Çdo ditë të javës “ora 19:00” ju pret një “After Party” me intervista dhe pyetje pikante për personazhet më IN, të ftuarit specialë në “Shiko Kush LUAN” show!
Follow “After Party” on:
Instagram: afterparty_show
ALpast: alpast.info/tax/7EhDmb0X1a6Sib8ncwoNHg
Follow Luana Vjollca on:
Website: www.luanavjollca.com/en/
Instagram: luanavjollca
ALpast: alpast.info/tax/7EhDmb0X1a6Sib8ncwoNHg
Facebook: m. LuanaVjollca/

Komente 

 1. Everything's about Cars

  Everything's about Cars

  5 ditë më parë

  Per te pare cdo difekt dhe zgjidhje rreth makines suaj.. Ju lutemi subscribe ktu 👇👇 m.alpast.info/tax/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ

 2. Vani Matoshi

  Vani Matoshi

  7 ditë më parë

  Nice 👍

 3. sonila alicka Alicka

  sonila alicka Alicka

  7 ditë më parë

  Ana je nje femer e kompletuar,dhe shpresoj mos ta humbesh Rinianin keni kimi mbi te gjitha,dhe jam shum e sigurt qe plotsoni njeri tjetrin.a mos lejo te te ngarkojn me makiazhe sepse nuk ke nevej.

 4. Gentian Osmalli

  Gentian Osmalli

  7 ditë më parë

  Shum vari Karin je besoj se edhe ti e din

 5. five stars

  five stars

  7 ditë më parë

  Ceki kamt pak n'tok se shum nelt po t'rri , katastrof.... A thu je e vetmja në kët botë ,o Ana karakteri , o ana silicone, o ana ka(u)ri.

 6. Donjeta Gashi

  Donjeta Gashi

  8 ditë më parë

  Waw sa shume bronze ke vu ne gjoks, sikur te ishte nje cop plastic atu siper !! Shume keq duket 👎

 7. Lirim Elmadhi

  Lirim Elmadhi

  8 ditë më parë

  Veshje sportive thot ku shiko shi vishet gjoksin perjasht

 8. Lirie Kaziu

  Lirie Kaziu

  8 ditë më parë

  Ana nuk me pelqen fare 🤨🤨🤨🤨

 9. Ruana Sula

  Ruana Sula

  8 ditë më parë

  hahahahahhahah ncncn qfar qike

 10. Nefeli Crafts

  Nefeli Crafts

  8 ditë më parë

  duket sa i pelqen veshjet sportive ti motra😂

 11. Kledian K

  Kledian K

  8 ditë më parë

  A keni mikrofona a ca?

 12. his girl

  his girl

  9 ditë më parë

  Cne kjo videp tn ateher supozohej gjasme ana me arbrin🤦🏻‍♀️🤔fationi me melisen pfff skenare te shpifura bree

 13. Enkelejda Habili

  Enkelejda Habili

  9 ditë më parë

  Silikoni po plas.

 14. elena elena

  elena elena

  9 ditë më parë

  Si mund ta vesh kryqin mes gjoksit te ekspozuar o e pacipe. Ti s'di ca eshte feja as besimi moj idjote, ti mendon se kryqi eshte aksesor zbukurimi, injorante!

 15. elena elena

  elena elena

  9 ditë më parë

  bravo Ana, ke prespektive per pornostare 🔞

 16. Majlinda Ziu

  Majlinda Ziu

  9 ditë më parë

  Moj cfare sportive je ti trup jashte lakuriqe dite . Mos je meparkinsonn ti Anna se dridhesh shume

 17. Ana Kauri

  Ana Kauri

  9 ditë më parë

  Pershendetje jam Ana Kauri faleminderit per mbeshtetjen tuaj ky eshte kanali im zyrtar

 18. Fationa Isiona

  Fationa Isiona

  9 ditë më parë

  A Vtm mua ma shpif kjo tipja 🤦🏻‍♀️😂

  • five stars

   five stars

   7 ditë më parë

   Sje e vetmja. Me 2👋

 19. Anita

  Anita

  9 ditë më parë

  Kjo na paska nxjerr topat .medet

  • rajan rajan

   rajan rajan

   9 ditë më parë

   Ka qe ne 2020

 20. Melos Ahmetaj

  Melos Ahmetaj

  9 ditë më parë

  Qyrja pash familen veshje sportive a qyre qysh u vesh 😂😂

 21. IDGF

  IDGF

  10 ditë më parë

  Per t gjith ju bukurosha qe po shani anen neper komente as te thoi i gishtit t vogel kembes majt nuk ja arrini dot asaj se eshte super femer e bukur dhe me vlera morale.kshuqe mos flisni shum se ju lodhet goja kot😚

  • IDGF

   IDGF

   8 ditë më parë

   @missymarsi red jo shpirt jam feministe

  • missymarsi red

   missymarsi red

   8 ditë më parë

   Poete mos je gje lesbike?😂

  • elena elena

   elena elena

   9 ditë më parë

   s'ka gje se e arrijme te gishti i vogel i kembes djathte

 22. ALABANIA USA

  ALABANIA USA

  10 ditë më parë

  Kot se ftoi elvisi

 23. Andon Yilmaz

  Andon Yilmaz

  10 ditë më parë

  Ket anen e kisha hanger dit x dit 100%

 24. DARDANI

  DARDANI

  10 ditë më parë

  Femer qe pjerdh dhe i pin vete pordht

 25. Badboy Boy

  Badboy Boy

  10 ditë më parë

  Inshallah covid 19 traft hoo se mke gerdit

 26. Gili Gili

  Gili Gili

  10 ditë më parë

  Ana je maemira ne perputhen bravo 👍 der

 27. Tila Budin

  Tila Budin

  10 ditë më parë

  Bej dhe trurin me silikon se do te duket bukur,se gjoksi duket qe ktu e ne kine qe e ka mbyt silikoni oj shushke...

 28. evi evi

  evi evi

  10 ditë më parë

  Bobo sa make up i ke vene gjoksit pupu

 29. Emiljan Uka

  Emiljan Uka

  10 ditë më parë

  Asgjo skam mor vesh 😒

 30. Gazmend Nuhaj

  Gazmend Nuhaj

  10 ditë më parë

  Gjoksi ca e nxjer ashtu se e ke te ber edhe nuk te duket bukur po te duket shum keq

 31. Barbi

  Barbi

  10 ditë më parë

  Super woman ❤️

 32. Hello It'sMe

  Hello It'sMe

  10 ditë më parë

  0:19 sje nrm hahahahahahaha

 33. Stella stellina

  Stella stellina

  10 ditë më parë

  Cke e i si pernridhesh si prositut, hik ri lavire eeeee shpifaraqe sec ju duket vetja 🤮🤮🤮🤮🤮

 34. swizzhoney

  swizzhoney

  10 ditë më parë

  O ana po pse e vendos gjithmon doren para gojes kur qesh? Sa femer e ulet edhe kur flet srri dot qet🙄

  • swizzhoney

   swizzhoney

   8 ditë më parë

   Po le ti rregullonte dhembet jo buzet😂

  • missymarsi red

   missymarsi red

   8 ditë më parë

   Se i ka dhembet shtrema-shtrema si te thyer.

 35. Assassin

  Assassin

  10 ditë më parë

  asigjo skam marr vesh qr

 36. Dona Fusha

  Dona Fusha

  10 ditë më parë

  E plase per vemendje nxiri te gjitha jasht hiret e tua se vetem me ato mburresh se me trut aha

 37. geralda T

  geralda T

  10 ditë më parë

  Pordha madhe sikur vjen nga mbreteria e shteteve te bashkuara te leshit Shko moj bej naj giveway dhe ti dhe zhdukuni te gjith sic jeni Shum njerez lavira kte her ne perputhen. Shumica!

 38. Mr_ Ninja

  Mr_ Ninja

  10 ditë më parë

  Ca ropqireje

 39. Tattooss Cameleon

  Tattooss Cameleon

  10 ditë më parë

  Koe

 40. Don tom

  Don tom

  10 ditë më parë

  alpast.info/one/video/e6unqNFlYmrLfLY

 41. Julian Fier

  Julian Fier

  10 ditë më parë

  #AnaKauri si fationi nuk gjen dot aty brenda emisionit ta kesh qart shtrig ebkr qe ben si kur do njeri aty emision ti yyyyyyyyyyy sa kot vl 🤣🤣🤣🤣🤣

 42. noname noname

  noname noname

  10 ditë më parë

  Silikon he bac

 43. Anna Anushi

  Anna Anushi

  10 ditë më parë

  Veshja shume e papershtatshme mendoj une per nje emision zbavites me lojera madje edhe ana vêt dukej ne siklet edhe ne program e Kam ven re megjithate Po te ishte ambient tjeter do ishte yll🌟

 44. FF ZOMBIE

  FF ZOMBIE

  10 ditë më parë

  Ana veshje sportive thot po shi si o vesh

  • five stars

   five stars

   7 ditë më parë

   E për me lujt veshet sexi,,seriously???????

 45. Zodiac Quest

  Zodiac Quest

  10 ditë më parë

  O Zote sa palidhje e dredhon kte zerin shum je fallco,sa mir dukesh kur nuk i ben kto gjeste palidhje,edhe ne disa takime ce ke dal me kto lazdrime ce nuk te kan hije,edhe mos u bej aq serioze se nuk je ato gjint me silione ce i ke nxjerr ate,te ti shohen te gjith,e kur flet kurese jam serioze,nuk e dij cka drecin shohin djemt te ti.

 46. Jeta 1

  Jeta 1

  10 ditë më parë

  Silikoni qe ke ne gjoks verehet qe nga aeroplani e dashur!!

  • Jeta 1

   Jeta 1

   8 ditë më parë

   @missymarsi red 🤣🤣🤣

  • missymarsi red

   missymarsi red

   8 ditë më parë

   Silikon dhe make up gjoksi.

  • HACK IT

   HACK IT

   9 ditë më parë

   jo silikon po makeup cice

  • Doni Shuka

   Doni Shuka

   9 ditë më parë

   Problematika shqiptare alpast.info/one/video/poOet7mDdWiwq7Y

  • Badboy Boy

   Badboy Boy

   10 ditë më parë

   Pak ma larg se aeroplani 😂😂😂😂

 47. StAr's Channel

  StAr's Channel

  10 ditë më parë

  Yll esht😍😍😍😍😍🥰

  • Mr_ Ninja

   Mr_ Ninja

   10 ditë më parë

   🤮🤮🤮ytqr

 48. Greiss

  Greiss

  11 ditë më parë

  Veshje sportive thot😂🙄🤦 Sa perdridhet sikur do kputet😳

  • five stars

   five stars

   7 ditë më parë

   ....Zgjedh veshje sportive😏 Në" kush luan" (zh)vishet sexi🤔 Sa kontradiktore je me veten moj aaaannnnnnaaaaaa☹ sa përdredhje o zot I madh, shuuuuum acarueseee e shum prej fjalve s'ti kuptum❌ Si përfundim: Edhe ti do t'kesh neps per grosh, siç thot Loco😅shtoja edhe ni pilaf on top🍛 (💨me rigon)❌

  • missymarsi red

   missymarsi red

   8 ditë më parë

   Veshje sportive me gjoksin jashte.

  • ginger 07

   ginger 07

   9 ditë më parë

   Po' pra veshje sportive +4 kg iluminant 😵

  • Djellza Nevrike

   Djellza Nevrike

   10 ditë më parë

   O zot sa kam qesh

 49. Eljo Eljo

  Eljo Eljo

  11 ditë më parë

  Kjo do der

 50. Dejvi Lamuca

  Dejvi Lamuca

  11 ditë më parë

  Pse nxirren me vones vidjot

 51. Deniz Yilmaz

  Deniz Yilmaz

  11 ditë më parë

  Per at që se dgj Ana i tha fatjonit “qendro kështu sic je” … se flet me pordh kjo dhe nk dgj 🤦🏻‍♀️

  • D D

   D D

   8 ditë më parë

   Hahahah flm se une se degjova qka tha,mikrofonin e paska pas ndal ndoshta

  • Endi Nexus

   Endi Nexus

   10 ditë më parë

   @Una Tina robt fiks, po kerkoja nje sms te sigurohesha qe tha ashtu apo jo, asnje fjal si kam marr vesh, le me ze te ult por edhe thuthuqe , trapja

  • Una Tina

   Una Tina

   10 ditë më parë

   🤣🤣🤣🤣🤣 lotttt...e kisha kthyer 10 here ta degjoja 😅

 52. Reneo Bala

  Reneo Bala

  11 ditë më parë

  Ca do i thonte fatjonit kjo se nuk e degjova???

  • Elsa Gashi

   Elsa Gashi

   10 ditë më parë

   Qendro keshtu sic je

 53. Ana Jahaj

  Ana Jahaj

  11 ditë më parë

  🥺🥺🥺🥺🥺

 54. Ana Jahaj

  Ana Jahaj

  11 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮

 55. Amir Halili

  Amir Halili

  11 ditë më parë

  Fationit do I thoja? Sen nuk degjova

  • Elsa Gashi

   Elsa Gashi

   10 ditë më parë

   Qendro keshtu sic je

 56. Atird Atird

  Atird Atird

  11 ditë më parë

  Shum mimik te shemtuara ke ana

 57. Atird Atird

  Atird Atird

  11 ditë më parë

  O zot sa fake, dhe sa ne siklet ishte me at “fustan” kurvash, nje zonj e vertet shifet nga veshja

  • Stela D.

   Stela D.

   8 ditë më parë

   @missymarsi red E di dhe une shume dakort jam po sot vajzave su intereson fare ku te nxjerrin pak trupin dhe kshu por as mua sme pelqen klasi mbetet vertete klas

  • missymarsi red

   missymarsi red

   8 ditë më parë

   @Stela D. c'lidhje kane koherat.Klssi mbetet klas.Fustani i saj ishte teper vulgar.Gjoksi komplet jashte.

  • Stela D.

   Stela D.

   10 ditë më parë

   Mir e ke ti po kane ndryshuar koherat

  • Djellza Nevrike

   Djellza Nevrike

   10 ditë më parë

   Sa injorante

  • naiviv viv

   naiviv viv

   10 ditë më parë

   Pzz

 58. Endri Dimo

  Endri Dimo

  11 ditë më parë

  Veshe sportive ahhaa ik mi bulle vit veten atehere pse je vesh seksi 😂😂

  • Stela D.

   Stela D.

   10 ditë më parë

   @klejd ixm Pikerisht 😅

  • klejd ixm

   klejd ixm

   10 ditë më parë

   Se është interviste.

 59. Marinelaa

  Marinelaa

  11 ditë më parë

  Ana nje yll😍

 60. Linda

  Linda

  11 ditë më parë

  Kjo eshte me e bukura aty ne emision! 💜

  • djal mergimtar

   djal mergimtar

   10 ditë më parë

   Ma kur.. e mesheft ashte me besoni se kjo ashte shum e mesheft e shumtuar ne karakter si vjen pak durb per mu mir me pa keshto a ne ralitet hm zdi qa them me tjter

 61. Lala D Lu

  Lala D Lu

  11 ditë më parë

  Sa skandaloze 😏

 62. Melisa Lleshi

  Melisa Lleshi

  11 ditë më parë

  💁‍♀️

 63. best- one

  best- one

  11 ditë më parë

  Kjo ngaj karakteri mir qenka marshalla 🤣😂😆😂🤣😂

  • missymarsi red

   missymarsi red

   8 ditë më parë

   Fake "KARAKTER"(Silikon)

 64. Kuti Kutat

  Kuti Kutat

  11 ditë më parë

  Kur do e kupton kjo qe kamera nuk e don Semudje per tru te njeriut

 65. itsAnidTV Anidarmy

  itsAnidTV Anidarmy

  11 ditë më parë

  E paskembyt gjoksin me shum silikon

 66. Heras Heras

  Heras Heras

  11 ditë më parë

  Mi i mbyllur ftusanin

 67. Sofie kociu

  Sofie kociu

  11 ditë më parë

  me i gjate se una

 68. ajsa ajsa

  ajsa ajsa

  11 ditë më parë

  😍😍😍😍

 69. Egzona Bela

  Egzona Bela

  11 ditë më parë

  Ana je shum e mir te dua ❤❤❤❤❤

 70. Meral Meral

  Meral Meral

  11 ditë më parë

  Shumm keq veshjen ❌🤦🏽‍♀️

  • Luiza Shkambi

   Luiza Shkambi

   10 ditë më parë

   @Esli Sefaj exactly por te pakten mos te jemi njerezit qe i bejme te tjeret te ndihen keq per zgjedhjet e tyre

  • Esli Sefaj

   Esli Sefaj

   10 ditë më parë

   @Luiza Shkambi O motra te hysh te merresh me njerzit sja del kurre ne kete jete. Sindin e shajn se eshte e virgjer, Anes e shajn se qet gjoksin, Melisen se qet bethen. Njerzit gjithmon flasin, prandaj une e jetoj jeten si dua dhe per te tjeret I don’t give a fuck

  • Esli Sefaj

   Esli Sefaj

   10 ditë më parë

   @Luiza Shkambi Mir moj une nuk thash gje. E ka te bukur pse mos ta ekpozojn🤪

  • Luiza Shkambi

   Luiza Shkambi

   10 ditë më parë

   @Esli Sefaj si mos te kishit pare kurre gjoks beniii.

  • Esli Sefaj

   Esli Sefaj

   10 ditë më parë

   @Luiza Shkambi karakteri i kishte dal ne drit😂😂😂

 71. Cal Boy

  Cal Boy

  11 ditë më parë

  O ana dashuri♥️♥️♥️♥️

 72. VIDEO ARGETOHU

  VIDEO ARGETOHU

  11 ditë më parë

  Sa shpejt e hodhet

  • Adela F

   Adela F

   5 ditë më parë

   hahahha

  • mjaftime Shaini

   mjaftime Shaini

   10 ditë më parë

   uvoj

  • Laura D

   Laura D

   11 ditë më parë

   Hahahah po pra

 73. DL ϟ EULEX

  DL ϟ EULEX

  11 ditë më parë

  Berati on top😈🔪

 74. Ardita

  Ardita

  11 ditë më parë

  menemadhe shum o

 75. Besarta Halili

  Besarta Halili

  11 ditë më parë

  Pse hyna un ktu me ja prish nervat vetit 🙄🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯

 76. Almir Gjocaj

  Almir Gjocaj

  11 ditë më parë

  Poe keqe

 77. ferat

  ferat

  11 ditë më parë

  Kur e e pash after partyn thash mos Kum hi tshoh millfa gabim

  • Doni Shuka

   Doni Shuka

   9 ditë më parë

   Problematika shqiptare alpast.info/one/video/poOet7mDdWiwq7Y

  • Nilsa Aslin

   Nilsa Aslin

   10 ditë më parë

   @kodi kodi per zotin se di🤦‍♀️...

  • kodi kodi

   kodi kodi

   11 ditë më parë

   @Nilsa Aslin ben demek sikur nuk e din

  • Nilsa Aslin

   Nilsa Aslin

   11 ditë më parë

   Qa jan millfa-t

  • Brunette Lady

   Brunette Lady

   11 ditë më parë

   😂😂😂😂😂😂😂🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🤪🍾🥂🤗🤗🤗🤗🤣🤣🤣🤣🤣

 78. Devis lilo

  Devis lilo

  11 ditë më parë

  Ajde cica ajde 🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄😲😲😲😲😲

  • Stela D.

   Stela D.

   10 ditë më parë

   Gjoks*

  • djal mergimtar

   djal mergimtar

   10 ditë më parë

   Hahah si bustanat kur marrin formen hhaha

  • Devis lilo

   Devis lilo

   11 ditë më parë

   @itsAnidTV Anidarmy tamam

  • itsAnidTV Anidarmy

   itsAnidTV Anidarmy

   11 ditë më parë

   Ajde silikon ajde

 79. Orkide Official

  Orkide Official

  11 ditë më parë

  Oi si flet kjo sikur e ka te ngulur

  • GERI

   GERI

   10 ditë më parë

   @Elona Gjata Si bo tipin kot me emer fake o ta shkaperdhefsha rracen stil gjarpri

  • Orkide Official

   Orkide Official

   10 ditë më parë

   @Elona Gjata rrofsh kari

  • Elona Gjata

   Elona Gjata

   10 ditë më parë

   @Orkide Official aaaa dmth ti po hamendesoje aaaa brra brra brravo kari brravo bravo

  • Orkide Official

   Orkide Official

   10 ditë më parë

   @Elona Gjata o trap lexoje mir ca kam then.kam then sikur.jo qe e kam par

  • Elona Gjata

   Elona Gjata

   10 ditë më parë

   @Orkide Official po ti ia ke par

 80. Genita Limani

  Genita Limani

  11 ditë më parë

  Anaaaaaaa

 81. Menara Mamuti

  Menara Mamuti

  11 ditë më parë

  1

 82. Blinera Berisha

  Blinera Berisha

  11 ditë më parë

  First

 83. Erona Bicaj

  Erona Bicaj

  11 ditë më parë

  1

 84. vlog yes

  vlog yes

  11 ditë më parë

  1

Faqja Tjeter