60 sekonda: Tea Trifoni

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Komente 

 1. WS CRYSTAL 9

  WS CRYSTAL 9

  2 ditë më parë

  Virgjerin se ka humb por udhën e ka humb kjo lavire

 2. Cace Bita

  Cace Bita

  8 ditë më parë

  O Tea, Ropt!

 3. Jeton Sejdiu

  Jeton Sejdiu

  14 ditë më parë

  Je e mire sa muti jem

 4. Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjuhë gjermane tek kanali ynë.

 5. Rexhe Buqaj

  Rexhe Buqaj

  Muaj më parë

  Edc

 6. soiung toiue

  soiung toiue

  Muaj më parë

  Prive ftoni edhe Ledjanen

 7. seeni gzty

  seeni gzty

  Muaj më parë

  😚😚

 8. vbddfy euuyt

  vbddfy euuyt

  Muaj më parë

  ty veq ne vesh je e virgjer

 9. Rock girl

  Rock girl

  Muaj më parë

  Prive ftoni edhe Ledjanen

 10. SABIT Ismaili

  SABIT Ismaili

  Muaj më parë

  ty veq ne vesh je e virgjer

  • soiung toiue

   soiung toiue

   Muaj më parë

   Ti mbyll rrjetet sociale? Kta po han buk me to..kta shiten veten x fame

 11. anonimous really

  anonimous really

  Muaj më parë

  Ke humbe dhe virgjerine e kerthizes madje jo veq te pickes

  • seeni gzty

   seeni gzty

   Muaj më parë

   Ti mbyll rrjetet sociale? Kta po han buk me to..kta shiten veten x fame

 12. Valonberisha

  Valonberisha

  Muaj më parë

  Berati tha qe ta ka humbur😅😅😅

  • vbddfy euuyt

   vbddfy euuyt

   Muaj më parë

   😄😄😄😄

 13. Angela xhaferi

  Angela xhaferi

  Muaj më parë

  Epo mashtruese do dhe hapsire tv

  • Rock girl

   Rock girl

   Muaj më parë

   Ti mbyll rrjetet sociale? Kta po han buk me to..kta shiten veten x fame

 14. Arbana Osmani

  Arbana Osmani

  Muaj më parë

  Ofendimet fyerjet ruani per vete Kush i ka ne gjak sepse Tea eshte per lakmi nje vajz plot vlera...E eduakuar e qet e sjellshme e shum t'jera qe si gjdo femer

  • Rock girl

   Rock girl

   Muaj më parë

   Prive ftoni edhe Ledjanen

 15. Anna Mirela Paloka

  Anna Mirela Paloka

  Muaj më parë

  Tea 💖

 16. official adss

  official adss

  Muaj më parë

  Shko chijuuu

 17. DepressedGirlButHappy

  DepressedGirlButHappy

  Muaj më parë

  Prive ftoni edhe Ledjanen

 18. DepressedGirlButHappy

  DepressedGirlButHappy

  Muaj më parë

  Nje kohe te mora inat qe dola tradhetare dole me beartin e program me andin por tani tbesoj olsa tka shantazhu je shum e mbel me ledjanen vajza me e edukuar

 19. Thee Kamikaz

  Thee Kamikaz

  Muaj më parë

  Berati e ka qi nvesh hahahhaha

 20. anxhela ago

  anxhela ago

  Muaj më parë

  TEA YLLLL LULE DIELLI 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

 21. Mom & Dad Number one

  Mom & Dad Number one

  Muaj më parë

  you are and you will remain a star ... I like you very much

 22. Flamur Kyqyku

  Flamur Kyqyku

  Muaj më parë

  Jo se ke humbur hala ne frigorifer eke veq e jep kaj her per bamirsi

 23. Fidaim Ademi

  Fidaim Ademi

  Muaj më parë

  Me ket vorgjeri cdo njeri tu e pyte na thinet karin

 24. lule lulee

  lule lulee

  Muaj më parë

  Kjo esht pler femer po ik o debil

 25. Eg Zon

  Eg Zon

  Muaj më parë

  Ti mbyll rrjetet sociale? Kta po han buk me to..kta shiten veten x fame

 26. Maida's Channel

  Maida's Channel

  Muaj më parë

  😄😄😄😄

 27. prizren official

  prizren official

  Muaj më parë

  Nga tumin je nis o Tea.

 28. Tea Tea

  Tea Tea

  Muaj më parë

  Po mos thuaj kush te tha qe e kam humbur se s'hame bar ne, kujtoje kohen ne Boge me Beartin, nese sdo pergjigjesh pytjes thjesht mos u pergjigj😏

  • Ready _

   Ready _

   Muaj më parë

   Ishte nje thumb i drejtperdrejte ndaj sindit skishte te bente me beartin kur shikoni vidion mundohuni dhe te kpt cfr ka dash t thot autori

 29. R M

  R M

  Muaj më parë

  Tea kuçka

 30. iamkida

  iamkida

  Muaj më parë

  teaa kur beje si e urt ne emsion shiko si bone tash

  • e.k 123

   e.k 123

   Muaj më parë

   @anxhela ago I eshte rritur mendja qe kur vuri balonin😎😎

  • anxhela ago

   anxhela ago

   Muaj më parë

   pse si u be ?

 31. Laureta Hoti

  Laureta Hoti

  Muaj më parë

  Saemire

 32. lumi hoxha

  lumi hoxha

  Muaj më parë

  Mashtruese!!! Si ke fytyre akoma e del ne ekran? Vazhdon akoma dhe mashtron. Nuk komunikoj thote me asnje djale nga emisioni, e cdo dite story me Fatjonin.

  • lumi hoxha

   lumi hoxha

   Muaj më parë

   @anxhela ago m...e henksh.

  • anxhela ago

   anxhela ago

   Muaj më parë

   Mos ha mut .Ajo e pranoi qe vetem me Fatjonin eshte shoqe se nfnd te fundit ajo vet i hedh ne rrjet . DHE PERSE DUHET TE TE TEEGOJ JETEN PERSONALE TY ? LEQE ÀJO SKA ARSYE PSE TE GENJEJ

 33. thelegendtayna

  thelegendtayna

  Muaj më parë

  1cm me e gjat se un Tea 😂😂😂

 34. Flori Flori

  Flori Flori

  Muaj më parë

  Normale qe se ke humb virgjerin se e kep kur don 😂😂😂

 35. darvina vina

  darvina vina

  Muaj më parë

  Per virgjerin e pyte per ne vesh apo...😂

 36. Elda çela

  Elda çela

  Muaj më parë

  Shum.e.bukur.tea.yll.je.❤

 37. Dona Fusha

  Dona Fusha

  Muaj më parë

  Yll je tea yll

  • Drita Dobrunaj

   Drita Dobrunaj

   Muaj më parë

   Bukuroshe sie Shun e Menqur 💞😚

 38. Bali Bali

  Bali Bali

  Muaj më parë

  Aktore ma te madhe nuk ka si qikjo kurva

 39. Menara Mamuti

  Menara Mamuti

  Muaj më parë

  Pse e imiton shqipen kush tha qe e kam humbur

  • Ready _

   Ready _

   Muaj më parë

   Nuk ishte imitim ishte thumb per sindin qe mori ate pak fam me ate virgjerine😉😅

 40. Peter Johnssen

  Peter Johnssen

  Muaj më parë

  Mendoj qe shume e kemi paragjykuar te gjithe Cdo kush e sulmonte ne ate periudhe por askush nuk sulmoi andin .. dua te them qe burri ka pesh me shume se gruaja ...

  • Eva Sh.

   Eva Sh.

   Muaj më parë

   @Arjan Tv jam mjaftueshem vjec per te kuptuar dhe per te patur nje mendim te pelqen ty apo jo. Gjithsesi faleminderit per mendet qe me dhe

  • Arjan Tv

   Arjan Tv

   Muaj më parë

   @Eva Sh. Tea u mbante si vajz e mir dhe doli me komplet tjeter prandaj.. Kurse andi u dinte qe esht genjeshtar qe aty ne emision. Sa vjece je ti qe nuk arrin ta kuptosh pse Tean e sulmuan me shum aty? Edhe per Melisen e dinin te gjith se esht Kokrra e kurves.. Tea shtirej si vajza e urt e mir dhe doli komplet tjeter

  • anxhela ago

   anxhela ago

   Muaj më parë

   @Eva Sh. po

  • Eva Sh.

   Eva Sh.

   Muaj më parë

   Po skuthi skuth mbetet. Femra gjithmon kryqezohet. Tek e fundit asnje nuk doli cift i vertet nga ai program por si beri me pershtypje njeriu. Kurse Tea doli sheshit e para u pelqye shum prandaj dhe zhgenjeu shume. Por mbetet me e mira.

 41. Shqipe Shala

  Shqipe Shala

  Muaj më parë

  Je yll metvertet

 42. Nona Nona

  Nona Nona

  Muaj më parë

  Baxhell femer mundohet te mbaj qendrim pozitiv kur nderkoh edin dhe vet qe je negative

  • Nona Nona

   Nona Nona

   Muaj më parë

   @anxhela ago oj kare femer mos komento se bije ne se qe je vet tea

  • anxhela ago

   anxhela ago

   Muaj më parë

   Nga e di ti ? NGA E NXORE KETE KONKLUZION ? Eshte njeri si mua dhe ti o TRAP

 43. Nexhmije Sejdiaj

  Nexhmije Sejdiaj

  Muaj më parë

  Shum e embel je Tea

 44. Qu een

  Qu een

  Muaj më parë

  baby Tea👼🏼👸🏼

 45. Roma Roma

  Roma Roma

  Muaj më parë

  Tea shum e mir je😘❤

 46. Marie Merkuri

  Marie Merkuri

  Muaj më parë

  Tea💎 gjithemone do te jete 1 nga te gjitha Vajzat e Perputhjes👑⭐☀️🌻🌻🌼🌼🌷🌷🦋🦋💕💕💕💕💕💕😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 47. Hall Of Fame

  Hall Of Fame

  Muaj më parë

  Ne vesh e virgjer je ti mos tanin

 48. Anisa Balla

  Anisa Balla

  Muaj më parë

  Anisa is the best possible solution to a level of business owners or businesses who have a good decision to take advantage from your business partners will continue working with you to help with the company's business environment and you can achieve the goals they want from them because they Don't want to make sure that your company before they have been through a lot more business partners will have the opportunity for them in Paterson in order for the future will be able for many reasons why you should be doing with the company's customers and customers will be able not only because of the business to be able to help you get your best performance in terms they want to know your business partner with a strong economy and your business partners with a strong customer support is important because they're not working for the future will take place without any idea how to make a difference between buying and investing money into your own experience before they have been able with this year long time in your career goals for your business partners that they are willing with them because they're going through the same situation but you have a good decision about the company to ensure you are doing something new for your company before the company will be responsible with our customers for our customers and customers are going through the same level process and you have a good deal with the company to make sure they know how to make a decision to take the job market and will be responsible to them in Paterson in the future to become more productive than you are going through your work to make a good understanding aboutthe business will continue with your business partner to make the decision easier and more efficient business and marketing efforts and make them feel comfortable and more importantly that they have been able through your work to make a good understanding aboutthe business experience and experience to be successful and profitable companies are doing well with your business partner to help you find your business partner for your company before they have been able with this year long time in the best interests you have the opportunity for a long period of time and time to get the job you wanted and what they want from

 49. Diar

  Diar

  Muaj më parë

  Bish

 50. Awi Channel

  Awi Channel

  Muaj më parë

  Sa un e gjat koke loqk pershtatmi🤣😂

 51. ARLIND Gaming

  ARLIND Gaming

  Muaj më parë

  H€H€

 52. C Alb

  C Alb

  Muaj më parë

  Te gjitha e kane dasht Justin Bieber ne nje faze te jetes🤩😂

  • sad n horni

   sad n horni

   26 ditë më parë

   Who's we

  • irisa S . H

   irisa S . H

   Muaj më parë

   Vece meje hahahah

  • Nassy Marchi

   Nassy Marchi

   Muaj më parë

   hahahahahahahahahaahhaha

  • 🤫A_Angel😤

   🤫A_Angel😤

   Muaj më parë

   @lena gena hahahhahaha Fiks😅

  • Ledia Dushi

   Ledia Dushi

   Muaj më parë

   Un jooo

 53. meci baba kejttt

  meci baba kejttt

  Muaj më parë

  Kush tha qe jom virgjine (ty veq edhe Enver Hoxha ka met pa te qi)

 54. Llajna Llajna

  Llajna Llajna

  Muaj më parë

  Ti qaq din me i bo Budall njerzit edhe e besojn qe je e virgjer 😂😂

 55. Gashi Rms

  Gashi Rms

  Muaj më parë

  Kurva nr 1

 56. Okay pse jo

  Okay pse jo

  Muaj më parë

  I editoj por jo photoshop Really?? 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

  • Moza Moza

   Moza Moza

   Muaj më parë

   @alter ego Editim photoshop dallon si muti me kaken, mos u kapni per fjale, zjarmi me dru zjarmi me gaz, te dyja djegin njesoj, kshtu qe keto bukuroshet e ekranit 70% dallojn nga fotot me videolive🤷‍♀️

  • Okay pse jo

   Okay pse jo

   Muaj më parë

   @alter ego kuptimi i komentit tim e dashur nuk ishte ai qe po shpregon ti, dallimin mes editimit dhe photoshopit, por faktin qe e mohon se ben photoshop ne cdo foto, likee,, ne nuk ham bar, arrijme te dallojme kaq gje 🙂

  • alter ego

   alter ego

   Muaj më parë

   @Okay pse jo me editim ajo nenkupton alterim te ngjyrave, hijeve dhe eleminimin e ndonje imperfeksioni minimal, kurse me photoshop nenkupton ndryshimin drastik te 1 ose disa tipareve, me qellim jo per te permiresuar cilesine e fotos minimalisht (proces i pandashem i fotografeve profesionale), por per te tjetersuar subjektin e fotos. Normalisht ti e dije, po nganjehere s’te le deshira per te keqkuptuar qe ta pranosh.

  • Okay pse jo

   Okay pse jo

   Muaj më parë

   @_bulla_ 2003 jo na e meso ti

  • _bulla_ 2003

   _bulla_ 2003

   Muaj më parë

   Besoj e di ndryshimin mes edit dhe photoshopit

 57. Iris Lako

  Iris Lako

  Muaj më parë

  Bearti join dhe virgjeri😂😂😂❤

  • Rock girl

   Rock girl

   Muaj më parë

   Per virgjerin e pyte per ne vesh apo...😂

 58. Eva Sh.

  Eva Sh.

  Muaj më parë

  Aman moj sa e bukur qe je🌟🥰 Po pse genjen qe sflet me asnje flet me Fationin😕

  • iamkida

   iamkida

   Muaj më parë

   jane thjesht shoke

  • •Shadow Luna•

   •Shadow Luna•

   Muaj më parë

   E kishte fjalen me mesazhe

 59. Asani Asan

  Asani Asan

  Muaj më parë

  Kush tha se kam humbur o zot

  • Elena Hekurani

   Elena Hekurani

   Muaj më parë

   Ironia left the chat 🤦‍♀️😂😂

 60. anisa nisa

  anisa nisa

  Muaj më parë

  je si shpirt😍💕💕💕💕💕

 61. Elena Hekurani

  Elena Hekurani

  Muaj më parë

  I dua prgj tua spontane dhe buzeqeshjen tende te bukur,ishalla lart e me lart o shpirt i bardhe kush te njeh e di cfar njeriu je e cfar zemre ke 😍😍

 62. Elena Hekurani

  Elena Hekurani

  Muaj më parë

  Sa e bukur zmr yll

 63. King End

  King End

  Muaj më parë

  Kjo esht shpell 😂

 64. Alma Veseli

  Alma Veseli

  Muaj më parë

  Sa e mire je ❤

 65. Florindo Hysa

  Florindo Hysa

  Muaj më parë

  🥰 shum e bukur je po pyetjen e fundit pergjigjen sikur e ke Kopjuar nga shqipja po mbetesh akoma yll

  • Eljona Gashi

   Eljona Gashi

   Muaj më parë

   Pajtohem me ty 😉😉😉

  • I hate padrejtesite

   I hate padrejtesite

   Muaj më parë

   Po kjo shqipen e Ka Mike zemre Jan dakorduar bash ti Qin ropt lekut me dramat e Tyre se bashku te fitojn kllika sa per sharjet e Kan ditur jemi popull nga fryn era prap ju besojm

 66. Riza Collaku

  Riza Collaku

  Muaj më parë

  Ta ka ca bearti kafazin 🇬🇧🇬🇧🇬🇧

  • anxhela ago

   anxhela ago

   Muaj më parë

   Nga e di ti

 67. arlinda rexhepi

  arlinda rexhepi

  Muaj më parë

  😚😚

 68. beauty girl

  beauty girl

  Muaj më parë

  Kush tha qe e kam humbur????? Nime qitash robt🤬

 69. Linda L

  Linda L

  Muaj më parë

  😍😍😍

 70. Berisha12 A.berisha

  Berisha12 A.berisha

  Muaj më parë

  Ylli🤩🤍

 71. Ella One

  Ella One

  Muaj më parë

  😍😍😍😍

 72. Shqipe Thaqi

  Shqipe Thaqi

  Muaj më parë

  Mat bukur eka gjoksin vllavi im

  • Elena Hekurani

   Elena Hekurani

   Muaj më parë

   @Valon Binaj ik mor injorant pse jot moter po u lidh nuk eshtr me goce e mire

  • Valon Binaj

   Valon Binaj

   Muaj më parë

   Valla qudi qe su kan nlidhje edhe me Gomarin tim qekjo 🤦‍♂️🤦‍♂️

  • army ot7

   army ot7

   Muaj më parë

   @Elena Hekurani ahhahahahhaha

  • Elena Hekurani

   Elena Hekurani

   Muaj më parë

   Vellai paska ber operacion plastik me u bo femer mduket😂😂😂

  • army ot7

   army ot7

   Muaj më parë

   Me siguri je qorr se ska mundesi 😂

Faqja Tjeter