60 sekonda: Mevlani i përgjigjet Ledjanës!

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Komente 

 1. Ergi Prifti

  Ergi Prifti

  21 ditë më parë

  Eka bo ne mengjes me Aristelsn prandaj ithot shpirt ledjana dhe Antonela esollen rrotollMevlan mavrine

 2. Pushime Taci

  Pushime Taci

  Muaj më parë

  Mevli je i pa par😅😅😅😅😅😅

 3. Pushime Taci

  Pushime Taci

  Muaj më parë

  Mevli je flori te duan te gjith🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 4. kosovo kosovo1111

  kosovo kosovo1111

  Muaj më parë

  ✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️

 5. Klidia

  Klidia

  Muaj më parë

  Iiiiii pleraaaa po ky i ka then ledianes qe jam martu per letra

 6. BMX_WoLFIEZ

  BMX_WoLFIEZ

  Muaj më parë

  Shum furbo edhe ti

 7. Enejda Xhatufa

  Enejda Xhatufa

  Muaj më parë

  1

 8. Gladiola 1992

  Gladiola 1992

  Muaj më parë

  Je martuar për letra jo tha po në program tha po hajde mashtrim hajde 😂😂

  • Xhulio20 Gjona

   Xhulio20 Gjona

   Muaj më parë

   Pjo Tha nqs se e degjon me vemendje

 9. Afrim Pllana

  Afrim Pllana

  Muaj më parë

  o mevlan a hala e don ledijanen a

 10. Aldo Limani

  Aldo Limani

  Muaj më parë

  gjeja per qe ben n mgjes ca ben, ky thot perqafoj mamin okey ktu skam problem po kur t pyti kur ke bo seks per her t funit pse I the n mgjes o vlla se sdum me marr vesh se ca bo ti me plaken tate 🤣🤣🤣🤞 Tallem tallem kam humor burgu😝😂

 11. Jonky YT

  Jonky YT

  Muaj më parë

  Ne mengjes e puth nanen edhe ne mengjes ki ba seks 😂🤔

 12. 007alb

  007alb

  Muaj më parë

  Ca bo cdo mgjes perqafoj mamin mardhenia e fundit seksuale sot ne mengjes SUS ghaaaaaaa 😂

 13. Ledi-Sula Ledi-Sula

  Ledi-Sula Ledi-Sula

  Muaj më parë

  Perqafon mamin nmengjes,ben seks ne mengjes,si i bie tash.🧐😅🤦‍♂️

 14. bouytt guyt

  bouytt guyt

  Muaj më parë

  Mevlani ledjana jeni cifti me i preferuar jeni me te miret si di qe te jen punet.ju do mbeteni me te miret

 15. Osmeni 31

  Osmeni 31

  Muaj më parë

  Kurë e pjueti kazetari mevlanin se kurrë k bërë seks për herë të fundit të gjithë uhabitëm dhe thamë se kushë do hishte por me ndërmënd mevlani atë ditë ka bërë seks me Aristelën

 16. Aidas Merz

  Aidas Merz

  Muaj më parë

  E vertetove se nuk je aspak i sinqerte...! Ti vete ke thène qe je martu per letra ne gjermani...tani the jo...! Seksi nenkupton dy persona pse nuk e tregon personin ? Je i pa sinqerte !👎 ose je rrugaç ! Nuk i duhesh asaj qe te ka blloku se ajo eshte akoma Shqiponje dhe e kupton kush mundohet per karriere e jo per dashuri te paster !👎👎

  • C Alb

   C Alb

   Muaj më parë

   Tha : “pjo” per punen e letrave per shaka plus nuk mund ta thoj kudo se po e tha shpesh ja heqin letrat. E para kjo. E dyta, a je ne terezi? Pse duhet te thot personin me te cilen ka kryer marredhenie, eshte dicka intime qe s’i duhet kujt jo me te thoj personin. Mos do dhe oren dhe sa zgjati? 😳😂

 17. Kushtrim Morina

  Kushtrim Morina

  Muaj më parë

  Ti thu nuk genjej neper intervista tash genjeve or torollak kur je kan ne perputhen ke than jam kan i martum per letra tash the nuk jam kan genjeshtar or mut ni her thu mevlani jam ni her thu mevli ty ste bjen fije kush se qaq shum qe genjen nuk e ke iden as vet ni her thojshe skam vlla jam i vetem tash te dul edhe vllavi po ndoshta se ki vlla prej dy prindve ndosha prej mamit e ke vlla e baben nashti nuk e din se kush esht genjeshtar muti

  • bouytt guyt

   bouytt guyt

   Muaj më parë

   Ne puntaten e fundit tetha Antonel mosu shtir sikur ika fajet Ledijan kur vet ike fajet dhe poele njerin ne ^balt^keshtu qe ele Ledijanen ne balt tash ban sikur pedon,ja majt der

 18. Llajna Llajna

  Llajna Llajna

  Muaj më parë

  A pinci qe osht ky , Krejt e kom nje Bindje qe ma i shtiruri o kon aty 🥴

 19. Linda Linda

  Linda Linda

  Muaj më parë

  i beri ping pong antonela ketij e themi ne ka faj ledjana ,nje mashkull kur ben zgjedhjen ca gjera i ka te frenuara

 20. Bekim Murati

  Bekim Murati

  Muaj më parë

  Prap ka konkuru mevlani ne perputhen hahahah ...

 21. Fljorentina Abdi

  Fljorentina Abdi

  Muaj më parë

  Sexi n mengjes me mamin 😂

  • Km Mm

   Km Mm

   Muaj më parë

   O kafshe pylli 💩💩

  • Albania Albania

   Albania Albania

   Muaj më parë

   Qar idjot e qa flitni keshtu keni vet nan

 22. Anna Anushi

  Anna Anushi

  Muaj më parë

  Ua une e kisha harru kete 🙄🤣🤣🤣 ca marin intervist turp 🤮🤮

 23. Michaili Ndresa

  Michaili Ndresa

  Muaj më parë

  o Mevlan,kur te pyten a e fal tradhetine?pergjigjia jote ishte never dmth kurre . Po Lediana a duhet te ta fali tradhetine qe ti je i ndergjegjshem,ti e tradheton me Antonelen?

  • Gezim Hoxha

   Gezim Hoxha

   Muaj më parë

   Po ku ka qene nonjhere me Ledianen bashke ai qe na e paska tradhetuar me Antonelen 🤣🤣🤣

 24. ArmenD MorinA

  ArmenD MorinA

  Muaj më parë

  👑

 25. Andi Andi

  Andi Andi

  Muaj më parë

  O selak po ti e dije se Ledjana ka burrin nburg dolet çift per show çdo intervist genjen her thua je martu per letra e her jo.her thu ke punu ne piceri e her asistent

 26. Tea Tea

  Tea Tea

  Muaj më parë

  mevlan je yll martohu me ledjanen se ajo a yll

 27. Lati Prezja

  Lati Prezja

  Muaj më parë

  Po akoma takohet ky me antonelen .. dhe pret ti flasi ledjana pastaj ...o cun hiq dor nga ajo putana ..sa sje von se ka me te ardh ne der

  • Prizren Prizren

   Prizren Prizren

   Muaj më parë

   Mos me pas kan antonela qe nga fillimi kta do ishin shum me mir sot sdo kishin kto zenka ishalla bashkohen M&L♡♡

 28. Engjellushe Pershaku

  Engjellushe Pershaku

  Muaj më parë

  Po’ ti je djal flori po mos nguro te pajtohesh me Ledjanen se Po ju plas shpirti sa njeri tjetrit Po nje gje me vje cudi si nuk hek dore nga Antonela per mos humbur Ledjsnen qe eshte vajze me edukuar dhe me karakter Mos u trego koke fort po largoje Ate ndyrsire qe Te tradhetoje me Atdheun dhe shtiresbpastaj sekure kishte ndjenja per ty ajo Te do ty vetem per te mbuluar turpet

  • flutur kurti

   flutur kurti

   Muaj më parë

   po te gjith ate presim te bashkohet me ledjanen

 29. Ballistet Tetovë—Albania

  Ballistet Tetovë—Albania

  Muaj më parë

  fc latta klubi ma i carti oooo

 30. Meli Mason

  Meli Mason

  Muaj më parë

  Cun mamaje, te gjith e dum mamin po sikur ska lezet menyra si e thot... . Ke shpetu o Ledjan, se ky esht cun mamaje qe rrin tu fshi qyrret ke fustani mamit

  • Meli Mason

   Meli Mason

   Muaj më parë

   @lol ciao fiks, plotesisht dakort me ty!

  • lol ciao

   lol ciao

   Muaj më parë

   @Xhejlane Hamidi nuk esht puna se personi qe s'do maman, nuk do edhe gruhen, po dhe si thote ai qe nuk do rrinte kurre me nje goce qe se pranonte nena, nuk thuet. Sepse kur ti martohesh pse zgjedh dike per te jetuar, e ben per vete. Se merre per nenen tende,po për te kaluar jeten me bashkëshorten qe ke ne krah.

  • Xhejlane Hamidi

   Xhejlane Hamidi

   Muaj më parë

   Ai person qe sedon familjen ose maman , sdin me dasht as gruan

  • Meli Mason

   Meli Mason

   Muaj më parë

   @Eriselda mendjen e flliqur e perverse e ke vet ti. Se me shum se e don femija nenen e vet ska e une jap jeten per mamin tim. Por qe ska lezet te bej si cun mamaje ska.

  • Eriselda

   Eriselda

   Muaj më parë

   Po ca nuk ka lezet? Apo se keni ju mendje te flliqur e perverse? Ai flet per nenen sic flasin te gjithe dhe une te njeriu i shtrenjte nenen do thoja. Edhe vete Ledjana ka folur per nenen e saj disa here.

 31. Moin

  Moin

  Muaj më parë

  Ne puntaten e fundit tetha Antonel mosu shtir sikur ika fajet Ledijan kur vet ike fajet dhe poele njerin ne ^balt^keshtu qe ele Ledijanen ne balt tash ban sikur pedon,ja majt dere sa unkry emisjoni qete marrish pak fam si unkry pas dy ditesh erdhe idhaje deklaraten mezi kishe prit.esot Shkon iban asaj prostitutkes pica bile me zemer,dhe lyp hala Ledijana mu kthy teti le nje der te hapur paaaaaa!

  • Prizren Prizren

   Prizren Prizren

   Muaj më parë

   @Moin amin ishallla bashkohen kam bedim ne zot do i bashkoj

  • Moin

   Moin

   Muaj më parë

   Ishalla nuk jam kunder aspak mevjen keq teper pe Ledijanen qe evlersoj shum si njeri,se per keta tedy ekam shiku emisjonin dasht Allahu ti bashkoj keta tedy samashpet,se kush eprish nje qift ne kuran shkruen ka perish nje gjami🤲

  • Prizren Prizren

   Prizren Prizren

   Muaj më parë

   O do bashkohen mevlani dhe ledjnaa ishalla sa ma shpejt

 32. 2021🥰

  2021🥰

  Muaj më parë

  Shum bukur tu ka përgjigj ta kabo 8 me 2 hahahahahaha brravo Mevli

  • Prizren Prizren

   Prizren Prizren

   Muaj më parë

   Nuk te kuptova

 33. Lushi Morava

  Lushi Morava

  Muaj më parë

  Ledjana ⭐

 34. djali mistrec

  djali mistrec

  Muaj më parë

  Na keni ca melvanin me keto baxhella

 35. Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  Muaj më parë

  Mevlan♡Ledjana qifti me i bukur ne bote♡♡♡♡♡ M&L♡♡sa mir e tha mevlani e bukur sikur zana♡♡

 36. Mitro Dedi

  Mitro Dedi

  Muaj më parë

  Pse 60 sekonda mevlani ....😒

  • Hello It'sMe

   Hello It'sMe

   Muaj më parë

   Pse sa minuta po don?

 37. Mitat Beshiri

  Mitat Beshiri

  Muaj më parë

  Lediana ⭐

 38. Γαρύφαλλα Παρασυρη

  Γαρύφαλλα Παρασυρη

  Muaj më parë

  Bravo mevlan gruja si mos ty respektoj familjen ku e con ska vler mos gabo

 39. Ermal Cullhaj

  Ermal Cullhaj

  Muaj më parë

  je yll bote ti je

 40. Anxhi M

  Anxhi M

  Muaj më parë

  Mevlo mos i shfaq kaq haptazi haramlliqet😂

 41. El Albanés

  El Albanés

  Muaj më parë

  Kot

 42. Mikel Kurti

  Mikel Kurti

  Muaj më parë

  Nuk genjej shpesh tha ne funde ja futi kot sot ne megjes unduk atje gje genjeu se umendua edhe qeshi 🤣🤣

  • Mikel Kurti

   Mikel Kurti

   Muaj më parë

   @Kur Legjenda hahahahahah athua eshte

  • Kur Legjenda

   Kur Legjenda

   Muaj më parë

   Mikel: nuk genjeu, te verteten tha E ka qi nbyth gracjano I ka shku nkrevat i ka hyp ja ka ca bythen. E pe si qeshi i ka pelqyer Se kshu jan kavajsit gay

  • Tan Nat

   Tan Nat

   Muaj më parë

   Né nje debat Sindi i tha Mevlanit Ti je aktori me i madh ktu. Kam shume deshire te di cfare mendimi ka Sindi ,A vazhdon te jete Mevlani aktor apo jo

 43. I PANJOHURI ????

  I PANJOHURI ????

  Muaj më parë

  Hahahaha gazetari e pyet Qfarë bën në mëngjes Mevlani thotë: Perqafojë Nenen Pastaj në fund e pyet marrdhënia e fundit seksuale: Sot ne mengjes Qka kuptoni nga kjo hahahahah😂😂?????

  • Kur Legjenda

   Kur Legjenda

   Muaj më parë

   @cookie per fat te keq me dor e mba kot Se i ka mshu gracjano mengjes ja ka ca bythen.E shef si qesh duket qe esht knaq. Bythqir ma kavajs E la gjermanin per arsye pazari 5 euro Ktu merr 10 euro😂😂😂😂😂

  • cookie

   cookie

   Muaj më parë

   @Prizren Prizren pse do rri mevlani ta mbaje me dore edhe ai ka te nje dashur

  • fredi nelson

   fredi nelson

   Muaj më parë

   @Prizren Prizren ska ba hajgare hiq ashtu si tha esht e vertet per pergjigjjen e fundit e kam fjalen

  • Meli Mason

   Meli Mason

   Muaj më parë

   Qe e bon me mamin 😜😂

  • Prizren Prizren

   Prizren Prizren

   Muaj më parë

   Ka ba hajgare ma ju a besoni se vertet aj ka ba hajgare

 44. Kl

  Kl

  Muaj më parë

  Si i komentoni veshjen sikur ju vishni rroba të reja çdo javë. A thua se keni lindur në Gucci. Ncncn. 🤦🏻‍♀️

  • cookie

   cookie

   Muaj më parë

   Po pakten ta veshi te bardhe ose te zeze se nuk bien ne sy

  • Kl

   Kl

   Muaj më parë

   @Moin Edhe? Se ka jetuar në Dusseldorf nuk d.m.th qe mund të ketë pas mundësi të vishet me ato firmat që thua ti se ai përveçëse mban veten, mban dhe familjen, po edhe sikur të kishte secili ka stilin e vet të të veshurit dhe nuk ka asgjë të keqe të veshi të njëjtat rroba, sepse të gjithë veshin të njëjtat rroba, jo çdo ditë, po aq këmisha ka një rob i thjeshtë sa atë qe vesh në x ditë do e veshi prap.

 45. vanesa

  vanesa

  Muaj më parë

  Ehhhh more fshatar

  • Tan Nat

   Tan Nat

   Muaj më parë

   Eshte mbi te gjitha njeri i mire

  • vanesa

   vanesa

   Muaj më parë

   @Eriselda 😛😛😛😛😛👎

  • Eriselda

   Eriselda

   Muaj më parë

   @vanesa Ehaaaa me kete pergjigje qe dhe te kerkoj une falje qe t’u pergjigja. Je shume lart ti me inteligjencen. Na fal o genius! 😅

  • vanesa

   vanesa

   Muaj më parë

   @Eriselda ju ne shqiperi jeni gjith fshatare te prapambetur 😢😛🤣

  • Eriselda

   Eriselda

   Muaj më parë

   Zakonisht fshataret shajne te tjeret nga origjina 😜

 46. Valbone Ibishi

  Valbone Ibishi

  Muaj më parë

  O burr i botes me hit te esht ber ajo kemisha (gjaketa) se sa ti gjuaje bre at pusajk se edhe nuk esht e shtrejt kemish koti

 47. Ardian Cela

  Ardian Cela

  Muaj më parë

  Ju njerzit qe ende shkruani romane per ciftet e Per’puthen s’jeni ne rregull. Djali ca nuk tha ne interviste, tregon pjese nga karakteri vet ju i bini fyllit me nje vrime. Medet

  • Leonard Tita

   Leonard Tita

   Muaj më parë

   😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

  • Shpresa Berzeshta

   Shpresa Berzeshta

   Muaj më parë

   Dhe

  • Lorent Kerhanaj

   Lorent Kerhanaj

   Muaj më parë

   Epo kjo qe e the i meriton edhe like-t e amerikes👍

 48. E H

  E H

  Muaj më parë

  Si qesh cfar cuteness qe e karakterizon 😂😂 1:12

  • yuli gagarin

   yuli gagarin

   Muaj më parë

   Te palos krejt me ate buzeqeshjen

  • Ersila

   Ersila

   Muaj më parë

   Ate po mendoja kur po e shihja, cfare te qeshme fantastiquee qe ka🤷🏻‍♀️😂

 49. Fatjonbello Fatjonbello

  Fatjonbello Fatjonbello

  Muaj më parë

  Mevlani ledjana jeni cifti me i preferuar jeni me te miret si di qe te jen punet.ju do mbeteni me te miret

 50. cookie

  cookie

  Muaj më parë

  E paska gjet nusen mevli paska bere sex sot ne mengjes qenka i gezuar se e ka tha ajo shtaza duke e mashtruar

 51. cookie

  cookie

  Muaj më parë

  Kemishen ndrroje ka nje here se vajzat i ke ndrru boll

  • Eli

   Eli

   Muaj më parë

   Njerezit e thjesht ngelen po te thjesht si do qe ti ndryshoi jeta.Ai rrezaton miresi vetem buzeqeshja I ben sa per 1000 kmisha qe mund te nderrosh ti o naj kok bosh tjeter

 52. Klajdi Sula

  Klajdi Sula

  Muaj më parë

  Antonela mevlani ❤

 53. Video Photo

  Video Photo

  Muaj më parë

  Aman vec me ledjanen mos u bashko me 🙏

  • Xhani Xhani 🌼

   Xhani Xhani 🌼

   Muaj më parë

   @Prizren Prizren kurr e per jete. Harroje

  • mo Mo

   mo Mo

   Muaj më parë

   Ne fansat duam.bashkim. bashkim bashkim.me.Ledjanen

  • Ariana Grande

   Ariana Grande

   Muaj më parë

   @Prizren Prizren po qa asht tu mu dasht mu a bashkohen ajo po kur ishte perputhen na beri te dalim nga mendja krejt por ty edhe pas perfundimit te paska lan me pasoja ledjana me mevlanin

  • Prizren Prizren

   Prizren Prizren

   Muaj më parë

   @Ariana Grande do bashkohen mos ki merak M&L♡♡♡

  • Ariana Grande

   Ariana Grande

   Muaj më parë

   Prz shum ma mir ba mos me u bashku me ta se kjo me sa kam kuptu une do veq me i shku mrapa sikur asht e pikun prej qielli

 54. Arti Art

  Arti Art

  Muaj më parë

  Ik o loqe

 55. Ota Ote

  Ota Ote

  Muaj më parë

  ZEMRA IME❤🦋🌙

 56. valmire halili

  valmire halili

  Muaj më parë

  Shpresoj te bashkohen Mevlani dhe Ledjana sepse jan çifti im i preferuar ❤

  • Prizren Prizren

   Prizren Prizren

   Muaj më parë

   Amin ashtu edhe per mua qift perfekt

 57. Tani Hoxha

  Tani Hoxha

  Muaj më parë

  Yll si gjithmon ❤️❤️❤️

 58. Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  Muaj më parë

  Hahhaah mevlan bravoo iu pergjigje shum bukur ledjanes LEDJANA E BUKUR SIKUR ZANAA nuk jam ba pishman qe ja kum ba kangen tha mos u merr me antonelen sja vlen as shoqe ta kesh e the vet e shikoj sjelljen dhe e ka sjelljen ledjana dhe vajz te mir se ledjana ske me gjet M&L♡♡♡ ishalla bashkoheni sa ma shpejt♡♡♡ jepni nje shans te dyt per njeri tjetrin do ja vlej me beso mevlan ledjana sepse jeni qift shum i bukur

  • Miradije K

   Miradije K

   Muaj më parë

   Puke

  • Miradije K

   Miradije K

   Muaj më parë

   @cookie cookies cookie

  • cookie

   cookie

   Muaj më parë

   @Dekjana Veizaj ajo asht mashtruse mos i beso qfare thote mashtroj mevlanin dhe gjith puplikun kurvat keshtu jane mos beso prandaj i thote mevlanit te dua ste dua asht putane rrugaqe rrugash me burra te palestrum gjith diten tu shkund bythet

  • Dekjana Veizaj

   Dekjana Veizaj

   Muaj më parë

   Po lajme te pavereta genjeshtra Po prese shani Ledjana Po fusni kote tha vete ne prive se jame beqare Po thasheme me duket se keni inate Ledjana qe flasin keshtu ju lutem ketheni pergjigje ju lutem

  • cookie

   cookie

   Muaj më parë

   @Dekjana Veizaj a deshte pergjigje ka shku me dashnorin e palestrum ai ja ban me qit vaj mevlani nuk ja ka mush synin lopes

 59. Anila Kurti

  Anila Kurti

  Muaj më parë

  Po kur do te jepet kjo?

  • Ballistet Tetovë—Albania

   Ballistet Tetovë—Albania

   Muaj më parë

   po shkrun intervista 60 sek. moj zogze a pret tjet 10 min

  • army ot7

   army ot7

   Muaj më parë

   Hahahaha ca loti

  • Mila Mata

   Mila Mata

   Muaj më parë

   Sapo u dha dhe e pe 😊

Faqja Tjeter