Argëtim

2TON - M’KUJTOHESH

Music : 2TON
Lyrics : 2TON
Beat : NEGO
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6BgVHrgMT4ny1K3CZBIhv8
iTunes: music.apple.com/us/album/mkujtohesh-single/1551331578?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/MKUJTOHESH
Follow 2TON on:
2tonofficial
Follow NEGO on:
nego_aye
Lyrics :
Smuj at kang me ngu se em kujtohesh
Smuj n at ven me shku se em kujtohesh
Ni got ver e pi ti em kujtohesh
Ma mir qe nuk e di me kon takohesh
Ko met taku prap prap, zemra po ma nin
Ti as nuk em thirr, as numrin nuk e fshin
Ti e din qysh marr frym ti ma din dopsin
Ti ma ke msu vujtjen ma ke msu dashnin

Qysh jom sill me ty ty nuk sillna sillna
Qysh jom mirr me ty ty nuk mirrna mirrna
Gjith ke dasht me ble tesha me firma firma
Me mu e ke pas jeten si n filma filma

Baby per ty kejt i disha
Per ty kom hargju krejt qka kisha
A ishe kon me mu mos t kisha
M kujtohet kur dilsha e t thirrsha

Smuj at kang me ngu se em kujtohesh
Smuj n at ven me shku se em kujtohesh
Ni got ver e pi ti em kujtohesh
Mamir qe nuk e di me kon takohesh

E kom dit kur rren e ki dit qysh m kthen
Un e di qka blen ti e di ku m gjen
Ti hala m permen un e di ket sen
Cuz you was my girl, and i was your maan
Mu kan vetja, s’tlen urrejtja
Tmungon prekja, spres mem thon sorry
Shum krenari , qata sem ki
Tmungoj e di , spres mem thon sory
Smuj at kang me ngu se em kujtohesh
Smuj n at ven me shku se em kujtohesh
Ni got ver e pi ti em kujtohesh
Mamir qe nuk e di me kon takohesh

Komente 

 1. Avni Krasniqi

  Avni Krasniqi

  10 orë më parë

  💫👑

 2. Shefkije Shartari

  Shefkije Shartari

  16 orë më parë

  Sa mir

 3. agi agi

  agi agi

  Ditë më parë

  👌👌👏👏👏👏👏bravo

 4. bajramche

  bajramche

  Ditë më parë

  Gjith King 🔥💯

 5. pida siouy

  pida siouy

  Ditë më parë

  Kush meriton ma shum fam ?? 2ton-Like Bardhi-Comment 🙂🙃

 6. Luaras Rudi

  Luaras Rudi

  2 ditë më parë

  ljfskgdgdtfh

 7. Fariel TV

  Fariel TV

  2 ditë më parë

  Super kenge 2Ton bravo. Big salam from Azerbaijan. Te dua Shqiperia

 8. mirela bakiasi

  mirela bakiasi

  2 ditë më parë

  Thjesht suuupppeeerrrrr

 9. armando bleta

  armando bleta

  3 ditë më parë

  FEMRA NGELET NE ZEMER E NE memorje NJESOJ sic ngelet KOKAINA NE GJAK ❤❤❤💘

  • armando bleta

   armando bleta

   Ditë më parë

   @pida siouy 🖐❤

  • pida siouy

   pida siouy

   Ditë më parë

   Hi i get 1k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 10. Arbania roots

  Arbania roots

  4 ditë më parë

  2 Ton reperi ma i mire shqiptar! 🙋🏻‍♂️

 11. Mirjeta Hoxha

  Mirjeta Hoxha

  4 ditë më parë

  2ton m kujtohesh

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   2 ditë më parë

   🐖🐖💩💩🙈i ferizait qorri me syze shko qoban🐖🐖🐖🐖🐖💩

 12. Emily An

  Emily An

  5 ditë më parë

  I m waiting ❤🌹🇩🇿

  • Piano Shqip

   Piano Shqip

   4 ditë më parë

   what??

 13. Travis Stoaty

  Travis Stoaty

  5 ditë më parë

  *Dio ha dimostrato il suo amore per noi mandando suo Figlio Gesù Cristo, morto e risorto dai morti per darci la vita eterna.* *Egli ha anche promesso di guarire il tuo corpo.* *(alza gli occhi e chiediglielo)*

  • bodoti qwiu

   bodoti qwiu

   3 ditë më parë

   like nqs po degjon kengen dhe po lexon komentet

 14. Stefa Sotiom

  Stefa Sotiom

  5 ditë më parë

  Je super fare 2 Ton👍

  • bodoti qwiu

   bodoti qwiu

   3 ditë më parë

   Hey! I loved the video!!

 15. Aurora Berisha

  Aurora Berisha

  5 ditë më parë

  Ky vertet eshte i cmemdur

  • Piano Shqip

   Piano Shqip

   4 ditë më parë

   psyychoooo

  • Emily An

   Emily An

   5 ditë më parë

   🥰🥰🥰🥰

 16. opzz xsin

  opzz xsin

  5 ditë më parë

  I m waiting ❤🌹🇩🇿

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   4 ditë më parë

   🥰🥰🥰🥰

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   4 ditë më parë

   Bravo 🙌🏼

 17. tesa Pacolli

  tesa Pacolli

  7 ditë më parë

  albanian music us the best!! shqipe

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   2 ditë më parë

   Kenge e mrekullushme

 18. me dorë në zemër

  me dorë në zemër

  7 ditë më parë

  2 Ton-shum e pelqej-LIKE 2 Ton-hic se du-DISLIKE

 19. SHQIPvideolojra

  SHQIPvideolojra

  7 ditë më parë

  shum fort kendon veq qeli sy be haha

  • SHQIPvideolojra

   SHQIPvideolojra

   5 ditë më parë

   @opzz xsin haha ska koment amo veq qe kendon mme sy mshel se kshtu facell o haha

  • opzz xsin

   opzz xsin

   5 ditë më parë

   e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺

 20. niduoe stre

  niduoe stre

  8 ditë më parë

  I'm waiting

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   6 ditë më parë

   2ton the BEST

 21. Luanmondi Nuhaj

  Luanmondi Nuhaj

  9 ditë më parë

  Girls in this time...very hard to find one normal girl..not fake and monny in the mind😅😅😅😅😂😂🤣

 22. Justin Moresby

  Justin Moresby

  9 ditë më parë

  Wow i get 4k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   6 ditë më parë

   ❣❣

 23. Aaron Jenks

  Aaron Jenks

  9 ditë më parë

  Hi i get 1k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

  • soinu foig

   soinu foig

   7 ditë më parë

   You were my girl i was ur man. O trum Jo. You was my girl

 24. Moni Mahony

  Moni Mahony

  10 ditë më parë

  kusch po wjen mema hanger Karin 200 Euro jam ne germani München 😘

  • niduoe stre

   niduoe stre

   8 ditë më parë

   You were my girl i was ur man. O trum Jo. You was my girl

 25. Elona Sina

  Elona Sina

  10 ditë më parë

  Kenge e mrekullushme

  • Piano Shqip

   Piano Shqip

   4 ditë më parë

   e vertetee....

  • Ptao Tom

   Ptao Tom

   9 ditë më parë

   E kupton se e ke dasht dikon me zemer nese tu e ngu qet kang ai person tsillet n'mene 💔

 26. Anisa Nisa

  Anisa Nisa

  10 ditë më parë

  🐖🐖💩💩🙈i ferizait qorri me syze shko qoban🐖🐖🐖🐖🐖💩

  • Ptao Tom

   Ptao Tom

   9 ditë më parë

   Hitmaker ✌🏼

 27. GameZone BellaBoy

  GameZone BellaBoy

  11 ditë më parë

  G tkom

  • GameZone BellaBoy

   GameZone BellaBoy

   6 ditë më parë

   @soinu foig walla po 😅😅😅

  • soinu foig

   soinu foig

   7 ditë më parë

   e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺

 28. bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  11 ditë më parë

  like nqs po degjon kengen dhe po lexon komentet

 29. G Kristel

  G Kristel

  11 ditë më parë

  King 🥰🥰🥰🥰😻😻😘😘😘

  • soinu foig

   soinu foig

   10 ditë më parë

   Ky eshte i lodh veq muzika si ban te shurdho veshet kte eshte me e qu te psikiatri ada

 30. G Kristel

  G Kristel

  11 ditë më parë

  Je ma i mir 😍😍😍💙💙💙🤩🤩😘😘😘😘😘😍😍😇😇😻😻😻😻❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙💙😇😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  • soinu foig

   soinu foig

   10 ditë më parë

   Like:gota Koment: m'kujtohesh

 31. Lossy Abazi

  Lossy Abazi

  11 ditë më parë

  Bravo 🙌🏼

  • bodoti qwiu

   bodoti qwiu

   11 ditë më parë

   Hitt do behet pa perjashtim💘🙈

 32. Fjori Fjori

  Fjori Fjori

  11 ditë më parë

  Bravoo

 33. Megi Adl

  Megi Adl

  11 ditë më parë

  😻

 34. Ptao Tom

  Ptao Tom

  11 ditë më parë

  e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺

 35. Ab Aba

  Ab Aba

  12 ditë më parë

  ❣❣

 36. Tony

  Tony

  12 ditë më parë

  2ton the BEST

 37. Ari S Ana

  Ari S Ana

  12 ditë më parë

  e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺

  • Piano Shqip

   Piano Shqip

   4 ditë më parë

   në repeatt ooo 😂

 38. Ledian Morina

  Ledian Morina

  12 ditë më parë

  You were my girl i was ur man. O trum Jo. You was my girl

  • Ptao Tom

   Ptao Tom

   11 ditë më parë

   Hitt

 39. edon heta

  edon heta

  12 ditë më parë

  Hitmaker ✌🏼

 40. Minife Pacolli

  Minife Pacolli

  13 ditë më parë

  🙄🤔👍kenga qe te ngjall ndjenjat 😫

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   12 ditë më parë

   Hita mas hita

 41. Love Calming Relax

  Love Calming Relax

  13 ditë më parë

  *Good evening*

 42. fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  13 ditë më parë

  Like:gota Koment: m'kujtohesh

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   12 ditë më parë

   Si e ka emrin ajo kënga e 2ton kur i msheli syt je njeriu par qe m kujtohesh

 43. Anisa Nisa

  Anisa Nisa

  13 ditë më parë

  Ky eshte i lodh veq muzika si ban te shurdho veshet kte eshte me e qu te psikiatri ada

 44. minij hooi

  minij hooi

  14 ditë më parë

  8 minutes✨

 45. bofooit gojo

  bofooit gojo

  15 ditë më parë

  Hitt do behet pa perjashtim💘🙈

 46. Arsim Berisha

  Arsim Berisha

  15 ditë më parë

  NNe got ver e pi ti e me Kujtohesh 😂🤷‍♂️

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   13 ditë më parë

   O be qishtu knojn shqiptart👰👸👰👸

 47. Ilire Sadiki

  Ilire Sadiki

  15 ditë më parë

  Nxndndndjdjenrjrkrjrjrjrjdjdjdkkddmddkldkessddkjr

 48. Al Beshure

  Al Beshure

  15 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   15 ditë më parë

   Super

 49. Tali Gims

  Tali Gims

  16 ditë më parë

  Viva 2ton I’like You Your Music 🇲🇦🇲🇦

  • Enver Troci

   Enver Troci

   14 ditë më parë

   Viva bruda is Noizy not 2ton

 50. Lossy Abazi

  Lossy Abazi

  16 ditë më parë

  Kurr nuk deshton 🙌🏼

  • minij hooi

   minij hooi

   14 ditë më parë

   ❤️❤️❤️

 51. ?????????

  ?????????

  16 ditë më parë

  Hitt

 52. Sejdi Sadiki

  Sejdi Sadiki

  16 ditë më parë

  Fjfjdodofofoforky4llthczf. #😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😇😡😬😐😬

 53. Sejdi Sadiki

  Sejdi Sadiki

  16 ditë më parë

  Bgvhhhhfgyhhhhhhhhhhhuikkoii

  • Cassie

   Cassie

   16 ditë më parë

   Disa kujtime po na vrasin dhe lëndojn sado kohë që kalon nuk harroen 🥺

 54. Sejdi Sadiki

  Sejdi Sadiki

  16 ditë më parë

  😁😐😇😇😇😇😇😇😇😴😇😴😇😴😇😇😇😇😇😢😇😇😴😇😇😴😇😇😢😇😇😇😇😇😴😇😇😇😇

  • Sejdi Sadiki

   Sejdi Sadiki

   16 ditë më parë

   Kvkfnfjfkhkgfjniyioeng

  • Sejdi Sadiki

   Sejdi Sadiki

   16 ditë më parë

   😉😢😢😇😢😇😇😢😇😢😢

  • Sejdi Sadiki

   Sejdi Sadiki

   16 ditë më parë

   Fnfmfmrnrnrnrjtjtjtjrjrjrj

  • Sejdi Sadiki

   Sejdi Sadiki

   16 ditë më parë

   Eitkrgjyj itfjt 6fklt fjtmjddofirijririrriiri lddltdkkdkddjfkkdkdjdlfkfkfkdjddnr Flflflforfifjjrrkerkrkeklrlrkrorlepepepepeepeprtp7oetsdter61sfgfstt2sfgsty3sdfwxhu82ggģüuwtfsyhc0ypyoyoyptptltlrorttptototorotorototototototttptotoorotototototorotirirorrorororo4

  • Sejdi Sadiki

   Sejdi Sadiki

   16 ditë më parë

   Rkfkrorotlto

 55. kidabutrintimeri Butrintkidaimeri

  kidabutrintimeri Butrintkidaimeri

  17 ditë më parë

  Si e ka emrin ajo kënga e 2ton kur i msheli syt je njeriu par qe m kujtohesh

  • Cassie

   Cassie

   16 ditë më parë

   Bravo 2ton 💖🇦🇱

 56. FootballisaboutJoy

  FootballisaboutJoy

  17 ditë më parë

  Hita mas hita

 57. soinu foig

  soinu foig

  17 ditë më parë

  Like kush menon qe e ka djeg me kit muzik 😍

 58. Anisa Nisa

  Anisa Nisa

  17 ditë më parë

  I kujtohet dashnorja sa i shpif o zot ada

 59. Genta Lena

  Genta Lena

  17 ditë më parë

  💖💖💖💖

 60. Genta Lena

  Genta Lena

  17 ditë më parë

  O be qishtu knojn shqiptart👰👸👰👸

 61. Albin Bytyqi

  Albin Bytyqi

  17 ditë më parë

  2:02

  • soinu foig

   soinu foig

   17 ditë më parë

   Konga e mire, vec mos me pas vjedh klipin prej kenges Leila nga Reynmen ish kon shume mire.

 62. Tolja Gazmend

  Tolja Gazmend

  17 ditë më parë

  ❤️❤️❤️

 63. Frida Fridaa

  Frida Fridaa

  17 ditë më parë

  Super

 64. Joanna

  Joanna

  18 ditë më parë

  Kush e bon nji like Zoti e Bekofte Ju pershendes nga London 🇦🇱🇬🇧🥰🥰🥰🥰🥰🙌

 65. Bono Vox_2

  Bono Vox_2

  18 ditë më parë

  S'muj at keng me ngu se m'kujtohesh, po e ndegjoj kete me nje gote vere, shko n djall e kurr mos u kthe me, shendosh kryet se ka kapela plot. ...

 66. Aferdita gj.

  Aferdita gj.

  18 ditë më parë

  Wauuu shum nice🌹🙌

 67. Erdi zeqiri

  Erdi zeqiri

  18 ditë më parë

  Bravo 2ton 💖🇦🇱

  • Joanna

   Joanna

   18 ditë më parë

   King

 68. Cassie

  Cassie

  19 ditë më parë

  Disa kujtime po na vrasin dhe lëndojn sado kohë që kalon nuk harroen 🥺

 69. stefani franc

  stefani franc

  19 ditë më parë

  i njejti stil gjithmon kot .... gjith konget qe ka po isoj jan

 70. Gameon

  Gameon

  20 ditë më parë

  Qysh pe don kang dashnie a rrep 2 ton baba i kti sporti,like per hitin e ri 🧿

 71. zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  20 ditë më parë

  Nuk e di a ka naj kong qe su bo Hit 2TON ma i forti 💪

 72. Aranit fishti

  Aranit fishti

  20 ditë më parë

  Super

  • Cassie

   Cassie

   19 ditë më parë

   MERCEDES GT-63S alpast.info/one/video/eH9lt7Vpp5TKe5k

 73. Nazmi Kaludra

  Nazmi Kaludra

  20 ditë më parë

  2 TON ***JE NUMER NJE NE ALBANIAN MAKING MUSIC 👍

 74. Princ D

  Princ D

  20 ditë më parë

  Nuk e di a ka naj kong qe su bo Hit 2TON ma i forti 💪

 75. Arb Blessed

  Arb Blessed

  20 ditë më parë

  Konga e mire, vec mos me pas vjedh klipin prej kenges Leila nga Reynmen ish kon shume mire.

  • zijuiy wttuy

   zijuiy wttuy

   20 ditë më parë

   Perrfektt 🔥🔥🤙🏻

 76. Roovi

  Roovi

  20 ditë më parë

  I love this song 😍❤

 77. Mervete Shukolli

  Mervete Shukolli

  20 ditë më parë

  👍👍👍👍👍

 78. Kitha SHQIP

  Kitha SHQIP

  21 ditë më parë

  Me Ne Fund Mezi Prita

 79. Shkodra Shkodra

  Shkodra Shkodra

  21 ditë më parë

  Oo djalo kanget e tuja jan njejt viq gocat po i dron njeri pa stilllll ku beeee po i qan keto goca oo mshyt

 80. Emily An

  Emily An

  21 ditë më parë

  8 minutes✨

 81. Albanian Version

  Albanian Version

  21 ditë më parë

  Super keng Super kengetar Super Ndjesi 🎶🎵🎶

 82. Vionton Prenka

  Vionton Prenka

  21 ditë më parë

  King

 83. JONI OFFICIAL

  JONI OFFICIAL

  21 ditë më parë

  Kenga me e re e imja ju lutem shikojeni JONI - WHOOPTY ALBANIAN VERSION alpast.info/one/video/f3dizcKqeIO9gZE

  • Emily An

   Emily An

   21 ditë më parë

   Disa kujtime po na vrasin dhe lëndojn sado kohë që kalon nuk harroen 🥺

 84. JONI OFFICIAL

  JONI OFFICIAL

  21 ditë më parë

  Kenga me e re e imja ju lutem shikojeni JONI - WHOOPTY ALBANIAN VERSION alpast.info/one/video/f3dizcKqeIO9gZE

 85. JONI OFFICIAL

  JONI OFFICIAL

  21 ditë më parë

  Kenga me e re e imja ju lutem shikojeni JONI - WHOOPTY ALBANIAN VERSION alpast.info/one/video/f3dizcKqeIO9gZE

 86. ATEŞLER

  ATEŞLER

  21 ditë më parë

  MERCEDES GT-63S alpast.info/one/video/eH9lt7Vpp5TKe5k

 87. Anno Vm

  Anno Vm

  21 ditë më parë

  This auto tune thing Made people famous 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️

 88. pool empire

  pool empire

  21 ditë më parë

  Love from Pakistan ❤️😎

 89. Bessa Ferizi

  Bessa Ferizi

  21 ditë më parë

  Perrfektt 🔥🔥🤙🏻

 90. adonis mulolli

  adonis mulolli

  21 ditë më parë

  nje tjeter hit

 91. ema elena

  ema elena

  21 ditë më parë

  TDU PASHA JETEN 🔥

  • Princ D

   Princ D

   20 ditë më parë

   Mem dasht mu sa don kta ku me dit qa kisha bo 😂😂😂

 92. cnmmd qiuoo

  cnmmd qiuoo

  21 ditë më parë

  Si qdo her ka mu kan hit,kurr ska me deshtu,i dhasht zoti shnet dhe fat🤲🏻🙏🏻

 93. ᗰOᑎՏTᗴᖇ

  ᗰOᑎՏTᗴᖇ

  21 ditë më parë

  alpast.info/one/video/nYN2xZaofJTMr8w

 94. Християнин

  Християнин

  21 ditë më parë

  GEFÄHRLICH !!!! ALLE MODERNEN IMPFUNGEN GEGEN COVID UND ANDERE KRANKHEITEN GIFT MIT NANO CHIPS SIEHE PATENT 060606. WENN DIE IMPFUNG ERHALTEN WIRD, WIRD DAS TIER DES WORTES PAUSIA DAS HEILIGE PFERD. BIOMETRIE. LASER. BARCODE 666 VORNE COMPUTER BEAST IN BRUCELLI. LESEN SIE DIE APOKALYPSE-BIBEL. Wenn eine Person biometrische Daten an einen BIO-Pass, eine ID-Karte oder einen Führerschein übermittelt, kann eine Person heimlich einen Laser auf der Stirn mit einem Foto eines Gesichts mit einem QR-Code 666 ausbrennen. Dies geschieht, damit die Videokameras Sie sofort identifizieren als QR-Code auf einem Smartphone. Danach werden die Menschen in der Kirche körperlich krank und dämonisch oder ertragen PSITEROR, dh sie hören Stimmen in ihren Köpfen usw. Selbst wenn Sie kein Etikett gegeben haben, gehen Ihre Biodanes unter dem Namen "BEAST" in Brüssel zum Computer. Jeder, der den Computer betritt, wird von GOTT entpersönlicht und erhält von SATAN eine persönliche 18-stellige NAME. Das heißt, Sie betreten den Computer des Tieres, das Sie im Buch der toten Registrierung in HÖLLE aufgezeichnet haben !!!! WENN SIE BIOMETRIE AKZEPTIERT HABEN UND MELDEN MÖCHTEN, MÜSSEN SIE EINEN ANTRAG AUF VERWEIGERUNG VOM BIO-PASS SCHREIBEN. GEHE ZUM CONJECTION DER ORTHODOX-KIRCHE. PASS VERBRENNEN UND NIEMALS VERWENDEN. PRIESTER, DIE BIOPASSPORT ODER BESTÄTIGUNG HABEN - EMPFANGEN SIE DEN EMPFANG UND FÜHREN SIE ALLES ZUR HÖLLE !!!!! WIE MAN ÜBERLEBT? Christen töten aus den Städten rund um ihr Land. LOOK EXORCIST VASILY NOVIKOV.,,,

  • cnmmd qiuoo

   cnmmd qiuoo

   21 ditë më parë

   👏👏

 95. Elfons elfons

  Elfons elfons

  22 ditë më parë

  M'kujtohesh

 96. Arton Rexha

  Arton Rexha

  22 ditë më parë

  Pajth nane je 👏👏

 97. yuitr loing

  yuitr loing

  22 ditë më parë

  Disa kujtime po na vrasin dhe lëndojn sado kohë që kalon nuk harroen 🥺

 98. eleni staka

  eleni staka

  22 ditë më parë

  Nje got ver e pi e ti mkujtohesh🥂❤

 99. Behar Bajrami

  Behar Bajrami

  22 ditë më parë

  m.alpast.info/one/video/mJ2iz8mak5SqmbY#menu like kush menon qe 2 ton osht babs 😍😍😍😍😍😍😍😍

 100. klaudia rrushi

  klaudia rrushi

  22 ditë më parë

  👌🏻

  • yuitr loing

   yuitr loing

   22 ditë më parë

   👏👏👏👏

Faqja Tjeter